crm didar

۴۱ هزار نفر جذب آموزش و پرورش می شوند

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه فرهنگیان گفت: امسال ۱۷ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی و ۲۴ هزار نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش می شوند.

به گزارش ایرنا ، علی باقر طاهری نیا روز یکشنبه در نشستی با خبرنگاران در اردبیل افزود: ۲۴ هزار نفر از این افراد از طریق کنکور در دانشگاه فرهنگیان جذب شده و همزمان با تدریس به استخدام آموزش و پرورش در می آیند.
وی بیان کرد: دانشگاه فرهنگیان با هدف جذب نیروی مورد نیاز برای حوزه آموزش و پرورش تاسیس شده و امید می رود در آینده تمام نیروهای شاغل در حوزه آموزش و پرورش از این دانشگاه فارغ التحصیل شوند.
وی گفت: در حال حاضر دانشجویان مشغول به تحصیل در این دانشگاه از بین دانش آموزان نخبه که دارای رتبه های بالا در کنکور سراسری هستند ، انتخاب شده اند.
طاهری نیا ادامه داد: ۵۰۰ دانشجوی دانشگاه فرهنگیان دارای رتبه یک و ۲ رقمی کنکور بوده اند که در حال حاضر در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فرهنگیان گفت: دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان که با رتبه های برتر از دانشگاه فارغ التحصیل شوند ، بدون کنکور به مقطع تحصیلی بالاتر راه می یابند.
او به فعالیت صد ساله این دانشگاه اشاره کرد و افزود: دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۲۹۷ در کشور با عنوان مراکز آموزش معلمان راه اندازی شده و با عناوین مختلفی به فعالیت خود ادامه داده است.
وی گفت: مراکز تربیت معلم ، دانشسرای عالی و امروزه دانشگاه فرهنگیان از جمله عناوین این مرکز آموزشی است که در آینده نزدیک نام دانشگاه فرهنگیان به همان مراکز تربیت معلم که نام شناخته شده جهانی است ، تغییر می یابد.
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه فرهنگیان به منظور حضور در دوره آموزشی ۲ روزه کارشناسان پژوهش دانشگاه فرهنگیان کشور به اردبیل سفر کرده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها