crm didar

نیروی انسانی موردنیاز فولاد مکران درفنی و حرفه‌ای چابهار آموزش می‌بینند

آموزش نیروی انسانی ماهر می تواند به راندمان کاری و انجام کیفیت کار وسودآوری هر شرکت و کارگاه تولیدی کمک شایانی کند.

فنی و حرفه ای در هر منطقه می تواند با نقش آفرینی بالا در تربیت و آموزش نیروی انسانی موفق عمل کند و با دایر کردن رشته های مرتبط با بازار کار برای کاهش بیکاری گام های مثبتی بردارد.

استقرار کارخانه های فولاد، پتروشیمی، معادن و دیگر صنایع بزرگ و کوچک، گاز و راه آهن فرصت خوبی برای ارتقای سطح چارت تشکیلاتی فنی و حرفه ای و اختصاص تجهیزات لازم و دایر شدن کارگاههای جدید برای صنایع مختلف است تا فنی و حرفه ای بتواند برای آموزش و مهارت آموزی افراد جویای کار حوزه سواحل مکران جوابگوی هزاران بیکار باشد.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان چابهار اظهار داشت: برای نخستین بار بعد از پیگیری های مکرر کارخانه فولاد مکران با امضای تفاهمنامه متعهد شد همکاری لازم برای آموزش و مهارت آموزی حدود ۱۱۰ نفر در دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای چابهار انجام دهد.

خداداد اولیایی افزود: برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز شرکت فولاد مکران چابهار، دانشگاه علمی کاربردی فنی وحرفه ای در رشته های برق و مکانیک دانشجو می پذیرد.

وی خواستار همکاری و تعامل بیشتر شرکت پتروشیمی مکران مستقر در چابهار شد و افزود: پتروشیمی باید هم اکنون برای آموزش ومهارت آموزی نیروی انسانی مورد نیاز اقدام کند تا بعدها با انتقال نیرو از سایر مناطق با هزینه های هنگفت مواجه نشود.

وی ادامه داد: تاکنون شرکت پتروشیمی هیچگونه همکاری وتعامل با فنی وحرفه ای چابهار نداشته و مکاتبات و تلاش های ما برای آموزش نیروی انسانی با این شرکت بزرگ جنوب شرق کشور بی نتیجه بوده است.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان چابهار اظهار داشت: انتظار می رود با توجه به شعارهای اشتغالزایی شرکت هایی نظیر پتروشیمی باید برای تجهیز کارگاه و آموزش نیروی انسانی با فنی و حرفه ای همکاری کنند.

اولیایی راه اندازی کارگاهها در حوزه گاز وپتروشیمی را از ضرورت ها دانست و خاطرنشان کرد: چابهار با توجه به استقرار صنایع مختلف و ظرفیت های دریا، شیلات، کشاورزی، وجود بندر شهید بهشتی و کلانتری، منطقه آزاد تجاری صنعتی با صدها کارگاه وکارخانه بزرگ و کوچک وگردشگری نباید بیکار وجود داشته باشد.

وی از علاقه مندان به ادامه تحصیل در رشته های یاد شده خواست برای نام نویسی به دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای چابهار مراجعه و یا به آدرس: چابهار- خیابان شهید باهنر- روبروی بیمارستان امام علی(ع) دانشگاه علمی کاربردی فنی و حرفه ای چابهار مراجعه کنند.

وی ادامه داد: شماره تلفن های ۰۵۴۳۵۳۳۰۰۴۲ و ۰۹۰۱۴۸۹۹۰۹۶ نیز آماده پاسخگویی به هرگونه سوال متقاضیان است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها