قابل توجه مدیران بنگاههای اقتصادی / اطلاعیه اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دلفان

اطلاعیه / ثبت نام بنگاههای اقتصادی پذیرنده کارورز

نسیم دلفان – به گزارش روابط عمومی اداره تعاون ،کار و رفاه اجتماعی شهرستان دلفان به منظور افزایش قابلیت جذب و اشتغال دانش آموختگان ازطریق انتقال مهارت و تجربه در محیط کار و ایجاد انگیزه کارآفرینی و تبادل دانش و تجربه بین دانش آموختگان و بنگاههای اقتصادی ثبت نام واحدهای پذیرنده از طریق سامانه https://karvarzi.mcls.gov.ir انجام می پذیرد.

در این طرح واحدهای پذیرنده که دارای مجوز فعالیت می باشند و توانایی جذب حداکثر ۶ ماهه کارورز را داشته باشند     می توانند با ثبت نام در سامانه و دریافت مجوز آموزش مهارتی به ازاء هر سه نفر نیروی کار بیمه شده شاغل درآن بنگاه سهمیه جذب و آموزش یک نفرکارورز را اخذ نمایند.

تبصره ۱ : واحد های پذیرنده دارای مجوز فعالیت از جهاد کشاورزی و شرکت های دانش بنیان دارای مجوز و استانهای کمتر

برخوردار  از جمله لرستان به غیر از مرکز استان به ازای هر ۲ نفر بیمه شده مجاز به پذیرش یک نفرد کارورز می باشند.

تبصره ۲ : چنانچه واحد پذیرنده ۱ یا ۲ شاغل  بیمه شده داشته باشد صرفا مجاز به پذیرش یک نفر کارورز می باشد.

تبصره ۳ : واحد پذیرنده ای که دارای پروانه کسب می باشد حداقل باید یک سال از تاریخ صدور آن گذشته باشد.

-مدت دوره کار ورزی در برخی فعالیتهای مستقر در مناطق محروم  و کمتر برخوردار کشور بنابر تشخیص دستگاه ناظر و توافق واحد پذیرنده  حداکثر دوره برای کارورز تا ۹ ماه قابل افزایش می باشد.

-سقف کمک هزینه آموزشی کار ورزی در سال ۹۶ به صورت میانگین ۰۰۰/۱۰۰/۳ ریال تعیین که به تناسب حضور کارورز در واحد پذیرنده و مقطع تحصیلی و بررسی سایر شرایط پرداخت می گردد.

-واحدهای پذیرنده در صورت بکارگیری و جذب کارورز از مزایای پرداخت ۱۰۰% حق بیمه سهم کارفرما توسط دولت به مدت دو سال بهره مند می شوند.

درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر وشرایط افرادکارورز با شماره  ۰۶۶۳۲۷۲۲۱۱۸ تماس حاصل ویابه اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مراجعه  فرمائید.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها