crm didar

مجوزاستخدام نیرو در شهرداریهای تازه تاسیس استان مرکزی صادر شد

مجوزاستخدام نیرو در شهرداریهای تازه تاسیس استان مرکزی صادر شد

معاون امور عمرانی استانداری مرکزی گفت: مجوز استخدام ۲۹ نفر در شهرداریهای تازه تاسیس این استان صادر شد.

به گزارش حوزه معاونت عمرانی استانداری مرکزیˈمهدی زندیه وکیلیˈ روز دوشنبه در نشست کمیته اجرایی آزمون شهرداری های تازه تاسیس آوه، خنجین و شهباز گفت: این مجوز از سوی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ریاست جمهوری و بر اساس مصوبه شورای توسعه مدیریت و سرمایه گذاری شهرداری ها و دهیاری های کشور صادر شده است.

وی ادامه داد: فناوری اطلاعات، امور اداری، امور عمرانی، خدمات شهری و متصدی امور دفتری، امور مالی، حراست، فضای سبز، آتش نشان و راننده از رشته های مورد نیاز است.

او بیان کرد: به کارگیری این نیروها تنها از طریق آزمون استخدامی که اطلاعات آن از طریق انتشار آگهی اطلاع رسانی می شود، خواهد بود.

وی اظهار کرد: بر اساس دستورالعمل های ابلاغی در فرآیند جذب نیرو برای اشتغال در شهرداری های استان، سهمیه ایثارگران از جمله فرزندان خانواده های شهدا و جانبازان، معلولین عادی و قهرمانان ورزشی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه لحاظ شده است.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری مرکزی نیز گفت: در اجرای دستورالعمل اجرایی جذب نیرو برای شهرداری های تازه تاسیس استان، برای شهرداری های آوه، خنجین و شهباز به ترتیب ۱۱،۸ و ۱۰ نفر به کارگیری می شوند .

ˈسعید فرخی ˈ گفت: آزمون استخدامی جذب نیرو برای شهرداری های تازه تاسیس آوه، خنجین و شهباز ۲۱ شهریور ماه سال جاری در ۱۳ رشته شغلی برگزار و تا سه برابر مجوز استخدامی مربوطه به ترتیب نمرات اکتسابی از شرکت کنندگان در آزمون برای انجام مراحل بعدی شامل مصاحبه یا آزمون عملی دعوت به عمل می آید.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خاطر نشان کرد: انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از موفقیت در تمامی مراحل آزمون تخصصی، مصاحبه یا آزمون عملی و گزینش صورت خواهد گرفت و تا قبل از صدور احکام استخدام پیمانی برای پذیرفته شدگان حقی ایجاد نخواهد شد.

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها