crm didar

استخدام ۲۶۰۰۰ دهیار در کشور

محسن کوشش تبار، معاون سازمان شهرداری و دهداری کل کشور گفت: به دنبال استخدام ۲۶۰۰۰ دهیار در سراسر کشور هستیم و به زودی این نوید را به روستاهای سراسر کشور می دهیم که این امر محقق شده است. در این خصوص وزارت کشور نیز تمام تلاش خود را به کار بسته که دهیاران استخدام شوند.
وی افزود: با وجود اقدامات صورت گرفته، استخدام دهیاران باید یک ماه پیش عملی می شد که بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد و ما تمام تلاشمان این است که ۲۶۰۰۰ دهیار را استخدام کنیم و به همین زودی نوید حل این مشکل را اعلام می کنیم.
در تمام دهیاری های کشور، میانگین تحصیلات دهیاران سیر صعودی داشته است و در حال حاضر ۸۳% از دهیاران بالای دیپلم هستند که از این بین، نیمی از آنها تحصیلات دانشگاهی دارند که این امر نشان دهنده این است که  دهیاران ما می توانند  در کارهای اجرایی، فرهنگی، اقتصادی مدیران خوبی باشند و مشکلات روستا را به خوبی حل و فصل کنند.

دیدگاه ها (۱۱)

 1. کرمی می‌گه:

  خواهشمندم به مسئولین بگید تا فکری برا ی این رشته بکنن

 2. کرمی می‌گه:

  چرا این رشته رو تو دانشگاهها گزاشتین در حالی تو دفترچه استخدامی هیچ جایگاهی براش نزاشتین خواهشمندم به رشته مهندسی مدیریت ابادانی روستاها فکری هم بکنید .شاید ماهم امیدی به اینده اشته باشیم

 3. سجاد كعب عمير می‌گه:

  با سلام
  بنده متولد ١٣٧٠/٠٧/١٩ احتمالش هست جوانترین دهیار کشور باشم
  با سپاس فراوان از سایت خوب شما

 4. ازاده نامداری می‌گه:

  سلام من رشتم مهندس یمدیریت و آبادانی روستا هاس به منم خبر استخدام دهیار رو بدین التماس میکنم

 5. ازاده نامداری می‌گه:

  من رشته ابادانی روستا هستم برا دهیار به منم خبر بدین عاجزانه خاهشمندم

 6. رضا می‌گه:

  باسلام امیدوارم نمایندگان محترم مجلس در مجلس دهم موضوع استخدام دهیاران پیگیر بشوند و مارا از این سردرگمی بیرون بیارن ا

 7. مسعود اسماعیلی می‌گه:

  باعرض سلام وخسته نباشید خدمت مسولین محترم وزحمتکش
  در مورد بحث استخدام دهیاران می خواستم یه مطلبی رو بگم .
  حضور دهیاران جوان مستعد وتحصیل کرده وباهوش البته با داشتن بودجه واعتبارات لازم باعث جلوگیری از مهاجرت روستاییان وایجاد فضاهای ورزشی وفرهنگی در روستاها وهمچنین روی آورذدن به شغل های خانگی وهمچنین درست کردن سوغات های محلی واحداث کارگاههای آموزش خیاطی ,قالی بافی و…….در روستا وایجاد فضاهای امید بخش ورونق زندگی روستاییان می شودزیرلا این دهیاران با دلبستگی بهتر واهمیت بیش از پیش به کار خود ادامه می دهند ./.
  امید تمامی دهیاران ومسولین زحمتکش به خداوند متعال وامام زمان (عج)همیشه یارتان باتد./.

  • مسعود 31 می‌گه:

   باعرض سلام خدمت شما بنظر حضرتعالی آیا این که یه نفر به عنوان دهیار با حجم کاری بسیار بالا وسرو کار داشتن با تمامی افراد روستا از صبح تاشب با تمام حرف وحدیث پشت سر این قشر زحمتکش(فوش وفحاشی) چرا یا بیمه برای اینها واریز نمی کنند یا اینکه میگن شما دهیار ۲ساعتی هستی یعنی فقط روستای ساکن آن برات محسوب می شود وجمیعتش کمتر از ۱۰۰۰نفر است سالی ۲ماه بیشتر واریز نمی کنند ؟ در راه رضای خدا حداقل ما که داریم پیر وبدبخت وبی در آمد می شیم حداقل بیمه درست حسابی وکامل برامون واریز کنید که دست ودلمون بیشتر به کار بره تا عمری دعای گوی شما وخانواده محترمتان باشیم

 8. شایسته می‌گه:

  سلام چرا تو استخدام ها هیچ اسمی از رشته مهندس مدیریت و ابادانی روستا ها نیست؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها