آخرین اخبار استخدام استانداری بوشهر 94+تعیین تکلیف قبول شدگان آزمون استخدامی‌ ادارات بوشهر

آخرین اخبار استخدام استانداری بوشهر 94+تعیین تکلیف قبول شدگان آزمون استخدامی‌ ادارات بوشهرReviewed by MODIR on Mar 24Rating:

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

خبر 27 اسفند 93 استخدام: تعیین تکلیف قبول شدگان آزمون استخدامی‌ ادارات بوشهر

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر گفت: تکلیف قبول‌شدگان آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر اوایل سال آینده مشخص خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، سعید زرین‌فر پیش از ظهر امروز در نشست شورای اداری استان بوشهر اظهار داشت: باید از تلاش و همت مدیران اجرایی در سال ۹۳ قدردانی می‌کنیم و امیدواریم این روند در سال آینده نیز ادامه داشته باشد.
وی بیان کرد: مدیران اجرایی استان برای هماهنگی در ایام نوروز، وضعیت حضور خود در استان را مشخص کرده و در صورت اینکه در مرخصی باشند معاون یا شخصی که نماینده مدیر است را به استانداری معرفی کنند.
زرین‌فر با اشاره به موضوع حضور خودروهای پلاک اداری در ایام نوروز در سطح شهر و یا جاده‌ها افزود: این موضوع از بحث‌های جدی است و نباید کاری کنیم که اعتماد مردم سلب شود لذا باید در نحوه استفاده از خودروهای پلاک اداری در ایام تعطیلات نهایت دفت را داشته باشیم.
معاون استاندار بوشهر تصریح کرد: به منظور بهره‌مندی مسافران نوروزی از نمازخانه بین راهی، انتظار است مسئولان متولی امر، نمازخانه‌های بین راهی را ساماندهی کنند.
وی با تاکید بر توسعه خدمات دولت الکترونیک در استان بیان داشت: دستگاه‌های اجرایی باید در این زمینه با جدیت وارد عمل شوند و از فناوری روز برای توسعه خدمات الکترونیک نهایت بهره را ببرند.
زرین‌فر گفت: با توجه به اینکه برای شروع به کار قبول شدگان استخدام سال ۹۱ مشکلات اعتباری وجود داشت با تلاش‌های صورت گرفته مشکلات بر طرف شده و تکلیف قبول شدگان آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر اوایل سال آینده مشخص خواهد شد.
معاون استاندار بوشهر با اشاره به تصویب طرح منطقه آزاد بوشهر در دولت و ارسال به مجلس گفت: این اقدام یکی از مهم‌ترین اقداماتی بوده که در سال جاری در استان بوشهر انجام شده در حالی که بر اساس اسناد موجود و گفته‌های یکی از شهرداران قدیمی بوشهر موضوع منطقه آزاد بوشهر سابقه ۶۰ ساله دارد و حتی در دوران دولت دکتر مصدق هم مطرح بوده که با کودتای ۲۸ مرداد این طرح مسکوت ماند.
وی بیان کرد: حال این طرح امسال در دولت تدبیر و امید به تصویب رسیده و به مجلس رفته و امیدواریم با همت نمایندگان مردم در مجلس این طرح اجرایی شود.

خبر 30 فروردین 93 – بلاتکلیفی قبول شدگان آزمون استانداری تا کی؟!

عدم بکارگیری قبول شدگان آزمون استخدامی سال 91 استانداری بوشهر امروز به یکی از بزرگترین دغدغه های این افراد و خانواده هایشان بدل شده است.

عدم بکارگیری قبول شدگان آزمون استخدامی سال 91 استانداری بوشهر امروز به یکی از بزرگترین دغدغه های این افراد و خانواده هایشان بدل شده است.

به گزارش «استان نیوز»، جوانانی که با صد امید در این آزمون استخدامی شرکت کرده و قبول شده بودند با این امید که به زودی به کار گمارده می شوند سر از پا نمی شناختند و هر لحظه منتظر فراخواندن خود از سوی مسئولان بودند.

بحثی که بنا به گفته بهرام اسدیان مسئول سابق منابع انسانی استانداری بوشهر قرار بود در اواخر 92 یا اوایل 93 با تامین اعتبار پایان یابد.

این گروه بعد از تغییر دولت امید خود را به «امید» دولت اعتدال گره زدند تا شاید از این رهگذر پایان انتظارشان فرا برسد و در کارشان تغییری حاصل گردد.

اما پاسخ استانداری بوشهر در دولت روحانی نیز دقیقا همانی بود که این افراد از دولت سابق شنیده بودند؛ «نبود اعتبار لازم»!
مسئولان می گویند اعتبارات لازم همچنان برای فراخواندن این افراد به کار تامین نشده است و هر وقت این مهم صورت پذیرفت از آنها دعوت به عمل خواهد آمد.

این دقیقا همان پاسخی است که معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور نیز اخیرا در جمع خبرنگاران بوشهری ارائه نموده است.
به هر حال اینگونه پاسخ ها چیزی از نگرانی قبول شدگان آزمون استخدامی استانداری کم نمی کند و همچنان آنان را در حالتی از بیم و امید نگه داشته است.

امیدواریم مسئولان حتی اگر اقدامات دولت سابق در این استخدام را قبول ندارند ولی به احترام جوانانی که مدت هاست دل به وعده آنها بسته اند به این موضوع نه با حرف که عملا رسیدگی موثر نمایند.

خبر 1 بهمن 92 -تعهدات اشتغال استان بوشهر ۱۶ هزار شغل است

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر گفت: تعهدات اشتغال استان بوشهر ۱۶ هزار شغل است.

حسین حیدری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار داشت: ایجاد اشتغال پایدار و رفع معضل بیکاری از اولویت‌های اداره کل تعاون و کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر در چند سال اخیر است.
وی افزود: در شهرستان‌های مختلف استان بوشهر شاهد فعالیت مستمر برای اشتغال‌زایی و حمایت از بنگاه‌های تولیدی هستیم و این روند تا رفع کامل معضل بیکاری تداوم خواهد داشت.
حیدری تصریح کرد: ارائه تسهیلات اشتغالزایی و ایجاد شغل جدید و پایدار در شهرستان‌ها مورد توجه مسئولان است و با همکاری و مشارکت بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری این مهم محقق می‌شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر با بیان اینکه تعهدات اشتغال استان بوشهر ۱۶ هزار شغل است، گفت: امسال میزان تعهدات اشتغال استان بوشهر، ۱۶ هزار شغل جدید است و از تمام توانمندی و ظرفیت موجود برای تحقق این مهم بهره می‌بریم.
حیدری بیان کرد: راه‌اندازی اتحادیه‌های تعاونی از اولویت‌های اداره کل تعاون و رفاه اجتماعی است و انتظار داریم به اهداف و برنامه‌های مورد نظر برسیم.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر ابراز داشت: بدون تردید ایجاد اتحادیه‌های تعاونی سبب تقویت اتاق تعاون استان به عنوان تشکل مردمی بخش تعاون می‌شود و باید در این راستا اهتمام ورزیم.
وی از تشکیل اتحادیه‌های جدید تعاون در سطح استان خبر داد و اضافه کرد: تاکنون ۹ اتحادیه تعاونی استانی و ۸ اتحادیه تعاونی شهرستانی در استان بوشهر به ثبت رسیده است.
حیدری، خواستار همکاری بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری در پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی شد.

 

خبر 28 اسفند – استاندارد استان بوشهر بزودی استخدام می کند

خبر 22 اسفند -افزایش 2 برابری سهمیه استخدام استان بوشهر

استاندار بوشهر از افزایش دو برابری سهمیه استخدام استان بوشهر خبر داد و گفت: اولویت استخدام دوره جدید در استان با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران است.
به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، فریدون حسنوند صبح امروز در دیدار با شماری از خانواده‌های شهدای استان بوشهر به مناسبت سالروز تشکیل بنیاد شهید اظهار داشت: برای سال آینده حدود 1200 سهمیه استخدام داریم اما معاون رئیس جمهور دستور 2 برابر شدن این سهمیه را داده است.
وی افزود: قانون به ما الزام کرده اولویت استخدام با خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران باشد و در سری جدید استخدام نیز اولویت با خانواده شهدا خواهد بود.
استاندار بوشهر با اشاره به اختصاص اعتبارات درمانی دستگاه‌های سلامت برای ارائه خدمات به خانواده شهدا تصریح کرد: در بخش خدمات درمانی، اعتبارات لازم را برای درمان بیماران کلیوی در استان تامین کردیم.
حسنوند گفت: اگر به تاسیس برخی از نهادهایی که توسط امام بنا نهاده شده نگاه کنیم فکورترین، دوراندیش‌ترین مدیران نمی‌توانستند اینگونه نهادهایی را پایه‌گذاری کنند.
خدمت به خانواده شهدا جز فضائل است
وی اضافه کرد: شاید فرهنگ شهید و شهادت در سال 58 نهادینه نشده و شهادت نیز یک کلید موفقیت شناخته نشده و ارزش شهید برای مردم تشریح نشده بود اما امام در سال 58 دستور تاسیس بنیاد شهید را می‌دهد.
استاندار بوشهر با بیان اینکه خدمت به خانواده شهدا جز فضائل است، گفت: این دستورات امام و فرمان برای تاسیس نهادها همه الهی است و توسط یک عالم دینی صادر شده است.
حسنوند با بیان اینکه نهادهای انقلابی منشا خدمات بزرگی برای اسلام بوده‌اند، گفت: ما باید بنیاد شهید را یک دستگاه الهی بدانیم و افرادی که با ما مرتبط هستند نیز هر آنچه داشتند برای حفظ انقلاب دادند.
اختصاص 300 میلیون تومان برای یادمان شهدای گمنام جزیره فارسی
وی با بیان اینکه بودجه برخی نهادها از جمله بنیاد شهید با نگاه انقلابی باید توزیع شود، گفت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا اعتبارات بنیاد شهید استان را به صورت 100 درصد پرداخت کنیم.
استاندار بوشهر بیان کرد: اخیرا 300 میلیون تومان برای احداث یادمان شهدای گمنام جزیره فارسی به عنوان جزیره مقاومت مردم در خلیج فارس پرداخت کردیم.
حسنوند گفت: نگاه ما به بنیاد شهید مادی نیست و در حوزه مسکن و اشتغال نیز تصمیماتی گرفتیم که موجب جهش اشتغال برای خانواده‌های شهدا خواهد شد.
در پایان این مراسم هدایایی به رسم یادبود از سوی استاندار به خانواده شهدا اهدا شد.

خبر 24 بهمن -نتایج استانداری اعلام شد.

مديركل دفتر متابع انساني و تحول اداري استانداري بوشهر گفت: نتايج اوليه آزمون استخدامي  مورخ 26/03/1391 دستگاه‌هاي اجرايي استان موضوع مجوز شماره 4550/11/دم  مورخ 21/12/1390 معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور، اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری بوشهر، رضا عوض‌پور اظهار داشت: متقاضیان می‌توانند با استفاده از کد ملی، نام و نام خانوادگی نمرات اوليه خود را مستقيما از طريق آدرس natayej.karmandiran.ir مشاهده نمایند، بديهي است نمرات اعلام شده در اين مرحله به منزله قبولي داوطلبان تلقي نخواهد گرديد.
وی تصریح کرد: فهرست اسامي پذيرفته شدگان سه برابر ظرفيت با رعايت تمامي مواد مندرج در آگهي استخدامي و درنظر گرفتن نمره مربوط به سنوات و همچنين اعمال سهميه هاي قانوني از جمله سهميه 25 درصد ايثارگران ، سهميه 5 درصد ساير ايثارگران ، سه درصد معلولین عادي و … تا روز چهار شنبه مورخ 02/12/1391 در اختيار دستگاههاي اجرايي قرار خواهد گرفت و دستگاه اجرايي موظفند به نحو مطلوب پذيرفته شدگان اين مرحله از آزمون را مطلع نمايند. عوض‌پور گفت: ضمنا داوطلبان مي توانند جهت آگاهي از نتايج سه برابر ظرفيت از روز شنبه مورخ 05/12/1391 به كارگزيني دستگاه هاي اجرايي ذيربط مراجعه نمايند.

منبع:http://ostb.ir/?part=news&inc=news&id=3678

خبر 16 دی- نتایج آزمون دوم استانداری بوشهر کی اعلام می شود؟

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

مدیرکل دفترمنابع انسانی و تحول اداری استانداری بوشهرگفت:نتایج آزمون علمی تغییر وضعیت ۲۸۹نفر از شاغلان قراردادی دستگاه های اجرایی این استان به پیمانی به دستگاه های متولی اعلام شده است.

مدیرکل دفترمنابع انسانی و تحول اداری استانداری بوشهرگفت:نتایج آزمون علمی تغییر وضعیت ۲۸۹نفر از شاغلان قراردادی دستگاه های اجرایی این استان به پیمانی به دستگاه های متولی اعلام شده است.
رضا عوض پور افزود: خردادماه امسال آزمون تبدیل وضعیت نیروهای شاغل دستگاه های اجرایی از قراردادی به پیمانی برگزار شد که ۶۰۰ نفر شرکت کردند.
وی یادآورشد: شرط تبدیل وضعیت این نیروها انتقال از شهرهای بوشهر، برازحان و خورموج به سایر شهرستان ها و یا اشتغال در شهرستان های کمتر توسعه یافته است.
عوض پور ادامه داد: نتایج علمی این آزمون بر حسب این که دستگاه های اجرایی پیش از این خواستار انجام مصاحبه تخصصی بوده اند، اعلام شده است.
مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری بوشهر گفت: برای دستگاه هایی که خواستار برگزاری مصاحبه تخصصی نبوده اند یک و نیم برابر ظرفیت هر پست سازمانی و دستگاه های خواستار مصاحبه تخصصی نیز معادل سه برابر ظرفیت پذیرش در هر پست اعلام شده است.
وی اضافه کرد: تبدیل وضعیت از قراردادی به پیمانی افراد یادشده بدون کسر از سهمیه استخدامی استان بوشهر انجام می شود.

عوض پور گفت: آزمون دوم نیز مربوط به استخدام داوطلبان آزاد جویای کار بود که نمره خام آنها استخراج و پس از بررسی مدارک و مستندات ارسالی و انطباق آن با شرایط احراز شغلی، نتیجه آن در ماه جاری اعلام خواهد شد.
وی افزود: در این آزمون دو هزارو ۲۰۰ نفر شرکت کرده بودند که ۱۶۰ نفر از آنان پذیرفته می شوند.
مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری بوشهر یادآورشد:پس از اعلام نتیجه اولیه، مصاحبه تخصصی و گزینش همراه با زمان و مکان آن توسط دستگاه اجرایی به متقاضیان اعلام خواهد شد./منبع:ایرنا

اعلام نصف و نيمه نتايج آزمون استخدامي استانداري بوشهر

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

 خليج فارس: با گذشت بيش از 6 ماه از برگزاري آزمون استخدامي استانداري بوشهر، پذيرفته شدگان به صورت نصف و نيمه مشخص شدند.

خليج فارس: با گذشت بيش از 6 ماه از برگزاري آزمون استخدامي استانداري بوشهر، پذيرفته شدگان آن به صورت نصف و نيمه مشخص شدند.
به گزارش «خليج فارس»؛ سايت استانداري بوشهر در اطلاعيه اي اعلام كرد: اسامي اعلام شده مربوط به آزمون 23 خردادماه سالجاري درباره تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي به پيماني دستگاههاي اجرايي است.
اين در حالي است كه هنوز نتايج آزمون استخدامي 26 خردادماه براي جذب هزار و 100 نيرو در دستگاههاي اجرايي اعلام نشده است.

متن اطلاعيه روابط عمومي استانداري بوشهر درباره اعلام بخشي از آزمون استخدامي سالجاري به اين شرح است:

نمرات آزمون استخدامي  مورخ 23/03/1391 ، موضوع” مرحله دوم تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي به پيماني دستگاه هاي اجرايي استان ” از محل مجوز شماره 29916/90/220 مورخ 24/11/1390 معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور اعلام شد .

1-  متقاضیان می توانند با استفاده از کد ملی، نام و نام خانوادگی و شماره داوطلبی، نمرات اوليه خود را مشاهده نمایند. بديهي است نمرات اعلام شده در سايت به منزله قبولي داوطلبان تلقي نخواهد گرديد.

2. داوطلبان مي توانند از طريق لينك موجود در سايت http://natayej.karmandiran.ir/آدرس نمرات خود را مشاهده نمايند.

3. ليست نهايي داوطلبان پذيرفته شده در آزمون نيز به دستگاه هاي اجرايي ذيربط ارسال گرديده است و دستگاه هاي اجرايي موظفند به محض دريافت اطلاعات به نحو مطلوب به داوطلبان اطلاع رساني نمايند.

4. براي دستگاه هاي اجرايي كه مطابق بند 11 آگهي استخدامي آزمون مذكور متقاضي برگزاري مصاحبه تخصصي بوده اند ليست 3 برابر ظرفيت جهت انجام مصاحبه تخصصي و براي دستگاه هايي كه تمايل به برگزاري مصاحبه تخصصي تمايلي نداشه اند ليست 1.5 برابر جهت معرفي به هسته گزينش ارسال گرديده است.

5. متقاضیانی که امکان رویت نمرات خود از طریق سامانه را ندارند می توانند از سيزدهم ديماه به کارگزیني دستگاه های ثبت نامی خود مراجعه و نمرات خود را دریافت کنند.

6. شايان ذكر است مطابق بند 8 آگهي استخدامي داوطلب با هر نمره كسب شده در آزمون كه به هر دليل
( از جمله عدم تطبيق رشته تحصيلي داوطلب با شرايط احراز مندرج در آگهي، شرايط سني داوطلب، مدت قرارداد لازم و …) فاقد شرايط لازم جهت شركت در آزمون بوده اند از ادامه روند استخدامي حذف گرديده اند و يا در ادامه حذف خواهند شد.

7. قبول شدگان نهایی با در نظرگرفتن سوابق كاري دواطلبان و با رعايت تمامي سهميه هاي قانوني از جمله سهميه 25 درصد ايثارگران، سهميه 5 درصد ساير ايثارگران ، سه درصد معلولین عادي و … اعلام گرديده اند.

8. داوطلبان درصورت هرگونه ابهام مي توانند به كارگزيني دستگاه هاي اجرايي ثبت نامي خود مراجعه نمايند.

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

دیدگاه ها (278)

 1. شاکیمی‌گه:

  بالاخره رفتیم سرکار.چقدر صبوریم ما:))

 2. شاکیمی‌گه:

  اداره راه مشغول طی آخرین مراحل استخدامه و قبول شدگان دارن مراحل انتهایی استخدامو سپری می کنن و به گفته کارمندان به محض اومدن جوابای پزشکی و سو پیشینه حکم قبول شدگان زده خواهد شد

 3. مهدیمی‌گه:

  ظاهرا برخی دستگاه ها مدارکو دادن استانداری و منتظر جواب استانداری هستن

 4. مبینامی‌گه:

  سلام لطفا پیگیری کنید. چرا استان بوشهر باید سه ما دیگه برن سرکار.که اینم معلوم نیس واقعیت داشته باشه. چون هنوز کد استخدام هم ندادن. در صورتی که تمام استان ها دارن میرن سرکار.لطفا کسانی که منتظرن مراجعه کنن استانداری و حداقل یه اخبار بگیرن.لطفا.

 5. راستینمی‌گه:

  دوستان سلام .اونایی که اصل فیش واریزی رو گم کردن چیکار کنن بعد سه سال گم شده خب راه حلی داره دوستان لطفا کسی میدونه خبر بده ممنونم خیلی نگرانم میترسم دردسرم بشه

 6. محمدرضویمی‌گه:

  سلام آقای دکتر نوبخت جنابعالی سال نو به تمامی مردان خدا الخصوص جنابعالی و دولت محترم تبریک وسلامتی ازخداونند دارم جنابعالی که مسئول وریئس برنامه ریزی کشور هستید چرا باید در اداره جاتها الخصوص اداره بزرگ کمیته امداد امام خمینی چرا نباید نیروهای قراردادایهایش با اینکه کارشان زیادتر از نیروهای رسمی هستنند فقیرتر از فقیران زندگی میکنند با این طورم بالای قیمتها وزندگی سرسام اوری که در حال حاظر به وجود امده چرا واقعآ این طور باید باشد بعد هم مثل فرمایشات دیگر ادارها نیست که بعداز 5سال قراردادی برود مثلآ رسمی آزمایشی بعداز 5سال بعد رسمی اصلی شود طبق ایین نامه آموزشی اداره جاتهای دیگر واقعآ استان بوشهر نیروهای قراردادیهایش زجر میکشن جان ان خدای محمد سر وسامان به کل نیروهای قراردادیهایشان بدهید که هیچ کس جز جنابعالی تو این ایران نمی تواند به داد ما قرارار دادایها برسد با سپاس فراوان از جنابعالی وریس جمهور محترم

 7. نی ریزمی‌گه:

  ****** چرا با وجود قول شفاف دکتر نوبخت مبنی بر شروع بکار استخدام شده های استانداریها ( دستگاههای اجرایی) در 5 فرودرین و انجام تمام کارهای استخدام در اسفند باز استانداریها وادارات از شروع بکار در موعد مقرر سرباز میزنند ؟ ******

  جـــــــــــــــان عزیــــــــــــــــــــزاتـــــــــــــــــــــــو ن حداقل یک پیامک 10 تومنی بدید به این شماره ها ::::::::

  ((((((((( شماره پیامک مجله خبری شبکه یک سیما : 100001915

  شماره پیامک خبر ۲۰ و۳۰ شبکه دو سیما : ۳۰۰۰۲۰۳۰

  شماره تلفن خبر ۲۰ و۳۰ : (از ساعت ۱۴ تا ۱۷) 02122164819

  باشگاه خبرنگاران 100001915

  شماره پیامک برنامه خبری پیک بامدادی رادیوسراسری: ۳۰۰۰۰۶۱۰

  شبکه ی خبر: 1000601

  بخش نیمروزی رادیو ایران به شماره :
  30000611 )))))))))))))))

  • محمدرضویمی‌گه:

   سلام چرا این همه ما قرارادادیها باید در ایران بدبختی بکشیم بااین همه خرج بالا وتورم بالا وسرسام اور این مملکت چرا حداالامکان نباید استخدام رسمی ان اداره باشیم هزار صیغه وشرط میاورنند چرا باید قرارار دادای هزار مشکل داشته باشد حتی به مرگ ان شخص هم میرسد کارهم زیاد بهش میدن هزار منت رویش هم میگذارنند مثلآ کمیته امداد امام خمینی چرا بعداز امام این طور باید باشد وکارمندان قراردادیهایشان باید فقیرترین آدمهای کشور ایران باشند چرا چرا چرا باید بعداز رحلت امام این گونه باشد

 8. حل مشکل تامین اعتبار آزمون استخدامی سال 91 استان بوشهرمی‌گه:

  مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری بیان نمودند: این دفتر پیگیری های مستمر و متعددی با معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی و معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور جهت حل مشکل تامین اعتبار جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سال 91 دستگاه های اجرایی استان انجام داده است.
  آقای روشن ضمیر بیان نمودند آزمون های استخدامی یاد شده از محل مجوزهای قانون برنامه پنجم توسعه بوده و مقرر گردیده تا مشکل تامین اعتبار جذب پذیرفته شدگان این آزمون ها مرتفع شود.
  مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری یادآور شدند با توجه به اینکه مشاهده می گردد برخی دستگاه های اجرایی تا کنون در خصوص انجام سایر مراحل استخدامی مانند معرفی به هسته گزینش و اخذ تاییدیه آن هسته اقدامی ننموده اند. تاکید می گردد با توجه به اینکه پس از حل مشکل تامین اعتبار، پیگیری اخذ شماره مستخدمی از طریق سامانه کارمند ایران میسر خواهد شد دستگاه های اجرایی می بایست تمامی مراحل قانونی مربوطه را انجام و مستندات لازم را تهیه و تکمیل نموده تا تاخیری در خصوص اقدامات بعدی جهت جذب آنها به وجود نیاید.

 9. محمدمی‌گه:

  اوه ما شا الله صفحه بچه هاي بوشهر چه به روزه

 10. سعيدمی‌گه:

  بوشهر – خبرگزاری مهر: مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری بوشهر گفت: با پیگیری دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری، مسئله تامین اعتبار آزمون استخدامی اداره کل ثبت اسناد و املاک و شرکت سهامی بیمه ایران استان بوشهر که در سال ۹۱ برگزار شده، مرتفع شد.
  به گزارش خبرنگار مهر، اکبر روشن ضمیر ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: دستگاه های اجرایی که از محل مجوزهای استخدامی قانون برنامه پنجم توسعه در آزمون استخدامی مورخ ۲۶ خرداد ۹۱ دارای سهمیه استخدامی بوده اند می توانند با اخذ مجوز تامین اعتبار در خصوص دریافت شماره استخدامی اقدام کنند.
  مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری بوشهر تصریح کرد: با پیگیری های متعددی که از سوی این دفتر صورت پذیرفته است تا کنون اداره کل ثبت اسناد و املاک و شرکت سهامی بیمه ایران نسبت به اخذ مجوز تامین اعتبار از مراجع ذیربط اقدام کردند.
  وی تاکید کرد: دستگاه های اجرایی فوق الذکر می بایست برای اخذ شماره مستخدمی برای پذیرفته شدگان آزمون از طریق سامانه کارمند ایران پیگیری لازم را انجام دهند.
  مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری گفت: سایر دستگاه های اجرایی استان نیز که در آزمون های استخدامی سال ۹۱ سهمیه استخدامی داشته اند می بایست با جدیت بیشتری در مورد حل مشکل تامین اعتبار جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون از مراجع ذیربط اقدام کنند.

 11. خبرگزاری ایلنامی‌گه:

  مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری بوشهر تصریح کرد: با پیگیری های متعددی که از سوی این دفتر صورت پذیرفته است تا کنون اداره کل ثبت اسناد و املاک و شرکت سهامی بیمه ایران نسبت به اخذ مجوز تامین اعتبار از مراجع ذیربط اقدام کردند.

  خبرگزاری‌ایلنا

  سه شنبه 20 آبان 1393 – 10:57

  مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری بوشهر گفت: با پیگیری دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری، مسئله تامین اعتبار آزمون استخدامی اداره کل ثبت اسناد و املاک و شرکت سهامی بیمه ایران استان بوشهر که در سال ۹۱ برگزار شده، مرتفع شد.

  به گزارش خبرنگار خبرگزاری ایلنا از بوشهر، اکبر روشن ضمیر گفت: دستگاه های اجرایی که از محل مجوزهای استخدامی قانون برنامه پنجم توسعه در آزمون استخدامی مورخ ۲۶ خرداد ۹۱ دارای سهمیه استخدامی بوده اند می توانند با اخذ مجوز تامین اعتبار در خصوص دریافت شماره استخدامی اقدام کنند.

  مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری بوشهر تصریح کرد: با پیگیری های متعددی که از سوی این دفتر صورت پذیرفته است تا کنون اداره کل ثبت اسناد و املاک و شرکت سهامی بیمه ایران نسبت به اخذ مجوز تامین اعتبار از مراجع ذیربط اقدام کردند.

  وی تاکید کرد: دستگاه های اجرایی فوق الذکر می بایست برای اخذ شماره مستخدمی برای پذیرفته شدگان آزمون از طریق سامانه کارمند ایران پیگیری لازم را انجام دهند.

  مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری گفت: سایر دستگاه های اجرایی استان نیز که در آزمون های استخدامی سال ۹۱ سهمیه استخدامی داشته اند می بایست با جدیت بیشتری در مورد حل مشکل تامین اعتبار جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون از مراجع ذیربط اقدام کنند.

 12. توجه توجهمی‌گه:

  مدیرجان، خبرخوب دارم
  حتما دانلود کنید(امیدوارکننده)،کم حجمه،نگران نباشید،
  فایل صوتى (یک دقیقه و هجده ثانیه)مصاحبه ی دکتر نوبخت با رادیو ایران در مورد استخدام استانداری ،پنج شنبه ساعت ۱۴
  .تعیین تکلیف استخدامی استانداری ها در اسفند و لحاظ شدن حقوق و مزایا از فروردین.
  bayanbox.ir/id/1832517921187181158

 13. هادیمی‌گه:

  پذیرفته شدگان عزیز. لطفا برای هماهنگی جهت پیگیری استخدامی های استانداری ها به وبلاگ زیر مراجعه کنید.

  http://estekhtami.blog.ir/

  با تشکر از مدیر محترم سایت

 14. سورنا.,می‌گه:

  سلام
  شماره معاونت راهبردی(منشی دکتر نوبخت) ۰۲۱۳۳۲۷۱یه تماس بگیرید متوجه می شید آخه به آیندتون بنده. تو هم پاشو یه تماس بگیر لطفا
  تورو خدا زنگ بزنيد
  سلام
  شماره معاونت راهبردی(منشی دکتر نوبخت) ۰۲۱۳۳۲۷۱یه تماس بگیرید متوجه می شید آخه به آیندتون بنده. تو هم پاشو یه تماس بگیر لطفا
  تورو خدا زنگ بزنيد

 15. توجه!!!!!!! توجه!!!!!!!شماره و ایمیل برنامه ثریا (پیامک : ۳۰۰۰۰۱۴۳۵ _info@sorayatv.ir) لطفا فقط به این شماره ها عده ای قصد سوء استفاده دارندمی‌گه:

  توجه!!!!!!! توجه!!!!!!! مدیر عزیز در قسمت مربوطه سایت استخدام میهمان امشب برنامه ثریا دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور -۱۰ شهریور نوشته: ((بعضی دوستان با سوء استفاده از نام برنامه ثریا شماره و ایمیل تقلبی برای ان در نظرات معرفی کرده بودند !!

  لطفا از ارسال نظر و ایمیل جدا خودداری کنید به شمارو ایمیلی غیر از ایمیل درج شده در این خبر پیام ندهید.))
  لطفا به شماره و ایمیل زیر پیام دهید :
  پیامک : ۳۰۰۰۰۱۴۳۵
  info@sorayatv.ir

 16. گيلدامی‌گه:

  سلام
  امشب ساعت ۲۳:۱۵برنامه ی ثريا از شبکه ى يک با حظور آقاى نوبخت اجرا ميشود ،خاهشا بازم نشون بديد که محکم پاى حقتون واستاده ايد ،پيامک بارونش کنيد مثه دفعه ى قبل
  خدايش پيامک بديد باهر خط

 17. sam بوشهری(مرگ تدریجی یک رویا)می‌گه:

  ثبت نام آزمون جذب نیرو
  تذکر مهم :
  مطالعه دقیق آگهی استخدام و شرایط احراز لازمه ثبت نام می باشد.
  در ضمن شماره حساب واریز وجه در آگهی استخدام مندرج می باشد.

  جهت مطالعه متن آگهی و عناوین رشته شغلی روی دکمه های زیر کلیک نمایید :
  متن آگهی جذب نیرو

  مراحل ثبت نام :
  ۱ – روی رشته شغلی مورد نظر در لیست زیر کلیک کنید.
  ۲ – مشخصات خود را به صورت دقیق در صفحه ثبت نام وارد کنید.
  ۳ – در صورتی که سیستم وارد صفحه ی دوم نشد به خطاهای گزارش شده که با رنگ قرمز مشخص شده توجه نمایید و اشکالات گزارش شده را رفع نمایید.
  ۴ – در صفحه ی دوم باید مطابق راهنما عکس خود را انتخاب کنید و روی دکمه آپلود کلیک کنید.
  ۵ – دقت کنید که سایز تصویر انتخابی نباید بیشتر از ۱۰۰kb باشد. فرمت تصویر انتخابی نیز باید JPG باشد.
  توصیه می شود قبل از ورود به سیستم ثبت نام ، عکسی با مشخصات فوق آماده کنید تا ثبت نام شما با مشکل مواجه نشود.
  ۶ – پس از انتخاب عکس از سیستم خود و کلیک کردن روی دکمه آپلود ، باید بتوانید عکس خود را مشاهده کنید.
  ۷ – پس از مشاهده عکس خود ، روی دکمه ذخیره تصویر و مشاهده اطلاعات کلیک کنید.
  ۸ – در صفحه ی بعد ، اطلاعات ثبت نامی و عکس خود را ملاحظه خواهید کرد.
  ۹ – در صورتی که از صحت اطلاعات اطمینان دارید حتما کد رهگیری خود را یادداشت کرده و روی دکمه چاپ کلیک کنید و سپس روی دکمه خروج کلیک کنید.
  ۱۰ – در غیر این صورت روی دکمه تغییر مشخصات کلیک کنید و اطلاعات خود را ویرایش نمایید.
  به هیچ عنوان وجه پرداختی از سوی داوطلبان قابل استرداد نخواهد بود با مطالعه دقیق آگهی از بروز مشکل پیشگیری نمایید
  ۱۱ -نسبت به ثبت نام کلیه داوطلبینی که عکس خود را با وضوح ارسال نکرده و دارای کد رهگیری نمی باشند،ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  برای ثبت نام روی دکمه روبرو کلیک نمایید
  توجه :
  در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید ، برای ویرایش مشخصات خود روی دکمه زیر کلیک نمایید :
  در صورت بروز مشکل می توانید از طریق این شماره تماس با شرکت فرآزما پردازش تماس حاصل نمایید : ۰۲۱۸۸۹۹۶۹۲۷

  bushehr.lms.ir/
  منبع سایت استانداری بوشهر صفحه اول سمت چپ صفحع

 18. نی ریزمی‌گه:

  سلام بچه ها
  تورو خدا شماره پیامک صحبت با رئیس جمهور رو مثل برنامه پایش بترکونید.
  ۱۰۰۰۶۰۲ فراموش نشه.هرکس با ۵ گوشی بفرسته کفایت می کنه

 19. علیمی‌گه:

  سلام
  دوستان آقای نوبخت فردا شب 1393/5/14 دوباره مهمان برنامه پایش است ، لطفاً پیامک بزنید 30000111 ،شما می تونید به طور مستقیم هم به برنامه از طریق سایت ایمیل بزنید ، پیامکهاتون را یک جوری بنویسید تا جواب قانع کننده بدهد ، و توضیح بدهد که آزمون استانداریها با طرح مهرآفرین متفاوت بوده و فرق داره

 20. منتظران خرداد91می‌گه:

  همش دروغه ،همتون سر کارین دلم واسه همتون میسوز ه ،من خودم قبول نشدم ولی از این ناراحتم که چرا شماهایی که قبول شدین تاحالا هیچ کار ی نکردین .فرق من وشما توچی ؟هیچی.من سر کارم حداقل باحقوق کم دارم زندگی میکنم شماهاهم یه جورایی سر کارین .چنمد دقیقه پیش بایکی از دوسام که مثل شماها قبول شده بادفتر نظارت وراهبردی تماس گرفت خانمه گفت هنوز هیچ جایی تأمین اعتبار نشده .اینم بعداز گذشت ۲سال واندی .خداصبر تون بده .

 21. بیکارمی‌گه:

  من برای بخشداری بعد از یک سال دعوت به مصاحبه شدم(اواخر فروردین 92) مصاحبه اولیه هم رفتم و دیگه خبری نشد می خواستم بدونم آیا شما مصاحبه ها بعدی و گزینش هم رفته اید. آیا من رد شده ام که با من دیگه تماس نگرفتند یا نه؟

 22. بیکارمی‌گه:

  یه سوال دارم مراحل استخدامی 159 نفر تمام شده یا هنوز مرحله مصاحبه و گزینش باقی مانده.

 23. دشتستانمی‌گه:

  از ازمون دو سال گذشت . پس از هفت ماه از شروع به کار در اداره مربوطه بهم گفتن فعلا به حضورم نیازی نیست تا زمان تامین اعتبار . دولت تحقیر داره مشکلاتش با دولت بهار رو اینجا تخلیه میکنه.

 24. بوشهریمی‌گه:

  باید به دیوان عدالت اداری شکایت کنین و بس

 25. sam بوشهری(مرگ تدریجی یک رویا)می‌گه:

  فکر کنم از 159 نفر بوشهری فقط یکی دو نفر مثل من بیکار باشن و بقیه سرکار هستند که پیگیری نمی کنند!!!!

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی