استخدام استانداری آذربایجان غربی سال ۹۷

استخدام استانداری آذربایجان غربی

 

خبر ۱۹ اسفند ۹۷ – ۳۸ هزار شغل در آذربایجان غربی ایجاد شد

استاندار آذربایجان غربی از ایجاد شغل برای ۳۸ هزار نفر از بیکاران این استان در سال ۹۷ خبر داد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


خبر ۲۹ بهمن ۹۶ – ایجاد اشتغال مهمترین اولویت در آذربایجان غربی است

استاندار آذربایجان غربی گفت: با توجه به رشد جمعیت بیکار و تحصیل کرده در کشور، اشتغال زایی از برنامه های مهم و اولویت دار دولت است.
به گزارش خبرگزاری مهر، محمدمهدی شهریاری شنبه شب در جلسه شورای اشتغال روستاییان آذربایجان غربی افزود: به دلیل برنامه های غیرکارشناسانه اقتصادی در سالهای گذشته لشکری از بیکاران در کشور درست شده که ایجاد زمینه های اشتغال برای آنان، بخش قابل توجهی از برنامه های دولت را به خود اختصاص داده است.
وی اضافه کرد: طبق مصوبات دولت و مجلس، امسال بیشترین توجه به حوزه اشتغال به ویژه اشتغال فراگیر صورت گرفته و قرار است با صرف هزاران میلیارد ریال اعتبار، بخش قابل توجهی از بیکاران شهری و روستایی مشغول به کار شوند.
وی اظهار داشت: توجه به توسعه اشتغال مولد از جمله مهمترین موارد در اعطای تسهیلات اشتغالزایی برای جوانان است و در این راستا، کمیته ویژه ای در آذربایجان غربی تشکیل شده که باید همه مدیران مرتبط در این راستا کمک کنند.
استاندار آذربایجان غربی از مسئولان خواست که تسهیلات اشتغال زایی را به افراد نیازمند اعطا کنند تا حق کسی در این امر ضایع نشود و تا افراد مستعد بتوانند اشتغال پایدار داشته باشند.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی نیز در این جلسه گفت: امسال برای دریافت تسهیلات اشتغال فراگیر جهت اجرای طرح های تولیدی، کشاورزی و خدماتی ۲۲ هزار و ۸۷۴ نفر در سامانه کارا ثبت نام کرده اند.
رضا نقی زاده افزود: هفت هزار میلیارد ریال اعتبار به بخش اشتغالزایی در سال جاری در استان اختصاص یافته که تاکنون ۲ هزار و ۹۶۰ میلیارد ریال برای وصول در اختیار بانک های عامل قرار گرفته است.
وی اظهارداشت: از این اعتبار، چهار هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال برای ایجاد اشتغال پایدار روستایی و عشایری در آذربایجان غربی در نظر گرفته شده است که بخش قابل توجهی از آن در کمیته های استانی و بخش کمی نیز به صورت متمرکز توزیع می شود.
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی ادامه داد: ۴۵ مرکز کاریابی و ۱۱ مرکز مشاوره در استان فعالیت دارند و باید برای تسهیل در رسیدگی به وضعیت اشتغال استان تمام بیکاران از طریق این مراکز اقدام به جستجوی شغل کنند.
آذربایجان غربی ۳ میلیون و ۳۲۴ هزار نفر جمعیت دارد و بیش از ۱۲۰ هزار نفر بیکار در این استان وجود دارد.

منبع : خبرگزاری مهر


خبر ۱۷ بهمن ۹۶ – اشتغال ۹۰۰ نفر با احیای واحدهای تولیدی صنفی نیمه فعال در آذربایجان‌ غربی

معاون امور بازرگانی داخلی سازمان صنعت،معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: امسال تعداد ۹۰۰ نفر به سبب احیای واحدهای تولیدی صنفی نیمه فعال در آذربایجان‌ غربی به اشتغال رسیده‌اند.

به گزارش ایسنا، محمد دهقان با اشاره به اهمیت فعالیت صحیح شرکت های پخش کننده محصولات غذایی و خوراکی و تاثیر این فعالیت بر رونق تمامی محصولات تولیدی اعم از آشنا و ناآشنا اظهار داشت: تمایل شرکتهای پخش به خرید و فروش برندهای وی‍ژه و همچنین توزیع کالاهای غیراستاندارد و نامرغوب با پایین‌ترین قیمت ها توسط شرکت های بدون مجوز از جمله اقداماتی است که به واسطه آن انحصاری شدن چند برند آشنا و همچنین ضرر سایر تولید کننده ها مجوز دار و تولید مشابه را به دنبال دارد.
وی در خصوص همین موارد و حل این معضل خاموش گفت: در راستای ساماندهی وضعیت صنعت پخش کالا چند پیشنهاد ارائه شده است.
معاون امور بازرگانی داخلی سازمان صنعت،معدن و تجارت آذربایجان غربی خاطر نشان کرد: اعمال سیاست های حمایتی (مالی و معافیتهای قانونی) جهت گسترش نظام پخش کالا برای مدت مشخص و محدود،ایجاد ساز و کارهای لازم جهت اعمال محدودیت برای فعالیت مراکز پخش فاقد مجوز پخش و ایجاد تمهیدات لازم برای رفع مشکل تمایل مراکز پخش به خرید برندها و انحصاری سازی از جمله آنها است.
وی بیان کرد: علاوه بر آن، ایجاد و راه اندازی شعبه انجمن شرکتهای صنعت پخش ایران در استان و تفویض اختیار های لازم در زمینه های شناسایی،صدور و تمدید مجوز پخش و اجرای برنامه های تنظیم بازار کالاهای اساسی و پر مصرف در مقاطع زمانی مورد نیاز، از سایر موارد است.
دهقان با اشاره به آخرین گزارش از سامانه جامع مدیریت انبارها و تعداد کل مراکز نگهداری کالا به تفکیک نوع واحد اظهار کرد: هم‌اکنون دو هزار و ۴۶۰ واحد عمده و خرده‌فروشی، ۱۴۷ واحد کشاورزی، ۴۴۸ واحد معدنی، یک هزار و ۷۰۷ واحد صنعتی، دو هزار و ۲۶۸ مرکز نگهداری کالا، ۱۳۸ واحد بهداشتی و درمانی و ۸۸۱ واحد دامی، طیور و آبزی و در مجموع هشت هزار و ۴۹ واحد در استان وجود دارد.
وی با اشاره به اینکه تاکنون تعداد مجتمع‌های صنفی بهره‌برداری شده ۲۲ و تعداد در دست مطالعه ۱۶ مورد بوده است تصریح کرد: هم اکنون ۱۵ واحد صنفی در استان نیز در حال احداث است.
معاون امور بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌ غربی بیان کرد: اشتغال مستقیم این ۱۵ واحد در دست احداث هفت هزار و ۶۲۳ نفر بوده و میزان سرمایه‌گذاری آن تاکنون ۱۶۱ میلیارد ریال و میزان تسهیلات مورد نیاز نیز یک هزار و ۷۷۹ ریال بوده است.
وی افزود: امسال تعداد ۹۰۰ نفر به سبب احیای واحدهای تولیدی صنفی نیمه فعال در آذربایجان‌غربی به اشتغال رسیده اند.

منبع:خبرگزاری ایسنا


خبر ۱۸ تیر ۹۶ – ایجاد اشتغال برای ۱۸ هزار نفر در آذربایجان غربی

خبرگزاری ایسنا : معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: مجتمع‌های صنفی آذربایجان‌غربی در حال احداث برای ۷ هزار و ۶۷۷ نفر به طور مستقیم و ۱۰ هزار و ۵۸۴ نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد می‌کند.
به گزارش ایسنا، محمد دهقان در جمع خبرنگاران گفت: هم‌اکنون ۲۰ مجتمع صنفی به بهره‌برداری رسیده، ۱۰ مجتمع در حال مطالعه و ۱۵ مجتمع در حال احداث است که مجتمع‌های در حال احداث برای ۷ هزار و ۶۷۷ نفر به طور مستقیم و ۱۰ هزار و ۵۸۴ نفر به صورت غیرمستقیم شغل ایجاد می‌کند.
وی با اشاره به عملکرد خرداد ماه ۹۶ اداره امور اصناف سطح استان اظهار کرد: در این مدت تکلیف پروانه کسب‌های منقضی مهلت آذربایجان‌غربی تعیین و از سوی دیگر بازاریابی شبکه‌ای و فروشگاه‌های مجازی انجام شد.
دهقان از برگزاری جشنواره سوغات صنفی در استان خبر داد و گفت: در این رابطه مقرر شد اتحادیه‌های صنفی آمادگی خود را برای برگزاری جشنواره مذکور به اتاق اصناف اعلام کرده و علاوه بر آن، شناسایی محصولات صنفی شهرستان‌های تابعه که دارای مزیت بوده و در قالب طرح سوغات صنفی قابلیت توسعه بازار و نمانام یا برندسازی را دارد انجام شود.
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی با اشاره به وضعیت پروانه کسب‌های صادره استان بیان کرد: در ماه گذشته ضمن صدور یک هزار و ۱۸۸ فقره پروانه کسب عادی، ۴۲ فقره پروانه کسب ایثارگری صادر شد.
دهقان با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه پوشاک ایرانی – اسلامی جزو وظایف برون‌سازمانی، این سازمان است افزود: در این رابطه اوایل امسال نمایشگاه مذکور در دستور کار سایت نمایشگاهی ارومیه قرار گرفته و در تاریخ ۲۳ تا ۲۷  آبان ماه برگزار می‌شود.
وی از احیای واحدهای تولیدی صنفی نیمه فعال استان خبر داد و اظهارکرد: در این رابطه تعداد دو هزار و ۵۰۰ واحد صنفی نیمه فعال شناسایی شده که زمان بندی اجرای آن از سال ۹۵ تا ۹۹ است و پیش‌بینی می‌شود که ۵ هزار شغل جدید ایجاد شود.
دهقان افزود: با توجه به طرح ایجاد بازار بورس محلی و خانه گردشگری فرش تکاب، در ماه گذشته مقرر شد فرمانداری شهرستان تکاب موضوع واگذاری مجموعه تاریخی اربابی تکاب را از سازمان‌های ذی ربط پیگیری کند.


خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۶ – ایجاد بیش از ۸۰۰ فرصت شغلی در بوکان

خبرگزاری ایرنا : معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار بوکان گفت: با توجه به اشتغال جوانان و توجه به معیشت جوانان بیش از ۸۰۰فرصت شغلی درسال گذشته در این شهرستان توسط دولت تدبیر و امید ایجاد شده است.
به گزارش خبرنگار ایرنا، لقمان خسروپور روز دوشنبه در مراسم گرامیداشت هفته کار و کارگر با بیان اینکه کارگروه رفع موانع تولید و کمیته راهبری سرمایه گذاری در شهرستان بوکان به منظور توجه به اشتغال صورت گرفت، اظهار کرد: بزرگترین موفقیت دولت موضوع برجام است که تا حدود زیادی توانست موانع تولید را رفع کند و نرخ تورم را ثابت نگه دارد که این موضوع هم برای کارفرمایان و هم کارگران نتیجه خوب و مثبتی داشت.
وی گفت: در دین اسلام، کار و تلاش به عنوان یک ارزش، عبادت و فریضه محسوب می شود و کسی که کار می کند به منزله جهاد در راه خدا است.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار بوکان با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به نام ‘اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال’ اضافه کرد: اگر به محتوای این نامگذاری توجه شود و مسئولان همت والا به خرج دهند بسیاری از مشکلات جامعه رفع خواهد شد و اشتغال جوانان نیز فراهم می شود.
خسروپور افزود: در چند سال اخیر اقتصاد به عنوان یکی از مهمترین مشکلات و دغدغه های مردم، محورنامگذاری مقام معظم رهبری در شعارهای سال بوده است و به این منظور مسئولان تلاش فراوانی انجام داده و برای اشتغال جوانان تلاش کنند.
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار بوکان با اشاره به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری، با دعوت از همه اقشار مردم در انتخابات پیش رو، اضافه کرد: از همه همشهریان و مردم عزیز شهرستان بوکان می‌خواهم که با حضورشان در پای صندوق‌های رای، جمهوری اسلامی ایران و مردمسالاری دینی را تقویت کنند و فرد شایسته و اصلح را برگزینند.
در این مراسم همچنین از تعدادی از کارگران، کارفرمایان و کار آفرینان برتر تجلیل شد.
شهرستان بوکان با ۲۵۱ هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی قرار دارد.


خبر ۲۴ آبان – نتایج نهایی پست های اداری آزمون استخدامی بهمن ماه۹۴ شهرداری های استان آذربایجان غربی

نتایج نهایی پست های اداری آزمون استخدامی بهمن ماه ۱۳۹۴ شهرداری های استان آذربایجان غربی اعلام شد

برای مشاهده متن نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۲ آبان ۹۵ – ایجاد اشتغال برای ۲۳ هزار نفر در مهاباد

باشگاه خبرنگاران جوان : مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی گفت :در حال حاضر بیش از هزار و ۲۰۰ واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به بهره برداری رسیده اند که با بهره برداری از این تعداد واحد تولیدی زمینه اشتغال برای بیش از ۲۳ هزار نفر فراهم شده است.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ، مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی آذربایجان غربی گفت : با بهره برداری از شهرک صنعتی شماره ۲ ماکو و نواحی صنعتی خلیفه لوی نقده و نالوس اشنویه تعداد کل شهرک ها و نواحی صنعتی در حال واگذاری استان به ۲۷ شهرک و ناحیه صنعتی افزایش می یابد.
احسان جوی افزود: ۶۰۰ هکتار از اراضی شهرک ها و نواحی صنعتی آذربایجان غربی در قالب هزار و ۸۰۰ قرارداد واگذار شده است .
وی اضافه کرد : در حال حاضر بیش از هزار و ۲۰۰ واحد تولیدی در شهرک ها و نواحی صنعتی استان به بهره برداری رسیده اند که با بهره برداری از این تعداد واحد تولیدی زمینه اشتغال برای بیش از ۲۳ هزار نفر فراهم شده است.
وی با بیان اینکه مهمترین وظیفه شرکت شهرک های صنعتی ایجاد و تأمین زیرساخت های مورد نیاز برای سرمایه گذاری در بخش صنعت و تولید است ، اظهار داشت : پرداخت نقدی ۱۵ تا ۳۰ درصدی بهای حق انتفاع و بقیه در ۱۲ قسط سه ماهه از جمله مزایای استقرار واحدها در سطح شهرک ها و نواحی صنعتی است.
مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان غربی ادامه داد : در راستای فعال سازی واحدهای تولیدی ، طرح رونق تولید طبق سیاست های اقتصاد مقاومتی اجرا می شود.
وی افزود : بر اساس این طرح ، مقرر شده است ۳۱۸ واحد صنعتی کوچک و ۳۵ واحد صنعتی متوسط و نیز ۷۱ طرح نیمه تمام صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد ، امسال بهره برداری و راه اندازی شوند.
گفتنی است ؛ هم اکنون ۲۴ شهرک و ناحیه صنعتی در حال واگذاری در استان آذربایجان غربی وجود دارد.
همچنین هزار و ۸۰۰ واحد صنعتی کوچک و بزرگ ، یک هزار و ۴۰۰ واحد تولیدی ، ۲۰ شهرک و ناحیه صنعتی در آذربایجان غربی وجود دارد که از این تعداد ۱۶ مورد شهرک صنعتی و چهار مورد ناحیه صنعتی است.
۱۴ شهرستان در آذربایجان غربی دارای شهرک صنعتی هستند که از این تعداد تنها شهرستان ارومیه سه شهرک صنعتی دارد.


خبر ۶ مهر ۹۵ – ایجاد اشتغال برای ۲۸۳ نفر در ارومیه

باشگاه خبرنگاران جوان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: در این باره تعداد ۱۹ فقره مجوز برداشت شن و ماسه در استان صادر و تعداد هفت فقره پروانه بهره‌برداری با سرمایه ثابت ۴۳۶ هزار و ۱۷ میلیون ریال و اشتغال مستقیم ۲۸۳ نفر تمدید یا صادر شده است.
به گزارش  خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه،جعفرصادق اسکندری با اشاره به عملکرد مرداد ماه سازمان صنعت ، معدن وتجارت آذربایجان‌غربی گفت: تعداد ۱۰ پروانه اکتشاف با پیش‌بینی هزینه ۱۰ هزار و ۶۴۰ میلیون ریال و یک گواهی کشف با ذخیره قطعی ۱۷۰ هزار تن و هزینه یک هزار و ۴۰۰ میلیون ریال در مرداد ماه امسال صادر شده است
وی افزود:.در این بازه زمانی ۳۲ جواز تاسیس و سه طرح توسعه صادر شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی تصریح کرد: در مرداد ماه برای ۷۷۹ نفر از قبل جواز تاسیس، طرح توسعه، پروانه ایجادی، پروانه توسعه و پروانه بهره‌برداری صنعتی ایجاد شده است.
وی گفت: از سوی دیگر با توجه به دستورالعمل ابلاغی تعداد ۳۰۴ واحد متقاضی تسهیلات ثبت نام و پیرو مصوبات خروجی کمیته بررسی و کارگروه استانی تعداد ۱۶۲ واحد با اعتبار دو هزار و۸۵۳ میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی شدند.
اسکندری تصریح کرد: علاوه بر آن با توجه به دستورالعمل ابلاغی تعداد ۵۰ طرح متقاضی تسهیلات ثبت نام و پیرو مصوبات خروجی کمیته بررسی و کارگروه استانی تعداد ۱۹ طرح با اعتبار ۴۹۱ میلیارد ریال به بانک‌های عامل معرفی شدند.
وی با اشاره به مجوزهای صادره در مرداد ۹۵ در بخش معدن گفت: در این باره تعداد ۱۹ فقره مجوز برداشت شن و ماسه در استان صادر و تعداد هفت فقره پروانه بهره‌برداری با سرمایه ثابت ۴۳۶ هزار و ۱۷ میلیون ریال و اشتغال مستقیم ۲۸۳ نفر تمدید یا صادر شده است.
به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی، تعداد ۱۰ پروانه اکتشاف با پیش‌بینی هزینه ۱۰ هزار و ۶۴۰ میلیون ریال و یک گواهی کشف با ذخیره قطعی ۱۷۰ هزار تن و هزینه یک هزار و ۴۰۰ میلیون ریال در مرداد ماه امسال صادر شده است.
اسکندری تصریح کرد: انجام هماهنگی‌های لازم برای برگزاری نمایشگاه تخصصی معدن و صنایع معدنی در استان با توجه به ظرفیت‌های معدنی استان و لزوم توجه به سرمایه‌گذاری در این بخش و تشویق معدنکاران به شرکت در این نمایشگاه در مرداد ماه انجام شد به طوریکه حدود ۷۰ درصد از غرفه‌های نمایشگاه تکمیل شده است.
وی با اشاره به عملکرد دبیرخانه کمیسیون نظارت مرکز استان بیان کرد: در این باره کتاب قانون نظام صنفی و آیین نامه‌ها و دستور العمل‌های اجرایی به تعداد هزار جلد چاپ وانتخابات الکترونیکی اتحادیه میوه و تره بار شهرستان ارومیه، انتخابات الکترونیکی اتحادیه آرایشگران زنانه شهرستان ماکو و انتخابات الکترونیکی اتحادیه میوه و تره بار شهرستان تکاب برگزار شد.
اسکندری با اشاره به برگزاری کمیته فرش دستباف و بررسی مشکلات تولید فرش دستباف شهرستان خوی به همراه ارائه پیشنهادت و راهکارهای مناسب برای حل مشکلات پیش روی قالیبافان اظهار داشت: علاوه بر آن هماهنگی با اداره کل آموزش فنی حرفه ای و تشکیل اولین جلسه کمیته داوران به منظور صدور گواهی های متقاضیان دریافت کارت هنرمندی حوزه فرش دستباف انجام شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی با تشریح گزارش عملکرد اداره توسعه زیرساختهای تجاری در مرداد ماه امسال افزود: در این رابطه بازدید مشترک با کارشناسان اتحادیه‌های خیاطان، درود گران، فلزکاران، طلا و جواهر، قنادان، صنعتگران، تزئینات داخلی ساختمان، ظروف فروشان و حبوبات در خصوص بررسی وضعیت واحدهای تولیدی صنفی به تعداد ۸۰ واحد انجام و طرح احداث مجتمع صنفی آجیل و خشکبار به کمیسیون نظارت مرکز استان داده و موافقت کمیسیون در این زمینه اخذ شد.
وی از برنامه‌ریزی برای برگزاری تعداد پنج مورد نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان، مبل و دکوراسیون منزل خبر داد وگفت: از سوی دیگر در مرداد ماه تعداد چهار مورد نمایشگاه عرضه مستقیم کالا فروش تابستانه در سطح استان برگزار و ضمن صدور تعداد یک فقره مجوز جدید برای شرکت‌های پخش بر اساس دستورالعمل‌های جدید وزارت متبوع، قیمت تعداد حدود ۱۰۰قلم انواع کالاهای خوراکی و غیرخوراکی در سطح بازار استان اخذ شد.
اسکندری با اشاره به عملکرد بازرگانی خارجی در مرداد امسال اظهار داشت: در این بازه زمانی ضمن صدور ۳۴۸ ثبت سفارش، ۲۴ کارت پیله‌وری و ۵۹۵ کارت مرزنشینی صادر شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی تصریح کرد: در این بازه زمانی تعداد ۱۳ هزار و ۳۱۲ مورد بازرسی صورت گرفته و ضمن کشف ۷۲۱ تخلف، پرونده‌هایی به ارزش ۵۸ میلیارد و ۹۵۶ میلیون و ۶۸۲ هزار و ۶۹ ریال تشکیل شد.
وی به بازرسی‌های صورت گرفته از واحد آرد و نان استان اشاره کرد و گفت: در این باره سه هزار و ۵۸۴ مورد بازرسی صورت گرفته و ۸۵ پرونده تشکیل شد و ضمن کشف ۱۰۳ تخلف، پرونده‌هایی به ارزش ۱۲۲ میلیون و ۸۱۵ هزار و ۳۷۸ ریال تشکیل شد.
اسکندری از تعداد یک هزار و ۸۱ مورد بازرسی توسط اداره قاچاق کالا و ارز خبر داد و گفت: ارزش ریالی ۵۶ تخلف کشف شده ۳۷۴ میلیون و ۲۹ هزار و ۵۲۰ ریال بوده است.
وی با اشاره به تشکیل کمیته راهبری توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی استان اظهار داشت: علاوه بر ان ضمن تدوین اولویت‌های سرمایه‌گذاری در زمینه صنایع پایین دستی پتروشیمی، پیگیری و تکمیل کد اشتراک گاز، برق و شماره پروانه استاندارد واحدهای صنعتی انجام شد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی با اشاره به اقدامات صورت گرفته در اداره آموزش، پژوهش و فناوری در مرداد امسال تصریح کرد: در این بازه زمانی گواهی تحقیق و توسعه به ۱۱ واحد صنعتی ومعدنی صادر وتدوین کتاب چشم انداز مهندسی لجستیک استان آذربایجان‌غربی تکمیل شد.
وی از ادامه روند اخذ شناسنامهHSEE واحدهای تولیدی صنعتی و معدنی بصورت یکپارچه و مستمرخبر داد و گفت: علاوه بر آن، مشاوره راهنمایی طراحی و اجرای سیستم های مدیریت مصرف انرژی در کاربری های صنعتی و معدنی نیز صورت گرفت.


خبر ۸ شهریور ۹۵ – ایجاد اشتغال برای یک هزار نفر در صورت جذب سرمایه گذار برای معادن شاهین دژ

خبرگزاری ایسنا: منطقه آذربایجان غربی حسن عباسی در مراسم دیدار مردمی شهر محمود آباد که با حضور استاندار آذربایجان غربی به مناسبت بهره برداری از طرح های هفته دولت برگزار شد گفت:  افتتاح ۴۰ طرح شهرستان در هفته دولت با اعتبار ۴۰۰ میلیارد ریال در حوزه گاز و آبرسانی  و آبیاری تحت فشار در سایه اهتمام دولت اتفاق افتاده است.
وی بابیان اینکه اعتبارات شهرستان در سال جاری با رشد ۵۶ درصدی روبه رو بوده است گفت: امسال بیش از یک میلیارد تومان برای پروژه های عمرانی شهر محمود آباد هزینه شده که توجه ویژه دولت را به مناطق روستایی و کمتر توسعه یافته نشان می دهد.
عباسی اظهار کرد: به لحاظ گاز رسانی شاهین دژ  رتبه اول را در استان به خود اختصاص داده و در حال حاضر ۱۰ روستا از این نعمت بهره مند هستند و در روستاهای دیگر این طرح در حال اجرا است..
وی افزود: جاده های روستایی شهرستان علیرغم کمبود هزینه ها در حال بهسازی است تا یکی از موانع توسعه شهرستان برداشته شود.
فرماندار شاهین دژ گفت: شاهین دژ به لحاظ گردشکری جاذبه های فراوانی دارد و با اعتبار بیش از  ۲  میلیارد تومان فعالیت سایت گردشگری زرینه رود اغاز می شود و همچنین فاز نخست کمپ گردشکری شروع به فعالیت کرده کرده است.
وی با اشاره به هزینه های بخش بهداشت گفت: در سال جاری بیش از ۱۰ میلیارد برای درمانگاه تخصصی و شبکه بهداشتی هزینه شده است و کیفیت درمان با توسعه این بخش افزایش خواهد یافت.
عباسی گفت : در حوزه معدن با سرمایه گذاران بخش خصوصی مذاکراتی  انجام شده که در صورت عملی شدن برای هزار نفر اشتغال ایجاد می شود و پتانسیل معادن شهرستان نیز به خوبی استفاده می شود.
وی از افتتاح کارخانه تصفیه شکر در روزهای آتی خبر داد و افزود: با این اتفاق برای۴۸۰ نفر اشتغال ایجاد خواهد.
وی گفت: در بخش کشاورزی شهرستان نیز  بیش از ۱۲ میلیارد تومان  هزینه شده و این در حالی است با وجود کمبود اعتبار، تکیه بر فرمایشات مقام معظم رهبری رفع موانع را آسان ساخته است.


خبر ۲۶ خرداد ۹۵ – ۲۰ هزار اشتغال جدید در استان آذربایجان‌ غربی ایجاد می‌شود

خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: با راه‌اندازی طرح ها و واحدهای کنونی استان، ۱۲ هزار در حوزه صنعت و ۸ هزار در بخش کشاورزی ایجاد اشتغال می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، جعفرصادق اسکندری عصر امروز در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید آذربایجان‌غربی که با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تشکیل شد اظهار داشت: خوشبختانه آذربایجان‌غربی جزو استان‌هایی بود که در کل کشور بیشترین حجم جلسات و مصوبات کارگروه رفع موانع تولید را برگزار کرده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: تاکنون ۸۳۱ واحد تولیدی راکد و غیرفعال که حائز احیاء بود در آذربایجان‌غربی شناسایی شده و امسال نیز شناسایی ۵۴۸ واحد راکد و نیمه‌فعال نیز در دستور کار قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: در بحث طرح‌های جهاد کشورزی نیز ۴۲۸ طرح و واحد از سوی سازمان صنعت، معدن و تجارت به بانک‌های عامل ارائه شده و در این زمینه ۱۶۹ طرح مورد تایید قرار گرفته و ۲۳۶ میلیارد تومان اعتبار در قالب تسهیلات سرمایه در گردش و ثابت، برای آنها مصوب شده است.
اسکندری افزود: در مجموع تاکنون ۶۳۰ واحد و طرح در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با ۴۷۰ میلیارد تومان مصوب شده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی بیان کرد: با راه‌اندازی طرح‌ها و واحدهای کنونی ۱۲ هزار در حوزه صنعت و ۸ هزار در بخش کشاورزی ایجاد اشتغال می‌شود.


 

خبر ۲۳ خرداد ۹۵ – برای ۴ هزار نفر اشتغال ایجاد می‌شود

خبرگزاری تسنیم : نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: پس از افتتاح مجتمع پتروشیمی مهاباد به دست رئیس جمهور، مقرر شد صنایع پایین دستی برای جلوگیری از خام‌فروشی در آن ایجاد شود.
جلال محمودزاده در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ارومیه، با اشاره به سفر ریاست جمهوری به شهرستان مهاباد اظهار داشت: حجت‌الاسلام و‌المسلمین روحانی پس از افتتاح رسمی پتروشیمی مهاباد بر ایجاد صنایع پایین دستی برای جلوگیری از خام‌فروشی در آن دستور داد.
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: این در حالی بود که مقرر بود که در سال ۹۰ و پس از آغاز به کار فعالیت آن، صنایع پایین دستی نیز در مجتمع پتروشیمی مهاباد ایجاد شود اما به دلایلی این کار انجام نشد.
وی با ابراز تاسف از اینکه بسیاری از نیروهای شاغل در این مجتمع غیربومی هستند تصریح کرد: براساس قانون، اولویت اشتغال باید با نیروهای بومی باشد اما علاوه بر اینکه از نیروی جوانان شهرستان مهاباد در این پروژه استفاده نشده بلکه از کل استان آذربایجان‌غربی نیز تعداد معدودی در آن اشتغال دارند.
محمودزاده با اشاره به اینکه ما پیگیر ایجاد صنایع پایین‌دستی در مجتمع پتروشیمی مهاباد هستیم افزود: بی‌تردید با ایجاد آن، برای چهار تا ۵ هزار نفر زمینه اشتغال جدید فراهم می‌شود.
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بنابراین با توجه به اینکه نیروهای زبده و توانمند برای اداره این پتروشیمی در داخل استان وجود دارد باید از وجود آنها بهره برد حال آنکه متاسفانه علاوه بر نیروهای شاغل در آنجا، مدیریت مجتمع نیز بر عهده یک نفر غیربومی است.

 


 

خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۵ – اجرای طرح کارورزی و اشتغال برای ۱۰۰۰ نفر در آذربایجان غربی

خبرگزاری فارس : مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی گفت: طرح کارورزی و اشتغال یک هزار نفر در آموزشگاه‌های آزاد و بخش خصوصی تحت نظر سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی در سال ۹۵ اجرا می‌شود.
محسن مددی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: توسعه و پیشرفت هر جامعه‌ای وابسته به افراد آن جامعه است، لذا توسعه نیروی انسانی ماهر و کارآمد عامل رشد جامعه‌ای است.
وی با بیان اینکه توسعه منابع انسانی اغلب با برخی از مفاهیم دیگر اشتباه گرفته می‌شود، افزود: پایین بودن شاخص توسعه سرمایه انسانی، بیکاری و آسیب‌های اجتماعی عواملی هستند که مفهوم توسعه انسانی را تحت تاثیر قرار می‌دهند.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی با اشاره به افراد نیازمند به اشتغال در جامعه، گفت: کارجوی شهری، کارگران، متقاضیان تسهیلات بانکی و بیمه بیکاری و بیمه مشاغل، زندانیان، دانشجویان، کارجوی روستایی، اصناف، معتادین بهبودیافته، سربازان و هنرمندان نیروی نیازمند کار در جامعه هستند.
وی ادامه داد: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای، کاهش آسیب‌های اجتماعی، رفاه و عدالت اجتماعی، آماده‌سازی نیروی کار، صیانت از نیروی کار ارتقای مهارت و کمک به اقتصاد خانواده اولویت مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای در تدوین برنامه‌ها است.
این مسئول بر لزوم تلاش برای بهبود فضای کسب و کار و کارآفرینی اشاره و اضافه کرد: توسعه آموزش اشتغال‌زا و مشاغل خانگی، توسعه آموزش زنان (شهری، روستایی و عشایری)، حضور موثر در عرصه بین‌الملل با توجه به دیپلماسی مهارت و توسعه آموزش‎های مهارتی، علمی و پژوهشی از جمله اقدامات موثر در این عرصه است.
وی استفاده از ظرفیت بخش خصوصی در توسعه آموزش‌های مهارتی بخش خدمات را یکی دیگر از روش‌های بهبود فضای کسب و کار دانست و گفت: توسعه آموزش در بخش صنعت و ارتقای بخش کشاورزی همگام با محور توسعه استان و آموزش مبتنی بر کار آفرینی و بازار کار (تولیدمحور) در برنامه کاری مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی قرار دارد.
مددی آموزش گروه‌های آسیب‌پذیر در راستای کاهش آسیب‌های اجتماعی را رمز تحقق عدالت اجتماعی عنوان و ابراز کرد: توسعه، ارتقا و مدیریت منابع مالی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای مبتنی بر اقتصاد مقاومتی و اصلاح الگوی مصرف است.
وی به عناوین پروژه‌های الویت‌دار آذربایجان غربی در سال ۱۳۹۵ اشاره و اعلام کرد: اجرای آموزش مهارت‌های فنی و حرفه‌ای با رویکرد مشاغل خانگی برای جایگزینی معیشت روستائیان حاشیه دریاچه ارومیه و توانمندی و توسعه مهارت‌های فنی و حرفه‌ای دانشجویان و فارغ‌التحصیلان بالاخص در رشته‌های فاقد بازار کار در راس برنامه‎ها است.
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی از ایجاد و توسعه آموزشگاه‌های آزاد فنی و حرفه‌ای بالاخص در بخش روستایی و اجرای طرح خرید خدمات در راستای حمایت از آن‌ها و تکریم کارآموزان و متقاضیان مهارت‌آموزی از طریق ارائه آموزش‌های رایگان خبر داد.
وی به بهره‌برداری عملی  از تفاهم‌نامه‌های آموزشی در راستای اقتصاد مقاومتی و بهره‌برداری از ظرفیت‌های آموزشی سایر ارگان‌های دولتی و خصوصی اشاره و اضافه کرد: توسعه آموزش و فرهنگ‌سازی در راستای گردشگری و اکوتوریسم و صنایع‌دستی و توسعه آموزش‌های فناوری‌های پیشرفته از طریق ایجاد و راه‌اندازی کارگاه‌های فناوری‌های نوین و یا تجهیز کارگاه‌های موجود به تناسب رشته‌های مختلف از برنامه‎های مهم قابل اجرا در سال ۹۵ است.
این مسئول از اجرای طرح کارورزی و اشتغال یک هزار نفر در آموزشگاه‌های آزاد و بخش خصوصی تحت نظر سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای آذربایجان غربی خبر داد و گفت: ایجاد سازوکارها و بسته‌های حمایتی در آموزشگاه‌های آزاد در واگذاری زمین‌های آموزشی به قیمت‌های مصوب برای ایجاد مجتمع‌های آموزشی آزاد تحت نظر این نهاد جزو برنامه‌های پیش‌بینی شده برای امسال است.

 


 

نتایج استخدام شهرداری‌های استان آذربایجان غربی اعلام شد

برای مشاهده صفحه اعلام نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۴ اسفند ۹۴ – ایجاد اشتغال برای بیش از سیزده هزار نفر در آذربایجان غربی

باشگاه خبرنگاران جوان : برای بیش از ۱۳ هزار نفر در آذربایجانغربی امسال شغل ایجاد شده است.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد ؛ مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجانغربی در مهاباد گفت : تاکنون برای ۱۳ هزارو۲۰۲ نفر از افراد جویای شغل و واجد شرایط در آذربایجان‌غربی اشتغال ایجاد شده است.
نقی زاده افزود: اشتغال ایجاد شده در رشته های فنی ومهندسی،علوم انسانی،علوم پایه و کشاورزی،دامپزشکی و بقیه رشته ها بوده است.
وی اضافه کرد: در۱۰ ماه گذشته ۱۲ هزار و ۴۳۷ نفر در کاریابی‌های آذربایجانغربی برای یافتن شغل مورد نظر خودثبت نام کرده‌اندکه از این تعداد۴۱۶۷ نفرخانم و۸۲۷۰ نفرآقا بوده اند.
نقی‌زاده گفت: تعداد شش هزار و ۸۰۸ نفر از جویندگان کار دیپلم و زیر دیپلم و تعداد پنج‌هزار و ۶۲۹ نفر از جوینگان کار بالای دیپلم بودند.


خبر ۵ بهمن ۹۴ – استخدام دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور در سال ۹۴

به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی در قالـب دسـتیاران سـتادی و در چـارچوب تصـویب نامـه شـماره ۲۰۶/۴۸۸۹۲ مورخ ۱۳۹۴/۴/۶ شورایعالی اداری با عنوان «ضوابط تامین دستیاران ستادی دستگاههای اجرایی کشور»، در نظر است تعداد ۹۱۳ نفر از متقاضیان واجد شرایط، از طریق امتحان کتبـی در دو حیطـه عمـومی و تخصصـی، مصـاحبه هـای اسـتخدامی و گزینش به صورت پیمانی جذب گردند. در ادامه توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد.

در بخـش نخسـت، توضـیحاتی در خصوص شرایط عمومی و اختصاصی استخدام، فرآیند ثبت نام و پذیرش افراد، زمان و نحوه برگزاری آزمون، مواد آزمون و در بخـش دوم، خوشه ها، شغل محل های مربوط به هر دستگاه اجرایی آورده شده است.

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه ها (۵۵۲)

 1. پرستو گفت:

  استخدام شرکت مدیریت تولید برق آ.غ

 2. محمد علیزاده گفت:

  من نظری ندارم فقط دنبال کارم تا از بیکاری دربیایم

 3. سوال گفت:

  کسی میدونه قبل از اعلام نتایج اولیه امتیاز سهمیه هارو اعمال میکنن یا بعداز مصاحبه وگزینش ؟خواهشا اگه کسی میدونه جواب بده؟مخصوصا سهمیه کارکنان قراردادی رو که امتحان دادن؟به من گفتن قبل از اعلام نتایج اولیه (قبولی اولیه)سهمیه ها رو اعمال کرده ان.آیا این واقعیت داره؟من خودم آزاد شرکت کرده ام.

  • امید گفت:

   سلام
   بعد از اعلام نتایج اولیه و هنگام تطبیق مدارک تمامی مدارکو باید ارایه بدهید چون بعد از اون تاریخ دیگر ارایه مدارک وجه قانونی ندارند.

 4. علی گفت:

  سلام دوستان من هم پذیرفته ثبت احوال از استان چهارمحال و بختیاری هستم
  متاسفانه ما هم هنوز شروع بکار نکردیم .با اینکه هر روز از استانداری و دستگاه اجرایی مربوطه پیگیری می کنیم ولی متاسفانه هر روز وعده شروع بکار در ماه آینده رو میدن.
  دوستان خواهشا پیگیری فرمائید تا انشا الله و به فضل پروردگار هر چه زودتر همه دوستان در سراسر کشور سر پست های پذیرفته شده حاضر شوند.

 5. ایرانی گفت:

  سلام مدیر گرامی . چیزی نمیگم فقط انشالا هر جا هستی در پناه ایزد منان باشی .منم از ثبت احوال هستم . ساغووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووولاسان

 6. خسته گفت:

  از ثبت احوال کسی رفته سرکار ؟؟؟

 7. ثبت احوالی گفت:

  با سلام خدمت دوستان
  ار دوستان ثبت احوالی کسی دعوت بکار شده ؟؟؟
  خواهشا جواب بدید…

  • جواب گفت:

   من که هنوز برا معاینات پزشکی و سوپیشینم دعوت نشدم
   خواهشا سایر دوستانم درمورد وضعیت خود توضیح بدند

  • ایرانی گفت:

   سلام دوستان ثبتی ، معاینات رفتم تموم شده گفتن انشاالله بزودی دعوت بکار میکنیم .
   دوستی که واسه معاینات صداتون نکردن خوب برو از ثبت بپرس حتما جواب میدن

 8. ثبت؟؟؟؟ گفت:

  سلام از دوستانی که از بنیاد شهید معرفی شدن کسی رفته معاینات پزشکی؟؟

 9. خسته 2 به بیکار گفت:

  همکار گرامی. شما کی رفتین معاینات؟
  ما که هنوز شروع به کار نکردیم

  • بیکار گفت:

   اره رفتیم همین چند روز پیش
   ،فقط منتظر شروع بکاریم

   • سلام به بیکار گفت:

    میتونین بگین دقیقا و بترتیب معاینات چی بود و جوابشو رو کی میدن؟
    ون میشم همکار گرامی

   • سلام به بیکار گفت:

    میتونین بگین دقیقا و بترتیب معاینات چی بود و جوابش رو کی میدن؟
    ممنون میشم همکار گرامی

    • بیکار گفت:

     از اداره بهتون نامه میدن برای بهداشت و دادگستری که گواهی ازمایشات و سوپیشنه رو صادر کنن
     ازمایشات پزشکی رو تو بهداشت ازتون میگیرن که شامل صحت مزاج و عدم اعتیاد میشه جوابشم یکی دو روزه میاد
     جواب سوپیشینه رو هم دو روزه از دادگستری میگیری
     همین…

 10. بیکار گفت:

  سلام از دوستان ثبت احوالی که کارهای ازمایشات پزشکی و سوپیشینه رو انجام دادن، کسی دعوت بکار شده ؟؟؟؟؟

 11. پنج درصد گفت:

  سلام می خواستم بپرسم نوع استخدام سهمیه پنج درصد چیه پیمانی یا رسمی

 12. خسته 2 گفت:

  سلام.
  از دوستان کسی رفته سر کار یا تغییری در وضعیت استخدامیش پیش اومده؟؟
  خواهشا جواب بدید همکاران گرامی آینده(اگه خدا بخاد)

 13. خسته۳ گفت:

  از بچه های ثبت احوال کسی تا حالا رفته معاینات پزشکی
  چجوریه؟ چه چیزایی بیشتر مدنظره؟

 14. سوال گفت:

  اول تحقیق محلی میان بعد مصاحبه دعوت میکنن یا برعکس
  ممنون میشم اگه جوابم رو بدین

 15. خسته 2 گفت:

  عزیزان من که خستم. شمارو نمیدونم. اما صبر داشته باشین که خدا همراه صابرینه. البته پیگیر هم باشین.
  و من الله توفیق.

 16. خسته گفت:

  از ثبت احوالی ها کسی شروع بکار کرده؟؟؟
  خواهشا جواب بدین تورو خدا…
  آخرین خبرا چیه درمورد ما؟ کسی آشنایی در استانداری یا ثبت نداره یه خبر موثق بده؟
  بخدا ثواب داره

  • ایرانی گفت:

   سلام همکار گرامی، ثبت احوال مارو بازی میده .سه هفته قبل دوستم رفته بود ثبت ، آقای فرحبخش فرموده بودن دوهفته ای صداتون میکنیم ولی فک کنم بازم رودست خوردیم !!!!!!!!!! فردا میرم ثبت اگه خبر جدیدی بود میگم . شما تابحال رفتین ثبت ؟ مال ارومیه هستین؟؟؟؟ خوب چرا نمی رین؟؟؟؟؟؟ بچه های شهرستانم ازشون خبری ندارررررررررررررررررم

   • خسته گفت:

    من خیلی رفتم خیلیییی
    مال شهرستانم
    تقریبا هرهفته, فقط جواب موثق نمیدن
    گفتم شاید یکی باشه آشنایی داشته باشه تا جواب قانع کننده بدن بهش

   • به ایرانی گفت:

    داداش مصاحبه چی ازتون پرسیدن?
    چن نفر بودن اتاق مصاحبه ازتون سوال میپرسیدن؟
    میشناسیشون ؟ اسمشون چی بود؟

 17. یه دوست به بیکار گفت:

  دوست عزیز . صبر داشته باش. ایشالاه درست میشه. دوستی که گفته کدهای استخدامی اومده از کی شنیده. ما که پرسیدیم چیزی نگفتن!!!!!!
  مدیر عزیز پیام ما را نیز تایید بنمایید.
  با تشکر.

 18. بیکار گفت:

  سلام دوستان ثبت احوالی
  من که دیگه تصمیممو گرفتم فردا میرم انصراف میدم دیگه بیشتر از این حوصله صبر و انتظارو ندارم
  با ارزوی موفقیت برای همه دوستان

 19. ثبت احوال گفت:

  سلام دوستان ثبت احوالی
  شماره مستخدمی ها اومده دارن کارهای نهایی رو انجام میدن
  تبریک…

 20. ثبت احوال ارومیه به بیکار گفت:

  کی مصاحبه شدین؟
  من که هنوز مصاحبه نشدم.
  چیا میپرسن؟
  خواهشا راهنمایی کنین؟

  • ثبت احوالی گفت:

   مصاحبه نشدین؟؟؟
   نفر ذخیره بودین؟

   • ثبت احوال ارومیه به بیکار گفت:

    از اصلی ها نیومدن من جایگزین شدم و مراحل گزینشمو دارم طی میکنم، فعلا مصاحبه نشدم.

   • ثبت احوال ارومیه به بیکار گفت:

    از اصلی ها نیومدن من جایگزین شدم و مراحل گزینشمو دارم طی میکنم، فعلا مصاحبه نشدم. چیا میپرسن تو مصاحبه؟

  • بیکار گفت:

   نفرات اصلی همه مصاحبه شدن شما ذخیره اید کلا بیخیال شید

  • به ثبت احوال ارومیه گفت:

   منم شرایطم مث شماس
   نفر اصلی جای دیگه مشغوله من جایگزین شدم, شما از مراحل استخدام تا کجا پیش رفتین؟
   خواهشا منم در جریان بگذارید

 21. بیکار گفت:

  ثبت احوال !!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 22. رامان گفت:

  امروز با فرحبخش صحبت کردم همون حرفای همیشگی ..ایشالا درست میشه و…تومرحله گرفتن کد استخدامی هستیم و ..ازین حرفا …درمورد زمان شروع به کارم طبق معمول اطلاعات ندادن…

 23. بیکار گفت:

  سلام
  بچه های ارومیه خبری از ثبت احوال نشد ؟؟؟

 24. مربی پیش دبستانی گفت:

  به دوستانی که بعد از ۲ سال انتظار بالاخره رفتن سر کار تبریک میگم یه سئوالی داشتم ازتون. شما که رفتین سرکار براتون دوره آموزشی نذاشتن؟

 25. ثبت احوال گفت:

  ببخشین من یادم نبود شنبه بیست و ششم اردیبهشت تعطیله

 26. به امین گفت:

  سلام
  از کدوم اداره ای امین آقا؟؟

 27. به منتظر گفت:

  دوست عزیز, من اداره استانداردم و با وجود اینکه کلیه مراحلمون طیشده و کدامون هم اومده, ولی هنوز هیچ خبری در مورد شروع بکار نشده.

 28. نادر گفت:

  سلام ،بچه های که مشغول شدند یه سوال ازتون دارم ،آیا شمارو در همان سمتی که آزمون دادید و قبول شدید قرار دادند یا در سمت دیگر ؟

  • امین گفت:

   من خودم تو پستی که گزینش شده بودم مشغول به کارم ولی همکارام نه!
   همکارمون رو برای اموال داری گزینش کردن ولی به عنوان حسابدار بهش پست دادن!
   یا یکی دیگه از همکارامون برای اداره ارومیه به عنوان امور مالی قبول شده در حالی که اداره کل اون رو در ستاد نگه داشته.

 29. ثبت احوال ارومیه گفت:

  منکه از حقم نمیگذرم. تو همین دنیا حقمو میگیرم. دوستان قبول شده پیگیر باشید لطفا.
  قبولی آزمون سال ۹۲ ثبت احوال ارومیه

 30. منتظر گفت:

  کسی خبر جدیدی از ثبت احوال نداره؟
  خواهشا این جمع رو زود ترک نکنین تورو خدا
  بخدا خیلی ها درگیرن نمیتونن برسن, تنها امیدشون اینجاس.
  فک کنم جز ثبت همه مشغول کارن برا همین دیگه کسی سر نمیزنه پس خواهشا ثبتی ها زودزود سر بزنین اینجا

 31. جواب گفت:

  سلام دوستان شما اینجا استانتون بهتون در مورد بودجه چی گفتن؟ ابلاغ کردن به اداره هاتون به خصوص بچه های منابع طبیعی؟ چون استان سیستان و بلوچستان میگه هنوز به ما بودجه ای ابلاغ نشده که بخوایم بهتون حقوق بدیم پس فعلا خبری از شروع به کار نیست. خواهش میکنم جواب بدید.

  • ........ گفت:

   به ما منابع طبیعی ها فقط ابلاغ شروع بکار دادن، هنوز ار حکم خبری نیست. گفتن تا سر برج حکماتون رو می زنیم ولی فعلا که خبری نیست.

 32. فرمانداری گفت:

  سلام خدمت دوستان ما از اول ادیبهشت رفتیم سر کار

  • به فرمانداری گفت:

   خوشا بحالتون
   کاشکی از مسولان ثبت احوال میدیدن که همه سروسامان گرفتن جز ثبت احوال
   اینا من نمیدونم تو چه خوابی فرو رفتن!؟
   مگه اعتبار همه باهم تامین نشده!?

 33. بیکار گفت:

  دوستان ثبت احوالی
  جواب مصاحبه ها اومده ،لیست اسامی رو هم وارد سایت کردن منتظرن کد مستخدمیمون بیاد ،گفتن ممکنه فردا بیاد ممکنه چند هفته طول بکشه به هرحال هر وقت اومد میریم سرکار

  • به بیکار گفت:

   مطمئن باش دارن دروغ میگن!
   فقط ثبت احوال استان آ.غ انقد بی تفاوت و راکده…ادارات ثبت احوال بعضی استانها مثل سیستان و بلوچستان جزو اولین اداراتی بودند که شروع بکار کردن (از ۱۵ فروردین)، ولی مطمئنم آ.غ تا تیر لفتش خواهد داد حالا ببین کی میگم…

  • به بیکار گفت:

   سلام همکار گرامی ، خوش خبر باشین . قبل عید موقعی که رفته بودیم واسه مصاحبه ، آقای فرحبخش فرمودن اگر جوابای مصاحبه ها قبل عید بیاد از اردیبهشت میرین سرکار وگرنه موندین یا خرداد یا تیررررررررررررررررررررررررر

   شما از ارومیه هستین یا شهرستان؟؟؟؟

 34. جهاد گفت:

  کسی از میزان حقوق مدرک دکترای عمومی تو جهاد خبر داره

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها