crm didar

نا گفته های علی دایی از برخی پشت پرده ها در پرسپولیس‬

علی دایی در نشست خبری قبل از بازی پرسپولیس و پیکان که نزدیک به یک ساعت به طول انجامید حاضر شد و بازهم صحبت های مفصلی درباره اختلافات پیش آمده بین خود و کاشانی انجام داد.

به گزارش ۳ نسل به نقل از ایسنا، علی دایی ابتدا درباره بازی تیمش مقابل پیکان اظهار کرد: شرایط جدول طوری است که می‌توانیم چهارمی خود را تثبیت کنیم و دوست داریم که لیگ را با پیروزی پشت سر بگذاریم و سه امتیاز این بازی را بگیریم.

وی افزود:‌ پس از بازی مقابل سپاهان تمرین های خوبی را داشتیم و تمام سعی‌مان را کردیم که بتوانیم سه امتیاز از تیم پیکان بگیریم. این بازی مسابقه سختی خواهد بود و پیکان چیزی برای از دست دادن ندارد، ما هم تلاش می‌کنیم که از حیثیتمان دفاع کنیم.

دایی درباره بازیکنانی که در اختیار نخواهد داشت بیان کرد: خیلی وقت است که در اکثر بازی ها محروم و مصدوم زیاد داریم. در این بازی هم مصدوم‌های زیادی داریم و حداقل شش و هفت بازیکنمان را در اختیار نداریم. در بازی مقابل سپاهان نیز همین شرایط نیز وجود داشت و توانستیم از تمام نیروهای که می توانستیم استفاده کنیم .

در ادامه نشست خبری که سوال ها به سمت اختلافات علی دایی و باشگاه پرسپولیس پیش رفت، سرمربی پرسپولیس گفت: فکر می کنم تاکنون شفاف صحبت کرده‌ام و تمام حقایقی که وجود داشت را گفته‌ام. در این چند روز از روزنامه منتسب به باشگاه محکوم شدم و مسائلی را گفتند که درست نبوده است و آنها را ثابت می‌کنم.

دایی ادامه داد: متاسفانه آن آرامشی که یک مربی باید از آن برخوردار باشد تا بتواند کارش را انجام بدهد مخصوصا در باشگاه بزرگی مانند پرسپولیس نداشتم. در هر خانواده‌ای مشکلاتی است و تفکرات فرق می‌کند و من فکر می کردم که همه اینها در خانواده حل می‌شود.

وی ادامه داد: وقتی که در تاریخ ‌۱۹ اردیبهشت کمیته انضباطی نامه‌ای می‌دهد که نور محمدی نمی تواند مقابل سپاهان بازی کند چرا تا یک روز قبل از بازی اگر خودم پیگیری نکنم توسط باشگاه به من چیزی گفته نمی‌شود؟ درباره این موضوع در جلسه‌ای که برگزار شد به من جواب دادند که اعضای باشگاه در ابوظبی بوده‌اند. این یک چیز طبیعی است که وقتی در تاریخ نوزدهم نامه‌ای دریافت می‌شود بیستم به من اطلاع بدهند، اگر این طور بود نورمحمدی را مقابل الوحده بازی نمی‌دادند.

سرمربی پرسپولیس افزود:‌ در ‌جلسه کمیته انضباطی هیچ کدام از مسئولان باشگاه حضور نداشته‌اند. متاسفانه یا خوشبختانه،‌ خوشبختانه از بابت خودم می گویم زیرا مشخص می‌شود که چقدر بیراهه می‌روند و بدبختانه برای خودشان به این دلیل که حداقل کمیته‌ای تشکیل نمی‌دهند تا چیزهایی را که می خواهند بگویند بررسی کنند.

وی افزود: در تاریخ پنج اردیبهشت باشگاه پرسپولیس نامه ای را به کمیته انضباطی داده است و در این نامه عنوان شده که چرا رحمان احمدی محکوم شده است. در حالی که چهار اردیبهشت بازی داشتیم و خود به خود محرومیت احمدی سپری شده بود. این نامه چه معنایی پیدا می کند؟ موقعی که محرومیت یک بازیکن سپری شده به چه چیزی اعتراض کرده اند؟

سرمربی تیم پرسپولیس در ادامه صحبت‌هایش راجع به این موضوع گفت: درباره رای کمیته انضباطی نورمحمدی مجبور شدم دوستان خودم که وکیل هستند را بفرستم و آن را پیگیری کنم. در رای کمیته انضباطی آمده است که ضمن درخواست مورخ چهار اردیبهشت نورمحمدی از کمیته انضباطی واخواهی کرده است. چه طور می گویند براساس نامه پنج اردیبهشت باشگاه این محکومیت کم شده است؟

 

 

وی ادامه داد:‌ من حرفی نمی زنم که سندیت نداشته باشد، در یکی از مصاحبه هایم گفتم که خبرنگاری که در اصفهان بود، از روزنامه باشگاه آمده بود و روزمزد بود اما آن فرد، خبرنگار روزنامه ایران ورزشی بوده است. او دیروز (چهارشنبه) آمده بود و از روزنامه پرسپولیس هدیه خوش خدمتی اش را گرفته بود و من شاهد هم دارم. آنها می آیند و به دروغ چیزی می گویند که در باره دروغ‌هایشان هم شاهد دارم که چلنگر، یحیوی، عالی پور و چند نفر دیگر حضور داشتند.

علی دایی افزود: تا روزی که کار کنم یک دروغ از من نمی شنوید، گفتم با بازیکنان دیگر تماس می گیرند، مگر دیروز (چهارشنبه) حسین کعبی در خبر ورزشی این موضوع را عنوان نکرد. تک تک کسانی که از طرف آقا بیژن فلانی با آنها تماس گرفته می شود همه هستند. روزی هم که از جلسه ای که در باشگاه بود بیرون آمدم به من تهمت زدند و این تهمت‌ها را ثابت می‌کنم. تا روزی که قراردادم تمام شود کار می‌کنم و پس از آن همه این‌ها باید ثابت شود. اگر نتوانند ثابت کنند با من طرف هستند و خیلی چیزها هست که راجع به آن نمی توانم صحبت کنم.

دایی با اشاره به واخواهی رضا نورمحمدی گفت: رضا نور محمدی در واخواهی‌اش گفته است که به هیچ کس دشنام نداده است و کمیته انضباطی نیز از داور مسابقه استعلام گرفته است و مشخص شده است که ناسزا نگفته است. براساس این موضوع بود که دو ماه محرومیت نور محمدی به سه جلسه تبدیل شد. به همین دلیل ثابت شد که به خاطر نامه ی باشگاه، نورمحمدی بخشیده نشده است بلکه به خاطر واخواهی خودش بوده است.

وی ادامه داد: چهارم اردیبهشت کمیته انضباطی مرا دعوت کرده بود اما این مساله را در شبکه یک از زبان شریفی می شنوم و مجبور می شوم بگویم چون چهار اردیبهشت بازی داریم نمی توانم حاضر شوم.

دایی در ادامه گفت:‌ من تاکنون چیزهای کوچکی را گفته‌ام و در مقابل خیلی چیزها سکوت کرده ام اما دیگر لازم نمی دانم سکوت کنم. کاشانی مصاحبه می کند و می گوید دایی قول جام داده است. آیا من قول جام دادم یا گفتم تمام سعی‌مان را می کنیم تا قهرمان شویم؟ در حال حاضر هم سعی‌مان را می کنیم تا در جام حذفی قهرمان شویم.

علی دایی با تشریح نوع قراردادش با باشگاه پرسپولیس عنوان کرد: مبلغ قرارداد من ‌۲۵۰ میلیون بود که اگر بتوانم در جام حذفی تیم را قهرمان کنم و وارد جام باشگاه آسیا کنم قرارداد من در سال دوم نیز افزایش پیدا می‌کند. با اینکه در فدراسیون قرارداد یک ساله و نیمه ثبت شده بود چنین شرایطی را می گذارم تا دست باشگاه باز باشد تا اگر نتوانستم موفق شوم باشگاه فرد دیگری را بیاورد و با او کار کند. باشگاه هر فرد دیگری که خواست را می‌تواند بیاورد اما متاسفانه صحبت‌های باشگاه با عملش همخوانی ندارد. زمانی که قرارداد من تمام بشود به زور نمی توانم بگویم که باید باشم. اما تا روزی که کار می کنم کارم را درست انجام می‌دهم. نه مجیز کسی را می گویم نه به خاطر کسی فرد دیگری را خراب می‌کنم، من چنین آدمی نیستم. تاکنون اگر صحبتی نکردم به این دلیل بود که فکر می‌کردم حریم خانواده‌ام را نگه می‌دارند و خیلی چیزها را به من انتقال می‌دهند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه نشست خبری پیش از بازی با پیکان اظهار کرد:‌ خیلی جاها از حق و حقوق بازیکنان دفاع کردم و با شریفی یا دیگران دهان به دهان شدم یا روی خط آمدم و با کس دیگری صحبت کردم. مگر اینها وظیفه من است؟ اینها وظیفه من نیست اما دلم برای پرسپولیس و بازیکنان می‌سوخت. چراکه با آنها رفیق هستم و هر کاری که از دستم بر بیاید را برایشان انجام می‌دهم.

سرمربی تیم پرسپولیس در مورد جلسه حبیب کاشانی با بازیکنان پرسپولیس که در غیاب کادر فنی برگزار شد، اظهار کرد: من درباره این جلسه خیلی صحبت دارم. از من باید درباره مسائل فنی بپرسید. مگر شما مسائل فنی را از بازیکن می‌پرسید؟ اگر فردا تیم هر نتیجه‌ای بگیرد از من نوعی سوال می کنید. کجای دنیا سراغ دارید که باشگاه جلسه بگذارد اما کادر فنی را دعوت نکند؟ اصلا این یک چیز غلط است. مگر سرپرست موقت باشگاه با بازیکنان صحبت نکرده است؟ پس، فردا هم بیاید بعد از بازی جای من صحبت کند. مگر می شود بدون کادر فنی جلسه برگزار کرد. مگر کادر فنی نامحرم است؟ اگر ما نامحرم هستیم چرا ما را کنار نگذاشتید؟ و اگر این طور نیست چرا بدون کادر فنی جلسه برگزار می‌کنید. اگر با بازیکنان صحبت دارید کادر فنی هم باید حضور داشته باشند و صحبت کنند. در این جلسه به بازیکنان گفته شد که عکس العمل نشان ندهند. مگر بازیکنان در حمایت از شما یا کس دیگری عکس العمل نشان داده اند؟

وی افزود: چرا می خواهید مسائل را طور دیگری عنوان کنید؟ یک جور صحبت می‌کنید که هر کسی می‌تواند چند برداشت متفاوت داشته باشد. بیاید مانند من رک و پوست کننده صحبت کنید. اگر نامحرم هستم حداقل این جرات را داشته باشید که همین الان بگوید علی دایی نباشد. مگر می شود بازیکن من را بدون خودم دعوت کنید. اصلا من این مساله را نمی‌فهمم.

دایی تصریح کرد:اگر نامحرم هستم و به سرپرست تیم زنگ می‌زنید و می‌گویید بازیکنان ساعت یک بیایند پس چرا من را برکنار نمی‌کنی؟ چرا می‌گذاری من کار کنم؟

وی ادامه داد: باید یادآوری کنم که در بازی با ذوب آهن یا بازی با سپاهان هیچ کدام از مسئولان باشگاه نیامدند. می دانید چرا؟ چون احساس خطر می‌کردند که ما آنجا بد ببازیم. چرا در بازی‌های حساسمان مقابل تیم‌های اول و دوم جدول هیچ کس نمی‌آید؟

سرمربی پرسپولیس با بیان اینکه درباره همه چیز با سند و مدرک حرف می‌زند، گفت: چرا وقتی کسی از آدم‌هایی که منتسب به اینهاست در ورزشگاه نیست علی دایی هردقیقه تشویق می‌شود؟ ولی وقتی موضوع به گونه‌ای دیگر است اتفاق‌های دیگری می‌افتد؟ حالا درباره همه این مسائل با سند و مدرک در آینده صحبت خواهم کرد. همانطور که الان مدرک مستند آوردم و از کار روزنامه منتسب به باشگاه خنده‌ام گرفته بود که نامه‌ای را چاپ کرده بود و در زیر آن من را محکوم کرده بود. شما اصلا نامه‌ات اعتبار ندارد. وقتی که رحمان احمدی در بازی اول بازی نکرده شما به چه چیزی اعتراض کرده‌اید؟

دایی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که پرسید آیا اختلافات موجود نشانه پایان همکاری دایی با پرسپولیس است؟ گفت: ببینید از بعد از عید چه کسانی را سر تمرین فرستاده‌اند که بیایند داد و فریاد کنند؟ من یک سوال دارم. مگر کسانی که به اسم لیدر در باشگاه هستند نباید تابع تصمیمات باشگاه باشند؟ چطور می شود که یک لیدری می‌آید و بیانیه می خواند؟ همه اینها فیلمشان موجود است و می‌توانم سی‌دی آنها را برایتان بیاورم، همین الان در لپ‌تاپم است. به من ناسزا می گوید و دیگران را تشویق می کند. لیدر باید تابع تصمیمات باشگاه باشد، روزی بیانیه می خوانند که دایی باید برود و روز دیگر لیدری که به من گفتند از باشگاه اخراج شده، بیانیه می خواند که دایی باید بماند. من کدام یک از این دو را باید باور کنم؟ بعد می گویند سکوت کرده ایم که باشگاه آرامش داشته باشد. شما سکوت نکرده‌اید بلکه حرف‌هایتان را دیگران می‌زنند و من به همین خاطر ناراحتم.

وی در ادامه سخنانش عنوان کرد: باجناق شما و سردبیر روزنامه تان باید برای چه به من زنگ بزند؟ می‌دانید به من چه گفت؟ خدا شاهد است خنده‌ام می‌گیرد. بعد از بازی در اتوبوس این آقا زنگ زده و بدون سلام و احوالپرسی گفت که اگر تا الان جوابت را نداده‌ایم خیلی بهت احترام گذاشته‌ایم. او یک حرف قشنگ هم به من زد و من در آن مانده‌ام. گفت تو مرده بودی و کاشانی تو را زنده کرد، من هم گفتم مگر او عیسی مسیح است که مرا زنده کند.

وی ادامه داد: در ۹ ماهی که کار نمی کردم از سپاهان، استیل آذین، راه آهن، مس کرمان و صبای قم پیشنهاد داشتم اما در لیگ کار نکردم. این را می‌توانید از مسوولان این باشگاه‌ها بپرسید. شما ببینید که چه کسانی با من تماس گرفتند که با آنها کار کنم و من گفتم که می خواهم کنار خانواده ام باشم و از آنها عذرخواهی کردم. برای اینکه به رفیقم کمک کنم که فکر می‌کردم رفیقم است! در ایام محرم من را قسم داد که بیایم با پرسپولیس کار کنم، حالا این می شود زنده کردن من؟ من هیچی نیستم اما به خاطر خیلی چیزها که شما بهتر از من می‌دانید خدا من را این کرده است.

علی دایی در ادامه صحبت هایش در نشست خبری بیان کرد: اگر کسی بد است برای چی به عیادتش می‌روید و چرا با خود دوربین می برید. چرا ناراحت می شوید وقتی من می گویم هدایتی مرد است، چون از جیبش خرج کرده است. اگر من با کسی دعوا داشته باشم، نمی‌روم به او بگویم عاشقتم یا برات می‌میرم و پشت سرش حرف‌های دیگری بزنم. من چنین آدمی نیستم. هر چند که ممکن است اشتباه‌هایی داشته باشم و این طبیعی است. آگاهانه کسی را خراب نمی کنم، همانطور که در صحبت هایم گفتم آن خبرنگار روزمزد نبوده است، بلکه خبرنگار ایران ورزشی بوده است و از او عذرخواهی کردم. مگر چیزی از من کم شد؟

سرمربی پرسپولیس درباره همکاری‌اش در آینده عنوان کرد: هنوز قرارداد دارم. هر کسی پس از آن شرایط خاص خود را دارد. شاید من را نخواهند اما اگر بخواهند باید شرایط را ایجاد کنند. از این به بعد اگر بخواهم جایی کار کنم همه چیز را مکتوب می کنم. تا کسی بعدا نگوید ما چنین چیزهایی را گفتیم و اینها را نگفتیم.

علی دایی در ادامه صحبت‌هایش به بازی با پیکان اشاره کرد و گفت: مطمئن باشید که با تمام وجود بازی می کنیم و به فکر گرفتن سه امتیاز هستیم. کسی فکر نکند که پرسپولیس یک درصد بخواهد عقب بازی کند یا ملایم‌تر بازی کند. ما با تمام وجود این بازی را انجام می دهیم. خود من کارهای شخصی ام را دو روز پیش تمام کردم. چرا که این بازی خیلی برایم مهم است و سعی ‌می‌کنیم که این بازی را ببریم. ما این مصدوم‌ها را جلوی سپاهان هم داشتیم ولی دیدید که مشکلی پیش نیامد و این بازی هم تفاوت‌های زیادی دارد.

در ادامه نشست یکی از خبرنگاران به دایی گفت، پیامکی فرستاده شده است مبنی بر اینکه از دایی مقابل دروغ و فساد و این مسائل حمایت شود و همچنین تهدید شریفی و یکی از ملی‌پوشان سابق به مرگ که وی اظهار کرد:‌ دیگر دوره قلدری تمام شده است. چرا باشگاه باید مامن افرادی باشد که بیایند به من فحش بدهند و عربده بکشند؟ اگر کسی بخواهد با من درگیر شود مغازه‌هایم را می شناسد و همه می دانند که من کجا هستم و جای غیر مشخصی ندارم. من ناراحت این هستم که لیدر چگونه به خودش اجازه می دهد در باشگاه بیاید و داد و فریاد بکند. اگر با من مشکل دارد بیرون از باشگاه حل کند.

وی ادامه داد: متاسفانه برنامه ۲۰:۳۰ هم بعضی از مسائل را نشان می دهد و نمی دانم چرا مسئولان نظارتی وقتی کسی را تهدید می کنند این موضوعات را پیگیری نمی کنند. خوشبختانه فعلا کسی من را تهدید نکرده یا در روی من کسی نمی تواند بایستد، این پیامک ها برای من هم آمده است. ساعت ۱۲:۳۰ شب گذشته چنین پیامکی هم برای من فرستاده شده است.

دایی با بیان اینکه خود را مدیون مردم می‌داند، گفت: برای ده‌هزارمین بار باید بگویم که خود را مدیون مردم می دانم. بدون آنها امثال دایی هیچ و پوچ هستند و خودم را مدیون طرفداران واقعی پرسپولیس می دانم که همه آنها به من لطف دارند و در روزهای سخت هیچ وقت مرا تنها نگذاشتند. زندگی ورزشی من فراز و نشیب خیلی زیاد داشته، و حتی به مو رسیده اما پاره نشده است. نمی‌دانم این مسائل از کجا نشات می‌گیرد اما از کسانی که من را دوست دارند خواهش می کنم اگر فردا به ورزشگاه آمدند فقط تیم خودشان را تشویق کنند. چون موفقیت پرسپولیس موفقیت من است.

سرمربی پرسپولیس با اشاره به اینکه به راحتی می‌توان منشا اتفاقات را پیدا کرد، گفت: همانطور که یک سری لیدر برای خود سایت درست کرده بودند و با یک شماره دزدی آن کارها را می‌کردند من دنبالش رفتم و منبعش را پیدا کردم. بعد از آن چرا آن پیامک‌ها قطع شد؟ پس می‌شود منشا همه اینها را پیدا کرد. به هر حال عصر ارتباطات است و این همه کارهای عجیب و غریب در مسائل امنیتی می‌کنند.

وی ادامه داد: متاسفانه در چند بازی مانند بازی مقابل سایپا که تماشاگرها نسبت به لیدرها جبهه گرفته بودند، شایعه کردند که دایی این افراد را از اردبیل آورده است. باید این را بگویم که من اردبیلی هستم و افتخار می کنم که از شهری آمده‌ام که غیرت و مردانگی در آن حرف اول را می زند و امام حسینی بودنشان را عالم و آدم قبول دارند. اگر روزی بخواهم بگویم که همشهری هایم به ورزشگاه بیایند مطمئن باشید که در آزادی جای سوزن انداختن نخواهد بود. اگر خواستید یک روز این کار را امتحان می‌کنیم. پس چیزهای خنده دار نگویید. به نیروی انتظامی هم گفته بودند که از اردبیل آمده‌اند.

علی دایی در پاسخ به این سوال که کاشانی عنوان کرده اگر مساله‌ای با دایی داشته باشد به خودش می‌گوید و آنها را رسانه‌ای نمی‌کند، گفت: ببخشید! به نظرم همه بحث‌های خود را گفته‌اند که اگر بگویم خنده‌تان می‌گیرد. خیلی چیزها را گفته‌اند که من آنها را مطرح نمی‌کنم. پس به من بگویید که رسانه‌ای کردن به چه معناست؟ روزنامه شما هر چه می‌خواهد چاپ می‌کند. عمل باید با حرف یکی باشد. روزنامه پرسپولیس را در چند روز گذشته بخوانید. صحبت‌های من را سانسور کرده‌اند. هر موقع دوست داشته باشید با هم رودر رو حرف می‌زنیم. همه مردم هم آن را ببینند.

وی با اشاره به صحبت های کاشانی مبنی بر اینکه هشتاد درصد از بازیکنان درخواستی دایی جذب شده اند گفت:‌ درست است نزدیک به هشتاد درصد از بازیکنانی که می خواستم را گرفتم اما اینها بازیکنانی بودند که در لیست دوم من بودند و من دو لیست به باشگاه داده بودم. به عنوان مثال بیایند بگویند که بازیکنی که من می خواستم هشتصد میلیون درخواست کرده بود و باشگاه پرسپولیس نمی توانست این پول را پرداخت کند. من از خط دروازه بازیکن می‌خواستم تا مهاجم. این را بگویید نه اینکه بیایید خودتان را مبرا کنید و من را خراب کنید و بگویید که ۸۰ درصد بازیکنان را جذب کردیم.

دایی در ادامه خطاب به خبرنگاران گفت: آیا الان در تیم ما مهدی رحمتی، هادی عقیلی، جلال حسینی، محمدرضا خلعتبری،‌ میلاد زنیدپور یا کریم انصاری‌فرد بازی می کنند؟ یا در نیم فصل دوم عماد رضا به تیم ما آمد؟ شما این ۸۰ درصد را برای من حساب کنید. من ریاضی خوانده‌ام و در دانشگاه شریف هم قبول شده‌ام، رشته ام هم مهندسی بوده و از ریاضیات چیزهایی می‌فهمم. آخر اگر آدم بخواهد حرف بزند که من هم خیلی حرف‌ها برای گقتن دارم. مردم همه چیز من را می‌دانند. چون زندگی من در معرض دید است.

سرمربی پرسپولیس در ادامه نشست خبری طولانی خود در پاسخ به سوال خبرنگاری که از او پرسید نگران نیستید که بعضی سوء تفاهم‌هایی که در حال حاضر بوجود آمده در آینده باعث شود به صحبت‌های امروز خود حسرت بخورید؟ گفت: کاشانی یکی به میخ می زند و یکی به نعل. موقعی که در جلسه با بازیکنان می گوید جبهه نگیرید، مگر آنها جبهه گیری کرده بودند؟ این کار مانند این است که من جلسه ای با بازیکنان بگذارم و صحبت های غیر فنی انجام بدهم.

دایی درباره صحبت‌های روز گذشته کاشانی نیز اظهار کرد: خدا وکیلی قسمت‌هایی از حرف‌های او را به من گفتند و من احساس کردم طوری صحبت می کند که می شود هزار برداشت از آن کرد. من چیزهایی که می‌بینم را به آنها اشاره می‌کنم. بروید از لیدر خانتان بپرسید، من را تهدید کرد که اگر با شما درگیر شوم شکایت می‌کنی؟ من هم گفتم نه از تو شکایت نخواهم کرد. کسی تا حالا شکایتی از من دیده است؟

وی ادامه داد: دل من را چیز دیگری درد آورده است و آن تهمتی بود که به من زده شد که آن را به سعیدلو هم گفتم. کاشانی باید آن را ثابت کند و تا آخر هم ایستاده‌ام که آن را ثابت کند. خیلی از مسائل اتفاق افتاده که خیلی راحت می‌توانم آنها را ثابت کنم اما فعلا از آنها حرفی نمی‌زنم.

دایی در واکنش به یکی از سوال‌های این خبرنگار مبنی بر اینکه به شما آمار غلط داده‌اند گفت: کسانی که با من کار می‌کنند احتیاج به آمار دارند نه من. کسانی احتیاج دارند که روزها زنگ می‌زنند از بازیکنان می‌پرسند چه اتفاقی افتاد.

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: من نه از شما می‌ترسم نه کس دیگری. پیش از این هم گفتم که دیروز در اتوبان بودم و یکی به من زنگ زد و گفت که صحبت‌های کاشانی خیلی زیاد است و درباره همان بخشی که برایم خواند گفتم که صحبت‌ها به گونه‌ای است که برداشت‌های زیادی می‌توان از آن کرد.

وی در مورد این که کاشانی در صحبت‌هایش سراسر از شما و تیم حمایت کرد، گفت: من برای صحبت هایی که انجام داده‌ام مدرک دارم. نباید صحبت با عمل فرق کند. شما ببینید در روزنامه پرسپولیس تا چه اندازه علیه من مطلب نوشته شده است؟ در حالی که روزنامه پرسپولیس برای شخص کاشانی است چه طور مقابل بازیکنان از من حمایت می کند و در روزنامه خودش مرا می کوبد؟ اصلا سیاست شما یک بام و دو هواست. فکر می‌کنید بازیکنان من این چیزها را نمی‌فهمند؟ اتفاقا همه چیز را خیلی خوب می‌فهمند.

دایی در پایان خطاب به کاشانی گفت: شما خیلی قشنگ صحبت می‌کنید. اما من نمی‌توانم اینگونه مثل شما حرف بزنم. چون جای دیگری کار کرده‌ام. اما کله‌ام خیلی خوب کار می‌کند و باهوش تر از این هستم که شما و امثال شما من را گول بزنید. شما در این چند روز روزنامه پرسپولیس را بخوانید و ببینید که از من حمایت کرده و یا فقط من را کوبیده است.

برچسب ها:

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها