crm didar

نحوه پذیرش دانشجو در دوره های فراگیر پیام نور تغییر کرد

ثبت نام ۱۰۰ هزار نفر در آزمونهای فراگیر/ نحوه پذیرش دانشجو تغییر کرد

معاون سازمان سنجش آموزش کشور با اعلام آمار ثبت نام کنندگان در کنکورهای کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد دوره فراگیر دانشگاه پیام نور از تغییر نحوه پذیرش دانشجو در فراگیر پیام نور خبر داد.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: ۸۸ هزار نفر در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور و ۹ هزار و ۳۰۰ نفر در آزمون کاردانی به کارشناسی فراگیر دانشگاه پیام نور ثبت نام کردند.

معاون سازمان سنجش درباره نحوه پذیرش در کنکورهای فراگیر گفت: پذیرش در آزمونهای فراگیر از این پس محدود شده و بر اساس حد نصاب نمره صورت می گیرد و پذیرش افراد با توجه به نمره و ظرفیت صورت می گیرد.

به گزارش مهر، محاسبه دروس گذرانده دوره دانشپذیری پس از قبولی به عنوان ترم اول و عدم الزام به شرکت در کلاس در طول دوره دانشپذیری و تحصیل در دانشگاه از مزایای تحصیل در دوره های فراگیر دانشگاه پیام نور اعلام شده است.

انتخاب یک رشته در چند مرکز یا واحد توسط داوطلب و گزینش دانشجو بر اساس بالاترین رتبه علمی از جمله مزایای جدید تحصیل در دوره های فراگیر پیام نور بیان شده است.

دانشگاه پیام نور در تذکری مهم به داوطلبان اعلام کرد: آموزش در دوره های دانشپذیری دانشگاه پیام نور فقط از طریق مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور انجام می شود و این دانشگاه برای هیچ موسسه یا مرکز آموزشی غیر مندرج در دفترچه راهنمای پذیرش دانشپذیر دوره های فراگیر سال ۱۳۸۹ مجوز ثبت نام و آموزش صادر نکرده است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها