استخدام وزارت نیرو در سال ۹۷ (جذب دو هزار نیروی جدید)

سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو ۹۷

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

صفحه مخصوص قبول شدگان آزمون وزارت نیرو ۹۱-۹۴

خبر ۲۲ اردیبهشت ۹۷ – جذب دو هزار نیروی جدید در وزارت نیرو

معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو گفت: از ابتدای دولت یازدهم تاکنون تعداد هزار و ۹۴۶ نفر در بخش دولتی و تعداد دو هزار و ۸۶۰ نفر در بخش غیردولتی از طریق برگزاری آزمون‌­های استخدامی (مجموعاً ۴۸۰۶ نفر) در صنعت جذب شده است که این سیاست در دولت دوازدهم به نحو بارزتری تقویت شده است.
وی تاکید کرد: با توجه به نیاز‌های استخدامی اعلام شده توسط شرکت­‌های وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه شرکت توانیر و آب و فاضلاب، وزارت نیرو در نظر دارد با برنامه ریزی لازم نسبت به برگزاری آزمون مربوطه حداکثر تا پایان مهرماه سال جاری به منظور جذب حدود دو هزار نفر در شرکت­های مذکور اقدام نماید. تمامی همکاران حجمی، شرکتی و پیمانکاری می‌توانند در آزمون‌ها شرکت کنند و در صورت قبولی و شرایط احراز، به صورت مستقیم با شرکت‌های وابسته همکاری نمایند.
مهاجری افزود: در شرکت‌­های تابعه (دولتی) نیز با توجه به اینکه هرگونه جذب و استخدام در چارچوب سند برنامه­‌ریزی نیروی انسانی مستلزم اخذ مجوز از سازمان اداری و استخدامی است، اسناد برنامه‌ریزی به تفکیک حوزه‌های مختلف صنعت تهیه و به سازمان اداری و استخدامی کشور ارسال شده است. در این راستا تاکنون تعداد ۱۰ مجوز به حوزه ستادی و ۲۴ مجوز به شرکت تولید نیروی برق حرارتی اختصاص یافته است.
وی گفت: در خصوص سایر بخش‌­ها در حال پیگیری هستیم که در صورت اخذ مجوز، نیروی انسانی مورد نیاز از طریق شرکت در آزمون­های مشترک دستگاه‌­های اجرایی تامین می‌شود. این آزمون توسط سازمان اداری و استخدامی کشور و سازمان سنجش برگزار خواهد شد.
معاون تحقیقات و منابع انسانی وزیر نیرو یادآور شد: فرآیند استخدام آزمون مورخ ۲۲ اردیبهشت ۹۶ شرکت­های وابسته (غیر دولتی) به تعداد ۱۰۶۶ نفر خاتمه یافته و از ۴۹ شرکت صرفاً پرونده هشت شرکت در حال طی مراحل نهایی است و مجوز سایر شرکت­ها صادر شده است لذا شرکت‌­ها در مرحله دعوت از داوطلبان برای شروع به کار هستند.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به فراخوان صورت گرفته در شرکت­‌های آب و فاضلاب به منظور جذب فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه­‌های برتر، فرآیند بررسی مدارک و مصاحبه داوطلبان خاتمه یافته و پس از دریافت تاییدیه رتبه اول/ دومی داوطلبان از دانشگاههای محل تحصیل، مجوز استخدام افراد مشمول صادر می­شود.
توضیحات تکمیلی:
شرکت‌های توزیع نیروی برق، شرکت‌های آب و فاضلاب شهری از جمله شرکت‌های غیردولتی وابسته وزارت نیرو به شمار می‌روند. در آزمون قبلی برای شرکت‌های غیردولتی (وابسته) وزارت نیرو که ۲۲ اردیبهشت سال ۹۶ توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد بیش از ۱۵۰۰ نفر ظرفیت استخدامی وجود داشت که از این تعداد ۱۰۶۶ نفر ظرفیت استخدامی مربوط به شرکت‌های برقی بود. آخرین آزمون شرکت‌های دولتی (تابعه) وزارت نیرو نیز در تاریخ ۳ شهریور ۹۶ همزمان با چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی برگزار شد.
در آزمون جدید وزات نیرو که احتمالا تابستان و یا نهایتا تا آخر مهرماه برگزار می شود علاوه بر شرکت های توزیع نیروی برق و آب و فاضلاب ها، نیروگاه ها نیز استخدامی دارند که قرار است به  صورت یکجا برگزار گردد.
بر اساس تجارب قبلی، حدودا یک سوم ظرفیت کل پذیرش در شرکت‌های برقی به خود رشته برق اختصاص دارد و مابقی به دیگر رشته‌ها نظیر مدیریت، عمران، کامپیوتر، حسابداری، اقتصاد، شیمی، مکانیک، حقوق، فناوری اطلاعات، علوم اجتماعی و ارتباطات، فیزیک، زیست و… اختصاص می‌یابد.آزمون استخدامی جدید وزارت نیرو در سال ۹۷ برای شرکت‌های غیردولتی وابسته به وزارت نیرو را نیز سازمان سنجش آموزش کشور بصورت جداگانه برای این وزارتخانه برگزار می نماید. با توجه به اینکه از زمان شروع ثبت نام تا برگزاری آزمون فرصت کمی وجود دارد به متقاضیان توصیه می شود از حالا برنامه ریزی خود را برای حضور انجام دهند.


خبر ۴ اردیبهشت ۹۷ –  برگزاری آزمون استخدامی وزارت نیرو در سال ۹۷

 معاون مدیرکل منابع انسانی وزارت نیرو در گفت و گو با خبرنگار اعلام کرد: وزارت نیرو در تابستان سال جاری برای شرکت‌های غیردولتی و وابسته وزارت نیرو بیش از ۱۰۰۰ نفر نیروی جدید استخدام خواهد کرد.

برای مشاهده ادامه خبر اینجا کلیک کنید


اطلاعیه شماره ۳ فراخوان مدیرکل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو

اطلاعیه خطاب به داوطلبین گرامی شرکت کننده در فراخوان مدیرکل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو آمده است: «مبتنی بر فرآیند پیش‌بینی شده، آزمون تخصصی ۲۷ نفر برگزیده مرحله نخست در ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه مورخ ۵.۱۰.۹۶ به‌صورت الکترونیکی برگزار شد و متعاقب آن هر یک از اعضای کمیته بررسی صلاحیت داوطلبان به شکل مجزا پاسخ‌نامه‌های دریافتی را ارزیابی و امتیازدهی نمودند.
در ادامه مجموعه امتیازات هر فرد تلفیق شده و نهایتاً با لحاظ مندرجات فرم‌های ثبت نام و نتایج آزمون، از ۱۱ نفر از برترین داوطلبین این مرحله برای مصاحبه حضوری دعوت به‌عمل آمد.
بر این اساس مصاحبه حضوری در روز جمعه مورخ ۸.۱۰.۹۶ در محل وزارت نیرو با حضور تمامی اعضای کمیته بررسی صلاحیت داوطلبین انجام شد و هر یک از افراد دعوت‌شده امکان یافتند در چارچوب پرسش‌های مطروحه دیدگاه‌ها و نظرات خود را بیان نمایند.
در آخرین گام، کمیته بررسی صلاحیت داوطلبین بر اساس مجموعه ارزیابی‌ها و برداشت‌های خود از اطلاعات دریافتی از داوطلبین و بخصوص نتایج مصاحبه، تعداد ۵ نفر از داوطلبین را برای احراز سمت مدیرکل روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو به وزیر محترم نیرو پیشنهاد می‌نماید.
در خاتمه ضروریست مجدداً از همه داوطلبین ارجمند، اعم از همکاران گرامی خانواده بزرگ صنعت آب و برق و نیز علاقمندان خارج از مجموعه وزارت نیرو، حاضر در این فرآیند صمیمانه قدردانی شود.
همانگونه که قبلاً نیز بیان شد، وزارت نیرو اعتقاد دارد فارغ از نتیجه، که البته آن هم به لطف خداوند و تلاش و دقت لازم ان‌شاءالله انتخاب شایسته‌ای خواهد بود، این راهکار می‌تواند با فرهنگ‌سازی مناسب و توسعه و تعمیق آن، گام موثری در راستای شایسته‌گزینی در وزارت نیرو و دولت دوازدهم تلقی شود و به‌عنوان شیوه‌ای مؤثر مورد توجه قرار گیرد.»

۷ دی ۹۶ – اطلاعیه شماره ۲ فراخوان مدیرکل روابط عمومی وزارت نیرو

 به آگاهی داوطلبین گرامی شرکت کننده در فراخوان مدیرکل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت نیرو که قبلاً فرم ثبت‌نام خود را از طریق سایت تکمیل و ارسال داشته‌اند، می‌رساند پس از غربال‌گری اولیه و حذف درخواست‌های دریافت شده فاقد حداقل شرائط احراز اعلام شده، کمیته بررسی صلاحیت کاندیدا‌ها مرکب از مسئولین ذی‌ربط وزارت نیرو و خبرگان بیرونی امر روابط عمومی به‌منظور بررسی درخواست‌های واصله تشکیل شد و از میان ۱۵۴ درخواست صحیح باقیمانده، تعداد ۲۷ نفر به مرحله نخست راه یافتند.
با قدردانی مجدد از مشارکت و همراهی همه داوطلبین عزیز، به اطلاع ۲۷ متقاضی راه‌یافته به این مرحله می‌رساند که در نظر است از طریق برگزاری یک آزمون تخصصی (مشتمل بر موضوعات علمی و حرفه‌ای مرتبط)، کاندیدا‌های برتر برای انجام مصاحبه حضوری شناسایی شوند.
این آزمون به‌صورت الکترونیکی و از طریق آدرس الکترونیکی درج شده در فرم‌های تقاضا انجام می‌گردد. بر این اساس پرسش‌های آزمون در ساعت ۱۸ روز سه‌شنبه مورخ ۵ / ۱۰ / ۹۶ به ایمیل ۲۷ متقاضی راه‌یافته به این مرحله ارسال می‌شود و وی فرصت خواهند داشت تا حداکثر ساعت ۲۲ همان شب پاسخ‌های خود را به آدرس الکترونیکی m.office@moe.gov.ir بازگردانند.
گزارش پیشرفت کار طی اطلاعیه‌های بعدی و صرفاً از همین طریق به آگاهی داوطلبین محترم و سایر علاقمندان خواهد رسید.

خبر ۲۸ آذر ۹۶ -اطلاعیه وزارت نیرو درخصوص اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت های وابسته (غیردولتی) وزارت نیرو

با عنایت به برگزاری آزمون استخدامی مورخ ۹۶/۰۲/۲۲ شرکتهای وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه شرکتهای مادر تخصصی توانیر و مهندسی آب و فاضلاب کشور، بدین وسیله نتایج پذیرفته شدگان یک برابر ظرفیت آزمون مزبور اعلام می گردد. پذیرفته شدگان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت های عمومی، گواهی عدم سوء پیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی و ….) حداکثر تا تاریخ ۹۶/۱۰/۱۰ به نشانی شرکت متقاضی استخدام مربوطه مراجعه نمایند.

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید


۲۶ آذر ۹۶ – اطلاعیه شماره ۱وزارت نیرو 

اطلاعیه شماره ۱ وزارت نیرو از افراد واجد شرایط و علاقمند به همکاری در سمت مدیرکل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی

در راستای راهبرد شایسته‌گزینی در دولت دوازدهم، از افراد واجد شرایط و علاقمند به همکاری در سمت مدیرکل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی از طریق پورتال وزارت نیرو و انتشار اطلاعیه در خبرگزاری‌ها و وبسایت‌ها دعوت به همکاری نمود و در بازه زمانی دو هفته، علاقمندان و کسانی که خود را واجد شرایط احراز این موقعیت ارزیابی کردند، با تکمیل فرم و بیان سوابق تحصیلی، علمی و کاری، ضمن بهره‌گیری مطلوب از این راهکار نوین، آمادگی خود را اظهار داشتند.

 

در ابتدا، وزارت نیرو از همه کسانی که در این روند مشارکت داشته و از این فراخوان استقبال نمودند، اعم از همکاران ارجمند در عرصه‌های مختلف صنعت آب و برق و همچنین عزیزان خارج از مجموعه وزارت نیرو، تشکر و قدردانی می‌نماید و اعتقاد دارد فارغ از نتیجه، که البته آن هم به لطف خداوند و تلاش و دقت لازم ان‌شاء‌الله انتخاب شایسته‌ای خواهد بود، این راهکار می‌تواند با فرهنگ‌سازی مناسب و توسعه و تعمیق آن، گام موثری در راستای شایسته‌گزینی در وزارت نیرو و دولت دوازدهم تلقی گردد و به‌عنوان شیوه‌ای موثر مورد توجه قرار گیرد.

 

در ارتباط با داوطلبین نخستین تجربه این راهکار، فراخوان مدیرکل روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی، اطلاعات زیر به آگاهی می‌رسد:

 • تعداد فرم‌های تکمیل شده بالغ بر ۱۷۰ نفر است که از این میان، تعداد ۱۷ فرم به بانوان اختصاص دارد
 • یشترین تعداد تکمیل‌کنندگان فرم از لحاظ سنی بین ۳۶ تا ۴۰ سال (۶/۲۶ درصد)  و کمترین بین ۵۱ سال به بالا (۵/۶ درصد) است
 • از لحاظ مدرک تحصیلی افراد دارای مدرک کارشناسی ارشد (۴/۴۲ درصد) و دکترا (۶/۲۳ درصد) می‌باشند.
 • از نقطه‌نظر محل خدمت فعلی، ۲۶.۵ درصد از تکمیل‌کنندگان فرم را همکاران وزارت نیرو تشکیل می‌دهند  (۱/۴ درصد از حوزه ستادی و ۴/۲۲ درصد از شرکت‌های تابعه)، ۵/۲۶ درصد همکاران سایر سازمان‌های دولتی و ۵/۶ درصد نیز از مدرسین دانشگاه‌ها هستند. بر این اساس مجموع میزان مشارکت همکاران بخش دولتی بالغ بر ۵۹.۴ درصد است و همکاران و علاقمندان بخش غیردولتی ۵/۴۰ درصد باقیمانده فرم‌های تکمیل‌ شده را شامل می‌شوند.
 • بیشترین سابقه اشتغال تکمیل‌کنندگان فرم، مربوط به افرادی است که بین ۱ تا ۳ سال (۵/۵۶ درصد) و رتبه بعدی مربوط به افراد با ۴ تا ۶ سال سابقه (۹/۱۵ درصد) می‌باشد.

به آگاهی می‌رساند بر اساس فرآیند برنامه‌ریزی شده، یک کمیته ذی‌صلاح (مرکب از مسئولین ذی‌ربط وزارت نیرو و خبرگان بیرونی امر روابط عمومی) برای بررسی فرم‌های ارسالی داوطلبین تشکیل گردیده تا بر مبنای بررسی درخواست‌های دریافتی، تعدادی از بهترین‌ها را برای انجام مرحله بعدی (آزمون تخصصی) انتخاب نماید و بر اساس نتایج حاصله، از برگزیدگان جهت مصاحبه حضوری دعوت بعمل آورد.

در ادامه بر اساس مجموعه ارزیابی‌های انجام شده و با لحاظ صلاحیت‌های عمومی، کمیته فوق کاندیداهای نهایی را به همراه گزارش و مدارک مربوطه برای انتخاب نهایی به وزیر محترم نیرو معرفی خواهد نمود.
گزارش پیشرفت کار طی اطلاعیه‌های بعدی و صرفاً از همین طریق به آگاهی داوطلبین محترم و سایر علاقمندان خواهد رسید.

متن شرایط انتصاب 


خبر ۷ آذر ۹۶: اعلام نتایج نهایی مصاحبه آزمون استخدامی وزارت نیرو طی روزهای آتی 
معاون مدیرکل منابع انسانی وزارت نیرو از اعلام نتایج آزمون استخدامی شرکت های غیردولتی وابسته به وزارت نیرو (۲۲ اردیبهشت ۹۶) خبر داد. پرونده مصاحبه آزمون استخدامی ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۶ بسته شده و همه شرکت های توزیع نیروی برق مصاحبه های خود را برگزار کرده اند.
به گزارش برق نیوز: معاون مدیرکل منابع انسانی وزارت  نیرو در گفت و گو با  برق نیوز گفت: پرونده مصاحبه آزمون استخدامی ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۶ بسته شده است و همه شرکت های توزیع نیروی برق مصاحبه های خود را برگزار و نتایج نهایی را مصاحبه را ارسال کرده اند.
حمیدرضا کهپود گفت: نتایج نهایی مصاحبه ها تحویل سازمان سنجش اموزش کشور شده است که قرار است طی روزهای آتی و تا هفته آینده نتایج این آزمون اطلاع رسانی شود.
وی در خصوص اعلام نتایج ۳۰ شرکت آب و فاضلاب نیز گفت: هنوز مراحل مصاحبه این شرکت‌ها به صورت کامل انجام نشده است و در صورت اتمام، نتایج این مصاحبه‌ها به همین منوال تحویل سازمان سنجش داده می‌شود تا از طریق اعلام گردد.
مسئول دفتر توسعه منابع انسانی وزارت نیرو  همچنین  در خصوص برگزاری استخدامی جدید وزارت نیرو نیز گفت: هم اکنون در حال نیازسنجی و تهیه صدور برنامه برای برگزاری استخدامی جدید هستیم که در صورت اعلام نیاز سازمان‌های مربوطه متعاقبا زمان دقیق برگزاری این آزمون نیز اعلام می‌شود.
گفتنی است آزمون استخدامی شرکت های غیردولتی وابسته به وزارت نیرو،  ۲۲ اردیبهشت ۹۶ از طریق سازمان سنجش برگزار شد و قرار است طی این آزمون بیش از ۱۰۶۰ نفر در بخش های مختلف شرکت های غیردولتی وابسته به وزارت نیرو نظیر شرکت های توزیع نیروی برق و شرکت های آب و فاضلاب استخدام شوند.
در این آزمون حدود ۵۸۳ نفر برای شرکت های توزیع نیروی برق و حدود ۴۸۳ نفر برای شرکت های آب و فاضلاب جذب می شوند.


خبر ۴ مرداد ۹۶ – اطلاعیه وزارت نیرو درخصوص اعلام نتیجه آزمون شرکت­های وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه شرکت‌های مادر تخصصی توانیر و مهندسی آب و فاضلاب کشور

از کلیه پذیرفته شدگان دو برابر ظرفیت آزمون شرکت­های وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه شرکت‌های مادر تخصصی توانیر و مهندسی آب و فاضلاب کشور (آزمون مورخ ۹۶/۲/۲۲) دعوت می‌شود از تاریخ ۹۶/۵/۹ لغایت ۹۶/۵/۱۲ با در دست داشتن اصل و کپی مدارک ذیل به محل شرکت متقاضی استخدام (طبق آدرسهای ذیل) مراجعه نمایند. متذکر می‌گردد در صورت عدم مراجعه داوطلب در زمان تعیین شده پذیرش وی لغو و به منزله انصراف از ادامه فرآیند تلقی می‌گردد و از داوطلبان ذخیره دعوت به عمل خواهد آمد .
–       – آخرین مدرک تحصیلی مندرج در دفترچه راهنما
–        – کارت ملی
–         – شناسنامه
–         – کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دایم ( ویژه برادران )
–        –  مدارک دال بر ایثارگری مورد تائید مراجع قانونی ذیربط
–       –  مدارک دال بر معلولیت ( ارایه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی )
–       –  مدارک دال بر بومی بودن ( حسب مورد بر اساس هر یک از موارد ذکر شده در بندهای ده گانه آگهی استخدام )
–        – مدرک مبنی بر جبران کثرت سن موضوع بند ۲-۱ آگهی استخدام منتشره

– مستندات مربوط به جدول شماره یک مندرج در آگهی استخدام منتشره

 

  دریافت نشانی شرکت های آب و فاضلاب                                دریافت نشانی شرکت های توزیع        

 

برای مشاهده کارنامه اینجا کلیک کنید 


زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی ۲۲ اردیبهشت وزارت نیرو

خبر ۱۱ خرداد ۹۶ : استخدام وزارت نیرو (شرکت های آب و فاضلاب شهری)

 


خبر ۱۷ اردیبهشت ۹۶: اطلاعیه تاریخ پرینت کارت و زمان‌ برگزاری آزمون استخدامی شرکتهای وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه وزارت نیرو سال ۱۳۹۶

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی شرکتهای وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه وزارت نیرو در سال ۱۳۹۶ می‌رساند که آزمون مذکور صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۲/۲۲ در ۳۱ شهرستان کشور برگزار می‌شود. فرآیند برگزاری آزمون از ساعت ۸:۳۰ صبح آغاز و درهای ورود به جلسه امتحان نیم­ساعت قبل از شروع فرآیند بسته خواهد شد، لذا کلیه داوطلبان می‌بایست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون
لینک مربوط به کارت و برگ راهنمای شرکت در آزمون از روز سه­‌شنبه ۹۶/۲/۱۹ بر روی سایت اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و متقاضیان می‌توانند با وارد کردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و …) خود نسبت به مشاهده و تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام و براساس آدرس تعیین شده بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

ب – درخصوص مندرجات کارت شرکت در آزمون چنانچه مغایرتی مشاهده شد، داوطلبان لازم است به شرح زیر اقدام نمایند:
۱ـ با توجه به اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون، چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند، لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند.
۲ـ چنانچه عکس الصاقی به کارت ورودی داوطلب با چهره وی مغایرت داشته باشد لازم است شخص داوطلب همراه با دو قطعه عکس و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار برای اصلاح کارت، مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص مراجعه نمایند. در غیر این صورت فرد به عنوان متخلّف تلقی و برابر مقررات با وی رفتار خواهد شد.
۳- چنانچه عکس روی کارت داوطلب دارای اشکالاتی از جمله، فاقد مهر، واضح نبودن عکس و یا اشتباه عکس می­باشد ضروری است ضمن همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، ۲ قطعه عکس ۴ ×۳ و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار مطابق ساعت و تاریخ اعلام شده در بند «ج» به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ی رفع نقص مراجعه نمایند. موضوع را پیگیری نموده تا مشکل برطرف گردد.
ضمناً سایر اطلاعات مندرج بر روی کارت شرکت در آزمون هر داوطلب بر اساس اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نام که توسط خود داوطلب تکمیل گردیده، در نظر گرفته شده است.
تذکر: داوطلبان برای آگاهی بیشتر از ضوابط آزمون از برگ راهنمای شرکت در آزمون که بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان قرار دارد پرینت تهیه و نسبت به مطالعه دقیق آن اقدام نمایند.

ج – آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون
در صورت بروز اشکال در تهیه پرینت از کارت شرکت در آزمون و یا مشاهده مغایرت در اطلاعات مندرج در کارت ورودی با اطلاعات ثبت‌نامی و یا هریک از موارد مندرج در بند «ب» فوق ، داوطلبان می‌توانند از ساعت ۸:۳۰ الی۱۲:۰۰ صبح و ۱۴:۰۰ الی ۱۸:۰۰ بعدازظهر روزهای چهارشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۰ و پنجشنبه مورخ ۹۶/۲/۲۱ به نماینده سازمان سنجش آموزش کشور مستقر در باجه رفع نقص حوزه مربوط (مطابق جدول ذیل) مراجعه و نسبت به اصلاح و رفع اشکال احتمالی کارت خود اقدام نمایند.

د- زمان و محل برگزاری آزمون
آزمون کلیه داوطلبان در صبح روز جمعه مورخ ۹۶/۲/۲۲ برگزار می‌گردد و فرآیند برگزاری آزمون از ساعت‌ ۰۸:۳۰ (هشت و سی دقیقه‌) همانروز خواهد بود. آدرس محل برگزاری آزمون بر روی پرینت کارت شرکت در آزمون داوطلبان درج گردیده است.

ه‍‍ ـ تذکرهای‌ مهم‌
۱- در زمان حضور در جلسه آزمون، همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون‌، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار الزامی است.
۲- در ورودی ِحوزه­های امتحانی رأس‌ ساعت‌ ۰۸:۰۰ (هشت) بسته خواهد شد لذا داوطلبان لازم است قبل از بسته شدن درهای ورود به جلسه آزمون در حوزه امتحانی حاضر باشند.
۳- هر داوطلب برای حضور در جلسه آزمون باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار، چند مداد سیاه نرم پررنگ، مدادتراش، مداد پاکن و یک سنجاق و یا سوزن به همراه داشته باشد.
۴- مخدوش نمودن و پاره نمودن پاسخنامه، عدم ارائه پاسخنامه در زمان مقرر و تعلل در ارائه مدارک امتحانی ماهیتاً از مصادیق تخلّف و تقلّب محسوب میگردد و با داوطلبان متخلف برابر با قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رسیدگی و برخورد خواهد شد.
۵- داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، ساعت هوشمند، دستبند هوشمند، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است که به همراه داشتن هر کدام از وسایل مندرج در این بند به عنوان تقلب و تخلف تلقی و با داوطلبان ذیربط براساس قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمونهای سراسری رفتار خواهد شد.
در خاتمه اضافه می‌نماید که داوطلبان درصورت لزوم می‌توانند سئوال یا سئوالات خود را در این خصوص از این تاریخ لغایت روز پنج­شنبه ۹۶/۲/۲۱ همه روزه بغیر از ایام تعطیل و در وقت اداری با بخش پاسخگویی اینترنتی این سازمان و یا شماره ‌تلفن ‌۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند.

جدول محل تشکیل باجه رفع نقص آزمون استخدامی شرکتهای وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه وزارت نیرو سال ۱۳۹۶

استان
شهرستان
محل تشکیل باجه رفع نقص
آدرس محل تشکیل باجه رفع نقص
آذربایجان شرقی
تبریز
دانشگاه تبریز
تبریز: بلوار ۲۹ بهمن، دانشگاه تبریز، ساختمان مدیریت امور آموزشی (آموزش کل)
آذربایجان غربی
ارومیه
دانشگاه ارومیه
ارومیه: خیابان شهید بهشتی،ستاد مرکزی پردیس دانشگاهی دانشگاه ارومیه
اردبیل
اردبیل
دانشگاه محقق اردبیلی
اردبیل: انتهای‌خیابان دانشگاه، دانشگاه محقق اردبیلی، ساختمان سابق امور آموزشی دانشگاه
اصفهان
اصفهان
دانشگاه اصفهان
اصفهان: میدان آزادی، بلواردانشگاه، درب شمالی دانشگاه – ابتدای ساختمان آموزشی، ستاد برگزاری آزمونهای دانشگاه اصفهان
ایلام
ایلام
دانشگاه ایلام
ایلام: بلوار پژوهش، دانشگاه ایلام، سازمان مرکزی ، حوزه معاونت آموزشی
بوشهر
بوشهر
دانشگاه خلیج فارس بوشهر
بوشهر: خیابان شهید ماهینی، دانشگاه خلیج فارس بوشهر، سازمان مرکزی معاونت آموزشی
تهران
تهران
دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره
تهران: میدان فردوسی ، خیابان انقلاب ، مابین خیابان استاد نجات اللهی و سپهبد قرنی ، بن بست شاهرود
چهارمحال و بختیاری
شهرکرد
دانشگاه شهرکرد
شهرکرد: بلوار رهبر، دانشگاه شهرکرد، معاونت آموزشی
خراسان جنوبی
بیرجند
دانشگاه بیرجند
بیرجند: میدان شهدا، خیابان دانشگاه، پردیس شهدای دانشگاه
خراسان رضوی
مشهد
دانشگاه فردوسی مشهد
مشهد: بلوار وکیل آباد، روبروی پارک ملت، دانشگاه فردوسی مشهد، مدیریت آموزشی دانشگاه
خراسان شمالی
بجنورد
دانشگاه بجنورد
بجنورد: کیلومتر۴ جاده اسفراین، دانشگاه بجنورد، دانشکده علوم انسانی شماره ۲
خوزستان
اهواز
دانشگاه شهید چمران اهواز
اهواز: بلوار گلستان، جنب پل پنجم، ورودی دانشگاه شهید چمران اهواز
زنجان
زنجان
دانشگاه زنجان
زنجان: کیلومتر ۶ جاده تبریز، دانشگاه زنجان، ساختمان مرکزی واحد رایانه
سمنان
سمنان
دانشگاه سمنان
سمنان: روبروی پارک سوکان، پردیس شماره یک دانشگاه سمنان، مدیریت تحصیلات تکمیلی دانشگاه
سیستان و بلوچستان
زاهدان
دانشگاه پیام نورمرکز زاهدان
زاهدان: ابتدای بزرگراه خلیج فارس، اداره روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز زاهدان
فارس
شیراز
دانشگاه شیراز
شیراز: خیابان ساحلی غربی، مجتمع فرهنگی و رفاهی دانشگاه شیراز
قزوین
قزوین
دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) -قزوین
قزوین: انتهای بلوار دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)، رو به روی صداو سیمای مرکز قزوین ، سایت کامپیوتری دانشکده فنی و مهندسی
قم
قم
دانشگاه قم
 قم: بلوار الغدیر، بعد از شهرک قدس، دانشگاه قم، ساختمان سازمان مرکزی ، اتاق ۱۱۵
کردستان
سنندج
دانشگاه کردستان
سنندج: خیابان پاسداران، خیابان دانشگاه، درب اصلی دانشگاه کردستان، مهمانسرای دانشگاه
کرمان
کرمان
دانشکده  فنی و حرفه ای شهید چمران کرمان
کرمان: خیابان شهید مصطفی خمینی (ره) (شهاب سابق) ابتدای اتوبان هفت باغ علوی
کرمانشاه
کرمانشاه
دانشگاه رازی کرمانشاه
کرمانشاه: طاق بستان، باغ ابریشم، پردیس دانشگاه رازی، اداره آموزش
کهگیلویه و بویراحمد
یاسوج
دانشگاه یاسوج
یاسوج: میدان معلم، خیابان دانشجو، دانشگاه یاسوج، دانشکده ادبیات و علوم انسانی
گلستان
گرگان
دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
گرگان: خیابان شهید بهشتی، دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان
گیلان
رشت
دانشگاه گیلان
رشت: بلوار حافظ، خیابان ملت، روبروی شهر بازی، پردیس دانشگاه گیلان
لرستان
خرم آباد
دانشگاه لرستان
خرم آباد: کیلومتر۵جاده (خرم آباد- تهران)، دانشگاه لرستان، اداره امور آموزشی دانشگاه
مازندران
ساری
دانشکده فنی امام محمد باقر (ع)
ساری: بلوار خزر، خیابان شهید مطهری (طبرستان)
مرکزی
اراک
دانشگاه اراک
اراک: میدان شریعتی، درب اصلی دانشگاه اراک، روبه روی باجه انتظامات
هرمزگان
بندرعباس
دانشگاه هرمزگان
بندرعباس: آزاد شهر، بلوار افروز شهابی­پور، مجتمع آموزشی پژوهشی بصیرت (گفتگوی تمدنها)
همدان
همدان
دانشگاه بوعلی سینا همدان
همدان: شهرک مدرس ، خیابان ابوطالب ، جنب دبیرستان دانشگاه ، دانشکده علوم انسانی (ورودی خوابگاه فرزانگان)
یزد
یزد
دانشگاه یزد
یزد: صفائیه ، بلوار دانشگاه، دانشگاه یزد، کنار درب ورودی دانش
البرز
کرج
دانشگاه خوارزمی – پردیس کرج
کرج : حصارک، میدان دانشگاه،دانشگاه خوارزمی پردیس کرج،ساختمان مرکزی، طبقه اول اتاق ۲ آموزش

آگهی استخدام شرکت های وابسته (غیر دولتی) وزارت نیرو در سال ۹۶

شرکتهای وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه شرکتهای مادرتخصصی توانیر و مهندسی آب و فاضلاب کشور، در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و به استناد مجوزهای استخدامی صادره و براساس موافقت مجمع عمومی شرکتهای وابسته (غیردولتی)، تعداد ۱۰۶۶ نفر را از بین فارغ التحصیلان دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی مورد تأیید وزارت علوم تحقیقات و فنّاوری، از طریق برگزاری آزمون استخدامی کتبی (عمومی و تخصصی)، مصاحبه و گزینش و کسب نمره حد نصاب لازم استخدام مینماید. در بخش اول، شرایط عمومی استخدام، در بخش دوم، شرایط اختصاصی استخدام و در بخش سوم، امتیازات و سهمیه های قانونی اعلام میگردد.

شرایط عمومی استخدام

۱ – داشتن تابعیت ایران
۲ – انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی دائم برای آقایان
۳ – عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات
۴ – نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
۵ – داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند
۶ – اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۷ – التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
۸ – دارا بودن شرایط احراز شغل متناسب با جداول نیازهای استخدامی برای شغل محل مورد تقاضا
۹ – نداشتن منع قانونی برای استخدام و تعهد خدمتی به دیگر سازمانها
۱۰ – داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین ثابت و پیمانی دستگاههای اجرایی و یا کارکنان مدت معین / دائم شرکتهای وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه صنعت آب و برق و یا بازخرید خدمت آنها باشند.
۱۱ – احراز صلاحیتهای عمومی به تأیید گزینش پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه

شرایط اختصاصی استخدام

۱ – داشتن مدرک تحصیلی متناسب با مقطع، رشته و گرایش تحصیلی اعلام شده در جداول نیازهای استخدامی

۲ – داشتن شرایط سنی به شرح زیر:

-حداکثر ۲۸ سال برای مقطع کاردانی (متولدین بعد از تاریخ ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۶۷ )
-حداکثر ۳۰ سال برای مقطع کارشناسی (متولدین بعد از تاریخ ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۶۵ )
-حداکثر ۳۲ سال برای مقطع کارشناسیارشد و بالاتر (متولدین بعد از تاریخ ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۶۳ )

تذکر ۱ : ملاک عمل برای محاسبه تاریخ فارغ التحصیلی، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان اولین روز ثبت نام ( ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ) میباشد.

۲ – ۱ – موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه معتبر از مراجع ذیصلاح به حداکثر سن افزوده میشود:

الف- جانبازان، آزادگان، همسر و فرزندان شهدا، فرزندان و همسر جانبازان ۲۵ درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یکسال و بالاتر سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه، از شرط حداکثر سن معاف میباشند .
ب – رزمندگان با سابقه کمتر از شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه به میزان مدت حضور در جبهه.
ج – مدت انجام خدمت سربازی، حداکثر به مدت ۲۴ ماه
د – سابقه کار در شرکتهای تابعه (دولتی) اعم از نیروهای انجام کار معین، قرارداد کارگری، طرحی، تعاونی و حجمی و شرکتهای وابسته (غیردولتی) اعم از تأمین نیروی انسانی، شرکتی، حجمی و طرحی زیرمجموعه صنعت آب و برق حداکثر ۸ سال ( ۹۶ ماه)، مشروط به ارائه تأییدیه سازمان مربوط و گواهی پرداخت حق بیمه به سازمانهای بیمه معتبر
تذکر ۲ : با احتساب تمامی موارد فوق، حداکثر سن داوطلبان به هیچ عنوان نبایستی از ۴۰ سال (با توجه به تذکر ۱) تجاوز نماید. داوطلبانی میتوانند نسبت به ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام نمایند که تا تاریخ اولین روز ثبت نام آزمون ( ۱۸ / ۱۲ / ۱۳۹۵ ) فارغ التحصیل شده و خدمت وظیفه آنها پایان یافته و یا معافیت آنها قطعی شده باشد.
لازم به ذکر است گواهی فراغت از تحصیل داوطلبان، کارت مربوط به وضعیت نظام وظیفه و تأییدیه های مربوط به جدول شماره ۱ ، بایستی حداکثر تا روز تطبیق مدارک آماده و صادر شده باشد و به همراه سایر تأییدیه ها در موعد مقرر ارائه گردد. هر یک از داوطلبان که به هنگام ثبت نام، اطلاعات نادرست و جعلی ارائه نموده و یا واقعیتی را کتمان نموده باشد و به سبب این اطلاعات پذیرفته شوند، هر زمان که غیرواقعی بودن اطلاعات مشخص شود، قبولی ایشان ملغی بوده و به لحاظ طولانی نمودن فرآیند استخدام، اقدام لازم طبق قوانین و مقررات به عمل خواهد آمد.

مراحل ثبت نام

۱ – تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی
۲ – فایل عکس اسکن شده
داوطلب میبایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر، اسکن نموده و فایل آن را برای ارسال از طریق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:
– عکس ۴۳ که در سال جاری گرفته شده باشد. (عکس تمام رخ)
– عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد .
– اندازه عکس اسکن شده باید حداقل ۳۰۰۲۰۰ پیکسل و حداکثر ۴۰۰۳۰۰ باشد .
– تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد .
– حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلوبایت بیشتر باشد .
– حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد .
– حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد .

تبصره ۱ : اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و …) قابل قبول نمیباشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس و مطابق با توضیحات فوق، اقدام به اسکن نمایند.
تبصره ۲ : عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد .
تبصره ۳ : درصورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبتنام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب میگردد .
تذکر مهم: با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمونهای قبلی، درخصوص اشتباه در ارسال عکس داوطلبان، که این موضوع اکثراً برای داوطلبانی که ثبت نام آنان توسط دیگران انجام میشود، رخ داده است، تأکید میگردد که علاوه بر کنترل اطلاعات ثبتنامی، حتماً نسبت به کنترل عکس ارسالی دقت نمایید تا اشتباهاً عکس داوطلب دیگری به جای عکس شما ارسال نگردد. بدیهی است که در صورت ارسال عکس اشتباهی از طرف متقاضی، فرد به عنوان متخلف تلقی و مطابق مقررات با وی رفتار خواهد شد.

پرداخت وجه ثبتنام

– ثبت نام به صورت اینترنتی از روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ لغایت روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ انجام خواهد پذیرفت.
– متقاضیان واجد شرایط میبایست نسبت به پرداخت وجه ثبتنام به مبلغ ۴۵۰.۰۰۰( چهارصد و پنجاه هزار( ریال به صورت الکترونیکی و یا از طریق کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب اقدام نمایند.
– لازم به توضیح است مدت ثبتنام به هیچ وجه تمدید نمیگردد و متقاضیان باید در مهلت تعیین شده نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.
– متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام، کد پیگیری خود را یادداشت و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.
– به ثبت نامهای ناقص، ترتیب اثر داده نخواهد شد. لذا متقاضیان باید قبل ازثبت نام شرایط عمومی، اختصاصی، عناوین شغلی و  رشته های تحصیلی )مندرج در صفحات ۱۳ الی ۹۴ )را به دقت مطالعه نمایند و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمیگردد.

صرفاً داوطلبانی میتوانند در این آزمون ثبتنام نمایند که در زمان ثبتنام دارای مدارک ذیل باشند

– دارا بودن مدرک لازم در مقطع و رشته تحصیلی مندرج در شرایط احراز مشاغل ذکر شده در دفترچه راهنما.
– کارت ملی
– شناسنامه عکسدار
– کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران)
– مدارک دال بر ایثارگری (ویژه داوطلبان ایثارگر)
– مدارک دال بر معلولین عادی (ارائه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی)
– مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد براساس هر یک از موارد مشخص در بندهای ده گانه ذکر شده در بند یک امتیازات و
سهمیه های قانونی).

نحوه تکمیل تقاضانامه ثبت نام

۱ -در ردیفهای ۱ ،۲ و۳ ،داوطلب باید در محل موردنظر نام خانوادگی، نام و نام پدر خود را مطابق باشناسنامه به طور کامل و خوانا وارد نماید. (از به کار بردن مد، تشدید، الف محذوف یا همزه خودداری شود). در صورت وارد نکردن هرکدام از موارد فوق، اجازه ورود به مرحله بعد داده نمیشود.

۲ -در ردیف ۴ :داوطلب بایدکد ملی خود را که ده رقم میباشد، از چپ به راست، در محل مربوط درج نماید و از درج ممیز و یا خط تیره خودداری نماید. ضمناً داوطلبانی که تاکنون موفق به اخذکارت ملی نشدهاند، برای اطالع از شماره کد ملی خود با شماره تلفن گویای ۶۶۷۲۹۵۹۳-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

۳ -در ردیف ۵ ،داوطلب باید برحسب اینکه زن یا مرد میباشد، منحصراً دایره مربوط را علامتگذاری نماید.

۴ -درردیف ۶ ،داوطلب باید ازسمت چپ به راست، فقط شماره شناسنامه خود را در محل مربوطه درج نماید و از درج حروف، ممیز و یا خط تیره که در بعضی شناسنامه ها درج گردیده، خودداری نماید.

۵ -در ردیف ۷ :داوطلب باید تاریخ تولد خود را در محل مربوط درج نماید. برای دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی ۲۸ سال (۶۷/۱۲/۱۸ به بعد) و مدرک تحصیلی کارشناسی ۳۰ سال (متولدین ۶۵/۱۲/۱۸به بعد) و برای مدرک تحصیلی کارشناس یارشد و بالاتر ۳۲ سال (متولدین ۶۳/۱۲/۱۸) (دو رقم اول سال تولد یعنی۱۳ درج گردیده است)

۶ -در ردیف ۸ :داوطلب میبایست وضعیت تأهل خود را مشخص نماید.

۷ -در ردیف ۹ و ۱۰ :داوطلب میبایست استان و شهرستان محل تولد خود را درج نماید (براساس جدول شماره ۳.)

۸ -در ردیف ۱۱ :داوطلب باید با علامتگذاری، دین خود را مشخص نماید.

۹ -در ردیف ۱۲ :داوطلبان (مرد) باید وضعیت نظام وظیفه خود را با علامتگذاری در مربع مربوطه مشخص نمایند(تاریخ صدور کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم باید قبل از ۹۵/۱۲/۱۸باشد).

برای ثبت نام اینجا کلیک کنید

برای دانلود دفترچه راهنما از سایت سازمان سنجش اینجا کلیک کنید

برای دانلود مستقیم فایل پی دی اف اینجا کلیک کنید

سوالات آزمون استخدامی وزارت نیرو ۹۶

 

آرشیو استخدام وزارت نیرو

 

دیدگاه ها (۳,۱۷۲)

 1. علی می‌گه:

  |س این آزمون ۹۵ وزارت نیرو چی شد؟؟؟؟

 2. امیر می‌گه:

  سلام کلیه دوستان تو رو خدا اگه منابع آزمون برق منطقه ای رو دارید بگید

 3. ارشد سازه می‌گه:

  سلام دوستان
  من ارشد سازه ابی میخونم تا بحالم ازمون اسخدامی شرکت نکردم ،این ازمونها وزارت نیرو رو کی باید شرکت کنیم ؟
  منون

 4. مهدی می‌گه:

  ین ایتحدامی رو ببرید بالا . کار نیست. متولد ۶۳ هستم و متاهل و بیکار.

 5. محسن می‌گه:

  سلام واقعا دهه شصتی ها خیلی بهشون ظلم میشه اگر سن استخدام رو افزایش ندهند خداییش با این وضع استخدام و این همه دهه شصتی در انتظار باید سن استخدام برای لیسانس ۳۵و برای فوق لیسانس ۴۰ و برای دکتری ۴۵ باشه تا حد اقل این محدودیت سنی دیگه رو دوششون نباشه و یه کم امیدوار باشند

  • آخرین قسمت می‌گه:

   سلام……به نظرت احتمال داره قبول کنن ؟ کاش همه اعتراض میکردن این شرط سنی تغییر میکرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 6. یه ایرانی می‌گه:

  سلام دوستان فقط اومدم بهتون بگم اکثر قبول شدگان در مصاحبه آزمون ۹۴/۲/۳۱ با پارتی بودند. چون حقوق در حد ۳ تومن میدن و اول آشنا دارا رو قبول کردند اگر توجه بکنید نتیجه هم توی هیچ سایتی اعلام نشده.

  • حسین می‌گه:

   دوست عزیز، شمایی که اینقدر قاطع میگی پارتی بازی شده،مگه تو آزمون فراگیر سوم که دستگاهای دولتی بودن و مایی ام ک برق منطقه ای قبول شدیم پارتی داشتیم؟ برای مام حول و هوش ۳تومن قراره بدن،ولی دلیل نمیشه ک هرکسی اینجور جاها قبول شده آشنا و واسطه داره

   • حسین می‌گه:

    منظورم فراگیر دوم که اسفند ۹۴ برگزار شد بود

    • بهنام می‌گه:

     حاجی شما بشین حسابی بخون و جای نخونده باقی نگذار بعد اگه قبول نشدی بیا هر چی دلت خواست بگو ،، بابا نمیخونین بعد هی میگین پارتی بازیه پارتی بازیه و بقیه رو هم نا امید میکنین ،، نکنین این کارو بزارین ملت بخونن خودتونم بخونین

    • محمود می‌گه:

     توی همون آزمونی ک شما قبول شدی من هم دعوت به مصاحبه شدم،جایی ک من دعوت شده بودم(شرکت توسعه منابع آب و نیرو) چند نفر ک حتی حدنصاب آزمون کتبی رو هم نیاورده بودند باهاشون تماس گرفته بودند و گفته بودند فلان روز بیا برای مصاحبه!نظرت در این مورد چیه؟! اگر بگم من با فوق لیسانس،زبان انگلیسی خوب و مصاحبه عالی رد شدم چی؟

   • b می‌گه:

    آره… معلومه که شما پارتی داشتین… اگر نداشتی جزو استثناهایی هستی که از دستشون در میره… من سه بار برق منطقه ای قبول شدم هر سه بار ردم کردن… لیسانس و فوق لیسانس دانشگاه دولتی بودم رزومه اجرایی و تحقیقاتی ام هم خوبه… تو یکی از این دوره ها دیدم که یه همکلاسمون که آزمون کتبی مردود شده بود استخدام شد… شغل دولتی بدون پارتی باشی ازمون قبول بشی احتمال استخدام زیر ۱۰ درصده

  • معترض می‌گه:

   من دوره قبل شرکت کردم و حق با دوست عزیزه توهیج جااعلام نکردن که نتایجش چی شد

 7. منبع آگاه می‌گه:

  با سلام.دوستانی که نیروگاه بندر عباس قبول شدند مراحل نهایی روندجذب در حال انجام است و طی ۲ ماه آینده جهت مصاحبه تماس گرفته میشود با افراد.

 8. اوین می‌گه:

  چرا فیزیک نیست بین رشته ها؟
  دلیلش چیه واقعا که رشته فیزیک رو از همه استخدامی ها خط زدن؟
  مگه ما کار نمیخوایم؟

 9. میلاد می‌گه:

  خواهشا خواهشا خواهشا به گوش مسئولین وزارت نیرو برسونین سن استخدام رو بالا ببرن. کار نیست . سن بیکارها بالا رفته .خیلی نامردیه که با گذاشتن محدودیت سنی بیشتر بیکارها رو از شرکت تو آزمون محروم کنن. به فکر دهه شصتیهای بدبخت هم باشین

  • آخرین قسمت می‌گه:

   سلام واقعا حرف دل دهه شصتی های بدبخت را زدی…دمت گرم..خدا وکیلی این خیلی ظلمه!!!! لااقل ۳۵ سال تمام را بذارن برای همه……..

 10. محمد می‌گه:

  سلام دوستان ما دعوت به کار شدیم نیروگاه کهنوج از استان کرمان رشته مکانیک

 11. محمد می‌گه:

  چرا زمان ثبت نامش مشخص نیست اخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 12. رضا می‌گه:

  سلام. لینک ثبت نام نداره? از کجا باید ثبت نام کنیم?

 13. عادله می‌گه:

  سلام،لینک ثبت نام نداره؟

 14. رضا می‌گه:

  از برق منطقه ای تهران کسی هست؟

 15. ali می‌گه:

  در آزمون فراگیر دوم چرا کسانی که سابقه کار دارن باید براشون سهمیه قائل بشن ما چه گناهی کردیم که آشنا نداشتیم بریم سر کار سهمیه نداریم

 16. آبفار یزد می‌گه:

  سلام.کسی از آبفار یزد اینجا هست،نگفتن شروع به کا کیه؟دارم دیوونه میشم از بس بیکارم

 17. امیر می‌گه:

  سلام دوستان
  ممنون میشم منابع اازمون برق منطقه ای رو اعلام کنید

 18. TARANE می‌گه:

  با سلام
  این استخدام جدید که شرایط اختصاصیشو گذاشتید کی هست زمان ثبت نامش و جزئیات رشته و شهرها و غیره

 19. ارشد عمران می‌گه:

  از دوستانی که مصاحبه تخصصی رو پشت سر گذاشتن کسی هست که به مصاحبه عقیدتی دعوت شده باشه؟

 20. سوگلی می‌گه:

  سلام دوستان
  من زنگ زدم وزارت نیرو بندرعیاس گفتن به ما خبری از لغو شدن مصاحبه ندادن ولی هنوز تصمیمی برا مصاحبه گرفتن نداریم
  معلوم نیست واقعا چطوریه …..ما الان باید چیکار کنیم …..

 21. نیروگاه می‌گه:

  سلام بچه های نیروگاه بندرعباس
  یکی از مسئولان توانیر تهران به نام آقای شهریور امروز گفتن که استخدامی نیروگاه بندرعباس کلا لغو شد چون مدیر عامل جدید گفته که به این نیروهای جدید نیاز نداره و گفتن که این خبر نهاییه.

  • علی می‌گه:

   مگه همچین چیزی امکان داره
   ازمون دولتی و سراسری بوده
   مدیر عامل که نمیتونه همچین تصمیمی بگیره
   ما برا ازمون خیلی زحمت کشیده بودیم که قبول شدیم
   اگه واقعا اونجا نیرو نمیخواست ما برای جای دیگه ثبت نام میکردیم
   همه قبول شدگان باید اعتراض بکنیم و حقمون رو بگیریم
   لظفا بقیه هم نظر بدن

 22. یه نفر می‌گه:

  سلام از دوستانی که در آزمون اردیبهشت وزارت نیرو پذیرفته شدن کسی مشغول به کار شده؟
  ممنون میشم اطلاع رسانی کنید

 23. میلاد می‌گه:

  سلام بخدا من کاردان مکانیک دارم امتحانمم عالی دادم ولی خبری نشد یکی از دوستام بامن امتحان داد شهید مفتح قبول شد چون کاردانیش ملی بود دانشگاه آزاد وعلمی کاربردی رو قبول نکردن چرا کارنامه هارو ندادن یه گیری تو کاره

 24. محسن می‌گه:

  بچه ها بنظرتون واسه استخدام شرکت توانیر خوبه یا برق منطقه ای؟

 25. شهرزاد می‌گه:

  سلام دوستان من میخوام ازمون برق رو شرکت کنم اما استان همدان مثل اینکه استخدام نمیکنه انگار که تنها استانی که استخدام ندارن استان همدانه جریانش چیه کسی میتونه کمکم کنه؟

 26. مهندس برق می‌گه:

  آقا تو رو خدا یکی جواب بده.
  یه مهندس برق قدرت که با نمره ۳۰۰۰ جذب شرکت توزیع میشه رده ی شغلیش چی هست ؟بهره برداره؟ امور مشترکینه؟
  و یه سوال خیلی مهم دیگه. چقد حقوق میگیره حدودا؟
  لطفا جواب بدید عزیزان.
  سپاس

 27. Minmin می‌گه:

  سلام دوستان
  توزیع برق تبریز بعد مرحله پزشکی مرحله دیگه ای هم داره؟مثلا گزینش عقیدتی یا تحقیقات محلی؟اگه آره از کیفیت یا زمانش خبری ندارین؟ممنون

 28. ن می‌گه:

  سلام بچه ها ازآبفارتبریز چه خبر؟

 29. سوگلی می‌گه:

  سلام
  منم کارشناس مالی بندرعباس قبول شدم ولی هنوز زنگ نزدن برا مصاحبه

  • سلام می‌گه:

   سلام
   منم قبول شدم کاردانی برق
   ولی هیچی
   از بچه ها مکانیکم خبر دارم هیچ
   این نیروهاشرکتی که من دیدم اونجا
   بعیدمارو قبول کنن!

  • علی می‌گه:

   سلام منم نیروگاه بندرعباس قبول شدم ولی نمیدونم چرا برا مصاحبه دعوت نمیکنن
   از همه شهرها دعوت شدن برا مصاحبه به جز بندرعباس

   هیچکس هم جوابگو نیس
   ولی باید همه بچه ها که قبول شدیم یه فکر درست بکنیم

 30. وحید می‌گه:

  سلام دوستان
  از نیروگاه بندر عباس خبری در دست نیست؟؟؟
  هنه جا مصاحبه ها رو گرفتن ولی اینا هنوز خبری ازشون نیست
  اگر کسی خبر داره لطف کنه بگه

 31. به آقاي مجيد می‌گه:

  ببخشید میشه بگید تو چه مرحله ای بهتون گفتن که کارت ایثار شما موردقبول نیس؟

 32. سعید می‌گه:

  سلام دوستان
  کسی از شرکت توزیع استان آذربایجان غربی خبری نداره ؟
  نتایج مصاحبه کی معلوم میشه

  • masod می‌گه:

   سلام سعید من هم از توزیع اغ هستم می کن تکنسین سهمیه ای ها رو اس زدن برای سو بیشینه و بزشکی وهمین از مهندسی و ازاد خبری ندارم

 33. وحید می‌گه:

  سلام
  از دوستان کسی هست که در آزمون استخدامی نیروگاه شهید مفتح همدان سال ۹۴ شرکت کرده باشه؟میخواستم بپرسم فرآیند استخدام الان در چه مرحله ای قرار داره؟

 34. Minmin می‌گه:

  دوستان کسی میدونه استخدام شرکت توزیع برق پیمانی هست یا قراردای؟کسی جایی در این مورد چیزی دیده؟

 35. حامی می‌گه:

  از دوستان بزرگوار ومطلع قبلاً اینجا حضور داشتند واز برگزاری آزمون جدید وزارت نیرو اطلاع می دادند؛ولی حیف که جاشون خالیه و ما هم بی اطلاع و معطل؟

 36. سلام می‌گه:

  دوستان شما گزینش شدید؟

 37. سهميه ايثارگري ارتش می‌گه:

  سلام اون دوستی که دوماهپیش حدودا پیام گذاشتخ وگفته کارت ایثار ارتش رو قبول نکردن میشه توضیح بده تو چه مرحله ای بوده؟و به این دلیل رد شده یا نه؟چون اولش نوشته بودید کخ باهام تماس گرفتن که قبول شدم ولی بغدگفتن سهمیه ندارم،نفهمیدم شما رد شدید درآخر دوست عزیز یا نه؟ممنونم

  • مریم می‌گه:

   همون مرحله اول برای تطبیق مدارک اینترنتی بود. رد نکردند بلکه سهمیه ام رد شده و به عنوان داوطلب آزاد نمره ام با بقیه مقایسه شده بود.برای مصاحبه دعوت شدم ولی بعد از مصاحبه هنوز خبری نیست.

  • مجید می‌گه:

   باهام تماس گرفته بودن ک قبول شدی و مدارک بیار.وقتی کارت ایثار بردم گفتن ارتش شامل سهمیه ایثارگری نیست و فقط سپاه و بسیج قبوله و پیچوندن منو.رفتم ارتش و گفتن هر نامه ای که بخوای میدیم بهشون اما خیلی راحت ظرف دو روز گفتن ک اسامی رو واسه مصاحبه رد کردیم و شمام دیگه فکرشو نکن

 38. ارشد عمران می‌گه:

  کسی از اراک هست که مصاحبه رفته باشه؟ رشته نظارت؟

 39. یحیی عاشوری می‌گه:

  دوستان عزیز صحبت های شما مربوط به استخدامی ۹۳ وزارت نیروه یا استخدامی سال۹۴ وزارت نیرو؟ ما که اردیبهشت امسال آزمون دادیم، فقط نتایج آزمون کتبی اعلام شده، نه مصاحیه ای، نه چیزی. اگه کسی در جریان آزمون امساله اطلاع رسانی که لطفا. ممنون

 40. مهندس برق قدرت می‌گه:

  با سلام.دوستان من برا کارشناس بهره برداری شرکت توزیع قبول شدم.کارشناسی برق قدرت دارم.بچه ها من هیییییچ اطلاعی درباره میزان حقوقش ندارم.دوستایی ک اطلاع دارن اگه راهنمایی کنن بسیار سپاسگزار میشم.

 41. شیرین می‌گه:

  من ۲ سال آب منطقه ای قبول شدم.اوضاعش افتضاحه

 42. سلیمانی می‌گه:

  سلام دوستان تورو خدا اگه از زمان شروع به کار شرکت آب وفاضلاب روستایی خبر دارین بگین قبولین سال ۹۳ روعرض میکنم اگه خبر دارین لطفا جواب بدین.ممنونم

  • فرهاد می‌گه:

   سلام آب وفاضلاب روستایی فعلا خبری نیست ولی آب منطقه ای کارشون شروع شده.تو سایت آب منطقه ای مازندران خبرش هم اومده

 43. سلیمانی می‌گه:

  سلام من فرزند شهید هستم از استان آذربایجان شرقی پارسال مدار کمو اداره آب وفاضلاب روستایی دادم همه مراحلش طی شده ولی هنوز شروع به کار نکردیم شما میدونید کی شروع به کار میکنیم ممنون میشم اگه جواب بدین.

 44. سلیمانی می‌گه:

  سلام من فرزند شهید هستم پارسال مهرماه مدارک دادم برای شرکت آب وفاضلاب روستایی همه مراحل طی شده ولی هنوز شروع به کار نکردیم شما میدونید کی شروع به کار میکنیم توروخدا جواب بدین ممنون میشم .در ضمن از استان آذربایجان شرقی هستم.

 45. سوگلی می‌گه:

  سلام دوستان به من برای مصاحبه زنگ نزدن امکانش هست زمان مصاحبه استانها فرق داشته باشه؟؟
  من کارشناس مالی نیروگاه بندر قبول شدم و مدارکمو تحویل دادم
  ممنون میشم جواب بدین

 46. کرمانشاهی می‌گه:

  سلام دوستای عزیز در کمال ناباوری به من زنگ زدن گفتن که قبولی ۴شنبه همین هفته کارشناس اداری کرمانشاه

 47. اواااااااااا می‌گه:

  برای مصاحبه عقیدتی یک ونیم برابرظرفیت دعوت میشن

 48. ارشد عمران می‌گه:

  با من تماس گرفتند و گفتند ۲۵ ابان مصاحبه دارم. برام دعا کنید. کارشناس نظارت از اراک

 49. rasoul می‌گه:

  مدیریت شبکه برق ایران_ زنجان احتمالا از نیروهای ذخیره اش د وباره استفاده کنه

  • افشین می‌گه:

   سلام دوست عزیز! شرکت مدیریت برق زنجان برای رشته برق قدرت۳۰نفرروقبول اعلام کردودیگه خبری ازذخیره نبود.شماازروچی اینومیگید؟یعنی بعد۲سال همچین احتمالی وجودداره؟

 50. محمد(توزیع ) می‌گه:

  ادمین چرا تاریخ نظرات به هم ریخته!!!!
  همون قبلی بهتر بود!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها