بیش از ۲۲۰ هزار نفر در آزمون استخدامی دولت ثبت نام کردند

بیش از ۲۲۰ هزار نفر در آزمون استخدامی دولت ثبت نام کردند

رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی اعلام کرد: همزمان با پایان یافتن مهلت ثبت نام در آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور، ۲۲۵ هزار متقاضی ثبت نام خود را کامل و کدرهگیری دریافت کردند.
سید عزیز آشنا روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار دانشگاه ایرنا با بیان اینکه مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی دولت، صبح امروز ساعت ۸ صبح به پایان رسید، عنوان کرد: در مهلت تعیین شده برای ثبت نام ۲۲۵ هزار نفر موفق به تکمیل ثبت نام شده و کد رهگیری دریافت کرده اند.
ششمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ برگزار می شود. تعداد افراد پذیرفته و استخدام شده از طریق دو آزمون کتبی و مصاحبه در ششمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی ۴ هزار و ۴۶۴ نفر است.
آشنا در باره مشکل آن دسته از متقاضیانی که هزینه آزمون را پرداخت و «رمز» دریافت کرده اند اما ثبت نام آن ها تکمیل نشده و موفق به دریافت کد رهگیری نشده اند، عنوان کرد: در حال بررسی و یافتن راهکاری برای استرداد هزینه آزمون به این افراد هستیم و در این راه به نظر می رسد می توان از طریق شماره تلفن های همراه وارد شده به سیستم، فرد را شناسایی و مبلغ را بازگرداند.
آشنا ادامه داد: عده ای از طریق کافی نت ثبت نام کرده و هزینه از طریق کارت صاحب کافی نت پرداخت شده، بنابراین اگر مبنای استرداد پول، شماره کارت بانکی پرداخت شده قرار گیرد، پول به حساب صاحب کافی نت بازگردانده می شود از این رو به دنبال راهکار مناسب برای حل مشکل این گروه از افراد هستیم.
کارت شرکت در آزمون ۱۳ اسفند ماه از طریق سایت اعلام شده در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد که در آن حوزه آزمون نیز مشخص شده است. سوالات عمومی دفترچه ۱۰۰ سوال و سوالات اختصاصی ۵۰ سوال است که با توجه به آن ها آزمون برگزار می شود.

بازارکار

دیدگاه ها (۳)

  1. محمد می‌گه:

    نگفته هر اداره ای چند نفر ثبت نام کردن ؟

  2. علی می‌گه:

    دلشون خوشه. رشته ما سه تا اداره بیشتر نمی خواست و هر اداره یک نفر بیشتر نمی خواست البته سهمیه آزاد. من که ثبت نام نکردند. بهترین حالتش رشته حسابداری بود که نهایت تهران شصت تا هفتاد نفر بیشتر نمی خواستن. هر وقت در هر رشته ای پانصد نفر یا بیشتر میخواستن من ثبت نام میکنم. درست عین تعداد نفرات قبولی در کل دانشگاههاشون که هر کی اسم نوشت قبول شد. من این استخدامی رو نزدیک عید برای عیدی دادن به کارمندان دولت تلقی میکنم

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها