استخدام 7 هزار عضو هیات علمی تا پایان سال 89

استخدام 7 هزار عضو هیات علمی تا پایان سال 89Reviewed by Admin on Jun 5Rating:
رییس دانشگاه آزاد اسلامی:
7 هزارعضو هیات علمی جدید تا پایان سال جذب دانشگاه می‌شوند

رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: توسعه دانشگاه آزاد موجب پیشرفت کشور شده است.
به گزارش سرویس صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر جاسبی در مراسم افتتاح پروژه‌های عمرانی واحد اسلام آباد غرب با بیان این مطلب افزود: دانشگاه آزاد در سال 1361 با حداقل امکانات شروع به فعالیت كرد و امروز بعد از 28 سال این دانشگاه درهمه زمینه‌ها روند صعودی و رو به پیشرفتی داشته است و فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد در مقاطع بالا در حال تدریس هستند.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مسیر توسعه نیروی انسانی از دانشگاه‌ها می‌گذرد و برای پیشرفت کشور باید اول دانشگاه‌ها را آباد كرد. 
جاسبی با بیان اینكه در دانشگاه آزاد نباید یك لحظه آرام بود، افزود: ساختمان‌های ما علاوه بر آنكه باید دارای تمام استانداردهای مورد نظر وزارت مسكن و شهرسازی باشند، نباید احداث‌شان بیشتر از یك سال تا یك سال و نیم زمان ببرد.
وی ضمن نقل خاطراتی از زمان تحصیل خود در اروپا، ادامه داد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته باید تا پایان امسال 7 هزار عضو هیات علمی جدید جذب كنیم، چراكه تنها در دانشگاه آزاد سالانه30 هزار دانشجوی ارشد و 5 هزاردانشجوی دوره دكتری فارغ التحصیل می‌شوند.
جاسبی گفت: دانشگاه‌ها موجب آبادی شهرها و مهاجرت معكوس می‌شوند و این امری است كه سال‌هاست دولت به دنبال آن است و تنها با فراهم آوردن امكانات رفاهی در همه شهرستان‌ها فراهم می‌شود.
وی با توجه به اقدامات انجام شده در واحد اسلام آباد غرب ابراز امیدواری کرد كه با تلاش مسئولین، دانشگاه آزاد واحد اسلام آباد غرب به جایگاه مناسب در شأن مردم اسلام آباد غرب دست یابد.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود به قیام 15 خرداد اشاره و از آن به عنوان نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملت قهرمان ایران یاد کرد و این روز را روز عصیان علیه طاغوت و طاغوتیان دانست.
به گزارش ایسنا، در این مراسم پس از کلنگ زنی مسجد مجتمع آیت الله نجومی (ره) توسط دکتر جاسبی سوله‌های آموزشی و سلف سرویس دانشگاه نیز افتتاح شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی