استخدام شركت مادر تخصصی فرودگاههای كشور + استخدام: پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگا‌‌ه‌‌ها

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

صفحه مخصوص قبول شدگان استخدام شرکت مادر تخصصی فرودگاههای کشور

استخدام در شرکت خدمات فرودگاهی استخدام شركت مادر تخصصی فرودگاههای كشور

 

خبر ۲۶ بهمن ۹۳ استخدام : اعلام زمان گزینش پذیرفته‌شدگان آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگا‌‌ه‌‌ها

تشکیل پرونده پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگا‌‌ه‌های کشور جهت انجام مراحل گزینش سوم و چهام اسفند ماه انجام می‌شود.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ به‌دنبال اعلام نتایج پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی پیمانی شرکت فرودگاه‌ها٬ هسته گزینش این شرکت اسامی ۶۲ نفر را جهت انجام مراحل گزینش اعلام کرد.
بر این اساس افرادی که اسامی آنها اعلام شده است باید با در دست داشتن مدارک در ساعت و روزهای تعیین شده برای تشکیل پرونده به سالن جلسات طبقه ششم میانی شرکت فرودگاه‌ها مراجعه کنند.
مدارک شامل: چهار قطعه عکس ۴×۳ ٬ کپی و اصل آخرین مدرک تحصیلی٬ شناسنامه(تمام صفحات)٬ کارت ملی٬ کارت پایان خدمت و همچنین کپی و اصل شناسنامه پدر داوطلب از تمام صفحات و اسم و آدرس و شماره تماس چهار نفر معرف که حداقل ۱۰ سال شناخت از داوطلب داشته باشند.
یادآور می‌شود٬ اسامی نیروهای قراردادی شرکت فرودگاه‌ها که در این آزمون پذیرفته شده‌اند به‌دلیل داشتن پرونده٬ ذکر نشده است.

خبر ۱۶ بهمن ۹۳ استخدام:استخدام در شرکت خدمات فرودگاهی

خبر ۱۴ بهمن ۹۳ استخدام :  نتايج نهايي آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور اعلام ‌شد

نتايج نهايي آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور اعلام ‌شد.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‌ها نتایج نهایی آزمون استخدام پيماني این شرکت را پس از طی برگزاری دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی با هماهنگی و اخذ مجوزهای لازم از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور اعلام کرد.
داوطلبان شركت‌كننده در آزمون مذكور مي‌توانند با وارد کردن كد ملي در درگاه azmoon.airport.ir از نتيجه نهایي آزمون مربوطه مطلع شوند.
گفتنی است؛ داوطلباني كه به‌عنوان نفرات اصلي پذيرفته شده‌اند، برای ادامه فرايند استخدام به هسته گزينش شركت فرودگاه‌هاي كشور معرفي شده‌اند و پيگيري و اقدام در خصوص ساير مراتب از سوي آن هسته انجام خواهد پذيرفت.

خبر ۱۳ بهمن ۹۳ استخدام : نتايج نهايي آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها فردا اعلام می‌شود

نتايج نهايي آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور فردا ۱۴ بهمن ماه اعلام می‌شود.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‌ها نتایج نهایی آزمون استخدام پيماني این شرکت را پس از طی برگزاری دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی با هماهنگی و اخذ مجوزهای لازم از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور فردا اعلام می‌کند.
داوطلبان شركت‌كننده در آزمون مذكور مي‌توانند از فردا سه‌شنبه مورخ ۹۳/۱۱/۱۴ با وارد کردن كد ملي در درگاه azmoon.airport.ir از نتيجه نهایي آزمون مربوطه مطلع شوند.

 

 

خبر ۶ بهمن ۹۳ استخدام : مصاحبه نهایی استخدامی مراقبت پرواز برگزار شد

اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی در راستای استخدام پیمانی ویژه فارغ‌التحصیلان کاردانی مراقبت پرواز برای خدمت در فرودگاه‌های محروم کشور امروز مصاحبه نهایی را برگزار کرد.
سید عبدالمجید روح‌الامینی مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی در گفتگو با پرتال خبری شرکت فرودگاه‌های کشور با اعلام اینکه پس از برگزاری آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور، به‌طور مجدد مجوزی دیگر از سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور به‌منظور جذب ۳۰ کاردان مراقبت پرواز دریافت کردیم، گفت: این آزمون برای جذب ۳۰ نفر از فارغ‌التحصیلان رشته مراقبت پرواز در تاریخ ۲۴ دی ماه برگزار شد.
بنابر این گزارش؛ در پی برگزاری آزمون استخدام پیمانی ویژه فارغ‌التحصیلان کاردانی مراقبت پرواز برای خدمت در فرودگاه‌های مناطق محروم، با توجه به هماهنگی به‌عمل آمده با اداره‌‌کل مراقبت پرواز٬ مصاحبه تخصصی از داوطلبان در روزهای ۲۹ و ۳۰ دی ماه و اول و چهارم بهمن ماه در محل سالن اجتماعات شرکت شرکت فرودگاه‌های کشور به‌عمل آمد.
به گفته روح الامینی؛ ۹۰ نفر برای این آزمون شرکت کرده بودند که پس از انجام این مصاحبه، افراد با کسب ۵۰ درصد نمره امتحان کتبی تخصصی و ۵۰ درصد نمره مصاحبه حضوری به استخدام اداره‌کل مراقبت پرواز در می‌آیند.
مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی ادامه داد: نفرات اول تا سی‌ام که بیشترین امتیاز را به دست بیاورند، جهت خدمت در فرودگاه‌های محروم جذب خواهند شد.
وی تصریح کرد: تمامی سوالات مصاحبه  و آزمون توسط اداره‌کل مراقبت پرواز تهیه و به اداره کل آموزش و توسعه نیروی انسانی اعلام شده بود.

روح‌الامینی در پایان گفت: درصدد هستیم تا قبل از ۱۵ بهمن ماه نتایج نهایی آزمون را اعلام کنیم./خ

خبر ۲۰ دی ۹۳ استخدام: اطلاعيه استخدام پیمانی مراقبت پرواز

پيرو اطلاعيه مورخ ۱۵/۱۰/۹۳ در خصوص جذب و استخدام فارغ التحصيلان مراقبت پرواز اعلام مي‌دارد:
اسامي نهایي داوطلباني كه برابر بررسي‌هاي به‌عمل آمده مجاز به شركت در آزمون مذكور مي‌باشند در روز دوشنبه مورخ ۲۲/۱۰/۹۳ بر روي سايت شركت فرودگاه‌هاي كشور قرار مي‌گيرد.
لذا در روز آزمون (چهارشنبه مورخ ۲۴/۱۰/۹۳) صرفاً داوطلبان اعلام شده با در نظر گرفتن شرايط مندرج در اطلاعيه مي‌توانند در آزمون ذيربط شركت نمايند

خبر ۱۶ دی ۹۳ استخدام: استخدام رشته کاردانی مراقبت پرواز به‌صورت پیمانی

شرکت فرودگاه‌های کشور٬ به‌منظور تامین نیروی انسانی خود در رشته کاردانی مراقبت پرواز به‌صورت پیمانی استخدام می‌کند.به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‌ها طی اطلاعیه‌یی اعلام کرد: این شرکت با توجه به سهمیه استخدامی در نظر دارد نسبت به جذب و استخدام پیمانی تعدادی از فارغ‌التحصیلان رشته مذکور از مرکز آموزش عالی هوانوردی و فرودگاهی کشور در مناطق محروم اقدام کند.متقاضیان می‌توانند با در نظر گرفتن شرایط عمومی و اختصاصی استخدام که در بخش اطلاعیه‌ها آمده است٬ از ۱۵ تا ۲۰ دی ماه با مراجعه به درگاه atc.airport.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
آزمون استخدامی روز چهارشنبه ۲۴ دی ماه در سالن اجتماعات شرکت فرودگاه‌ها به آدرس فرودگاه مهرآباد – سه راه پلیس – نبش خیابان بسیج – سالن اجتماعات شرکت فرودگاه‌ها برگزار می‌شود.گفتنی است؛ حضور کلیه داوطلبین رأس ساعت ۷:۳۰ صبح در مکان اعلام شده با ارائه اصل کارت ملی و گواهینامه مدرک تحصیلی الزامی است.یادآور می‌شود؛ مهلت ثبت نام به هیچ وجه قابل تمدید نیست

خبر ۱۵ دی ۹۳ استخدام : ارسال اطلاعيه شماره ۱۱ در خصوص استخدام پيماني 

پيرو اطلاعيه‌هاي قبلي در خصوص آزمون استخدام پيماني اعلام مي‌دارد: نتايج نهایي پذيرفته‌شدگان شركت‌كننده در مصاحبه تخصصي به معاونت محترم توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور ارسال گرديده است. بديهي است پس از تائيد نتايج از سوي معاونت مذكور مراتب روي پورتال شركت فرودگاه‌هاي كشور قرار مي‌گيرد.

خبر  ۲۰ آبان ۹۳ استختام : نتایج آزمون اعلام شد

لطفا به نکات ذیل توجه فرمایید

تذکرات عمومی

۱- حضوركليه داوطلبان دعوت شده به مصاحبه تخصصي راس ساعت مقرر (۷صبح ) در تاريخ هاي تعيين شده به نشاني ذيل جهت سير مراحل اداري الزامي مي باشد
۱-۱- تهران ، فرودگاه بين المللي مهرآباد،خيابان پرواز ،تقاطع خيابان بسيج ، ساختمان شماره دو شركت فرودگاههاي كشور

۲- عدم حضور داوطلبين در زمانهاي مورد نظر به منظور انجام مصاحبه تخصصي به منزله انصراف از طي مراحل استخدام تلقي شده و برابر مقررات رفتار خواهد شد
۳- داوطلبان مي بايست در هنگام مراجعه جهت مصاحبه اصل مدارك (تحصيلي ، كارت پايان خدمت ،كارت ملي ) را بهمراه داشته باشند

۱-۳- داوطلباني كه با هماهنگي اداره كل آموزش و توسعه نيروي انساني تعهد نموده اند نسبت به ارائه مدرك تحصيلي و كارت پايان خدمت در مهلت مقرر اقدام نمايند ،نياز به ارائه اصل مدارك مذكور در زمان مصاحبه نمي باشند
۲-۳- در صورت نداشتن اصل مدارك مزبور ،حضور داوطلب در روز مصاحبه الزامي مي باشد
۴- داوطلباني كه نتايج نهايي ايشان در دست بررسي مي باشد .در مرحله دوم به مصاحبه دعوت خواهند شد
۵- جهت آگاهي داوطلبان محترمي كه به علت عدم تطابق مدارك ارسالي با شرايط و ضوابط مندرج در آگهي استخدام پيماني مجاز به ورود به مرحله مصاحبه تخصصي نگرديده اند؛ اعلام مي گردد: كليه فرآيندهاي صورت گرفته با تائيد و مجوز معاونت محترم توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس جمهور انجام پذيرفته است.
تذكرات اختصاصي
۱- كليه داوطلبان مجاز در رشته شغلي ايمني زميني هواپيما مي بايست به منظور انجام تست آمادگي جسماني
۱-۱- نسبت به اخذ تاييديه پزشكي ( مبني بر نداشتن منعي براي انجام تست ورزش ) از مراكز درماني اقدام نموده و در هنگام مصاحبه تخصصي الزاماً ارائه نمايند. همراه داشتن لباس و كفش ورزشي جهت انجام تست آمادگي جسماني الزامي مي باشد
۲-كليه داوطلبان مجاز در رشته شغلي ايمني زميني هواپيما ؛ مي بايست نسبت به ارائه اصل و تصوير گواهينامه رانندگي اعم از پايه يك يا پايه دو در روز مصاحبه اقدام نمايند.

لینک اعلام نتایج

خبر ۵آبان ۹۳ استختام :  اطلاعیه شماره ۸ آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها

نتایج بررسی مدارک داوطلبان مجاز آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌های کشور به‌زودی اعلام می‌شود.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ پیرو اطلاعیه اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی این شرکت و با توجه به ارسال مدارک درخواستی توسط داوطلبان (مجاز)، اطلاعات مورد نظر جهت اعلام نظر و تائید به معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور ارسال شده است.
بدیهی است پس از وصول پاسخ از معاونت مذکور نتایج نهایی جهت انجام مصاحبه تخصصی از طریق درگاه azmoon.airport.irبه اطلاع نامبردگان خواهد رسید.

خبر ۲۲ مرداد ۹۳ استختام : اطلاعیه جدید آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور

شرکت فرودگاه‌های کشور با توجه به پیگیرهای متقاضیان شرکت‌کننده در آزمون استخدام پیمانی این شرکت مواردی را جهت اطلاع‌رسانی اعلام می‌دارد.

به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ براساس اعلام اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی، نتایج اعلام شده در خصوص متقاضیانی که مجاز اعلام شده‌اند؛ قطعی نبوده و پس از ارسال مدارک در مهلت مقرر (۹۳/۶/۱۱) و تطبیق آن با شرایط مندرج در آگهی، اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان(نامبردگان مجاز) پس از تائید معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور جهت انجام اقدامات بعدی اعلام می‌شود.

 

همچنین با توجه به اتمام مهلت ارسال اعتراض داوطلبان به نتایج اعلام شده تا تاریخ ۹۳/۵/۲۰ و همچنین ارسال درخواست‌های ذیربط به سازمان سنجش آموزش کشور جهت بررسی و اعلام پاسخ، لذا من‌بعد درخواست‌های اعتراض به شرکت فرودگاه‌های کشور ارسال نشود.

خبر ۱۴ مرداد ۹۳ استختام :۲۰ مرداد آخرین مهلت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها

متقاضیانی که به نتایج خود اعتراض دارند می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۲۰/۵/۹۳ درخواست بررسی نتایج خود را به‌صورت مکتوب ارائه دهند.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ پیرو اطلاعیه اعلام نتایج آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌ها به اطلاع می‌رساند متقاضیانی که به نتایج خود اعتراض دارند می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۲۰/۵/۹۳ درخواست بررسی نتایج خود را به‌صورت مکتوب ارائه دهند.
بر این اساس متقاضیان می‌توانند با قید کد ملی و شماره داوطلبی و آدرس پستی به شماره تلفن ۰۲۱۶۳۱۴۸۳۰۶ (اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی-اداره جذب نیروی انسانی و بازنشستگی) فاکس یا به آدرس: تهران فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، بلوار معراج ساختمان مرکزی شرکت فرودگاه‌های کشور کدپستی ۱۳۸۷۸۳۵۳۵۱۸ صندوق پستی ۱۳۴۴۵۱۵۵۸(اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی ) ارسال کنند.
گفتنی است؛ مراتب پس از بررسی توسط سازمان سنجش آموزش کشور (برگزار کننده آزمون ذیربط ) به اطلاع متقاضیان خواهد رسید
منبع : سایت فرودگاه مادر تخصصی فرودگاه های کشور

 خبر ۱۲ مرداد ۹۳ استختام : نتایج اولیه آزمون استخدامی پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور اعلام شد.

به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ شرکت‌کنندگان در آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها می‌توانند با مراجعه به آدرسAzmoon.airport.ir  و وارد کردن کد ملی از وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود مطلع شوند.

بر این اساس وضعیت شرکت‌کنندگان در آزمون ذیربط به صورت مجاز(قبول) و غیر مجاز(عدم قبول) تعریف شده است.

شرکت کنندگان مجاز می‌بایست حداکثر تا تاریخ ۱۱/۶/۹۳ مدارک مورد نیاز ذیل را جهت بررسی و تطبیق با مفاد شرایط مندرج در آگهی استخدامی به این شرکت به آدرس: تهران- فرودگاه بین‌المللی مهرآباد، بلوار معراج، ساختمان مرکزی شرکت فرودگاه‌های کشور کدپستی ۱۳۸۷۸۳۵۳۱۸ صندوق پستی ۱۵۵۸-۱۳۴۴۵ (اداره‌کل آموزش و توسعه نیروی انسانی – اداره جذب نیروی انسانی و بازنشستگی) به صورت پست پیشتاز ارسال کنند.

گفتنی است؛ نتیجه نهایی و قطعی پذیرفته‌شدگان پس از بررسی و تائید معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس‌جمهور جهت انجام مصاحبه تخصصی اعلام می‌شود.

یادآور می‌شود مدارک مورد نیاز برای ارسال شامل موارد ذیل می‌شود:

– سه قطعه عکس ۴*۳ پرسنلی زمینه سفید (پشت نویسی شده)

-تصویر آخرین مدرک تحصیلی

-تصویر کارت ملی

-تصویر تمام صفحات شناسنامه

-تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی (ویژه برادران)، تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از تاریخ آخرین مهلت ارسال مدارک باشد.

-مدارک دال بر ایثارگری و معلولیت(معلولین عادی با ارائه گواهی از سازمان بهزیستی و حسب مورد از مراجع ذیربط)

-مدارک دال بر بومی بودن (برابر با توضیحات مندرج در آگهی)

-تصویر گواهینامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی عمومی و مهارت‌های عمومی فن‌آوری اطلاعات(مهارت‌های هفتگانه  ICDL(1 ,2) از مراکز معتبر تعیین صلاحیت شده.

تذکر۱: در صورت نقص و مغایرت مدارک ارسالی با شرایط مندرج آگهی استخدامی، قبولی فرد پذیرفته شده کان لم یکن تلقی می‌شود.

تذکر ۲:مسئولیت ناشی از صحت و سقم مدارک ارسالی بر عهده متقاضی بوده و چنانچه در هر یک از مراحل استخدامی خلاف این موضوع محرز شود ،فرد یادشده از انجام مراحل بعدی استخدام محروم خواهد شد.

تذکر۳: مهلت ارسال مدارک به هیچ وجه قابل تمدید نخواهد بود

لینک اعلام نتایج

خبر ۵ مرداد ۹۳ استختام: زمان اعلام نتایج (بزودی)

نتايج اوليه آزمون استخدام پیمانی شرکت فرودگاه‌های کشور به زودی روی پرتال این شرکت به نشانی WWW.AIRPORT.IR  قرار می‌گیرد.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ نتايج اوليه آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها از سوي سازمان سنجش آموزش كشور واصل و جهت تائيد به معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئيس‌جمهور ارسال شده است.
بر این اساس به اطلاع می‌رساند؛ اعلام نتايج اوليه پس از تائيد معاونت مذكور از طريق سايت شركت فرودگاه‌هاي كشور به نشاني www.airport.ir  به اطلاع كليه شركت‌كنندگان خواهد رسيد.
گفتنی است؛ كليه داوطلبان تا قبل از اعلام نتايج اوليه از طريق سايت ياد شده، از مراجعه و تماس با اداره كل آموزش و توسعه نيروي انساني خودداري کنند.

خبر ۱۷ خرداد ۹۳ – آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها برگزار شد

آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌های کشور روز جمعه ۹ صبح با حضور داوطلبان در ۹ حوزه امتحانی و به صورت متمرکز در تهران برگزار شد.
به‌گزارش روابط‌عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور؛ روز جمعه ۱۶ خرداد ماه آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها در ۹ حوزه امتحانی دبیرستان البرز تهران، دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش، دانشکده الهیات و مدیریت دانشگاه تهران، دانشگاه علامه طباطبایی، پردیس فنی و مهندسی شهید عباس‌پور (دانشگاه صعنتی امیرکبیر)، ساختمان شماره‌های ۱و۲و ۳ دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب با حضور داوطلبان شرکت در این آزمون برگزار شد.
نتایج آزمون تیر ماه اعلام و قبول‌شدگان پس از طی مراحل گزینش و مصاحبه در نیمه دوم سال در شرکت فرودگاه‌ها مشغول به کار خواهند شد.
همچنین براساس آگهی منتشر شده؛ ۲۶۲ نفر جذب فرودگاه‌ها خواهند شد که براساس ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه ۲۵ درصد از سهمیه معادل ۷۱ نفر متعلق به فرزندان شهدا است.

یادآور می‌شود؛ در آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها پنج هزار و ۲۳۴ نفر از بانوان و ۱۱ هزار و ۲۰۶ نفر از آقایان ثبت‌‌نام کرده‌ بودند.

خبر ۱۲ خرداد ۹۳ – اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور در سال ۱۳۹۳

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی شرکت مادر تخصصی فرودگاه های کشور در سال ۱۳۹۳می‌رساند که آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ ۱۶/۳/۹۳ منحصراً در شهر تهران برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح روز جمعه آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

لینک مربوط به کارت ورود به جلسه و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه‌‌شنبه ۱۳/۳/۹۳ بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی http://www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) و اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد رهگیری و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت ورود به جلسه آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت شرکت درآزمون با اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ بعدازظهر روزهای چهارشنبه مورخ ۱۴/۳/۹۳ و پنجشنبه مورخ ۱۵/۳/۹۳ با در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و۲ قطعه عکس به نماینده مسوول رفع نقص مستقر در باجه رفع نقص به آدرس: تهران، ضلع شمال غربی میدان فردوسی، کوچه شاهرود، دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

خبر ۱۱ خرداد ۹۳ – آخرین اخبار آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها

مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی شرکت فرودگاه‌های کشور از ثبت‌نام ۱۶ هزار و ۴۴۰ نفر برای حضور در آزمون استخدامی این شرکت خبر داد.
سیدعبدالمجید روح‌الامینی با اعلام این خبر گفت: در آزمون استخدامی شرکت فرودگاه‌ها که قرار است جمعه این هفته ۱۶ خرداد ما برگزار شد، پنج هزار و ۲۳۴ نفر از بانوان و ۱۱ هزار و ۲۰۶ نفر از آقایان ثبت‌نام کرده‌اند.
مدیرکل آموزش و توسعه نیروی انسانی همچنین افزود: این آزمون در ۹ حوزه امتحانی و به‌صورت متمرکز در تهران برگزار می‌شود.
به‌گفته وی، آزمون در حوزه امتحانی بانوان در دبیرستان البرز تهران و آقایان نیز در هشت حوزه امتحانی شامل دانشکده آمار و انفورماتیک سازمان سنجش، دانشکده الهیات و مدیریت دانشگاه تهران، دانشگاه علامه طباطبایی، پردیس فنی و مهندسی شهید عباس‌پور (دانشگاه صعنتی امیرکبیر)، ساختمان شماره‌های ۱و۲و ۳ دانشکده فنی و مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب برگزار می‌شود.
روح‌الامینی همچنین خاطرنشان کرد: نتایج آزمون تیرماه اعلام و قبول شدگان پس از طی مراحل گزینش و مصاحبه در نیمه دوم سال در شرکت فرودگاه‌ها مشغول به کار خواهند شد.
وی همچنین افزود: براساس آگهی منتشر شده ۲۶۲ نفر جذب فرودگاه‌ها خواهند شد که براساس ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه ۲۵ درصد از سهمیه معادل ۷۱ نفر متعلق به فرزندان شهدا است.
بنابراین گزارش، توزیع کارت آزمون نیز روز ۱۴ خرداد از طریق سایت سنجش انجام خواهد شد.

خبر ۷ خرداد ۹۳ – زمان و نحوه توزیع کارت و برگزاری آزمون
کارت شرکت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۱۴/۳/۹۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۶/۳/۹۳ منحصراً در شهر تهران برگزار می گردد. ساعت شروع برگزاری آزمون و محل برگزاری آزمون در هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی نمی باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد.
ضمناً به اطلاع می رساند

ویرایش اطلاعات

جدول زمانی و نکات مهم

 • مهلت ثبت نام : مهلت ثبت نام از روز سه شنبه ۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ تا پایان روز سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۳ است
 • توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک برروی دکمه Back مرورگر خود و باز کردن بیش از یک صفحه مرور گر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید در غیر اینصورت به صفحه اصلی بازگشته و مراحل ثبت نام را دوباره انجام دهید
 • توجه ویژه : ثبت نام  شما فقط وقتی تکمیل گردیده است که در مراحل ثبت نام در یک صفحه مجزا از سیستم ثبت نام شماره پرونده  ۶ رقمی و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت نمایید.
 • توجه ویژه : آزمون منحصرا در شهر تهران برگزار خواهد شد
 • توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام  داوطلبان می توانند در ساعات اداری بجز ایام تعطیل با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایند. ۰۲۶-۳۶۲۷۰۰۶۱ و ۰۲۶-۳۶۲۷۰۰۶۲

چه کسانی می توانند ثبت نام کنند

 • ۱: داوطلبان بايد اطلاعیه ثبت‌نام را به طور کامل مطالعه کرده باشند
 • ۲: داوطلبان بايد حتما شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در اطلاعیه ثبت‌نام را داشته باشند
 • توجه ویژه : داوطلبان بایستی سریال ‌ثبت‌نام ۱۲ رقمی آزمون استخدامی شرکت مادر تخصصی فرودگاه‌های کشور- سال ۱۳۹۳ به مبلغ۱۳۶۰۰۰ ریال معادل سیزده هزار و ششصد تومان را از قسمت خرید کارت تهیه نمایند
 • توجه ویژه : داوطلبانی که قصد استفاده از سهمیه ایثارگری را دارند، بایستی سریال ثبت نام مربوطه را به مبلغ شصت و هشت هزار ریال خریداری نمایند.

 تذکرهای ویژه :

۱ : جهت استفاده از سیستم لازم است شماره سریال ۱۲ رقمی ثبت نام آزمون را قبلا از طریق سایت سنجش خریداری نمایید.
۲ : با هر سریال ثبت نام صرفا می‌توان یکبار ثبت نام کرد.
۳ : فایل تصویری چهره داوطلب با پسوند JPG و اندازه ۲۰۰ پیکسل عرض و۲۵۰ پیکسل ارتفاع تهیه شده باشد.
۴ : جهت ویرایش اطلاعات ثبت نامی از منوی سمت راست، قبلا ثبت نام نموده ام -> ویرایش اطلاعات را کلیک نمایید

دين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت نام و شركت در آزمون استخدامي شركت مادرتخصصي فرودگاه هاي كشور در سال ۱۳۹۳ مي رساند، كه ثبت نام در اين آزمون منحصراً به صورت اينترنتي از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org از روز سه شنبه مورخ ۹/۰۲/۹۳ آغاز و در روز سه شنبه مورخ ۱۶/۰۲/۹۳ پايان مي پذيرد.
لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي آزمون و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت نام، نسبت به ثبت نام در آزمون فوق اقدام نمايند.
شرايط عمومي استخدام :
۱- داشتن تابعيت ايران.
۲- انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني(غير پزشكي) براي مردان.
۳- عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر.
۴- نداشتن سابقه محكوميت جزائي موثر و مواردي كه به موجب آراي مراجع قانوني باعث منع استخدام مي شود.
۵- داشتن سلامت جسماني و رواني و توانايي براي انجام كاري كه استخدام مي شوند.
۶- التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
۷- تدين به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مندرج در قانون اساسي.
۸- داوطلبان استخدام نبايد مستخدم رسمي، ثابت، پيماني و يا بازخريد ساير دستگاههاي دولتي باشند.
شرايط اختصاصي استخدام:
 دارا بودن مدرك تحصيلي دانشگاهي يا مدرك همتراز (براي مشاغل كه مدرك همتراز مورد تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور (وقت) یا معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در شرايط احراز آنها پيش بيني شده است.
تبصره: به مدارك تحصيلي بالاتر و يا پايين تر از مدارك مندرج در آگهي ترتيب اثر داده نخواهد شد.
 داشتن حداقل سن۲۰ سال وحداکثر ۲۸ سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم، ۳۰ سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و ۳۲ سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و ۳۵ سال سن تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی دکتری تا آخرين روز مهلت ثبت نام
تبصره: موارد ذيل به شرط ارائه تاييديه هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) داوطلباني كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل (از تاريخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغايت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده اند، به ميزان مدت حضور در جبهه وهمچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان در اثر مجروحيت در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل.
ب) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان از كار افتاده كلي كه قادر به كار نمي باشند شامل همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا ميزان ۵ سال.
ج) جانبازان و آزادگان و فرزندان شهدا ، فرزندان جانبازان (۲۵ درصد بالاتر ) و فرزندان آزادگان كه حداقل يك سال و بالاتر سابقه اسارت دارند از شرط حداكثر سن معاف مي باشند.
د) داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در دستگاههاي دولتي از تاريخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته اند به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها
مدارك مورد نياز در زمان ثبت نام اينترنتي:
– تكميل فرم ثبت نام اينترنتي (در سايت سنجش آموزش كشور)
-فايل اسكن شده عكس متقاضي مي بايست با استفاده از تصوير ۴*۳ جديد با زمينه سفيد و فرمت JPG و حداكثر حجم ۷۰كيلو بايت و اندازه عكس اسكن شده بايد حداكثر ۴۰۰*۳۰۰ پيكسل و حداقل ۳۰۰*۲۰۰ پيكسل باشد.
– ثبت نام بصورت اينترنتي از روز سه شنبه مورخ ۹/۲/۹۳ لغايت سه شنبه مورخ ۱۶/۲/۹۳ انجام خواهد پذيرفت. متقاضيان واجد شرايط مي بايست به سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۱۳۶٫۰۰۰ (يكصدو سي و شش هزار) ريال از طريق كارت هاي بانكي متصل به شبكه شتاب نسبت به تكميل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نياز اقدام نمايند. )ايثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذكوررا مي پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت كل مبلغ مزبور معاف مي باشند).
تذكر: با توجه به الزام پرداخت مبلغ مذكور به علت ثبت نام اينترنتي واجدين شرايط (ايثارگران) مي بايست مبلغ مذكور را واريز و پس از هماهنگي و تائيد بنياد شهيد و امور ايثارگران مبلغ واريزي به ايشان قابل استرداد مي باشد.
لازم به توضيح است مدت زمان فوق به هيچ عنوان تمديد نميگردد و متقاضيان بايد در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نمايند و از موكول نمودن ثبت نام به روزهاي پاياني خودداري نمايند.
– متقاضيان شركت در آزمون بايد پس از پايان ثبت نام كد رهگيري خود را يادداشت نموده و تا پايان مراحل استخدام نزد خود نگهداري نمايند.
– به ثبت نام هاي ناقص و مدارك ناقص ترتيب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختي به هيچ وجه مسترد نمي گردد.
مدارك مورد نياز كه پس از برگزاري آزمون و كسب نمره علمي مورد نظر هنگام مصاحبه تخصصي بايد ارائه گردد:
-تصوير آخرين مدرك تحصيلي.
-تصوير كارت ملي.
-تصوير صفحه اول شناسنامه ( در صورت داشتن توضيحات ، تصوير صفحه آخر).
-تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي و يا معافيت دائم غير پزشكي (ويژه برادران) ، تاريخ پايان خدمت يا معافيت بايد قبل از تاريخ آخرين مهلت ارسال مدارك باشد.
-مدارك دال بر ايثارگري و معلوليت (معلولين عادي با ارائه گواهي از سازمان بهزيستي و حسب مورد از مراجع ذيربط).
-مدارك دال بر بومي بودن.
-تصوير گواهي نامه معتبر در خصوص زبان انگليسي عمومي و مهارتهاي عمومي فن آوري اطلاعات (مهارتهاي هفتگانه ICDL(1 ,2) از مركز معتبر تعيين صلاحيت شده.
تذكر مهم: در صورتي كه مدارك ارائه شده در زمان مصاحبه مغاير با شرايط مندرج در اين آگهي و يا اطلاعات درج شده در تقاضانامه ثبت نامي باشد، پس از اعلام نتايج، قبولي فرد پذيرفته شده كان لم يكن تلقي مي گردد.
زمان و نحوه توزيع كارت و برگزاري آزمون:
كارت شركت در آزمون از روز چهارشنبه مورخ ۱۴/۳/۹۳ براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۶/۳/۹۳ منحصراً در شهر تهران برگزار مي گردد. ساعت شروع برگزاري آزمون و محل برگزاري آزمون در هنگام پرينت كارت به آگاهي داوطلبان خواهد رسيد. لازم به ذكر است صدور كارت شركت در آزمون به منزله تاييد اطلاعات ارسالي نمي باشد و مدارك داوطلبان بعد از آزمون بررسي خواهد شد.
ضمناً به اطلاع مي رساند
مواد آزمون عبارتند از:
الف) آزمون توانمنديهاي عمومي شامل:
۱- زبان و ادبيات فارسي ۲- زبان انگليسي عمومي ۳- رياضي و آمار مقدماتي ۴- فناوري اطلاعات
۵- معارف اسلامي و اطلاعات سياسي اجتماعي و مباني قانوني مي باشد. (۹۰ سئوال)
تبصره: اقليت هاي ديني از پاسخگوئي به سوالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير مواد آزمون توزيع مي شود.
ب) آزمون تخصصي شامل سوالات مرتبط با رشته شغلي مورد درخواست داوطلب ميباشد. (مواد دروس تخصصي مطابق با مواد اعلام شده در سايت سازمان سنجش آموزش كشور).
سئوالات آزمون بصورت چهار گزينه اي و داراي نمره منفي مي باشد.
تذكرات :
۱- اولويت سهميه استخدامي در شرایط مساوی به داوطلبان بومي تعلق دارد.
تبصره: بومي شامل افرادي مي شود كه حداقل داراي يكي از ويژگيهاي زير باشند:
الف) محل تولد داوطلب با محل جغرافیایی مورد تقاضا براي استخدام يكي باشد.
ب) حداقل دو مقطع تحصیلی (ابتدايي، راهنمايي و متوسطه) را در محل مورد تقاضاي استخدام، طی کرده باشد.
* فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که (۳) سال از سنوات تحصیلی آنها (اعم از ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) با محل مورد تقاضای استخدام یکی باشد نیز بومی تلقی می شوند.
توجه: داوطلبان موضوع اين بند چنانچه در رديف معرفي شدگان براي مصاحبه قرار گيرند بايستي مدارك لازم را به همراه مدارك مورد نياز در زمان مصاحبه ارائه، در غيراينصورت حذف خواهند شد.
۲- “بر اساس قانون اصلاح بند (و) ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه، فقط رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه،جانبازان، آزادگان و همسران شهدا، همسران جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و همسران آزادگان یک سال و بالاي يك سال اسارت، فرزندان شاهد و فرزندان جانباز ۲۵ درصد و بالاتر و فرزندان آزاده یک سال و بالاي يك سال اسارت از شرط جنسیت برای استفاده از سهمیه استخدامی معاف و دستگاههای مشمول این قانون موظفند بدون الزام به رعایت شرایط سنی، تحصیلی، معدل و آزمون و با احراز شرایط عمومی گزینش با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و از ابتدا آنان را به صورت رسمی قطعی استخدام نمایند.”
از كل مجوز استخدامي ۳۰ درصد كه براي استخدام ايثارگران اختصاص دارد؛ ۲۵ درصد آن از ميان جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهدا و فرزندان و همسران جانبازان بيست و پنج درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان يك سال اسارت و بالاي يكسال اسارت تخصيص مي يابد. پنج در صد (۵%) سهمیه استخدامی را نیز به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و آزادگان كمتر از يكسال اسارت و خانواده شهدا اختصاص دهند.
* لازم بذكر است ۲۵ درصد سهميه ايثارگران فوق از سوي بنياد شهيد معرفي شده و جذب خواهند شد و بقیه فرزندان معظم شاهد و جانبازان ۲۵ درصد و بالاتر و فرزندان آزادگاني كه از سوي بنياد شهيد معرفي نشده اند ميتوانند در اين آگهي ثبت نام نموده و در شرایط مساوی بین سایر داوطلبان آزاد، پس از قبولی در آزمون استخدامی، معرفی می گردند.
مشمولین (۵%) مذكور بر اساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت انتخاب ایثارگران در حد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند، انجام خواهد شد.
۱/۲ – استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.
۲/۲ -ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصویركارت، نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور براي شركت در آزمون ندارند و مي بايست پس از پذيرفته شدن نسبت به ارائه گواهي معتبر از بنياد مذكور اقدام نمايند.
۳/۲-در گواهی خانواده جانبازان می بایست جمله (عضو خانواده جانباز از کار افتاده کلی غیر قادر به کار قید گردد) در غیر اینصورت این افراد نمی توانند از مزایای مربوطه بهره مند گردند.
۴/۲- ایثارگران شامل رزمندگان با حداقل ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه های جنگ تحمیلی و نیز فرزندان و همسر آنان و فرزندان زیر ۲۵ درصد و آزادگان زیر یکسال اسارت و خواهران و برادران شهدا می باشد که در صورت دارا بودن شرایط مندرج در آگهی، با رعایت قوانین مربوط از اولویت قانونی برخوردار خواهند بود.
۳- معلولین عادی بشرط کسب حد نصاب نمره لازم عمومي و دارا بودن شرایط مندرج در آگهی به ترتیب نمره مکتبسه از ۳ درصد سهمیه قانونی برخوردار خواهند بود.
۴- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد کل نمره آزمون) را کسب کرده اند، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد.
۵- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندیهای عمومی صرفأ به منزله تایید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجادنمی کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.
۶- افرادی که حد نصاب ۶۰% آزمون (توانمندی های عمومی) را کسب نموده اند و پس از اعمال نمرات تخصصی به عنوان پذیرفته شده اولیه معرفی شوند، باید حداکثر ظرف سه ماه از زمان اعلام نتیجه آزمون، گواهی نامه معتبر در خصوص زبان انگلیسی عمومی و مهارتهای عمومی فنآوری اطلاعات را ارائه نمایند. در صورت عدم ارائه مدارک مذکور در مدت تعیین شده افراد ذخیره جایگزین خواهند شد. در مواردی که استخدام و جذب بعد از آزمون اولیه منوط به انجام مصاحبه تخصصی و آزمون عملی باشد پس از ارایه گواهی نامه مذکور و حداکثر ظرف مدت سه ماه از زمان اعلام نتیجه اولیه مصاحبه تخصصی یا آزمون عملی به عمل می آید.
۱/۶-کسانی که فاقد گواهی نامه های مذکور می باشند و یا گواهی نامه آنان از مراکز تعیین صلاحیت شده نمی باشند موظفند در یکی از مراکز تعیین شده که در بخش «اعتبار سنجی موسسات آموزشی» با عنوان «موسسات تعیین صلاحیت شده» سایت مرکز آموزش مدیریت دولتی با آدرس www.Smtc.ac.ir قابل مشاهده می باشد، پس از شرکت در آزمون تعیین سطح، گواهی نامه مذکور را ارایه نمایند.
۷- كاركنان قراردادي كه رابطه مستقيم با شركت فرودگاههاي كشور دارند به ازاء هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (۲) درصد و حداكثر (۲۰) درصد كل امتياز در هريك از مراحل آزمون استخدامي (عمومي، تخصصي، مصاحبه) به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد. ضمناً اولويت انتخاب در شرايط يكسان با داوطلبان ياد شده (بومي) مي باشد.
۸-به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پایین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل (به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی کشور و سازمان مدیریت وبرنامه ریزی کشور و یا معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر با ارزش علمی دارند) ترتیب اثر داده نخواهد شد.
تبصره: كليه متقاضيان شركت در آزمون در زمان ارائه مدارك مي بايست در رشته هاي مورد درخواست شغل فارغ التحصيل باشند.
۹- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون (حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه) بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۱۰-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک بصورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و درصورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.
۱۱- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل گزینش میسر می باشد. ضمناً اسامی پذیرفته شدگان نهائي پس از تایید مراجع ذی صلاح از طریق سامانه کارمند ایران (پورتال مردم) به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
تذكر مهم:
صرف شركت در آزمون استخدامي تا پایان مراحل استخدامی شامل آزمون عمومی، مصاحبه و گزینش، هيچگونه تعهد استخدامي براي شركت فرودگاههاي كشور ايجاد نمي نمايد.

دانلود شرایط استخدام

لینک ثبت نام

اولویت استخدام در فرودگاه های سیستان و بلوچستان با نیروهای بومی است
مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان از استخدام و جذب ۲۰ نفر به صورت پیمانی و با اولویت نیروهای بومی در فرودگاه های استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، حسن اعرابی مقدم صبح سه شنبه به خبرنگاران گفت: به منظور تکمیل کادر فنی و نیروهای عملیاتی در فرودگاه های زاهدان، زابل ،ایرانشهر و سراوان تعداد ۲۰ نفر به صورت پیمانی و از طریق آزمون تخصصی و با اولویت افراد بومی به استخدام شرکت فرودگاه های کشور در خواهند آمد.
وی ادامه داد: شرکت فرودگاه های کشوربه منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز تعداد ۱۹۱ نفر از میان دانش آموختگان مقاطع تحصیلی دکترا، کارشناسی ارشد، کارشناسی و فوق دیپلم از طریق برگزاری آزمون عمومی،مصاحبه و گزینش استخدام می کند که سهم فرودگاه های استان ۲۰ نفر است.
وی با بیان اینکه تمامی متقاضیان استخدام در این آزمون از امروز لغایت ۱۶ اردیبهشت ماه سال جاری با مراجعه به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org  می توانند نسبت به ثبت نام و دریافت اطلاعات لازم اقدام کنند اظهار داشت: کارت ورود به جلسه این آزمون ۱۴ خرداد ماه سال جاری توزیع و اسامی پذیرفته شدگان پس از تایید مراجع ذیصلاح از طریق سامانه کارمند ایران به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
مدیرکل فرودگاه های سیستان و بلوچستان یادآور شد: داشتن حداقل سن ۲۰ سال و حداکثر ۲۸ سال برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم  و ۳۰ سال تمام برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و ۳۲ سال برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق لیسانس و همچنین ۳۵ سال سن برای دارندگان مدرک تحصیلی دکترا تا آخرین روز مهلت ثبت نام به عنوان شرط لازم به منظور شرکت در این آزمون است.
وی افزود: سیستان و بلوچستان دارای ۵ فرودگاه در شهرهای زابل، زاهدان، ایرنشهر، سراوان و چابهار است که به منظور تامین بخشی از نیروهای فنی و کادر عملیاتی از طریق این آزمون اقدام می شود.
اعرابی مقدم  همچنین با اشاره به اولویت جذب نیروهای بومی و محلی اظهار داشت: استخدام نیروهای بومی به دلیل رمز ماندگاری در منطقه موجب پیشگیری از نقیصه کمبود نیرو به دلیل تقاضای انتقال شده و ارایه خدمات مطلوب را به همراه خواهد داشت.

دیدگاه ها (۲,۱۹۶)

 1. سلاممی‌گه:

  درود به همه دوستان- خوش بحال اونهایی که شماره مستخدمیشون اومده من امردزم زنگ زدم گفتم اقا چی شد گفتند از صد و خورده ای سی چهل نفر اومده مال شما هنوز نیومده که شنبه زنگ میزنم پیگیری میکتم زودتر بیاد میگن وقتی اون بیاد ازمایشات دو هفته است و بعدم شردع به کار اقا من خبر دادم شمام بگید چی شد!!! ممنو

 2. عليمی‌گه:

  دوستان ديگه اين هفته شروع کردن ب ابلاغ کدا ب فرودگاه
  ب من گفتن نامتونو زديم ب فرودگاه،همين فردا پس فردا بت زنگ ميزنن بري دنبال کاراي سو پيشينه و ازمايشات
  در ضمن حقوقارم پرسيدم،بين يکو نيم تا دوتومنه،بستگي ب پست و مجد متاهلي
  و اينکه تا شروع بکار يک ماه ديگه فاصله داريم
  موفق باشيد همگي

  • منتظران حیرانندمی‌گه:

   شما کد پرسنلیت از سازمان مدیریت اومده؟

   • عليمی‌گه:

    بله،اومده بود ديروز اومده بود
    امروزم رفتم فرودگاه گفت نامت اومده ،نامه ها سو پيشينه و پزشکيو تعهد ده ساله رو ميزنم ميري کاراشو انجام ميدي،جواباشو ک گرفتي مياري ميفرستيم تهران،اونجام بايد تاييد شه،بعد ک تاييد شد ديگه مشغول بکار ميشيد
    ب نظر من کد بقيه بچه هام نهايتا تا يه هفته دسگه همشون مياد
    انشاله

 3. علی ایمنی زمینیمی‌گه:

  سلام دوستان.
  امروز از امور کارکنان با من تماس گرفتند و گفتند که نامت را زدیم فرودگاه مربوطه و برای دریافت نامه آزمایشات برو اونجا و بعدش هم تعهد محضری .
  میگم این تعهد محضری را نمیشه کاریش کرد ؟ آخه من از الان واسه ۱۰ سال آینده تعهد بدم که انتقالی نگیرم ؟ مگه من از آینده خودم خبر دارم ؟ شاید تو این ۱۰ سال مجبور شدم محل زندگیم را عوض کنم .

  • منتظران حیرانندمی‌گه:

   دوست عزیز به شما نگفتن دوره آموزش ایمنی زمینی از چه تاریخی شروع میشه؟

   • علی ایمنی زمینیمی‌گه:

    نه دوست عزیز.
    ولی یکی از فرزندان شهدا که اردیبهشت رفته سر کار میگفت هنوز دوره برامون نگذاشتند و منتظرند تا همه استخدام بشند و بعدش دوره بگذارند

 4. علی ایمنی زمینیمی‌گه:

  در ضمن من هرچی متن آگهی استخدام را میخونم جاییش حرفی از تعهد ۱۰ ساله نزده .

 5. منتظران حیرانندمی‌گه:

  همین الان زنگ زدم اما هنوز حرفم تموم نشده گفت کدت نیامده و بستگی به سازمان مدیریت داره که چه زمانی بفرسته. ولی گفت مال سی تا چهل نفر اومده که الان دارن کارای نهایی استخدامشون رو انجام میدن.

 6. مملمی‌گه:

  اقای مدیر تایید کنید لطفا
  سلام بچه ها به منم زنگیدن : )

 7. کامیمی‌گه:

  به نظرم همین وقتاس که “عجیبگ وارد بشه و بگه من که گفتم زنگ نزنید ! این کارو نکنید! ! اینجوری باشید ! اصن هر کاری دلتون میخواد بکنید و…

  خدایا این خوشیا رو از ما نگیر

 8. سوالمی‌گه:

  سلام
  بچه کسي ميدونه از زماني که جواب ازمايشات و جواب نامه سو پيشينه به تهران فرستاده ميشه چه مدت طول ميکشه تا اونجام تاييدش کنن و اعلام کنن ب فرودگاه استان مربوطه ?
  گفتيم اگه فرصت هست يه مسافرت شمال بزنيم، وگرنه رفتيم سرکار ديگه فرصت مسافرت گيرنمياد

  • جوابمی‌گه:

   سلام.

   اونجوری که فرودگاه شهرستان به من گفتن همه از اول مهر سر کار میرن. تازه اینم گفتن بعضی از پست های عملیاتی مثل مخابرات هواپیمایی _اویونیک_ مراقبت پرواز چند ماه دوره آموزشی دارن بعد سر کار میان.

   با آرزوی موفقیت برای همه دوستان ………

 9. samanمی‌گه:

  بچه ها من امروز رفتم فرودگاه نامه عدم سوپیشینه و معاینات و گرفتم چد تا فرم داد که بنویسیم یکی ازشون صندوق بازنشستگی بود گفت خدمات کشوری بنویسیم یا تامین اجتماعی منم الان سوالم اینه کدوم بهترن که تو فرم بنویسم ؟از اقا جاویدو شایان و بقیه بچه ها انتظار کمک دارم

 10. ذخیرهمی‌گه:

  سلام بچه ها به همتون تبریک می گم
  بچه ها کسی می دونه که چقد احتمال داره از ذخیره ها استفاده کنن؟؟
  میشه اینو واسم بپرسید هر وقت رفتید

  • به ذخیرهمی‌گه:

   از صفر درصد الی یک درصد احتمال داره بری سرکار. اونم وقتی که بیچاره نفر اصلی بلای طبیعی یا غیر طبیعی سرش بیاد.
   من خود چند بار نفر ذخبره بودم (شرکت نفت- شرکت گاز- وزارت نیرو) اما هیچ خبری نشد.

 11. samanمی‌گه:

  سلام بچه ها کسی میدونه صندوق بازنشستگی تامین اجتماعی بهتره یا خدمات کشوری؟چون تو فرودگاه یه فرم دادن گفتن بنویس کدومو میخوای از اقا جاوید و شایان و بقیه بچه های عزیز تقاضای همکاری دارم

 12. منتظرمی‌گه:

  سلام
  از دوستانی که تهران -ستاد قبول شدن کسی هست کد مستخدمیش اومده یاشه؟

  • ارینمی‌گه:

   منم از بچه های ستاد هستم پست مهندسی فرودگاه تماس میگیرم به اقای کوهی از ایشون باید بپرسید برای شماره پرسنلی که من هر چی زنگ میزنم ایشون میگن هنوز نیومده البته گفتن درخواست کد من رو دیرتر فرستادن و قرار بود بعد از چند بار تماس منن این هفته برن ببینن چی شد ازتون میخام اگه خبری شد به منم خبر بدید گفتید از اول مهر میریم خوشحال شدیم ولی اخه هنوز شمارمون نیومده مه بابااااا خدایا خودت کمک کن

   • منتظرمی‌گه:

    منم همین وضعیتو دارم، خیلی تماس گرفتم گفتن کدتون بیاد باهاتون تماس میگیریم،ولی هنوز خبری نشده، اگه خبری شد حتما میام می نویسم، شما هم اگه باهاتون تماس گرفتن لطفا خبر بدید ممنون

 13. منتظران حیرانندمی‌گه:

  سلام دوستان از ایمنی زمینی کسی هست که کد پرسنلیش اومده باشه و بهش زنگ زده باشند. من شنیدم که به جز مخابرات و الکترونیک بقیه پستها فعلا معلق شدن. به علت تامین نشدن بودجه. و از اول مهر ماه هم فقط قراره بچه های مخابرات و الکترونیک برن دوره. شما چیزی نشنیدید؟

  • علي به حيرانمی‌گه:

   دوست عزيز و حيران،چرا شايعه پراکني ميکني اخه ? چرا تو دل بچه ها رو خالي ميکني ?
   يني بعد اين همه صرف هزينه و اين همه مراحل تازه يادشون ميوفته بودجه تامين کنند ?
   شک نکنيد همه دوستاني ک پرونده گزينششون تکميل شده و درخواست کد پرسنلي براشون شده همه نهايتا تا يکماه يا چهل روز اينده ميرن سر کار
   ديرو زود داره ولي سوخت و سوز نداره
   فقط يکم صبور باشيد
   من خودم پست تسهيلات فرودگاهي هستم امروز نامه سو پيشينه و ازمايشاتو زدن برام
   آرزوي موفقيتت براي همه

 14. عجیبمی‌گه:

  سلام به همگی
  تا اونجایی که من میدونم اکثر ارگانهای دولتی همه شون دارن تامین اجتماعی رو به خدمات کشوری تبدیل میکنن که البته یک هزینه ای هم داره حالا من خودم نزدیک ۲۸ ماه سابقه تامین اجتماعی دارم ، البته شنیدم که خدمات کشوری بهتره (البته بازم باید سوال کنم و نتیجه اش رو حتما تا فردا بهتون میگم)
  ضمنا من حرفای عجیب نمیزدم اونایی که میگفتن بریم ۲۰:۳۰ اعتراض کنیم و بریم نهاد ریاست جمهوری و … حرفای عجیب میزدن

 15. تلاشمی‌گه:

  اول از همه برای سو پیشینه اقدام کنید چون بیشتر طول میکشه من که در شهر کوچیکم یک هفته منتظر نوبت نوار مغزی هستم دکتر میگه مگه خلبان می شی که این همه آزمایش دادن

 16. به منصورمی‌گه:

  داداش منصور کد شما هم اومده؟؟؟؟

 17. عجیبمی‌گه:

  تبعیض میان بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی
  تاریخ انتشار : شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۰۶
  بازنشستگان تامین اجتماعی معتقدند بازنشستگان کشوری در مقایسه با آنها از وضعیت بهتری به لحاظ حقوق، مزایا، پاداش، تسهیلات بانکی و رفاهی و بیمه تکمیلی برخوردارند. نداشتن بیمه طلایی و خدمات نامناسب بیمه دی از جمله مشکلاتی است که به آن اعتراض دارند.

  به گزارش مهر، تمامی افراد برای بازنشستگی باید سالهای زیادی در بخشهای مختلف ادارات، کارخانجات، کارگاهها و… کار و تلاش کنند و با پرداخت حق بیمه در دوران فعالیت پس از حدود ۳۰ سال طولانی بازنشسته شوند و تازه پس از این دوران که باید با خیال راحت و آرامش زندگی کنند با تبعیض و بی عدالتی هایی روبرو می شوند که آنان را ناامید می کند.
  بازنشستگان کشوری همیشه وضعیت بهتری نسبت به بازنشستگان تامین اجتماعی داشته اند که البته بازنشستگان تامین اجتماعی این تسهیلات را به دلیل کار سخت خود در طی سالهای فعالیتشان که عمدتا در محیطهای کارگری و سنگین بوده حق خود می دانند که متاسفانه مسئولان در ان خصوص کوتاهی کرده اند.نمونه آشکار تبعیض میان بازنشستگان تامین اجتماعی با کشوری ها ، بیمه طلایی آنان است که مدتی قبل رئیس جمهور ۱۰۰ میلیارد تومان برای اجرایی شدن این بیمه به صندوق بازنشستگی کشوری پرداخت کرد این درحالی است که برای بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی هیچ مبلغی از سوی رئیس جمهور اختصاص داده نشد.کارشناسان امور رفاه و تامین اجتماعی معتقدند مسئولان نباید میان هر دو دسته بازنشستگان تبعیض قائل شوند و اجحافی که در حق بازنشستگان تامین اجتماعی شده به هیچ وجه زیبنده آنان وهمچنین نظام نیست.

  بازنشستگان تامین اجتماعی محروم از بیمه طلایی

  همچنین آنان معتقدند تامین اجتماعی سازمانی بسیار بزرگ با اموال و دارایی های بیشمار است به همین دلیل باید وضعیت بازنشستگان تحت پوشش این سازمان بهتر از سایر صندوق های بیمه ای باشد در صورتیکه دقیقا این موضوع برعکس است و بازنشستگان تامین اجتماعی اوضاع مناسبی ندارند.از سوی دیگر مشکل بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی نیز این روزها بسیار حاد شده بطوریکه بیمه دی خدمات مناسبی به این افراد ارائه نمی دهد و طی هفته های قبل بیمه دی قرار داد خود را با برخی از بیمارستانهای خصوصی قطع کرده است و همین موضوع نیز باعث اعتراض بارنشستگان شده است.این درحالی است که بازنشستگان کشوری علاوه بر بیمه تکمیلی از بیمه طلایی نیز برخوردارند که خدمات درمانی بدون حد و سقف برای آنان در نظر گرفته است و همین تبعیضی آشکار به حساب می آید.

 18. مرتضیمی‌گه:

  سلام
  بچه ها کسی میدونه برنامه کاری کارشناس الکترونیک هواپیمایی توی فرودگاههای کوچک چطوریه؟

 19. به منصورمی‌گه:

  اقا منصور کد شما نیومده؟؟؟؟

  • منصورمی‌گه:

   سلام عزیز

   من یه مدت نبودم. فرصت نکردم چک کنم ببینم به جز من هم منصور بوده یا نه

   الان که تماس گرفتم با کارکنان تهران گفت که کدم رسیده. اما هنوز نفرستاده واسه فرودگاه خودم تو شیراز.
   البته زمان دقیقی هم در مورد این که کی می فرسته نگفت

   شما کدوم شهری؟ کدوم قسمت؟

   • به منصورمی‌گه:

    منم جنوبم .تقریبا میشه گفت گزینشمون به فاصله چند روز بود چون شرایطمون نزدیک بود واسه همین پرسیدم .اگه نامه ازمایشات و سو پیسینه رو واستون زدن به منم خبر بدین

    • منصورمی‌گه:

     خوشبختم

     من بوشهر زندگی می کنم
     چشم حتما خبر می دم

     اینروزا معمولا ماموریت هستم به ندرت میام نت، اما حتما خبر می دم

 20. همکارمی‌گه:

  دوستان چند وقت طول میکشه جواب سو پیشینه و ازمایشات اماده بشه؟؟؟؟

  • منصورمی‌گه:

   بستگی به جایی که می ری واسه آزمایش داره

   من چندبار که رفتم حداکثر ۲ روز تونستم جواب آزمایشها و سوپیشینه بگیرم
   اگه می خوای سوءپیشینه زودتر انجام بشه، توی شهر خودت انجامش بده و تقاضا بده که برات پستش نکنن و خودت بری جوابشو بگیری.
   توی قسمت پست کردنش، نیرو انتظامی یه مقداری درآمد کسب می کنه به همین خاطر به سختی اجازه می دن واسه اینکه خودت بگیریش و شاید اذیتت کنن. سعی کن یه دلیل خوب بهشون ارائه بدی. (واسه خودم ۲ بار پیش اومده که برخورد زشت کردن)

 21. samanمی‌گه:

  سلام برای هزینه های درمان و حقوق بازنشستگی کدوم صندوق بهتره ؟بچه ها خواهشا هرکی هر اطلاعاتی داره بندازه وسط:)

  • ستارمی‌گه:

   سلام
   من تحقیقات زیادی از خود کارمندان فرودگاه انجام دادم،همه گفتن تامین اجتماعی برای بازنشستگی خیلی بهتره، البته با شرایط فعلی! در مورد درمان هم تقریبا یکی هستن….

 22. مملمی‌گه:

  سلام دوستان امروز تمام مدارک و ازمایشات و هویت و … رو تحویل فرودگاه دادم و اونها هم به من گفتن این مدارک باید به تهران ارسال شه و بعد از اینکه جواب امد به شما زنگ میزنیم .

  • رضامی‌گه:

   ممل جان واسه ازمایشات جای خاصی معرفیت میکنن یا هر جایی خواستی میری ازمایش میدی؟

   • مملمی‌گه:

    سلام بر رضا جان
    نه ، برخی از موارد مثل نوار قلب و شنوایی مهم نبود ولی بقیه رو دکتر معرف فرودگاه تاکید داشت اونایی باشه که خودش ادرس داده.

 23. علیمی‌گه:

  سلام
  بچه ها شروع به کارمون از کی میشه؟این روند کد پرسنلی و آزمایشات چقدر طول میکشه؟ به نظرتون تا مهر ماه میریم سر کار؟

 24. علیمی‌گه:

  سلام
  بچه ها شروع به کارمون از کی میشه؟این روند کد پرسنلی و آزمایشات چقدر طول میکشه؟ به نظرتون تا مهر ماه میریم سر کار؟

 25. عليمی‌گه:

  سلام
  بچه ها منم امروز همه مدارکو ازمايشات رو بردم تحويل قرودگاه دادم ک ارسال کنن تهران
  آزمايشات شامل
  آزمايش خون،نوار مغز،نوار قلب،عکس ريه و اسپيرومتري،معاينه چشم ،گووش،و آزمايش عدم اعتياد،
  و مدارکم شامل
  برگه سو پيشينه ،تعهد محضري ،فرمهاي مشخصات،کپي شناسنامه کارت ملي،کارت پايان خدمت، شيش تا عکس،کپي مدرک تحصيلي،کپي زبان و کامپيوترم اگه داريد ببريد
  موفق ياشيد

 26. میهمانمی‌گه:

  سلام به همه
  بچه هایی که رفتن کارای آزمایشو انجام دادن!
  کجا رفتین؟
  آیا به مرکز بهداشت شهرستان رفتین؟! یا به مراکز طب شغلی یا همون طب صنعتی؟
  یا خود فرودگاه شما رو معرفی کرد؟
  در مجموع چقدر هزینتون شد؟
  خواهش میکنم سریع جواب بدین نمیدونم کجا برم؟

  • عليمی‌گه:

   سلام ،دوست مهمان عزيز يه پزشک ارزون قيمت پيدا کنيد ک طب کار معرفي ميکنه
   بعد معرفي ميکنه برا هر قسمت ازمايش انجام.ميديدو يه گزارش روش مينويسن
   من خودم هزينه هام به اين صورت شد
   دفترچه هم نداشتم
   نوار مغز و ويزيت متخصص ۱۱۵ تومن
   نوار قلب و ويزيت ۲۰تومن
   عکس ريه و گزارش ۲۵
   اسپينومتري و ويزيتش ۶۸ تومن
   معاينه چشم و ويزيتش ۱۵
   گووش ۱۵
   ازمايش خون۳۰
   آزمايش عدم اعتياد،که البته اينو پزشک طب کار معرفي نميکنه،خودت بايد بري يه ازمايشگاه که عدم اعتياد ميگيره،،اينم شد ۲۱ تومن
   البته اگه دفترچه داريد ميتونيد بريد يکي از کلينيکهاي دولتي يا بيمارستان ،و اگه اونجا زير بار برن براتون انجام بدن اکثرا رايگان ميشه !!!

 27. نا امیدمی‌گه:

  سلام جون هر کی دوست دارین بگین شما به کجا زنگ میزنید پیگیر کارتون میشید چون من الان سه روز که به امور کارکنان زنگ میزنم هیچکس گوشی رو بر نمی داره دیگه خسته شدم از منتظر ماندن احساس میکنم که دیگه این قضیه داره سرکاری میشه.

  • عليمی‌گه:

   دوست عزيز اول اينکه اميدت بخدا باشه،و نگران نباش،امور کارکنان از بس بشون زنگ ميزنن جواب نميدن،
   شما با دفترخونه مرکزي فرودگاه يا قسمت مديريت منابع انساني فرودگاه تماس بگير و بگو با اقاي کوهستاني ميخام صحبت کنم
   البته بيش از نيمي از بچه ها هنوز کداشون صادر نشده،پس جاي نگراني نيس،انشاله تا اول مهر همه مشغول بکار ميشيم
   خيالت راحت

 28. منصورمی‌گه:

  نامه واسه آزمایش من زدن
  گفت که امروز (۲۸ مرداد) برم واسه گرفتنش، توافق کردیم واسه روز شنبه هفته آینده برم

  دوستی که نمی دونم اسمتون چیه، اطلاع دادم تا در جریان باشید

 29. همکارمی‌گه:

  دوستان بعد از اینکه کد پرسنلیتون اومد از امور کارکنان باهاتون تماس گرفتن یا مستقیم از فرودگاه مورد نظر؟
  کسی بوده که بعد از اومدن کد از امور کارکنان باهاش تماس گرفته باشن؟

 30. به علی ایمنی زمینیمی‌گه:

  علی جان واسه اینکه بری ازمایشات و سو پیشینه از امور کارکنان باهات تماس گرفتن یا فرودگاه مورد تقاضات؟

  • علی ایمنی زمینیمی‌گه:

   سلام دوست عزیز.
   اول از امورکارکنان خانم رنجبر با من تماس گرفت و گفت که برم فرودگاه مربوطه تا اونها نامه آزمایشات را بهم بدند. من هم به فرودگاه مراجعه کردم و نامه آزمایشات و سوء پیشینه و … را دریافت کردم.

  • عليمی‌گه:

   والا وقتي کد من اومد از فرودگاه مهراباد يه خانمي بود زنگ زد گفت ک کدت اومده و نامتو زديم به فرودگاه استانتون،برو فرودگاه استانتون تا اونجا نامه هاي ازمايشاتو سو پيشينه و … برات بزنن

  • علی ایمنی زمینیمی‌گه:

   سلام دوست من.
   از امور کارکنان تماس گرفتند و گفتند برو فرودگاه مربوطه و نامه آزمایشات و سوء پیشینه و … را بگیر

 31. محمدمی‌گه:

  به امید خدا همه از اول مهر شروع به کار می کنیم.

 32. جاماندهمی‌گه:

  سلام دوستان کسی اطلاع داره تو مرحله معاینات پزشکی چقدر سخت گیری می کنند! مثل ارگان های نظامی هست؟ یعنی امکان داره کسی تو این مرحله رد بشه؟

 33. سادهمی‌گه:

  سلام من تهران ستادی ام کدم میگن اومده ولی هنوز تماس نگرفتن تو رو خدا اگه از تهران کسی هست که بهش تماس گرفتن بگه بابا شهریور شد که ممنوووووون

  • ستادمی‌گه:

   سلام منم تهران ستادی ام باهام تماس گرفتن برای آزمایشات
   نگران نباشید با شماهم حتما تماس میگیرن

  • همکارمی‌گه:

   سلام دوست عزیز، نگران نباش!
   منم تهران ستاد بودم، حدودا ۳ هفته پیش باهام تماس گرفتن رفتم آزمایشات رو تو مجتمع درمانی شهید صنیعی که خورشون معرفی کرده بودن انجام دادم(یه هفته ای طول کشید)، بعدش به همراه تعهد محضری و گواهی عدم سوء پیشینه تحویل دادم. چند روز بعدش پزشک فرودگاه پرونده پزشکیم رو تأیید کرده بود و تأییدیه تحصیلی هم خودشون گرفته بودن. الان هم ابلاغم رو صادر کردن قراره هفته آینده برم سر کار. موفق باشید.

 34. ارمانمی‌گه:

  بالاخره زنگ زدند برا نامه ها بریم گفتند دو هفته بعد برای نوار مغزی به ما وقت دادند اقا انگار کار ما طلسمه ذوق کردیم حالا باز درمانگاه عقب انداخته کارمونو تهرانم گزارش بدید چی شد؟؟؟ همکارررر؟؟؟؟ رفتی سر کار داداش؟؟؟؟خبر بده

 35. مرتضیمی‌گه:

  سلام
  تعهد محضری که میگید درباره چیه؟

  • مملمی‌گه:

   سلام مرتضی جان
   از فرودگاه مورد نظرتون یه برگه ای میدن که توش شما منعهد میشید که تا ۱۰ سال به جای دیگه ای نمیرید یعنی حق جابه جایی به فرودگاه دیگه رو تا ۱۰ سال ندارید . بعد شما این برگه رو به یکی از دفاتر ثبت میبرید تا براتون ثبت کنند که حدودا ۶۵۰۰۰ تومان هزینه داره .
   موفق باشی :)

 36. ...می‌گه:

  دوستان شروع بکارمون از کیه؟ لطفا اگر کسی اطلاع دقیقی داره بیاد به ما هم بگه ؟ کد پرسنلی برا همه اومده؟

  • علیمی‌گه:

   من تماس گرفتم با امور کارکنان گفتن که کد سی چهل نفر اومده بقیه مثل من هنوز کدشون نیومده ؟؟؟؟ولی میگفت اونایی که کدشون اومده اصلا نگران نباشن

   • xyzمی‌گه:

    هنوز کد من هم نیمده.امور کارکنان تک تک میفرسته برنامه بودجه یا همه رو با هم میفرسته؟
    با این اوصاف و این سرعتی که دارن شاید تا دو سه ماه دیگه ما مشغول به کار نشیم.

  • مملمی‌گه:

   سلام …
   من تمامی کارامو تموم کردم و از امور اداری فرودگاه خودم پرسیدم کی شروع به کار میکنیم؟ ایشون گفت احتمالا ۲۰ام همین ماه شروع کنی(!)

  • شایانمی‌گه:

   شروع به کارمون گروهی نیست که کسی بدونه دقیقا کی هست…
   نامه آزمایشات و سوپیشینه رو که زدن و مدارک پزشکی اینا رو تکمیل کردی میفرستن تهران
   پزشک معتمد شرکت یکشنبه ها و سه شنبه ها میاد و پرونده ها رو بررسی میکنه
   تایید که کرد ابلاغتو میزنن
   ابلاغ که زدن تا مدیر امضا کنه حدود ۲ هفته طول میکشه
   مثلا من ۱۳ مرداد نامه هامو زدن مدارکمو ۱۹ مرداد خودم بردم تهران تحویل دادم. ۲ شهریور ابلاغم صادر شده ولی هنوز مدیر امضا نکرده
   صحبت که کردم گفتن مشخص نیست ولی حداکثر تا ۱۵ شهریور میری سرکار

 37. ذخیرهمی‌گه:

  سلام بچه ها میشه شماره ی کار گزینی یا جایی که مسول استخدام هست، بهم بگید؟
  آخه می خوام پیگیری کنم ببینم از ذخیره هام استفاده می کنن یا نه؟
  خواهش می کنم جواب بدید

  • سازگارمی‌گه:

   سلام دوستان من دارم کارهای ازمایشات و اینها رو انجام میدم ببرم تحویل بدم میگن که بعدشم باز طول میدن که بخان ابلاغو بزنن من یکی از ایتم های ازمایشم یه کم کمتر از نرماله که دکتر میگه مهم نیس ولی نمیدونم شایان شما همه چیت نرمال بوده که تایید شده؟ چه کنم نکنه ازمایشگاه اشتباه کرده نکنه پزشک تایید نکنه؟؟؟ دوباره برم ازمایش؟؟؟ دوستان کمکککککک

  • مملمی‌گه:

   ۰۲۱۶۳۱۴۸۵۹۴ امورکارکنان
   “ذخیره” جان نمیخوام نا امیدت کنم ولی بعید می دونم چون باید نفر اصلی بی خیال فرودگاه بشه (حالا به هر دلیلی) تا نفرات ذخیره رو صدا کنن .

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


بانکی