آخرین اخبار استخدامی استانداری اصفهان 94+ اطلاعیه راه و شهرسازی درباره طب کار

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

اطلاعیه راه و شهرسازی درباره طب کار

به اطلاع متقاضیان استخدام در این اداره کل میرساند به منظور انجام معاینات مربوط به طب کار به مراکز مورد تایید دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان به شرح جدول زیر و یا مرکز بهداشتی نواب صفوی ( از روز شنبه مورخ 94/10/19) مراجعه نمایند .

مشخصات مراکز خصوصی و پزشکان مجاز به ارائه خدمات سلامت کار در حوزه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان (مهر94)

لینک اطلاعیه

 

 


 

خبر 23 خرداد 94 استخدام:  جدول زمان بندی مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی سال 1391

اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان

معاونت میراث فرهنگی – رشته شغلی حفاظت و مرمت – شنبه 30/03/94

برای نمایش جدول کلیک کنید

خبر 5 فروردین 94 استخدام: نتایج نهایی آزمون استخدامی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان اعلام شد

ضمن تبريك و آرزوي توفيق روز افزون  به پذيرفته شدگان نهايي آزمون استخدامي اداره كل ورزش و جوانان استان اصفهان، موارد ذيل جهت اطلاع و اقدام لازم حضورتان اعلام مي گردد.
1- از آنجا كه نتايج اعلام شده بر مبناي تحليل امتيازات مكتسبه توسط تيم كارشناسي با تائيد نماينده محترم استانداري استان اصفهان صورت گرفته است لذا نتايج رسمي و قطعي و غير قابل تغيير مي باشد .

2- از كليه پذيرفته شدگان نهايي كه نام آنها در ليست قبولي سايت اداره كل درج گرديده دعوت بعمل مي آيد ؛ در روز دوشنبه  مورخه  17/1/94  از ساعت 8 صبح لغایت 4 بعد از ظهر بادر دست داشتن مدراك ذيل جهت انجام مراحل گزينش به آدرس اصفهان ،چهارراه تختي، سراي ورزشكاران مراجعه فرمايند:

 اصل و كپي كارت ملي
 اصل و كپي از تمامي صفحات شناسنامه
 اصل و تصوير ازآخرين مدرك تحصيلي
 اصل و كپي پايان خدمت جهت آقايان
 مدارك مربوط به ايثارگري ، بسيج
 چهار قطعه عكس 4 * 3 جديد پشت نويسي شده

3- بديهي است تا اتمام مراحل گزينش و تامين اعتبار ،اين دستگاه هيچ تعهدي در قبال بكارگيري پذيرفته شدگان نخواهد داشت.
                                                                          امور اداري  اداره كل ورزش و جوانان استان اصفهان

 

لیست نهایی پذیرفته شدگان آزمون 91/3/26 را از اینجا در یافت کنید
خبر 5 فروردین 94 استخدام: لیست نهایی نفرات اصلی و ذخیره پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی مورخ 91/3/26(اداره کل ثبت اسناد و املاک اصفهان)

جهت مشاهده اسامی نفرات اصلی و ذخیره پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی مورخ 91/3/26 کلیک نمایید

جهت مشاهده اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی مورخ 91/3/26 کلیک نمایید

 

خبر 5 فروردین 94 استخدام: اعلام نتایج نهایی مصاحبه استخدامی بهزیستی استان اصفهان

جهت مشاهده نتایج مصاحبه علمی تخصصی آزمون استخدامی 1391/03/26 کد ملی خود را وارد نمائید

لینک سایت اعلام نتایج

خبر 25 اسفند 93 استخدام: جذب در سال آینده

اصفهان – ایرنا – معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان قبول شدگان در آزمون استخدامی سال 91 استان اصفهان در سال آینده جذب خواهند شد.

به گزارش ایرنا، حسین سیسستانی عصر یکشنبه در هفدهمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان افزود: علاوه بر یک هزار و 705 نفر قبول شدگان آزمون استخدامی 400 نفر دیگر نیز درسال 94 در دستگاههای دولتی استان بکار گرفته خواهند شد.

وی ادامه داد: مدیر به عنوان مهمترین عضو سیستم اداری ، نقشی اساسی در عملکرد سازمانی دارد ونیروی انسانی در سازمان ها به ویژه نقش مدیریت بسیار کلیدی و مهم است.

سیستانی با بیان اینکه بخش اعظم ارزیابی صورت گرفته در جشنواره شهید رجایی به صورت خود ارزیابی بوده است، افزود: هر چند این روش ممکن است اشکالاتی داشته باشد ولی مبنا بر رعایت امانت و صداقت دستگاهها و افراد است.

وی با اشاره به تاکیدات دولتها در سالهای اخیر بر بهره گیری از دولت الکترونیک، گفت: پیشرفت امروز جهان، سرعت، دقت و فرصت بیشتر برای خدمت رسانی، عزم دولت تدبیر و امید را برای تحقق دولت الکترونیک بیشتر کرده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان ادامه داد: بر همین اساس یک هشتم امتیازات دستگاههای اداری و اجرایی استان در جشنواره شهید رجایی به دولت الکترونیک اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه 65 دستگاه در جشنواره شهید رجایی شرکت کردند، اظهار داشت: ارزیابی در سه سطح شرکت ها، بانک ها و دستگاههای دولتی وزارتخانه ای صورت گرفت که در بخش اول 15 دستگاه، در بخش دوم 31 دستگاه و در بخش سوم 18دستگاه ارزیابی شدند.

سیستانی اضافه کرد: همچنین در رابطه بهره وری 57 دستگاه پس از تعیین شاخص ها ارزیابی شدند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان افزود: 60 درصد منابع انسانی دستگاههای مختلف استان رسمی، 11 درصد پیمانی، 14درصد قرارداد کارمعین و 15درصد به شکل های مختلف دیگر مشغول به فعالیت هستند.

هفدهمین جشنواره شهید رجایی در استان اصفهان با معرفی 21 دستگاه برتر اداری و اجرایی و 351 کارمند به عنوان برگزیدگان خدمت سال 1392 به کار خود پایان داد.

خبر 21 اسفند 93 استخدام : نوید به‌کارگیری بیش از 1700 نیروی استخدامی در بدنه دولت

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حسین سیستانی صبح امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در خصوص آخرین وضعیت به‌کارگیری قبول شدگان آزمون استخدامی حدود سه سال پیش استانداری و استفاده از این ظرفیت جدید در بدنه استانداری اصفهان برای سال 94، اظهار کرد: یک‌هزار و 705 نفر سال 91 طی انجام فرایند آزمون استخدام در استان اصفهان پذیرفته شدند اما سال گذشته به دلیل نبودن اعتبار مشخص و معین این افراد جذب دولت نشدند.

وی با بیان اینکه دولت فعلی دیدگاه متفاوتی با دیدگاه دولت گذشته در به‌کارگیری نیرو دارد، افزود: استانداری طبق تعهد دولت الزاماً اقدام می‌کند و خوشبختانه برای سال 94 نیز تأمین اعتبار شده است و افراد قبول شده در آزمون سال 91 در دستگاه‌های مختلف دولتی به کارگیری می‌شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان تصریح کرد: البته به طور متوسط با ریزش نیروها تمهیداتی در نظر گرفته می‌شود که نیروهای جدید نیز به کار گرفته شوند.

وی در پاسخ به این سؤال که چه میزان از ظرفیت پست‌های استانداری خالی است، ادامه داد: از یک‌هزار و 200 پست استانداری 800 پست آن اشغال و یک سوم ظرفیت استانداری هم‌اکنون خالی است.

سیستانی در پاسخ به دیگر سؤال خبرنگاران در خصوص شایعات اخیر پست معاونت سیاسی امنیتی گفت: علاقه‌ای به فعالیت در حوزه سیاسی ندارم و تمامی حرف‌ها شایعات کذب است و این شایعات صرفاً شیطنت‌های سیاسی است.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر به‌کارگیری ظرفیت خبرنگاران در روابط عمومی‌ها اظهار کرد: در صورتی که خبرنگاران از لحاظ تخصصی رشته مرتبط و تسلط لازم را داشته باشند، می‌توانند به عنوان گزینه مطرح لحاظ شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان ادامه داد: باید در انجمن فرهنگی روابط عمومی‌ها این ظرفیت مطرح و برای استفاده از توانمندی خبرنگاران جلساتی برگزار شود.

وی گفت: با توجه به اینکه حوزه آموزش و پژوهش زیر مجموعه مدیریت منابع انسانی است، لذا نشست‌هایی را باید برای مدیران روابط عمومی‌ها گذاشته و بر روی توانمندسازی و رفع مشکلات خبرنگاران تصمیم‌‌گیری شود.

سیستانی اضافه کرد: البته تأمین امنیت شغلی خبرنگاران نیاز به ابزار قانونی دارد اما از طریق این معاونت قابل پیگیری است.

وی گفت: لازم است کمیته چند نفره‌ای در راستای ارتقای اثرگذاری بخشی خبرنگاران تشکیل و نیز در بخش تحول اداری و سازمانی نیز آسیب‌شناسی جدی شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان بیان کرد: استخدام دستگاه‌های اجرایی مشکلات خاص خود را دارد و این در حالی است که یک سازمان از یک طرف مجوز به‌ کارگیری نیرو ندارد و از طرفی برای جبران کار از نیروهای غیرمرتبط خود استفاده می‌کند که برخی از قصور در روابط عمومی‌ها مربوط به این بخش است

خبر 29 دی 93 استخدام  : برگزاری مصاحبه تخصصی ۴۰۶ نفر از داوطلبان آزمون استخدامی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

مصاحبه تخصصی از ۴۰۶ نفر داوطلبان آزمون استخدامی از فردا به مدت یک هفته در محل این اداره کل برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان، محمدعلی اشرفی مدیر توسعه منابع اداره کل اظهار داشت: این داوطلبان، سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی خردادماه سال ۹۱ هستند که لازم است با در دست داشتن مدارک و براساس جدول زمان‌بندی اعلام شده در سایت جهت مصاحبه تخصصی به این اداره کل مراجعه نمایند.

اشرفی بیان داشت: ۴۰۶  نفر از متقاضیان جهت انجام مصاحبه تخصصی به این اداره فراخوانده شده‌اند که می‌بایست طبق زمانهای مشخص شده در جدول به این اداره مراجعه و عدم مراجعه در مهلت تعیین شده به منزله انصراف متقاضی تلقی می‌گردد.

مدیر توسعه منابع اداره کل اظهار داشت: داوطلبان بایستی اصل کارت ملی یا شناسنامه، اصل و تصویر کلیه گواهینامه‌های مربوط به دوره‌های آموزشی مرتبط با رشته شغلی مورد تقاضا، رایانه، زبان انگلیسی و …، اصل و خلاصه تالیفات، ترجمه مقالات و پایان‌نامه تحصیلی، گواهینامه تایید شده سوابق کاری را همراه داشته باشند.

گفتنی است متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.isfahanroad.org  مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۶۷۰۰۲۲۳ تماس حاصل نمایند.

خبر 27 دی 93 استخدام : لیست سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ 26/3/1391

اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

دواطلبان لیست سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ 26/3/1391 ، مقتضی است با در دست داشتن مدارک ذیل و براساس جدول زمان بندی شده جهت مصاحبه ی تخصصی به این اداره کل مراجعه و در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهام با شماره 03136700223 تماس حاصل فرمایند. ضمنا زمان مراجعه غیرقابل تمدید می باشد بدیهی است عدم مراجعه در مهلت تعیین شده به منزله انصراف تلقی می گردد:

 اصل کارت ملی یا شناسانامه

 اصل و تصویر کلیه گواهینامه های مربوط به دوره های آموشی اعم از دوره های آموزشی مرتبط با رشته شغلی مورد تقاضا، رایانه ، زبان انگلیسی و غیره

 اصل و خلاصه تالیفات ،ترجمه مقالات و پایان نامه تحصیلی

 گواهی نامه تایید شده سوابق کاری

 تکمیل فرم مشخصات و اطلاعات (از لینک زیردریافت کنید.)

محل مراجعه : اصفهان، میدان آزادی، خیابان سعادت اباد ، چهارراه فرایبورگ، اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

     لیست دعوت شدگان مصاحبه

     فرم مشخصات و اطلاعات

 

خبر 21 دی 93 استخدام : جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سال ۹۱ دامپزشکی تا اواخر امسال قطعی نیست
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان گفت: هنوز هیچ مکاتبه رسمی با این اداره کل در خصوص تعیین تکلیف و جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سال ۹۱ دامپزشکی استان از سوی مراجع امر صورت نگرفته است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان، دکتر محمد باقر مقدس در جمع ۱۰۲ پذیرفته شده نهایی آزمون‌های استخدامی سال ۹۱ دامپزشکی استان در تالار سنبله جهاد کشاورزی اظهار کرد: بخش عمده‌ای از مراحل جذب انجام شده و تلاشهای فراوان از سوی مسئولین این اداره کل در این خصوص صورت گرفته که حضور این جمع برای تکمیل فرم گزینش و ادامه فرآیند استخدامی را دلیلی بر این ادعا دانست.
وی با تاکید به قانونی بودن استخدام پذیرفته شدگان آزمون‌ استخدامی سال ۹۱ به دو مسئله قابل اهمیت اشاره کرد و گفت: آزمون‌های استخدامی برگزار شده باید با رعایت ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و برگزاری آزمون‌ها از طریق نشر عمومی و آگهی انجام شده باشد که آزمون مربوطه نیز مصداقی از این ماده قانونی است.
مقدس با اشاره به اینکه در آزمون‌های استخدامی باید پیش بینی اعتبار لازم برای جذب نیرو انجام شود بیان کرد: متاسفانه در زمانی که این آزمون‌ استخدامی برگزار شد در برخی موارد محاسبات لازم در مورد منابع مالی آن انجام نشده و آن را یکی از مهمترین دلایل عمده در طولانی شدن فرآیند استخدام آزمون سال ۹۱ عنوان کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان گفت: در حال حاضر نیز اداره کل دامپزشکی استان مانند برخی از دستگاه‌ها با رایزنی های فراوان با مسئولین امر در استان و کشور و معرفی اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون‌های استخدامی سال ۹۱ از طریق ارسال پیامک و اعلان عمومی در درگاه اینترنتی این اداره کل نسبت به ادامه فرآیند استخدامی و گزینش افراد پیش رفته است .
وی یادآور شد: سهمیه این اداره کل برای جذب در آزمون‌های استخدامی سال ۹۱ ، ۱۰۲ نفر پیش بینی شده بود که در صورت تخصیص نگرفتن اعتبار لازم ، تا آخر سال برای جذب این افراد قول قطعی نخواهیم داد.

خبر 20 دی 93 استخدام : قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی استانداری اصفهان مورخ 91/3/26

به آگاهی آن دسته از عزیزانی که در مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی شرکت نمودند, می رساند:

نتایج نهائی(نفرات اصلی و ذخیره) حداکثر تا پایان دی ماه 93 از طریق همین سایت منتشر خواهدشد.

تذکر: خواهشمند است در طول این مدت از تماس با اداره کل ثبت اصفهان خودداری گردد.

 

روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان

خبر 16 دی 93 استخدام : مصاحبه تخصصي پذيرفته شدگان سهميه استخدامي اداره كل ورزش و جوانان استان اصفهان

1- مصاحبه در روز و ساعت تعيين شده طبق جدول زمانبندي مندرج در بخش اطلاعیه های پایگاه خبری اداره کل برگزار وعدم حضور در زمان مصاحبه به معني انصراف متقاضي از استخدام تلقي مي گردد.

2- مستندات مورد نياز جهت مصاحبه به شرح ذيل حضور متقاضيان اعلام و اين اداره كل مسئوليتي در قبال عدم تحويل اسناد در زمان مصاحبه را ندارد .

– اصل كارت ملي یا شناسنامه
– اصل آخرين مدرك تحصيلي
– مستندات هرگونه تاليف ، ترجمه مقالات ، پايان نامه تحصيلي
–  اصل و کپی دوره هاي آموزشي مرتبط با رشته
– مستندات هر گونه تجربه كاري در هر ارگان ، سازمان ، هياتهاي ورزشي و …..

3- مباني كلي مصاحبه:
– دانش و مهارت هاي عمومي
– دانش اختصاصي

4- نتايج مصاحبه يك هفته پس از پايان مصاحبه فقط از طريق سايت اداره كل اعلام و به مراجعين حضوري پاسخي داده نخواهد شد .

5- انجام مصاحبه، تعهدي براي دستگاه در قبال بكارگيري متقاضيان نخواهد داشت.

6- آدرس محل انجام مصاحبه : اصفهان- میدان آزادی – خیابان هزار جریب – کوی امام صادق(ع)- میدان اول – فرعی سمت چپ- آکادمی ورزش استان

اسامی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی  اداره کل ورزش جوانان استان اصفهان در مورخ 1390/12/21 تا سه برابر ظرفیت  به تفکیک تاریخ زمانبندی برای انجام مصاحبه به شرح ذیل می باشد.

پذیرفته شدگان  الزاماً باید طبق زمان بندی مندرج در جدول زیر برای انجام مصاحبه به آکادمی ورزش اصفهان  به نشانی : اصفهان -میدان آزادی- خیابان هزار جریب- کوی امام جعفر صادق(ع) – میدان اول – فرعی سمت چپ مراجعه نمایند.

 

 

خبر 6 دی 93 استخدام: اعلام نتایج اداره کل بهزیستی

مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۹۱/۳/۲۶از ششم دی ماه امسال بمدت ۶ روز در محل ستاد بهزیستی استان اصفهان برگزار می گردد.

سید مسعود حسینی نسب، معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی استان اصفهان ضمن بیان مطلب فوق افزود: در این مرحله از مجموع افرادی که در مرحله اول پذیرفته شده و شرایط لازم را داشتند ۳۶۶ نفر انتخاب و در مصاحبه تخصصی شرکت می نمایند. وی در خصوص نحوه انتخاب افراد برای مصاحبه تصریح کرد: افرادی که حداقل نمره عمومی و تخصصی را کسب و از طرف استانداری استان به این اداره کل معرفی شدند پس از راستی آزمایی مدارک و احراز شرایط مندرج در آگهی استخدام با رعایت شرایط بومی بودن، و بالاترین نمره بر اساس اولویت های تعیین شده برای مصاحبه تخصصی دعوت می شوند.

معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی استان اصفهان پیرامون چگونگی برگزاری مصاحبه تخصصی اعلام نمود: از تاریخ ششم دی ماه روزانه با ۶۰ نفر در سه گروه تخصصی مصاحبه خواهد شد و پذیرفته شدگان این مرحله می توانند با مراجعه به سایت بهزیستی استان اصفهان از تاریخ حضور خود در این مصاحبه آگاه شوند.

جهت اطلاع از زمان مصاحبه اینجا کلیک کنید

 

خبر 25 آبان 92 -کمبود نیرو در اداره استاندارد اصفهان

مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اصفهان گفت: قرار بود نیروهای استاندارد ۲ برابر شود و مصوبه استخدام ۹۰ نفر نیرو در اصفهان نیز به مسوولان داده شده، اما این مصوبه تاکنون توسط دولت و استانداری اجرا نشده است.

غلامحسین شفیعی، اظهار کرد: مسوولان برای فراخوان استخدام قول مساعد داده‌اند تا بتوان حداقل ماهی یک بار از واحدهای تولیدی بازرسی کرد.

وی ادامه داد: این کمبود نیرو در تمام نقاط کشور وجود دارد ولی دولت باید اجازه استخدام را بدهد. در صورتی‌که نیروهای استاندارد تامین شوند هزار قلم کالای مشمول استاندارد را می‌توان به ۵۶۰۰ قلم رساند.

شفیعی با اعلام این‌که شرکت‌های بازرسی به بخش خصوصی سپرده شده‌اند، ادامه داد: این شرکت‌ها که در اصفهان شامل ۹ شرکت است هر ماه یک‌بار موظف به بازرسی کارگاه‌ها و کارخانه‌ها هستند و عملکرد آنها نیز توسط این اداره کل، بررسی و به تخلفات آنها رسیدگی می‌شود.

وی از جبران زیان مصرف کنندگان در صورت مصرف کالای غیراستاندارد خبر داد و گفت: مطابق قانون “جبران زیان مصرف کننده”، اگر مصرف کننده‌ای، کالای دارای علامت استاندارد را خریداری کرده و پس از مصرف دچار مشکل شود با مراجعه به این اداره کل و واحدهای قضایی، خسارت آنها جبران می‌شود.

شفیعی با بیان این‌که برای اعلام شکایت تلفن گویا راه اندازی شده است، ادامه داد: تلفن چهار رقمی۱۵۱۷ از ابتدای سال جاری راه اندازی شده که در طول این مدت ۲۰۰ مورد شکایت در آن ثبت و رسیدگی‌های لازم انجام شده است

خبر 4 آبان 92 – لینک اسامی اعلام شده برای مصاحبه منابع طبیعی تاریخ شروع مصاحبه ۱۲ آبان ۹۲ میباشد

خبر 17 مهر 92 – زمان مصاحبه حضوري آزمون استخدامي اداره كل دامپزشكي استان اصفهان اعلام شد

معاون توسعه مديريت ومنابع اداره كل دامپزشكي استان اصفهان گفت:مصاحبه حضوري پذيرفته شدگان سه برابر ظرفيت آزمون استخدامي اداره كل دامپزشكي استان اصفهان از روز شنبه 27 مهرماه سا لجاري آغاز مي شود.

به گزارش روابط عمومي اداره كل دامپزشكي استان اصفهان، دكتر شهرام موحدي با بيان اين خبر افزود:با توجه موافقت استاندار استان جهت برگزاري مصاحبه تخصصي آزمون استخدامي اداره كل دامپزشكي استان اصفهان ليست اسامي پذيرفته شدگان و همچنين اطلاعيه نحوه شركت در مصاحبه و مدارك مورد نياز در سايت اين اداره كل به نشاني http://isfahan.ivo.ir  قرارداده شده است.
ايشان افزود: تعداد افراد مصاحبه شونده  215 نفر است كه جهت تصدي شغلهايي چون حسابداري، كارشناس امور اداري، كاردان وكارشناس علوم آزمايشگاهي دامپزشكي و كارشناس مبارزه با بيماريهاي دامي به رقابت مي پردازند.
وي در ادامه عنوان كرد: مصاحبه تخصصي پذيرفته شدگان آزمون استخدامي، طي زمانهاي اعلام شده در سايت و از تاريخ 27 مهر لغايت 8 آبان به آدرس اصفهان بلوار كشاورز شهرك اميريه؛  اداره كل دامپزشكي استان اصفهان برگزار مي شود .
موحدي گفت: دعوت شدگان مي بايست با در دست داشتن شناسنامه يا كارت ملي در روز مصاحبه حضور داشته باشند وعدم حضور در تاريخ تعيين شده به منزله ي انصراف از آزمون استخدامي تلقي مي شود
وي اضافه كرد: پذيرفته شدگان مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر از زمان حضور در مصاحبه و… به سايت اين اداره كل به آدرس  http://isfahan.ivo.ir  مراجعه نمايند.

خبر 16 مهر 92 – فهرست تكميل ظرفيت شركت كنندگان آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي استان اصفهان خردادماه1391 – دامپزشکی 

خبر 12 شهریور 92 بدینوسیله به اطلاع کلیه کسانی که در مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۲۶ خرداد ۹۱ پذیرفته شده اند می رساند اسامی سه برابر ظرفیت مشخص و به استانداری اعلام گردیده که پس از تأمین اعتبار نسبت به فراخوان ایشان جهت مصاحبه و … اقدام خواهد شد.

خبر 28 فروردین 92- جهت مشاهده مدارك مورد نياز داوطلبين با سهميه خانواده شهداء، جانبازان وايثارگران آزمون استخدامي 26/03/1391 اداره كل دامپزشكي استان اصفهان بر روي لينك زير كليك نماييد

خبر 23 اسفند -اطلاعیه جدید میراث فرهنگی استان اصفهان

پیرو آزمون مورخ 26/03/91 جهت استخدام پیمانی بدینوسیله به اطلاع اسامی مندرج در فهرست اولیه دریافت مدارک شرکت کنندگان در آزمون استخدامی میرساند که با در دست داشتن مدارک لازم وفق فرم شماره 1 در زمانهای تعیین شده به شرح لیست شماره 2 به کارگزینی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان به آدرس اصفهان خیابان مشتاق دوم ساختمان شماره 3 استانداری مراجعه نمایند.ضمناً عدم مراجعه در روزها و ساعات مقرر به منزله انصراف از ثبت نام برای مراحل بعدی استخدام میباشد.           

جدول زمانبندی برای تحویل مدارک

مدارک مورد نیازداوطلبین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استات اصفهان

زمان مصاحبه تخصصی کارشناسان امور فنی صنایع دستی

خبر 13 اسفند – فهرست اولیه دریافت مدارک شرکت کنندگان در آزمون استخدامی مورخ 91/03/26

خبر 7 اسفند – قابل توجه شرکت کنندگان آزمون استخدامي فرمانداريهاي استان اصفهان – لینک خبر

خبر 6 اسفند – ليست اسامي سه برابر ظرفيت داوطلبان آزمون استخدامي استانداري در دستگاه بنياد شهيد ( جهت مصاحبه) – لینک اسامی

خبر 6 اسفند -نتايج آزمون استخدامي دانشگاه علوم پزشکی مورخ 26 / 3 / 1391 اعلام شد

نتايج مرحله اول  پذيرفته شدگان 1.5 برابر ظرفيت نيروي انساني مورد نياز در رشته هاي شغلي مندرج در آگهي استخدامي خردادماه سال 1391 اعلام گرديد .

  قابل توجه پذيرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامي دانشگاه علوم پزشكي اصفهان

 فهرست رشته هاي شغلي پذيرفته شدگان :

رشته شغلي پرستار
رشته شغلي كارشناس راديولوژي
رشته شغلي كارشناس آزمايشگاه
رشته شغلي ماما
رشته شغلي كارشناس هوشبري
رشته شغلي كاردان راديولوژي
رشته شغلي كاردان اتاق عمل

خبر 3 اسفند- نتایج استخدام شرکت مترو منطقه اصفهان – آگهی 8

خبر15 بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون اداره کل محیط زیست استان اصفهان – لینک اسامی

خبر15 بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون اداره کل زندانهای استان اصفهان – لینک خبر

خبر15 بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان – لینک خبر

خبر 14 بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان – لینک خبر
خبر 14 بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون  اداره ثبت اسناد و املاک استان اصفهان – لینک اسامی

خبر 14 بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون اداره سازمان انتقال خون استان اصفهان – لینک اسامی

خبر 14 بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون اداره امور عشایری استان اصفهان – لینک اسامی

خبر 14 بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون اداره کل بنیاد شهید استان اصفهان – لینک اسامی

خبر 13 بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون اداره کل استاندارد استان اصفهان – لینک اسامی

خبر 12 بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون استخدامی اداره کل زندانهای استان اصفهان – لینک خبر

خبر 12 بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون استخدامی اداره اوقاف استان اصفهان – لینک خبر

خبر 9 بهمن –  فهرست دواطلبان آزمون استخدامي مورخ 26/3/91 فرمانداريهاي استان – لینک خبر

خبر 9 بهمن – فهرست اولیه  آزمون  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان – لینک اسامی

خبر 8 بهمن – فهرست نتایج بهزیستی استان اصفهان  لینک اسامی

خبر 8 بهمن – فهرست اولیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون 91  ثبت احوال اصفهان  و نحوه ارائه مدارک

خبر 7 بهمن – اسامي مرحله اول آزمون استخدامي مورخ 26/03/1391 اداره كل دامپزشكي استان اصفهان – لینک خبر

خبر 5 بهمن  – اعلام نتایج اولیه آزمون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان – لینک خبر – اسامی

خبر 3 بهمن  – اعلام نتایج اولیه آزمون میراث فرهنگی استان اصفهان – لینک خبر

خبر 3 بهمن – نتایج اولیه آزمون اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان اصفهان  – لینک خبر

خبر 3 بهمن  – نتایج آزمون استخدامی اصفهان – اداره کل ورزش و جوانان اعلام شد – لینک خبر

خبر 3 بهمن – اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی اداره کل هواشناسی استان اصفهان خرداد ماه 1391 – لینک دانلود فایل

فرزاد زیویار معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان در گفت و گویی پیرامون آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان به ابهامات احتمالی شرکت کنندگان به شرح زیر پاسخ داد:

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

سوال 1) آیا نمرات اعلام شده توسط معاونت توسعه مدیریت وسرمایه انسانی رئیس جمهور از سامانه نتایج کارمند ایران با  اعمال سابقه کار می باشد ؟

خیر، امتیاز مربوط به سابقه کار براساس سوابق اعلام شده توسط متقاضیان محاسبه ودر اختیار دستگاه اجرایی قرار خواهد گرفت و متقاضیانی که در لیست دریافت مدرک قرار می گیرند در صورت داشتن سابقه کار باید مدارک مبنی بر سابقه کار خود را به دستگاه مربوطه ارایه دهند.

سوال2) چنانچه در هنگام ثبت نام سابقه کار خود راوارد ننموده باشد امکا ن محاسبه آن در حال حاضر وجود دارد؟

خیر ، امکان تغییر هیچ کدام از اطلاعات ثبت شده در سیستم در مهلت تعیین شده برای  ثبت نام در حال حاضر امکانپذیر نمی باشد.

سوال 3 ) کاهش سقف نمرات آزمون عمومی پایین تر از60 درصد در اختیار چه مرجعی است؟

کاهش سقف نمرات آزمون هاصرفاً در اختیارات معاونت توسعه مدیریت وسرمایه انسانی ریس جمهور است .

سوال 4 ) منظور از سابقه کار مربوط و مشابه در متن آگهی چیست  ؟

سابقه خدمت قراردادی در هر یک از دستگاه های مشمول ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری برای سایر
دستگاه ها پذیرفته شده لیکن سابقه خدمت در شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد برای همان دستگاه مورد تقاضای افراد محاسبه خواهد گردید.

سوال 5) آیا کارت پایان خدمت واخذ مدرک تحصیلی در صورتی که تاریخ آن بعد از اتمام مهلت ثبت نام وبرگزاری آزمون باشد ومتقاضی در آزمون شرکت نموده مورد قبول است؟

خیر، تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه ومدرک تحصیلی می بایست قبل از آخرین روز ثبت نام در آزمون باشد .

سوال 6) برگ در خواست شغل که یکی از مدارک مورد نیاز جهت ارائه به دستگاه می باشد از چه طریق قابل در یافت است؟

نحوه دریافت برگ در خواست شغل در صورت نیاز زمان تحویل مدارک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

سوال 7) آیا فرزندان جانبازان بالای 25% که در آزمون شرکت کرده اند می توانند از سهمیه 5% استفاده کنند؟

بله، فرزندان معظم شاهد و جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که از سوی بنیاد شهید در قالب سهمیه 25 درصد معرفی نگردیده اند، می توانند از سهمیه 5 درصد بهره مند گردند.

سوال 8 )چنانچه تعدادایثارگران سهمیه پنج درصد  بیش از تعداد مورد نیاز در آگهی باشد نحوه انتخاب چگونه است ؟

انتخاب ایثارگران که حداقل نمره 60 در آزمون عمومی را کسب نموده اند براساس بالاترین نمره تخصصی آن ها خواهد بود .

سوال 9) اگر نمره دو نفر پس از اعمال سهمیه ها واولویت های آگهی با هم مساوی باشد انتخاب چگونه صورت          می گیرد ؟

اولویت قبولی افرادی که نمرات تخصصی یکسان (سایرشرایط از جمله بومی ،ایثارگر ،معلول و… کاملا یکسان ) داشته باشند بر اساس مقایسه نمره عمومی خواهد بود.

سوال 10) نحوه محاسبه امتیاز مربوط به سابقه کار چگونه است ؟

به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط ومشابه 2% وحداکثر تا 20%  امتیاز مكتسبه در هر یک از مراحل آزمون(به نسبت نمره خام ) و به صورت جداگانه لحاظ خواهد شد. به عبارت دیگر محاسبه سابقه کار براساس نمرات مکتسبه است نه از 100 نمره.

سوال11)در صورتی که در یک پست کسی حدنصاب نمره عمومی را کسب نکرده باشد وضعیت استخدام در آن پست چگونه است ؟

سهمیه استخدامی در این موارد محفوظ بوده ودستگاه مربوطه می تواند مجدداً از طریق نشر آگهی اقدام نماید .

سوال 12) آیا از پذیرفته شدگان مصاحبه به عمل خواهد آمد ونحوه انتخاب افراد برای دعوت به مصاحبه چگونه است؟

بله، دعوت از افرادبرای مصاحبه براساس بالاترین نمره تخصصی از بین کسانی که حد نصاب بالای 60  درصد را کسب کرده اند وپس از اعمال سهمیه های قانونی از جمله با الویت متقاضیان بومی صورت می گیرد.

سوال 13) در صورتی که در یک پست سازمانی افراد بومی شهرستان حد نصاب نمره عمومی را کسب نکرده باشند افراد غیر بومی شهرستان ( بومی استان ) به مصاحبه دعوت خواهند شد؟

بله، در صورتی که افراد بومی شهرستان در حد تکمیل 3 برابر ظرفیت حد نصاب نمره عمومی راکسب نکرده باشند افراد بومی استان به مصاحبه دعوت خواهند شد لیکن در هر صورت اولویت با متقاضیان بومی خواهد بود .

سوال 14 ) بومی شهرستان به چه کسی اطلاق می شود ؟

بومی صرفاً شامل افرادی می گردد که حداقل یکی از شرایط زیر را دارا باشد 1- محل تولد آن ها همان شهرستان مورد تقاضای فرد باشد 2- فرد حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدایی ،راهنمایی ، متوسطه ) در شهرستان مورد تقاضا سپری کرده باشد 3- فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که 3 سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی ،راهنمایی ، متوسطه ) در محل مورد تقاضا باشد نیز بومی تلقی می گردند .

سوال 15) آیا می توان به صرف این که افرادی در شهرستان ازدواج  نموده و مدتی زندگی کرده باشند، دارای املاک باشند و … بومی شهرستان محسوب شوند؟

خیر، به غیر از شرایط تعیین شده موارد دیگر قابل قبول نمی باشد.

سوال 16) آیا نمرات کسب شده آزمون کتبی در مصاحبه نیز ملاک عمل خواهد بود ؟

بله ، صرفاً نمرات تخصصی ملاک قرار خواهد گرفت وبا نمرات مصاحبه جمع می گردد .

سوال 17) آیا زمان مصاحبه همه دستگاه ها یکسان است؟

خیر، دستگاه ها براساس گروه مصاحبه تعیین شده تاریخ مصاحبه را  تنظیم و اطلاع رسانی خواهند نمود.

سوال 18) درصورتی که به متقاضی زمان مصاحبه اعلام  شده لیکن وی شرکت ننماید آیا با نمرات تخصصی می تواند قبول شود؟

خیر، در صورت عدم شرکت در مصاحبه از ادامه فرآیند آزمون حذف خواهد شد.

سوال 19) نتایج آزمون استخدامی تا چه تاریخی در سامانه قرار داد؟

زمان اعلام نتایج بيست روز بوده و لذا نتایج تا بيست و پنجم دی ماه بر روی سامانه قرار دارد.

سوال 20)بعد از اين مرحله (اعلام نمرات شركت كنندگان در آزمون) ساير مراحل استخدام به چه صورت است؟

فرايند استخدام به شرح زير ادامه مي يابد:

1-اعلام ليست دريافت مدارك شركت كنندگان در آزمون كه حدنصاب نمره عمومي را كسب نموده باشند به ترتيب نمره اختصاصي توسط دستگاه اجرايي از طريق تماس تلفني و سايت دستگاه اجرايي مربوط

2- احصاء فهرست 3 برابر ظرفيت آزمون پس از بررسي مدارك توسط دستگاه اجرايي

3-اعلام فهرست 3 برابر ظرفيت پذيرفته شدگان مرحله اول آزمون

4- دعوت از پذيرفته شدگان مرحله اول آزمون براي شركت در مصاحبه تخصصي

5- اعلام فهرست پذيرفته شدگان نهايي آزمون پس از انجام مصاحبه

6- معرفي پذيرفته شدگان نهایی به گزينش

خبر 6 دی – اعلام نتایج استانداری اصفهان

نتایج استانداری استان اصفهان اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج استانداری اصفهان اینجا کلیک کنید.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری اعلام می شود- لینک خبر

  استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

 

دیدگاه ها (6,430)

 1. ناشناسمی‌گه:

  سلام دوستان
  کسی از روند اداره ثبت و اسناد خبری نداره آخرش شروع به کار کی هست

 2. عليمی‌گه:

  سلام
  استانداري اعلام كرده اول اسفند شروع به كاره فرمانداريهاست ولي به نظر شما استانداري مي تونه توي اين 8 روز كاري باقي مانده كدهاي استخدامي را بگيره، من كه بعيد مي دونم مگر اينكه بدون كد شروع به كار كنيم.

 3. عليمی‌گه:

  با سلام
  كسي از دوستان از تاريخ دقيق شروع به كار و گرفتن كدهاي استخدامي فرمانداريها خبري نداره.
  لطفا اگر خبر جديدي داريد اطلاع رساني كنيد.

  • احمدمی‌گه:

   با سلام
   ديروز (94/11/17) آقاي اشكستاني گفتند شروع كار بچه هاي فرمانداري از اول اسفنده
   انشالله

 4. زهرامی‌گه:

  خطاب ب اقارضا
  میراث
  رفتم استانداری پیش خانم نادی مدارکم رو دادم امتحانمم همینطور.بعد ب دفترخونه رفتم تعهدمحضری دادم.و من رو خانم نادی در سایت ثبتنام کرد.طب کار برای بعد از کد پرسنلیه….
  فایل هایی ک بهتون میدن رو فقط همونصفحه ورد ک سوال هست بخونید.امتحان فقط از همون ورد و سوالاته

 5. زهرامی‌گه:

  سلام ب مهمان و آقارضا
  شرمندم ی مدت سرم شلوغ بود و نتونستم.
  من بعد ازاینکه تماس گرفتن گفتن گزینشتون تاییدشده.بامدارکم به اصف رفتم و چندفایل بهمون داده بودن ک بخونیم و همونجا امتحان دادیم.تعهد نامه محضری هم ب دفترخونه ای ک معرفی کردن دادیم.
  چون بالیسانس امتحان دادم همون مدرک لیسانسم ثبت شد ولی گفتن بعدها با ی درخواست میتونید مدرک فوقتون رو ارایه بدید.
  الان از یک بهمن کارورزی ما شروع شده و تای ک اسفندادامه داره اگه کدپرسنلی اومده بود بطور پیوسته سرکارمیمونیم و گرنه ی مدت وقفه میفته.

  • رضا میراثمی‌گه:

   ممنون از پاسخ کاملتون
   این فایل ورد رو الان ندارین برا ما بفرستین ؟
   اینا چقدر امتحان میگیرن. ………….

 6. محمدمی‌گه:

  سلام
  دوستان اداره راه از کار و بار چه خبر؟ مشغول به کار شدید؟

 7. منتظر ميراثمی‌گه:

  روزها گذشت . خبري نشد.
  …………………………

 8. رضا میراثمی‌گه:

  ممکنه کسی تو گزینش هم رد بشه.
  بخدا دیگه خسته شدم .

  • محمدمی‌گه:

   نه دوست عزیز نگران نباش ، مگه اینکه مشکل تابلویی داشته باشی.
   اگه مشکل حادی نداری نگران نباش یکم طول میکشه تا مرحله بعد .
   موفق باشی
   التماس دعای فرج …

 9. اداره راهمی‌گه:

  دوستان اداره راه
  آیا کسی هست که حکم و ابلاغشو گرفته باشه ؟
  اگر هست چگونه گرفته ؟

 10. ميراثمی‌گه:

  با سلام به بچه هاي ميراث
  آيا كسي هست كه هنوز جواب گزينشش نيومده باشه.
  بخدا خسته شديم ديگه .
  4 سال شد

  • مهمانمی‌گه:

   اره منم هنوز جواب گزینشم نیومده و فقط کاری که از دستم بر می یاد انتظار و انتظار وانتظار و البته دعا وتوسل است.
   به امید موفقیت

 11. عليمی‌گه:

  سلام
  فرمانداريها
  استانداري اصفهان نامه سوء پيشينه، پزشكي و… را حدود 12 روز پيش به من دادند، ديروز جواب تمام نامه ها را تحويل شون دادم و مي گفتند انشاالله براي اول اسفند شروع به كاره. ولي كدهاي استخدامي را هنوز نگرفتند.
  سازمان مديريت كه زنگ مي زنم مي گويند اسامي را هنوز نفرستادند و طوري جواب مي دهند كه گويا مشكلي با واحد اداري استانداري دارند، خدا كنه فقط توي اين تعارضات شخصي ايجاد شده مشكلي براي ما بوجود نياد. اگر تا آخر اين ماه كدهاي استخدامي گرفته نشه خدا مي دونه نتيجه استخدامي ما چي ميشه.
  دوستان لطفا پيگير باشيد.

  • مهدویمی‌گه:

   سلام دلیل اینکه کد نگرفتن به خاطر اینه که تا سوئ پیشینه و عدم اعتیاد و …نبرید نمیتونن کد استخدامی بگیرن

   • عليمی‌گه:

    سازمان مديريت كه ميگه اسامي 1/5 برابر ظرفيت هنوز از طرف استانداري اعلام نشده در صورتي كه بقيه ادارات اين اسامي را بعد از مصاحبه تخصصي و قبل از مراحل پزشكي و سوء پيشينه فرستادند. فكر مي كنم زماني كه اين اسامي فرستاده بشه و سازمان مديريت تاييد كنه بعد سايت باز ميشه و استانداري با توجه به كامل بودن كليه مدارك پزشكي و… كدهاي استخدامي را از سايت سازمان مديريت ميگيره ولي استانداري هنوز به صورت رسمي اين اسامي را اعلام نكرده فقط هماهنگي هاي ابتدايي به صورت شفاهي يا كتبي انجام شده.
    به نظر شما اين مراحل كه گفتم درسته يا اينكه اطلاعات كامل تري داريد؟

  • مهمانمی‌گه:

   سلام
   بچه های میراث بهمن ماه هم شروع شد و کم کم داره تموم میشه به نظرتون میتونن تا اخر این ماه کدهای استخدامی را بگیرن الان توچه مرحله ای هستید ظاهرن بعضیها هنوز تایدییه گزینششون نیومده لطفا جواب بدید

 12. منتظرمی‌گه:

  سلام به همه دوستان
  من برای فرمانداریها در آزمون شرکت کردم
  نامه های پزشکی و سوپیشینه رو دو هفته میشه که دادن و گفتن انشااله حکم شروع به کار نیمه بهمن و یا نهایت اول اسفند میخوره
  اگه دوستان خبر دیگه ای دارن لطف کنن ما رو هم در جریان بزارن
  ممنون و به امید موفقیت همه دوستان

 13. رضا میراثمی‌گه:

  با سلام به بچه های میراث
  آیا هنوز کسی هست که جواب گزینشش نیومده باشه؟
  زهرا خانوم شما الان به چه مرحله ای رسیدید؟

  • یکی از بچه های منتظر مث خودتونمی‌گه:

   سلام
   تعزیرات حکومتی کسی نیست عایا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 14. ناشناسمی‌گه:

  سلام
  از بچه های ثبت و اسناد کسی اطلاع نداره شروع به کار کی هست؟
  93 ها که داره کارشون انجام میشه

 15. اداره راهمی‌گه:

  سلام به همه دوستان
  ۴ سال تمام به انتظار بودیم..
  ۴۰ بار مدارک بردیم…
  ۴۰۰ تا فیلتر را گذروندیم…
  پنجشنبه یکم ما را خواستند که توجیه کنند و وقتی اب پاکی ریختن رو دستمون که حقوقتون از کارگر سرفلکه هم کمتره گفتن همین شنبه برید سرکار و ضمن اینکه مواظب باشید دست از پا خطا نکنید خود را برای زندگی فوف بخور نمیر اماده کنید…
  یه خسته نباشی جانانه به همه

  • احمدمی‌گه:

   خيلي زوده كه بخواي اعتراض كني .
   هر وقت با 12 سال سابقه و مدرك فوق ليسانس و با 460.000 تومان خالص دريافتي مجبور شدي زندگي كني اونوقت اعتراض كن.

  • الناز- راه و شهرسازی- 92می‌گه:

   حقوق شما چقدره؟لیسانس هستید یا فوق؟

   • اداره راهمی‌گه:

    به الناز
    گفتن حداقل ۹۰۰ و حداکثر ۱۳۰۰
    نظرتون چیه؟

    • الناز- راه و شهرسازی- 92می‌گه:

     حداقل 900 خیلی خیلی کمه.حتی 1.300 هم کمه.با 900 چیکار میشه کرد؟بخور و نمیر :(

     • احمدمی‌گه:

      دقيقأ.
      فكر كرديد حالا كه استخدام شديد ماهي دو سه ميليون حقوقتون ميدن؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

 16. محمد - راهمی‌گه:

  سلام
  به امید خدا بچه های اداره راه از شنبه 3 بهمن میرن سر کار
  امیدوارم کار همه دوستان دیگه هم زود درست بشه و به نتیجه برسن
  از مدیر سایت هم تشکر میکنم که تو این چند سال جایی رو قرار داد ما بتونیم خبر از روند استخدام ها داشته باشیم.
  موفق باشید
  به امید ظهور آقامون
  یا علی

 17. رضا میراثمی‌گه:

  خطاب به زهرا میراث
  شما فرمودین مدارک رو تحویل استانداری دادین؟
  کار دیگه ای هم انجام دادین؟
  از طب کار و آزمایش خبری هست؟
  لطفامیتونین بیشتر تویح بدین.

 18. محمدمی‌گه:

  ممنون ازهمه کسایی که جواب دادن…..میشه بگین مصاحبه عقیدتی درچه مواردی سوال میشه…..ممنونم..

  • محمدمی‌گه:

   سلام
   والا از شرق و غرب از ما سوال پرسید

   انواع و اقسام نماز و کیفیت اونا
   اصول و فروع دین و توضیح دادن بعضی از اونا
   اعدامی یا ضد انقلاب تو خانواده دارید یا نه ؟
   نماز جمعه
   نماز آیات
   نماز عید
   فراموش کردن رکن یا غیررکن نماز
   حاج آقای محلتون کیه؟
   مطهرات
   چرا باید رهبری داشته باشیم؟
   رهبری و آخرین سخنرانی ایشون
   رییس جمهوری و آخرین سخنرانی ایشون
   نظر درباره با برجام
   ماهواره
   سال 88
   اگه شکیات نمازم بخونی بهتره اما از من در این مورد سوال نکرد.
   من تا اونجایی که یادم بود واست نوشتم ، کلا اگه اطلاعاتت تو این زمینه ها کمه باید یکمی اطلاعاتتو بالا ببری اما حول نشی راحته نگران نباش
   چند تا سوالشم مچ گیری بود که باید حواست باشه D:
   خلاص
   موفق باشی ان شا الله زودتر کاراتو بکنی و بری واسه افتتاح حساب و کلاس توجیهی :)

 19. محمدمی‌گه:

  سلام..ای بابا یکی این مراحل استخدام رو درست میگه چیه؟؟؟..بعدتحقیقات محلی چه مراحل دیگه هست؟؟؟بگین لطفا….ده بارپرسیدم..

  • محمد- راه و شهرسازیمی‌گه:

   سلام
   دوست عزیز شما گزینش رفتی؟ از ما اینطور بود مکه بعد از گزینش چند ماهی هیچ خبری نشد و گفتن اسامی رو فرستادن تهران یعنی از برج 2 تا برج 6 ! برج 6 فهمیدی گزینش و تحقیقات محلی اوکی شده دوباره یه دو ماهی گذشت. تو آبان و آذر ماه خبرمون کردن واسه انجام طب کار – عدم سو پیشینه – استعلام معافیت یا خدمت و حراست و غیره
   امید وارم هرچه زود تر کارت تموم بشه و مشغول بکار شی.

  • علیمی‌گه:

   سلام بعد از تحقیقات محلی:
   ۱- مصاحبه عقیدتی
   ۲- آزمایش عدم اعتیاد و عدم سوءپیشینه
   ۳- امتحان ۳تا کتاب توجیهی بدو خدمت
   ۴- اشتغال یک ماهه کارورزی تا کد استخدامی بیاد
   ضمنا در سال ۹۴ همه این مراحل باید طی بشه

  • ثبت اسناد اصفهانمی‌گه:

   سلام
   بردن مدارک
   مصاحبه تخصصی
   گزینش(پرکردن فرمهای گزینش)
   تحقیقات محلی
   مصاحبه عقیدتی
   انجام آزمایشات و گرفتن سوء پیشینه
   بردن مدارک
   ابلاغ

 20. رضا 3می‌گه:

  سلام دوستان اداره راه امروز اداره کل بودم گفتن از اول بهمن ماه تا ده بهمن ابلاغ ها رو میزنیم وبهتون زنگ میزنیم که بیاین ابلاغتونو بگیرین وشروع به کار کنید .خدایا شکرت

 21. زهرامی‌گه:

  سلام آقارضا
  من باهام تماس گرفته شد و فردا مدارکم رو ب استانداری میبرم.اصلا نگران نباشین حتما باشما هم تماس میگیرن.این ها با اولویت شهرستان ها ، گزینش رو اعلام میکنن….
  نگرانی من واقعا بیخود بود، شمام اصللا ناامید نباشین فقط باید صبرکنین

  • مهمانمی‌گه:

   سلام زهرا خانوم
   چه مدارکی ازتون خواستن که برای کارگزینی ادارتون ببرید؟مدارک تحصیلی یا سوء پیشینه برای کسانی که فوق لیسانس دارند مدرک لیسانس را هم میخوان یا فقط همون فوق لیسانس کافیه؟
   تشکر فراوان

  • رضا میراثمی‌گه:

   خطاب به زهرا میراث
   خوب خدا رو شکر
   ممنون که جواب دادین. انشالله هر چه زودتر تکلیف همه مشخص بشه.

 22. حمیدمی‌گه:

  سلام
  اداره راه و شهرسازی
  قابل توجه دوستانی که در مورد بیمه سوال کرده بودن :
  همه باید برن شعبه 1 تامین اجتماعی واقع در چهارباغ طبقه زیرزمین خانم نیاسری
  اونایی که سابقه بیمه دارن ( شماره بیمه دارن ) باید از آقای آنالویی کد کارگاه اداره کل رو بگیرن و بدن خانم نیاسری و بگن شماره بیمه من رو وارد کارگاه اداره کل کنید
  کسانی که شماره بیمه ندارن و قبلا جایی نبودن که باید غیر کد کارگاه یک فرم هم از آقای آنالویی بگیرن

 23. رضا میراثمی‌گه:

  خطاب به زهرا میراث
  سلام . من زنگ زدم به خانم نادی . گفتن هنوز 20 نفر نتیجه گزینشو نیومده. شما نتیجه گزینش تون اومد. بخدا دیگه خسته شدم……… چهار سال شد

 24. محمدمی‌گه:

  سلام
  بچه ها من شماره حساب و کد بیمه رو به آقای آنالویی تحویل دادم ، گفت خودمون خبرتون میکنیم واسه دعوت به کار . ان شا الله اوایل بهمن ماه
  شما چه خبر؟

 25. اداره راهمی‌گه:

  سلام
  دوستان یکی بگه بریم بیمه برای چه ؟ فقط برای گرفتن شماره بیمه؟
  اگر شماره بیمه داشته باشیم دیگه نمیخواد بریم؟
  ممنون

 26. محمدمی‌گه:

  سلام عزیزان…بعدتحقیقات محلی چه مراحل دیگه ای مونده؟؟؟

  • اداره کارمی‌گه:

   چند وقت بعد از گزینش صدا میکنند میرید مصاحبه و بعد چند وقت دیگه خبرتون میکنند که بیاید نامه بگیرید برای سوئ پیشینه و ازمایشات و بعد از ازمایشات منتظر می مونید که ابلاغتون بیاد ….

 27. محمدمی‌گه:

  باسلاموخسته نباشید..بچه ها وقتی میان تحقیقات محلی یعنی تا چه حد مطمئن باشیم قبول شده ایم یا نه؟؟؟..اصلا بعد مرحله تحقیقات محلی چه مراحل دیگه ای هست؟..ممنونم جواب بدین.موفق باشین

  • اداره کارمی‌گه:

   سلام
   اگه توی محل حسن شهرت داشته باشی زیاد نگران نباش چون اونا کارشون رو خوب بلدند و در ضمن از کسایی که سوال می پرسند خودشون شماره تلفن میگیرند و اهالی هم بهت خبر می دند زیاد نگران نباش
   یا حق

   • محمدمی‌گه:

    سلام عزیز…ممنون جواب دادی….ولی منظورم این بودکه حالاکه اومدن تحقیقات محلی بعدش چه مراحل دیگه ای مونده؟؟؟

 28. علیرضا اداره راهمی‌گه:

  با سلام وخسته نباشید خدمت همه دوستان منتظر همانطور که بعضی از همکاران اشاره کردند شروع به کار از اول بهمن میباشد لذا خواهشمندم هر چه سریعتر نسبت به تکمیل مدارک اقدام نموده وموجبات شروع به کار را فراهم نمایید.

 29. محمد - راه و شهرسازیمی‌گه:

  سلام دوستان
  من طب کارمو انجام دادم و جوابشو بردم راه
  حالا باید برم واسه بیمه و ان شا الله افتتاح حساب بانک مسکن
  دوستان شما چیکار کردید؟

 30. رضا(اداره راه)می‌گه:

  طب کار هم تموم شد مدارکشو تحویل دادیم ..دوباره باید صبر کنیم تا خبرمون کنند

  • محمد - راه و شهرسازیمی‌گه:

   رضا جان شما کارای مربوط به بیمه و بانک رو هم انجام دادی؟ چند روز طول کشید؟

   • رضا(اداره راه)می‌گه:

    سلام بیمه و بانک 2 ساعته حل میشه

    • اداره راهمی‌گه:

     سلام آقا رضا
     بیمه باید بریم برای چه ؟

     • رضا(اداره راه)می‌گه:

      اونهایی که شماره بیمه ندارند باید شماره بگیرند و اونهایی هم که دارند باید سوابقشون ادامه پیدا کنه

 31. زهرامی‌گه:

  خطاب ب مهمان(میراث)
  سلام ممنون از دلگرمی هاتون، انشالله که همه افراد متظر ب زودی جواب این صبرو انتظارشون رو بگیرن…
  برای گزینش، چون تعدادما زیاد بود،نیرویی ازتهران فرستاده بودن اصفهان و ما گزینش رو دراداره ای از میراث فرهنگی گذروندیم.اما اگر شما تعدادتون کم باشه باهاتون تماس میگیرن ب مرکز ینی تهران برین ک این جای هیچ مشکلی نداره!
  ابتدا ازخانواده و تک تک اعضای خانواده، بسیج چقدرفعالیت دارین،
  سوالات مربوط ب احکام نماز(واجبات و ارکان نماز، شکیات، اصول و فروع دین، سجده تشهد، تبیحات اربعه،شکیات نماز، انواع غسل، تیمم، نمازهای واجب و…)
  ارتباطتون با قراآن واینکه چ سوره هایی آشنایی دارین، دعاها و نمازهای مستحبی ک ب جا میارین…
  تاریخ های مهم مثل 9دی اربعین مبعث بلد باشین…
  مسایل سیاسی روز ک الان ب وقوع پیوسته چیاهست ک فقط کافیه اخبار رو نگاه کنین چون ب صورت کلی پرسیدن..
  راهپیمایی و نمازجماعت و نمازجمعه میرین یا ن؟
  سوالات مربوط ب مجلس(مجلس خبرگانو قوای سه گانه.تخیص مصلحت شورای اسلامی و… فقط وظایفشون رو بدونین واینکه بعد از چند دوره و توسط چ کسی انتخاب میشن…تنها یک سوال از مجلس میپرسن…
  سوالات عقیدتی(اخرین سخنان رهبری، فلیسفه قیام امام حسین، ازعاشورا چ درسی میگیرین، ایه تطهیر، تفاوت رهبر ما با کشورهای دیگه چیست وچ انتظاری از رهبر دارین. ایشون چ انتظاری ازما دارن،ملاکتون برای انتخاب دوست چیه…)
  در اخر راجع ب حجاب پرسین…
  خیلی کلی و راحت.اصلا وارد جزییات نمیشن…
  حدود45دقیقه طول کشید چون هرچی میگین مینویسن و این بخاطر اینه ک زمان زیادی میبره
  برای تحقیقات محلی از تهران اومدن و اینکه در گزینش اون برگه ای ک از همسایه هاتون پرسیدن در کنارشون هست که با حرف های خودتون مطابقت میدن پس صادقانه حرف بزنین…
  امیدوارم تونسته باشم راهنماییتون کنم اگر جواب گرفتین برای من هم دعا کنین.یاعلی

  • مهمانمی‌گه:

   با سلام وتشکر فراوان بابت راه نماییهای ارزنده تان
   برگی از درخت نمی افتد الا اینکه خدا از آن آگاه است.به خدا توکل کنید و توسل به ائمه را نیز فراموش نکنید.مخصوصاً حضرت ابولفضل العباس باب الحوائج.
   از هر کرانه تیر دعا کرده ام روانه
   باشد یکی زان میانه کارگر شود

 32. رضا 3می‌گه:

  سلام دوستان اداره راه من 20دیماه طب کارم راتحویل اداره کل دادم خواهشا زودتر شماهم انجام بدین تا شروع به کارکنیم به امیدخدا.بخش خصصوصی برای طب کار بهتره اگه مشکلی نباشه معطلی نداره .ممنون همکاران عزیز

 33. راهمی‌گه:

  دوستان سلام
  طبق گفته آقای آنالویی. اول بهمن شروع کار هستش. پس زودتر طب کارتون رو انجام بدین و ببرید تا ابلاغ زودتر بدن. یاعلی

 34. محمدمی‌گه:

  سلام..بچه ها وقتی میان تحقیقات محلی یعنی تا چه حد مطمئن باشیم قبول شده ایم یا نه؟؟؟..اصلا بعد مرحله تحقیقات محلی چه مراحل دیگه ای هست؟..ممنونم جواب بدین

 35. یکی از بچه های منتظر مث خودتونمی‌گه:

  دوستان چشمتون روشن…………..ازمون جدید استخدامی دستگاه های اجرایی را در سایت سازمان سنجش ببینید

 36. راه اردستانمی‌گه:

  دوستان راه. سلام. همه کارهامون تکمیل شد طب کارم تا آخر هفته نتیجه ش میاد میبریم اداره و دیگه کاری نمیمونه. حالا شروع کار کی هست؟ بازم بهونه دیگه ای دارن یا هنوز بهونه برای زدن ابلاغ ها هست.کسی خبر داره؟

  • راه تو را میخواندمی‌گه:

   سلام.ما امروز مدارکا کامل اعم از طب کار و …را تحویل اقای انالویی دادیم بعد فرستادنمون بانک مسکن شعبه سعادت اباد برای افتتاح حساب و اداره بیمه تامین اجتماعی (چهارباغ بالا روبروی اداره گاز)
   شروع به کارم گفتن 1 بهمن به شرطی که بچه ها زودتر جواب طب کارا ببرن

 37. 91می‌گه:

  امروز هرچی زنگ زدم استانداری هیچ کس گوشی رو بر نداشت

 38. 91می‌گه:

  سلام
  کسی از استانداری اصفهان خبر جدید نداره؟

 39. منتظرمی‌گه:

  خب بچه ها میشه بگین چه اتفاق خاصی باعث شده بمن برای مصاحبه زنگ نزنن؟! خب من آزمون کتبی قبول شدم بعدم گفتم مدرک بیار بردم! دیگه اتفاقی نیفتاد که بخوام رد شم!

  • اداره کار به بچه های اداره راهمی‌گه:

   سلام
   کلا کسایی که نمره عمومیشون بالای 60 بود را مجاز کردند و ازشون مدرک گرفتن و به ازای هر نفر فقط 3 نفر که نمره تخصصیشون از همه بیشتر بود رو برای مصاحبه قبول کردند حالا شما میتونید برای اطمینان بیشتر به کاگزینی اداره ای که مدارک بردید زنگ بزنید و سوالتون رو مطرح کنید.

 40. احسانمی‌گه:

  سلام دوستان
  من امروز با استانداری تماس گرفتم خانم بنی نجار کارشناس امور استخدامی گفت سعی میکنیم تا اخر این ماه کارهای مربوط به ارسال لیست اسامی و معاینات پزشکی و…را انجام دهیم و اول اسفند مشغول به کار شوید. میدونم دوباره سر کاریم اما چه کنیم مجبوریممممم

 41. مهمانمی‌گه:

  با سلام خدمت بچه ها ی میراث زهرا خانوم و آقا رضا
  امیدوارم که این مراحل نفس گیر باقی مانده از استخدامتان با موفقیت انجام شود و شما نیز هر چه زودتر به خیل عظیم کارمندان ایران بپوندید.اگر امکانش هست در مورد مصاحبه عقیدتی که انجام دادید توضیح دهید اینکه در تهران برگزار شد یا اصفهان و اینکه بیشتر چه سوالاتی می پرسند همچنین برای تحقیقات محلی از گزینش تهران امده بودند یا از خود اصفهان بودند.
  تشکر فراوان

 42. اداره راهمی‌گه:

  سلام به همه همکاران اداره راهی
  دوستان هر کدوم در نواب معاینات را انجام دادن لطفا مراحل پذیرش و روند کار را ذکر کنند تا سایرین با اطلاع کامل از مراحل وقتشون تلف نشه
  خیر بیبینین

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی