crm didar

سرانجام پذیرش در دانشگاهی که وجود نداشت

دفتر آموزشهای آزاد و موسسات غیر دولتی و غیرانتفاعی وزارت علوم درباره وضعیت ثبت نام پذیرفته شدگان موسسه آموزش عالی امام علی (ع) اعلام کرد پذیرفته شدگان می توانند در سه مرکز دیگر آموزش عالی ثبت نام کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، دفتر آموزشهای آزاد و موسسات غیردولتی و غیرانتفاعی وزارت علوم در اطلاعیه ای اعلام کرد: به علت عدم امکان ثبت نام در موسسه آموزش عالی غیرانتفاعی و غیر دولتی امام علی (ع)، پذیرفته شدگان این موسسه می توانند از تاریخ ۲۱ تا ۲۳ آبان ماه ۹۰ برای ثبت نام به یکی از موسسات آموزش عالی ارشاد، پرندک و رجاء مراجعه و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

در اطلاعیه دفتر آموزشهای آزاد و موسسات غیر دولتی و غیرانتفاعی وزارت علوم آمده است: پذیرفته شدگان موسسه آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی امام علی (ع) در صورت عدم تمایل به ثبت نام در یکی از موسسات آموزش عالی ارشاد، پرندک و رجاء می توانند با هماهنگی دفتر آموزشهای آزاد و موسسات غیردولتی و غیرانتفاعی وزارت علوم به دیگر موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی که رشته پذیرفته شده آنان را داشته باشند مراجعه و در صورت اخذ پذیرش مراجعه کنند.

همچنین در این اطلاعیه نشانی موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی ارشاد، پرندک و رجاء اعلام شده است.

موسسه آموزش عالی ارشاد در دماوند، گیلاوند ابتدای بلوار شهید رجایی، موسسه آموزش عالی پرندک در ساوه کیلومتر ۶۰ آزاد راه تهران ساوه، پرندک، خیابان ولیعصر (عج) خیابان فرهنگ و موسسه آموزش عالی رجاء در قزوین، بلوار امام خمینی (ره) جنب خوابگاه دانشجویان دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) قرار دارند.

به گزارش مهر، اواخر دی‌ماه سال ۸۹ وزارت علوم برای مؤسسه آموزش عالی امام علی تهران مجوز فعالیت صادر کرد و نام این مؤسسه نیز در دفترچه انتخاب رشته برای پذیرش ۱۲۰ دانشجو در دو رشته حسابداری و مدیریت صنعتی آمد اما به گفته یکی از اعضای هیئت مؤسس، این دانشگاه هنوز تاسیس نشده و قادر به پذیرش دانشجو نیست.

منبع: خبرگزاری مهر
http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1456739

برچسب ها:

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها