crm didar

سمنان| قصدی برای افزایش نیروی انسانی در سازمان فنی و حرفه‌ای نداریم

سلیمان پاک‌سرشت ‌در پاسخ به پرسش اختصاصی خبرنگار تسنیم در سمنان، مبنی بر آخرین وضعیت نیروی انسانی این سازمان اظهار داشت: با توجه به تعداد نیروی انسانی و برنامه‌های فعلی سازمان فنی و حرفه‌ای در سطح کشور، فعلاً توسعه نیروی انسانی در برنامه ما وجود ندارد.

وی افزود: بنابراین با توجه به شرایط و فعالیت‌های فعلی که داریم؛ برای برنامه‌های در دستور کار خود، نیازی به نیروی جدید نداریم.

رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای کشور با بیان اینکه امروز مدیریت نیازهای آموزشی در شرایط فعلی و با توجه به برنامه‌های این سازمان مقدور است اضافه کرد: قصدی برای توسعه نیروی انسانی در سازمان فنی و حرفه‌ای کشور نداریم.

پاک‌سرشت در پاسخ به پرسشی مبنی بر نیازهای مدرسان دوره‌های آموزشی سازمان فنی و حرفه‌ای کشور تصریح کرد: البته راه (جذب مدرسان خبره) کاملاً بسته نشده است و اگر در مواردی نیاز به کمک و همکاری متخصصان باشد؛ برای رسیدن به کیفیت آموزش مهارت، این کار را انجام می‌دهیم.

وی با اشاره به برخی نگرانی‌ها درباره به‌روز نبودن تجهیزات و مواد مصرفی کارگاه‌های آموزشی سازمان فنی و حرفه‌ای در کشور تصریح کرد: پس از سه سال فقدان بودجه در این زمینه، امسال اعتبار قابل‌توجهی برای تجهیز کارگاه‌های فنی و حرفه‌ای اختصاص‌یافته است تا بخشی از نگرانی مربیان درزمینهٔ بروز رسانی تجهیزات کارگاه‌ها رفع شود.

رئیس سازمان فنی و حرفه‌ای بر ضرورت کیفیت‌بخشی آموزش‌های این سازمان تأکید کرد و گفت: برای تحقق این مهم برنامه‌های زیادی در دست اجراست.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها