آخرین اخبار استخدامی استانداری اصفهان ۹۴+ اطلاعیه راه و شهرسازی درباره طب کار

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

اطلاعیه راه و شهرسازی درباره طب کار

به اطلاع متقاضیان استخدام در این اداره کل میرساند به منظور انجام معاینات مربوط به طب کار به مراکز مورد تایید دانشگاه علوم پزشکی استان اصفهان به شرح جدول زیر و یا مرکز بهداشتی نواب صفوی ( از روز شنبه مورخ ۹۴/۱۰/۱۹) مراجعه نمایند .

مشخصات مراکز خصوصی و پزشکان مجاز به ارائه خدمات سلامت کار در حوزه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان (مهر۹۴)

لینک اطلاعیه

 

 


 

خبر ۲۳ خرداد ۹۴ استخدام:  جدول زمان بندی مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی سال ۱۳۹۱

اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان

معاونت میراث فرهنگی – رشته شغلی حفاظت و مرمت – شنبه ۳۰/۰۳/۹۴

برای نمایش جدول کلیک کنید

خبر ۵ فروردین ۹۴ استخدام: نتایج نهایی آزمون استخدامی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان اعلام شد

ضمن تبریک و آرزوی توفیق روز افزون  به پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، موارد ذیل جهت اطلاع و اقدام لازم حضورتان اعلام می گردد.
۱- از آنجا که نتایج اعلام شده بر مبنای تحلیل امتیازات مکتسبه توسط تیم کارشناسی با تائید نماینده محترم استانداری استان اصفهان صورت گرفته است لذا نتایج رسمی و قطعی و غیر قابل تغییر می باشد .

۲- از کلیه پذیرفته شدگان نهایی که نام آنها در لیست قبولی سایت اداره کل درج گردیده دعوت بعمل می آید ؛ در روز دوشنبه  مورخه  ۱۷/۱/۹۴  از ساعت ۸ صبح لغایت ۴ بعد از ظهر بادر دست داشتن مدراک ذیل جهت انجام مراحل گزینش به آدرس اصفهان ،چهارراه تختی، سرای ورزشکاران مراجعه فرمایند:

 اصل و کپی کارت ملی
 اصل و کپی از تمامی صفحات شناسنامه
 اصل و تصویر ازآخرین مدرک تحصیلی
 اصل و کپی پایان خدمت جهت آقایان
 مدارک مربوط به ایثارگری ، بسیج
 چهار قطعه عکس ۴ * ۳ جدید پشت نویسی شده

۳- بدیهی است تا اتمام مراحل گزینش و تامین اعتبار ،این دستگاه هیچ تعهدی در قبال بکارگیری پذیرفته شدگان نخواهد داشت.
                                                                          امور اداری  اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان

 

لیست نهایی پذیرفته شدگان آزمون ۹۱/۳/۲۶ را از اینجا در یافت کنید
خبر ۵ فروردین ۹۴ استخدام: لیست نهایی نفرات اصلی و ذخیره پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی مورخ ۹۱/۳/۲۶(اداره کل ثبت اسناد و املاک اصفهان)

جهت مشاهده اسامی نفرات اصلی و ذخیره پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی مورخ ۹۱/۳/۲۶ کلیک نمایید

جهت مشاهده اطلاعیه پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی مورخ ۹۱/۳/۲۶ کلیک نمایید

 

خبر ۵ فروردین ۹۴ استخدام: اعلام نتایج نهایی مصاحبه استخدامی بهزیستی استان اصفهان

جهت مشاهده نتایج مصاحبه علمی تخصصی آزمون استخدامی ۱۳۹۱/۰۳/۲۶ کد ملی خود را وارد نمائید

لینک سایت اعلام نتایج

خبر ۲۵ اسفند ۹۳ استخدام: جذب در سال آینده

اصفهان – ایرنا – معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان قبول شدگان در آزمون استخدامی سال ۹۱ استان اصفهان در سال آینده جذب خواهند شد.

به گزارش ایرنا، حسین سیسستانی عصر یکشنبه در هفدهمین جشنواره شهید رجایی استان اصفهان افزود: علاوه بر یک هزار و ۷۰۵ نفر قبول شدگان آزمون استخدامی ۴۰۰ نفر دیگر نیز درسال ۹۴ در دستگاههای دولتی استان بکار گرفته خواهند شد.

وی ادامه داد: مدیر به عنوان مهمترین عضو سیستم اداری ، نقشی اساسی در عملکرد سازمانی دارد ونیروی انسانی در سازمان ها به ویژه نقش مدیریت بسیار کلیدی و مهم است.

سیستانی با بیان اینکه بخش اعظم ارزیابی صورت گرفته در جشنواره شهید رجایی به صورت خود ارزیابی بوده است، افزود: هر چند این روش ممکن است اشکالاتی داشته باشد ولی مبنا بر رعایت امانت و صداقت دستگاهها و افراد است.

وی با اشاره به تاکیدات دولتها در سالهای اخیر بر بهره گیری از دولت الکترونیک، گفت: پیشرفت امروز جهان، سرعت، دقت و فرصت بیشتر برای خدمت رسانی، عزم دولت تدبیر و امید را برای تحقق دولت الکترونیک بیشتر کرده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان ادامه داد: بر همین اساس یک هشتم امتیازات دستگاههای اداری و اجرایی استان در جشنواره شهید رجایی به دولت الکترونیک اختصاص یافته است.

وی با بیان اینکه ۶۵ دستگاه در جشنواره شهید رجایی شرکت کردند، اظهار داشت: ارزیابی در سه سطح شرکت ها، بانک ها و دستگاههای دولتی وزارتخانه ای صورت گرفت که در بخش اول ۱۵ دستگاه، در بخش دوم ۳۱ دستگاه و در بخش سوم ۱۸دستگاه ارزیابی شدند.

سیستانی اضافه کرد: همچنین در رابطه بهره وری ۵۷ دستگاه پس از تعیین شاخص ها ارزیابی شدند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان افزود: ۶۰ درصد منابع انسانی دستگاههای مختلف استان رسمی، ۱۱ درصد پیمانی، ۱۴درصد قرارداد کارمعین و ۱۵درصد به شکل های مختلف دیگر مشغول به فعالیت هستند.

هفدهمین جشنواره شهید رجایی در استان اصفهان با معرفی ۲۱ دستگاه برتر اداری و اجرایی و ۳۵۱ کارمند به عنوان برگزیدگان خدمت سال ۱۳۹۲ به کار خود پایان داد.

خبر ۲۱ اسفند ۹۳ استخدام : نوید به‌کارگیری بیش از ۱۷۰۰ نیروی استخدامی در بدنه دولت

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حسین سیستانی صبح امروز در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس در خصوص آخرین وضعیت به‌کارگیری قبول شدگان آزمون استخدامی حدود سه سال پیش استانداری و استفاده از این ظرفیت جدید در بدنه استانداری اصفهان برای سال ۹۴، اظهار کرد: یک‌هزار و ۷۰۵ نفر سال ۹۱ طی انجام فرایند آزمون استخدام در استان اصفهان پذیرفته شدند اما سال گذشته به دلیل نبودن اعتبار مشخص و معین این افراد جذب دولت نشدند.

وی با بیان اینکه دولت فعلی دیدگاه متفاوتی با دیدگاه دولت گذشته در به‌کارگیری نیرو دارد، افزود: استانداری طبق تعهد دولت الزاماً اقدام می‌کند و خوشبختانه برای سال ۹۴ نیز تأمین اعتبار شده است و افراد قبول شده در آزمون سال ۹۱ در دستگاه‌های مختلف دولتی به کارگیری می‌شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان تصریح کرد: البته به طور متوسط با ریزش نیروها تمهیداتی در نظر گرفته می‌شود که نیروهای جدید نیز به کار گرفته شوند.

وی در پاسخ به این سؤال که چه میزان از ظرفیت پست‌های استانداری خالی است، ادامه داد: از یک‌هزار و ۲۰۰ پست استانداری ۸۰۰ پست آن اشغال و یک سوم ظرفیت استانداری هم‌اکنون خالی است.

سیستانی در پاسخ به دیگر سؤال خبرنگاران در خصوص شایعات اخیر پست معاونت سیاسی امنیتی گفت: علاقه‌ای به فعالیت در حوزه سیاسی ندارم و تمامی حرف‌ها شایعات کذب است و این شایعات صرفاً شیطنت‌های سیاسی است.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس مبنی بر به‌کارگیری ظرفیت خبرنگاران در روابط عمومی‌ها اظهار کرد: در صورتی که خبرنگاران از لحاظ تخصصی رشته مرتبط و تسلط لازم را داشته باشند، می‌توانند به عنوان گزینه مطرح لحاظ شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان ادامه داد: باید در انجمن فرهنگی روابط عمومی‌ها این ظرفیت مطرح و برای استفاده از توانمندی خبرنگاران جلساتی برگزار شود.

وی گفت: با توجه به اینکه حوزه آموزش و پژوهش زیر مجموعه مدیریت منابع انسانی است، لذا نشست‌هایی را باید برای مدیران روابط عمومی‌ها گذاشته و بر روی توانمندسازی و رفع مشکلات خبرنگاران تصمیم‌‌گیری شود.

سیستانی اضافه کرد: البته تأمین امنیت شغلی خبرنگاران نیاز به ابزار قانونی دارد اما از طریق این معاونت قابل پیگیری است.

وی گفت: لازم است کمیته چند نفره‌ای در راستای ارتقای اثرگذاری بخشی خبرنگاران تشکیل و نیز در بخش تحول اداری و سازمانی نیز آسیب‌شناسی جدی شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان بیان کرد: استخدام دستگاه‌های اجرایی مشکلات خاص خود را دارد و این در حالی است که یک سازمان از یک طرف مجوز به‌ کارگیری نیرو ندارد و از طرفی برای جبران کار از نیروهای غیرمرتبط خود استفاده می‌کند که برخی از قصور در روابط عمومی‌ها مربوط به این بخش است

خبر ۲۹ دی ۹۳ استخدام  : برگزاری مصاحبه تخصصی ۴۰۶ نفر از داوطلبان آزمون استخدامی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

مصاحبه تخصصی از ۴۰۶ نفر داوطلبان آزمون استخدامی از فردا به مدت یک هفته در محل این اداره کل برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان، محمدعلی اشرفی مدیر توسعه منابع اداره کل اظهار داشت: این داوطلبان، سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی خردادماه سال ۹۱ هستند که لازم است با در دست داشتن مدارک و براساس جدول زمان‌بندی اعلام شده در سایت جهت مصاحبه تخصصی به این اداره کل مراجعه نمایند.

اشرفی بیان داشت: ۴۰۶  نفر از متقاضیان جهت انجام مصاحبه تخصصی به این اداره فراخوانده شده‌اند که می‌بایست طبق زمانهای مشخص شده در جدول به این اداره مراجعه و عدم مراجعه در مهلت تعیین شده به منزله انصراف متقاضی تلقی می‌گردد.

مدیر توسعه منابع اداره کل اظهار داشت: داوطلبان بایستی اصل کارت ملی یا شناسنامه، اصل و تصویر کلیه گواهینامه‌های مربوط به دوره‌های آموزشی مرتبط با رشته شغلی مورد تقاضا، رایانه، زبان انگلیسی و …، اصل و خلاصه تالیفات، ترجمه مقالات و پایان‌نامه تحصیلی، گواهینامه تایید شده سوابق کاری را همراه داشته باشند.

گفتنی است متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.isfahanroad.org  مراجعه و یا با شماره تلفن ۳۶۷۰۰۲۲۳ تماس حاصل نمایند.

خبر ۲۷ دی ۹۳ استخدام : لیست سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۲۶/۳/۱۳۹۱

اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

دواطلبان لیست سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۲۶/۳/۱۳۹۱ ، مقتضی است با در دست داشتن مدارک ذیل و براساس جدول زمان بندی شده جهت مصاحبه ی تخصصی به این اداره کل مراجعه و در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهام با شماره ۰۳۱۳۶۷۰۰۲۲۳ تماس حاصل فرمایند. ضمنا زمان مراجعه غیرقابل تمدید می باشد بدیهی است عدم مراجعه در مهلت تعیین شده به منزله انصراف تلقی می گردد:

 اصل کارت ملی یا شناسانامه

 اصل و تصویر کلیه گواهینامه های مربوط به دوره های آموشی اعم از دوره های آموزشی مرتبط با رشته شغلی مورد تقاضا، رایانه ، زبان انگلیسی و غیره

 اصل و خلاصه تالیفات ،ترجمه مقالات و پایان نامه تحصیلی

 گواهی نامه تایید شده سوابق کاری

 تکمیل فرم مشخصات و اطلاعات (از لینک زیردریافت کنید.)

محل مراجعه : اصفهان، میدان آزادی، خیابان سعادت اباد ، چهارراه فرایبورگ، اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان

     لیست دعوت شدگان مصاحبه

     فرم مشخصات و اطلاعات

 

خبر ۲۱ دی ۹۳ استخدام : جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سال ۹۱ دامپزشکی تا اواخر امسال قطعی نیست
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان گفت: هنوز هیچ مکاتبه رسمی با این اداره کل در خصوص تعیین تکلیف و جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سال ۹۱ دامپزشکی استان از سوی مراجع امر صورت نگرفته است.
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان، دکتر محمد باقر مقدس در جمع ۱۰۲ پذیرفته شده نهایی آزمون‌های استخدامی سال ۹۱ دامپزشکی استان در تالار سنبله جهاد کشاورزی اظهار کرد: بخش عمده‌ای از مراحل جذب انجام شده و تلاشهای فراوان از سوی مسئولین این اداره کل در این خصوص صورت گرفته که حضور این جمع برای تکمیل فرم گزینش و ادامه فرآیند استخدامی را دلیلی بر این ادعا دانست.
وی با تاکید به قانونی بودن استخدام پذیرفته شدگان آزمون‌ استخدامی سال ۹۱ به دو مسئله قابل اهمیت اشاره کرد و گفت: آزمون‌های استخدامی برگزار شده باید با رعایت ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و برگزاری آزمون‌ها از طریق نشر عمومی و آگهی انجام شده باشد که آزمون مربوطه نیز مصداقی از این ماده قانونی است.
مقدس با اشاره به اینکه در آزمون‌های استخدامی باید پیش بینی اعتبار لازم برای جذب نیرو انجام شود بیان کرد: متاسفانه در زمانی که این آزمون‌ استخدامی برگزار شد در برخی موارد محاسبات لازم در مورد منابع مالی آن انجام نشده و آن را یکی از مهمترین دلایل عمده در طولانی شدن فرآیند استخدام آزمون سال ۹۱ عنوان کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان گفت: در حال حاضر نیز اداره کل دامپزشکی استان مانند برخی از دستگاه‌ها با رایزنی های فراوان با مسئولین امر در استان و کشور و معرفی اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون‌های استخدامی سال ۹۱ از طریق ارسال پیامک و اعلان عمومی در درگاه اینترنتی این اداره کل نسبت به ادامه فرآیند استخدامی و گزینش افراد پیش رفته است .
وی یادآور شد: سهمیه این اداره کل برای جذب در آزمون‌های استخدامی سال ۹۱ ، ۱۰۲ نفر پیش بینی شده بود که در صورت تخصیص نگرفتن اعتبار لازم ، تا آخر سال برای جذب این افراد قول قطعی نخواهیم داد.

خبر ۲۰ دی ۹۳ استخدام : قابل توجه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی استانداری اصفهان مورخ ۹۱/۳/۲۶

به آگاهی آن دسته از عزیزانی که در مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی شرکت نمودند, می رساند:

نتایج نهائی(نفرات اصلی و ذخیره) حداکثر تا پایان دی ماه ۹۳ از طریق همین سایت منتشر خواهدشد.

تذکر: خواهشمند است در طول این مدت از تماس با اداره کل ثبت اصفهان خودداری گردد.

 

روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد و املاک استان اصفهان

خبر ۱۶ دی ۹۳ استخدام : مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان سهمیه استخدامی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان

۱- مصاحبه در روز و ساعت تعیین شده طبق جدول زمانبندی مندرج در بخش اطلاعیه های پایگاه خبری اداره کل برگزار وعدم حضور در زمان مصاحبه به معنی انصراف متقاضی از استخدام تلقی می گردد.

۲- مستندات مورد نیاز جهت مصاحبه به شرح ذیل حضور متقاضیان اعلام و این اداره کل مسئولیتی در قبال عدم تحویل اسناد در زمان مصاحبه را ندارد .

– اصل کارت ملی یا شناسنامه
– اصل آخرین مدرک تحصیلی
– مستندات هرگونه تالیف ، ترجمه مقالات ، پایان نامه تحصیلی
–  اصل و کپی دوره های آموزشی مرتبط با رشته
– مستندات هر گونه تجربه کاری در هر ارگان ، سازمان ، هیاتهای ورزشی و …..

۳- مبانی کلی مصاحبه:
– دانش و مهارت های عمومی
– دانش اختصاصی

۴- نتایج مصاحبه یک هفته پس از پایان مصاحبه فقط از طریق سایت اداره کل اعلام و به مراجعین حضوری پاسخی داده نخواهد شد .

۵- انجام مصاحبه، تعهدی برای دستگاه در قبال بکارگیری متقاضیان نخواهد داشت.

۶- آدرس محل انجام مصاحبه : اصفهان- میدان آزادی – خیابان هزار جریب – کوی امام صادق(ع)- میدان اول – فرعی سمت چپ- آکادمی ورزش استان

اسامی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی  اداره کل ورزش جوانان استان اصفهان در مورخ ۱۳۹۰/۱۲/۲۱ تا سه برابر ظرفیت  به تفکیک تاریخ زمانبندی برای انجام مصاحبه به شرح ذیل می باشد.

پذیرفته شدگان  الزاماً باید طبق زمان بندی مندرج در جدول زیر برای انجام مصاحبه به آکادمی ورزش اصفهان  به نشانی : اصفهان -میدان آزادی- خیابان هزار جریب- کوی امام جعفر صادق(ع) – میدان اول – فرعی سمت چپ مراجعه نمایند.

 

 

خبر ۶ دی ۹۳ استخدام: اعلام نتایج اداره کل بهزیستی

مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۹۱/۳/۲۶از ششم دی ماه امسال بمدت ۶ روز در محل ستاد بهزیستی استان اصفهان برگزار می گردد.

سید مسعود حسینی نسب، معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی استان اصفهان ضمن بیان مطلب فوق افزود: در این مرحله از مجموع افرادی که در مرحله اول پذیرفته شده و شرایط لازم را داشتند ۳۶۶ نفر انتخاب و در مصاحبه تخصصی شرکت می نمایند. وی در خصوص نحوه انتخاب افراد برای مصاحبه تصریح کرد: افرادی که حداقل نمره عمومی و تخصصی را کسب و از طرف استانداری استان به این اداره کل معرفی شدند پس از راستی آزمایی مدارک و احراز شرایط مندرج در آگهی استخدام با رعایت شرایط بومی بودن، و بالاترین نمره بر اساس اولویت های تعیین شده برای مصاحبه تخصصی دعوت می شوند.

معاون پشتیبانی و منابع انسانی بهزیستی استان اصفهان پیرامون چگونگی برگزاری مصاحبه تخصصی اعلام نمود: از تاریخ ششم دی ماه روزانه با ۶۰ نفر در سه گروه تخصصی مصاحبه خواهد شد و پذیرفته شدگان این مرحله می توانند با مراجعه به سایت بهزیستی استان اصفهان از تاریخ حضور خود در این مصاحبه آگاه شوند.

جهت اطلاع از زمان مصاحبه اینجا کلیک کنید

 

خبر ۲۵ آبان ۹۲ -کمبود نیرو در اداره استاندارد اصفهان

مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان اصفهان گفت: قرار بود نیروهای استاندارد ۲ برابر شود و مصوبه استخدام ۹۰ نفر نیرو در اصفهان نیز به مسوولان داده شده، اما این مصوبه تاکنون توسط دولت و استانداری اجرا نشده است.

غلامحسین شفیعی، اظهار کرد: مسوولان برای فراخوان استخدام قول مساعد داده‌اند تا بتوان حداقل ماهی یک بار از واحدهای تولیدی بازرسی کرد.

وی ادامه داد: این کمبود نیرو در تمام نقاط کشور وجود دارد ولی دولت باید اجازه استخدام را بدهد. در صورتی‌که نیروهای استاندارد تامین شوند هزار قلم کالای مشمول استاندارد را می‌توان به ۵۶۰۰ قلم رساند.

شفیعی با اعلام این‌که شرکت‌های بازرسی به بخش خصوصی سپرده شده‌اند، ادامه داد: این شرکت‌ها که در اصفهان شامل ۹ شرکت است هر ماه یک‌بار موظف به بازرسی کارگاه‌ها و کارخانه‌ها هستند و عملکرد آنها نیز توسط این اداره کل، بررسی و به تخلفات آنها رسیدگی می‌شود.

وی از جبران زیان مصرف کنندگان در صورت مصرف کالای غیراستاندارد خبر داد و گفت: مطابق قانون “جبران زیان مصرف کننده”، اگر مصرف کننده‌ای، کالای دارای علامت استاندارد را خریداری کرده و پس از مصرف دچار مشکل شود با مراجعه به این اداره کل و واحدهای قضایی، خسارت آنها جبران می‌شود.

شفیعی با بیان این‌که برای اعلام شکایت تلفن گویا راه اندازی شده است، ادامه داد: تلفن چهار رقمی۱۵۱۷ از ابتدای سال جاری راه اندازی شده که در طول این مدت ۲۰۰ مورد شکایت در آن ثبت و رسیدگی‌های لازم انجام شده است

خبر ۴ آبان ۹۲ – لینک اسامی اعلام شده برای مصاحبه منابع طبیعی تاریخ شروع مصاحبه ۱۲ آبان ۹۲ میباشد

خبر ۱۷ مهر ۹۲ – زمان مصاحبه حضوری آزمون استخدامی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان اعلام شد

معاون توسعه مدیریت ومنابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان گفت:مصاحبه حضوری پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان از روز شنبه ۲۷ مهرماه سا لجاری آغاز می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان، دکتر شهرام موحدی با بیان این خبر افزود:با توجه موافقت استاندار استان جهت برگزاری مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان لیست اسامی پذیرفته شدگان و همچنین اطلاعیه نحوه شرکت در مصاحبه و مدارک مورد نیاز در سایت این اداره کل به نشانی http://isfahan.ivo.ir  قرارداده شده است.
ایشان افزود: تعداد افراد مصاحبه شونده  ۲۱۵ نفر است که جهت تصدی شغلهایی چون حسابداری، کارشناس امور اداری، کاردان وکارشناس علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و کارشناس مبارزه با بیماریهای دامی به رقابت می پردازند.
وی در ادامه عنوان کرد: مصاحبه تخصصی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی، طی زمانهای اعلام شده در سایت و از تاریخ ۲۷ مهر لغایت ۸ آبان به آدرس اصفهان بلوار کشاورز شهرک امیریه؛  اداره کل دامپزشکی استان اصفهان برگزار می شود .
موحدی گفت: دعوت شدگان می بایست با در دست داشتن شناسنامه یا کارت ملی در روز مصاحبه حضور داشته باشند وعدم حضور در تاریخ تعیین شده به منزله ی انصراف از آزمون استخدامی تلقی می شود
وی اضافه کرد: پذیرفته شدگان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از زمان حضور در مصاحبه و… به سایت این اداره کل به آدرس  http://isfahan.ivo.ir  مراجعه نمایند.

خبر ۱۶ مهر ۹۲ – فهرست تکمیل ظرفیت شرکت کنندگان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان اصفهان خردادماه۱۳۹۱ – دامپزشکی 

خبر ۱۲ شهریور ۹۲ بدینوسیله به اطلاع کلیه کسانی که در مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۲۶ خرداد ۹۱ پذیرفته شده اند می رساند اسامی سه برابر ظرفیت مشخص و به استانداری اعلام گردیده که پس از تأمین اعتبار نسبت به فراخوان ایشان جهت مصاحبه و … اقدام خواهد شد.

خبر ۲۸ فروردین ۹۲- جهت مشاهده مدارک مورد نیاز داوطلبین با سهمیه خانواده شهداء، جانبازان وایثارگران آزمون استخدامی ۲۶/۰۳/۱۳۹۱ اداره کل دامپزشکی استان اصفهان بر روی لینک زیر کلیک نمایید

خبر ۲۳ اسفند -اطلاعیه جدید میراث فرهنگی استان اصفهان

پیرو آزمون مورخ ۲۶/۰۳/۹۱ جهت استخدام پیمانی بدینوسیله به اطلاع اسامی مندرج در فهرست اولیه دریافت مدارک شرکت کنندگان در آزمون استخدامی میرساند که با در دست داشتن مدارک لازم وفق فرم شماره ۱ در زمانهای تعیین شده به شرح لیست شماره ۲ به کارگزینی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان اصفهان به آدرس اصفهان خیابان مشتاق دوم ساختمان شماره ۳ استانداری مراجعه نمایند.ضمناً عدم مراجعه در روزها و ساعات مقرر به منزله انصراف از ثبت نام برای مراحل بعدی استخدام میباشد.           

جدول زمانبندی برای تحویل مدارک

مدارک مورد نیازداوطلبین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استات اصفهان

زمان مصاحبه تخصصی کارشناسان امور فنی صنایع دستی

خبر ۱۳ اسفند – فهرست اولیه دریافت مدارک شرکت کنندگان در آزمون استخدامی مورخ ۹۱/۰۳/۲۶

خبر ۷ اسفند – قابل توجه شرکت کنندگان آزمون استخدامی فرمانداریهای استان اصفهان – لینک خبر

خبر ۶ اسفند – لیست اسامی سه برابر ظرفیت داوطلبان آزمون استخدامی استانداری در دستگاه بنیاد شهید ( جهت مصاحبه) – لینک اسامی

خبر ۶ اسفند -نتایج آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی مورخ ۲۶ / ۳ / ۱۳۹۱ اعلام شد

نتایج مرحله اول  پذیرفته شدگان ۱.۵ برابر ظرفیت نیروی انسانی مورد نیاز در رشته های شغلی مندرج در آگهی استخدامی خردادماه سال ۱۳۹۱ اعلام گردید .

  قابل توجه پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

 فهرست رشته های شغلی پذیرفته شدگان :

رشته شغلی پرستار
رشته شغلی کارشناس رادیولوژی
رشته شغلی کارشناس آزمایشگاه
رشته شغلی ماما
رشته شغلی کارشناس هوشبری
رشته شغلی کاردان رادیولوژی
رشته شغلی کاردان اتاق عمل

خبر ۳ اسفند- نتایج استخدام شرکت مترو منطقه اصفهان – آگهی ۸

خبر۱۵ بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون اداره کل محیط زیست استان اصفهان – لینک اسامی

خبر۱۵ بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون اداره کل زندانهای استان اصفهان – لینک خبر

خبر۱۵ بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون اداره کل تبلیغات اسلامی استان اصفهان – لینک خبر

خبر ۱۴ بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان – لینک خبر
خبر ۱۴ بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون  اداره ثبت اسناد و املاک استان اصفهان – لینک اسامی

خبر ۱۴ بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون اداره سازمان انتقال خون استان اصفهان – لینک اسامی

خبر ۱۴ بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون اداره امور عشایری استان اصفهان – لینک اسامی

خبر ۱۴ بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون اداره کل بنیاد شهید استان اصفهان – لینک اسامی

خبر ۱۳ بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون اداره کل استاندارد استان اصفهان – لینک اسامی

خبر ۱۲ بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون استخدامی اداره کل زندانهای استان اصفهان – لینک خبر

خبر ۱۲ بهمن – پذیرفته شدگان مرحله ی اول آزمون استخدامی اداره اوقاف استان اصفهان – لینک خبر

خبر ۹ بهمن –  فهرست دواطلبان آزمون استخدامی مورخ ۲۶/۳/۹۱ فرمانداریهای استان – لینک خبر

خبر ۹ بهمن – فهرست اولیه  آزمون  اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان – لینک اسامی

خبر ۸ بهمن – فهرست نتایج بهزیستی استان اصفهان  لینک اسامی

خبر ۸ بهمن – فهرست اولیه داوطلبان شرکت کننده در آزمون ۹۱  ثبت احوال اصفهان  و نحوه ارائه مدارک

خبر ۷ بهمن – اسامی مرحله اول آزمون استخدامی مورخ ۲۶/۰۳/۱۳۹۱ اداره کل دامپزشکی استان اصفهان – لینک خبر

خبر ۵ بهمن  – اعلام نتایج اولیه آزمون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان – لینک خبر – اسامی

خبر ۳ بهمن  – اعلام نتایج اولیه آزمون میراث فرهنگی استان اصفهان – لینک خبر

خبر ۳ بهمن – نتایج اولیه آزمون اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان اصفهان  – لینک خبر

خبر ۳ بهمن  – نتایج آزمون استخدامی اصفهان – اداره کل ورزش و جوانان اعلام شد – لینک خبر

خبر ۳ بهمن – اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون استخدامی اداره کل هواشناسی استان اصفهان خرداد ماه ۱۳۹۱ – لینک دانلود فایل

فرزاد زیویار معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری اصفهان در گفت و گویی پیرامون آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان به ابهامات احتمالی شرکت کنندگان به شرح زیر پاسخ داد:

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

سوال ۱) آیا نمرات اعلام شده توسط معاونت توسعه مدیریت وسرمایه انسانی رئیس جمهور از سامانه نتایج کارمند ایران با  اعمال سابقه کار می باشد ؟

خیر، امتیاز مربوط به سابقه کار براساس سوابق اعلام شده توسط متقاضیان محاسبه ودر اختیار دستگاه اجرایی قرار خواهد گرفت و متقاضیانی که در لیست دریافت مدرک قرار می گیرند در صورت داشتن سابقه کار باید مدارک مبنی بر سابقه کار خود را به دستگاه مربوطه ارایه دهند.

سوال۲) چنانچه در هنگام ثبت نام سابقه کار خود راوارد ننموده باشد امکا ن محاسبه آن در حال حاضر وجود دارد؟

خیر ، امکان تغییر هیچ کدام از اطلاعات ثبت شده در سیستم در مهلت تعیین شده برای  ثبت نام در حال حاضر امکانپذیر نمی باشد.

سوال ۳ ) کاهش سقف نمرات آزمون عمومی پایین تر از۶۰ درصد در اختیار چه مرجعی است؟

کاهش سقف نمرات آزمون هاصرفاً در اختیارات معاونت توسعه مدیریت وسرمایه انسانی ریس جمهور است .

سوال ۴ ) منظور از سابقه کار مربوط و مشابه در متن آگهی چیست  ؟

سابقه خدمت قراردادی در هر یک از دستگاه های مشمول ماده ۵ قانون مدیریت خدمات کشوری برای سایر
دستگاه ها پذیرفته شده لیکن سابقه خدمت در شرکت های پیمانکاری طرف قرارداد برای همان دستگاه مورد تقاضای افراد محاسبه خواهد گردید.

سوال ۵) آیا کارت پایان خدمت واخذ مدرک تحصیلی در صورتی که تاریخ آن بعد از اتمام مهلت ثبت نام وبرگزاری آزمون باشد ومتقاضی در آزمون شرکت نموده مورد قبول است؟

خیر، تاریخ پایان خدمت نظام وظیفه ومدرک تحصیلی می بایست قبل از آخرین روز ثبت نام در آزمون باشد .

سوال ۶) برگ در خواست شغل که یکی از مدارک مورد نیاز جهت ارائه به دستگاه می باشد از چه طریق قابل در یافت است؟

نحوه دریافت برگ در خواست شغل در صورت نیاز زمان تحویل مدارک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

سوال ۷) آیا فرزندان جانبازان بالای ۲۵% که در آزمون شرکت کرده اند می توانند از سهمیه ۵% استفاده کنند؟

بله، فرزندان معظم شاهد و جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و فرزندان آزادگانی که از سوی بنیاد شهید در قالب سهمیه ۲۵ درصد معرفی نگردیده اند، می توانند از سهمیه ۵ درصد بهره مند گردند.

سوال ۸ )چنانچه تعدادایثارگران سهمیه پنج درصد  بیش از تعداد مورد نیاز در آگهی باشد نحوه انتخاب چگونه است ؟

انتخاب ایثارگران که حداقل نمره ۶۰ در آزمون عمومی را کسب نموده اند براساس بالاترین نمره تخصصی آن ها خواهد بود .

سوال ۹) اگر نمره دو نفر پس از اعمال سهمیه ها واولویت های آگهی با هم مساوی باشد انتخاب چگونه صورت          می گیرد ؟

اولویت قبولی افرادی که نمرات تخصصی یکسان (سایرشرایط از جمله بومی ،ایثارگر ،معلول و… کاملا یکسان ) داشته باشند بر اساس مقایسه نمره عمومی خواهد بود.

سوال ۱۰) نحوه محاسبه امتیاز مربوط به سابقه کار چگونه است ؟

به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط ومشابه ۲% وحداکثر تا ۲۰%  امتیاز مکتسبه در هر یک از مراحل آزمون(به نسبت نمره خام ) و به صورت جداگانه لحاظ خواهد شد. به عبارت دیگر محاسبه سابقه کار براساس نمرات مکتسبه است نه از ۱۰۰ نمره.

سوال۱۱)در صورتی که در یک پست کسی حدنصاب نمره عمومی را کسب نکرده باشد وضعیت استخدام در آن پست چگونه است ؟

سهمیه استخدامی در این موارد محفوظ بوده ودستگاه مربوطه می تواند مجدداً از طریق نشر آگهی اقدام نماید .

سوال ۱۲) آیا از پذیرفته شدگان مصاحبه به عمل خواهد آمد ونحوه انتخاب افراد برای دعوت به مصاحبه چگونه است؟

بله، دعوت از افرادبرای مصاحبه براساس بالاترین نمره تخصصی از بین کسانی که حد نصاب بالای ۶۰  درصد را کسب کرده اند وپس از اعمال سهمیه های قانونی از جمله با الویت متقاضیان بومی صورت می گیرد.

سوال ۱۳) در صورتی که در یک پست سازمانی افراد بومی شهرستان حد نصاب نمره عمومی را کسب نکرده باشند افراد غیر بومی شهرستان ( بومی استان ) به مصاحبه دعوت خواهند شد؟

بله، در صورتی که افراد بومی شهرستان در حد تکمیل ۳ برابر ظرفیت حد نصاب نمره عمومی راکسب نکرده باشند افراد بومی استان به مصاحبه دعوت خواهند شد لیکن در هر صورت اولویت با متقاضیان بومی خواهد بود .

سوال ۱۴ ) بومی شهرستان به چه کسی اطلاق می شود ؟

بومی صرفاً شامل افرادی می گردد که حداقل یکی از شرایط زیر را دارا باشد ۱- محل تولد آن ها همان شهرستان مورد تقاضای فرد باشد ۲- فرد حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدایی ،راهنمایی ، متوسطه ) در شهرستان مورد تقاضا سپری کرده باشد ۳- فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که ۳ سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی ،راهنمایی ، متوسطه ) در محل مورد تقاضا باشد نیز بومی تلقی می گردند .

سوال ۱۵) آیا می توان به صرف این که افرادی در شهرستان ازدواج  نموده و مدتی زندگی کرده باشند، دارای املاک باشند و … بومی شهرستان محسوب شوند؟

خیر، به غیر از شرایط تعیین شده موارد دیگر قابل قبول نمی باشد.

سوال ۱۶) آیا نمرات کسب شده آزمون کتبی در مصاحبه نیز ملاک عمل خواهد بود ؟

بله ، صرفاً نمرات تخصصی ملاک قرار خواهد گرفت وبا نمرات مصاحبه جمع می گردد .

سوال ۱۷) آیا زمان مصاحبه همه دستگاه ها یکسان است؟

خیر، دستگاه ها براساس گروه مصاحبه تعیین شده تاریخ مصاحبه را  تنظیم و اطلاع رسانی خواهند نمود.

سوال ۱۸) درصورتی که به متقاضی زمان مصاحبه اعلام  شده لیکن وی شرکت ننماید آیا با نمرات تخصصی می تواند قبول شود؟

خیر، در صورت عدم شرکت در مصاحبه از ادامه فرآیند آزمون حذف خواهد شد.

سوال ۱۹) نتایج آزمون استخدامی تا چه تاریخی در سامانه قرار داد؟

زمان اعلام نتایج بیست روز بوده و لذا نتایج تا بیست و پنجم دی ماه بر روی سامانه قرار دارد.

سوال ۲۰)بعد از این مرحله (اعلام نمرات شرکت کنندگان در آزمون) سایر مراحل استخدام به چه صورت است؟

فرایند استخدام به شرح زیر ادامه می یابد:

۱-اعلام لیست دریافت مدارک شرکت کنندگان در آزمون که حدنصاب نمره عمومی را کسب نموده باشند به ترتیب نمره اختصاصی توسط دستگاه اجرایی از طریق تماس تلفنی و سایت دستگاه اجرایی مربوط

۲- احصاء فهرست ۳ برابر ظرفیت آزمون پس از بررسی مدارک توسط دستگاه اجرایی

۳-اعلام فهرست ۳ برابر ظرفیت پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون

۴- دعوت از پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون برای شرکت در مصاحبه تخصصی

۵- اعلام فهرست پذیرفته شدگان نهایی آزمون پس از انجام مصاحبه

۶- معرفی پذیرفته شدگان نهایی به گزینش

خبر ۶ دی – اعلام نتایج استانداری اصفهان

نتایج استانداری استان اصفهان اعلام شد.

جهت مشاهده نتایج استانداری اصفهان اینجا کلیک کنید.

اسامی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری اعلام می شود- لینک خبر

  استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

 

دیدگاه ها (۶,۵۲۹)

 1. خوشحال می‌گه:

  تبریک به بهنام اداره کار وبقیه دوستان خدایا شکرت خیلی برا بچه ها دعا کردم الحمدالله حل شد نزدیک یک میلیون ونیم پول قبض مبایل دادم هرروز پیگیر بودم خدایا شکرت همه قبول شدگان ۲ رکعت نماز شکر بخونید التماس دعا یا حق

 2. زهرا می‌گه:

  سلام
  بله چقدزمان زوود گذش.همین دیروز بود ک اینقد ناراحت بودیم ک چرا کارمون ب آخر نمیرسه.ولی خداروشکر کارمن درست شد منم ازمون۹۱بودم شمام اصلا ناامیدنباشید.روال کاراداری همینه خیلی طول میکشه

 3. ثبت اسناد اصفهان می‌گه:

  با سلام
  خدا رو شکر با من و خیلی از دوستان ثبتی۹۱ تماس گرفتند و نامه هامون رو گرفتیم برای معاینات و تشخیص هویت و …
  اینطور که میگن بعد از بردن جوابها خیلی طول نمیکشه که ابلاغمون رو بزنن.

 4. بهنام (اداره کار) می‌گه:

  سلام بر همه دوستان
  بزودی حقوق دومم میگیرم یادش بخیر چقدر انتظار کشیدم روزی نبود که بیام تو این سایت….منم ازمون سال ۹۱ بودم کلا این ازمون خیلی طول کشید ولی خداروشکر لغو نشد نگران نباشید بالاخره خدا بخاد استخدام میشید معمولا روال ادارای در ادارات دولتی خیلی زمان بر مخصوصا اگه بودجه هم لازم داشته باشه ولی بالاخره استخدام میشید نگران نباشید اگه میخاستند لغو کنن هزار باره این کار رو کرده بودند فعلا تا تموم شدن کارهاتون برید دنبال یه کاری یا یه تفریحی یا هرچیزی که بعدش مرخصیا خیلی محدوده….
  یا علی

 5. حامی می‌گه:

  من خبرهایی شنیدم مبنی بر اینکه جواب گزینش هاتون رو چند روز پیش فرستادن اصفهان و یه خبری که نمیدونم چقدر معتبره اینکه میگن میشه بعد ماه رمضون. ولی بازم شما دوستان همچنان تماس و پیگیر باشید تا انشاله زودتر حل بشه

 6. طاهره می‌گه:

  دوستان از اداره ثبت با شما تماس نگرفتند به بعضی بچه های ۹۱ که تماس گرفتند

 7. ناشناس می‌گه:

  سلام من خیلی زنگ میزنم به آقای بدری ثبت تهران تاریخ مشخصی را برای شروع به کار نمیگه نمیدونم باید چه کار کنیم ۹۳ ها که تقریبا همشون اول برج ۲ و ۳ جذب شدند

 8. حامي می‌گه:

  واقعا با این دوستان محترم ثبتی که می بینیم نبایدم بریم سر کار,چون اصلا پیگیری نمیکنن.خانم ها و اقایون محترم ثبتی خواهشا پیگیری کنید,تماس بگیرید,بیکار نشینید که دیگه این مورد از دست بره ,باید قید کارمندی رو زد.

 9. حامی می‌گه:

  آقا من تماس گرفتم اصفهان گفتن ما اصلا نمیدونیم کی اداره کل تهران پیگیر کارتونه، شماره گرفتم زنگ زدم تهران گفتن تازه میخواهیم جواب گزینش هاتونو بفرستیم اصفهان.
  دیگه خسته شدیم از بس زنگ و پیگیری کردیم

 10. نگران دوستان می‌گه:

  خدایا مشکل بقیه دوستانی که استخدام نشدند را حل کن

 11. ali می‌گه:

  من دیروز از یکی از نمایندگان مجلس شنیدم دولت کلا آزمون ۹۱ را کنار گذاشته و همان زمان که روحانی سر کار آمد دستور توقف کامل را داد و فقط دستور داده که ایثارگران و شاهد در دستور کار باشند ، یعنی واقعا اگر سهمیه ندارید منتظر نمونید ، خود من هم بیمه خدمات درمانی بودم همه مراحل انجام شد اما هیچ وقت دعوت به کار نشدم

  • ثبت اسناد اصفهان می‌گه:

   لطفا شایعه پراکنی نکنید برادر من.
   تقریبا همه ادارات مشکل استخدامی های ۹۱ رو حل کردند و اداره ثبت اسناد هم به زودی مشغول می شوند. اون موضوع مال همون اوایل دولت تدبیر بود و طرح مهرآفرین.
   ضمنا:
   طی مراجعه ای که داشتم مسئولین ثبت گفتند تعدادی از اسامی و پست ها از تهران تایید شدند ولی هنوز نامه تاییدیه نیومده. همچنان باید منتظر باشید.

 12. حامی می‌گه:

  منم موافقم ب دیوان اعتراض کنیم ولی روال اداری اعتراض رو نمیدونم.
  من به مسولین ثبت گفتم چطوریه اداره ثبت به این ابهتی نمیتونه مشکل ما رو حل کنه ولی بقیه ادارات ( فرمانداری- میراث – راه و شهرسازی و …) تونستن مشکلشون رو حل و جذب کنن. چه اشتباهی کردیم بین اینهمه اداره ثبت رو انتخاب کردیم … افسوس

 13. طاهره می‌گه:

  سلام دوستان ثبتی این طور که معلومه همه سازمان ها نیروهاشون رو گرفتند الا از ثبت که هنوز ازمون دهندگان ۹۱ بلا تکلیفند ولی ازمون دهندان ۹۳ اون هفته رفتند سر پستاشون .اگه میشه اعلام حضور کنید ببینیم چند نفریم

  • محمود می‌گه:

   سلام….من اداره ثبت اسناد هستم….ازمون۹۳….ولی هنوز شروع بگارنکردم؟از کجا مدونید ۹۳کارشونو شروع کردن؟؟؟

  • حامی می‌گه:

   سلام…. من اداره ثبت اسناد ۹۱ هستم…بنده چندین بار پیگیری کردم میگن امیدوار باشید. نمیدونم این امیدواری تا کی میخواد ادامه داشته باشه. خسته شدم از بس تماس گرفتم

  • ثبت اسناد اصفهان می‌گه:

   سلام
   آزمون ۹۳ ثبت از اول برج۲ مشغول کار هستند. ما هم که ۹۱ هستیم همچنان منتظریم.
   اگه صلاح می دونین یه حرکتی بکنیم.
   یکی از دوستان تماس گرفته بود جوابش گفته بودند شما در دولت قبل امتحان دادین و به همین جهت تامین اعتبار نمی شین!!!

   • حامی می‌گه:

    ازمون ۹۳ قطعا مشغول شدند یا نهایتا به زودی زود مشغول میشن.
    اینکه میگن برای دولت قبل بوده تامین اعتبار نمیشه, فکر نکنم صحت داشته باشه. بمن گفته بودن تامین اعتبار شده, پست سازمانی مشکل داره که تماس با تهران داشتم گفتن داریم مشکل رو حل میکنیم
    دیگه این حل شده چقد طول میکشه الله اعلم.

   • حامی می‌گه:

    موافقم ی حرکتی کنیم…..

    • ali می‌گه:

     سلام طاهره خانم
     منم از بچه های سال ۹۱ هستم. منکه خیلی وقته خسته شدم و دیگه از اداره ثبت پیگیری نکردم، فقط گاهی به همین سایت یه سری میزنم. فعلا هم جای دیگه مشغول کارم و امیدم به خداست.

   • طاهره می‌گه:

    سلام دوستان ثبتی منم موافقم که یه حرکتی بکنیم
    منم زنگ زدم ثبت گفتند که ۹۳ که رفتند سر کار با شما فرق میکنند و انگار نه انگار که ما تو این چهار سال چی کشیدیم و گفتند هنوز صبر باید کرد
    اگر با صبر کردن قرار بود مشکلی حل شه تا الان حل شده بود بیایید همه باهم به دیوان عدالت اداری اعتراض کنیم

    • حامی می‌گه:

     منم موافقم به دیوان اعتراض کنیم ولی روال اداری اعتراض رو نمیدونم.
     من به مسولین ثبت گفتم اداره ثبت با ابهتش چطوریه نمیتونه مشکل ما رو حل کنه درصورتیکه بقیه ادارات (فرمانداری – میراث – راه و شهرسازی و …) تونستن نیروهاشو جذب کنن. چه اشتباهی کردیم واسه ازمون این اداره رو انتخاب کردیم….افسوس

 14. منتظر ميراث می‌گه:

  خدا رو شکر کار ما حل شد. بعد ۴ سال.

 15. طاهره می‌گه:

  سلام دوستان دیگه خسته شدم الان چهار ساله که دارم اخبار این استخدامیا رو از طریق همین سایت پیگیری میکنم واقعا چقدر انتظار بده ای خدا یعنی توفیقی حاصل میشه

 16. زهرا2 می‌گه:

  سلام بچه های میراث چرا خبری نیس هنوز. شماها هم گاهی زنگ بزنید به نادی فرد تا اونم پیگیر بشه از تهران که زودتر جواب گزینش ها بیاد. خسته شدیم والا.

 17. م م می‌گه:

  دوستان حتما اگه امکانش رو دارید دوشنبه به اداره کل اصفهان مراجعه کنید برای پیگیری باور کنید ما یه گروه ۴۰ نفره از کل استانها تشکیل دادیم و بارها تهران مراجعه کردیم اصفهان تنها استانی هست که کارش تموم نشده

 18. منتظر ميراث می‌گه:

  سلام مهمان
  شما جزو نفرات اصلی بودین یا ذخیره

  • مهمان می‌گه:

   جزء نففرات ذخیره بودم که به نظرم فقط کرایه رفت وبرگشت به تهران را به دوشم گذاشت و قطعن نفراصلی انتخاب می شود البته مدرک من ارشد بود ونفر اصلی کارشناسی که یه جوارایی فقط مصاحبه تخصصی را خراب کردم

 19. محمد می‌گه:

  با سلام و تبریک سال نو….میشه لطفا بچه هایی که شروع بکارکردن این سوالمو جواب بدن…ممنون میشم….
  میخاستم بدونم از زمانی که جواب استعلام ها و طب کارو تحویل اداره مربوطه میدی چقدرطول میکشه برا رفتن سرکار؟؟؟ممنون میشم جواب بدین..

 20. منتظر ميراث می‌گه:

  سلام به بچه های میراث
  ما که هنوز منتظر جواب گزینش تهران هستیم
  کسی هست که هنوز کارش درست نشده باشه؟

  • مهمان می‌گه:

   سلام
   منم بعد از رفتن به گزینش تهران همچنان منتظر جوابش هستم و ظاهرن چاره ای جز این انتظار طاقت فرسا ندارم
   به امید موفقیت همه عزیزان میراثی

 21. محمد می‌گه:

  باسلام…..عزیزان میخاستم بدونم از زمانی که جواب استعلام ها و طب کارو تحویل اداره مربوطه میدی چقدرطول میکشه برا رفتن سرکار؟؟؟ممنون میشم جواب بدین..

 22. احمد می‌گه:

  سلام
  حکم بچه های فرمانداری هم اومد .
  ۲۲ اسفند

 23. زهرا می‌گه:

  سلام
  میراث
  حکم ما اومد۱۸ اسفند.الانم داریم میریم سرکار
  انشالله مشکل شمام حل بشه
  یاعلی

 24. منتظر ميراث می‌گه:

  سلام به بچه های میراث
  کسی هست که حکم کارگزینیش درست شده باشه؟
  اون دوستانی که برا گزینش رفتن ساختمان حج و زیارت کسی هست که جواب گزنشش اومده باشه؟
  من که کاملا ناامید شدم. تو گزینش تهران……..

 25. اداره کار اصفهان می‌گه:

  بچه های اداره کار تبریک فراوان من پیگیرترین فرد در این ازمون اسنانداری بودم ک یک میلیون ونیم فقط پول مبایلم شد تواین ۴سال خدارو صدهزار بار شکر مشکل همه بچه ها حل شد یاحق خیلی سختی کشیدیم

 26. بهنام می‌گه:

  بالاخره ما هم رفتیم سر کار
  البته فکر کنم مشکل کل بچه های اداره کار حل شد……….
  خدا رو شکر

 27. محمد می‌گه:

  سلام….از بچه های ثبت اسناد کسی رفته سرکار؟؟؟؟میشه لطفا خبر بدین…

 28. mbm می‌گه:

  سلام.دوستان اداره کار چه خبر؟من از فردا میرم سرکار.

 29. اداره راه می‌گه:

  سلام به همه دوستان

  میشه نظرتون راجع به حقوق ۹۰۸.۰۰۰ تومانی یه مهندس در این بحران اقتصادی بگید ؟

 30. زهرا2 می‌گه:

  من زهرا ۲ هستم. نه اون زهرا. دفه اولم بود رفتم گزینش.

 31. ناشناس می‌گه:

  فکر کنم تمام ادارات برند سرکار غیر ثبت و اسناد نمیدونم چرا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 32. زهرا2 می‌گه:

  بچه های میراث مگه شما قبلا گزینش نشده بودید. منم ۲۷بهمن گزینشم بود. تهران. ولی نگران نباشید انشالا دیگه جوابا همین دوروزه میاد.

 33. رضا میراث می‌گه:

  بچه های میراث
  فکر میکنید چرا دوباره گزینش تهران ما رو خواستند.
  آیا کسی هست که گزینش نرفته باشه.
  بخدا دیگه کلافه شدم.
  دیروز دیگه اشک درومد. بخدا اشک رو گونه هام جاری شد…
  خدا……………………………………..

 34. میراث می‌گه:

  سلام دوستان .کسی خبر از گرفتن کدهای استخدامی داره؟میدونید کی حکم هارو میزنن؟لطفا اگه کسی خبر داره جواب بده.ممنون

 35. رضا میراث می‌گه:

  سلام بچه های میراث
  کسی رو برا گزینش تهران دعوت کردن؟

  • مهمان می‌گه:

   سلام
   اره من هفته قبل برای گزینش رفتم تهران هسته گزینش تو سازمان حج و زیارت شما هم برای
   گزینش تهران دعوت شدید؟

   • رضا میراث می‌گه:

    بله . من روز ۱۱ اسفند ماه گزینشم بود . یه چندتا دیگه از بچه ها هم اومده بودن . محل گزنش ما هم سازمان حج و زیارت بود. راستی مهمان عزیر کسی از بچه ها هم به گزینش دعوت شده بود؟ فکر میکنی به همه گفتن و یا بعضی بچه ها .

 36. جواد می‌گه:

  دارن کد استخدامی ها رو برا فرمانداری ها میگیرن یه سری هارو گرفتن بقیه هم تا اخر هفته میگیرن

 37. محمد می‌گه:

  سلام عزیزان…یه سوال پرسیدم جواب ندادین..میشه لطفا بگین…
  …میگم نتیجه گزینش چقدرطول میکشه مشخص بشه؟..اصلا چجور مشخص میشه؟وقتی برا مرحله بعد خبر کنن یا اینکه جداگانه اعلام میشه قبول یا رد دیم؟؟؟ممنون میشم بگین….اداره ثبت هستم…

 38. میراث می‌گه:

  سلام دوستان.
  من ۱/۱۱/۹۴ گفتن برو به مدت ۱ ماه کارورزی حالا که ۱ ماه تموم شده میگن برو خونه وقتی حکمت اومد میگیم برو سر کار.میگن کد استخدامی نداریم.آبروم رفت.

 39. علي می‌گه:

  سلام
  اصلا چیزی که استانداری اصفهان در مورد فرمانداریها می گه منطقی نیست. اگر می خواند که بریم سر کار باید حکم صادر بشه یا اینکه حداقل به صورت رسمی و کتبی طی یک نامه به فرمانداریها اعلام کنند همین طوری با تلفن که نمی شه کار را شروع کرد. اصلا فرماندار قبول نمی کنه چون به صورت رسمی با اونها هماهنگ نشده.
  فکر کنم با این کار می خواند یکم از فشاری که پذیرفته شدهها دارند می آرند کم کرده باشند. ولی حقیقت اینه که هنوز شروع به کار فرمانداریها به صورت رسمی و قانونی اعلام نشده و در پاره ای از ابهامه؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

 40. زهرا2 می‌گه:

  بچه های میراث چه خبر هنوز جواب گزینش نیومده؟

  • رضا میراث می‌گه:

   سلام . نه نیومده. فکر کنم یه چند سال دیگه طول بکشه. دخترم تازه فارغ التحصیل شده . تو آزمون استخدامی یکی از ادارات شرکت کرده و الان هم سره کار هست……………………

 41. علي می‌گه:

  هنوز کدهای استخدامی فرمانداریها گرفته نشده. حکمها هم خورده نشده، ولی گفتند برین سر کار؟؟

 42. محمد می‌گه:

  سلام بچه ها…میگم نتیجه گزینش چقدرطول میکشه مشخص بشه؟..اصلا چجور مشخص میشه؟وقتی برا مرحله بعد خبر کنن یا اینکه جداگانه اعلام میشه قبول یا رد دیم؟؟؟ممنون میشم بگین….اداره ثبت هستم…

 43. مهدوی می‌گه:

  سلام خانم بنی نجار گفتند بچه های فرمانداری برن سر کار از امروز هرکسی نرفته بره فرمانداریش و خودشو معرفی بکنه

 44. اداره کار می‌گه:

  سلام
  بعد از اینکه همه مراحل استخدامی انجام شد امور اداری مدارک افراد رو اماده و تایید میکنه بعد از اون ذیحساب تایید میکنه و میفرسته برای مدیر کل بعد از تایید مدیرکل میره استانداری و پس از تایید اونجا میزه برای معاونت راهبردی و پس از تایید معاونت راهبردی کد پرسنلی صادر میشه….بچه های اداره کار اکثر اسامی فعلا در معاونت راهبردی منتظر تایید هست که فعلا ۱۰ نفر تایید شدند و باید منتظر بمونیم ببینیم کی معاونت راهبردی میخاد تایید کنه….تحقیقات من در همین حد بوده…

 45. علی صادقی می‌گه:

  عذر می خوام ۹۱/۰۳/۲۶

 46. علی صادقی می‌گه:

  سلام لطفا اگر امکانش هست آگهی استخدامی استانداری اصفهان و ادارات اصفهان در سال ۹۰ که آزمون آن در سال ۹۰ در ۹۰/۰۳/۲۶ برگزار گردید را برای من بفرستید با تشکر
  نیاز مبرم دارم .

 47. جواد می‌گه:

  ۱۳۹۴/۰۷/۲۸ : این اطلاعیه را حتما بخوانید.

  نظر به اینکه اعتبار مالی بکارگیری مشمولین سهمیه ایثارگران و قبول شدگان در آزمون سال های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ استانداری های کشور در قانون بودجه سال ۱۳۹۴ پیش بینی شده است، بنابر این دستگاه های اجرایی استانی و ملی با همکاری سازمان های مدیریت و برنامه ریزی استان های ذیربط مکلفند، حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۳۰ (چهار ماه) نسبت به ارسال اطلاعات و دریافت شماره مستخدم از طریق سامانه کارمندایران اقدام تا پس از صدور احکام کارگزینی، حقوق و مزایای آنان در سال ۱۳۹۵ در بند (و) تبصره ۱۹ دستگاه مربوطه پیش بینی گردد.بدیهی است عواقب ناشی از عدم دریافت شماره مستخدم برای افراد مذکور بعهده دستگاه اجرایی ذیربط بوده و ضمن ممنوع بودن صدور احکام کارگزینی بدون تخصیص شماره مستخدم ۱۱ رقمی از سامانه مذکور، مدیران مالی و ذیحسابان محترم بر این فرایند نظارت کامل خواهند داشت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها