نماینده مردم آبادان: ۵۰۰ نفر تا پایان امسال در پالایشگاه استخدام می شوند

به گزارش ایرنا طرح تثبیت ظرفیت پالایشگاه آبادان با اعتبار بالغ بر سه میلیارد دلار است با گشایش اعتبارات اسنادی ( L.C) با مشارکت ۵۰ درصدی شرکت ایرانی و ۵۰ درصدی شرکت چینی اجرایی می شود.
با اجرای کامل این طرح حدود هشت تا ۱۲هزار نیروی کار در طول مدت حدود ۶ ساله به تناسب اجرای فازها و مراحل مختلف کار اعم از مرحله طرح مطالعاتی، تجهیز کارگاه و ورود ادوات مورد نیاز و اجرای عملیات نهایی جذب می شوند.
شرفی شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مرحله آماده سازی زمین، تسطیح، زیرسازی و شمع کوبی فاز ۲ پالایشگاه در حال حاضر آغاز شده است.
وی اظهار داشت:طبق برنامه ریزی انجام شده ۵۰۰ نفر از جوانان آبادان تا پایان سالجاری به طور مستقیم در فاز ۲ پالایشگاه آبادان مشغول بکار می شوند.
عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت:پس از اتمام کارهای زیرسازی و با تجهیز کارگاه و نصب تجهیزات تعداد بیشتری نیرو جذب خواهد شد.
به گزارش ایرنا امضای قرارداد با طرف چینی برای اجرای طرح تثبیت خوراک پالایشگاه آبادان به یکی از بزرگترین و مهمترین دستاورد برجام یاد می شود.
قرار است با اجرای این پروژه واحدهای مدرن در پالایشگاه احداث و واحدهای قدیمی به عنوان میراث، تحویل موزه ها می شود.
ارتقای سطح کیفی محصولات به یورو ۴ و ۵ ارتقای سطح زیست محیطی منطقه و به تبع آن کشور، نوسازی و در پی آن سوددهی پالایشگاه را می توان از دستاورد این پروژه بزرگ اعلام کرد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها