crm didar

استخدام ۶۴ هزار معلم در سال ۸۹

 استخدام ۶۴ هزار معلم در سال ۸۹

به گزارش خبرگزاری اقتصادی ایران(econews.ir)”حمیدرضا حاجی بابایی”، در حاشیه سفر هیئت دولت به استان هرمزگان با بیان اینکه در سال های گذشته آموزش و پرورش با مشکل کمبود نیرو مواجه بود، تصریح کرد: سال آینده با استخدام ۶۴ هزار معلم و ساماندهی معلمان در استان های مختلف کشور این مشکل تا حدودی زیادی رفع خواهد شد.
وی این ۶۴ هزار نفر را شامل ۲۰ هزار معلم ورزش ، ۱۰ هزار متخصص در امور مشاوره ، ۱۰ هزار نفر متخصص در رشته های ریاضی و فیزیک و ۲۴ هزار معلم حق التدریسی اعلام کرد و افزود: مهم ترین مساله در جذب و استخدام این معلمان، بومی بودن و تعهد آنها به خدمت در مناطق محروم است.
وزیر آموزش و پرورش گفت: از این پس در آموزش و پرورش، معلمی با مدرک دیپلم استخدام نخواهیم کرد و همه معلمان باید دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر باشند.
حاجی بابایی سال آینده آموزش و پرورش را سال تجهیز مدارس نامید و افزود: محور تحول در آموزش و پرورش، مدیران مدرسه هستند و بر این اساس باید ضعف های آموزش و پرورش با سرعت هرچه بیشتر رفع شود ، زیرا مدرسه مقتدر و مدیر مقتدر رمز رفع مشکلات ما در حوزه آموزش و پرورش است.
وزیر آموزش و پرورش همچنین از راه اندازی سامانه ای برای برقراری ارتباط خوب و به موقع با وزارت آموزش و پرورش خبرداد و اظهار داشت: با استفاده از این سامانه در همه مدارس کشور ، همه مدیران می توانند با وزیر آموزش و پرورش ارتباط مستقیم داشته باشند.
http://www.econews.ir/fa/NewsContent.aspx?id=125457

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها