اطلاعیه‌ اصلاحات مربوط به دفترچه ثبت‌نام‌ استخدام دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت

اطلاعیه‌ سازمان‌ سنجش‌ آموزش‌ کشور درباره اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای  ثبت‌نام‌ و شرکت در‌ آزمون‌ استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی سال ۱۳۹۵


بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان می‌رساند پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌نام آزمون استخدامی دانشگاه های علوم پزشکی وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی سال ۱۳۹۵در تاریخ ۳۱/۴/۹۵ با توجه به اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اصلاحات جدید ذیل در دفترچه راهنمای مذکور صورت گرفته، ضرورت دارد داوطلبان هنگام ثبت‌نام به این نکات توجه نمایند. هم‌چنین داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام نموده‌اند با عنایت به توضیحات ذیل در صورت علاقه‌مندی می‌توانند با مراجعه به قسمت ویرایش نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
الف) اصلاحات مربوط به شغل محل ها و جدول شرایط احراز:
۱-در کد شغل محل ۱۲۹۱۸ (خوشه شغلی متخصص بیهوشی) محل خدمت به گیلان – رضوانشهر – بیمارستان رضوانشهر اصلاح می گردد.
۲- رشته تحصیلی فوریتهای پزشکی (کد۳۰۹۵۴) با مقطع تحصیلی فوق دیپلم در کد شرایط احراز ۱۵۳ مربوط به شغل محل ۱۲۲۳۲ (خوشه شغلی کاردان فوریتهای پزشکی) اضافه می گردد.
۳-در کد شغل محل ۱۱۸۲۹ (خوشه شغلی مسول خدمات مالی ۱۱) ، جنسیت پذیرش به مرد اصلاح می گردد.
۴-مقطع فوق لیسانس مربوط به رشته تحصیلی مهندسی بهداشت حرفه ای(کد ۳۱۱۷۴) از کد شرایط احراز ۱۳۰ و کد شغل محل ۱۱۲۲۷ حذف می گردد.
۵-در کد شغل محل ۱۲۷۴۵ و ۱۲۷۵۱ خوشه شغلی پرستار ، جنسیت به مرد اصلاح می گردد.
۶-در کد شغل محل ۱۰۲۳۴ خوشه شغلی کاردان پیشگیری و مبارزه با بیماریها ، جنسیت به مرد اصلاح می گردد و همچنین کد شرایط احراز این شغل محل ازکد(۴۳) به (کد۱۷۱) تغییر می یابد.
ب) اصلاحات مربوط به خوشه شغلی(جدول شماره ۱):
– پذیرش در کد شغل محل های ۱۱۱۵۲، ۱۱۱۵۳ و ۲۱۰۵۶ از خوشه شغلی امور روانی (کد ۲۴۵۹ ) به خوشه روانشناس بالینی (کد ۲۴۹۵) اصلاح می گردد. ضمناً عنوان شغلی این کد شغل محل ها از کارشناس امور روانی به روانشناس بالینی تغییر می یابد.
ج) اصلاحات مربوط به دفترچه راهنمای ثبت نام:
۱- تذکر ۱ مندرج در صفحه ۴ دفترچه بصورت ذیل اصلاح می گردد:
ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل ، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه داوطلبان روز برگزاری آزمون (۱۹/۶/۱۳۹۵) و ملاک عمل برای مشمولین بند ۲ شرایط اختصاصی مندرج در صفحه ۲ دفترچه آخرین روز ثبت نام و محاسبه سن آنها از تاریخ ۲۸/۴/۹۵ می باشد.
۲-اصلاحات مربوط به شرایط بومی بودن مندرج در صفحات ۹ و ۱۰ دفترچه راهنمای ثبت نام:
– بومی محل موردتقاضا
-یکی بودن محل تولد داوطلب یا همسر وی با محل مورد تقاضابرای استخدام.
-یکسان بودن محل مورد تقاضای استخدام برای همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته) با محل خدمت فعلی یا بازنشستگی والدین آنان.
-طی شدن حداقل چهار (۴) سال از سنوات تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان) داوطلب به صورت متوالی یا متناوب در محل مورد تقاضا برای استخدام.
-داشتن حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه برای داوطلب در محل مورد تقاضا برای استخدام.
-داشتن حداقل چهار (۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه برای پدر، مادر و یا همسر داوطلب در محل مورد تقاضا برای استخدام.

دیدگاه ها (۴)

 1. ثمین می‌گه:

  سلام ببخشید زمان ثبت نام تموم شده یا همون ۲۱ شهریور میشه دوباره ثبت نام کرد؟؟؟؟

  • سکوت می‌گه:

   سلام بله
   داوطلبانی که در این آزمون موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، در صورت تمایل برای ثبت‌نام لازم است با توجه به دفترچه‌های راهنمای ثبت‌نام (سومین آزمون استخدامی متمرکز و استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) و همچنین اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ ۹۵/۴/۳۱ و ۹۵/۵/۴ مندرج در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی http://www.sanjesh.org با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی مذکور در بازه زمانی فوق (۹۵/۷/۱۱ الی۹۵/۷/۱۷) نسبت‌به ثبت‌نام اقدام نمایند. آزمون برای کلیه داوطلبان در روز جمعه مورخ ۹۵/۸/۲۱ برگزار خواهد شد.

 2. مریم می‌گه:

  سلام.دانشجوی دکتری شیمی تجزیه هستم. معدلم ۱۸ و امتحان جامع رو ۱۷.۷۵ ونفر برتر دانشگاه هستم اما بیکار . لطفا کمک کنید.

 3. paradokspara می‌گه:

  سلام :میشه بگین ما فارغ التحصیلان کشاورزی چرا هیچ ارگانی یا سازمانی مثل جهاد کشاورزی با اون وسعت سازمانیش هیچ استخدامی واسه ما نداره!آلان ده ساله دانشگاه رو تموم کردم ولی هنوز بیکارم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها