اعلام نتایج آزمون شهرداری سال 91 +قبول شدگان استان کردستان

اعلام نتایج آزمون شهرداری سال 91 +قبول شدگان استان کردستانReviewed by Admin on Mar 10Rating:

خبر 21 اسفند -قبول شدگان آزمون استخدامی شهرداری های کردستان مدارک خود راتحویل دهند

سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری های استان را برای تحویل مدارک و ثبت نام فرا خواند.
سیروان بهرامی روز دوشنبه در گفت گو با خبرنگار ایرنا افزود: از میان پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری های استان 184 تن بعد از مراحل گزینش جذب می شوند و از سال آینده هم فعالیت خود را در شهرداری ها آغاز می کنند.
وی اظهار کرد: با تمام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری های تابعه استان کردستان، در مراحل گزینش یا مصاحبه با شماره تماس­های موجود در فرم ثبت نام تماس برقرار خواهد شد تا مدارک مورد نیاز را به دفتر امور شهری و شوراها تحویل دهند.
به گفته وی پذیرفته شدگان باید مدارک خود را به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان به آدرس خیابان پاسداران، تقاطع بلوار شهدای نیروی انتظامی، ساختمان شماره 2 استانداری کردستان، طبقه همکف تحویل دهند.
بهرامی، تصویر آخرین مدرک تحصیلی، اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه، اصل و تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت دایم، اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی، اصل و تصویر گواهینامه رانندگی پایه یک جهت پذیرفته شدگان رشته شغلی آتش نشانی راننده؛ مدرک دال بر ایثارگری و معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط، سه قطعه عکس 3*4 جدید تمام رخ را مدارک مورد نیاز برای انجام سایر مراحل جذب عنوان کرد.
به گفته وی تنها آن دسته از داوطلبانی که تا پایان ثبت نام واجد شرایط و مدارک معتبر فوق الذکر بوده­اند حق شرکت در آزمون استخدامی را داشته­اند.
بهرامی گفت: در صورتیکه نفرات اصلی به هر دلیل قانونی اعم از عدم تطبیق مدارک مورد نیاز با شرایط و قوانین آزمون استخدامی؛ رد صلاحیت در گزینش و یا انصراف از ادامه مراحل بکارگیری حذف گردند، با نفرات ذخیره تماس خواهد گرفته شد.
قبول شدگان در آزمون استخدامی شهرداری ها می توانند سوالات خود را از دفتر امور شهری استانداری کردستان با شماره تلفن 6667673 پیگیر شوند.

خبر 15 اسفند – نتایج آزمون مرحله سه     نتایج آزمون مجدد مرحله دو

خبر 15 اسفند-شهرداری استان مرکزی

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی ۱۳۹۱ شهرداریهای استان مرکزی می رساند؛ جهت مشاهده نتیجه آزمون صرفا به آدرس اینترنتی (azmoon.omorshahrdari.ir) مراجعه فرمایند.
ضمنا خاطر نشان می سازد؛ قبول شدگان در آزمون مذکور می بایست از تاریخ ۱۳۹۱/۱۲/۱۵ جهت پیگیری اقدامات بعدی به شهرداری محل خدمت پذیرفته شده خود مراجعه فرمایند.

خبر ۱۵ اسفند ۹۱ : قبول شدگان آزمون استخدامی شهرداری های کردستان مدارک خود راتحویل دهند :

سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان، پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری های استان را برای تحویل مدارک و ثبت نام فرا خواند.
سیروان بهرامی روز دوشنبه در گفت گو با خبرنگار ایرنا افزود: از میان پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری های استان ۱۸۴ تن بعد از مراحل گزینش جذب می شوند و از سال آینده هم فعالیت خود را در شهرداری ها آغاز می کنند.
وی اظهار کرد: با تمام پذیرفته شدگان آزمون استخدامی شهرداری های تابعه استان کردستان، در مراحل گزینش یا مصاحبه با شماره تماس­های موجود در فرم ثبت نام تماس برقرار خواهد شد تا مدارک مورد نیاز را به دفتر امور شهری و شوراها تحویل دهند.
به گفته وی پذیرفته شدگان باید مدارک خود را به دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان به آدرس خیابان پاسداران، تقاطع بلوار شهدای نیروی انتظامی، ساختمان شماره ۲ استانداری کردستان، طبقه همکف تحویل دهند.
بهرامی، تصویر آخرین مدرک تحصیلی، اصل و تصویر تمام صفحات شناسنامه، اصل و تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت دایم، اصل و تصویر پشت و روی کارت ملی، اصل و تصویر گواهینامه رانندگی پایه یک جهت پذیرفته شدگان رشته شغلی آتش نشانی راننده؛ مدرک دال بر ایثارگری و معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط، سه قطعه عکس ۳*۴ جدید تمام رخ را مدارک مورد نیاز برای انجام سایر مراحل جذب عنوان کرد.
به گفته وی تنها آن دسته از داوطلبانی که تا پایان ثبت نام واجد شرایط و مدارک معتبر فوق الذکر بوده­اند حق شرکت در آزمون استخدامی را داشته­اند.
بهرامی گفت: در صورتیکه نفرات اصلی به هر دلیل قانونی اعم از عدم تطبیق مدارک مورد نیاز با شرایط و قوانین آزمون استخدامی؛ رد صلاحیت در گزینش و یا انصراف از ادامه مراحل بکارگیری حذف گردند، با نفرات ذخیره تماس خواهد گرفته شد.
قبول شدگان در آزمون استخدامی شهرداری ها می توانند سوالات خود را از دفتر امور شهری استانداری کردستان با شماره تلفن ۶۶۶۷۶۷۳ پیگیر شوند.

وب سایت اعلام نتایج شهرداری کردستان : http://shahrdari.ostan-kd.ir/default.aspx

نتایج سومین مرحله آزمون استخدامی شهرداریهای کشور

درخواست پیگیری نتایج آزمون شهرداری

نکته مهم: می توانید با مراجعه و یا تماس با شهرداری و یا استانداری شهرتون از نتیجه مطلع شوید.

سایت مشکل دارد وبرای خیلی از دوستان خطا می دهد شکیبا باشید . تا جایی که من بررسی کردم سایت کلا جواب گو نیست چون ظرفیت این همه بررسی رو نداره باید منتظر تغییر و یا ارتقا سرور شهرداری ها باشیم!!

در استانهای آذربایجان غربی، البرز،سمنان،قم، کردستان، کرمان، گلستان، مرکزی که در مهرماه سال جاری برگزار شد، از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردید و داوطلبین این آزمون از ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۲/۱۲/۹۱ می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنت نتایج آزمون خود را مشاهده نمایند.

فایل مجموعه قوانین شهرداری جهت آمادگی در آزمون

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ،مدیرکل دفتر نوسازی،تحول اداری و فناوری اطلاعات با بیان خبر فوق تأکید کرد: پذیرفته شدگان آزمون استخدامی پیش از تماس کمیته اجرایی آزمون استخدامی استانداریها از هرگونه مراجعه حضوری به استانداریها جداً خودداری نمایند.

میراحمدی افزود : کمیته های اجرایی آزمون استخدامی این استانها نیز می بایست طبق جدول زمانبندی و بر اساس فرایندهای مشخص نسبت به فراخوان پذیرفته شدگان جهت تشکیل پرونده و بررسی مدارک آنان و انجام سایر مراحل قانونی اقدام نمایند.

وی همچنین گفت: نتیجه نهایی داوطلبین رشته شغلی آتش نشان درصورتی که جهت آزمون عملی معرفی گردیده اند پس از انجام آزمون عملی مشخص خواهد گردید.

 توجهات مهم:

داوطلب گرامی

براي ورود به سامانه جهت دریافت نتایج آزمون مرحله سوم  (استانهای آذربایجان غربی ، البرز ، سمنان ، قم ، کردستان ، کرمان ، گلستان ، مرکزی ) خواهشمند است کدملی و شماره داوطلبی خود را وارد کرده و بر روي دکمه “ورود” کليک نمایید. سامانه شما را به صفحه اعلام نتایج هدايت خواهد کرد
توجه1
داوطلبانی که در صفحه اعلام نتایج خود وضعیت قبولی را مشاهده می کنند لازم به ذکر می باشد که قبولی آنان منزله استخدام قطعی نمی باشد و در صورت تکمیل مدارک و انجام فرایندهای قانونی تاییده نهایی توسط کمیته اجرایی آزمون هر استان اعلام خواهد شد.
توجه 2
داوطلبانی که در صفحه اعلام نتایج خود وضعیت معرفی به آزمون عملی را مشاهده می کنند:
این دسته از داوطلبان پس از شرکت در آزمون عملی ، تکمیل مدارک و انجام فرآیندهای قانونی ،تاییده نهایی آنها در صورت قبولی در آزمون عملی  توسط کمیته اجرایی آزمون هر استان اعلام خواهد شد.
داوطلبین گرامی محترم
لطفا از مراجعه حضوری به سازمان سنجش آموزش کشور، استانداری ،شهرداری و سازمان های ستادی خوداری فرمایید.
خواهشمند است داوطلبانی که در صفحه اعلام نتایج وضعیت قبولی مشاهده می کنند طبق جدول زمان بندی اعلامی توسط کمیته اجرایی آزمون استان جهت تکمیل مدارک مراجعه نمایند.

 

جهت اطلاع از وضعیت نتایج آزمون استخدامی شهرداریها با شماره تلفن اختصاصی زیر تماس حاصل نمایید:۶۳۹۰۱۰۶۰

 لینک نتایج آزمون شهرداری:

http://azmoon.omorshahrdari.ir

دیدگاه ها (1,764)

 1. فوادمی‌گه:

  با سلام؛
  من قبولی اصلی در رسته کارشناس شهرسازی و معماری شهرداری استان کردستان بودم اما نه گزینشی رفتم نه مصاحبه ای
  هیچ زنگی نزدن و خبری ندادن
  قبولی اصلی رشته من در شهر 2 نفره حتی از سازمان شهرداری ها هم پیگیری کردم اما چیزی که این وسط ارزون تموم میشه آرزوها و عمر جوانان مملکته
  ناسلامتی در دانشگاه تهران هم درس خوندم
  من برم خارج برای ادامه تحصیل دکنرا بهتره تا اینکه منتظر ادامه این بازی باشم

  • نویدمی‌گه:

   سلام آقا فواد
   من یکی از قبولی های استان آذربایجان غربی هستم.حدودا دو ماهی میشه که شروع به کار کردیم.شما هم پیگیر شو نکنه خدایی نکرده قراره اتفاق بدی بیفته.برای این منظور با استانداری تماس بگیر و یا حتی حضورا مراجعه کنید.

 2. شاهومی‌گه:

  سلام دوستان
  خبری از استخدامی شهرداری کردستان نشد
  من شهرداری سنندج قبول شدم ومصاحبه عقیدتی هم دو ماهه که رفتم
  اما هیچ خبر دیگه ای نشده

 3. کریممی‌گه:

  سلام

  کسی از حقوق و مزایای شهرداری خبر داره؟

  کسانی که آشنای در شهرداری دارن پیگیری کنند، لطفا نتیجه را اعلام کنید.

  با تشکر

 4. esanaمی‌گه:

  سلام به نظر میاد بچه های اصفهان از همه بی خیالترند! من که هر چی با آقای سجادی تماس میگیرم میگند باید منتظر تماسشون باشیم. تازه بازار شایعاتم که داغه، با این تفاسیر از بچه های اصفهان کسی اصلا پیگیر شده؟؟؟؟؟؟؟

 5. عســلمی‌گه:

  سلام
  به من زنگ زدن و گفتن مدارك خودتو از جمله مدرك تحصيلي ، شناسنامه ، كارت ملي و عكس بيار امور شهري استانداري ، من هم بردم دادم اونجا ، بعدش گفتن مداركمو ميفرستن بره كميته ، توضيح ديگه اي هم ندادن
  حالا از دوستان اونايي كه اين مراحل رو طي كردن ميدونن بعدش چي ميشه و چه مراحل ديگه اي پيش رو هست و اينكه همه ي اين مراحل چقدر طول ميكشه تا تموم بشه !
  اگه از دوستان عزيز كسي هست كه بتونه در مورد نحوه ي گزينش و مصاحبه هم اطلاعاتي به من بده خيلي ممنون ميشم ، ا واسه ارسال اين اطلاعات .

 6. نسترنمی‌گه:

  من نمیدونم اراکی ها چرا این جورین
  نه خبری نه چیزی
  واقعا که
  یه کم از شهرای دیگه یاد بگیریم
  اصلا معلوم نیست شهرداری چه خبر شده
  مصاحبه شدن یا نشد؟

  • ن اراکمی‌گه:

   خانم شما از مرحله پرتی میای اینجا نظر می دی اراکی ها اصلا تو این صفحه نیستند باید بیای تو صفحه قبول شدگان 91

 7. بنفشهمی‌گه:

  سلام اگه از بچه ها کسی به مصاحبه دعوت شد ه لطفا سو الاتی که پرسیدن چند نمونه را کامنت بذاره تا ما هم با سو الات اشنا بشیم من از استا ن مرکزی هستم ممنون

 8. سعیدمی‌گه:

  دوستان استان مرکزی بیایید همه یک جا تبادل نظر کنید ….. همه بیایید به صفحه قبول شدگان آزمون شهرداری ۹۱ تو همین سایت

 9. مریممی‌گه:

  سلام

  لطفا اگر از دوستان کسی هست که برای مصاحبه شهرداری اراک دعوت شده یه کمی راجع به نوع سوالاتی که پرسیده شده اطلاعات بده. مرسی

 10. نسترنمی‌گه:

  سلام
  من از اراک قبول شدم
  آزمایشات رو انجام دادم
  اما دیگه هیچ خبری از گزینش و … نشد
  کسی می دونه باید چه کار کنیم ما؟؟؟؟؟/
  میشه خواهشا جواب بدین
  ممنون

 11. بنفشهمی‌گه:

  سلام بچه ها من از استان مرکزی قبول شدم و 4مرداد برای پر کردن فرم گزینش دعوت شدم ولی تا به حال خبری نه از گزینش محلی هست نه از مصاحبه .لطفا اگه کسی گزینش محلی شده و احتمالا مصاحبه رفته کامنت بذاره ممنون

  • یلدامی‌گه:

   سلام بنفشه جان
   من هم از استان مرکزی هستم ولی فرم گزینش پر نکردم/میشه بگی چه اطلاعاتی ازت خواستن؟بقیه مراحل مثل ازمایشات هم انجام دادی یا نه؟

 12. ن اراکمی‌گه:

  دوستان استان مرکزی بیایید همه یک جا تبادل نظر کنید ….. همه بیایید به صفحه قبول شدگان آزمون شهرداری 91 تو همین سایت

 13. سعیدمی‌گه:

  شهرداری اراک میگن هنوز مدارک کامل نشده وقتی کامل بشه میفرستن استانداری برای گزینش

 14. بنفشهمی‌گه:

  سلام بچه ها من با استانداري اراك تماس گرفتم و كارگزيني استانداري به من گفت كه مصاحبه علمي نداره فقط گزينش داره كه دعوت مي شين براي گزينش. در مورد گزينش هم گفتن كه از احكام و مسائل روز سو ال ميشه

 15. ن اراکمی‌گه:

  سایتتون هنوز ایراد داره مدیر جان

 16. ن اراکمی‌گه:

  پس چرا نظرهارو تایید نمی کنی آقای مدیر …خیلی ها از صفحه قبول شدگان آزمون 91 اطلاعی ندارن یه لطفی بکن اطلاع رسانی کن تو این صفحه

 17. لیلیمی‌گه:

  سلام کسی از شهرداری اراک خبر جدیدی داره
  من بول شدم ولی هیچ خبری نشده هنوز

 18. شبنممی‌گه:

  سلام مراحل شهرداری آذربایجان غربی تکمیل مدارک تموم شده وبنده رو از محله مون گزینش کردن دیگه خبری ندارم

  • کیوانمی‌گه:

   سلام شبنم خانم
   با آرزوی موفقیت
   میشه بگید از کدوم شهر یا رشته ی هستین و کی بود اومدن تحقیق محلی؟؟
   بنده از شهر خوی هستم

  • ستارهمی‌گه:

   سلام عزیزای آذربایجانی
   من ذخیره قبول شدم کارشناس شهرسازی اما نفر اصلی من دوستمه اون جای دیگه استخدام شده میگه شهرداری نمیرم حالا با این اوضاع من ودعوت میکنن؟اونوقت باید کی مدارک تحویل بدم؟ لطفا راهنماییم کنیدمراحل دعوت به کارمن چطوری؟ واینکه کی بهم زنگ میزنن؟

 19. بهراممی‌گه:

  سلام.از دوستان کسی آرشیتکت قبول نشده.من مدرکم معماری هست اما میکن معماری جزو رشته های مورد قبول نبوده.اما تو مدارک ثبت نام اول رشته معماری جزو کد 405 بود.از دوستان کسی به این مشکل برخورده یا نه؟

 20. leilaمی‌گه:

  chera agahi ha baraye man ersal nemishavad?
  mojadad ham adres email ersal kardam vali faydeh nadasht.

 21. همکار جدیدمی‌گه:

  سلام
  دوستان بنده دی ماه 90 آزمون استخدامی شهرداری دادم و خرداد 91 نتایج اعلام شد و تا بهمن 91 درگیر کارهای گزینش و مصاحبه و … بودم بعدش نامه گزینشم را برای تائید تهران فرستادن و اخر فروردین برگشت . اردیبهشت معرفی شدم شهرداری که قبول شده بودم و اونجا هم از من تائیده مدرک تحصیلی (یک نامه می دهند که باید پست پیشتاز بشه) ، تائیده کارت پایان خدمت (اینم باید فقط پست بشه)، عدم سو پیشینه که از نیروی انتظامی می گیرید و عدم اعتیاد و تائیده چندتا پزشک که چندان وقت گیر نیست . تا آخر خرداد کارهای بنده تمام شد و الان هم مشغول به کار شدم .
  فقط یک سوال کسی از حقوق و مزایا اطلاعی دارد ؟ یک کارشناس چقدر می گیره ؟

  • محمدمی‌گه:

   سلام احوال شما
   به سلامتی کدوم شهر؟
   راستی استعلامی مبنی بر عدم اشتغال به تحصیل از شما گرفته نشد؟
   آخه شنیدم یه نامه میزنن وزارت علوم و داشنگاها و استعلام میگیرن اگه دانشجو باشی درت می کنن؟

 22. محسن-خوزستانمی‌گه:

  سلام برخوزستانی های عزیز خبری ازتون نیست

 23. مریمی‌گه:

  سلام به همه ی دوستان.استان گلستانی ها به کسی واسه مصاحبه زنگ نزدن؟

 24. سعیدمی‌گه:

  من رفتم شهرداری اراک مدارکم دادم. آزمایش های پزشکی هم دادم. مگه نباید بعد مصاحبه این کارا را انجام داد؟

 25. رعنامی‌گه:

  چرا همه یهو اینقد منفعل شدن؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • مریمی‌گه:

   چون اقای مدیر قالب سایت رو عوض کرده و هرکی رفته یه ور.هیچکی نمیتونه بقیه رو پیدا کنه

 26. بنفشهمی‌گه:

  سلام من از بچه هاي استان مركزي هستم كه در اين ازمون قبول شدم وتمام مراحل را انجام دادم و پروندم كامل شده و به شهرداري محل قبولي تحويل دادم وبه من گفتن براي مصاحبه بايد استانداري تماس بگيره و الان دو هفته ميگذره هنوز بامن تماس نگرفتن

  • majnoonمی‌گه:

   دوست عزیز تا آخر خردادماه مدارک رو جمع می کنن یعنی تا اون موقع اصلا فکرشم نکن … از تیر به بعد تازه ببینن که چکار کنن …
   خلاصش کنم وقتتو تلف نکن ، اونا خودشون زنگ می زنن
   شما زندگیتو بکن حالشو ببر 😉

  • tvchkiمی‌گه:

   یه سوال دارم ،خداییش راستشو بگو خودت قبول شده یا آشناداشتی؟؟؟من شنیدم باید آشناداشته باشی؟/

 27. سينامی‌گه:

  باسلام
  از دوستان قمي كسي هست؟ازمراحل استخدام شهرداري چه خبر؟آيا براي شما هم از استانداري قم پيامك آمده؟

 28. خسته از عالممی‌گه:

  سلام من ازمون مجدد خوزستان قبول شدم مدارک هام رو قبل عید تحویل دادم گفتن خودمون تماس برا مصاحبه تماس می گیریم کسی از بچه های خوزستان هست که باش تماس گرفتن؟

 29. سينامی‌گه:

  جناب آقاي مدير
  باسلام
  آيا سايت،لينك ويا محلي وجود دارد كه بتوان كارنامه نتايج شركت در آزمون استخدامي شهرداري مهر91 را مشاهده نمود؟

  • رعنامی‌گه:

   اطلاع کلیه شرکت کنندگان در آزمون استخدامی ۱۳۹۱ شهرداریها می رساند؛ جهت مشاهده نتیجه آزمون صرفا به آدرس اینترنتی (azmoon.omorshahrdari.ir) مراجعه فرمایند.

  • محمدمی‌گه:

   خوابت بخیر حاجی!!!

 30. قبول شدهمی‌گه:

  پس کجا رفتن این همه قبولی ازمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  چرا کسی نمیاد از بقیه مراحل استخدامی بگه؟؟؟؟؟؟؟
  ظاهرا فقط ما چند نفر که پارتی و سهمیه نداریم فقط میایم تو سایت وکارای بقیه داره انجام میشه
  گلستانی ها جواب بدن؟ کجایین پس؟؟

 31. رهامی‌گه:

  سلام بچه ها .من از شهرداری منطقه ای که قبول شدم سوال کردم گفتن بعید نیست که مصاحبه و گزینش موکول بشه به بعد از انتخابات.کسی خبر دیگه ای نداره؟

  • hhhhhhhhمی‌گه:

   پس کجا رفتن این همه قبولی ازمون؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
   چرا کسی نمیاد از بقیه مراحل استخدامی بگه؟؟؟؟؟؟؟
   ظاهرا فقط ما چند نفر که پارتی و سهمیه نداریم فقط میایم تو سایت وکارای بقیه داره انجام میشه
   گلستانی ها جواب بدن؟ کجایین پس؟؟

  • رعنامی‌گه:

   شهرداری کدوم استان؟

 32. majnoonمی‌گه:

  این چه اخلاق زشتیه که ماها داریم واقعا ؟؟؟
  تا موقعی که نتایج نیومده ای ی ی ی بچه ها بیاید با هم باشیم زنگ بزنید استانداری فرمانداری نمی دونم بیست و سی و هزار و یه جای دیگه …. و فلان کار و کنیم و اتحاد و ….
  اما همچین که نتایج میاد اصن همه یادشون میره سایتی هم هست و رفقایی داشتیم
  البته این حالت کلی ایه ها اما الان من روی صحبتم با اراکیاست
  بابا خو بیاید یه چی بگید اینجا که ما رفتیم این بود شرایط فلان چیز و میخواستن و …
  فک می کنید با این کار مثلا از امتیاز استخدامی تون کم میشه ؟؟؟؟
  با هم مهربون باشیم :)

 33. سينامی‌گه:

  باسلام خدمت كليه دوستان وهمچنين جناب مدير
  آيالينكي ويا سايتي وياهرگونه نشانه اي كه بتوان دوباره كارنامه شركت در آزمون استخدامي شهرداري مهر91 را ديد؟
  باتشكر

 34. احسانمی‌گه:

  سلام اگه کسی از بچه های همدانی ملایری تویسرکانی یا نهاوندی توی آزمون شهرداری رشته امور اداری قبول شده (آزمون مجدد) رفت برای مصاحبه به بقیه هم بگه

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانکی