استخدام شرکت ملي گاز ايران94 +استخدام: تکذیب خبر آگهی استخدام در شرکت ملی گاز ایران

استخدام شرکت ملي گاز ايران94 +استخدام: تکذیب خبر آگهی استخدام در شرکت ملی گاز ایرانReviewed by MODIR on Apr 12Rating:

صفحه قبول شدگان آزمون شرکت گاز ۹۱

خبر 23 فروردین 94 استخدام: تکذیب خبر آگهی استخدام در شرکت ملی گاز ایران
روابط عمومی شرکت ملی گازایران، انتشار خبر  آگهی استخدام این شرکت در برخی از سایت ها و شبکه های مجازی را تکذیب کرد .
بنابراین گزارش، موضوع شایع شده در برخی از سایت ها و فضاهای مجازی مبنی بر جذب نیروی انسانی در شرکت ملی گاز ایران با ذکر تاریخ 27/1/94را تکذیب کرد .
بر این اساس هر گونه جذب و یا استخدام در این شرکت فقط از طریق سایت رسمی شرکت ملی گاز ایران به آدرسWWW.NIGC.IR ؛ صداوسیما و روزنامه های کثیر الانتشار و رسانه های گروهی به اطلاع هموطنان عزیز خواهد رسید.
لذا از هموطنان عزیز در خواست می نماید، قبل از هر گونه اقدامی از صحت اخبار منتشر شده در این خصوص اطمینان حاصل کنند.
تاریخ به روز رسانی:1394/1/23 يكشنبه

این آگهی مربوط به سال 90 می باشد

جزییات آگهی استخدام شرکت ملی گاز ایران برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز مجتمع گاز پارس جنوبی که قرار است از طریق آزمون انجام شود، اعلام شد.

به گزارش وب‌سایت وزارت نفت (MOP)، شرکت ملی گاز ایران در نظر دارد به‌منظور تأمین بخشی از نیازمندیهای نیروی انسانی مورد نیاز خود در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی واقع در استان بوشهر- عسلویه از میان دانش آموختگان ذکور مقاطع تحصیلی دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی داوطلبان واجد شرایط را پس از ثبت نام در پایگاه اینترنتی به نشانی www.nigc.ir از طریق برگزاری آزمون کتبی (علمی)، آزمون استعداد و روان شناختی ، مصاحبه حضوری فنی و تخصصی ، گزینش استخدام کند.
بر پایه این گزارش، از داوطلبان استخدام در مقطع دکتری و فارغ التحصیلان ممتاز آزمون کتبی بعمل نخواهد آمد و متقاضیان واجد شرایطی که در مهلت مقرر ثبت نام نموده باشند ؛ صرفاً به مرحله مصاحبه فنی و تخصصی دعوت خواهند شد.
به‌این ترتیب داوطلبان گرامی می توانند از تاریخ 27 فروردین ماه سالجاری جهت ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر به سایت شرکت ملی گاز  مراجعه کنند.
رشته های مورد نیاز به تفکیک سطوح دکتری، کارشناسی ارشد و کارشناسی
رشته های مورد نیاز برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز مجتمع گاز پارس جنوبی در سطح دکتری عبارتند از: مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی صنایع، حقوق، اقتصاد، بهداشت حرفه ای، روانشناسی صنعتی سازمانی، علوم اجتماعی، مدیریت، مهندسی برق، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر و مهندسی مواد.
رشته‌های مورد نیاز در سطح کارشناسی ارشد شامل مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر و فیزیک است.
همچنین رشته‌های مورد نیاز در سطح کارشناسی را مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی عمران، مهندسی کامپیوتر، مهندسی برق، مهندسی ایمنی و بازرسی، حسابداری، شیمی، فیزیک و مهندسی صنایع تشکیل می‌دهد.
شرایط عمومی
شرایط عمومی برای استخدام در این شرکت عبارت است از:  تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران، ایمان و اعتقاد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه و متدین به دین اسلام ویا یکی از ادیان رسمی کشور، عدم سوء پیشینه کیفری،  داشتن تندرستی و توانائی کامل جسمانی به تائید سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت،  دارا بودن کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم کامپیوتری برای داوطلبان مرد و عدم تعهد واشتغال به کار به صورت پیمانی ، آزمایشی و رسمی در سازمانها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آن و عدم استخدام پیمانی یا رسمی در شرکتهای تابعه صنعت نفت ( شرکت ملی نفت ، گاز ، پتروشیمی ، پالایش وپخش وشرکتهای فرعی).
 شرایط سنی
حداکثر سن برای فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی 30 سال ( متولدین 1/2/1360 و به بعد ) مقطع کارشناسی ارشد و دکتری 34 سال ( متولدین 1/2/1356 و به بعد) است.
 شرایط معدل
حداقل معدل کل برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی دکتری 15، حداقل معدل کل برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد 15و حداقل معدل کل برای فارغ التحصیلان مقطع تحصیلی کارشناسی 13 است.
شرایط مدرک تحصیلی
مدارک دانشگاهی افرادی قابل قبول برای شرکت در آزمون های استخدامی است که از طریق آزمون های سراسری دانشگاه های دولتی یا آزاد اسلامی، موفق به ورود به مراکز آموزش عالی برای دریافت مدرک رسمی شده باشند و یا از لحاظ ارزش علمی، مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فنآوری/وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی / سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی باشد.داوطلبان استخدام باید با آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده درآزمون های استخدامی شرکت کنند. بدیهی است در صورتی که در هر یک از مراحل استخدام مشخص شود، فرد دارای مدرک تحصیلی بالاتر با تاریخ اخذ قبل از آزمون بوده، ادامه سایر اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام منتفی خواهد شد.
جذب و بکار گیری دانش آموختگان ممتاز دانشگاه ها
دانش آموختگان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر دانشگاه های دولتی و آزاد اسلامی متقاضی استخدام، در یکی از رشته های تحصیلی مورد نیاز چنانچه در تاریخ ثبت نام برای استخدام، از تاریخ فارغ التحصیلی آنها بیش از سه سال نگذشته باشد بدون شرکت در آزمون علمی وارد بقیه مراحل استخدام می شوند.
مدارک مورد نیاز
به این منظور تصویر خوانای صفحه اول شناسنامه،  یک برگ تصویرخوانای کارت پایان خدمت نظام و یا معافیت دائم کامپیوتری از دو طرف کارت،  یک برگ تصویر خوانای آخرین مدرک تحصیلی که در آن مقطع ، رشته و گرایش تحصیلی ، معدل وتاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد، نیاز است.
 در خصوص داوطلبانی که خود را بر مبنای محل اخذ دیپلم، بومی معرفی کرده‌اند ارسال یک برگ تصویر مدرک تحصیلی دیپلم و یا اصل گواهی صادره از سوی اداره آموزش وپرورش شهر یا شهرستان محل اخذ دیپلم خود الزامی است.
درخصوص آن دسته از داوطلبانی که در مقطع تحصیلی دکتری و کارشناسی ارشد متقاضی استخدام هستند، ارسال یک برگ تصویر مدرک یا گواهی تحصیلی مقطع پایینتر با ذکر رشته و گرایش تحصیلی الزامی است.
محل خدمت پذیرفته شدگان نهایی
 محل خدمت کلیه افرادی که استخدام خواهند شد، صرفاً منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس واقع در استان بوشهر-بندر عسلویه شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی به آدرس سایت www.spgc.ir بوده و بصورت دائم در منازل سازمانی پیش بینی شده در شهرستان جم سکونت خواهند یافت.
ضمناً تا آماده شدن منازل مذکور و یا عدم واگذاری منازل سازمانی ، به صورت طرح اقماری 2 به 1 ( دو هفته کار و یک هفته استراحت) خواهد بود.

براساس این گزارش، میدان گازی پارس جنوبی، یکی از بزرگترین منابع گازی جهان است که بر روی خطمرزی مشترک ایران و قطر در عمق حدود 3000 متری زیر کف خلیج فارس و حدود 105کیلومتری سواحل ایران قرار دارد و یکی از اصلی‌ترین منابع انرژی کشور به شمارمی‌رود. مساحت این میدان 9700 کیلومتر مربع است که سهم متعلق به ایران 3700 کیلومترمربع وسعت دارد.ذخیره گاز این بخش از میدان 14 تریلیون متر مکعب گاز بههمراه 18 میلیارد بشکه میعانات گازی است که حدود 8 درصد از کل گاز دنیا و نزدیک بهنیمی از ذخائر گاز کشور را شامل می‌شود.از کلیه پذیرفته شدگان نهایی تعهدنامه محضری مبنی بر خدمت در منطقه صورت مکتوب قبل از شروع به کار اخذ خواهد شد.

خبر 6 دی 93 استخدام: نفرات ذخيره جذب سال 91 – 92

به استحضار مي رساند با توجه به عدم مراجعه و انصراف تعدادي از پذيرفته شدگان اصلي در جذب سال 92-91 اين مجتمع به پيوست ليست نفرات ذخيره (بر اساس نوع سهميه و امتيازات مكتسبه) ايفاد مي گردد.

توضيحات لازم

 • شروع بكار نامبردگان ياد شده منوط به وصول تاييديه هاي مربوط به كليه تشريفات استخدامي از جمله موافقت هسته گزينش، تاييديه طب صنعتي، گواهي عدم سوء پيشينه، تاييد صحت و اصالت مدرك تحصيلي، تاييد وضعيت نظام وظيفه و… مي باشد.
 • با توجه به زمان بر بودن فرآيندهاي ياد شده پيش بيني شروع بكار نفرات ذخيره در سال 94 مي باشد؛ لذا از متقاضيان تقاضا مي گردد از مراجعه حضوري و تلفني خودداري نمايند.
 • صرفا نامبردگان ياد شده بعنوان نفرات ذخيره پذيرش خواهند شد و مرحله تكميل ظرفيت ديگري وجود ندارد.

ستاد جذب نيروي انساني

واحد آموزش بدواستخدام

خبر 9 تیر 93 – شروع به کار کارآموزان گروه پنجم جذب ۹۱

با سلام . احترام

ضمن تبریک به اطلاع می رساند اسامی ۱۳ نفر از کارآموزان جدیدالاستخدام جذب ۹۱ (گروه پنجم ) که مراحل گزینشی را با موفقیت پشت سر گذاشته اند به شرح لیست پیوست اعلام می گردد.

خاطرنشان می سازد بر اساس برنامه ریزی های به عمل آمده از طرف واحد آموزش بدو استخدام مجتمع و به حول و قوه الهی دوره های آموزشی بدو استخدام آنان (عمومی و فنی عمومی )در مرکز آموزشی شهیدبهشتی جم از تاریخ ۹۳/۵/۱۷ شروع خواهد شد.

اسامی بقیه پذیرفته شدگان متعاقبا در همین سایت اعلام می گردد.

خبر 24 بهمن 92 – اطلاعیه شماره ۲۲ – تاریخ شروع و محل دوره آموزش OST مرکز جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان

با سلام و احترام

کارآموزان مرکز جهاد دانشگاهی اصفهان لیست پیوست حاوی تاریخ و محل دوره آموزش حین کار به همراه نام سرپرست دوره را ملاحظه فرمایند

 لیست شامل دوره حین کار کارآموزان : بیدبلند – ایلام – فجر جم – سرخون و قشم – هاشمی نژاد – و … میشه .

خبر 17 بهمن 92 – آموزش و درمان از اولويت هاي اساسي منابع انساني است

مدیر منابع انسانی گفت: اولویت ما برای خانواده های کارکنان اول آموزش و بعد از آن درمان می باشد و با استفاده از مربیان زبده از شهرستانها تلاش می کنیم آموزش را تقویت کنیم.
به گزارش روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی محمد رضا بابایی با بیان این خبر گفت: شرایط خوبی فراهم شده، مهندس حسنی مدیر عامل محترم مجتمع با اعتقادی که به حوزه‌ی منابع انسانی دارند مشکلات و نیازهای کارکنان را دنبال و تلاش می کنند تقاضای آنها را برآورده کنند.
وی در خصوص جذب نیروی انسانی فازهای جدید اظهار داشت: فرایند استخدام ۶۰۰ نفر طی شده، آموزش و طب صنعتی انجام و در حال حاضر از ۱ مهرماه دوره های آموزشی آنها شروع شده است.دوره آموزش گروه اول در ماهشهر، دوره گروه دوم در اصفهان، گروه سوم از ۱۲ بهمن در شیراز آغاز شده است.
مدیر منابع انسانی در خصوص جذب نیرو برای پالایشگاههای دردست ساخت نیز گفت: گرفتن مجوز جذب برای فازهای ۱۳، ۱۹، ۲۰، ۲۱ و ۲۲ الی ۲۴ به تعداد ۱۵۰۰ نفر را دنبال می کنیم.
بابایی در خصوص جذب نیروی پیمانکاری نیز گفت: ساختارهای مجازی و پیمانکاری در لایه‌های کل پالایشگاه را از طریق واحد مهندسی ساختار دنبال می‌کنیم.
وی با بیان اینکه اسکان را به عنوان یک پروژه بسیار مهم و حیاتی دنبال می کنیم اظهار داشت: تعدادی واحد سوئیت از طریق POGC در اختیار مجتمع قرار می گیرد. همچنین گرفتن اعتبار برای ساخت واحد های مسکونی در کمپ شیرینو را دنبال می کنیم. در بندر سیراف مجوز ساخت ۶۰ سوئیت با اعتبار ۵ میلیارد تومان در ۳ هکتار زمین پیش‌بینی کردیم
مدیر منابع انسانی با اشاره به رضایت نسبی خانواده‌های کارکنان در شهرک‌های مسکونی جم نیز گفت:‌ از اول آذر ماه امسال بخشهای مشترک شهرکها را مدیریت و رهبری می کنیم. ۱۰ واحد در کمپ های تفریحی شیرینو به صورت هفتگی به مدت ۲ روز به خانواده های ساکن اختصاص یافته و همچنین ۲ واحد از فجر جم در پلاژ فجر گرفتیم.
بابایی با بیان اینکه رایزنی‌هایی با شرکتهای پالایش گاز و خطوط لوله و گازرسانی از تمامی استانها برای استفاده از امکانات رفاهی این شرکتها در حال انجام است اظهار داشت: رایزنی با شرکتهای گاز بویژه شهرهای سنندج، کرمانشاه، مازندران، گیلان، مشهد، ارومیه برای استفاده خانواده های کارکنان در ایام تابستان و عید نوروز انجام شده تا امکانات را در اختیار خانواده های کارکنان قرار دهند.
وی با اشاره به درخشش بانوان در کسب مقام اول در المپیاد ورزشی بانوان گفت: سعی کردیم با جذب مربیان خوب در جهت اعتلای ورزش نیمه حرفه ای و قهرمانی حرکت کنیم. به دنبال خرید البسه ورزشی و گرفتن سالن هستیم تا خانمها شاغل در پالایشگاهها هم استفاده کنند. همچنین در مورد ورزش خانواده های ساکن در شهرهای بزرگ و مراکز استانها، نیروههای اقماری می توانند از باشگاههای ورزشی در مراکز استان‌ها با معرفی این شرکت اقدام نمایند. گلگشت‌های داخلی و برون شهری برای تیمهای ورزشی خانواده های ساکن از بهار پیش‌بینی شده است.
بابایی با اشاره به دیدگاه مهندس حسنی مبنی بر حضور اثربخش، مفید و کلیدداربودن نیروههای پیمانکاری و قرارداد مستقیم در مجتمع و امیدواری بیشتر نسبت به بهبود وضعیت این نیروهها تصریح کرد: در خصوص نیروههای قرار داد مستقیم منتظر دستورالعمل جدید از تهران هستیم. برای ۹۰۰ نفر نیروی قرارداد مستقیم کارسازی کردیم.
وی در خصوص بهداشت و درمان شهرک نیز گفت: کلینیک تخصصی شماره‌ی ۲ در شهرک توحید در مرحله‌ی راه‌اندازی است که این شرکت در خصوص تامین نیرو مشارکت داشته است.
مدیر منابع انسانی به اشاره به در پیش بودن تعطیلات سال جدید،در خصوص برنامه های نوروزگفت: همانند سال قبل برنامه ها را اجرا می کنیم. ۵۰ درصد نیروهها اقماری کار هستند افرادی که خانواده هایشان نیامده اند در اولویت هستند تا یک هفته از امکانات spgc استفاده کنند.
بابایی در پاسخ به سوالی در خصوص برنامه های مجتمع برای خانواده های ساکن جم در ایام نوروز نیز گفت: برنامه هایی در شان خانواده‌ها از طریق واحد روابط عمومی پیش‌بینی شده است که به مرور اطلاع‌رسانی خواهد شد. استفاده از باشگاهها در شهرکها و افزایش رضایت نسبی خانواده ها، استفاده از غذای رستوران شهرک، استفاده از پلاژهای ساحل شیرینو و فجر جم برای خانواده های ساکن از دیگر اقدامات می باشد.
وی با اشاره به پیگیری برای گرفتن سهمیه بیشتر برای تفریح خانواده های کارکنان نیز افزود: در مورد مرکز تفریحی محمودآباد، جدا از سهمیه شرکت ملی گاز، سهمیه جداگانه را دنبال می کنیم. زائر سرای مشهد نیز برای افزایش سهمیه قول مساعد دادند. به دنبال استفاده از امکانات داخلی شرکتهای گازرسانی و خطوط لوله هستیم. مساله کیش و تور پاسارگاد را به صورت ویژه دنبال می کنیم و البته تور کیش از ۲۶ بهمن ماه به مدت ۲۴ روز اقدام می‌شود.
مدیر منابع انسانی در پایان گفت: خوشبختانه نگاه مدیر عامل محترم، نگاه منابع انسانی است و اعتقاد دارند با فراهم نمودن امکانات بستر مناسبی ترجیحا در بخش سکونت در شهرک و متعاقب آن برای همکاران اقماری مهیا شود.

خبر 15 بهمن 92  – افتتاح سومین دوره آموزش کارکنان جدیدالاستخدام در روزی که امام آمد

پس از شروع بکار موفق مراکز آموزشی ماهشهر و اصفهان اینک نوبت به شیراز رسیدتا در پایتخت شعر و فرهنگ و ادب ایران اسلامی و در روزی که متبرک به قدوم پربرکت امام خمینی(ره) و بازگشت رهبر فقید انقلاب اسلامی به آغوش پرمهر ملت بود، پذیرای سومین گروه از کارآموزان جدیدالاستخدام مجتمع گاز پارس جنوبی باشد تا آموزش های بدو استخدام خود را در سالن همایش های اتاق بازرگانی وزارت صنایع و معادن شروع نمایند.

در این مراسم که با حضور پرشور کارآموزان از ساعت ۸:۳۰ صبح و در آغازین روزدهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی و با تلاوت آوای روح بخش قرآن کریم و سرود غرورآفرین ملی آغاز گردید، مسوولین و مدیران و روسای واحدهای عملیاتی و ستادی شرکت ملی گازایران و شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی و همچنین نمایندگان و مسئولین جهاد دانشگاهی کشور نیز حضور داشتند .

در ابتدای این مراسم مسئول جهاد دانشگاهی استان فارس مهندس رستگار بعنوان میزبان مراسم پس از خوش آمد و خیر مقدم به حضار و کارآموزان تقارن شروع دوره آموزش در آغاز دهه فجر را به حضار تبریک گفت و در ادامه برنامه آقای اسدی مسئول آموزش بدواستخدام مجتمع گاز پارس جنوبی که اجرا و تجربه موفق چندین دوره آموزش بدواستخدام را در کارنامه خود داشت پس از تشکر از آقایان حسینی, حسنی, منبتی, بابائی,مرادکرمی, فرشیدی و صدرزاده به دلیل همکاری صمیمانه در اجرای دوره های قبلی به بیان ویژگی های روانشناختی در استخدام پرداخت و لزوم استفاده از مدلهای نوین و علمی روانشناختی در جذب و استخدام را خاطرنشان ساخت. ایشان در ادامه با تاکید برلزوم جامعه پذیری و نهادینه کردن این اصل در طول دوره آموزش, این امر را موثر درفرایند نظم پذیری, سازمان پذیری, انطباق افراد با محیط کار و شغل و همکاران, کاهش استرس شغلی و رفتاری و همچنین عاملی جهت آماده سازی همه جانبه کارآموزان قبل ازورود به مجتمع دانست.

در ادامه مسئول آموزش بدو استخدام مجتمع با اشاره به عملکرد این واحد و تیم تحت مدیریت و راهبری خود برای پیگیری مسائل پرسنلی, بهداری و بهداشت, احکام پیمانی, حسابهای بانکی و سایر موارد اداری از همه کارآموزان درخواست کرد تا قدر لباس مقدس خدمت در مجتمع گاز پارس جنوبی را که نماد و ارزش سازمان است دانسته و دربهبود مستمر روند آموزش و نهادینه شدن ارزشهای سازمانی تلاش نمایند.

در لحظات پایانی سخنرانی آقای اسدی که مصادف با لحظه تاریخی ورود حضرت امام خمینی(ره) و پرشکوه ترین استقبال تاریخ از بزرگ مرد انقلاب اسلامی بود؛ در حین پخش نماهنگ ورود، ایشان از حاضران خواست تا با ذکر صلوات به روان امام خمینی(ره) وشهیدان انقلاب درود فرستاده و این تقارن و همزمانی را به فال نیک بگیرند و انشااله از آثار و برکات آن بهره مند گردند.

سخنران بعدی این مراسم آقای حسینی مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران بود که در دوره های آموزشی قبل نیز تیم آموزش بدو استخدام را بخوبی همراهی نموده ودر این مراسم نیز نقش مدیریت منابع انسانی را تدوین استراتژی, مدیریت فرصت های برابر, مدیریت استعدادها, توانمندسازی و توسعه مسیر شغلی, جانشین پروری, توسعه مدیران فعلی, تقویت فرهنگ سازمانی, ترویج اخلاق حرفه ای و مدیریت ارتباطات سازمانی بیان کرده و بر لزوم استفاده از علوم مدیریت, روانشناسی صنعتی و سازمانی, آمار وکامپیوتر, اقتصاد, مهندسی صنایع و جامعه شناسی جهت برطرف ساختن نیازهای سازمان تاکید کرد.

ایشان در ادامه با اشاره به تحول و دگردیسی در نگاه انسان نسبت به شناخت خود وجایگاه اشرف مخلوقات در نظام هستی, انسان را موجودی در جستجوی معنا توصیف ونیازهای انسان را در قالب تنش, معنا و دوستی گروهی بیان نمود.

پخش نماهنگی زیبا در خصوص شهر شیراز، قابلیت های گردشگری و سیاحتی این شهر وهمچنین خواندن دلنوشته ای زیبا از کارآموزان خوش ذوق دوره های قبلی آموزش توسط مجری برنامه حاشیه ای زیبا از این مراسم بود.

در ادامه و پس از پذیرایی، استاد حسن صفری یکی از هنرمندان با تجربه و خوش ذوق و صدای شیراز به اجرای موسیقی پرداخته و باعث ایجاد شور و نشاط در حاضران شد.

مدیر عملیات مجتمع گاز پارس جنوبی سخنران بخش دوم مراسم بود که پس از ابلاغ پیام تبریک مدیرعامل مجتمع به کاراموزان, ماموریت اساسی مجتمع را تامین انرژی پاک و ارزان قیمت در سایه ارزش های والای انسانی و سازمانی برشمرد و پرسنل شرکت ملی گاز را افرادی که جان و سلامت خود را تقدیم این سازمان و ملت کرده اند توصیف کرد.ایشان در ادامه به نقش بی بدیل و تعیین کننده شرکت معظم گاز پارس جنوبی در تولیدانرژی کشور پرداخته و ابراز امیدواری کرد که حضور کارآموزان جدیدالاستخدام به مثابه تزریق خون جدیدی در کالبد پرانرژی پارس جنوبی باشد و در پایان اشاره کرد بی صبرانه مشتاق حضور کارآموزان در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی است.

آقای دکتر قرنفلی معاون آموزشی جهاد دانشگاهی کشور که آخرین سخنران مراسم بود نیز با اشاره به اجرای شش دوره آموزشی توسط مجموعه جهاد دانشگاهی جهت کارآموزان جدیدالاستخدام صنعت نفت و گاز از حسن انتخاب و اعتماد مسئولین و مدیران شرکت ملی گاز ایران تشکر و وظیفه کار آموزان را تعلیم مهارتهای ادراکی, لزوم تفکر استراتژیک جهت تحول صنعت و پرهیز از ایستایی بیان نمود.

لازم به ذکر است اهدای جوایز به متولدین دهه فجر انقلاب اسلامی و همچنین اهدای جوایز به زیباترین، شورانگیزترین و حماسی ترین شعار دوره انقلاب و بیان خاطرات زیبای دوران انقلاب به همراه لطیفه توسط مجری، جزو برنامه های جالب مراسم افتتاحیه بود.

خاطرنشان می سازد جهاد دانشگاهی استان فارس و دانشگاه صنعتی اصفهان میزبان کارآموزان مجتمع گاز پارس جنوبی در استخدامی جذب ۹۰ بوده و سابقه همکاری با این مجتمع عظیم صنعتی را دارا می باشد.

آموزش بدو استخدام

خبر 14 بهمن 92 – جذب ۱۵۰۰ نفر نیرو در شرکت ملی گاز ایران

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: امسال یک‌هزار و ۵۰۰ نفر در برنامه جذب خود داشته‌ایم که تعدادی کار خود را آغاز کرده‌اند و مابقی تا پایان سال وارد شده و جذب می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری فارس از شیراز، سید محمود حسینی ظهر امروز در حاشیه دوره آموزشی بدو استخدام کارآموزان شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: شرکت گاز در مناطق عملیاتی و به ویژه در پارس جنوبی به نیروی بیشتری نیاز دارد.
وی افزود: مشکلی که داریم این است که ورود نیرو در مناطق غیر عملیاتی متوقف شده و این در آینده خود را نشان می‌دهد.
خلأ کادرسازی نیروهای مدیریتی در گاز محسوس است
حسینی ادامه داد: توقف در ورودی نیرو به هر مجموعه، آن سازمان را دچار مشکل می‌کند چرا که روند جانشین‌سازی باید به طور مستمر صورت گیرد.
وی اضافه کرد: در گذشته نیز در اواخر دهه ۶۰ یک توقف استخدام به مدت ۱۰ سال در شرکت گاز رخ داد که الان دارد آثار خود را نشان می‌دهد چراکه تا چهار سال آینده بیش از نیمی از کارکنان سطوح مدیریتی و سرپرستی بازنشسته می‌شوند و به سبب همان خلا ورود نیرو، جانشین ندارند.
وابستگی در عرصه تکنولوژی مفهوم علمی نیست
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران بیان کرد: دوره‌های آموزشی شرکت گاز در فاز دو و سه پارس جنوبی توسط شرکت توتال فرانسه برگزار می‌شد.
وی خاطرنشان کرد: ورود شرکت خارجی اگر درست صورت گیرد، سرمایه و تکنولوژی را با خود به ارمغان می‌آورد و علاوه بر آن در به وجود آمدن بازار و ارتقای فرایند مدیریت نیز مفید است.
حسینی ابراز داشت: توتال در بسیاری از کشورهای جهان در امر نفت و گاز فعال است و آن کادری که توسط توتال برای فازهای دو و سه پارس جنوبی تربیت شد در شمار بهترین کادرهای شرکت ملی گاز هستند.
وی افزود: ما نیز در سال‌های گذشته سعی کردیم الگوهای آموزشی آنان را کامل کرده و مورد استفاده قرار دهیم به این ترتیب که هر فردی که می‌خواهد وارد شرکت‌های پالایشی ‌شود حداقل یک‌هزار و ۲۰۰ ساعت در سطوح مختلف دوره ببیند.
حسینی تصریح کرد: در حال حاضر الگوهای آموزشی ما در سطح خوبی قرار دارد و در این زمینه بازنگری در روش‌ها و به روز‌آوری آن مد نظر است.
به گفته وی، در عرصه تکنولوژی نفت و گاز پیشرفت‌ها بسیار سریع است و کشوری که بتواند از این تکنولوژی در بهره‌برداری از منابع نفت و گاز استفاده کند، دست بالا را خواهد داشت.
این مسئول ادامه داد: ما در حال حاضر برای آموزش اعزام به خارج از کشور داریم به ویژه در مقوله ایستگاه‌ها و تاسیساتی که خریداری می‌شود قرارداد می‌بندیم که نیروهای ایرانی در همان مبدا در زمینه این تکنولوژی‌ها آموزش ببینند.
به گفته وی، امروزه ارتباط با دنیا و استفاده از امکاناتی که جهان دارد و بهره بردن از تجهیزات جدید یک نفع است و این عقلانی نیست که هر تکنولوژی را با صرف زمان و هزینه بسیار از صفر تولید کرد.
حسینی در ادامه گفت شرکت ملی گاز در ماموریت جدید خود باید از یک شرکت اداری و خدماتی به یک شرکت تجاری و رقابتی تعریف شود و این رقابت با شرکت‌های گاز دنیا و منطقه است.
وی اضافه کرد: در حال حاضر شرکت گاز ایران این توانمندی را دارد که در تجارت جهانی گاز حضور یافته و از شرکت‌های گاز پروم روسیه، پتروناس مالزی،قطر گس یا الجزایر که در منطقه فعالیت می‌کنند، پیشی گیرد و این امر منوط به استفاده از تکنولوژی‌های برتر دنیا است.
اصطلاح نیروی انسانی چندان صحیح نیست
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران در ادامه ابراز داشت: مدیریت منابع انسانی اگر به معنای بهره‌برداری از انسان در خدمت سازمان باشد چندان با آموزه‌های دینی ما سازگار نیست.
وی افزود: اصطلاح «نیروی انسانی» از زمانی باب شد که این نیرو با نیروی ماشین، نیروی بخار و … مقایسه می‌شد و در مرحله بعد اصطلاح منابع انسانی طرح شد که در کنار منابع مالی و تجهیزات کاربرد داشت.
حسینی ادامه داد: در حال حاضر «سرمایه انسانی» طرح می‌شود که این سرمایه تبلور دانش، اخلاقیات و سجایا، مهارت‌ها و بینش است.
وی اضافه کرد: مجموعه نگرش‌ا، دانش‌ها، خلقیات و مهارت‌ها سرمایه انسانی را تشکیل می‌دهد.
حسینی خاطرنشان کرد: بیش از آن که چه تعریفی به کار ببریم محتوا و محمل بحث مهم است و این که آیا انسان را در خدمت سازمان تعریف می‌کنیم یا سازمان را برای خدمت به انسان می‌خواهیم.
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: به اعتقاد ما این هر دو باید در خدمت یکدیگر بوده و به موازات هم توانمند شوند.
وی بیان کرد: اگر نیازهای انسان در نظر گرفته نشود حتی اگر آن فرد از نظر کاری بازده خوبی داشته باشد به مرور زمان از نظر فردی و خانوادگی دچار مشکل می‌شود.
وی یادآور شد: فرانکل انسان را در سه بعد روان، جسم و معنا تعریف کرده و نیاز به تنش بین وضع موجود و وضع مطلوب، نیاز به معنا و نیاز به تعالی خویشتن، نیاز به جاودانگی و نیاز به دین به معنای جستجوی معنای غایی زندگی و نیاز به گروه دوستی و عاطفی در این تعریف مد نظر وی قرار گرفته است.
این مسئول افزود: بنابر تعارف جدید در حوزه مدیریت، نیاز به تعالی از نیازهای اصلی انسان محسوب شده و در همین راستا توانمندسازی به وظیفه اصلی مدیریت منابع انسانی تبدیل شده است.
وی خاطرنشان کرد: در گذشته به خود فرد اهمیت داده نمی‌شد و هدف این بود که فرد بتواند بیشترین نفع را برای سازمان داشته باشد.

خبر 10 بهمن 92 – امضای احکام پیمانی ۷۷ نفر از کارآموزان مرکز جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان

به یاری خداوند درتاریخ ۹۲/۱۰/۲۷ تعداد ۷۷ حکم پیمانی بررسی شده کارآموزان مرکز جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان توسط نماینده تامین نیروی انسانی جناب آقای فدایی و همکاری نمایندگان مقیم مرکز مذکور به امضای کارآموزان رسید. مابقی احکام پس از تکمیل پرونده کارآموزان تحویل خواهدشد.

– امضای احکام پیمانی ۱۲۸ نفر از کارآموزان مرکز ماهشهر

به یاری خداوند درتاریخ۹۲/۱۰/۲۴ تعداد ۱۲۸ حکم پیمانی بررسی شده کارآموزان مرکز ره آوران فنون پتروشیمی ماهشهر توسط نماینده تامین نیروی انسانی جناب آقای خسرو آبادی و همکاری نمایندگان مقیم مرکز مذکور به امضای کارآموزان رسید. مابقی احکام پس از تکمیل پرونده کارآموزان تحویل خواهد شد.

– شروع دوره آموزش حین کار کارآموزان مرکز ماهشهر در بزرگترین مجتمع پتروشیمی ایران

شور و اشتیاق کارآموزان جدیدالاستخدام مرکز آموزش ماهشهر با شروع دوره آموزش حین کار در بزرگترین مجتمع پتروشیمی ایران

پس از گذراندن دورههای عمومی و فنی عمومی و همچنین پس از بازدید تیم کارشناسان فنی واحد آموزش بدو استخدام مجتمع گاز پارس جنوبی از واحدها ،کارگاه ها و وامکانات مختلف صنعتی وآموزشی مجتمع پتروشیمی بندرامام و انتخاب این مجتمع عظیم صنعتی جهت ادامه دوره های آموزشی، درتاریخ ۲۱/۱۰/۱۳۹۲ اولین گروه از کارآموزان جدیدالاستخدام مجتمع با مدرک کارشناسی ارشد برق و ابزار دقیق به حول قوه الهی دوره ی آموزش حین کار خود را در پتروشیمی بندرامام با شور و اشتیاق آغاز نمودند. کارآموزان پس از گذراندن دوره های ایمنی ، بهداشت ،محیط زیست و حراست در روز نخست وتحویل البسه ایمنی کار خود را در واحدهای مختلف مجتمع تحت نظارت کارشناس فنی مقیم و توسط روسای مجرب واحدها ازساعت ۸ الی ۱۷روزانه با اشتیاق فراوان در واحد نیروگاه آغاز نموده وبه صورت عملی مشغول به گذارندن دوره ی خود می باشند. در هفته های آینده نیز سایر رشته-گروه های کارآموزان برای سپری کردن دوره های آموزش حین کار با نظارت وپشتیبانی ناظر و کارشناس فنی تیم مقیم به این مجتمع پتروشیمی اعزام و در طول دوره عملکرد کارآموزان به صورت دقیق پایش خواهد شد

گفتنی است مواد اولیه و خوراک ورودی این مجتمع پتروشیمی شامل میعانات گازی، آب دریا، نمک، نفتا،گاز طبیعی،مخلوط زایلن ها، استایرین منومر و متانول است و همچنین محصولات تولیدی در این مجتمع نیز گاز کلر، اتیلن دی کلراید، وینیل کلراید منومر، ام.تی.بی.ئی، پلی اتیلن سبک، پلی اتیلن سنگین، پلی پروپیلن، لاستیک مصنوعی، پلی وینیل کلراید، پروپیلن، بوتادین، بنزین پیرولیز، نمک، نفت کوره، سودسوز آور، اسید کلریک ریک، LPG خام وآب ژاول می باشد

لازم به ذکر است مجتمع پتروشیمی بندر امام خمینی، با بیش از ده هزار نیروی رسمی و پیمانی بزرگترین مجتمع پتروشیمی ایران به حساب می آید که در منطقه ویژه اقتصادی بندر ماهشهر واقع گردیده است. این مجتمع به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز تولید ترکیبات پتروشیمی در ایران، از جایگاه ویژهای برخوردار است. مجتمعی بسیار بزرگ که همچون شبه جزیره ای در میان خورهای خلیج فارس فرو رفته است. مجتمع پتروشیمی بندر امام،در زمینی به مساحت حدود ۲۷۰ هکتار، در ضلع شمال غربی خلیج فارس در استان خوزستان قراردارد. سهولت دسترسی به خوراک، سوخت ومواد اولیه استفاده از امکانات جاده ای شبکه راه آهن و حمل و نقل دریایی، وجودفرودگاه، دسترسی به آب مورد نیاز و همچنین ایجاد ارزش افزوده و جلوگیری ازسوزانیده شدن گازهای همراه نفت ویژگی هایی است که انتخاب این مکان را توجیه می نماید

– گزارش بازدید از پنجمین نمایشگاه تخصصی صنعت نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی و حفاری در پایتخت نفتی ایران

با توجه به اینکه صنعت نفت کشور پس از پشت سرنهادن فراز و نشیب های فراوان در طول تاریخ یکصدو چند ساله خود و رویا رویی با شرایط سخت و پیچیده همچنان استوار و پا برجا قوام و توسعه خود را تداوم بخشیده و اکنون با وزش نسیم امید بخش دولت تدبیر و امید و پیگیری و جدیت وزیر محترم نفت هدف خود را برمبنای گسترش تعاملات بین المللی و توسعه پایدار و حمایت از بخش خصوصی پایه ریزی نموده است؛ لذا در ادامه انجام فعالیت های فوق برنامه و در جهت غنی سازی دوره آموزشی کارکنان جدید الاستخدام مجتمع گاز پارس جنوبی و همچنین آشنایی با آخرین دستاوردهای فن آوری روز در حوزه صنعت نفت و گاز، کارآموزان تحت آموزش در مرکز آموزشی ره آوران فنون پتروشیمی ماهشهر در مورخ جمعه ۲۷ دیماه ۱۳۹۲ از پنجمین نمایشگاه تخصصی صنعت نفت و گاز خوزستان در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی بازدید کردند. این نمایشگاه با حضور حداقل ۲۵۰ شرکت و سازنده برتر داخلی در اهواز پایتخت صنعت نفت ایران برگزار شد.

آشنایی کارآموزان مجتمع با دستاوردهای نوین صنعت نفت و گاز و همچنین ایجاد حس خود باوری وخود اتکایی در نیروهای باانگیزه و پرتلاش جدیدالاستخدام در جهت انجام مطالعات وتحقیقات در زمینه های اکتشاف، استخراج ، فراوری و توزیع و صادرات محصولات نفت وگاز از دیگر اهداف این بازدید علمی وآموزشی بود.

در این نمایشگاه که با حضور تجار و صنعتگران و نمایندگان بخش های بازرگانی،بازاریابی و فروش شرکت های تولیدی و خدماتی حوزه نفت، گاز، پالایش، پتروشیمی وحفاری برگزار شد کارآموزان از نزدیک با نحوه تعاملات تجاری و عقد قرارداد های بازرگانی در زمینه مبادله کالا ، خدمات و اطلاعات فنی تولیدات داخلی آشنا شدند.

با توجه به استقبال کم نظیر شرکت های سازنده تجهیزات نفت وگاز، این نمایشگاه تجلی دستاوردهای سال حماسه اقتصادی در حوزه نفت و گاز بوده که آخرین تجهیزات و قطعات کلیدی صنعت نفت که توسط سازندگان ایرانی بومی سازی شده است، به نمایش درآمد.

بازدید از یادمان شهدا و ادای احترام به شهدای وزارت نفت

این غرفه یادمان در کنار درب ورودی سالن شماره ۲ شهید محمدجواد تندگویان در نمایشگاه تخصصی صنعت نفت به یاد شهید محمدجواد تندگویان وزیر نفت بسیجی جمهوری اسلامی قرار داده شده و تصاویر شهدای جلیل القدر خوزستان نیز زینت بخش این غرفه بود که کارآموزان قدرشناس مجتمع با قرائت فاتحه به روح شهدای گرانقدر جنگ تحمیلی ادای احترام کردند.

پیاده روی در ساحل کارون و پل راه طبیعت

در ادامه برنامه بازدید ازنمایشگاه و در مسیر برگشت، کارآموزان به بازدید از ساحل زیبای رودخانه کارون پرداخته و با مشاهده جاذبه ها و چشم انداز زیبای ساحلی بر روی پل راه طبیعت بر رودخانه کارون به پیاده روی پرداختند.

پل راه طبیعت اهواز به طول ۵۰۰ متر و عرض ۵ متر بر روی رودخانه کارون اهواز ساخته شده که این پل، دو پارک مهم و بزرگ شهر اهواز را که در دوطرف رودخانه قرار دارند،‌ به هم متصل می‌کند و یکی از جاذبه‌های شهر اهواز محسوب می شود.

در پایان نیز بعد از صرف شام و پذیرایی میان راهی کلیه کارآموزان با صحت و سلامت کامل در ساعت ۲۰ به محل استراحت خود بازگشتند.

– جلسه پرسش و پاسخ کاراموزان مرکز جهاد دانشگاهی صنعتی اصفهان با رییس امور کارکنان مجتمع

در تاریخ ۳ بهمن ماه ۹۲ جلسه ای با حضور آقای وهابی رییس امور کارکنان مجتمع و آقای اسدی مسئول آموزش بدو استخدام در نمازخانه خوابگاه ۴ دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار گردید

در ابتدا آقای وهابی ضمن تبریک به مناسبت ماه ربیع الاول ، میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) همچنین تبریک به مناسبت دهه فجر در خصوص قوانین و مقررات شرکت صحبت نمودند و به سوالات کارآموزان پاسخ دادند. در ادامه آقای اسدی در خصوص آموزش بدو استخدام ، دوره های آموزش حین کار و گروه بندی آنها و همچنین اتمام دوره آموزش مطالبی را عنوان نمودند و به سوالات کارآموزان در مسائل مربوطه پاسخ دادند

خبر 1 بهمن 92 – اطلاعیه شماره ۲۰ – اطلاعیه بسیار مهم در خصوص عدم الزام به ارائه تعهد نامه محضری ( جدید )

قابل توجه کلیه همکاران محترم جدید الاستخدام

با توجه به مشکلات همکاران جدید الاستخدام در تهیه تعهدنامه محضری و پیگیری های صورت گرفته در این خصوص و بر اساس موافقت مدیر محترم توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران و بخشنامه صادره از رئیس محترم بررسی طرحها روشها و هماهنگی مقررات اداری مورخ ۹۲/۱۱/۱ در این خصوص به اطلاع می رساند از این پس کارمندان جدید الاستخدام ملزم به ارائه تعهد نامه محضری نمی باشند .

لذا درصورتی که کارمندان جدید الاستخدام تا کنون تعهد نامه محضری ارائه ننموده اند اقدامی در این خصوص بعمل نیاورند

خاطر نشان می سازد ، کسانی که تعهد نامه محضری اخذ نموده وتحویل نداده اند نیز مشمول این بخشنامه می گردند.

خبر 1 بهمن  -اطلاعیه شماره ۱۹ – اسکن مدارک شناسایی (جدید)

قابل توجه کلیه همکاران جدید الاستخدام

به منظور تکمیل پروفایل آموزشی خود حداکثر تا تاریخ ( ۹۲/۱۱/۲۴ ) فایل اسکن شده مدارک مشروحه زیر را از طریق نمایندگان هر گروه به مسئول مرکز آموزش خود تحویل نمایید

الف ) کارت ملی – پشت و رو

ب ) شناسنامه – تمام صفحات

ج ) عکس پرسنلی

د ) مدرک تحصیلی که با آن استخدام شده اید

ه ) آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده – درصورت وجود

و ) کارت پایان خدمت – پشت و رو

توجه :

الف ) کلیه ی مدارک فوق الذکر اسکن شوند و فایل آنها در قالب یک فولدر تحویل گردند . نام فولدر شماره پرسنلی کارمند باشد. کسانی که تاکنون به هر دلیل شماره پرسنلی ندارند از نام و نام خانوادگی جهت نام فولدر استفاده نمایند

ب ) کارآموزان مرکز جهاد دانشگاهی فارس فایل مدارک فوق را در هنگام شروع دوره آموزش خود به مسئول مرکز آموزشی تحویل نمایند.

تذکر بسیار مهم :

موارد خواسته شده در این اطلاعیه موجب نفی سایر اطلاعیه ها نخواهد بود

خبر 25 دی 92 -پیرو اطلاعیه شماره ۱۶ و با کمال مسرت بدینوسیله به پیوست لیست نهایی اسامی همکاران جدید الاستخدام

قابل توجه کارآموزان محترم جدید الاستخدام

پیرو اطلاعیه شماره ۱۶ و با کمال مسرت بدینوسیله به پیوست لیست نهایی اسامی همکاران جدید الاستخدام جهت شروع دوره کارآموزی در مرکزجهاد دانشگاهی فارس که در تاریخ ۱۲ بهمن ۹۲ دوره کارآموزی خود را شروع خواهند نمود ، اعلام می گردد

لطفا با در دست داشتن کلیه مدارک درخواستی اعلام شده در اطلاعیه های قبلی از ساعت ۱۴ روز جمعه مورخ ۱۱ بهمن ماه ۹۲ جهت پذیرش به آدرس شیراز، خیابان زند، خیابان رودکی-کوچه ۴ -هتل آپارتمان جام جم شیراز مراجعه نمایید

نکات بسیار مهم:

الف ) با توجه به اینکه فایل پیوست لیست نهایی خواهد بود و با اعلام آن نفرات دوره شیراز تکمیل خواهد شد لذا اعلام لیست نفرات باقی مانده منوط به تکمیل پرونده طب صنعتی و گزینش و اعلام از طریق ستاد جذب خواهد بود

ب) اطلاعیه مربوط به تعهد نامه محضری را با دقت مطالعه و برابر مفاد آن اقدام نمایید

پ ) یادآوری می نماییم کلیه اخبار و اطلاعیه ها فقط از طریق همین سایت اعلام می گردد . لذا روزانه اطلاعات سایت را مطالعه نمایید

از اینکه تلفن های سازمان را مشغول نمی نمایید کمال تشکر را می نماید

با تشکر

آموزش بدو استخدام

خبر 21 دی 92 -پیرو اطلاعیه شماره ۹

با کمال مسرت بدینوسیله بپیوست اسامی گروه دوم از همکاران جدیدالاستخدام جهت شروع دوره کارآموزی در تاریخ ۱۲ بهمن۹۲ اعلام می گردد. لطفا با در دست داشتن کلیه مدارک درخواستی و اعلام شده در اطلاعیه های قبلی از ساعت ۱۴ روز جمعه مورخ ۱۱ بهمن ماه ۹۲ جهت پذیرش به آدرس شیراز ، خیابان زند، خیابان رودکی کوچه ۴ هتل آپارتمان جام جم شیراز مراجعه نمایید.

نکته بسیار مهم:

باتوجه به اینکه پرونده پزشکی تعدادی از همکاران از طرف طب صنعتی در مراحل پایانی خود قرار دارد ، لیست نهایی حداکثر تاروز چهارشنبه مورخ۹۲/۱۰/۲۵ از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

آموزش بدو استخدام

خبر 21 دی 92 – پیرو اطلاعیه شماره ۸ آموزش بدواستخدام

 به اطلاع کلیه همکاران جدیدالاستخدام شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی می رساند به دلایل؛
۱- عدم تکمیل لیست نهایی همکاران، ۲- سرمای شدید و بارش سنگین برف در شهر شیراز، ۳- هماهنگی با تقویم آموزشی و تعطیلات نوروز ، تاریخ افتتاح مرکز فوق از روز دوشنبه ۹۲/۱۰/۳۰ به روز شنبه مورخ ۹۲/۱۱/۱۲ موکول گردید.
لازم به یادآوریست کلیه اطلاعات خواسته شده در اطلاعیه های شماره ۱۰ و ۱۳ جهت حضور در دوره الزامی است.

تذکر بسیار مهم:

درصورت عدم تهیه و ارائه تعهدنامه محضری مطابق شرایط اعلام شده قبلی ، از پذیرش همکاران در روز افتتاحیه ممانعت بعمل خواهد آمد.

آموزش بدو استخدام

خبر 7 دی 92 -با کمالمسرت به اطلاع می رساند بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده دوره آموزشیجنابعالی (طبق لیست پیوست) ازروز دوشنبه مورخ ۹۲/۱۰/۳۰ آغازخواهدشد. لذا با همراهداشتن اصل تعهدنامه محضری ثبت شده دریکی ازدفاتر ثبت اسناد رسمی ، مدارکمشروحه ذیل و وسایل شخصی خود را به نماینده این شرکت معرفی نمایید.

بدیهی استدرصورت عدم مراجعه در موعد مقرر و یا عدم ارائه اصل تعهد نامه محضری در تاریخ فوق، استخدام شما منتفی و نسبت به دعوت از افراد ذخیره اقدام می گردد.

جهت رؤیت لیست اسامی نفرات به همراه فایلهای مربوط به تعهد نامه محضری و نحوه تکمیل آن فایل ضمیمه را دانلود نمایید .

مدارکمورد نیاز:

۱-اصلشناسنامه وتصویر(کپی) از تمام صفحات آن.

۲-اصلکارت پایان خدمت یا معافیت دائم کامپیوتری و تصویر ازپشت و روی آن.

۳-اصل و تصویرکارت ملی (پشت و رو ).

۴-تعداد۱۸ قطعه عکس ۴*۳٫

۵- کپیمدرک تحصیلی.

نکته بسیارمهم:

درصورتمتاهل بودن به همراه داشتن اصل وتصویر از تمام صفحات شناسنامه همسر و فرزند واصل سندازدواج و تعداد ۶ قطعه عکس ۴*۳ از افراد تحت تکفل برای صدور دفترچه درمانی الزامیمیباشد.

ضمنا لیستاسامی سایر کارآموزان ، آدرس و محل برگزاری دوره متعاقبا دراطلاعیه های بعدی اعلاممی گردد.

تذکر بسیار مهم :

با توجه به این که کلیه اطلاعیه ها واخبار ازطریق همین سایت اعلام می گردد خواهشمند است روزانه اخبار سایت را ملاحظهنمایید .از این که با همکاری خود تلفنهای شرکت ر امشغول نمی کنید کمال تشکررا می نماید.

با تشکر

آموزش بدو استخدام

خبر 3 دی 92 -اطلاعیه شماره ۸- شروع به کار کارآموزان جدیدالاستخدام (گروه سوم )

کارآموزان جدیدالاستخدام شرکت مجتمع گازپارس جنوبی ( گروه سوم) لطفا اطلاعیه شماره ۸ را به شرح ذیل ملاحظه نمایید :

۱-تاریخ شروع به کار (آموزش بدو استخدام)

با توجه به حد نصاب نرسیدن تعداد همکاران( مشکلات پرسنلی ،طب صنعتی و…) تاریخ شروع به کار از ۹۲/۱۰/۱۶ به روز دوشنبه۹۲/۱۰/۳۰ تغییر یافت.

۲- اسامی :

بر اساس توافق صورت گرفته آخرین لیست اسامی همکاران جدیدالاستخدام حداکثر تا تاریخ دوشنبه مورخ ۹۲/۱۰/۹ برروی سایت قرار خواهد گرفت.

۳-مرکز آموزش :

براساس هماهنگی های به عمل آمده در نظراست در صورت حصول توافق نهایی از ظرفیت جهاد دانشگاهی استان فارس (شیراز ) استفاده گردد.

تذکر بسیار مهم :

با توجه به این که کلیه اطلاعیه هاو اخبار ازطریق همین سایت اعلام می گردد خواهشمند است روزانه اخبار سایت را ملاحظه نمایید .از این که با همکاری خود تلفنهای شرکت ر ا مشغول نمی کنید کمال تشکررا می نماید.

خبر 30 آذر 92 – دقابل توجه کارآموان محترم شرکت مجتمع گازپارس جنوبی که دوره زبان مجازی خود را با موسسه مگفا می گذرانند
ضمن عرض سلام و خسته نیاشید حضور کلیه کارآموزان عزیز به اطلاع می رساند جهت افزایش بهره وری و استفاده بهینه از سیستم آموزشی شرکت مگفا ، و با هماهنگی بعمل آمده با این شرکت مقرر گردید دوره های زبان مجازی تا اواخر اسفند ماه سال جاری ادامه داشته باشد .از همکاری کلیه ی کارآموزان محترم صمیمانه سپاسگذاری میگردد

آموزش بدو استخدام

خبر 15 آبان 92 -موضوع:دعوت به شروع دوره کارآموزی درمرکز جهاد دانشگاهی اصفهان 

اطلاعيه شماره 5

داوطلب گرامی

با کمال مسرت وعرض تبریک به اطلاع میرساند بر اساس برنامه ریزی به عمل آمده دوره آموزشی جنابعالی (طبق لیست پیوست) ازروز دوشنبه مورخ ۲۷/۸/۹۲درشهر اصفهان

آغازخواهدشد.لذا با در دست داشتن اصل تعهد نامه محضری ثبت شده دریکی ازدفاترثبت اسنادرسمی (دانلود اینجا) به همراه وسایل شخصی ومدارک مشروحه ذیل از

ساعت ۱۴روز یکشنبه مورخ ۲۶/۸/۹۲ خود را به نماینده این شرکت درمرکز مذکور معرفی نمایید.

نشانی:استان اصفهان-خمینی شهر- مرکز جهاد دانشگاهی دانشگاه صنعتی اصفهان

مدارک مورد نیاز:

۱-اصل شناسنامه وتصویر(کپی) از کلیه صفحات آن.

۲-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دایم وتصویر ازپشت و رو.

۳-اصل وتصویر کارت ملی.

۴-تعداد ۱۸ قطعه عکس ۴*۳٫

نکته بسیارمهم:

درصورت متاهل بودن به همراه داشتن اصل وتصویر از تمام صفحات شناسنامه همسر وفرزند واصل سند ازدواج و تعداد ۶ قطعه عکس ۴*۳ برای صدور دفترچه درمانی الزامی میباشد.

ضمنا لیست اسامی سایر کارآموزان جهت شروع دوره کارآموزی خود درمراکز جدید متعاقبا دراطلاعیه های بعدی اعلام میگردد

اطلاعيه شماره 4

موضوع : برگزاري دوره هاي آموزش زبان مجازي
با سلام و تبريك عيد سعيد غدير خم
لطفا به موارد بسيار مهم زير توجه نماييد.
1- دوره آموزش مجازي زبان انگليسي با همكاري دو مركز آموزشي ( مجتمع فني تهران و شركت مگفا ) در حال برگزاري مي باشد .
2- كليه كارآموزان برابر ليست پیوست – که لینک دانلود آن در قسمت پایانی اطلاعیه شماره 4 می باشد، – مي بايست از يكي از مراكز فوق الذكر پيامك حاوي شروع دوره آموزش مجازي را دريافت كرده باشند و برابر مفاد آن اقدام نمايند.
توجه :
تاريخ ارسال پيامك توسط شركت مگفا : چهارشنبه 01/08/1392 مي باشد .
تاريخ ارسال پيامك توسط مجتمع فني تهران : حداكثر پايان وقت اداري يكشنبه 05/08/1392 مي باشد .
3- در پابان دوره آموزش مجازي و پس از اعلام نتيجه نهايي توسط شركت هاي مذكور ، مصاحبه شفاهي برگزار خواهد شد . بديهي است اعلام اتمام دوره كارآموزي منوط به كسب نمره مطلوب و ارتقاء سطح علمي كارآموزان ( حدالقل تا دو سطح بالاتر از آزمون تعيين سطح ) خواهد بود در غير اين صورت علاوه بر گذراندن مجدد دوره هاي زبان انگليسي ، كارآموز مشمول تمديد پيمان و تاخير در تبديل وضعيت نيز خواهد شد .
4- درصورت داشتن سوالات مربوط به دوره آموزش زبان مجازی مي توانيد با شماره هاي زير تماس بگيريد :
1- پشتيباني مجتمع فني تهران – آقايان موحد و كافي و خانم خمسه – 22369164-021 و 22114927-021
2- پشتيباني شركت مگفا – 88510884-021 و 88506090-021
نكته: جهت اثر بخشي بهتر آموزش مجازي يك عدد دی وی دی خود آموز شامل سطوح 4 گانه زبان انگليسي به عنوان وسيله كمك آموزشي در نظر گرفته شده است كه حداكثر تا 10 روز آينده از طريق پست جمهوري اسلامي ايران به آدرس هاي اعلامي شما ارسال خواهد شد.
تذكر: دی وی دی كارآموزان مستقر در مركز آموزشي ماهشهر در آن مركز تحويل خواهد شد.
***از اينكه شماره هاي سازمان را مشغول نمي نماييد سپاسگذاريم.***

[toggle title=”آرشیو مطاالب” state=”close” ]

خبر 22 مهر 92 -اطلاعیه شماره 3

اسامی نهایی ۱۹۲ نفر از کارآموزان جدیدالاستخدام گروه اول شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی که دوره آموزش آنها از تاریخ ۲۷/۷/۱۳۹۲ در مرکز آموزش ره آوران پتروشیمی ماهشهر شروع خواهد شد به شرح زیر اعلام می گردد:

لازم به ذکر است که اسامی کارآموزان دوره های بعدی که در ماههای آبان و آذر در مراکز آموزشی دیگر شروع به کار خواهند کرد از طریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهد شد.

از اینکه با تماس های غیر ضروری تلفن های سازمان را اشغال نمی کنید سپاسگزاریم.

آموزش بدو استخدام

ردیف نام خانوادگی نام نام پدر
۱ آب شیرینی سجاد عباسقلی
۲ آبادی محمد علی
۳ آریانفر حسین صفر
۴ ۴ دانیال محمدعلی
۵ ابراهیمی عباس حسین
۶ ابراهیمی فضل الله حسن
۷ ابراهیمی رضا مجید
۸ اپرا یعقوب محمدیوسف
۹ احمدزاده عبداله رضا
۱۰ احمدی قیری محمد سعید محمد رضا
۱۱ اسم خانی محمد جواد شهریار
۱۲ اسمعیل پور محمد منصور
۱۳ افتخاری وحید احمد
۱۴ افراسیابی امیر فرهاد
۱۵ اللهیاری محمود بهرام
۱۶ امیری شورباخلو محمد رمضان
۱۷ امیدیان احسان علی
۱۸ انصاری یونس جواد
۱۹ انصاری حمید غلامحسین
۲۰ انصاری سعید قادر
۲۱ ایمانی مهدی هاشم
۲۲ باغبانی احمد حسین
۲۳ باقری حامد ذبیح اله
۲۴ بحرانی فرد فرشید محمد
۲۵ بخشش مهدی خلیفه
۲۶ بدیعی داود نعمت اله
۲۷ بشیری دیلمی جواد حسین
۲۸ بغدادی محمد باقر
۲۹ بنافی عباس غلامرضا
۳۰ بنی جمالی سید مسعود سید محمد صادق
۳۱ بهدوست رامین ابراهیم
۳۲ بوستانی ناصر مرتضی
۳۳ بی مثل مشهور سید محمد رضا میر یوسف
۳۴ بیژنی عبدالمطلب علی
۳۵ پاک نیت حسن عباسقلی
۳۶ پاکدل جعفر حسین
۳۷ پرندوار احسان امین
۳۸ پرواز مهدی محمد مجتبی
۳۹ تاجعلی نامیله نیما نبی اله
۴۰ ترابی عادل فریدون
۴۱ تربیه جو محسن ابوالقاسم
۴۲ ترک زاده اکبر محمد
۴۳ توحیدیان عرفان هوشنگ
۴۴ تیباش اسماعیل خدارحم
۴۵ جعفری مسعود علیرضا
۴۶ جعفری سیدمحمدعلی سیدعبدالمجید
۴۷ جلالیان میثم نعمت اله
۴۸ جلیل پور مصطفی هدایت اله
۴۹ جلیلی پرهام پرویز
۵۰ جلیلیان امیر حسین عبدالعلی
۵۱ جمشیدی احمد امراله
۵۲ جمشیدی زردک علی اکبر حسین
۵۳ چاوشی نجف آبادی رسول رجبعلی
۵۴ حاجی احمدی سجاد غلامرضا
۵۵ حبیبی سید رسول سید منصور
۵۶ حسن پور عادل محمود
۵۷ حسینی سید محمد مهدی سید علینقی
۵۸ حسینی امیر جلال
۵۹ حسینی سید حامد سید عبدالحسین
۶۰ حمید جعفر لفته
۶۱ حیدری مهدی احمد
۶۲ حیدری رضا مختار
۶۳ خانعلی زاده امیرهوشنگ اقبال
۶۴ خزایی حامد محمد
۶۵ خلیلی ناصر حسن
۶۶ خیراله پور بابک مهران
۶۷ داداش بکی حسن کیاده محمدهادی محمد جعفر
۶۸ دادخواه تیرانی محسن حسین
۶۹ دارا اسماعیل علیکرم
۷۰ دایرزه یاسر محمد
۷۱ درخشان مجتبی حسین
۷۲ درونه حسین ابراهیم
۷۳ دریابر پژمان پرویز
۷۴ دشتی پژمان علی
۷۵ دهدشتی سعید احمد
۷۶ ذوالنوریان محمدرضا محمد جعفر
۷۷ رئیسی احد شکراله
۷۸ رازقی علیرضا صفرعلی
۷۹ رحمانی هریس سهیل نعمت الله
۸۰ رزمجوئی مهدی علی بخش
۸۱ رزمجوئی کامران امید اله
۸۲ رستمی هاشم علی
۸۳ رستمی نژاد عبدالرضا قربان
۸۴ رضائی وحید حشمت اله
۸۵ رضوانفر علیرضا غلامرضا
۸۶ رضوی دشتی سیدمحمدحسین سیدعبداله جعفر
۸۷ رفیع زاده حسن محمد
۸۸ رمضانی ایمان بهمن
۸۹ رنگین کار جهرمی رامین علی رضا
۹۰ رهنما حمید عبداله
۹۱ زائری احسان حمزه
۹۲ زارع محمدجواد غلامعلی
۹۳ زارع جونقانی پژمان عزیزاله
۹۴ زارعی حسن حسین
۹۵ زاروی داود امیر
۹۶ زاروی سجاد امیر
۹۷ زنگنه مهدی علی
۹۸ سبزی دیزجیکان بهنام حسن
۹۹ ستوده عبدالکریم هاشم
۱۰۰ ستوده رضا حسین
۱۰۱ سخی جوارشک سید سعید سید علی
۱۰۲ سعادت سپهر عبدالرحیم
۱۰۳ سعیدی علی حیدر
۱۰۴ سعیدی محمد رسول علی اصغر
۱۰۵ سنگ آراء شکری میثم حسین
۱۰۶ سودانی زاده فاضل فاخر
۱۰۷ سیامنصوری حسین خداکرم
۱۰۸ سیمی حسین ابراهیم
۱۰۹ شاکری مجید شعبانعلی
۱۱۰ شاکری صادق جعفر
۱۱۱ شریف نژاد محمد عبدالحسن
۱۱۲ شعبانی محمد محمد حسین
۱۱۳ شفیه خواه مالک غلامحسین
۱۱۴ شهبازی دوانی نژاد میثم بهزاد
۱۱۵ شهریاری مرتضی غلامحسین
۱۱۶ شوقی مهدی ابراهیم
۱۱۷ شوکتی مجتبی علی
۱۱۸ شولی غلام محمد
۱۱۹ شیرزاد وزمتر فرشاد محمدعلی
۱۲۰ صالحی محمدجعفر نصراله
۱۲۱ صداقت عسکر محمد
۱۲۲ صدیق صادق احمد
۱۲۳ صنعتی مهدی محمد
۱۲۴ طهرانی محمد رسول کاوس
۱۲۵ عابدین مرتضی حسین قلی
۱۲۶ عالی میثم محمد
۱۲۷ عالی پور بیرکانی سامان اصلان
۱۲۸ عباسیان حسین عبدالله
۱۲۹ عبدی وحید مهدی
۱۳۰ عدالت خواه عبدالله علی
۱۳۱ عرب زاده نصراله حیدر
۱۳۲ علمداری محمدرضا حسین
۱۳۳ علوی احسان علی
۱۳۴ علی زاده فرشاد محمد
۱۳۵ علیزاده مهدی علی
۱۳۶ علیزاده آرمانیه امیر غلامحسین
۱۳۷ عمرانی عبدالصمد حیدر
۱۳۸ عموئی ناصر یحیی
۱۳۹ غریبی فرشید محمد حسن
۱۴۰ غلامی مهدی علی
۱۴۱ غلامی رسول مهدی
۱۴۲ غلامی آهنگران عماد محمد
۱۴۳ فخرائی عبداله غلام
۱۴۴ فرشچی مهدی جعفر
۱۴۵ فروتن آرخلو محمدرضا حسین
۱۴۶ قادری قهفرخی دانیال بهروز
۱۴۷ قاسم پور مهدی حسین
۱۴۸ قاضی مغربی محمد حبیب الله
۱۴۹ قنواتی ابراهیم غالب
۱۵۰ قیاسی محمد مهدی محمد رضا
۱۵۱ کاظم زاده زنجانی فرهاد رجبعلی
۱۵۲ کاظمی محمد علی
۱۵۳ کاظمی مصطفی همایون
۱۵۴ کرم پور روح اله حبیب
۱۵۵ کرمی نژاد مرتضی سردار
۱۵۶ کریمیان دهقی منصور ابراهیم
۱۵۷ کمالی اندانی ناصر حسین
۱۵۸ کهزادی پور اکبر احمد
۱۵۹ کوهی حسین علی
۱۶۰ کیانی علی محمد اشکبوس
۱۶۱ گل کارفرد وحید علی محمد
۱۶۲ گلابی ساسان خدارحم
۱۶۳ متولیان مجتبی علی اصغر
۱۶۴ مجیدی وحید محمدحسین
۱۶۵ محسنی مجتبی خیرالله
۱۶۶ محمدی فرهاد غلامرضا
۱۶۷ محمدی تیمور سیف اله
۱۶۸ محمودی سروش حسین
۱۶۹ محمودی مرتضی صیدمراد
۱۷۰ مرتضائی هانی فریدون
۱۷۱ مرتضایی کیا وحید محمد
۱۷۲ مصلی نژاد اسماعیل عباس
۱۷۳ معظمی سیامک محمدعلی
۱۷۴ معظمی زاده محسن محمد حسین
۱۷۵ معلم عقیل علیکرم
۱۷۶ ملائی فرد رضا عباس
۱۷۷ ممنون وحید حسین
۱۷۸ مهرپرور آرش محمد
۱۷۹ موسوی امینی سید عدنان سید ابراهیم
۱۸۰ موسوی بصری محمد طالب
۱۸۱ موسوی سید احمد سید حسن
۱۸۲ موسوی سید حسین سید حسن
۱۸۳ موید مجتبی محمدرضا
۱۸۴ میر محمدی علی محمود
۱۸۵ نجاتی مسلم فرامرز
۱۸۶ هاشمی پور سید محمدرضا سید اصغر
۱۸۷ هاشمی فرد سید سعید سید محمد
۱۸۸ همایون فیروز غلامعلی
۱۸۹ واقفی نژاد هولاری محمود اسداله
۱۹۰ یادگاری حامد گلشنعلی
۱۹۱ یاوری مهدی محمد
۱۹۲ یاراحمدی محمدجواد حسین

خبر 22 مهر 92 -اطلاعیه شماره ۲

داوطلب گرامی:

با کمال مسرت وعرض تبریک به اطلاع میرساند براساس برنامه ریزی بعمل آمده دوره آموزشی جنابعالی از روز شنبه مورخ ۲۷/۷/۹۲ درشهر ساحلی ماهشهر استان خوزستان آغاز خواهد شد

لذا با همراه داشتن اصل تعهد نامه محضری ثبت شده در یکی از دفاتر ثبت اسناد رسمی (دانلود اینجا) مدارک مشروحه ذیل و وسایل شخصی از ساعت ۱۴روز جمعه مورخ ۲۶/۷/۹۲ خود را به نماینده این شرکت در مرکز مذکور معرفی نمایید.

آدرس:

استان خوزستان – بندر ماهشهر-شهرک بعثت –جنب بیمارستان پتروشیمی –مهمانسرای شرکت ره آوران

مدارک مورد نیاز:

۱-اصل شناسنامه وتصویر (کپی) کلیه صفحات آن .

۲-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دایم وتصویر از پشت و رو.

۳-اصل وتصویر کارت ملی .

۴-تصویر مدرک تحصیلی .

۵- تعداد ۶ قطعه عکس ۴*۳ .

نکته بسیار مهم:

در صورت متاهل بودن همراه داشتن اصل شناسنامه همسر- فرزند واصل سند ازدواج برای صدور دفترچه درمانی به همراه تصویر و ۶قطعه عکس از همسر وفرزند.

خبر 17 مهر 92 -(SPGC)اطلاعیه شماره ۱ آموزش بدو استخدام شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی

نوشته بودن که آزمون زبان و ثبت اطلاعات فردی به معنی تایید نهایی طب صنعتی و ok نهایی همه چیز نیست. این هم متن این اطلاعیه:

(SPGC)اطلاعیه شماره ۱ آموزش بدو استخدام شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی

باسلام و احترام
با توجه به اینکه مراحل جذب داوطلبان تاره استخدام در شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی رو به اتمام می باشد، واحد آموزش بدو استخدام این شرکت در نظر دارد جهت ارتقاء کیفی سطح زبان انگلیسی کارآموزان جدیدالاستخدام با همکاری مجتمع فنی تهران(مجری دوره های مجازی) دوره آموزش زبان انگلیسی بصورت مجازی برگزار نماید.لذا جهت استفاده بهینه از زمان، تا شروع رسمی دوره های آموزش، آزمون نعیین سطح توسط مجتمع فنی تهران در روز سه شنبه مورخ ۱۶/۰۷/۹۲ از ساعت ۹ صبح لغایت ۲۱ همان روز برگزار می گردد. به همین منظور در طول روز جاری جهت ورود به سایت مجتمع فنی تهران و دریافت Username وPassword جهت آزمون تعیین سطح پیامکی از طرف مجتمع فنی دریافت خواهید نمود. لازم به یادآوریست جهت انجام آزمون تعیین سطح به اینترنت با حداقل پهنای باند ۱۲۸kb/s نیاز می باشد. برنامه های بعدی و چگونگی شروع دوره ها توسط واحد آموزش بدو استخدام طی اطلاعیه های جدید متعاقباً اعلام خواهد گردید. خاطرنشان می سازد آزمون تعیین سطح به منزله پذیرش نهایی داوطلب تلقی نمی گردد و مسئولیت وجود هرگونه مشکل در گزینش نهایی و طب صنعتی بعهده کارآموز بوده و واحد آموزش بدو استخدام در این خصوص مسئولیتی نخواهد داشت.

خبر 16 مهر 92 -ارسال اس ام اس واسه دوره اموزش به سایت  www.spgc.ir  مراجعه شود

دوستانی که اس ام اس براشون نیومده ایمیلشون ثبت نشده.
تماس بگیرن به شماره ی ۲۲۱۱۴۹۲۷ مشکلت حل میشه انشاالله.
موفق باشی.

خبر 25 شهریور 92 – مدير منابع انساني شركت مجتمع گاز پارس جنوبي از شروع دوره آموزش تخصصي كارآموزان استخدامي فاز 12 پارس جنوبي از مهرماه امسال خبر داد.
به گزارش روابط عمومي شركت مجتمع گاز پارس جنوبي محمد رضا بابايي با بيان اين خبر افزود: حدود 700 نفر پس از طي كردن فرايند جذب از دي ماه 91 تا پايان شهريور ماه امسال شامل آزمون كتبي، مصاحبه شفاهي، تاييد گزينش، طب صنعتي و اعمال سمت سازماني جهت كار در فاز 12 استخدام شدند.
وي در ادامه با بيان اينكه اولين گروه از كارآموزان شامل 192 نفر از كارآموزان جديد الاستخدام در زمينه بهره برداري از مهرماه سال جاري جهت گذراندن آموزش هاي تخصصي به پتروشيمي ماهشهر اعزام مي شوند اظهار داشت: بقيه كارآموزان با فاصله كوتاهي به مراكز جهاد دانشگاهي اصفهان، جهاد دانشگاهي شيراز و مركز علوم و فنون اهواز جهت گذراندن دوره هاي آموزشي تخصصي اعزام خواهند شد.
مدير منابع انساني مجتمع گاز پارس جنوبي در خصوص طب صنعتي و گزينش نيروههاي جديد الاستخدام نيز گفت: حدود 70 درصد از فرايند طب صنعتي و بيش از 70 درصد از عمل گزينش نيروهها به اتمام رسيده است.
وي در خصوص مدت زمان دورههاي آموزش تخصصي نيز گفت: دوره آموزش تخصصي كارآموزان از 6 ماه به 4 ماه كاهش يافته است. كارآموزان دوره آموزش زبان انگليسي را به صورت مجازي در دوره آموزش تخصصي مي گذرانند.
بابايي در پايان از حمايت بي دريغ علي اكبر شعبانپور مدير عامل شركت مجتمع گاز پارس جنوبي در تمام مراحل استخدامي كارآموزان و توجه ويژه به منابع انساني تشكر نمود.

خبر 1 تیر –

قابل توجه داوطلبان آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران مورخ 91/12/17
احتراماٌ ضمن عرض پوزش ار تأخیر بوجود آمده در اعلام نتایج و همچنین تبریک به مناسبت میلاد فرخنده منجی عالم بشریت حضرت حجت (عج) و پیرو اطلاعیه قبلی، بدینوسیله نتایج نهایی به شرح زیر اعلام میگردد.
لازم به ذکر است پذیرفته شدگان به منظور ادامه مراحل استخدام (گزینش،طب صنعتی و …)، از تاریخ 15 تیر 92 از طریق امور اداری/منابع انسانی شرکت یا منطقه محل انتخابی خود پیگیری فرمایند.
تذکرات مهم:
1- افراد غیر واجد شرایط،متقاضیانی هستند که طبق مفاد آگهی استخدامی واجد شرایط استخدامی نمی باشند.
2- افرادی که اعلام نتایج آنها منوط به رفع تعهد می باشد می بایست به منظور رفع تعهد خود در روزهای سه شنبه،چهارشنبه و شنبه مورخ 4 ، 5 و 8 تیر ماه 92 به همراه اصل مدارک و مستندات مورد نیاز (طبق تعهد ارائه شده از سوی ایشان در روز مصاحبه فنی و تخصصی) به آدرس تهران-بلوار کریمخان زند- خیابان شهید عضدی(آبان جنوبی)-روبروی بیمارستان آبان – ساختمان مرکزی شرکت ملی گاز- طبقه 9 اداره تامین نیروی انسانی مراجعه نمایند. ضمناً عدم مراجعه به منزله انصراف می باشد.
ستاد جذب نیروی انسانیشرکت ملی گاز ایران
حرف آ حرف ب حرف پ حرف ت
حرف ج حرف چ حرف ح حرف خ
حرف د حرف ذ حرف ر حرف ز
حرف س حرف ش حرف ص حرف ض
حرف ط حرف ظ حرف ع حرف غ
حرف ف حرف ق حرف ك حرف گ
حرف ل حرف م حرف ن حرف ه
حرف و حرف ي

لینک وب سایت اعلام نتایج

باآرزوی موفقیت شما دوستان و همراهان وب سایت estekhtam.com

بدین وسیله نتایج آزمون استخدامی مورخ 17/12/91 در چند برابر ظرفیت جهت انجام مصاحبه فنی و تخصصی اعلام میگردد.

برای مشاهده لیست افراد روی یکی از حروف جدول زیر کلیک کنید. همچنین برای اطلاع از زمان مصاحبه فنی و تخصصی و سایر جزئیات از طریق منوی پیگیری و رویت مشخصاتوارد سیستم شوید.

حرف آ حرف ب حرف پ حرف ت
حرف ج حرف چ حرف ح حرف خ
حرف د حرف ذ حرف ر حرف ز
حرف س حرف ش حرف ص حرف ض
حرف ط حرف ظ حرف ع حرف غ
حرف ف حرف ق حرف ك حرف گ
حرف ل حرف م حرف ن حرف ه
حرف و حرف ي

خبر 12 اردیبهشت – مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی گاز ایران از اعلام نتایج آزمون استخدامی این شرکت خبر داد و گفت: بر اساس مجوزهای مربوطه در چند برابر ظرفیت نیاز، تعداد ۱۷۶۵ نفر از شرکت کنندگان حائز رتبه های برتر در این آزمون شده و به مرحله مصاحبه راه یافته اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیروس امیری با اعلام این خبر افزود: بر اساس سیاست های جذب نیروی انسانی در شرکت و با اخذ دستور وزیر محترم نفت آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران در روز ۱۷ اسفند ماه با شرکت ۵۷ هزار و ۹۸۹ نفر برگزار شد و بر اساس مجوزهای مربوطه در چند برابر ظرفیت نیاز، تعداد ۱۷۶۵ نفر از شرکت کنندگان حائز رتبه های برتر در این آزمون شده و به مرحله مصاحبه راه یافته اند.

وی با اشاره به اینکه اسامی شرکت کنندگانی که در این آزمون حائز رتبه برتر شده اند در سایت http://tamin.nigc.ir قابل رؤیت است تصریح نمود: در صورت وجود سوال، کارشناسان اداره تامین نیروی انسانی در ستاد جذب با شماره های ۸۱۳۱۵۷۸۱، ۸۸۳۴۴۶۹۵ و ۸۸۳۲۸۳۶۴ (۰۲۱) از ساعت ۹ الی ۱۶ پاسخگوی شما خواهند بود.

شرکت کنندگان در آزمون استخدامی شرکت ملی گاز ایران جهت کسب اطلاع از نتیجه آزمون خود به آدرس http://tamin.nigc.ir مراجعه فرمایند.

 

داوطلبان محترم ، برای چاپ کارت ورود به جلسه آزمون خود اینجا را کلیک کنید

فایل استخدام شرکت گاز تعداد نفراتو جزئیات (جدول نیازمندیها و تعداد نیروها):

لینک دانلود

 برای نمایش بهتر روی عکس کلیک کنید

به اطلاع می رساند با توجه به استقبال داوطلبان ، مهلت ثبت نام، تا روز دوشنبه مورخ 30/11/91 تمدید گردید.

به اطلاع داوطلبان می رساند جهت تسهیل در فرآیند ثبت نام
از این به بعد داوطلبان پس از ثبت اطلاعات خود و دریافت کد رهگیری تا تاریخ صدور کارت فرصت دارند نسبت به اسکن و ارسال مدارک خود از طریق همین سامانه اقدام نمایند.

– به اطلاع داوطلبان محترم می رساند : پرداخت از طریق اینترنت برای دارندگان کارت های بانکی که پرداخت اینترنتی آنها فعال می باشد در فرم ثبت نام امکان پذیر می باشد

 – مهمترین سوالات آزمون استخدام شرکت ملی گاز ایران ۹۱

نمونه سوالات آزمون قبلی استخدام شرکت گاز  + بسته تخفیفی

شرکت ملي گاز ايران در نظر دارد به منظور تأمین بخشي از نیازمندیهای نیروی انسانی مورد نیاز خود در شركت مجتمع گاز پارس جنوبي ، شركت هاي پالايش گاز شامل : بيدبلند(پالايشگاه هاي بيدبلند و مسجد سليمان)، سرخون و قشم، شهيد هاشمي نژاد و فجر جم ، شركت انتقال گاز ايران(مناطق عملياتي 1، 2، 5، 6، 7، 8 و 9) از ميان دانش آموختگان صرفاً مرد (با توجه به ماهيت عملياتي محل هاي خدمتي) و همچنين شركت هاي گاز استان شامل: ايلام، بوشهر، خوزستان و سيستان و بلوچستان از ميان دانش آموختگان مرد و زن در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و كارشناسي ارشد (مطابق جدول شماره 1) داوطلبان واجد شرایط را پس از ثبت نام در پايگاه اينترنتي به نشاني tamin.nigc.ir از طريق برگزاري آزمون کتبی(علمي)، آزمون استعداد و ارزيابي روانشناختی، انجام مصاحبه حضوری فنی و تخصصی، انجام مراحل گزینش و طب صنعتی استخدام نماید.

نکات مهم قبل از ثبت نام!!

داوطلب گرامي، جهت ثبت نام در آزمون لطفا به نكات ذيل توجه فرماييد:
– از Internet Explorer نسخه 7 به بالا استفاده نماييد
– قبل از اقدام به ثبت نام شرايط استخدام را بطور كامل و با دقت مطالعه نماييد.
– هر داوطلب صرفا مجاز به يكبار ثبت نام مي باشد لذا از ثبت نام تكراري خودداري فرماييد.
– قبل از اقدام به ثبت نام، اطلاعات مورد نياز از قبيل كد ملي، كد پستي، آدرس محل سكونت، معدل تحصيلي ، ايميل و . . . را آماده نماييد .
– جهت تكميل ثبت نام، لازم است فايل اسكن شده يك قطعه عكس پرسنلي 4*3 با فرمت استاندارد JPG كه حجم آن كمتر از 20 كليو بايت باشد آماده نماييد.
– در صورت تكميل ثبت نام بطور كامل و ذخيره اطلاعات در سيستم، به شما يك عدد شش رقمي بعنوان كد رهگيري ارائه خواهد شد.
– كليه پيگيري هاي آتي از طريق كد رهگيري خواهد بود، لذا آنرا يادداشت نموده و بخاطر بسپاريد.
– پس از ثبت نام ، لازم است داوطلبان محترم روزانه به سايت مراجعه نموده و از آخرين وضعيت ثبت نام خود اطلاع حاصل نمايند.

 
تاريخ هاي مهم
1391/11/19
تا
1391/11/27
ثبت نام در سامانه و اخذ کد رهگیری و اصلاحات احتمالی
1391/12/14
تا
1391/12/15
مراجعه به سايت و دريافت كارت ورود به جلسه و برگه راهنماي آزمون
1391/12/16مراجعه جهت رفع نقص
1391/12/17 و 1391/12/18برگزاری آزمون کتبی
سایر مراحل متعاقبا اعلام خواهد شد
معرفی شرکت ها
شرکتوب سایت
مجتمع گاز پارس جنوبيhttp://www.spgc.ir
پالايش گاز بيدبلندhttp://www.nigc-bidboland.ir
پالايش گاز سرخون و قشمhttp://www.nigc-sqgc.ir
پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد http://www.khangiran.com
پالايش گاز فجر جم http://www.Fajrjam.ir
گاز استان ايلامhttp://www.nigc-ilam.ir
گاز استان بوشهرhttp://www.nigc-boushehr.ir
گاز استان خوزستان http://www.nigc-khgc.ir
گاز استان سيستان و بلوچستانhttp://www.nigc-sbgc.ir

 

نمونه سوالات آزمون قبلی استخدام شرکت گاز  + بسته تخفیفی

آگهي استخدام شركت ملي گاز ايران

شرکت ملي گاز ايران در نظر دارد به منظور تأمین بخشي از نیازمندیهای نیروی انسانی مورد نیاز خود در شركت مجتمع گاز پارس جنوبي(عسلويه)، شركت هاي پالايش گاز شامل : بيدبلند(پالايشگاه هاي بيدبلند و مسجد سليمان)، سرخون و قشم، شهيد هاشمي نژاد و فجرجم، شركت انتقال گاز ايران(مناطق عملياتي 1، 2، 5، 6، 7، 8 و 9) از ميان دانش آموختگان صرفاً مرد (با توجه به ماهيت عملياتي محل هاي خدمتي) و همچنين شركت هاي گاز استان شامل : ايلام، بوشهر، خوزستان و سيستان و بلوچستان از ميان دانش آموختگان مرد و زن در مقاطع تحصیلی کاردانی، کارشناسی و كارشناسي ارشد (مطابق جدول شماره 1) داوطلبان واجد شرایط را پس از ثبت نام در پايگاه اينترنتي به نشاني http://tamin.nigc.ir از طريق برگزاري آزمون کتبی(علمي)، آزمون استعداد و ارزيابي روانشناختی، انجام مصاحبه حضوری فنی و تخصصی، انجام مراحل گزینش و طب صنعتی استخدام نماید.

توجه مهم : اكثريت نيازمنديهاي نيروي انساني در اين آزمون مربوط به شركت مجتمع گاز پارس جنوبي(عسلويه) مي باشد.

الف- شرايط داوطلبان استخدام

1- شرایط عمومي :
1-1- تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران.
2-1- ايمان و اعتقاد به نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و ولايت فقيه و متدين به دين اسلام و يا يكي از اديان رسمي كشور.
3-1- عدم سوء پیشینه کیفری.
4-1- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمانی به تأیید سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت(طب صنعتی).
5-1- دارا بودن کارت پایان خدمت نظام وظيفه یا معافیت دائم كامپيوتري در زمان ثبت نام آزمون كتبي.
6-1- عدم تعهد و اشتغال به کار به صورت پیمانی، آزمایشی و رسمی در سازمانها و موسسات دولتی و مراکز وابسته به آنها و همچنین عدم استخدام به صورت پیمانی یا رسمی در شرکت های تابعه صنعت نفت(شرکت ملی نفت، گاز، پالایش و پخش فرآورده های نفتی، پتروشیمی، ستاد وزات نفت، واحدهاي مستقل ستادي و شرکت های فرعی صنعت نفت).

2- شرایط سني داوطلبان استخدام :
حداكثر سن براي فارغ التحصيلان مقطع کاردانی 26 سال (متولدین 1/12/1365 و به بعد)، مقطع کارشناسی 30 سال (متولدین 1/12/1361 و به بعد) و مقطع کارشناسی ارشد 34 سال ( 1/12/1357 و به بعد) مي باشد.

تبصره 1-2 : مدت زمان خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلباني كه خدمت نظام وظيفه خود را انجام داده باشند افزوده مي شود(بر اساس مدت خدمت انجام شده مندرج در كارت پايان خدمت).
تبصره 2-2 : مدت سابقه كار داوطلباني كه تجربه كاري در واحدهاي تابعه صنعت نفت را داشته باشند من جمله نيروهاي قرارداد كار مدت موقت و نيروهاي ساماندهي شده در قالب شركتهاي تعاوني و يا به صورت قراردادي تمام وقت بر اساس ضوابط مصوب در صنعت نفت شاغل باشند، در صورت پرداخت حق بیمه در مدت سابقه کار، به حداکثر سن اضافه می گردد. همچنين سابقه کار خارج از صنعت نفت افرادی که تجربه کاری مفید و مرتبط با شغل مورد نیاز دارند در صورت ارائه مدارک لازم و گواهی پرداخت حق بیمه بابت سوابق مذکور، تا پنج(5) سال به حداکثر سن اضافه می گردد.
تبصره 3-2 : شرط حداكثر سن در مورد ايثارگران بر اساس قانون اصلاح حداكثر سن داوطلبان استخدام مصوب 22/2/1371 مجلس شوراي اسلامي با رعايت موارد زير افزايش مي يابد:
الف- داوطلباني كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل به طور داوطلبانه خدمت نموده اند به ميزان مدت حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي رزمندگان داوطلب در اثر مجروحيت در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل.
ب- داوطلبان آزاده به ميزان مدت اسارت و حضور در جبهه و همچنين مدت زمان بستري و يا استراحت پزشكي در اثر مجروحيت در جبهه هاي نبرد يا دوران اسارت.
ج- خانواده شهداء (همسر، فرزندان، پدر، مادر، برادر و خواهر)، جانبازان، همسر و فرزندان جانبازان از كار افتاده كلي (حالت اشتغال) حداكثر به ميزان پنج (5) سال.
تبصره 4-2 : شرط حداکثر سن برای داوطلبان بومی تا سه (3) سال قابل افزایش می باشد.
تبصره 5-2 : در هر حال و تحت هیچ شرایطی حداکثر سن داوطلبان استخدام با مراعات تبصره هاي فوق، نبايد براي مقطع تحصيلي كارداني از 32 سال و برای مقاطع تحصيلي کارشناسی و بالاتر از 40 سال بیشتر باشد.

3- شرط معدل داوطلبان استخدام :
حداقل معدل كل داوطلبان استخدام به شرح ذيل مي باشد:
– مقاطع تحصيلي کاردانی و كارشناسي 13 .
– مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد 15.
تبصره 1 : براي داوطلبان مقاطع تحصيلي كارداني و بالاتر كه تجربه كاري در واحدهاي تابعه صنعت نفت را داشته باشند من جمله نيروهاي قرارداد كار مدت موقت و نيروهاي ساماندهي شده در قالب شركتهاي تعاوني و يا بصورت قراردادي تمام وقت بر اساس ضوابط مصوب در صنعت نفت شاغل باشند، به ازاء هر سال سابقه خدمت در صنعت نفت 2/0(دو دهم) نمره و حداكثر يك نمره در شرايط معدل فوق تقليل داده مي شود.
تبصره 2 : در مورد داوطلبان بومی برای مقطع تحصیلی کاردانی یک نمره و برای مقطع تحصیلی كارشناسي نیم نمره در شرایط معدل فوق تقلیل داده خواهد شد.
تبصره 3 : داوطلبان بومی واجد شرايط تبصره هاي (1) و (2) فقط از مزاياي يكي از تبصره هاي مذكور(هر كدام به نفع داوطلب باشد) بهره مند خواهند شد.

تعریف بومی : داوطلب بومی به فردي اطلاق می شود که متولد آن شهر يا استان محل خدمت بوده و یا دیپلم خود را از آن شهر یا استان محل خدمت دریافت کرده باشد.تذكر1 : شهرهاي تهران، اصفهان، شيراز، مشهد، تبريز، كرج و قم مشمول امتيازات افراد بومي نمي باشند.
تذكر2 : داوطلبان بومي در صورتي از امتياز بومي بهره مند خواهند شد، كه تعهد محضري مبني بر حداقل10 سال خدمت در محل تعيين شده را بسپارند.

نمونه سوالات آزمون قبلی استخدام شرکت گاز  + بسته تخفیفی

 

تبصره 4 : شرط معدل براي جذب فرزندان كاركنان صنعت نفت شامل جانباز 25% و به بالا و آزاده(اعم از كاركنان شاغل، بازنشسته، فوت شده و يا از كار افتاده) كه داوطلب استخدام مي باشند براي مقاطع تحصيلي كارداني و كارشناسي به حداقل 12 و كارشناسي ارشد 14 كاهش مي يابد.
تبصره 5 : دانش آموختگان رشته هاي فني مقاطع تحصيلي كارشناسي و كارشناسي ارشد دانشگاه هاي «تهران،صنعتي شريف، صنعتي اميركبير، صنعتي اصفهان، دانشگاه صنعت نفت، تربيت مدرس، شيراز، علم و صنعت ايران، خواجه نصير الدين طوسي و فردوسي مشهد» با تقليل يك نمره در شرط معدل مي توانند در آزمون هاي استخدامي شركت نمايند.
تبصره 6 : در هر حال حداقل معدل با مراعات تبصره هاي فوق، نبايستي براي مقاطع تحصيلي كارداني و كارشناسي از 12 و كارشناسي ارشد از 14 كمتر باشد.

4- شرایط مدارك تحصيلي :
1-4- مدارك دانشگاهي افرادي قابل قبول براي شركت در آزمون هاي استخدامي است كه از طريق آزمون هاي سراسري دانشگاه هاي دولتي يا آزاد اسلامي، موفق به ورود به مراكز آموزش عالي براي دريافت مدرك رسمي شده باشند و يا از لحاظ ارزش علمي، مورد تائيد وزارت علوم، تحقيقات و فناوري/ وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي/ سازمان مركزي دانشگاه آزاد اسلامي باشد.
2-4- دارا بودن مدرک تحصیلی و یا اصل گواهی فراغت از تحصیل که درآن مقطع، رشته وگرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل(روز، ماه وسال) ذکر شده باشد(گواهی تحصیلی صادره به عنوان حوزه نظام وظیفه عمومی ویا سایر سازمان ها مورد پذیرش نخواهد بود).
3-4- تائید مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی از سوی دفتر امور فارغ التحصیلان سازمان مرکزی آن دانشگاه الزامی است. ضمناً مدارک تحصیلی که از طریق واحدهای دانشگاهی تابعه دانشگاه آزاد اسلامی صادر می گردد لازم است دارای امضا و ممهور به مهر دانشگاه بوده و مهلت اعتبار آن منقضی نشده باشد.
4-4- تائید مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان خارج از کشور از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با ذكر مبناي عددي/ يك سطح پايين تر از بالاترين مقياس يا درجه ارزيابي فارغ التحصيلي دانشگاه ذيربط الزامی مي-باشد.
5-4- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه جامع علمی- کاربردی می بایست از طریق مدیر خدمات آموزشی امور دانش آموختگان سازمان مرکزی(تهران) صادر گردد.
6-4- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه پیام نور می بایست از طریق استان ذیربط یا سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور صادر گردد(مدارک تحصیلی فاقد معدل یا ذکر میانگین کل قابل قبول نمی باشد).
7-4- حسب مفاد مصوبه شوراي عالي انقلاب فرهنگي، طلاب و فضلاء فارغ التحصيل حوزه علميه كه بر اساس مدرك صادر شده مديريت حوزه علميه قم در يكي از دوره هاي سطوح يك، دو و سه فارغ التحصيل شده اند به ترتيب از مزاياي علمي و استخدامي فارغ التحصيلان دوره هاي كارداني، كارشناسي و كارشناسي ارشد دانشگاهها برخوردار مي باشند كه در صورت احراز شرايط منتشره در فراخوان عمومي/ آگهي استخدام با رعايت ساير ضوابط صنعت نفت مي توانند در آزمونهاي استخدامي شركت نمايند.
تذکر : داوطلبان استخدام بايستي با آخرين مدرك تحصيلي اخذ شده در آزمون هاي استخدامي شركت نمايند. بديهي است در صورتي كه در هر يك از مراحل استخدام مشخص شود، فرد داراي مدرك تحصيلي بالاتر با تاريخ اخذ قبل از آزمون بوده، ادامه ساير اقدامات مربوط به جذب متوقف و موضوع استخدام منتفي خواهد شد.

5- دانش آموختگان ممتاز دانشگاه ها :
داوطلبان استخدام در يكي از مقاطع كارشناسي و كارشناسي ارشد رشته هاي تحصيلي مورد نياز جدول شماره 1 كه براساس دستورالعمل و ضوابط استخدام در صنعت نفت داراي مشخصه هاي ممتازي مي باشند در صورت شركت در آزمون كتبي، مصاحبه فني و تخصصي و پذيرش نهايي از امتيازات ويژه ممتازان(مجري در زمان استخدام آنها) بهره مند خواهند شد.

6- فارغ التحصيلان گروه “الف” دانشگاه صنعت نفت :
فارغ التحصيلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت در مقاطع تحصيلي كارشناسي و كارشناسي ارشد در صورت تمايل به استخدام مي توانند با اخذ معرفي نامه از طريق تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران (بدون شركت در آزمون كتبي) اقدام نمايند.
تبصره 1: كليه كارمندان شاغل فارغ التحصيل دانشگاه صنعت نفت گروه الف و همچنين فارغ التحصيلان اين دانشگاه كه تاكنون در صنعت نفت شاغل نشده اند در مقاطع تحصيلي كارشناسي و كارشناسي ارشد(مطابق جدول شماره 1) در صورت تمايل و داشتن شرايط ممتازي مي توانند در آزمون استخدامي شركت نمايند و پس از كسب حد نصاب نمره قبولي از امتيازت ويژه ممتازان(مجري در زمان استخدام آنها) بهره مند خواهند شد.
تبصره 2 : فارغ التحصيلان شاغل دانشگاه صنعت نفت گروه الف واجد شرايط ممتازي از شرايط سني، بومي و جنسيت معاف مي باشند.
تبصره 3 : براي فارغ التحصيلان دانشگاه صنعت نفت گروه الف واجد شرايط ممتازي متقاضي شركت در آزمون صرفاً اسكن فيش بانكي مندرج در بند 9 مربوط به قسمت ج آگهي استخدامي ضرورت دارد.

7- امتيازات ويژه :
1-7- حداقل بيست و پنج درصد(25%) از ظرفیت و مجوزهای استخدامی در سطوح تحصیلی مورد نیاز و متناسب با حداقل شرایط سنی و تحصیلی(مطابق با نیازمندیهای جدول شماره 1) به “جانبازان و آزادگان فاقد شغل، فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسران جانبازان بیست و پنج درصد(25%) و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان يكسال و بالای یکسال اسارت” اختصاص می یابد.
تبصره 1 : فرزندان(شاهد، جانباز و آزاده) مشمول جزء فوق از شروط “سن و معدل ” ( با رعايت حداقل مدرك تحصيلي مورد نياز) معاف مي باشند. لازم به ذكر است در زمان استخدام رعايت شرط سني به منظور امكان تكميل حداقل 10 سال سابقه كار معتبر در صنعت نفت براي حصول شرايط استفاده از مستمري صندوق بازنشستگي مربوطه الزامي مي باشد.
تبصره 2 : تعيين اولويت مشمولين فوق براي معرفي در قالب سهميه بيست و پنج درصد(25%) مجوزهاي استخدامي با بنياد شهيد و امور ايثارگران مي باشد.
تبصره 3 : متقاضیان به منظور کسب اطلاعات و بهره مندی از تسهیلات سهمیه استخدامی ویژه، مي بايست از طریق اداره کل اشتغال و کارآفرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران اقدام نمایند.

2-7- پنج درصد(5%) از سهمیه مجوزهاي استخدامی به “رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه و همسر و فرزندان آنان، فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد(25%)، فرزندان آزادگان كمتر از يك سال اسارت و خواهران و برادران شهدا” (مطابق با نیازمندیهای جدول شماره 1 از طریق شرکت در آزمون استخدامی) اختصاص مي يابد.

3-7- متقاضيان استخدام كه متولد يكي از شهرهاي استان خوزستان و بوشهر بوده يا ديپلم خود را از حوزه جغرافيايي استان هاي فوق دريافت نموده باشند ( طبق تعريف بومي مندرج در اين آگهي ) به عنوان داوطلب بومي در مقاطع تحصيلي كارداني هفتاد(70) درصد،کارشناسی شصت(60) درصد و کارشناسی ارشد پنجاه(50) درصد جهت اعمال ” سهميه بومي” مورد پذيرش قرار مي گيرند.

4-7- داوطلبان استان هرمزگان كه متولد حوزه جغرافيايي مناطق(شهرستان، بخش، دهستان، روستا) مندرج در جدول ذيل مي باشند يا ديپلم خود را از حوزه جغرافيايي واقع در آن مناطق دريافت نموده اند و متقاضي جذب در منطقه عسلويه مي باشند، در سهميه بومي استان بوشهر پردازش مي شوند.

نمونه سوالات آزمون قبلی استخدام شرکت گاز  + بسته تخفیفی

رديفشهرستانبخش هاي مشتملدهستان هاي مشتملروستاهاي مشتمل
1پارسيانمركزيبوچير
بهدشت
كل روستاهاي محدوده شهرستان پارسيان و بخش ها و دهستان هاي تابعه آن
كوشكناركوشكنار
دشتي
2بندر لنگهشيبكوهچارك
مقام
كل روستاهاي محدوده بخش شيبكوه و دهستان هاي تابعه آن
3بستكجناحجناح
كمشك
كل روستاهاي محدوده بخش جناح و دهستان هاي تابعه آن

5-7- داوطلبان استان فارس كه متولد حوزه جغرافيايي مناطق(شهرستان، بخش، دهستان، روستا) مندرج در جدول ذيل مي باشند يا ديپلم خود را از حوزه جغرافيايي واقع در آن مناطق دريافت نموده اند و متقاضي جذب در منطقه عسلويه مي باشند، در سهميه بومي استان بوشهر پردازش مي شوند.

رديفشهرستانبخش هاي مشتملدهستان هاي مشتملنقاط مسكوني / روستاهاي مشتمل
1مُهرمركزيمهر و آورودان
اسيراسير و دشت لاله
گله دارگله دار و فال
وراويوراوي و خوزي
2خنجمركزيسيف آباد و تنگ نارك
مَحمِلهمَحمِله و باغان
3لامردمركزيحومه، چاه وَرزوسيگار
عَلامرودشتعَلامرودشت و خيرگو
اشكناناشكنان و كال
4لارستانبيرَمبيرَم و بالاده
صحراي باغعمادده
اِوَزفيشور
5گراشاَرَداَرَد و سبزپوشواقع در محدوده مصوب دهستان خليلي
فداغ بخشنقاط مسكوني فداغ، محمد زينا، گنگ ريشه، نخلستان فارياب و بالنگستان
6قير و كارزينافزرزاخرويه
افزرافزراز شهر افزر و روستاهاي كركويه به سمت جنوب شامل: شهر افزر، كركويه، بنكوي حسن لو، كرديل، كماسيج، مزرعه تيره بهي، مزرعه جلالي، مزرعه طايفه قرجه بگلو، نه تن، بنكوي رحيمي، آبگرم، سمنگي، مزرعه كهيار حقيقت و مظفري
مركزيهنگاماز روستاي باغ نو به سمت جنوب شامل: باغ نو، شهرك هنگام، هورز، زين آباد هنگام، تنگ كيش، بركه آبي، تنگه شور، حلواي سياه، باغ كاظم فيل بندي، بيشه زرد مورتي، مورتي، دشت لار
7فراشبنددهرمدژگاهدر محدوه مصوب دهستان دژگاه

6-7- متقاضيان استخدام كه متولد يكي از شهرهاي استان ايلام بوده و يا ديپلم خود را از حوزه جغرافيايي استان فوق دريافت نموده باشند و متقاضي استخدام در شركت گاز استان ايلام مي باشند به عنوان داوطلب بومي جهت اعمال پنجاه (50) درصد “سهميه بومي” مورد پذيرش قرار مي گيرند.

7-7- براي شهرستان سرخس داوطلباني كه متولد حوزه جغرافيايي شهرستان سرخس بوده يا ديپلم خود را از حوزه جغرافيايي آن شهرستان اخذ نموده اند و متقاضي استخدام در شركت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد مي باشند به عنوان داوطلب بومي جهت اعمال پنجاه (50) درصد “سهميه بومي” در حوزه جغرافيايي شهرستان سرخس و منطقه خانگيران مورد پذيرش قرار مي گيرند.

ب- كارمندان شاغل (پيماني/ رسمي) صنعت نفت متقاضي تعديل مدرك تحصيلي :
كارمندان پيماني/ رسمي شاغل صنعت نفت با شرايط زير چنانچه به منظور تعديل مدرك تحصيلي، متقاضي شركت در آزمون كتبي مي باشند در صورت دارا بودن يكي از مقاطع و رشته هاي تحصيلي مورد نياز (مطابق جدول شماره 1) مي توانند از طريق پايگاه اينترنتي ثبت نام نمايند(مدرك تحصيلي مي بايست مورد تائيد واحدهاي ذيربط در شركت هاي تابعه صنعت نفت باشد).

1- كليه فارغ التحصيلان دانشگاه هاي جامع علمي – كاربردي، دانشگاه پيام نور و همچنين فارغ التحصيلان دوره هاي نيمه حضوري و يا دوره هاي مجازي دانشگاهها و مراكز آموزش عالي كشور(در صورت تائيد مدارك تحصيلي آنها توسط وزارت علوم، تحقيقات و فناوري).
2- فارغ التحصيلان مدارك تحصيلي حوزوي سطوح اول و دوم.

تبصره : مدارك تحصيلي حوزوي مشمول اين بند با رعايت مفاد مصوبات شوراي عالي انقلاب فرهنگي و بخشنامه هاي ابلاغي دولت محترم قابل پذيرش خواهد بود.

3- فارغ التحصيلان داراي مدرك حوزوي سطح سوم، دانشگاه هاي دولتي، دانشگاه آزاد اسلامي، مراكز و موسسات آموزش عالي دولتي و غيرانتفاعي كه در مقاطع كارداني و كارشناسي معدل كمتر از 13 و كارشناسي ارشد معدل كمتر از 14 داشته باشند.

تذکر 1 : احراز حداقل معدل فارغ التحصيلي 12 براي كليه فارغ التحصيلان دانشگاه ها (اعم از دولتي/ آزاد و …) مورد پذيرش وزارت علوم ، تحقيقات و فناوري در هريك از مقاطع دانشگاهي در ارتباط با مدارك تحصيلي كارمندان جهت شركت در آزمون كتبي الزامي است.
تذكر 2 : کارمندان متقاضی تعدیل مدرک تحصیلی از شرایط سنی، بومی و جنسيت معاف می باشند.
تذكر 3 : فارغ التحصيلان دانشگاه ها كه ملزم به شركت در مصاحبه فني و تخصصي مي باشند حق شركت در آزمون كتبي را نخواهند داشت.
تذكر 4 : كارمندان متقاضي تعديل مدرك تحصيلي مي توانند بر اساس بخشنامه شماره م ت م ام/366592/88 مورخ 18/11/88 معاونت توسعه منابع انساني و مديريت وزارت نفت اقدام نمايند.
تذكر 5 : كارمندان پيماني متقاضي تعديل مدرك در صورت كسب حدنصاب نمره از تاريخ استخدام رسمي مشمول برخورداري از مزاياي تعديل مدرك خواهند شد.
تذكر 6 : كسب حدنصاب قبولي در آزمون به منزله پايان مراحل تعديل مدرك نخواهد بود بديهي است برخورداري افراد ذينفع پس از تحقق كليه شروط مربوط به تعديل مدرك خواهد بود.
تذكر 7 : براي متقاضيان تعديل مدرك تحصيلي صرفاً اسكن فيش بانكي مندرج در بند 9 مربوط به قسمت ج آگهي استخدامي ضرورت دارد.

ج- مدارک مورد نیاز داوطلبان استخدام برای شرکت در آزمون:
1- یک برگ تصویر خوانای صفحه اول شناسنامه( در صورت داشتن توضیح، ارسال تصویر صفحه مربوطه الزامی است).
2- يك برگ تصوير خواناي كارت ملي از دو طرف كارت.
3- یک برگ تصویرخوانای کارت پایان خدمت نظام یا معافیت دائم کامپیوتری از دو طرف کارت.
4- یک برگ تصویر خوانای آخرین مدرک تحصیلی که در آن مقطع، رشته و گرایش تحصیلی، معدل و تاریخ فراغت از تحصیل ذکر شده باشد( رعایت شرایط مندرج در بند 4 قسمت الف الزامی می باشد).
تذکر: تاریخ فراغت از تحصیل و تاریخ پايان خدمت نظام وظيفه داوطلبان می بایست حداكثر تا يك روز قبل از تاريخ(16/12/91) برگزاري آزمون باشد.
5- گواهی و مدرک معتبر برای آزادگان و فرزندان آنان(با ذکر مدت اسارت وحضور در جبهه)/ جانبازان و فرزندان آنان(با ذکر درصد جانبازی و مدت حضور داوطلبانه در جبهه و طول مدت درمان) / رزمندگان، همسر و فرزندان آنان(با ذکر مدت حضور داوطلبانه در جبهه)/ خانواده شهدا(همسر، فرزند، پدر، مادر، برادر و خواهر) / همسر و فرزندان جانبازان از كار افتاده كلي(حالت اشتغال)/ فرزندان کارکنان(شاغل، بازنشسته، از کار افتاده كلي دائم يا فوت شده ناشي از كار حين خدمت) صنعت نفت/ فرزندان كاركنان جانباز 25 درصد و به بالا و آزاده صنعت نفت و همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت.
تذكر 1 : گواهي هاي صادره براي ايثارگران و خانواده آنان مي بايست از سوي ادارات كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مراكز استان و براي رزمندگان صرفاً از معاونت نيروي انساني بسيج سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و يا معاونت منابع انساني وزارت جهاد كشاورزي صادر گردد.
تذکر2 : گواهی فرزندان کارکنان شاغل صنعت نفت، باید از طریق امور اداری شرکت محل خدمت ذیربط و فرزند كارمندان بازنشسته صنعت نفت از طريق كانون بازنشستگي مربوطه و كارگران بازنشسته از طريق سازمان تامين اجتماعي مربوطه صادر شده و شماره شناسائی شرکتی نیز در آن درج شده باشد.
6- مدت سابقه كار داوطلباني كه تجربه كاري در واحدهاي تابعه صنعت نفت را داشته باشند(من جمله نيروهاي قرارداد مدت موقت و نيروهاي ساماندهي شده در قالب شركتهاي تعاوني) و يا به صورت قراردادي تمام وقت بر اساس ضوابط مصوب در صنعت نفت شاغل باشند، لازم است گواهی سابقه کار پس از امضاء مقام ذیصلاح و ممهور نمودن به مهر محل خدمت به همراه سایر مدارک را ارسال نمایند]گواهی سابقه کار همزمان با تحصیل و قبل از فراغت از تحصیل در مقاطع تحصیلی كارداني و کارشناسی و همچنین در طول دوره خدمت نظام وظیفه(حتي مشمولين طرح نظام صنعت نفت) قابل قبول نخواهد بود[.
7- در خصوص داوطلبانی که خود را بر مبنای محل اخذ دیپلم، بومی معرفی نموده اند ارسال یک برگ تصویر مدرک تحصیلی دیپلم و یا گواهی صادره از سوی اداره آموزش و پرورش شهر یا شهرستان محل اخذ دیپلم خود الزامی است (ارائه تصویر مدرک پیش دانشگاهی جهت احراز شرایط بومی قابل قبول نمی-باشد).
8- درخصوص آن دسته از داوطلبانی که در مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد متقاضی استخدام می باشند، ارسال یک برگ تصویر مدرک یا گواهی تحصیلی مقطع کارشناسی با ذکر رشته و گرایش تحصیلی الزامی می-باشد(گواهی تحصیلی صادره از سوی دانشگاه به عنوان حوزه نظام وظیفه و يا ساير سازمانها و موسسات مورد قبول نمی باشد).
9- فیش بانکی به مبلغ 000/100 ریال به حساب جاري شماره 24809900 بانک تجارت شعبه سپهبد قرني- پل كريمخان كد 209 بنام شركت ملي گاز ايران (قابل واریز در تمام شعب کشور) درج نام واریز کننده روی فیش الزامی است.
10- داوطلبان استخدام می بایست همزمان با ثبت نام نسبت به اسكن و ارسال مدارک فوق الاشاره از طريق سامانه ثبت نام اقدام نمايند.
11- داوطلبان مي توانند در صورت داشتن هرگونه سوال در مورد استخدام از ساعت 9 الي 16 با شماره هاي ستاد جذب 81315781 ، 88344695 و 88328364 (021) تماس حاصل فرمايند(ضمناً در سایت ثبت نام به سوالات متداول پاسخ داده شده است).
تذكر مهم : اصل گواهي هاي فوق الاشاره در زمان دعوت به مصاحبه حضوري فني و تخصصي اخذ خواهد شد.

د- تاريخ ثبت نام :
داوطلبان واجد شرايط مي توانند از روز پنجشنبه مورخ 19/11/91 تا پایان وقت روز جمعه مورخ 27/11/91 به مدت 9 روز ثبت نام خود را از طریق پایگاه اينترنتي يادشده انجام دهند .
توجه : تاریخ ثبت نام قابل تمدید نبوده و امکان ثبت نام بعد از موعد تعيين شده به هیچ عنوان فراهم نمی‏باشد.

ه- شهر / حوزه ي انتخابي و تاريخ برگزاری آزمون كتبي :

آزمون استخدامي روز پنجشنبه و جمعه مورخ 17 و 18/12/91 صرفاً در شهر/ حوزه ي انتخابي داوطلب(جدول شماره3) برگزار می گردد‌‌‌]داوطلبان بايد حداقل يك ساعت قبل از شروع آزمون كتبي در محل برگزاري آزمون(حوزه ي انتخابي خود) حضور یابند[.
تذكر مهم : ساعت و نشاني شهر/ حوزه/ دانشگاه محل برگزاري آزمون كتبي در كارت ورود به جلسه درج خواهد شد.

جدول شماره (3)- شهر/ حوزه ي انتخابي داوطلب جهت برگزاري آزمون كتبي
نشاني شهر/ حوزه/ دانشگاه محل برگزاري آزمون كتبي و رفع نقص/ اشكالشهر/ حوزه ي انتخابي داوطلبرديف
در زمان صدور كارت اعلام خواهد شداصفهان1
در زمان صدور كارت اعلام خواهد شداهواز2
در زمان صدور كارت اعلام خواهد شدبندرعباس3
در زمان صدور كارت اعلام خواهد شدبوشهر4
در زمان صدور كارت اعلام خواهد شدتبريز5
در زمان صدور كارت اعلام خواهد شدتهران6
در زمان صدور كارت اعلام خواهد شدشيراز7
در زمان صدور كارت اعلام خواهد شدمشهد8

توجه مهم : لازم به يادآوري مي باشد داوطلباني كه كارت ورود به جلسه آزمون كتبي آنان داراي نقص/ اشكال مي باشد (حسب مورد) جهت اصلاح/ تغيير آن روز چهارشنبه مورخ 16/12/91 از ساعت 09:00 صبح لغايت 16:00 به نشاني مندرج در كارت با ارائه مدارك معتبر مراجعه نمايند.

نكات قابل توجه :
1- نظر به اينكه برگزاري آزمون كتبي داوطلبان صرفاً در شهر/ حوزه ي انتخابي داوطلب صورت مي پذيرد، لذا از داوطلبان گرامي تقاضا مي شود ضمن دقت در انتخاب شهر/ حوزه ي برگزاري آزمون كتبي فقط به نشاني شهر/ حوزه ي محل انتخابي خود(مطابق با مندرجات جدول شماره3) مراجعه نمايند.
2- با توجه به اينكه آزمون كتبي در موعد مقرر(17 و 18/12/91) در همان شهر/ حوزه ي انتخابي داوطلب برگزار خواهد شد، لذا داوطلبان به هيچ عنوان مجاز به مراجعه به ساير حوزه ها جهت برگزاري آزمون كتبي نخواهند بود و در صورت مراجعه ترتيب اثر داده نخواهد شد.

تذکرات بسیار مهم :
1- پذيرفته شدگان نهايي بايستي تعهد نمايند حداقل مدت 10 سال در منطقه انتخابي خود خدمت نمايند. بديهي است تعهد نامه مذكور به صورت مكتوب و محضري قبل از شروع به كار اخذ خواهد شد.
2- داوطلبانی که قبلاً در شرکتهای تابعه وزارت نفت شاغل بوده و به موجب آراء صادره از سوی هیئت های رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان شرکتهای مربوطه اخراج شده اند مجاز به شرکت در آزمون استخدامی نخواهند بود.
3- مدت سابقه کار همزمان با تحصیل و قبل از فراغت از تحصیل در مقاطع تحصیلی كارداني و كارشناسي و همچنین در طول دوره خدمت نظام وظیفه(حتي مشمولين طرح نظام صنعت نفت) قابل قبول نخواهد بود.
4- داوطلبانی که در شرکتهای تابعه وزارت نفت مشغول بکار بوده و شماره شناسايی شرکتی به آنان تعلق گرفته ( به استثناء متقاضیان تعدیل مدرک تحصیلی، طرح نظام وظيفه خاتمه خدمت يافته صنعت نفت، قرارداد كار مدت موقت(مستقيم)، فارغ التحصيلان گروه الف شاغل متقاضي استفاده از مزاياي ممتازي و كاركنان قراردادي مدت معين) مجاز به شرکت در آزمون استخدامی نمی باشند.
5- چنانچه در هر مرحله از مراحل استخدام(آزمون، مصاحبه، گزينش و طب صنعتي) محرز گردد داوطلب به اشتباه يا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه نموده و يا فاقد شرايط مندرج در آگهي بوده، از انجام مراحل بعدي محروم شده و حتي در صورت صدور قرارداد استخدامي، قرارداد مذكور لغو و بلا اثر مي گردد.
6- در خصوص آن دسته از فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت که دارای تعهد خدمتی به شرکتهای تابعه وزارت نفت می باشند در صورت قبولي در آزمون، ارائه موافقتهای شركت مربوطه براي انتقال تعهد طرح خدمتي الزامي است.
7- وجوه واریز شده به هيچ عنوان مسترد نخواهد شد.
8- برای کلیه پذیرفته شدگان در مراحل بعدی جهت حضور در آزمونهای روانشناختی (شغلی) از طریق همین پایگاه اینترنتی دعوت بعمل می آید.
9- در صورت واگذاري هر يك از شركت هاي متقاضي نيرو(محل هاي خدمتي) به بخش غيردولتي از تاريخ واگذاري، كارمند تابع مقررات شركت غيردولتي خواهد بود.
10- گواهي هاي 15 روز و به بالا جهت احتساب مدت خدمت نظام وظيفه/ سابقه كار/ حضور داوطلبانه در جبهه/ مدت اسارت به عنوان يك ماه مورد ملاك قرار گيرد.

جـدول شـماره 4 ـ تعيين وضعيت داوطلب (در صورت دارا بودن)
ردیفعناوين
1جانباز
2آزاده
3رزمنده (با ذكر مدت حضور داوطلبانه در جبهه)
4فرزند/ همسر رزمنده (با سابقه حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه)
5خانواده شهدا (همسر/ فرزند/ پدر/ مادر/ برادر/ خواهر)
6همسر / فرزند جانباز از كار افتاده كلي( حالت اشتغال )
7فرزند جانباز زير 25 درصد
8فرزند آزاده كمتر از يكسال اسارت
9فرزند کارکنان (شاغل، بازنشسته، از کارافتاده و فوت شده) صنعت نفت
10فرزند کارکنان جانباز 25 درصد و بالاتر/ آزاده صنعت نفت
11فارغ التحصیلان دانشگاه صنعت نفت

توجه 1 : در جداول ذيل نيازمنديهاي نيروي انساني صرفاً مرد با علامت * و نيازمنديهاي نيروي انساني مرد و زن با علامت ** مشخص گرديده است.
توجه 2 : در جداول ذيل نيازهاي حداقلي/ محدود نيز با علامت مشخص گرديده كه صرفاً داوطلبان بومي (طبق تعريف بومي مندرج در اين آگهي) مجاز به ثبت نام و شركت در آزمون مي باشند.

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید
برای مشاهده مشخصات و یا ویرایش اطلاعات اینجا را کلیک کنید

 

 

روابط عمومي شرکت گاز
پست الكترونيكيpr@nigc.ir  ;  info@nigc.ir
تلفن021 84877250
نمابر021 88912656
پيام‌گير و پست صوتي021 84878487

از داوطلبان محترم تقاضا می شود در صورت داشتن هرگونه سوال ابتدا آگهی استخدام و سوالات متداول را به دقت مطالعه نموده و در صورت عدم رفع ابهام / سوال صرفا از ساعت ۹ الی ۱۶ با شماره های ستاد جذب ۸۱۳۱۵۷۸۰ ، ۸۱۳۱۵۷۸۱ ، ۸۸۳۴۴۶۹۵ و ۸۸۳۲۸۳۶۴ (۰۲۱) تماس حاصل فرمایید

 

[/toggle]

دیدگاه ها (12,351)

 1. arashمی‌گه:

  دوستان چراه دیگه کسی خبری درمورد استخدام شرکت گاز نمی زاره دوستان زخیره که رفتن سر کار قرار بود خبر بدن اگه خبری بدست اوردن؟

 2. مدیر لطفا تایید کنمی‌گه:

  چرا خبری نیست.دوستان لطفا درباره استخدام یا خبر دیگه ای دارین اطلاع رسانی کنید…

 3. arashمی‌گه:

  دوست عزیز تا وقتی که اقای زنگنه وزیر نفت هستن فکر ازمون نباش ایشون هیچ اعتقادی به نیروی انسانی نداره ومنتقدان خیلی زیادی پیدا کرده و نماینده های مجلس با جمع کردن ۴۰ رای دنبال استیضاء کردنش هستند اگه بشه که خیلی خوب میشه.من خودم دوساله که منتظر این ازمون هستم ولی هیچ خبری نیست ولی امید به خدا داشته باشید همه چیز درست میشه.

 4. حامیمی‌گه:

  چرا دیگه اینجا دوستی نیست که به خواهشای ما در مورد برگزاری آزمون جدید شرکت گاز یا عدم برگزای اون جواب بده؟

  • Soloمی‌گه:

   دست عزیز
   بهره برداری پالایشگاهها به مدت پنج سال به شرکتهای راه انداز واگذار شد.فازهای 15 و 16 به شرکت تسکو و فازهای 17 و 18 هم به شرکت oico واگذار شد.این یعنی اینکه امیدی به آزمون شرکت گاز نداشته باشین.

  • arashمی‌گه:

   دوست عزیز تا وقتی که اقای زنگنه وزیر نفت هستن فکر ازمون نباش ایشون هیچ اعتقادی به نیروی انسانی نداره ومنتقدان خیلی زیادی پیدا کرده و نماینده های مجلس با جمع کردن 40 رای دنبال استیضاء کردنش هستند اگه بشه که خیلی خوب میشه.من خودم دوساله که منتظر این ازمون هستم ولی هیچ خبری نیست ولی امید به خدا داشته باشید همه چیز درست میشه.

 5. arashمی‌گه:

  دوستان شکر خدا که کار شماها درست شد ولی اگه خبری چیزی از استخدام شرکت ملی گاز بدست اوردین اینجا خبر بدین.

  • حامیمی‌گه:

   راست میگه دوستان عزیز.با آرزوی موفقیت واسه شما،اگه خبر تازه ای از استخدام دارین؛ممنون میشم که ماهارو از چشم انتظاری دربیارین.

 6. محمدمی‌گه:

  سلام دوستان
  اول آذر که انشالا باید بریم عسلویه، کسی میدونه چقدر باید بمونیم؟وسایل شخصی چیزی نیاز هست ببریم؟ من زنگ زدم به دفتر عمرانی خو ، گفت اطلاع نداره از این چیزاش. بچه ها کسی میدونه که چقدر باید بمونیم، همون دو هفتس یا بیشتره؟ بنظرتون استخداممون رسمی هست؟
  ممنونم

 7. حامدمی‌گه:

  سلام دوستان

  ان شاء اله اول آذر همديگرو ميبينيم.
  دوستان من اگه صبح اول آذر از تهران بيام، به موقع نميرسم.
  كسي ميدونه كه اگه روز قبلش بيام عسلويه جايي براي اقامت هست يا نه؟

 8. محمدمی‌گه:

  سلام دوستان
  دیروز به من زنگ زدن. باید اول آذر برای تحویل مدارک عسولیه باشم.

 9. سعیدمی‌گه:

  سلام به همه
  انگاری ایشالا اول آذر برای تحویل مدارک باید عسلویه باشیم.

  • حامدمی‌گه:

   بله
   شروع آموزش اول آذر هست.

   كسي شماره آموزش پارس جنوبي رو داره؟
   آيا كسي ميدونه كه آموزش چقدر طول ميكشه؟

 10. بهروزمی‌گه:

  سلام
  امروز صبح به من زنگ زدن برای طب مجدد
  18 نفر طب صنعتیشون باطل شده
  9 نفر این هفته انجام میدن
  9 نفر هفته بعد

 11. بهروزمی‌گه:

  با سلام
  خواهشا از دوستان تقاضا داریم پیگیر این استخدام باشن و اگه بقیه این 39 نفر داوطلب رو میشناسن، بهم یه جوری اطلاع بدن که با عسلویه دفتر آقای باقری فر تماس بگیرن و به نوبه خودشون فشار بیارن. کمی بیشتر باید پیگیر باشیم.

 12. سعیدمی‌گه:

  دوستان عزیز با نیروی انسانی تهران تماس گرفتم. طب اعلام کرده برای تاریخ های 17 و 18 آبان وقت داره. گفتن که با آقای باقری فر هماهنگ باشیم برای دریافت معرفی نامه طب و عدم سوء پیشینه که باطل شدن.

 13. ذخیرهمی‌گه:

  سلام دوستان بنده امروز با دفتر تامین نیرو عسلویه (آقای باقری فر) تماس گرفتم. ایشون گفتن که ابتدا از طب استعلام میگیریم اگر که طب اعلام کنه نیاز به آزمایشات مجدد هست اونوقت بهتون اعلام می کنیم

 14. بهروزمی‌گه:

  سلام.
  دوستان با بررسی پرونده ها در تهران، برای بعضی ها تاریخ طب صنعتی باطل شده(۶ ماه گذشته) و نیاز به طب مجدد هست. احتمالا طی چند روز آینده از عسلویه تماس بگیرن برای رفتن به طب. لطفا خودتون هم با دفتر آقای باقری فر در عسلویه تماس بگیرین و بخواهید که هر چه سریعتر طب انجام بشه تا دوباره مثل قبل با مشکل مواجه نشیم.

  • علیمی‌گه:

   سلام
   تا این دوستان طبشون انجام بشه تاریخ اعتبار طب بقیه تموم میشه!!!!
   واقعا باید از دست اینا چیکار کرد. اینم بگم که با من از گزینش عسلویه تماس گرفتن و گفتن میخواستیم ببینیم قبلا اینجا کار کردی یا نه؟ نمی دونم باید چیکار کرد. اگه نیرو نمیخوان این برنامه ها چیه سرمون در میارن

 15. ذخیرهمی‌گه:

  سلام دوستان . بنده با جناب عمرانی تماس گرفتم .باید خدمتتون عرض کنم که با پیگیری های ایشون و همکارانشون خدا رو شکر هم سمت هاس سازمانی احیا شده و هم مجوز شروع به کار صادر شده . الان هم در حال تکمیل پرونده هستن که بفرستنشون واحد تامین نیرو . بعد از تامین نیرو به قسمت آموزش فرستاده میشه و برنامه ریزی آموزشی ان شالله انجام میشه . موفق باشید.

  • بهروزمی‌گه:

   سلام. دوستان با بررسی پرونده ها برای بعضی ها تاریخ طب صنعتی گذشته (6 ماه گذشته) و نیاز به طب مجدد هست. احتمالا طی چند روز آینده از عسلویه تماس بگیرن برای رفتن به طب. لطفا خودتون هم با دفتر آقای باقری فر در عسلویه تماس بگیرین و بخواهید که هر چه سریعتر طب انجام بشه تا دوباره مثل قبل با مشکل مواجه نشیم.

 16. دوستمی‌گه:

  کسی از دوستان با عمرانی خو تماس گرفته تا بدونیم کارمون تو چه مرحله ای هست؟ لطفا اگه کسی خبری داره اطلاع رسانی کنه

  • محمدمی‌گه:

   سلام دوستان
   من چند روز پیش با دفتر آقای عمرانی تماس گرفتم، مسئول دفترش گفت جواب طب 2 نفر هنوز به دستشون نرسیده. گفت تا چند روز دیگه پرونده ها رو می فرستن جذب عسلویه. گفت به امید خدا سمت ها برمی گرده. والا خیلی امیدوار کننده حرف می زد. من هم مثل بقیه. فعلاً منتظرم تا ببینیم خدا چی می خواد

 17. aliمی‌گه:

  دوستان زخیره امید به خدا کار همه شما درست میشه. چون شما ها ستادشرکت گاز میرین اگر خبری از استخدام شد لطفا بچه ها رو خبر کنید.مرسی

 18. aliمی‌گه:

  دوستان چرا کسی دیگه پیام نمیزاره. خبری از استخدام شرکت ملی گاز نشد؟

 19. سعیدمی‌گه:

  سلام به تمامی دوستان. با آقای یعقوبی(جذب نیروی تهران) صحبت کردم. فرمودند که پس از دوندگی فراوان موفق شدند مجوز شروع دوره ما رو بگیرند و نامشو زدن واسه عسلویه. گفتن که از این به بعدش مربوط میشه به عسلویه و آقای عمرانی یا آقای بابایی. گفتن اونا باید قضیه سمت ها و شروع دوره رو هماهنگ کنن و ما هم باید از اونا پیگیر باشیم. البته اینم گفتن که تعدادمون باید به حد تشکیل دوره برسه که اونم عسلویه میتونه ردیفش کنه. به امید دیدار.

 20. دوستمی‌گه:

  سلام دوستان
  مثل اینکه جریان جذب ما دوباره به جریان افتاده، امروز خبردار شدم نامه ما رو تهران به پارس جنوبی ارسال کرد.
  البته از زمان و چند و چون جذب اطلاعی ندارم

  • محمدمی‌گه:

   سلام
   شما از کجا خبردار شدید؟ به آقای عمرانی زنگ زدید؟ از این خبر مطمئن هستید؟

   • دوستمی‌گه:

    نه من به عمرانی زنگ نزدم، از تامین نیروی انسانی شرکت ملی گاز در تهران خبردار شدم، البته گفتم که از جزئیات هیچ خبری ندارم

  • سعیدمی‌گه:

   به امید خدا مثل اینکه داره اتفاقایی می افته. منم خبر دارم پرونده پزشکی تعدادی از دوستان اخیرا ارسال شده به عسلویه.

  • بهروزمی‌گه:

   سلام
   درسته انگار خدارو شکر حل شده. فقط منتظر جواب طب صنعتی 3 نفر از دوستان هستن که پرونده ها ارسال بشن برای آموزش.

 21. امیدمی‌گه:

  سلام دوستان
  من یکی از نفراتی هستم که هنوز جواب طب صنعتی واسم نیومده. دوبار واسه طب رفتم تهران بار اول 4روز و بار دوم 2 روز طول کشید. اونجا کلی پیگیری کردم ولی حتی خوده اقای شعبان هم که مسول جذب تو دفتر تهران هست هم هیچ خبری نداره. جالبتر اینه که اعتبار طب صنعتی تا 6 ماه هست به گفته خودشون. فعلا هم مارو صدا میزنن واسه طب و غیره که اگر روزی جذب شدیم مراحل استخدام رو رفته باشیم. ولی در کل هیچکس خبر دقیقی از وضعیت نداره. احتمالا دلیل اصلی تاخیر در جذب وضعیت قیمت نفت و بودجه دولت هست.

  • محمدمی‌گه:

   سلام به آقای امید
   برا چی دو بار برای طب رفتید؟ مشکلی تو جواب طب بوده که دوبار رفتید یا خود شرکت دوبار خواسته برید؟ میشه تاریخ هایی که رفتید طب رو بگید؟
   ممنون میشم

 22. سعیدمی‌گه:

  چند ماه پيش طي دستوري از سوي زنگنه،وزير نفت،‌ همه سمتهاي خالي ستاد وزارت نفت و شركتهاي تابعه چهارشركت اصلي زيرمجموعه وزارت نفت كه در حدود سه سال خالي مانده بودند حذف شدند.

  برخي منابع خبري تعداد اين سمتهاي حذف شده را در حدود 14 هزار سمت عنوان كردند اما شكر خدا موسوي نماينده اهواز چندي پيش در نطق مياندستور خود در خانه ملت تعداد سمتهاي حذف شده را 27هزار دانسته است. بي تفاوتي شركتها به نامه اي كه در آن از آنها خواسته شده بود تا تعداد سمتهاي موجود، فعال و همچنين سمتهايي كه خالي مانده و يا سمتهايي كه فعلا نيازي به آنها نيست را گزارش كنند كه بي توجهي مديران مربوطه شركتها به اين مسئله (و اين كه احيانا بسياري از مديران همواره بدنبال نگه داشتن چند سمت خالي در سيستم خود بدون گزارش به مراجع بالاترند) باعث شد كه وزير دستور سوزاندن همه سمتهاي خالي چندين ساله را بدهد.

  بااينحال هم اكنون سمتهاي سوزانده شده برخي از شركتها نظير پالايش و پخش در حال فعال شدن است.

  اين مسئله براي سمتهاي حذف يا سوزانده شده در شركت ملي نفت هم به تدريج در حال انجام شدن و فعال شدن است به طوريكه هم اكنون مجوزهاي برخي سمتهاي حذف شده در حال اخذ شدن و بازگشت به سامانه جامع است.

 23. سعیدمی‌گه:

  اگه لغو شده پس دلیل اینکه نفتی ها رو دارن جذب میکنن چیه؟ بیشتر از 700 نفر تا یک ماه آینده دورشون شروع میشه. یه جستجو اینترنت بزنی دستت میاد دوست جان. زنگنه سمت ها رو حذف کرده. بخش نامه وزیر رو خوندم. متنش آنلاین موجوده. ممنوع نشده. مشروط به موافقت وزیر شده. مسولین نفت و گاز غرب تونستن موافقت وزیر رو بگیرن. چجوریشو نمیدونم ولی کاش مسولین عسلویه هم یکم بجنبن.

  • barcelonaمی‌گه:

   دوست عزیز این 700 نفر از طریق ازمون سال 92 شرکت نفت جذب شدن که زنگنه بافشار نماینده های مجلس قبول کرد که این افراد جذب بشن نه اینکه مسولین نفت و گاز غرب تونستن موافقت وزیر رو بگیرن. بعد هم سمت خالی رابطه مستقیم با جذب نیرو درشرکت های تابع وزارت نفت داره.من خودم امریه وزارت نفت بودم شرکت نفت فلات قاره تا قبل از این ماجرا بچه های معدل الف دانشگاه نفت بعد از تموم شدن امریه سربازیشون راحت جذب میشدن ولی همین چهار ماه پیش که سربازیم تموم شد هم زمان با من تعدادی از بچه های دانشگاه نفت هم تموم کردن ولی به علت حذف سمت ها برای جایابیشون به مشکل خوردن.و بعد هم اینجور که دوستام تو شرکت گاز میگن میگن چون کمبود نیرو داره مسولاش پیگرن برای جذب و ازمون هستن ولی وزارت نفت قبول نمیکنه.

   • سعیدمی‌گه:

    صحبت سر ممنوعیت بود که جنابعالی هم تصدیق فرمودین که ممنوع نشده بلکه سمتها حذف شده. سمت هم به خودی خود ایجاد خواهد شد برادر. بالاخره هر سیستمی استهلاک داره. جای باز نشسته ها که گل نمیزارن!!!

 24. دوستمی‌گه:

  من اوایل مرداد زنگ زدم تهران به منابع انسانی تامین نیرو گفتن زنگنه هر گونه جذبی رو لغو کرده.
  عمرانی الکی میگه طب چند نفر مونده، میخواد مارو دست به سر کنه، من از اردیبهشت زنگ میزدم همش میگن طب چند نفر مونده آخه مگه این طب چقدر میخواد طول بکشه؟

 25. barcelonaمی‌گه:

  پس این ازمون شرکت گاز چیییییییییییششششششششششششدددددددد.دوستانی که خبری دارن بزارن

 26. سعیدمی‌گه:

  دوستان عزیز تماس گرفتم دفتر آقای عمرانی گفتن 5 نفر هنوز جواب طبشون نیومده. از سمت هامون هم خبری نیست

 27. aliمی‌گه:

  سلام دوستان عزیز بچه های که رفتن طب صنعتی میخواستم بدونم تو طب صنعتی قسمت معاینه چشم اگه کسی شماره چشمش بالا بوده باشه و چشمش رو عمل کرده باشه وحالا خوب شده باشه ردش میکنن.دوستانی که میدونن لطفا جواب بدن.

  • سعیدمی‌گه:

   علی سلام.
   یکی از دوستانم نمره بالا چشم داشت. رفت طب گفتن 6 ماه وقت داری عمل کنی. عمل کرد و رفت سر کار. الانم 2 سال سابقه داره.

 28. سعیدمی‌گه:

  سلام بهروز جان. خوشحال شدم که هستی. میبینی حال و روزمونو!.
  چ خبر از مورد دومت؟ حل شد ایشالا؟

 29. سعیدمی‌گه:

  دوستان کسی جدیدا تماس نگرفته با شرکت گاز یا عسلویه؟

 30. سعیدمی‌گه:

  من فروردین رفتم طب

  • mohammadمی‌گه:

   سعید سلام
   طب صنعتی دربارش توضیخ بده که چه چیز هایی رو باید بگزرونیم؟ ممنون

   • سعیدمی‌گه:

    سلام
    طب مراحل مشخصی داره که در اینترنت بارها مفصلا شرح داده شده. چشم گوش خون تنفس قلب سینه … همه رو چک میکنن

 31. محمدمی‌گه:

  با سلام خدمت دوستان
  بچه ها لطفاً هرکس که طب صنعتی رفته بیاد پیام بذاره. بچه هایی که به تازگی رفتن طب اگه خبری دارن به اشتراک بگذارن.

 32. سعیدمی‌گه:

  دوستانی که در نفت و گاز غرب قبول شده بودند دو گروه بودند. کارشناسی و کاردانی. کارشناسی ها پارسال جذب شدند و کاردانی ها همین الان دارن جذب میشن. تقریبا 700 نفری هستن. در حالی که عسلویه بیشتر کمبود داره

 33. سعیدمی‌گه:

  دوستان عزیز هرکی میاد سر میزنه لطفا یه پیامی بذاره که حداقل بدونیم هستین.

 34. ناشناسمی‌گه:

  سلام خدمت دوستان گرامی
  ما هم طب صنعتی رفتیم

 35. مدیر لطفا تایید کنمی‌گه:

  با سلام خدمت همه دوستان
  منم از قبولیای ازمون کتبی 91 بودم که مصاحبه رد شدم.
  ظاهراً از این اقای زنگنه که فکر میکنه وزارت نفت ارثیه ایشون هست هیچ امیدی برای صدور حکم استخدام جدید نیست.
  متاسفانه الان فازها کمبود نیرو رو دارن با طرح پیمانکاری پر میکنن و خبری از استخدامی نیست

 36. arashمی‌گه:

  دوست عزیز شما درست میگید وزیر گفته که جذب نداریم ولی فاز های ۱۵تا۱۸ یک ترین از فاز ۱۹ و اول سال اینده فاز های ۲۰و ۲۱ تازه فاز های ۱۴ و ۱۳ هم هستند و کمبود نیرو دارن حتی تا اونجای که دوستانم که در پارس جنوبی هستن گفتن نیروهای مازاد شرکت نفت و گاز پارس هم که در فاز های گازی پخش کردن باز نیرو میخواد .بنظر من ازمون باید ۱۰۰درصد باشه ولی تنها چیزی که نا امید کننده است اینه که میگن قراره تمام فاز های در حال راه اندازی رو بدن دست پیمانکار مثل oico و اویک و شرکت های دیگه که اگه این کار بشه فکرنکنم از ازمون خبری باشه ولی واقعا من توش موندم چرا اینها نمیشینن یه زره پیش خودشون فکر کنن که اگه گاز رو بخوان بدن دست پیمانکار دراز مدت چه ضرری براشون داره کارایی که نیروی رسمی داره پیمانکار اصلا نداره بعد همینجوری نیرو های رسمیش ریزش داره دیگه بدن دست پیمانکار بدتر.ولی دوستان نا امید نباشید به خدا توکل کنید.

 37. arashمی‌گه:

  دوستان گرامی کسی خبری از ازمون شرکت گاز برای امسال یا سال دیگه داره دوستان اگه کسی خبری داره بگه و بچه ها رو از سردرگمی نجات بده.

  • حامdمی‌گه:

   دوستان گرامی مطلع لطفاً جواب بدین.من هم خیلی پیگیر این خبر هستم…

  • جعفرمی‌گه:

   دوستان من کاملا مطلع هستم که طبق بخشنامه وزیر استخدام نیرو حتی بصورت قردادی یا ارکان ثالث در تمامی شرکت های زیر مجموعه وزارت نفت تا اطلاع ثانوی ممنوع شده و حداقل تا دو سال آینده خبری از جذب نیست. تنها وزیر استخدام 2676 نفر پذیرفته شدگان آزمون استخدامی نفت 92 را در اثر فشار نمایندگان مجلس پذیرفته است و حتی جذب معدلهای الف دانشگاه نفت را هم منتفی کرده است

   • arashمی‌گه:

    دوست عزیز شما درست میگید وزیر گفته که جذب نداریم ولی فاز های 15تا18 یک ترین از فاز 19 و اول سال اینده فاز های 20و 21 تازه فاز های 14 و 13 هم هستند و کمبود نیرو دارن حتی تا اونجای که دوستانم که در پارس جنوبی هستن گفتن نیروهای مازاد شرکت نفت و گاز پارس هم که در فاز های گازی پخش کردن باز نیرو میخواد .بنظر من ازمون باید 100درصد باشه ولی تنها چیزی که نا امید کننده است اینه که میگن قراره تمام فاز های در حال راه اندازی رو بدن دست پیمانکار مثل oico و اویک و شرکت های دیگه که اگه این کار بشه فکرنکنم از ازمون خبری باشه ولی واقعا من توش موندم چرا اینها نمیشینن یه زره پیش خودشون فکر کنن که اگه گاز رو بخوان بدن دست پیمانکار دراز مدت چه ضرری براشون داره کارایی که نیروی رسمی داره پیمانکار اصلا نداره بعد همینجوری نیرو های رسمیش ریزش داره دیگه بدن دست پیمانکار بدتر.ولی دوستان نا امید نباشید به خدا توکل کنید.

 38. محمدمی‌گه:

  با سلام
  دوستان چرا کسی نمیاد خبری بگذاره؟ چرا بچه هایی که به تازگی رفتن طب نیومدن پیام بذارن که چی شده؟

 39. اميدوارمی‌گه:

  با سلام خدمت دوستان گرامی . کسی اکانت فیسبوک درست کرد ؟؟؟
  دوستانی که رفتن طب آماری گرفتن؟؟؟
  بچه ها باید با هم هماهنگ بشیم .
  مدیر جان هوامونو داشته باش

 40. به آقای امید و عباسمی‌گه:

  به آقای امید و عباس
  با سلام
  دوستایی که اخیرا رفتن طب، تونستن خبری بگیرن که بالاخره تکلیفمون چی میشه؟
  با تشکر

 41. محمدمی‌گه:

  با سلام خدمت دوستان
  کسایی که به تازگی طب صنعتی رفتند ، اگه اطلاعی از روند استخداممون دارند لطفاً به اشتراک بگذارند.
  ممنون

 42. اسیمی‌گه:

  سلام
  کسی از بچه ها سر کار رفته؟
  حقوقها چقدره؟
  ساعت کاری؟
  خواهشا جواب بدین

 43. امیرمی‌گه:

  با سلام.میخواستم بدونم کسی میدونه حقوق مهندس شیمی تو ی شرمت پیمانکاری تو عسلویه حداقل چقدره و چند روز کاری و چند روز استراحته؟ ممنون میشم کامل جوابمو بدید

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی