استخدام شركت مادر تخصصی فرودگاههای كشور + استخدام: پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگا‌‌ه‌‌ها

استخدام شركت مادر تخصصی فرودگاههای كشور + استخدام: پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگا‌‌ه‌‌هاReviewed by Admin on Feb 15Rating:

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

صفحه مخصوص قبول شدگان استخدام شرکت مادر تخصصی فرودگاههای کشور

استخدام در شرکت خدمات فرودگاهی استخدام شركت مادر تخصصی فرودگاههای كشور

 

خبر 26 بهمن 93 استخدام : اعلام زمان گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگا‌‌ه‌‌ها

تشکیل پرونده پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگا‌‌ه‌های کشور جهت انجام مراحل گزینش سوم و چهام اسفند ماه انجام می‌شود.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ به‌دنبال اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی پیمانی شرکت فرودگاه‌ها٬ هسته گزینش این شرکت اسامی ۶۲ نفر را جهت انجام مراحل گزینش اعلام کرد.
بر این اساس افرادی که اسامی آنها اعلام شده است باید با در دست داشتن مدارک در ساعت و روزهای تعیین شده برای تشکیل پرونده به سالن جلسات طبقه ششم میانی شرکت فرودگاه‌ها مراجعه کنند.
مدارک شامل: چهار قطعه عکس 4×۳ ٬ کپی و اصل آخرین مدرک تحصیلی٬ شناسنامه(تمام صفحات)٬ کارت ملی٬ کارت پایان خدمت و همچنین کپی و اصل شناسنامه پدر داوطلب از تمام صفحات و اسم و آدرس و شماره تماس چهار نفر معرف که حداقل 10 سال شناخت از داوطلب داشته باشند.
یادآور می‌شود٬ اسامی نیروهای قراردادی شرکت فرودگاه‌ها که در این آزمون پذیرفته شده‌اند به‌دلیل داشتن پرونده٬ ذکر نشده است.

خبر 16 بهمن 93 استخدام:استخدام در شرکت خدمات فرودگاهی

خبر 14 بهمن 93 استخدام :  نتايج نهايي آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور اعلام ‌شد

نتايج نهايي آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور اعلام ‌شد.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‌ها نتایج نهایی آزمون استخدام پيماني این شرکت را پس از طی برگزاری دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی با هماهنگی و اخذ مجوزهای لازم از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور اعلام کرد.
داوطلبان شركت‌كننده در آزمون مذكور مي‌توانند با وارد کردن كد ملي در درگاه azmoon.airport.ir از نتيجه نهایي آزمون مربوطه مطلع شوند.
گفتنی است؛ داوطلباني كه به‌عنوان نفرات اصلي پذيرفته شده‌اند، برای ادامه فرايند استخدام به هسته گزينش شركت فرودگاه‌هاي كشور معرفي شده‌اند و پيگيري و اقدام در خصوص ساير مراتب از سوي آن هسته انجام خواهد پذيرفت.

خبر 13 بهمن 93 استخدام : نتايج نهايي آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها فردا اعلام می‌شود

نتايج نهايي آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور فردا ۱۴ بهمن ماه اعلام می‌شود.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‌ها نتایج نهایی آزمون استخدام پيماني این شرکت را پس از طی برگزاری دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی با هماهنگی و اخذ مجوزهای لازم از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور فردا اعلام می‌کند.
داوطلبان شركت‌كننده در آزمون مذكور مي‌توانند از فردا سه‌شنبه مورخ ۹۳/۱۱/۱۴ با وارد کردن كد ملي در درگاه azmoon.airport.ir از نتيجه نهایي آزمون مربوطه مطلع شوند.

 

 

خبر 6 بهمن 93 استخدام : مصاحبه نهایی استخدامی مراقبت پرواز برگزار شد

اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی در راستای استخدام پیمانی ویژه فارغ‌التحصیلان کاردانی مراقبت پرواز برای خدمت در فرودگاه‌های محروم کشور امروز مصاحبه نهایی را برگزار کرد.
سید عبدالمجید روح‌الامینی مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی در گفتگو با پرتال خبری شرکت فرودگاه‌های کشور با اعلام اینکه پس از برگزاری آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور، به‌طور مجدد مجوزی دیگر از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به‌منظور جذب 30 کاردان مراقبت پرواز دریافت کردیم، گفت: این آزمون برای جذب 30 نفر از فارغ‌التحصیلان رشته مراقبت پرواز در تاریخ 24 دی ماه برگزار شد.
بنابر این گزارش؛ در پی برگزاری آزمون استخدام پیمانی ویژه فارغ‌التحصیلان کاردانی مراقبت پرواز برای خدمت در فرودگاه‌های مناطق محروم، با توجه به هماهنگی به‌عمل آمده با اداره‌‌کل مراقبت پرواز٬ مصاحبه تخصصی از داوطلبان در روزهای 29 و 30 دی ماه و اول و چهارم بهمن ماه در محل سالن اجتماعات شرکت شرکت فرودگاه‌های کشور به‌عمل آمد.
به گفته روح الامینی؛ 90 نفر برای این آزمون شرکت کرده بودند که پس از انجام این مصاحبه، افراد با کسب 50 درصد نمره امتحان کتبی تخصصی و 50 درصد نمره مصاحبه حضوری به استخدام اداره‌کل مراقبت پرواز در می‌آیند.
مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی ادامه داد: نفرات اول تا سی‌ام که بیشترین امتیاز را به دست بیاورند، جهت خدمت در فرودگاه‌های محروم جذب خواهند شد.
وی تصریح کرد: تمامی سوالات مصاحبه  و آزمون توسط اداره‌کل مراقبت پرواز تهیه و به اداره کل آموزش و توسعه نیروی انسانی اعلام شده بود.

روح‌الامینی در پایان گفت: درصدد هستیم تا قبل از 15 بهمن ماه نتایج نهایی آزمون را اعلام کنیم./خ

خبر 20 دی 93 استخدام: اطلاعيه استخدام پیمانی مراقبت پرواز

پيرو اطلاعيه مورخ 15/10/93 در خصوص جذب و استخدام فارغ التحصيلان مراقبت پرواز اعلام مي‌دارد:
اسامي نهایي داوطلباني كه برابر بررسي‌هاي به‌عمل آمده مجاز به شركت در آزمون مذكور مي‌باشند در روز دوشنبه مورخ 22/10/93 بر روي سايت شركت فرودگاه‌هاي كشور قرار مي‌گيرد.
لذا در روز آزمون (چهارشنبه مورخ 24/10/93) صرفاً داوطلبان اعلام شده با در نظر گرفتن شرايط مندرج در اطلاعيه مي‌توانند در آزمون ذيربط شركت نمايند

خبر 16 دی 93 استخدام: استخدام رشته کاردانی مراقبت پرواز به‌صورت پیمانی

شرکت فرودگاه‌های کشور٬ به‌منظور تامین نیروی انسانی خود در رشته کاردانی مراقبت پرواز به‌صورت پیمانی استخدام می‌کند.به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‌ها طی اطلاعیه‌یی اعلام کرد: این شرکت با توجه به سهمیه استخدامی در نظر دارد نسبت به جذب و استخدام پیمانی تعدادی از فارغ‌التحصیلان رشته مذکور از مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور در مناطق محروم اقدام کند.متقاضیان می‌توانند با در نظر گرفتن شرایط عمومی و اختصاصی استخدام که در بخش اطلاعیه‌ها آمده است٬ از ۱۵ تا ۲۰ دی ماه با مراجعه به درگاه atc.airport.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
آزمون استخدامی روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه در سالن اجتماعات شرکت فرودگاه‌ها به آدرس فرودگاه مهرآباد – سه راه پلیس – نبش خیابان بسیج – سالن اجتماعات شرکت فرودگاه‌ها برگزار می‌شود.گفتنی است؛ حضور کلیه داوطلبین رأس ساعت ۷:۳۰ صبح در مکان اعلام شده با ارائه اصل کارت ملی و گواهینامه مدرک تحصیلی الزامی است.یادآور می‌شود؛ مهلت ثبت نام به هیچ وجه قابل تمدید نیست

خبر 15 دی 93 استخدام : ارسال اطلاعيه شماره 11 در خصوص استخدام پيماني 

پيرو اطلاعيه‌هاي قبلي در خصوص آزمون استخدام پيماني اعلام مي‌دارد: نتايج نهایي پذيرفته‌شدگان شركت‌كننده در مصاحبه تخصصي به معاونت محترم توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور ارسال گرديده است. بديهي است پس از تائيد نتايج از سوي معاونت مذكور مراتب روي پورتال شركت فرودگاه‌هاي كشور قرار مي‌گيرد.

خبر  20 آبان ۹۳ استختام : نتایج آزمون اعلام شد

لطفا به نکات ذیل توجه فرمایید

تذکرات عمومی

1- حضوركليه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه تخصصي راس ساعت مقرر (7صبح ) در تاريخ هاي تعيين شده به نشاني ذيل جهت سير مراحل اداري الزامي مي باشد
1-1- تهران ، فرودگاه بين المللي مهرآباد،خيابان پرواز ،تقاطع خيابان بسيج ، ساختمان شماره دو شركت فرودگاههاي كشور

2- عدم حضور داوطلبين در زمانهاي مورد نظر به منظور انجام مصاحبه تخصصي به منزله انصراف از طي مراحل استخدام تلقي شده و برابر مقررات رفتار خواهد شد
3- داوطلبان مي بايست در هنگام مراجعه جهت مصاحبه اصل مدارك (تحصيلي ، كارت پايان خدمت ،كارت ملي ) را بهمراه داشته باشند

1-3- داوطلباني كه با هماهنگي اداره كل آموزش و توسعه نيروي انساني تعهد نموده اند نسبت به ارائه مدرك تحصيلي و كارت پايان خدمت در مهلت مقرر اقدام نمايند ،نياز به ارائه اصل مدارك مذكور در زمان مصاحبه نمي باشند
2-3- در صورت نداشتن اصل مدارك مزبور ،حضور داوطلب در روز مصاحبه الزامي مي باشد
4- داوطلباني كه نتايج نهايي ايشان در دست بررسي مي باشد .در مرحله دوم به مصاحبه دعوت خواهند شد
5- جهت آگاهي داوطلبان محترمي كه به علت عدم تطابق مدارك ارسالي با شرايط و ضوابط مندرج در آگهي استخدام پيماني مجاز به ورود به مرحله مصاحبه تخصصي نگرديده اند؛ اعلام مي گردد: كليه فرآيندهاي صورت گرفته با تائيد و مجوز معاونت محترم توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور انجام پذيرفته است.
تذكرات اختصاصي
1- كليه داوطلبان مجاز در رشته شغلي ايمني زميني هواپيما مي بايست به منظور انجام تست آمادگي جسماني
1-1- نسبت به اخذ تاييديه پزشكي ( مبني بر نداشتن منعي براي انجام تست ورزش ) از مراكز درماني اقدام نموده و در هنگام مصاحبه تخصصي الزاماً ارائه نمايند. همراه داشتن لباس و كفش ورزشي جهت انجام تست آمادگي جسماني الزامي مي باشد
2-كليه داوطلبان مجاز در رشته شغلي ايمني زميني هواپيما ؛ مي بايست نسبت به ارائه اصل و تصوير گواهينامه رانندگي اعم از پايه يك يا پايه دو در روز مصاحبه اقدام نمايند.

لینک اعلام نتایج

خبر 5آبان ۹۳ استختام :  اطلاعیه شماره ۸ آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها

نتایج بررسی مدارک داوطلبان مجاز آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌های کشور به‌زودی اعلام می‌شود.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ پیرو اطلاعیه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی این شرکت و با توجه به ارسال مدارک درخواستی توسط داوطلبان (مجاز)، اطلاعات مورد نظر جهت اعلام نظر و تائید به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور ارسال شده است.
بدیهی است پس از وصول پاسخ از معاونت مذکور نتایج نهایی جهت انجام مصاحبه تخصصی از طریق درگاه azmoon.airport.irبه اطلاع نامبردگان خواهد رسید.

خبر ۲۲ مرداد ۹۳ استختام : اطلاعیه جدید آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور

شرکت فرودگاه‌های کشور با توجه به پیگیرهای متقاضیان شرکت‌کننده در آزمون استخدام پیمانی این شرکت مواردی را جهت اطلاع‌رسانی اعلام می‌دارد.

به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ براساس اعلام اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی، نتایج اعلام شده در خصوص متقاضیانی که مجاز اعلام شده‌اند؛ قطعی نبوده و پس از ارسال مدارک در مهلت مقرر (۹۳/۶/۱۱) و تطبیق آن با شرایط مندرج در آگهی، اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان(نامبردگان مجاز) پس از تائید معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور جهت انجام اقدامات بعدی اعلام می‌شود.

 

همچنین با توجه به اتمام مهلت ارسال اعتراض داوطلبان به نتایج اعلام شده تا تاریخ ۹۳/۵/۲۰ و همچنین ارسال درخواست‌های ذیربط به سازمان سنجش آموزش کشور جهت بررسی و اعلام پاسخ، لذا من‌بعد درخواست‌های اعتراض به شرکت فرودگاه‌های کشور ارسال نشود.

خبر 14 مرداد 93 استختام :۲۰ مرداد آخرین مهلت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها

متقاضیانی که به نتایج خود اعتراض دارند می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۲۰/۵/۹۳ درخواست بررسی نتایج خود را به‌صورت مکتوب ارائه دهند.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ پیرو اطلاعیه اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌ها به اطلاع می‌رساند متقاضیانی که به نتایج خود اعتراض دارند می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۲۰/۵/۹۳ درخواست بررسی نتایج خود را به‌صورت مکتوب ارائه دهند.
بر این اساس متقاضیان می‌توانند با قید کد ملی و شماره داوطلبی و آدرس پستی به شماره تلفن ۰۲۱۶۳۱۴۸۳۰۶ (اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی-اداره جذب نیروی انسانی و بازنشستگی) فاکس یا به آدرس: تهران فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، بلوار معراج ساختمان مرکزی شرکت فرودگاه‌های کشور کدپستی ۱۳۸۷۸۳۵۳۵۱۸ صندوق پستی ۱۳۴۴۵۱۵۵۸(اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی ) ارسال کنند.
گفتنی است؛ مراتب پس از بررسی توسط سازمان سنجش آموزش کشور (برگزار کننده آزمون ذیربط ) به اطلاع متقاضیان خواهد رسید
منبع : سایت فرودگاه مادر تخصصی فرودگاه های کشور

 خبر 12 مرداد 93 استختام : نتایج اولیه آزمون استخدامی پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور اعلام شد.

به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها می‌توانند با مراجعه به آدرسAzmoon.airport.ir  و وارد کردن کد ملی از وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود مطلع شوند.

بر این اساس وضعیت شرکت‌کنندگان در آزمون ذیربط به صورت مجاز(قبول) و غیر مجاز(عدم قبول) تعریف شده است.

شرکت کنندگان مجاز می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۱۱/۶/۹۳ مدارک مورد نیاز ذیل را جهت بررسی و تطبیق با مفاد شرایط مندرج در آگهی استخدامی به این شرکت به آدرس: تهران- فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، بلوار معراج، ساختمان مرکزی شرکت فرودگاه‌های کشور کدپستی ۱۳۸۷۸۳۵۳۱۸ صندوق پستی ۱۵۵۸-۱۳۴۴۵ (اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی – اداره جذب نیروی انسانی و بازنشستگی) به صورت پست پیشتاز ارسال کنند.

گفتنی است؛ نتیجه نهایی و قطعی پذیرفته‌شدگان پس از بررسی و تائید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور جهت انجام مصاحبه تخصصی اعلام می‌شود.

یادآور می‌شود مدارک مورد نیاز برای ارسال شامل موارد ذیل می‌شود:

– سه قطعه عکس ۴*۳ پرسنلی زمینه سفید (پشت نویسی شده)

-تصویر آخرین مدرک تحصیلی

-تصویر کارت ملی

-تصویر تمام صفحات شناسنامه

-تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی (ویژه برادران)، تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از تاریخ آخرین مهلت ارسال مدارک باشد.

-مدارک دال بر ایثارگری و معلولیت(معلولین عادی با ارائه گواهی از سازمان بهزیستی و حسب مورد از مراجع ذیربط)

-مدارک دال بر بومی بودن (برابر با توضیحات مندرج در آگهی)

-تصویر گواهینامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی عمومی و مهارت‌های عمومی فن‌آوری اطلاعات(مهارت‌های هفتگانه  ICDL(1 ,2) از مراکز معتبر تعیین صلاحیت شده.

تذکر۱: در صورت نقص و مغایرت مدارک ارسالی با شرایط مندرج آگهی استخدامی، قبولی فرد پذیرفته شده کان لم یکن تلقی می‌شود.

تذکر ۲:مسئولیت ناشی از صحت و سقم مدارک ارسالی بر عهده متقاضی بوده و چنانچه در هر یک از مراحل استخدامی خلاف این موضوع محرز شود ،فرد یادشده از انجام مراحل بعدی استخدام محروم خواهد شد.

تذکر۳: مهلت ارسال مدارک به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود

لینک اعلام نتایج

خبر 5 مرداد 93 استختام: زمان اعلام نتایج (بزودی)

نتايج اوليه آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور به زودی روی پرتال این شرکت به نشانی WWW.AIRPORT.IR  قرار می‌گیرد.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ نتايج اوليه آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها از سوي سازمان سنجش آموزش كشور واصل و جهت تائيد به معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس‌جمهور ارسال شده است.
بر این اساس به اطلاع می‌رساند؛ اعلام نتايج اوليه پس از تائيد معاونت مذكور از طريق سايت شركت فرودگاه‌هاي كشور به نشاني www.airport.ir  به اطلاع كليه شركت‌كنندگان خواهد رسيد.
گفتنی است؛ كليه داوطلبان تا قبل از اعلام نتايج اوليه از طريق سايت ياد شده، از مراجعه و تماس با اداره كل آموزش و توسعه نيروي انساني خودداري کنند.

خبر 17 خرداد 93 – آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها برگزار شد

آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌های کشور روز جمعه 9 صبح با حضور داوطلبان در 9 حوزه امتحانی و به صورت متمرکز در تهران برگزار شد.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ روز جمعه 16 خرداد ماه آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها در 9 حوزه امتحانی دبیرستان البرز تهران، دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش، دانشکده الهیات و مدیریت دانشگاه تهران، دانشگاه علامه طباطبایی، پردیس فنی و مهندسی شهید عباس‌پور (دانشگاه صعنتی امیرکبیر)، ساختمان شماره‌های 1و2و 3 دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با حضور داوطلبان شرکت در این آزمون برگزار شد.
نتایج آزمون تیر ماه اعلام و قبول‌شدگان پس از طی مراحل گزینش و مصاحبه در نیمه دوم سال در شرکت فرودگاه‌ها مشغول به کار خواهند شد.
همچنین براساس آگهی منتشر شده؛ 262 نفر جذب فرودگاه‌ها خواهند شد که براساس ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه 25 درصد از سهمیه معادل 71 نفر متعلق به فرزندان شهدا است.

یادآور می‌شود؛ در آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها پنج هزار و 234 نفر از بانوان و 11 هزار و 206 نفر از آقایان ثبت‌‌نام کرده‌ بودند.

خبر 12 خرداد 93 – اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور در سال ۱۳۹۳

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور در سال ۱۳۹۳می‌رساند که آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ ۱۶/۳/۹۳ منحصراً در شهر تهران برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

لینک مربوط به کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه ۱۳/۳/۹۳ بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی http://www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) و اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد رهگیری و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت شرکت درآزمون با اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ بعدازظهر روزهای چهارشنبه مورخ ۱۴/۳/۹۳ و پنجشنبه مورخ ۱۵/۳/۹۳ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و۲ قطعه عکس به نماینده مسوول رفع نقص مستقر در باجه رفع نقص به آدرس: تهران، ضلع شمال غربی میدان فردوسی، کوچه شاهرود، دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

خبر 11 خرداد 93 – آخرین اخبار آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها

مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‌های کشور از ثبت‌نام 16 هزار و 440 نفر برای حضور در آزمون استخدامی این شرکت خبر داد.
سیدعبدالمجید روح‌الامینی با اعلام این خبر گفت: در آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها که قرار است جمعه این هفته 16 خرداد ما برگزار شد، پنج هزار و 234 نفر از بانوان و 11 هزار و 206 نفر از آقایان ثبت‌نام کرده‌اند.
مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی همچنین افزود: این آزمون در 9 حوزه امتحانی و به‌صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود.
به‌گفته وی، آزمون در حوزه امتحانی بانوان در دبیرستان البرز تهران و آقایان نیز در هشت حوزه امتحانی شامل دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش، دانشکده الهیات و مدیریت دانشگاه تهران، دانشگاه علامه طباطبایی، پردیس فنی و مهندسی شهید عباس‌پور (دانشگاه صعنتی امیرکبیر)، ساختمان شماره‌های 1و2و 3 دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار می‌شود.
روح‌الامینی همچنین خاطرنشان کرد: نتایج آزمون تیرماه اعلام و قبول شدگان پس از طی مراحل گزینش و مصاحبه در نیمه دوم سال در شرکت فرودگاه‌ها مشغول به کار خواهند شد.
وی همچنین افزود: براساس آگهی منتشر شده 262 نفر جذب فرودگاه‌ها خواهند شد که براساس ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه 25 درصد از سهمیه معادل 71 نفر متعلق به فرزندان شهدا است.
بنابراین گزارش، توزیع کارت آزمون نیز روز 14 خرداد از طریق سایت سنجش انجام خواهد شد.

خبر 7 خرداد 93 – زمان و نحوه توزیع کارت و برگزاری آزمون
کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۱۴/۳/۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۶/۳/۹۳ منحصراً در شهر تهران برگزار می گردد. ساعت شروع برگزاری آزمون و محل برگزاری آزمون در هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.
ضمناً به اطلاع می رساند

ویرایش اطلاعات

جدول زمانی و نکات مهم

 • مهلت ثبت نام : مهلت ثبت نام از روز سه شنبه ۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ تا پایان روز سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ است
 • توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک برروی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرور گر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید در غیر اینصورت به صفحه اصلی بازگشته و مراحل ثبت نام را دوباره انجام دهید
 • توجه ویژه : ثبت نام  شما فقط وقتی تکمیل گردیده است که در مراحل ثبت نام در یک صفحه مجزا از سیستم ثبت نام شماره پرونده  ۶ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت نمایید.
 • توجه ویژه : آزمون منحصرا در شهر تهران برگزار خواهد شد
 • توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام  داوطلبان می توانند در ساعات اداری بجز ایام تعطیل با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایند. ۰۲۶-۳۶۲۷۰۰۶۱ و ۰۲۶-۳۶۲۷۰۰۶۲

چه کسانی می توانند ثبت نام کنند

 • ۱: داوطلبان بايد اطلاعیه ثبت‌نام را به طور کامل مطالعه کرده باشند
 • ۲: داوطلبان بايد حتما شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در اطلاعیه ثبت‌نام را داشته باشند
 • توجه ویژه : داوطلبان بایستی سریال ‌ثبت‌نام ۱۲ رقمی آزمون استخدامی شرکت مادر تخصصی فرودگاه‌های کشور- سال ۱۳۹۳ به مبلغ۱۳۶۰۰۰ ریال معادل سیزده هزار و ششصد تومان را از قسمت خرید کارت تهیه نمایند
 • توجه ویژه : داوطلبانی که قصد استفاده از سهمیه ایثارگری را دارند، بایستی سریال ثبت نام مربوطه را به مبلغ شصت و هشت هزار ریال خریداری نمایند.

 تذکرهای ویژه :

۱ : جهت استفاده از سیستم لازم است شماره سریال ۱۲ رقمی ثبت نام آزمون را قبلا از طریق سایت سنجش خریداری نمایید.
۲ : با هر سریال ثبت نام صرفا می‌توان یکبار ثبت نام کرد.
۳ : فایل تصویری چهره داوطلب با پسوند JPG و اندازه ۲۰۰ پیکسل عرض و۲۵۰ پیکسل ارتفاع تهیه شده باشد.
۴ : جهت ویرایش اطلاعات ثبت نامی از منوی سمت راست، قبلا ثبت نام نموده ام -> ویرایش اطلاعات را کلیک نمایید

دين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون استخدامي شركت مادرتخصصي فرودگاه هاي كشور در سال 1393 مي رساند، كه ثبت نام در اين آزمون منحصراً به صورت اينترنتي از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org از روز سه شنبه مورخ 9/02/93 آغاز و در روز سه شنبه مورخ 16/02/93 پايان مي پذيرد.
لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي آزمون و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت نام، نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمايند.
شرايط عمومي استخدام :
1- داشتن تابعيت ايران.
2- انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني(غير پزشكي) براي مردان.
3- عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر.
4- نداشتن سابقه محكوميت جزائي موثر و مواردي كه به موجب آراي مراجع قانوني باعث منع استخدام مي شود.
5- داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام مي شوند.
6- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
7- تدين به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مندرج در قانون اساسي.
8- داوطلبان استخدام نبايد مستخدم رسمي، ثابت، پيماني و يا بازخريد ساير دستگاههاي دولتي باشند.
شرايط اختصاصي استخدام:
 دارا بودن مدرك تحصيلي دانشگاهي يا مدرك همتراز (براي مشاغل كه مدرك همتراز مورد تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور (وقت) یا معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در شرايط احراز آنها پيش بيني شده است.
تبصره: به مدارك تحصيلي بالاتر و يا پايين تر از مدارك مندرج در آگهي ترتيب اثر داده نخواهد شد.
 داشتن حداقل سن20 سال وحداکثر 28 سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم، 30 سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و 32 سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و 35 سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری تا آخرين روز مهلت ثبت نام
تبصره: موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلباني كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل (از تاريخ 31/6/1359 لغايت 29/5/1367) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به ميزان مدت حضور در جبهه وهمچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل.
ب) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از كار افتاده كلي كه قادر به كار نمي باشند شامل همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا ميزان 5 سال.
ج) جانبازان و آزادگان و فرزندان شهدا ، فرزندان جانبازان (25 درصد بالاتر ) و فرزندان آزادگان كه حداقل يك سال و بالاتر سابقه اسارت دارند از شرط حداكثر سن معاف مي باشند.
د) داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در دستگاههاي دولتي از تاريخ 22/11/1357 به خدمت اشتغال داشته اند به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها
مدارك مورد نياز در زمان ثبت نام اينترنتي:
– تكميل فرم ثبت نام اينترنتي (در سايت سنجش آموزش كشور)
-فايل اسكن شده عكس متقاضي مي بايست با استفاده از تصوير 4*3 جديد با زمينه سفيد و فرمت JPG و حداكثر حجم 70كيلو بايت و اندازه عكس اسكن شده بايد حداكثر 400*300 پيكسل و حداقل 300*200 پيكسل باشد.
– ثبت نام بصورت اينترنتي از روز سه شنبه مورخ 9/2/93 لغايت سه شنبه مورخ 16/2/93 انجام خواهد پذيرفت. متقاضيان واجد شرايط مي بايست به سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت مبلغ 136.000 (يكصدو سي و شش هزار) ريال از طريق كارت هاي بانكي متصل به شبكه شتاب نسبت به تكميل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نياز اقدام نمايند. )ايثارگران 50 درصد مبلغ مذكوررا مي پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت كل مبلغ مزبور معاف مي باشند).
تذكر: با توجه به الزام پرداخت مبلغ مذكور به علت ثبت نام اينترنتي واجدين شرايط (ايثارگران) مي بايست مبلغ مذكور را واريز و پس از هماهنگي و تائيد بنياد شهيد و امور ايثارگران مبلغ واريزي به ايشان قابل استرداد مي باشد.
لازم به توضيح است مدت زمان فوق به هيچ عنوان تمديد نميگردد و متقاضيان بايد در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نمايند و از موكول نمودن ثبت نام به روزهاي پاياني خودداري نمايند.
– متقاضيان شركت در آزمون بايد پس از پايان ثبت نام كد رهگيري خود را يادداشت نموده و تا پايان مراحل استخدام نزد خود نگهداري نمايند.
– به ثبت نام هاي ناقص و مدارك ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختي به هيچ وجه مسترد نمي گردد.
مدارك مورد نياز كه پس از برگزاري آزمون و كسب نمره علمي مورد نظر هنگام مصاحبه تخصصي بايد ارائه گردد:
-تصوير آخرين مدرك تحصيلي.
-تصوير كارت ملي.
-تصوير صفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضيحات ، تصوير صفحه آخر).
-تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي و يا معافيت دائم غير پزشكي (ويژه برادران) ، تاريخ پايان خدمت يا معافيت بايد قبل از تاريخ آخرين مهلت ارسال مدارك باشد.
-مدارك دال بر ايثارگري و معلوليت (معلولين عادي با ارائه گواهي از سازمان بهزيستي و حسب مورد از مراجع ذيربط).
-مدارك دال بر بومي بودن.
-تصوير گواهي نامه معتبر در خصوص زبان انگليسي عمومي و مهارتهاي عمومي فن آوري اطلاعات (مهارتهاي هفتگانه ICDL(1 ,2) از مركز معتبر تعيين صلاحيت شده.
تذكر مهم: در صورتي كه مدارك ارائه شده در زمان مصاحبه مغاير با شرايط مندرج در اين آگهي و يا اطلاعات درج شده در تقاضانامه ثبت نامي باشد، پس از اعلام نتايج، قبولي فرد پذيرفته شده كان لم يكن تلقي مي گردد.
زمان و نحوه توزيع كارت و برگزاري آزمون:
كارت شركت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ 14/3/93 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ 16/3/93 منحصراً در شهر تهران برگزار مي گردد. ساعت شروع برگزاري آزمون و محل برگزاري آزمون در هنگام پرينت كارت به آگاهي داوطلبان خواهد رسيد. لازم به ذكر است صدور كارت شركت در آزمون به منزله تاييد اطلاعات ارسالي نمي باشد و مدارك داوطلبان بعد از آزمون بررسي خواهد شد.
ضمناً به اطلاع مي رساند
مواد آزمون عبارتند از:
الف) آزمون توانمنديهاي عمومي شامل:
1- زبان و ادبيات فارسي 2- زبان انگليسي عمومي 3- رياضي و آمار مقدماتي 4- فناوري اطلاعات
5- معارف اسلامي و اطلاعات سياسي اجتماعي و مباني قانوني مي باشد. (90 سئوال)
تبصره: اقليت هاي ديني از پاسخگوئي به سوالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير مواد آزمون توزيع مي شود.
ب) آزمون تخصصي شامل سوالات مرتبط با رشته شغلي مورد درخواست داوطلب ميباشد. (مواد دروس تخصصي مطابق با مواد اعلام شده در سايت سازمان سنجش آموزش كشور).
سئوالات آزمون بصورت چهار گزينه اي و داراي نمره منفي مي باشد.
تذكرات :
1- اولويت سهميه استخدامي در شرایط مساوی به داوطلبان بومي تعلق دارد.
تبصره: بومي شامل افرادي مي شود كه حداقل داراي يكي از ويژگيهاي زير باشند:
الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا براي استخدام يكي باشد.
ب) حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدايي، راهنمايي و متوسطه) را در محل مورد تقاضاي استخدام، طی کرده باشد.
* فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که (3) سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) با محل مورد تقاضای استخدام یکی باشد نیز بومی تلقی می شوند.
توجه: داوطلبان موضوع اين بند چنانچه در رديف معرفي شدگان براي مصاحبه قرار گيرند بايستي مدارك لازم را به همراه مدارك مورد نياز در زمان مصاحبه ارائه، در غيراينصورت حذف خواهند شد.
2- “بر اساس قانون اصلاح بند (و) ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه، فقط رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه،جانبازان، آزادگان و همسران شهدا، همسران جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسران آزادگان یک سال و بالاي يك سال اسارت، فرزندان شاهد و فرزندان جانباز 25 درصد و بالاتر و فرزندان آزاده یک سال و بالاي يك سال اسارت از شرط جنسیت برای استفاده از سهمیه استخدامی معاف و دستگاههای مشمول این قانون موظفند بدون الزام به رعایت شرایط سنی، تحصیلی، معدل و آزمون و با احراز شرایط عمومی گزینش با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و از ابتدا آنان را به صورت رسمی قطعی استخدام نمایند.”
از كل مجوز استخدامي 30 درصد كه براي استخدام ايثارگران اختصاص دارد؛ 25 درصد آن از ميان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهدا و فرزندان و همسران جانبازان بيست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان يك سال اسارت و بالاي يكسال اسارت تخصيص مي يابد. پنج در صد (5%) سهمیه استخدامی را نیز به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (25%) و آزادگان كمتر از يكسال اسارت و خانواده شهدا اختصاص دهند.
* لازم بذكر است 25 درصد سهميه ايثارگران فوق از سوي بنياد شهيد معرفي شده و جذب خواهند شد و بقیه فرزندان معظم شاهد و جانبازان 25 درصد و بالاتر و فرزندان آزادگاني كه از سوي بنياد شهيد معرفي نشده اند ميتوانند در اين آگهي ثبت نام نموده و در شرایط مساوی بین سایر داوطلبان آزاد، پس از قبولی در آزمون استخدامی، معرفی می گردند.
مشمولین (5%) مذكور بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند، انجام خواهد شد.
1/2 – استخدام مازاد بر 30 درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
2/2 -ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصویركارت، نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور براي شركت در آزمون ندارند و مي بايست پس از پذيرفته شدن نسبت به ارائه گواهي معتبر از بنياد مذكور اقدام نمايند.
3/2-در گواهی خانواده جانبازان می بایست جمله (عضو خانواده جانباز از کار افتاده کلی غیر قادر به کار قید گردد) در غیر اینصورت این افراد نمی توانند از مزایای مربوطه بهره مند گردند.
4/2- ایثارگران شامل رزمندگان با حداقل 6 ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی و نیز فرزندان و همسر آنان و فرزندان زیر 25 درصد و آزادگان زیر یکسال اسارت و خواهران و برادران شهدا می باشد که در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی، با رعایت قوانین مربوط از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود.
3- معلولین عادی بشرط کسب حد نصاب نمره لازم عمومي و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتبسه از 3 درصد سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود.
4- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان 3 برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (60 درصد کل نمره آزمون) را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد.
5- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندیهای عمومی صرفأ به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجادنمی کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.
6- افرادی که حد نصاب 60% آزمون (توانمندی های عمومی) را کسب نموده اند و پس از اعمال نمرات تخصصی به عنوان پذیرفته شده اولیه معرفی شوند، باید حداکثر ظرف سه ماه از زمان اعلام نتیجه آزمون، گواهی نامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی عمومی و مهارتهای عمومی فنآوری اطلاعات را ارائه نمایند. در صورت عدم ارائه مدارک مذکور در مدت تعیین شده افراد ذخیره جایگزین خواهند شد. در مواردی که استخدام و جذب بعد از آزمون اولیه منوط به انجام مصاحبه تخصصی و آزمون عملی باشد پس از ارایه گواهی نامه مذکور و حداکثر ظرف مدت سه ماه از زمان اعلام نتیجه اولیه مصاحبه تخصصی یا آزمون عملی به عمل می آید.
1/6-کسانی که فاقد گواهی نامه های مذکور می باشند و یا گواهی نامه آنان از مراکز تعیین صلاحیت شده نمی باشند موظفند در یکی از مراکز تعیین شده که در بخش «اعتبار سنجی موسسات آموزشی» با عنوان «موسسات تعیین صلاحیت شده» سایت مرکز آموزش مدیریت دولتی با آدرس www.Smtc.ac.ir قابل مشاهده می باشد، پس از شرکت در آزمون تعیین سطح، گواهی نامه مذکور را ارایه نمایند.
7- كاركنان قراردادي كه رابطه مستقيم با شركت فرودگاههاي كشور دارند به ازاء هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (2) درصد و حداكثر (20) درصد كل امتياز در هريك از مراحل آزمون استخدامي (عمومي، تخصصي، مصاحبه) به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد. ضمناً اولويت انتخاب در شرايط يكسان با داوطلبان ياد شده (بومي) مي باشد.
8-به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور و سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور و یا معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
تبصره: كليه متقاضيان شركت در آزمون در زمان ارائه مدارك مي بايست در رشته هاي مورد درخواست شغل فارغ التحصيل باشند.
9- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون (حداکثر 2 ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
10-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و درصورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
11- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش میسر می باشد. ضمناً اسامی پذیرفته شدگان نهائي پس از تایید مراجع ذی صلاح از طریق سامانه کارمند ایران (پورتال مردم) به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
تذكر مهم:
صرف شركت در آزمون استخدامي تا پایان مراحل استخدامی شامل آزمون عمومی، مصاحبه و گزینش، هيچگونه تعهد استخدامي براي شركت فرودگاههاي كشور ايجاد نمي نمايد.

دانلود شرایط استخدام

لینک ثبت نام

اولویت استخدام در فرودگاه های سیستان و بلوچستان با نیروهای بومی است
مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان از استخدام و جذب 20 نفر به صورت پیمانی و با اولویت نیروهای بومی در فرودگاه های استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، حسن اعرابی مقدم صبح سه شنبه به خبرنگاران گفت: به منظور تکمیل کادر فنی و نیروهای عملیاتی در فرودگاه های زاهدان، زابل ،ایرانشهر و سراوان تعداد 20 نفر به صورت پیمانی و از طریق آزمون تخصصی و با اولویت افراد بومی به استخدام شرکت فرودگاه های کشور در خواهند آمد.
وی ادامه داد: شرکت فرودگاه های کشوربه منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز تعداد 191 نفر از میان دانش آموختگان مقاطع تحصیلی دکترا، کارشناسی ارشد، کارشناسی و فوق دیپلم از طریق برگزاری آزمون عمومی،مصاحبه و گزینش استخدام می کند که سهم فرودگاه های استان 20 نفر است.
وی با بیان اینکه تمامی متقاضیان استخدام در این آزمون از امروز لغایت 16 اردیبهشت ماه سال جاری با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org  می توانند نسبت به ثبت نام و دریافت اطلاعات لازم اقدام کنند اظهار داشت: کارت ورود به جلسه این آزمون 14 خرداد ماه سال جاری توزیع و اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سامانه کارمند ایران به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان یادآور شد: داشتن حداقل سن 20 سال و حداکثر 28 سال برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم  و 30 سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و 32 سال برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و همچنین 35 سال سن برای دارندگان مدرک تحصیلی دکترا تا آخرین روز مهلت ثبت نام به عنوان شرط لازم به منظور شرکت در این آزمون است.
وی افزود: سیستان و بلوچستان دارای 5 فرودگاه در شهرهای زابل، زاهدان، ایرنشهر، سراوان و چابهار است که به منظور تامین بخشی از نیروهای فنی و کادر عملیاتی از طریق این آزمون اقدام می شود.
اعرابی مقدم  همچنین با اشاره به اولویت جذب نیروهای بومی و محلی اظهار داشت: استخدام نیروهای بومی به دلیل رمز ماندگاری در منطقه موجب پیشگیری از نقیصه کمبود نیرو به دلیل تقاضای انتقال شده و ارایه خدمات مطلوب را به همراه خواهد داشت.

دیدگاه ها (2,380)

 1. ارسلانمی‌گه:

  دوستان معاینات پزشکی شامل چه آزمایش هایی میشه؟ چه پزشک هایی باید تایید کنن.؟
  تشکر

 2. همکارمی‌گه:

  سلام عزیزان و همکاران
  دوستانی که رفتین سر کار و مشغول شدین چند ماه بعد از شروع به کارتون حقوقتون رو پرداخت میکنن؟ لطفا جواب بدین چون من باید برای خرجم برنامه ریزی کنم

  • علی ایمنی زمینیمی‌گه:

   از وقتی که ابلاغ شما را بزنند و بری سر کار حداقل 3 ماه تا گرفتن حقوقت طول میکشه

 3. به مملمی‌گه:

  خب ممل جان این به نفع مخابراته یه به ضررشه وقتی باITادغام بشه.

  یعنی دیگه مخابرات عملیات پرواز به حساب نمیآد؟

 4. پروازکمی‌گه:

  سلام اینجا کسی از ایمنی زمینی هست که آموزش نرفته باشه اما حکمش خورده باشه

 5. به مملمی‌گه:

  ممل جان من تحقیق کردم این چیزی که شمامیگید در آینده مخابرات حذف میشه محاله. چون مخابرات یکی از 4اصل عملیات پرواز میباشد. حتی اگر تمام کارهای مخابرات 100درصد اتوماسیون بشه بازهم گروه مخابرات پابرجاست.

  اما چون با IT ادغام میشه حجم کاریش خیلی بالا میره از این نظر شاید یه کم خسته کننده بشه.

  • مملمی‌گه:

   بهت قول میدم IT ، مخابرات رو داخل خودش حل میکنه ، حالا ببین . این خط این نشون .
   چون همین اول کاری نام واحد از مخابرات به مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی تغییر پیدا کرده .

 6. مرتضیمی‌گه:

  سلام
  کسی میدونه عینکی بودن برا مشاغل عملیاتی مشکلی داره؟

 7. منتظرمی‌گه:

  سلام دوستان.برای افرادی که هنوز سرکار نرفتن نامه ای نیومده؟ایا این در شرایط استخدامی شرط معدل وجود داشته؟ ایا در در مرحله صدور کد کسی رو حذف میکنن؟ اگر بکنن قانونی هستش.خواهشا جواب بدین که یک سال ونیم عمرمون رو تلف کردیم

  • به منتظرمی‌گه:

   یعنی چی در مرحله صدور کد کسی رو رد کنن. این محاله .وقتی پرونده کسی رو می فرستن برای صدور کد یعنی از هر نظر تایید صد در صد .خوب اگه کسی و رد کنن اصلا چرا بفرستن برای صدور کد. تو همون مرحله گزینش ردش میکنن.
   فقط در یه حالت امکان داره . اونم اینکه طرف کارمند یه جای دیگه باشه و دارای کد قبلی باشه. که الان یه نفر رو سراغ دارم که تو این آزمون شرکت کرده بود قبول هم شده اما چون قبلا دارای کد بوده حذفش کردن و نفر ذخیره رو آوردن.

   • منتظرمی‌گه:

    نه کارمند بوده نه کد داشته قبلا.ماهم موندیم بعد یکسال و نیم انتظار اینه شد جواب ما.توی تیر ماه گفتن کدت اومده یه بار کفتن.تو مرداد برای یه سری نصیحت های اخر گفتن بیاین.بعد اون هرچی تماس گرفتیم درس و حسابی جواب ندادن گفتن منتظر باشین تا کدتون بیاد راستش جوابای سربالا اصلا نفهمیدیم چی شد

 8. به مملمی‌گه:

  ممل جان سلام. مخابرات هواپیمایی و الکترونیک هواپیمایی کدومشون بهتره؟ و از نظر حقوق چقدر باهم فرق دارن؟

  • مملمی‌گه:

   الکترونیک
   هم حقوق و هم آینده کاری
   چون مخابرات در اینده دور به IT تبدیل خواهد شد البته به نظر من .

 9. به مملمی‌گه:

  داداش ممل حکمت رو زدن؟

 10. مهردادمی‌گه:

  ممنون داش ممل

 11. امینمی‌گه:

  داش ممل امکان داره سال آینده دوباره شرکت آزمون استخدامی بذاره

  • مملمی‌گه:

   سال بعد رو نمی دونم ولی در آیند احتمال 80 درصد استخدامی داشته باشه ، گوش به زنگ باش .
   چون الان من توو محیط کاری هستم (مخصوصا جایی که من کار می کنم ) به افرادی که کامپیوتر خوندن (فرقی نمی کنه چه رشته ای) احتیاج دارن .
   من پیش بینیم از مخابرات هواپیمایی اینکه در آینده مخابرات حذف میشه و جاش رو به فناوری اطلاعات میده چون خیلی از کارای مخابرات داره اتوماتیک و هوشمند میشه (کاری با کشورهای اروپایی ندارم چون من دارم الان فرایند پیام رسانی رومیبینم برخی از کارای پیام های هوانوردی بی خوده .).

 12. به علی ایمنی زمینیمی‌گه:

  علی آقا سلام. راست میگن پرداخت حقوق از روزی که کد مستخدمی داوطلب وارد سامانه کارمند ایران بشه به حساب میاد.؟

  خیلی از بچه ها سر کار رفتن ولی هنوز حکموشون نیومده شاید چند ماه دیگه هم صادر نشه اما بالاخره حقوق این چند ماه رو که سر کار رفتن میگیرن.

  • علی ایمنی زمینیمی‌گه:

   نه برادر ، تا اونجا که من اطلاع دارم حقوق را از روزی که رفتی سر کار حساب میکنند

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانکی