crm didar

جزئیات مراحل استخدام هیئت علمی در دانشگاه آزاد

جزئیات مراحل استخدام هیئت علمی در دانشگاه آزاد
با اتمام مهلت بیست روزه ثبت نام در فراخوان جذب اعضای هیئت علمی در دانشگاه آزاد اسلامی، اکنون دور جدیدی از بررسی سوابق و پرونده متقاضیان آغاز شده است و روند بررسی مدارک و طی مراحل برای رسیدن به استخدام تا تابستان ۹۰ ادامه دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، با اتمام مهلت ۲۰ روزه ثبت نام در فراخوان جذب هیئت علمی و بورسیه دانشگاه آزاد اسلامی، دور جدیدی از مراحل استخدام اعضای هیئت علمی در سازمان مرکزی این دانشگاه آغاز شده است که تا تابستان ۹۰ ادامه دارد.
شرکت در مصاحبه علمی و عمومی
پس از جمع آوری پرونده ها تمام متقاضیان، بررسی اولیه آغاز و پرونده متقاضیان به دبیرخانه هیئت اجرایی جذب استان مورد نظر ارسال می شود و پس از آن، متقاضیان واجد شرایط در مصاحبه علمی و عمومی شرکت داده می شوند و پرونده افراد منتخب جهت بررسی نهایی به معاونت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی ارسال خواهد شد.
ارسال پرونده ها در شورای بورس و استخدام
در مرحله بعد، پرونده متقاضیان منتخب جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی، در شورای بورس و استخدام بار دیگر مورد بررسی قرار می گیرد و پس از آن، به هیئت مرکزی جذب در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارسال می شود.
مرحله استخدام
در صورت تایید هیئت مرکزی جذب، استخدام و بورسیه واجدین شرایط بصورت پیمانی بلامانع است.
اولویتهای جذب دانشگاه آزاد
در استخدام هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی اولویت جذب تنها با دارندگان مدرک دکتری و بورسیه دکتری است و این افراد می بایست دارای سوابق علمی پژوهشی و مقالات علمی باشند.
رشته های پرطرفدار
تاکنون بیشترین متقاضیان جذب هیئت علمی در رشته های فنی و مهندسی درخواست جذب ارائه داده اند و علت محدودیت جذب برای برخی رشته ها عواملی از جمله عدم نیاز به عضو هیئت علمی در برخی رشته ها است.
به گزارش مهر، ۱۴ هزار و ۶۹۸ نفر در فراخوان جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده اند.
منبع : بازار کار ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۰

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها