استخدام وزارت نیرو در سال ۹۷ (اعلام نتایج آزمون)

استخدام وزارت نیرو در سال ۹۷

سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو ۹۷

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

صفحه مخصوص قبول شدگان آزمون وزارت نیرو

اصلاحیه دفترچه آزمون وزارت نیرو

 

خبر ۲۴ بهمن ۹۷: اطلاعیه سازمان سنجش در مورد پذیرفته شدگان آزمون استخدام وزارت نیرو

اطلاعیه وزارت نیرو درخصوص اعلام نتایج معرفی شدگان (دو برابر ظرفیت پذیرش) آزمون استخدامی شرکت های وابسته (غیردولتی) توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب شهری و مدیریت تولید برق (نیروگاه) سال ۱۳۹۷ و نحوه ارائه مدارک این داوطلبان برای سیر سایر مراحل استخدام

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون مذکور می‌رساند باتوجه به خاتمه فرآیند بررسی مدارک معرفی شدگان به تعداد چند برابر ظرفیت و استخراج لیست واجدین شرایط به تعداد دو برابر ظرفیت، که پس از بررسی مدارک در لیست مذکور (دو برابر ظرفیت) قرار گرفته‌اند اسامی آنان در سایت سازمان سازمان سنجش آموزش کشور درج گردیده است.

جهت مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک نمایید


خبر ۱۹ آذر ۹۷ – اطلاعیه قابل توجه پذیرفته شدگان دوبرابر ظرفیت آزمون استخدامی مورخ ۹۷/۷/۲۶

بدینوسیله به اطلاع می رساند جهت انجام مرحله تطبیق مدارک به نکات ذیل توجه نمایید:

۱- مدارکی که نیاز به ارائه می باشد شامل: مدارک شناسایی، کارت پایان خدمت، مدارک دال بربومی بودن، مدرک تحصیلی، سوابق کاری در صورت کسر از سن ، مدارک ایثارگری در صورت قید سهمیه ایثارگری در کارنامه.

۲- جمع بندی مدارک بصورت مرتب در پوشه (طلقی) مناسب و حضور جهت تطبیق مدارک در زمان تعیین شده.

۳- بهمراه داشتن اصل مدارک جهت تطبیق (درصورت نداشتن اصل نیاز به تائید دفاتر رسمی می باشد).
جهت دریافت زمان حضور بمنظور تطبیق مدارک روز دوشنبه ۹۷/۹/۱۹ به سایت شرکت توزیع نیروی برق استان همدان مراجعه فرمایید.


خبر ۱۴ آذر ۹۷ – اطلاعیه وزارت نیرو درخصوص اعلام نتایج اولیه داوطلبان آزمون استخدامی شرکت های وابسته (غیردولتی) توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب شهری و مدیریت تولید برق (نیروگاه) سال ۱۳۹۷ و نحوه ارائه مدارک برای سیر سایر مراحل استخدام

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان معرفی شدهبراساس اعلام نتایج مندرج در کارنامه آزمون استخدامی مورخ ۹۷/۰۷/۲۶ شرکت های وابسته (غیردولتی) توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب شهری و مدیریت تولید برق می رساند که به منظور سیر سایر مراحل استخدام از تاریخ ۹۷/۰۹/۱۸ لغایت ۹۷/۰۹/۲۲ برای تطبیق و تایید مدارک با در دست داشتن اصل و کپی مدارک ذیل به محل شرکت متقاضی استخدام مراجعه نمایند.متذکر می گردد درصورت عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده، پذیرش وی لغو و به منزله انصراف از ادامه فرآیند تلقی می گردد و از سایر داوطلبان دعوت به عمل خواهد آمد.

– آخرین مدرک تحصیلی مندرج در دفترچه راهنما

– کارت ملی

– شناسنامه

– کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دایم (ویژه آقایان)

– مدارک دال بر ایثارگری مورد تائید مراجع قانونی ذیربط

– مدارک دال بر معلولیت (ارایه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی)

– مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد براساس هریک از موارد ذکر شده در بندهای ده گانه آگهی استخدام)

– مدرک مبنی بر جبران کثرت سن موضوع بند ۲-۱ آگهی استخدام منتشره

– مستندات مربوط به جدول شماره یک مندرج در آگهی استخدام منتشره

ضمناً درخاتمه اضافه می نماید داوطلبان گرامی براساس مشاهده نتیجه مندرج درکارنامه آزمون درصورت هرگونه سوال یا اعتراض می توانند حداکثر تا تاریخ ۹۷/۰۹/۲۵ درخواست خود را صرفاً به صورت کتبی به شرکت متقاضی استخدام، اعلام نمایند. بدیهی است نتیجه رسیدگی نیز ازطریق شرکت متقاضی استخدام دریافت خواهد شد.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید


خبر ۹ آبان ۹۷ – فراخوان شماره ۱۰ دعوت به همکاری وزارت نیرو

وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه افراد دارای صلاحیت‌های عمومی و تخصصی خدمتگزاری، از متخصصان داوطلب واجد شرایط برای همکاری در سمت‌های زیر دعوت به اعلام آمادگی می‌نماید

وضعیت: ثبت‌نام از روز دوشنبه ۱۳۹۷/۸/۷ تا پایان روز جمعه مورخ ۱۳۹۷/۸/۱۸ می‌باشد
اطلاعیه‌های بعدی در خصوص ثبت‌نام صورت گرفته در همین صفحه درج خواهد شد

۱- فراخوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان البرز(جهت مشاهده و ثبت‌نام کلیک نمایید)
۲- فراخوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی(جهت مشاهده و ثبت‌نام کلیک نمایید)
۳- فراخوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس(جهت مشاهده و ثبت‌نام کلیک نمایید)

خبر ۵ آبان ۹۷ – فراخوان شماره ۱۰ دعوت به همکاری وزارت نیرو

وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه افراد دارای صلاحیت‌های عمومی و تخصصی خدمتگزاری، از متخصصان داوطلب واجد شرایط برای همکاری در سمت‌های زیر دعوت به اعلام آمادگی می‌نماید

وضعیت: ثبت‌نام از روز شنبه ۱۳۹۷/۸/۵ تا پایان روز جمعه مورخ ۱۳۹۷/۸/۱۸ می‌باشد
۱- فراخوان انتخاب مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان (جهت مشاهده و ثبت‌نام کلیک نمایید)
۲- فراخوان انتخاب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان غربی (جهت مشاهده و ثبت‌نام کلیک نمایید)
۳- فراخوان انتخاب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان خراسان رضوی (جهت مشاهده و ثبت‌نام کلیک نمایید)
۴- فراخوان انتخاب مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان سیستان و بلوچستان (جهت مشاهده و ثبت‌نام کلیک نمایید)

خبر ۲ آبان ۷ – فراخوان شماره ۸ دعوت به همکاری وزرات نیرو

وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه افراد دارای صلاحیت‌های عمومی و تخصصی خدمتگزاری، از متخصصان داوطلب واجد شرایط برای همکاری در سمت‌های زیر دعوت به اعلام آمادگی می‌نماید
وضعیت: مهلت ثبت‌نام تا پایان روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۷/۸/۱۰ می‌باشد
اطلاعیه‌های بعدی در خصوص ثبت‌نام صورت گرفته در همین صفحه درج خواهد شد

۱- فراخوان مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خراسان(جهت مشاهده و ثبت‌نام کلیک نمایید)

۲- فراخوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر(جهت مشاهده و ثبت‌نام کلیک نمایید)

۳- فراخوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه(جهت مشاهده و ثبت‌نام کلیک نمایید)

۴- فراخوان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد(جهت مشاهده و ثبت‌نام کلیک نمایید)


خبر ۲۶ مهر ۹۷ – بزودی استخدام جدید در وزارت نیرو

آزمون استخدامی وزارت نیرو فردا برگزار می‌شود/ استخدام ۱۵۶۵ نفر از طریق آزمون سراسری
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو از برگزاری آزمون استخدامی سراسری این وزارتخانه در روز پنج‌شنبه ۲۶ مهرماه خبر داد.
به‌گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو(پاون)، “علی‌اکبر مهاجری” با تاکید بر اینکه طبق سیاست وزارت نیرو، تمامی نیروهای استخدامی در شرکت‌های تابعه و وابسته وزارت نیرو از طریق آزمون جذب می‌شوند، افزود: آزمون استخدامی وزارت نیرو ساعت ۸ صبح روز پنج‌شنبه ۲۶ مهرماه، همزمان در ۳۱ استان و ۴۳ حوزه برای جذب تعداد ۱۵۶۵ نفر در شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو برگزار می‌شود.
وی اضافه کرد: پذیرفته‌شدگان در این آزمون، در ۵۶ شرکت شامل ۲۲ شرکت توزیع، ۲۸ شرکت آب و فاضلاب و ۶ شرکت مدیریت تولید نیروی برق مشغول به‌کار خواهند شد.
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزارت نیرو تصریح کرد: برای برگزاری این آزمون از سوی سازمان سنجش آموزش کشور در تهران ۵ حوزه، در مازندران ۳ حوزه، تبریز، کرمان، همدان و هرمزگان هر کدام ۲ حوزه و سایر استان‌ها هر کدام یک حوزه در نظر گرفته شده است.
مهاجری با بیان اینکه از بین افراد حائز رتبه‌های بالاتر آزمون برای مصاحبه دعوت خواهد شد، افزود: این افراد در بخش‌های شغلی ۳۰۰۰۰(کارشناس اداری)، ۴۰۰۰۰ (کارشناس فنی)، ۱۰۰۰۰ (کمک کارشناس اداری) و ۲۰۰۰۰ (کمک کارشناس فنی) مشغول به‌کار خواهند شد.
وی همچنین از برگزاری آزمون استخدام در بخش دولتی این وزارتخانه تا اواخر امسال یا اوایل سال آینده همزمان با سایر دستگاه‌های دولتی خبر داد و افزود: در این آزمون که جزئیات دقیق آن اطلاع‌رسانی خواهد شد، پیش‌بینی می‌شود بیش از ۷۰۰ نفر در بخش دولتی وزارت نیرو استخدام شوند.

خبر ۲۴ مهر ۹۷ -دریافت کارت آزمون استخدامی وزارت نیرو سال ۹۷

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون استخدام وزارت نیرو در سال ۹۷ به اطلاع میرسانیم،لینک دریافت کارت آزمون استخدامی وزارت نیرو فعال گردید.

برای دریافت کارت کلیک کنید

 برای مشاهده برگ‌راهنمای‌ کارت آزمون وزارت نیرو اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۲ مهر ۹۷ – اطلاعیه زمان دریافت کارت آزمون استخدامی وزارت نیرو سال ۹۷

اطلاعیه تاریخ پرینت کارت و زمان برگزاری آزمون استخدامی شرکتهای وابسته (غیردولتی) توزیع نیروی برق،آب و فاضلاب شهری و مدیریت تولید برق(نیروگاه) سال ۱۳۹۷

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی شرکتهای وابسته (غیردولتی) توزیع نیروی برق،آب و فاضلاب شهری و مدیریت تولید برق (نیروگاه) در سال ۱۳۹۷ می‌رساند که آزمون مذکور صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۷/۲۶ در ۳۱ شهرستان کشور برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم­ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون

لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه‌شنبه ۹۷/۰۷/۲۴ بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

ب – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:

۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در بندهای ۳ ، ۸، ۱۴ ، ۱۵ و ۱۹ (جنس، معلولیت، مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و اولویت انتخابی) کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند.

۲ـ چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده این سازمان مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمایند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.

۳- چنانچه عکس روی کارت داوطلب دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می­باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده این سازمان مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند. موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.

ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.

تذکر: داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

ج – آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون

در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی و یا هریک از موارد مندرج در بند «ب» فوق، داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸:۳۰ الی۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ الی ۱۷:۰۰ بعدازظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۰۷/۲۵ به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول ذیل) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

د- زمان و محل برگزاری آزمون

آزمون کلیه داوطلبان در صبح روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۰۷/۲۶ برگزار می‌گردد و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت‌ ۰۸:۳۰ (هشت و سی دقیقه‌) همان‌روز خواهد بود. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج گردیده است.

ه‍‍ ـ تذکرهای‌ مهم‌

۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.

۲- در ورودی ِحوزه­های امتحانی راس‌ ساعت‌ ۰۸:۰۰ (هشت) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.

۳- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.

۴- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب میگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.

۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، انگشتر هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رفتار خواهد شد.

جدول محل تشکیل باجه رفع نقص آزمون استخدامی شرکتهای وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه وزارت نیرو سال ۱۳۹۷

استان شهرستان محل تشکیل باجه رفع نقص آدرس محل تشکیل باجه رفع نقص
آذربایجان شرقی تبریز دانشکده فنی و حرفه ای شماره یک تبریز تبریز: بالاتر از منظریه ، جنب لشگر عاشورا
آذربایجان غربی ارومیه دانشگاه ارومیه ارومیه: خیابان شهید بهشتی،ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی دانشگاه ارومیه
اردبیل اردبیل دانشگاه محقق اردبیلی اردبیل: انتهای‌خیابان دانشگاه، دانشگاه محقق اردبیلی، ساختمان سابق اداره کل امور آموزشی دانشگاه
اصفهان اصفهان دانشگاه اصفهان اصفهان: میدان آزادی، بلواردانشگاه، درب شمالی دانشگاه ، ستاد برگزاری آزمونهای دانشگاه اصفهان
ایلام ایلام دانشگاه ایلام ایلام: بلوار پژوهش، دانشگاه ایلام، سازمان مرکزی ، حوزه معاونت آموزشی
بوشهر بوشهر دانشگاه خلیج فارس بوشهر بوشهر: خیابان شهید ماهینی، دانشگاه خلیج فارس بوشهر، سازمان مرکزی معاونت آموزشی
تهران تهران دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره تهران: میدان فردوسی ، خیابان انقلاب ، مابین خیابان استاد نجات اللهی و سپهبد قرنی ، بن بست شاهرود
چهارمحال و بختیاری شهرکرد دانشگاه شهرکرد شهرکرد: بلوار رهبر، دانشگاه شهرکرد، معاونت آموزشی
خراسان جنوبی بیرجند دانشگاه بیرجند بیرجند: میدان شهدا، خیابان دانشگاه، دانشکده هنر
خراسان رضوی مشهد دانشگاه فردوسی مشهد مشهد: بلوار وکیل آباد، روبروی پارک ملت، درب شمالی دانشگاه فردوسی مشهد، مدیریت آموزشی دانشگاه
خراسان شمالی بجنورد دانشگاه بجنورد بجنورد: کیلومتر۴ جاده اسفراین، دانشگاه بجنورد
خوزستان اهواز دانشگاه شهید چمران اهواز اهواز: بلوار گلستان، جنب پل پنجم، ورودی دانشگاه شهید چمران اهواز
زنجان زنجان دانشگاه زنجان زنجان: کیلومتر ۶ جاده تبریز، دانشگاه زنجان، ساختمان مرکزی واحد رایانه
سمنان سمنان دانشگاه سمنان سمنان: روبروی پارک سوکان، پردیس شماره یک دانشگاه سمنان، ساختمان انتشارات دانشگاه
سیستان و بلوچستان زاهدان دانشگاه سیستان و بلوچستان-زاهدان زاهدان: خیابان دانشگاه ، ورودی زیباشهر، سازمان مرکزی دانشگاه سیستان و بلوچستان ، دفتر معاونت آموزشی
فارس شیراز دانشگاه شیراز شیراز: خیابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز
قزوین قزوین دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره)- قزوین قزوین: انتهای بلوار دانشگاه ، دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، سایت کامپیوتری دانشکده فنی و مهندسی
قم قم دانشگاه قم  قم: بلوار الغدیر، بعد از شهرک قدس، دانشگاه قم، ساختمان سازمان مرکزی ، اتاق ۱۱۵
کردستان سنندج دانشگاه کردستان سنندج: خیابان پاسداران، خیابان دانشگاه، درب اصلی دانشگاه کردستان، واحد صدور کارت
کرمان کرمان دانشکده  فنی و حرفه ای شهید چمران کرمان کرمان: خیابان شهید مصطفی خمینی (ره) (شهاب سابق) ابتدای اتوبان هفت باغ علوی
کرمانشاه کرمانشاه دانشگاه رازی کرمانشاه کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی، سازمان مرکزی دانشگاه، اداره آموزش
کهگیلویه و بویراحمد یاسوج دانشگاه یاسوج یاسوج: میدان معلم، خیابان دانشجو، دانشگاه یاسوج، ساختمان مدیریت آموزشی
گلستان گرگان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان گرگان: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
گیلان رشت دانشگاه گیلان رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهر بازی، پردیس دانشگاه گیلان
لرستان خرم آباد دانشگاه لرستان خرم آباد: کیلومتر۵جاده (خرم آباد- تهران)، دانشگاه لرستان، اداره امور آموزشی دانشگاه
مازندران ساری دانشکده فنی امام محمد باقر (ع) ساری: بلوار خزر، خیابان شهید مطهری (طبرستان)
مرکزی اراک دانشگاه اراک اراک: میدان شریعتی، ابتدای بلوار میرزای شیرازی ، درب اصلی دانشگاه اراک، روبه روی باجه انتظامات
هرمزگان بندرعباس دانشگاه هرمزگان بندرعباس: آزاد شهر، بلوار افروز شهابی­پور، مجتمع آموزشی پژوهشی بصیرت (گفتگوی تمدنها)
همدان همدان دانشگاه بوعلی سینا همدان همدان: شهرک مدرس ، خیابان ابوطالب ، جنب دبیرستان دانشگاه ، دانشکده علوم انسانی
یزد یزد دانشگاه یزد یزد: صفائیه ، بلوار دانشگاه، دانشگاه یزد، ورودی دانش
البرز کرج دانشگاه خوارزمی – پردیس کرج کرج : حصارک، میدان دانشگاه،دانشگاه خوارزمی پردیس کرج

خبر ۱۹ شهریور ۹۷ – فراخوان شماره ۷ دعوت به همکاری وزرات نیرو

وزارت نیرو در راستای راهبرد شایسته گزینی در دولت دوازدهم و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه افراد دارای صلاحیت‌های عمومی و تخصصی خدمتگزاری، از متخصصان داوطلب واجد شرایط برای همکاری در سمت‌های زیر دعوت به اعلام آمادگی می‌نماید

جهت مشاهده شرایط انتصاب بر روی عنوان مورد نظر کلیک نمایید

۱- مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای سیستان و بلوچستان
۲- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری استان بوشهر
۳- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر

مهلت ثبت نام : ۹۷/۰۶/۱۸ الی ۹۷/۰۷/۰۱


متن آگهی استخدام وزارت نیرو در سال ۹۷

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده به اطلاع میرسانیم، متقاضیان ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت‌های وابسته (غیردولتی) توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب شهری و مدیریت تولید برق (نیروگاه) سال ۱۳۹۷ می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۹۷/۵/۲۲ برای انجام مراحل ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه نمایند.

شرکتهای وابسته (غیردولتی) شامل شرکتهای توزیع نیروی برق، آب و فاضلاب شهری و مدیریت تولید برق (نیروگاه) در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و به استناد مجوزهای استخدامی صادره و براساس موافقت مجمع عمومی شرکتهای وابسته (غیردولتی)، تعداد ۱۵۵۷ نفر را از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و موسسات آموزشعالی مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فنّاوری، از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی (عمومی و تخصصی)، مصاحبه و گزینش پس از کسب نمره حد نصاب به ترتیب بالاترین نمرات اخذ شده در آزمون کتبی ( عمومی و تخصصی ) و مصاحبه استخدام مینماید. در بخش اول، شرایط عمومی استخدام، در بخش دوم، شرایط اختصاصی استخدام و در بخش سوم، امتیازات و سهمیه های قانونی اعلام میگردد.

بخش اول ـ توضیحات عمومی

شرایط عمومی استخدام

۱ -داشتن تابعیت ایران
۲ -انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای آقایان
۳ -عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
۴ -نداشتن سابقه محکومیت جزایی موثر
۵ -داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند
۶ -اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۷ -التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۸ -دارا بودن شرایط احراز شغل متناسب با جداول نیازهای استخدامی برای شغلمحل مورد تقاضا
۹ -نداشتن منع قانونی برای استخدام و تعهد خدمتی به دیگر سازمانها
۱۰ -داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی و پیمانی دستگاههای اجرایی و یا کارکنان مدت معین / دائم
شرکتهای وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه صنعت آب و برق و یا بازخرید خدمت باشند.
۱۱ -احراز صلاحیتهای عمومی به تایید گزینش پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه

بخش دوم ـ شرایط اختصاصی استخدام

۱ -داشتن مدرک تحصیلی متناسب با مقطع، رشته و گرایش تحصیلی اعلام شده در جداول نیازهای استخدامی
۲ -داشتن شرایط سنی به شرح زیر:
حداکثر ۳۰ سال برای مقطع کاردانی (متولدین بعد از تاریخ ۱۳۹۷/۷/۲۶
حداکثر ۳۲ سال برای مقطع کارشناسی (متولدین بعد از تاریخ ۱۳۶۵/۷/۲۶
حداکثر ۳۵ سال برای مقطع کارشناسیارشد و بالاتر (متولدین بعد از تاریخ ۱۳۶۲/۷/۶۲
تذکر: ملاک عمل برای محاسبه تاریخ فارغالتحصیلی، معافیت دائم و پایان خدمت نظاموظیفه و محاسبه سن داوطلبان روزبرگزاری آزمون ۱۳۹۷/۷/۲۶ میباشد
۱-۲ -موارد زیر به شرط ارائه تاییدیه معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده میشود:
الف – جانبازان، آزادگان، همسـر و فرزندان شـهدا، فرزندان و همسـر جانبازان ۲۵ درصـد به بالا و فرزندان و همسـر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه ا سارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل ششماه ح ضور داوطلبانه در جبهه، از شرط حداکثر سن معاف میباشند.
ب – رزمندگان با سابقه کمتر از ششماه حضور داوطلبانه در جبهه به میزان مدت حضور در جبهه.
ج – مدت انجام خدمت سربازی، حداکثر به مدت ۲۴ ماه
د – مشمولین ردیف ۳ جدول شماره یک این اطلاعیه به میزان سابقه مورد تایید توسط شرکت مربوطه مشروط به ارائه تاییدیه سازمان
مربوط و گواهی پرداخت حق بیمه به سازمانهای بیمه معتبر
ه – مشمولین ردیف ۴ جدول شماره یک این اطلاعیه و دارندگان سابقه کار در شرکتهای تابعه (دولتی) اعم از نیروهای انجام کار معین، قرارداد کارگری، طرحی، شرکتی ( تعاونی و حجمی ) و شرکتهای وابسته (غیردولتی) اعم از تامین نیروی انسانی، شرکتی، حجمی و طرحی زیرمجموعه صنعت آب و برق حداکثر به میزان ۱۵ سال مشروط به ارائه تاییدیه سازمان مربوط و گواهی پرداخت حق بیمه به سازمانهای بیمه معتبر لازم به ذکر است گواهی فراغت از تحصیل داوطلبان، کارت مربوط به وضعیت نظاموظیفه و تاییدیههای مربوط به جدول شماره ۱،بایستی حداکثر تا روز برگزاری آزمون آماده و صادر شده باشد و به همراه سایر تاییدیهها در روز تطبیق مدارک ارائه گردد. هر یک از داوطلبان که به هنگام ثبتنام، اطلاعات نادرست و جعلی ارائه نموده و یا واقعیتی را کتمان نموده باشد و به سبب این اطلاعات پذیرفته شوند، هر زمان که غیرواقعی بودن اطلاعات مشخص شود، قبولی ایشان ملغی بوده و به لحاظ طولانی نمودن فرآیند استخدام، اقدام لازم طبق قوانین و مقررات به عمل خواهد آمد.

مراحل ثبت نام

۱ -تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی
۲ -فایل عکس اسکن شده
داوطلب میبایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسـال از طریـق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
– عکس ۴ ۳ که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)
– عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.
– اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰ ۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰ ۳۰۰ باشد.
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.
– حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلوبایت بیشتر باشد.
– حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.
– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.
تبصره ۱ :اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نمیباشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تبصره ۲ :عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.
تبصره ۳ :درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبتنام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد.
تذکر مهم: با توجه به مشکلات بهوجود آمده در آزمونهای قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام میشود، رخ داده است، تاکید میگردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبتنامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

پرداخت وجه ثبت نام

– ثبت نام به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۵/۲۲ لغایت روز یکشنبه مورخ ۲۸/۵/۱۳۹۷ انجام خواهد پذیرفت.
– متقاضیان واجد شرایط میبایست نسبت به پرداخت وجه ثبت نام به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰) چهارصد هزار) ریال به صورت الکترونیکی و یا از
طریق کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.
– لازم به توضیح است مدت ثبت نام به هیچوجه تمدید نمیگردد و متقاضیان باید در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از
موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
– متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
– به ثبت نامهای ناقص، ترتیب اثر داده نخواهد شد. لذا متقاضیان باید قبل از ثبت نام شرایط عمومی، اختصاصی، عناوین شغلی و
رشته های تحصیلی (مندرج در صفحات ۱۶ الی ۱۸۰ (را به دقت مطالعه نمایند و وجوه پرداختی به هیچوجه مسترد نمیگردد.
صرفاً داوطلبانی میتوانند در این آزمون ثبتنام نمایند که در زمان برگزاری آزمون دارای مدارک ذیل باشند:
– دارا بودن مدرک لازم در مقطع و رشته تحصیلی مندرج در شرایط احراز مشاغل ذکر شده در دفترچه راهنما.
– کارت ملی
– شناسنامه عکسدار
– کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران)
– مدارک دال بر ایثارگری (ویژه داوطلبان ایثارگر)
– مدارک دال بر معلولین عادی (ارائه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی)
– مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد براساس هر یک از موارد مشخص در بندهای دهگانه ذکر شده در بند یک امتیازات و
سهمیه های قانونی).
– مدارک دال بر جبران کثرت سن
– تاییدیه های مربوط به مشمولین امتیازات خاص مندرج در جدول شماره ۱ این اطلاعیه.

نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت نام

۱ -درردیفهای۱ ،۲ و۳ :داوطلببایددرمحلموردنظرنامخانوادگی، نام و نام پدر خودرا مطابق باشناسنامه بطورکامل وخوانا وارد نماید.
(ازبکاربردن مد، تشدید، الف محذوف یا همزه خودداری شود).در صورت وارد نکردن هرکدام از موارد فوق اجازه ورود به مرحله بعد داده
نشود (تکمیل این بندها اجباری میباشد)
۲ -در ردیف ۴ :داوطلب بایدکد ملی خودرا که ده رقم می باشد از چپ به راست درمحل مربوط درج نمایدواز درج ممیز و یا خط تیره
خودداری نماید.ضمناً داوطلبانی که تاکنون موفق به اخذکارت ملی نشده اند برای اطلاع ازشماره کد ملی خود با شماره تلفن گویای
۶۶۷۲۹۵۹۳-۰۲۱تماس حاصل نمایند. ( تکمیل این بند اجباری می باشد)
۳ -در ردیف ۵ ،داوطلب باید برحسب اینکه،زن یا مرد میباشد منحصراً مربع مربوط راعلامتگذاری نماید. ( تکمیل یکی از موارد این
بند اجباری می باشد )
۴ -درردیف ۶ ،داوطلب باید ازسمت چپ به راست فقط شماره شناسنامه خودرادرمحل مربوطه درج نمایدو از درج حروف،ممیزویاخط
تیره که در بعضی شناسنامه هادرج گردیده خودداری نماید. ( تکمیل این بند اجباری می باشد )
۵ -درردیف۷:داوطلب باید تاریخ تولد خودرادرمحل مربوطدرج نماید برایدارندگان مدرک تحصیلیکاردانی۳۰ سال (متولدین۱۳۶۷/۰۷/۲۶
به بعد) و مدرک تحصیلی کارشناسی ۳۲ سال (متولدین۱۳۶۵/۰۷/۲۶ به بعد) و برای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر ۳۵ سال
(متولدین۱۳۶۲/۰۷/۲۶ به بعد) (دورقم اول سال تولدیعنی۱۳درج گردیده است) ( تکمیل این بند اجباری می باشد )
۶ -درردیف ۸ :داوطلب می بایست وضعیت تاهل خود را مشخص نماید. (تکمیل این بند اجباری می باشد).

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون

کارت شرکت در آزمون از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۷/۷/۲۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار خواهد گرفت. آزمون روز پنجشنبه مورخ ۱۳۹۷/۷/۲۶ در تهران و مراکز استانها و با توجه به آمار شرکت کنندگان، حسب مورد در شهرستانها برگزار خواهد شد و ملاک تعیین حوزه امتحانی داوطلبان، شهرستان محل اقامت فعلی میباشد که در تقاضانامه درج خواهند نمود. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون، ابتدا توسط شرکت متقاضی استخدام مربوط و سپس به صورت متمرکز در شرکت مادرتخصصی ذیربط بررسی خواهد شد.

بخش سوم: امتیازات و سهمیه های قانونی

نمره داوطلبان بومی استان با ضریب یکویک دهم (۱/۱) و بومی شهرستان با ضریب یک ودو دهم (۱/۲) نمره مکتسبه در آزمون کتبی و صرفاً در صورت کسب حد نصاب لازم در آزمون محاسبه میگردد. همچنین، امتیاز مربوط به بومی بودن براساس فرم مصاحبه شرکتهای وابسته (غیردولتی) نیز لحاظ میگردد.
تذکر۱ :داوطلبان بومی (اعم از بومی استان یا شهرستان) متقاضی استخدام برای شغل محلهای شرکتهایی که محل خدمت آنها در مرکز استان قرار دارند، صرفاً از امتیاز یک ویک دهم (۱/۱) برخوردار خواهند شد.
داوطلب بومی: افرادی که حداقل دارای یکی از ویژگیهای زیر باشند، داوطلب بومی استان یا شهرستان تلقی میگردند.
یک ـ شهرستان محل تولد داوطلب یا همسر وی، با شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
دو ـ استان محل تولد داوطلب یا همسر وی، با استان محل موردتقاضا برای استخدام یکی باشد.
سه ـ همسر و فرزندان کارکنان رسمی و پیمانی شاغل در دستگاههای اجرایی و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) و شرکتهای تابعه (دولتی) و وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه وزارت نیرو که شهرستان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با شهرستان محل موردتقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
چهار ـ همسر و فرزندان کارکنان رسمی و پیمانی شاغل در دستگاههای اجرایی و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته)
و شرکتهای تابعه (دولتی) و وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه وزارت نیرو که استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین داوطلب با استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
پنج ـ داوطلب حداقل چهار (۴ )سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان محل موردتقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
شش ـ داوطلب حداقل چهار (۴ )سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در استان محل موردتقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
هفت ـ داوطلب حداقل چهار (۴ )سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
هشت ـ داوطلب حداقل چهار (۴ )سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشد.
نه ـ پدر، مادر و یا همسر داوطلب، حداقل چهار (۴ )سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.
ده ـ پدر، مادر و یا همسر داوطلب، حداقل چهار (۴ )سال سابقه پرداخت حق بیمه در استان محل موردتقاضا برای استخدام را داشته باشند.
تذکر۲ :داوطلبان متقاضی استخدام در شغل محلهای مستقر در استان تهران از امتیاز مربوط به بومی بودن در هیچکدام از مراحل استخدام (آزمون کتبی و مصاحبه) برخوردار نمیگردند.

مواد آزمون

به هر یک از داوطلبان، یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.
الف- مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین میشود
۱ -فنّاوری اطلاعات (مهارتهای هفتگانه ICDL)
۲ -ریاضی و آمار مقدماتی
۳ -زبان و ادبیات فارسی و آیین نگارش
* ۴ -معارف اسلامی
۵ -زبان انگلیسی ـ عمومی
۶ -اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و قانون اساسی
۷ -هوش و استعداد شغلی
*- اقلیتهای دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالهای معارف اسلامی معاف بوده و دراین صورت، نمره مکتسبه این داوطلبان براساس مجموع تراز شده سایر سوالها محاسبه خواهد شد.

سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو ۹۷

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

ب- مواد آزمون تخصصی

مواد آزمون تخصصی برای هر یک از رشته های شغلی، در جدول شماره ۲ مشخص شده است.
تذکر مهم: سوالهای حیطههای تخصصی آزمون براساس دانش و مهارتهای تخصصی متناسب با رشته های شغلی یا مشاغل، براساس مواد آزمون مندرج در جدول شماره ۲ تهیه خواهد شد.
داوطلبان صرفاً در صورتی میتوانند در این آزمون ثبتنام نمایند که عنوان مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و گرایش رشته تحصیلی آنها در شرایط احراز مشاغل اعلام شده در آگهی استخدامی، ذکر شده باشد.

تذکر مهم

۱- در هر یک از رشته های شغلی امتحانی (مشخص شده در جداول نیازهای استخدامی) صرفاً فارغ التحصیلان همان رشته،گرایش و مقطع میتوانند شرکت کنند و پذیرش دیگر رشته ها یا گرایشها و یا مقطع بالاتر یا پایین تر امکان پذیر نمی باشد. در مورد رشته های تحصیلی که گرایش ذکر نگردیده است ، منظور رشته تحصیلی بدون گرایش می باشد .
۱-۱ دروس آزمون با توجه به ویژگی ها و نیازهای هر یک از رشته های شغلی و همچنین تنوع رشته های تحصیلی مجاز تعیین گردیده است
۲- -پذیرش داوطلبان با توجه به مقطع، رشته و گرایش تحصیلی ذکر شده در هنگام ثبت نام صورت می پذیرد. مسئولیت صحت و سقم این موارد و ارائه اصل مدارک مورد ادعا به عهده داوطلب خواهد بود.
۳ -قبولی در آزمون کتبی به منزله استخدام قطعی نبوده، بلکه موکول به موفقیت داوطلبان در مراحل بعدی شامل مصاحبه، گزینش، معاینات پزشکی و اخذ عدم سوءپیشینـه از مراکز ذی صـلاح می باشـد. لازم به تاکید است گزینش نهایی از بین داوطلبان واجد شرایط انجام خواهدشد.
۴- پذیرفته شدگان نهایی می بایستی آمادگی خدمت و اشتغال به کار در هر یک از شهرهای استان حوزه فعالیت شرکت موردنظر که در جداول نیازهای استخدامی تعیین شده است را داشتـه باشند و موظف به سپردن ده (۱۰ ) سال تعهد خدمتی به صورت محضری در رشته شغلی و محل خدمت تعیین شده ( موضوع تذکر ۴ بخش سوم این اطلاعیه)، به شرکت می باشند.
۵- در این آزمون، هر داوطلب می تواند صرفاً برای یک شغل محل در یک شرکت ثبت نام نماید.

 

جدول شماره ۲ – کد و عناوین شغلی و مواد آزمون

برای دانلود فایل کد و عناوین شغلی و مواد آزمون اینجا کلیک کنید

جدول شماره ۳ – کد و نام استان ؛ نام و کد شهرستان

برای دانلود فایل کد و نام استان ؛ نام و کد شهرستان اینجا کلیک کنید

فهرست دستگاههای متقاضی:

شغل محلها و شرایط دستگاهها شامل :
– شرکت های توزیع نیروی برق البرز، بوشهر، چهار محال و بختیاری، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، شیراز، غرب مازندران، فارس، قزوین، قم، کرمانشاه ، کهگیلویه و بویراحمد، گلستان، مرکزی، مشهد، هرمزگان، همدان، یزد.
– شرکت های آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، اهواز، بوشهر، تهران، چهار محال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خوزستان، زنجان، سمنان، فارس، قزوین، قم، کاشان، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویر احمد، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، مشهد، هرمزگان، همدان، یزد.
– شرکت های مدیریت تولید برق (نیروگاه) کرمان ، بیستون کرمانشاه ، شیروان، قائن، ایرانشهر ، بمپور، کنارک چابهار، شهید رجایی، اسلام آباد کرمانشاه، گازی خراسان، شهید مفتح

جدول فهرست شغلی 

فرم تقاضانه ثبت نام

زمان شروع ثبت نام ساعت ۱۰ صبح ۲۲ مرداد ۹۷

برای دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

 برای ثبت نام اینجا کلیک نمایید

سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو ۹۷

آرشیو استخدام وزارت نیرو

 

دیدگاه ها (۳,۱۸۹)

 1. حامد می‌گه:

  نتایج ازمون اومد ، من با توجه به اینکه میدونم زبانم رو خوب زدم ، برای من زده ۳۴ % ، در کل ی مشکلی که خیلی هم بزرگ بود در این استخدام وزارت نیرو مورخه ۲۶ مهر ۹۷- سهمیه ها در موقع اعلام نمره خام لحاظ میشد و این یعنی مابقی کشک ، ما که رد شدیم و همچنان بیکار ، درصد میانگین عمومی هام ۳۰% تخصصی هام ۱۶%

  • احسان می‌گه:

   من میانگین عمومی ۵۵ میاانگین تخصصی ۵۲.
   به لطف دوستان سهمیه دار مردودددد

  • مهشید می‌گه:

   سلام من همه اطلاعتمو دارم وقتی نتایج رو میخوام ببینم میگه داوطلب وجود ندارد چکار کنم؟

  • akram می‌گه:

   واقعا نا امیدم میانگین درصدای عمومیم ۴۰ اختصاصی دو درس رو ۷۰ زدم یکی رو ۵ و یکی رو ۱۵ بعد شدم مردود این واقعا انصافه واقعا یکی بگه عدالت وجود داره اصلا

 2. علی می‌گه:

  ۷ -به مشمولین جدول شماره (۱) براساس اولویتهای تعیین شده ضرایبی اختصاص می یابد که در محاسبه حد نصاب نیز لحاظ می گردد.***

  تبصره ۱ : ضریب بومی مربوط به داوطلبان بومی فقط در نمره کل نهایی موثر است و در تعیین حدنصاب اعمال نخواهد شد.***

  تبصره ۲ : ضریب بومی مربوطه به سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران و مشمولین جدول شماره ۱ در محاسبه حد نصاب لحاظ می گردد.

  ***دوستان خواهشن توجه کنین که طبق بند ۷ و تبصره ۲ به مشمولین جدول ۱ در “تعیین حد نصاب” دو ضریب یعنی هم “ضریب مخصوص مشمولین این جدول” که مقدارش هم مشخص نیست و هم “ضریب بومی” تعلق میگیره بازم میگم هر دوتا ضریب برای “تعیین حد نصاب” لحاظ میشن، در صورتی که طبق تبصره ۱ به داوطلب های آزاد حتی ضریب بومی هم در تعیین حد نصاب تعلق نمیگیره یعنی مشمولین جدول از یک از همون ابتدای کار ۲ ضریب جلوتر از بقیه هستند***

 3. سهیلا می‌گه:

  سلام.
  امیدوارم نتایج واقعا به حق باشه! نظر دوستان راجع به سوالات کارشناس برنامه ریزی چیه؟ به نظرم بجز آمارو ریاضیش بقیه سوالا تقریبا سخت بود!!!

 4. سمیرا می‌گه:

  سلام ادمین محترم من به دلیل مشکل مالی هنوز نتونستم برا آزمون وزرات نیرو ثبت نام کنم شما نمیتونید به من کمک کنید ک ثبت نام کنم؟؟؟

 5. مهندس می‌گه:

  دوستان اگه از خانواده شرکت های وابسته وزارت نیرو نیستید زیاد امیدوار نباشین این استخدام صرفا جهت ایجاد ظرفیت للازم برای تبدیل وضعیت کارکنان فعلی شرکت های مذکور در آگهی است

 6. محمد می‌گه:

  سلام این مهندسی مکانیک بدون گرایش شامل گرایش طراحی جامدات میشه یا نه

 7. ناشناس می‌گه:

  چرا در آزمون استخدامی از سوی وزارت نیرو از فارغ التحصیلان رشته علو و مهندسی آب برای ظرفیت های استخدامی درخواستی صورت نمیگیرد آیا بهتر نیست در این مورد تصمیمات جدی گرفته شود تا فارغ التحصیلان این رشته از بلا تکلیفی خارج شوند؟

 8. محسن می‌گه:

  با سلام
  بنده در آزمون پذیرفته شدم و تحقیقات محلی و گزینش نیز در دی ماه سال گذشته انجام شد. از ابتدای سال در تماسی که با شرکت محل استخدام (آبفا تهران) داشتم، گفتند نباید ممنوعیت استخدام داشته باشم، فلذا با محل کار قبلی قرارداد عقد ننمودم. از ابتدای اردیبهشت ماه بیکار هستم و شرکت از تاریخ شروع بکار ابراز بی اطلاعی میکند. درصورت امکان در این خصوص پیگیری فرمایید.
  باسپاس

 9. میلاد می‌گه:

  با سلام و عرض خسته نباشید به شما و همکاران عزیزتون ،
  لطفا در مورد موضوع زیر پیگیری شود و اطلاع رسانی شود ممنون میشوم:
  در خبر ۲۲ اردیبهشت ۹۷ – جذب دو هزار نیروی جدید در وزارت نیرو ، در قسمت توضیحات تکمیلی که عینا” از متن کپی شده است :” آخرین آزمون شرکت‌های دولتی (تابعه) وزارت نیرو نیز در تاریخ ۳ شهریور ۹۶ همزمان با چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.”
  ۳ شهریور چهارمین آزمون متمرکز برگزار شده است اما در این آزمون ۱۵ دستگاه اجرایی حضور داشتند که اصلا” از وزارت نیرو خبری نبوده است و این یک تناقض بزرگ می باشد و به احتمال زیاد نور چشمی ها بدون آزمون جذب شده اند!!!!! یا شاید هم بنده اشتباه می کنم!!! لطفا” در صورت امکان شفاف سازی شود. با تشکر

 10. سارا می‌گه:

  اینا همش الکیه بابا
  میگن استخدامی در صورتی که خانم اصلا بر نمیدارن، من رشتم برق الکترونیکه ارشد، خانم تهران بر نمیدارن این چه وضعیه آخه الکی درس خوندیم پس

 11. سمیه می‌گه:

  سلام تورو خدا ادمین جواب سوال منو لطفا بده…
  تو یکی از جداول مصاحبه زدن شبانه خونده باشیم توی دانشگاه معدل و همینطور محل دانشگاهمون نمره کمتری میگیره حتی اگه جزده دانشگاه برتر باشیم…. توی مدرک موقت دانشگاه که قید نشده شبانه چطوری اینو تشخیص میدن؟

  • یی می‌گه:

   هیچ جوری نمی تونن تشخیص بدن. من پرسیدم حتی توی استعلام هم چیزی معلوم نمیشه. خودشونم دقت نمی کنن خیالت جمع. البته امتیاز زیادی از دست نمیدی.

 12. حسین می‌گه:

  با سلام من سهمیه فرزند ایثارگری داشتم ولی در جواب سهمیه من درج نشده و مردود شدم کجا باید میگیری کرد

 13. sepideh می‌گه:

  سلام هرکی قبول شده بکه درصداش جطوری زده

  • ابوالفضل می‌گه:

   منم مردود شدم فک کنم نمیدونم چجوری عاقا هرکی قبول شده بگه درصداش چجوری بوده

  • حسین می‌گه:

   قبول شدم.میانگین ۳۵ درصد.سال پیشم دعوت ب مصاحبه شدم ولی ازونجاییکه این ازمون وسیله ای برای تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی به استخدامی هستش نه سال پیش قبول شدم نه امیدی ب امسال دارم

 14. امیر می‌گه:

  من همه درس ها رو بالا زدم مخصوصا عمومی ها که کمترین درسم رو۳۰زدم چندتا هم ۷۰ به بالا داشتم ولی نوشته مردود

 15. لیدا می‌گه:

  سلام وقت بخیر و خسته نباشید خدمت شما.نتایج آزمون کی اعلام میشه؟

 16. علیرضا می‌گه:

  سلام
  این نتایجش کی اعلام میشه ؟ یه ماهه گذشته

 17. سیدخدا می‌گه:

  خدایا به داد همه ادمایی برس که مثل من رفتن فیزیک خوندن ، هیچ جایی هیچ سازمان و هیچ ارگانی فیزیک برنمیداره
  خدایا به عظمت و جلالت قسم مشکل همه جوانها را خودت حل کن و گوشه چشمی هم به این بنده حقیر بفرما

  • یه بنده خدا می‌گه:

   مشکل میدونی کجاست رشته تحصیلی نیست اخه منم که ارشد برق قدرت دارم با شما فرقی ندارم اخه این استخدامی ها از قیل تعیین شده است ساده نباشید این ازمون فقط واسه اینه که اونایی که با پارتی رفتن سر کار رو قانونی کنن بعلاوه اینکه یه چول ازمون هم از همه بچاپن

   • میم می‌گه:

    با سلام
    موافق دیدگاه شما نیستم
    درسته که اوضاع خیلی خرابه و اکثر جاها بصورت روابط خوانوادگی اقدام به استخدام میکنند ولی نباید آزمون رو زیر سوال برد. من به آزمون هایی که سنجش مجری اونهاست ایمان دارم.

    موفق باشد

 18. سعید می‌گه:

  چرا نمیشه کارت استخدامی خرید؟؟؟

 19. ولی عابدینی می‌گه:

  سلام توآگهی از تربیت بدنی اسم برده اید ولی تو سهمیه هیچ کدوم از محلهای جغرافیایی اسمی از کارشناس تربیت بدنی نیست این چه نوع استخدامیه ؟!لطفا جواب بدید؟

 20. بینام می‌گه:

  چرا هیچ کجا استخدامی زبان نداره؟اگه استخدامی نداره از رشته های دانشگاهی حذف کنید که مردم نرن چند سال بخونن که آخرشم بیکار بشینن

  • صاحب یک آژانس مسافرتی می‌گه:

   پیشنهاد می کنم شما که مدرک زبان دارید در دوره کوتاه مدت مدیریت فنی بند الف و بند ب ویژه گردشگری شرکت کنید و مدرک آن را از سازمان گردشگری اخذ کنید به راحتی می توانید در آژانس ها به عنوان مدیر فنی استخدام شودید با حقوق و درآمد بالا . چون داشتن مدیر فنی بند الف و بند ب برای آژانس اجباری است .

 21. پریا می‌گه:

  سلام.من در مقطع ارشد از پایان نامم دفاع کردم ولی هنوز برای فارغ التحصیلی اقدام نکردم میتونم شرکت کنم؟

 22. خسروي می‌گه:

  چرا همیشه با محدودیت سنی است این سازمانها پس کسانیکه در ٣۵ سالگی ارشد میگیرند یا در ٣٠ سالگی کارشناسی !
  واقعا چه باید بکنند ؟؟؟؟؟

 23. محمد می‌گه:

  معذرت دوستان…من اشتباهی کارت ۴۵ هزارتومنی خریدم برا سریال ثبت نام ومتاسفانه رشته منو نمیخواد هرکی لازم داره به شمارم زنگ بزنه ۰۹۱۱۹۰۶۰۹۴۷—۰۹۳۵۲۷۹۴۸۸۶ ….. به قیمت کمتر میفروشم….اول شماره سریالو میدم تست کن اگه اشتباه بود پولشو نده

  • عسگر می‌گه:

   سلام اقا محمد من میخوام کارت اعتباری شما را بخرم با تشکر

  • صابر می‌گه:

   معذرت دوستان…من اشتباهی کارت ۴۵ هزارتومنی خریدم برا سریال ثبت نام ومتاسفانه رشته منو نمیخواد هرکی لازم داره به شمارم زنگ بزنه به قیمت کمتر میفروشم

 24. سعید می‌گه:

  شماره تماس های منابع انسانی وزرت نیرو
  ۰۲۱-۸۱۶۰۶۴۵۱ , ۰۲۱-۸۱۶۰۶۴۵۰
  خواهش می کنم از دوستان کارشناسی ناپیوسته مخصوصا مهندسی تکنولوژی کامپیوتر که زنگ بزن و بگن که این گرایش هم به آزمون استخدامی اضافه کنن و بگن که هیچ تفاوتی بین بنیادینی این دو نیست مطمعن باشید که درصورت پیگیری حتما تغییر خواهد کرد
  به طور مثال در کارشناسی ارشد کامپیوتر این را من به عینا دیدم که هر وقت اعتراض و فشار روی وزارت علوم قرار گرفت مجبور به تجدید نظر شد.
  وبه سیستم پاسخ گوی سنجش هم برید و اونجا هم پیغام بگذارید- ولی مهمتر از همه زنگ زدنست
  request.sanjesh.org/noetrequest/login/Default.aspx

 25. mfallah415 می‌گه:

  سلام
  اخه چرا برای رشته مهندسی صنایع چیزی اعلام نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  قبلنا همه ازمونا حتما مهندسی صنایع میخواست.حالا که ما مدرکمونو گرفتیم .هیچ جا بر نمیداره .اخه چرااااا؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 26. وحید می‌گه:

  اقا خواهشا جواب بدین
  من رشتم شبکه انتقال و توزیع هستش و تو دانشگاه غیر انتفاعی خوندم و تو دفترچه رشته های مجاز-علمی کاربردی شبکه های انتقال و توزیع نوشتن ینی من نمیتونم ثبت نام کنم؟

 27. mehdi می‌گه:

  سلام.بنده متولد ۶۳ هستم برای رشته شغلی کارشناسی حراست رشته پژوهشگری علوم اجتماعی میخواستم شرکت کنم ولی سنم حدود ۱۱ ماه بیشتر هس از شرایط سنی آزمون. بنده ۸۶ لیسانس گرفتم از دانشگاه دولتی و تا الان بیکارم. حالا موندم که ثبت نام کنم یا نه !! سن استخدامی را برای دهه ۶۰ باید ۴۰ در نظر میگرفتن، خیلی بی عدالتی ها شده……. تشکر از دوستان.

 28. فرزاد علیزاده می‌گه:

  من مهندس برق گرایش کنترلم . نمیتونم ثبت نام کنم ؟

 29. مینا می‌گه:

  توضیحات کو؟من رشته هارو نمیدونم

 30. محسن احمدی می‌گه:

  سلام.رشته مهندسی مکانیک گرایش طراحی جامدات و طراحی کاربردی هم میتونن شرکت کنن؟

 31. علی می‌گه:

  کدوم قسمتش رشته هارو زده؟

 32. بیکار می‌گه:

  چرا زبان برنمیدارن ما که زبان خوندیم محکوم به بیکار موندنیم!!

 33. نگار می‌گه:

  مایی که دبیری زبان خوندیم چیکار کنیم چرا باید نتونیم توی هیچ استخدامی شرکت کنیم
  خدااااااااااااا به دادمون برس

 34. نگار می‌گه:

  این همه زبان خوندیم که آخرش بیکار بمونیم آخه چرا زبان برنمیدارید گناه ما چیه که زبان خوندیم

 35. بدبخت می‌گه:

  چرا زبان انگلیسی نیست توی هیچ سازمانی؟! ما که زبان خوندیم چیکار کنیم ما نباید نون بخوریم؟!!

 36. خدایی می‌گه:

  برای چی همش مرد نوشته!!!! شغل هایی مثل کارشناس اداری و … مگه سختی کار داره که مرد ها فقط باید برن… پس چرا کنکور سراسری رشته هایی مثل مدیریت و مهندسب صنایع رو زن و مرد برمیداره … اگه قراره تو ازمون های استخدامی فقط مرد ها از این رشته ها ایتخدام شن!!!!! مگه ما خانوم ها خودمون و خانواده هامون برامون زحمت نکشبدن و درس نخوندیم!!! واقعا گناهه….خدایا…..

 37. Ghazal می‌گه:

  چرا رشته مهندسی صنایع تو استخدامی نیست لطفا رسیددددددددگی کنید

 38. علی می‌گه:

  سلام دوستان ایا گرایش مهندسی برق شبکه های انتقال و توزیع توی گرایش ها ازمون هست یا نه ….لطفا راهنمایی کنید

 39. abolfazl می‌گه:

  سلام می خواستم بدونم چراسازمان سنجش هنوز ثبت نام برای وزارت نیرو رو قرار نداد؟

  • امین می‌گه:

   باسلام با توجه به اینکه در سایت اجازه ثبت نام در استخدام وزارت نیرو لغایت ۱۳۹۵/۱۲/۲۷روز جمعه اعلام شده امکان دریافت خرید کارت و ثبت نام را نمی ده ؟

 40. میثاق می‌گه:

  سلام
  شما اعلام کردید وزارت نیرو از ۱۸ اسفند برای استخدام نیرو ثبت نام میکنه ولی تو چه سایتی ثبت نام باید کرد؟
  من همه سایتها رو گشتم لطفا راهنمایی کنید

 41. وحید می‌گه:

  سلام
  آقا من نفر اول ارشد ۱۰ دانشگاه برترم
  چطور باید اقدام کنم که بدون آزمون جذب بشم؟
  میشه راهنمایی کنید

  • مريم می‌گه:

   سلام.
   سوال من هم هست.

  • عابد می‌گه:

   با سلام خدمت وحید خان
   در سایت وزارت نیرو شرایط جذب نخبگان آمده است:
   در بخشی از آن:
   فارغ‌التحصیلان مقطع کارشناسی دانشگاه‌ها که در آزمون سراسری ورود به دانشگاه‌ها که توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار می‌گردد، دارای رتبه‌های ذیل می‌باشند:
   ۱- رتبه‌های کل زیر ۵۰۰ برای رشته‌های ریاضی فیزیک
   ۲- رتبه‌های کل زیر ۲۵۰ برای رشته‌های علوم تجربی
   ۳- رتبه‌های کل زیر ۱۰۰ برای رشته علوم انسانی
   ۴- رتبه‌های کل زیر ۱۰ برای رشته هنر
   و- دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی و بالاتر که در آزمون استخدام ادواری سازمان سنجش کشور، دارای رتبه‌های ذیل می‌باشند:
   ۱- هر کدام از گروه‌های فنی، مهندسی و فرابری داده‌ها با رتبه کمتر از ۱۰۰
   ۲- هر کدام از گروه‌های پزشکی، پیراپزشکی، کشاورزی و محیط زیست با رتبه کمتر از ۷۰
   ۳- هر کدام از گروه‌های اجتماعی، فرهنگی، آموزشی و طرح معلمان با رتبه کمتر از ۴۰
   ۴- هر کدام از گروه‌های اداری و مالی با رتبه کمتر از ۲۰

 42. بیکار می‌گه:

  لطفا شرایط سنی تا ۴۰ سال شود. چون آزمون استخدامی خیلی کم برگذار میشود و همینکه تعداد نیرویی که میخواهند یکی یا دوتا (خیلی کم) میخواهند.شرط معدل هم ۱۴ بشود

 43. شوکا می‌گه:

  سلام خواهش میکنم شرایط سنی تا ۴۰ سال و شرط معدل ۱۴ به به بالا باشه. خودتون شرایط رو بهتر از ما میدونید که تو این اوضاع بیکاری سنمون همینطور میره بالا

 44. ali می‌گه:

  سلام. تورو خدا رشته زبان انگلیسی هم اعلام کنید . بخدا افسردگی گرفتم از بس توی خونه موندم. هیچ استخدامی زبان انگلیسی رو اعلام نمیکنن.

 45. Mahla naghib می‌گه:

  سلامامسال که فرمالیته شد ازمون استخدامی

 46. نجفی می‌گه:

  سلام.لطفا درازمون امسال دررشته ی مهندسی تکنولوژی برق قدرت هم خانم برداریداعلام نیازکنید.گناه ماخانم های تکنولوژی چیه بعدازاین همه درس خوندن در هیچ ازمونی نمی توانیم شرکت کنیم.باتشکر

 47. امیر می‌گه:

  لطفا هم زمان دقیق آزمون رو اعلام کنید هم شرایط سنی مقطع کارشناسی ارشی و دکترا رو بالا ببرید

  • شوکا می‌گه:

   سلام لطفا شرایط سنی را تا ۴۰ سال بشه و شرط معدل از ۱۴ بشه. چون تو این اوضاع بیکاری سنمون همطنطور میره بالا

   • علی می‌گه:

    سلام بنده هم با این دیدگاه ونظر صددرصد موافق هستم.

   • محمد می‌گه:

    به جا اینکه جوان های پر انرژی رو بگیرن بیاین با سن ۴۰ سال استخدام کنن
    اخه چه بازدهی واسه اداره میتونه داشته باشه همه دوست دارن شرایط طبق میل خودشون باشه

    • مهناز می‌گه:

     منم فکر میکنم شرایط سنی عادلانه نیست. مخصوصا برای مدرک دکترا. اخه چطوری حساب کردن که برای کاردانی ۳۰ سال و برای کارشناسی ارشد و بالاتر ۳۵ سال در نظر گرفتن.

 48. مهی جون می‌گه:

  سلام
  توروخدا زمان دقیق ثبت نام و برگزاری ازمون رو برای من میل کنین لطفا
  ممنونم

 49. مهیار می‌گه:

  متاسفانه از یکی از کارمندای برق شنیدم که وزیر گفته فعلا نیرو نگیرید امیدوارم که واقعیت نداشته باشه
  چرا این همه خبر میدن که قرار هست پاییز آزمون بگیریم و حالا که اخر پاییز هست هیچ خبری نشده.

  برق همه جا هم قطع میشه با یه برف

 50. سهیلا می‌گه:

  سلام تاریخ دقیق ثبت نام آزمونو ممنون میشم اگه ایمیل کنید برامون .هموز که خبری نیست.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها