صفحه پیگیری آزمون استخدام امور مالیاتی ۹۱-۹۲-۹۳

پذیرفته شدگان آزمون امور مالیاتی ۹۲-۹۱

در مصاحبه های استخدامی چه می پرسند؟

صفحه مخصوص  آزمون امورمالیاتی

کمپین جمع آوری امضاء پذیرفته شدگان آزمون امور مالیاتی

شماره آقای تهرانی جهت باخبر شدن از نتایج مصاحبه:۰۲۱۳۹۹۰۳۸۷۰

شرح وظایف پست های سازمان امور مالیاتی

نمونه فرم قرارداد پیمانی سازمان امور مالیاتی 

نمونه فرم متن تعهد نامه استخدام مالیاتی

رای دیوان عدالت اداری

این صفحه مخصوص دوستان قبول شدگان آزمون امور مالیاتی ۹۱  می باشد، چون صفحه آزمون امور مالیاتی ۹۱ مخصوص اعلام آزمونهای امور مالیاتی می باشد از همه دوستان درخواست می شود برای تبادل نظر در این صفحه ی اختصاصی استفاده نمایند.

خبر ۳ شهریور ۹۳ استختام : مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی را مغایر قانون اعلام کرد

خبرگزاری مهر: علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی طی نامه‌ای به حسن روحانی رئیس‌جمهور مصوبه هیئت وزیران مبنی بر «مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی» را مغایر قانون اعلام کرد.

متن این نامه به شرح ذیل است:

حجت‌الاسلام‌والمسلمین جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

بازگشت به رونوشت تصویب‌نامه هیئت محترم وزیران به شماره ۱۷۵۶۳۴/ت۴۸۵۲۱ هـ مـورخ ۸/۹/۱۳۹۱، مـوضـوع: «مجوز استخدام در سازمان امور مالیاتی»، متعاقب بررسـی‌ها و اعلام نظر مقدماتی «هیئت بررسی و تطبیق مصوّبات دولت با قوانین» و مستنداً به صـدر ماده واحده و تبصـره ۴ الحاقی به «قـانون نحوه اجرای اصـول ۸۵ و ۱۳۸ قانون اساسی‌ جمهوری اسلامی ایران و اصلاحات بعدی» و ماده ۱۰ آیین‌نامه اجرایی‌ آن، ‌مراتب متضمّن اعلام نظر قطعی جهت اقدام لازم در مهلت مقرر‌ قانونی و اعلام نتیجه به اینجانب ابلاغ می‌گردد.

بدیهی است پس از انقضای یک هفته مهلت مقرر در ‌قانون، آن بخش از مصوبه که مورد ایراد قرار گرفته است، ملغی‌الاثر خواهد بود.

«نظر به اینکه در مواد مختلف قانون مدیریت خدمات کشوری از جمله مواد مندرج در فصول ششم و هفتـم این قانون، احکام و ضوابطی در خصوص استخدام بیان شده و اخذ مجوزها و تأییدیه‌هایی لازم شمرده شده، بنابراین بند ۳ متن مصوبه مبنی بر مجاز بودن رئیس سازمان امور مالیاتی کشور به اینکه رأساً و بدون نیاز به اخذ مجوز یا تأیید هر مرجع دیگر، نسبت به استخدام ۱۲٫۰۰۰ نفر نیروی انسانی در این سازمان اقدام کند، از حیث نادیده گرفتن احکام قانونی مربوط، مغایر با قانون است.»

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

خبر ۱۸ خرداد ۹۳  – فرصت ۵ماهه مجلس به سازمان مالیاتی

عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از فرصت ۵ ماهه این کمیسیون به سازمان امور مالیاتی و سازمان بازرسی برای پیگیری معوقات مالیاتی ۱۰ هزار میلیارد تومانی خبر داد.

به گزارش تسنیم، سید محمدحسین میرمحمدی عضو کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به بررسی پرونده معوقات مالیاتی در این کمیسیون، گفت: اعضای کمیسیون اصل ۹۰ مجلس طی جلساتی با مسئولان سازمان امور مالیاتی و سازمان بازرسی کل کشور، موضوع معوقات مالیاتی اشخاص حقیقی و حقوقی را مورد بررسی قرار داد و در این جلسات مقرر شد سیستم یکپارچه مالیاتی هرچه زودتر طراحی و اجرا شود.

وی ادامه داد: مقرر شد معوقات مالیاتی طبقه‌بندی شوند و با نظارت سازمان بازرسی هر کدام جداگانه مورد بررسی قرار گیرند، یعنی پرونده‌های معوقات لاوصول به طور مجزا و معوقات جاری و دیگر پرونده‌ها نیز به طور جداگانه بررسی شوند تا پیگیری‌ها متناسب با میزان و نوع معوقات باشد.

نماینده مردم گلپایگان در مجلس میزان معوقات مالیاتی را بیش از ۱۰ هزار میلیارد تومان برشمرد و گفت: این مبلغ شامل تمام معوقات مالیات بر عملکرد اشخاص حقیقی و حقوقی است که یا دسترسی به ‌آنها مقدور نیست و یا اموال آنها شناسایی نشده است.

میرمحمدی از فرصت ۵ ماهه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس به سازمان امور مالیاتی برای پیگیری معوقات خبر داد و تصریح کرد: این فرصت از ماه جاری آغاز شده و سازمان امور مالیاتی و سازمان بازرسی تا اوایل پاییز باید گزارش پیگیری معوقات مالیاتی و پیشرفت کار را به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس اطلاع دهند تا اقدامات تکمیلی برای وصول این معوقات انجام شود.

خبر ۱۱ خرداد ۹۳ – آخرین اخبار در مورد استخدامهای سازمان امور مالیاتی

علی جمالی قمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، اظهار کرد: برخلاف اظهاراتی مبنی بر بسته شدن و توقف کل استخدام‌ها، با پیگیری‌های جدی معاونت توسعه در مدت اخیر بخش قابل توجهی از آزمون‌های استخدامی تعیین تکلیف شده‌اند و مابقی تعهدات ایجاد شده نیز در حال بررسی است بر این اساس استخدام‌های دولتی بسته نشده اند.
تعریف ۱۰ هزار پست خالی برای استخدام‌های سازمان امور مالیاتی
وی همچنین در مورد مجوز استخدامی سازمان امور مالیاتی بر اساس مصوبه پاییز سال ۹۱ بیان کرد: برای استخدام‌های این سازمان نیز نزدیک به ۶۰۰۰ نفر تعیین تکلیف شده و برای آنها کد استخدامی صادر شده است این در حالی است که معاونت توسعه برای روشن شدن وضعیت استخدامی حدود سه تا چهار هزار نفر دیگر هم در حال پیگیری است و به محض اطمینان از تامین اعتبار، برای این گروه نیز شماره مستخدم صادر خواهد شد.

وی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا برای استخدام های سازمان امور مالیاتی نیز حکم استخدام یک نفر به ازای خروج سه نفر اجرا شده است تصریح کرد: خیر، مجوز استخدامی سازمان امور مالیاتی طبق مجوز خاص بوده و در زمان دولت قبل صادر شده و براساس مصوبه هیأت وزیران و تشکیلات آن توسعه یافته است.

به گفته رییس امور آمار، برنامه‌ریزی و تامین نیروی انسانی معاونت توسعه برای انجام استخدام در سازمان امور مالیاتی حدود ۱۰ هزار پست سازمانی برای این سازمان ایجاد شده و در همان مصوبه اجازه استخدام را صادر شده است.

وی یادآور شد: به طور یقین اگر سازمان امور مالیاتی در حال حاضر برای دریافت مجوز به معاونت توسعه مراجعه کند، قطعاً به گونه‌ای دیگر که منطبق با سازوکارهای قانونی باشد نسبت به میزان پست سازمانی و استخدام تصمیم گیری می شود.

خبر ۱۶ اردیبهشت ۹۳ -استخدام ۷ هزار نفر در “سازمان امور مالیاتی” طی سال جاری

علی عسکری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بر اساس مجوزی که از معاونت برنامه‌ریزی و نظارت‌ راهبردی رییس‌جمهور دریافت کردیم ۱۲هزار نفر نیروی جدید در سازمان امور مالیاتی جذب می‌شوند.

وی ادامه داد: سال گذشته ۵ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی در سازمان پذیرش شدند.

رییس سازمان امور مالیاتی تأکید کرد: بخش اعظمی از کارهای مربوط به استخدام نیروهای جدید انجام شده و استخدام‌ها هنوز ادامه دارد ضمن آنکه آزمون مجدد استخدامی در تهران و چند استان دیگر برگزار می‌شود.

عسکری گفت: مالیات بر ارزش افزوده سکه فقط یک بار در مبادی عرضه‌ای بانک مرکزی گرفته می‌شود. بنابراین مالیات دیگری در معاملات خود طلب نمی‌شود.

وی بیان داشت: در اصلاح قانون نظام مالیاتی همه شرکت‌ها مکلف به پرداخت مالیات می‌شوند. ضمن آنکه در قانون مالیات بر ارزش افزوده همه کالا و خدمات شامل پرداخت مالیات است حتی خدمات مربوط به بهشت زهرا.

عسکری خاطرنشان کرد: پرداخت‌های مالیاتی در سال جاری الکترونیک می‌شود و مراجعه مردم به سازمان کاهش می‌یابد.

خبر ۱۴ اردیبهشت ۹۳ – استخدام پذیرفته شدگان سازمان امور مالیاتی ادامه دارد

جانشین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی گفت: مشکلی در استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی وجود ندارد و به محض تمام شدن فرایند استخدامی حکم مشمولان صادر می شود.
به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران، محمود عسکری آزاد در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوال خبرنگار ما اظهار داشت: نیروهای پذیرفته شده در آزمون های استخدامی به زودی تعیین تکلیف می شوند.

وی تاکید کرد: مشکلی در استخدام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان امور مالیاتی وجود ندارد و به محض تمام شدن فرایند استخدامی حکم مشمولان صادر می شود.

در مورد تعیین تکلیف پذیرفته شدگان آزمون های استخدامی در دولت قبل گفت: همانطور که پیش از این اعلام کردیم این مجوز در اختیار سازمان ها در استان ها قرار دارد که در صورت بر آورد هزینه ها و تامین مالی و بر حسب نیاز استخدام را انجام دهند.

وی ادامه داد: استنخدام پذیرفته شدگان منوط به موافقت معاونت برنامه ریزی در تامین منابع مالی است.

جانشین سرپرست معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس همچنین با اشاره به تصمیم اخیر معاونت توسعه در مورد ساماندهی نیروهای شرکتی گفت: بر اساس این بخشنامه ۱۵ درصد نیروهای مازاد بر پذیرش ظرفیت ۱۰ درصدی نیروهای قراردادی در سال جاری ساماندهی می شوند.

عسکری آزاد تاکید کرد: این ساماندهی به معنای اخراج و یا تعدیل کارکنان نیست.

دیدگاه ها (۲۱,۸۷۸)

 1. الیسا می‌گه:

  دوستان عزیز خصوصا بچه های تهران ، ترو خدا اگه در مورد تبدیل وضعیت پیمانی به رسمی آزمایشی خبری دارید یا چیزی دیدید اینجا خبر بدید.

 2. سمی می‌گه:

  همکار محترم خبرهایی که میگید موثق هستن …لطفا جواب بدید

 3. مالیاتی می‌گه:

  سرانه نیم درصد قراردادی ها شده ۱.۵ میلیون تومان
  ۳۰۰ هزار تومان برای ولادت پیامبر اکرم
  پول درشت تا چندروز دیگر
  واریزی نیم درصد آبان هفته بعد
  ماده ۵۰ به میزان حقوقهاتون.

 4. زهرا می‌گه:

  با سلام خدمت همکاران گرامی
  چند وقتی میشه دارم به استعفا فکر میکنم حدود سه سال سابقه دارم ولی اصلا نمیتونم این همه استرس رو تحمل کنم حجم زیاد پرونده و استرس زیاد همراه با توقعات زیاد مدیران که هر روز یک آمار جدید و یک کار جدید رو در حداقل وقت ممکنه با حداکثر دقت از ما میخواند واقعا دیگه بریدم این هم از وضع حقوق و مزایا افتضاحه هنوز پاداش تابستان رو نگرفتیم

  • همکار می‌گه:

   دوست عزیزم میدونم که استعفا رو همینطوری عنوان کردی
   خخخخ
   خودتم میدونی بیرون کار نیست پس هی برای این کار ناز نکن و ناشکری بخصوص برای خانم ها این کار خیلی هم عالیه
   الانم خیلی کم نیست حقوق و مزایا
   ما که کلان شهریم نه رفاهی داریم نه پاداش درست حسابی این همه ناله نمیکنیم عزیزم

 5. خبر می‌گه:

  مبلغ ۱.۵ میلیون به حساب پرسنل قراردادی خواهند ریخت هفته بعد
  مبلغ ۳۰۰ تومان به مناسبت شب یلدا آخر ماه
  ………..

  فعلا همین دوتا خبر موثق را داشته باشید

 6. حبیب می‌گه:

  نیم درصد مهر و ۳ماهه دوم برا ما واریز شد.افتضاح بودن باز.
  اهواز

 7. تهران می‌گه:

  ۳۰۰ تومان برای ولادت رسول اکرم

  ۳۰۰ برای شب یلدا

  هر دو آخر ماه

  • محمد می‌گه:

   دو ماهه واقعا پول دادنشون افتضاحه . رفاهیات که قرار بود هر ماه سه تا اول حکم بدن این ماه ۳۰ درصدشو دادن یعنی حدود ۲۴۰

  • علیرضا طاهری می‌گه:

   من پنج سال هستم، تا حالا بابت ولادت حضرت رسول چیزی ندادن، شب یلدا هم دو سال چیزی ندادن

  • حبیب می‌گه:

   هیچوقت برا این دو مناسبت پاداش نداشتیم.الانم گمون نکنم.
   البته بعضی از ارگانها مثل دارایی هم این پاداشارو میدن.
   ولی ما امور مالیاتی ها نه

 8. حکیم می‌گه:

  همکاران عزیز اگر خبری دارید از پاریزی بگید که دوستان مطلع بشن .خدا خیرتان بده

 9. حبیب می‌گه:

  خبری ندارین از سه ماهه رفاهیات و متمم اضافه کاری سه ماهه؟؟؟
  منظور همون پاداش خوبه

 10. فناوری می‌گه:

  پاداش ها به کنار همین حقوقمون رو بریزن
  نه وصولی درست حسابی بهمون دادن نه …
  واقعا شرایط خیلی سخت شده کلی قسط و وام عقب مونده داریم

  • توجه می‌گه:

   والا به خدا ما هم داربم از پولهایی ک واسه صدقه کنار گذاشتیم استفاده میکنیم نمیدونم چرا هیشکی عین خیالش نیست چرا هیشکی اعتراض نمیکنه

 11. پدرام می‌گه:

  سلام دوستان. خوشبختانه جای خوبی دارم پیام میذارم و همه دوستان از کارمندان سازمان امور مالیاتی هستند. یه سوالی داشتم از خدمتتون و ممنونم ازینکه راهنماییم میکنین. من امسال ازمون استخدامی امور مالیتی شرکت کردم. فوق لیسانس مکانیک دارم و برای ستاد تهران و شیفت شب با عنوان شغلی مهندس مکانیک شرکت کردم. ۱- وظایف عنوان شغلی مهندس مکانیک چیه؟ ۲- این شیفت شب چحوریه؟یعنی هرروز باید چه ساعتی در ستاد حاظر باشم و کل این زمان باید بیدار باشم؟ ۳-با توجه به این توضیحاتی که دادم خدمتتون حقوق و مزایا عنوان شغلی من تو سازمان چجوریه و چقده؟

  • نرم افزار خوزستان می‌گه:

   سلام دوست عزیز
   من حس و حال خودم رو از کارم میگم شاید به درد شما بخوره.
   من ارشد نرم افزار هستم در زمان بیکاری فقط تو فکر کار بودم و اینکه شرایطش چی باشه زیاد مد نظرم نبود ولی بعد از دو سال و نیم خدمتتون عرض می کنم از باب اینکه تو این لشکر بیکار کشوری تونستم جایی باشم که سر ماه حقوقی داشته باشم(متغیر بین ۲ تا ۳ میلیون در سال ۹۵) شاکر خدا هستم ولی به لحاظ شخصیت کاری با اینکه به اصطلاح ما سوپروایزر هستیم ولی جز کارمندهای درجه ۲ سازمان حساب میشیم در واقع کادر مالیاتی نیروهای درجه ۱ سازمان هستند و ما در خدمت اونا هستیم.ارتقا و پیشرفت ما بسیار کم و محدود هست و کلا هر موقع صحبت از هر پیشرفتی باشه ما ته صف هستیم.من شرایط شما را نمی دونم و نمیشه هم گفت که بیا یا نیا ولی مشاهدات من این بوده که رشته های مهندسی در این سازمان بر خلاف باقی سازمان ها در اولویت دوم قرار دارن حالا باید از خودتون بپرسید که اولویت های شما چیه؟حقوقتون حدود ۲.۵ تا ۳ میلیون در ماه میشه ولی نظم و الگوی مشخصی نداره حتی بعضی موقع ها پاداش های بیشتری هم میدن مثلا تو اسفند و فروردین و تیر ماه خود حکم خالیتون نزدیک ۱.۵تا ۱.۷ میشه بستگی به تاهل و سابقه و درجه مدرک تحصیلی داره.من خودم از اینکه میبینم نیروهای مالیاتی اطرافم اکثرا ارتقا گرفتن و من همینجور موندم احساس سرخوردگی میکنم و فقط خودمو دل خوش به همین پولش کردم که میگه بهتر از بیکاریه.اما در مورد تایم کاری و باقی موارد نظیر وظایف محوله اطلاعی ندارم.موفق باشید

   • محمد می‌گه:

    دقیقا درسته.رشته های مهندسی در شرایط بسیار سختتری نسبت به مالیاتی ها استخدام میشن ولی این سازمان هیچ ارزشی برای رشته های فنی قایل نیست.فقط خواستن چارتشونو پر کنن.من خودم همزمان با اینجا دو جای دیگه قبول شده بودم والان ازانتخاب این اداره که بین نیروهاش بشدت تبعیض قایله پشیمونم.میتونستم جاهای دیگه خیلی موفقتر از اینجا باشم.آدم وقتی میبینه همکارای که لیاقتشون خیلی کمتره ارتقا میگیرن ولی هیچ برای تو نیست خیلی ناامید میشه.به امید روزای بهتر

   • پدرام می‌گه:

    ممنون دوست عزیز

 12. یه همکار می‌گه:

  با سلام دوستان لطفا از گفتن خبری که موثق نیست پرهیز کنید چون ادم دلخوش میکنه بعدم که نمیشه حال ادم گرفته میشه با تشکر
  الان این خبرهارو که گفتین یکیش تفاوته تطبیقه یکیشم تبدیل پیمانی به رسمیه وشارژهمسر کارته وپاداشه ۱۵ آذر ببینیم چی میشه باز قبلنا کم میدادن ولی به موقع بود!!!!!!

 13. مالیات می‌گه:

  همش شایعه بود

 14. مالیات به خبر می‌گه:

  حالا خبر خودت راسته که همسر کارت میخواد پول بیاد روش؟؟؟

  • خبر به کارمند ستاد می‌گه:

   بله خبرش معتبره…آقای تقوی نژاد برای شب آخر ماه میخواهند مثل وزارت خانه شب چهله مبلغی واریز کنند….

   تفاوت تطبیق را بعلت بار مالی روش بحث هست هرچند همه ارگانها میگیرند
   پول درشت هم تا ۱۵ آذرماه انشالله تو حسابهاست

 15. خبر به کارمند ستاد می‌گه:

  کارمند ستاد پول درشته تو این هفته نمیدن

  لطفا با منبع موثق خودتون دلخوشی الکی به بچه ها ندین

  خدارو خوش نمیاد

 16. خبر به مدیر می‌گه:

  خطا: Time limit is exhausted. Please enter CAPTCHA value again. لطفا دکمه‌ی بازگشت مرورگر خود را بفشارید و مجددا تلاش کنید.

  من ۵ تا خطا را براتون فرستادم ولی فکر کنم با این سایت نمیشه پیغام ها رو فرستاد

 17. کارمند ستاد می‌گه:

  انصافا منم از چندتا منبع معتبر شنیدم از یه معاون مدیرکل ستاد ولی خودم ابلاغشو ندیدم

 18. خبر به مدیر می‌گه:

  موارد خطا:
  ۱- اطلاعات که ارسال میشه هیچ پیغامی جهت تایید یا عدم تایید پیام درج نمیشه و معلوم نیست پیغام ارسال شده یا نه
  ۲- وقتی پیغام ارسال میشود میگوید خطا برای ارسال شده پیش آمده است لطفا برسی کنید
  ۳- اطلاعات شما به روز نشده است
  ۴- در قسمت پایین که کد امنیتی هست مدام expire میشود و یا میگوید تداخل در کد امنیتی با وجود درج کد درست

 19. خبر به مدیر می‌گه:

  چرا سایتتون مدام error میده……

  لطفا برسی کن هر پیغامی میخواهیم ارسال کنیم بروز خطا میده

 20. مالیات می‌گه:

  سه ماهه کوچیک واسه ما لیست رد شد ولی مبلغی معلوم نیست….ولی حرفی از سه ماهه گنده که همون متمم باشه نیستتتتتت

 21. خبر می‌گه:

  پول تو همسر کارتها قراره شارژ بشه ۱ میلیون

 22. ارزش افزوده می‌گه:

  خبر سه ماهه راسته؟؟یا شایعه تو رو خدا ما رو الکی دلخوش نکنید. ..آگه خبر جدیدی هست لطفا بگید…یادم سه ماهه قبلی ۲۸۰ساعت اضافه کار واسه مابود سه ماه رفاعی…آدمین چرا سایت اینجور شده

 23. نوا به کارمند ستاد می‌گه:

  الکی نگو……….. یک عده حساب میکنند

 24. ستادی می‌گه:

  اگر قرار باشه تغییر بدن باید همه را رسمی آزمایشی کنن چرا فقط بعضی ها رو حکم میزنن یعنی اونهاامتیاز خاصی دارن؟

 25. فرهاد می‌گه:

  بچه ها دارند یک عده را رسمی آزمایشی میکنند
  از طرف تفاوت تطبیق برای بچه های ستاد درست شده.

 26. شادمهر به کارمند ستاد می‌گه:

  پول قلمبه راسته؟؟؟؟؟ تا کی میدن؟؟؟؟؟

 27. سمی به شیوا می‌گه:

  این خبر تفاوت تطبیق رو سامان گفت…من نگفتم

 28. شیوا به سمی می‌گه:

  سمی اگر راست میگی بگو تفاوت تطبیق چی شد تو دفتر پیران؟

 29. سمی می‌گه:

  وای بچه ها اعصابم بهم ریخت عیچچچ خبررری نیست با جیبمون خالیه آیت چه وضعیه واقعا خبری از واریزی نیست؟؟؟؟

 30. کارمند امور مالیاتی می‌گه:

  بانک ها وام های کارمندیشون شروع شد سازمان ها برگشتن بحالت قبل ولی سازمان نه سه ماهه داده دوتا نیم درصد هم که طلب داریم خلاصه اوضاع خرابه با اونهمه وعده وعیدی که رییس داد ولی آخرش هیچی

  • کارمند ستاد می‌گه:

   طبق اخبار موثق پاداش سه ماهه گنده هفته بعد تو حسابا واریز میشه.

   • تهران می‌گه:

    چند ماهه تو راهه ولی نمیرسه. الکی دلخوش نباشین
    با این روند “هر روز بدتر از دیروز” دعا کنید حقوق و اضافه کارا قطع نشه

   • کارمند ستاد می‌گه:

    ابلاغش به استان ها ارسال شده ایشالله هفته بعد تو حساباس. اینسری یذره دیرشد عددش هم مثل قبلی هاست کم نشده

    • متین می‌گه:

     کدوم سه ماهه؟
     سه ماه وصولی یا سه ماه رفاهی و اضافه کار؟

     • کارمند ستاد می‌گه:

      سه ماهه درشته، سه تا اضافه کار (میانگین ۴۵۰ ساعت) و سه تا رفاهی

     • آنی می‌گه:

      این ۴۵۰ ساعت مال تهران یا شهرهای بزرگه که وصولی بالا دارن
      برای ما که وصولی به حد نصاب نمیرسه از ۱۰۰ ساعت بیشتر نمیدن متاسفانه

 31. فربد می‌گه:

  دیروز ۳ نفرو رسمی ازمایشی کردن تو ستاد.
  تو حکمشون زده بودن

 32. سمی به رابط می‌گه:

  یه حرف عجیبی میزنی یعنی شما نیم درصد شهریور و.مهر رو هم گرفتی…..اوضاع نابوده دلت خوشه

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها