استخدام ۱۲۰۰ نفر در پالایشگاه گاز بید بلند ۲

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، حبیب‌الله کشت زر گفت: خوشبختانه وضعیت پیشرفت پروژه ملی پالایشگاه گاز بید بلند ۲ مطلوب ارزیابی‌شده و در صورت تداوم وضعیت فعلی شاهد بهره‌برداری پالایشگاه در پایان سال ۹۷ خواهیم بود.

عضو کمیسیون انرژی در مجلس شورای اسلامی  اظهار داشت:  ۲ نوع نیرو در پالایشگاه گاز بید بلند ۲ بکار گیری خواهد شد که ۶۰۰ نیروی بهره‌ بردار با استفاده از آزمون استخدامی جذب خواهند شد که این افراد پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه دوره آموزشی خود را طی خواهند کرد و از لحظه آغاز دوره آموزشی استخدام پالایشگاه خواهند شد.

کشت زر در خصوص لحاظ سهمیه بومی در آزمون استخدامی نیروهای بهره‌بردار افزود: پیشنهادشده است که حداقل ۳۰ درصد افرادی که به‌عنوان نیروهای بهره‌بردار جذب پالایشگاه می‌شوند  بومی باشند که البته این موضوع نیازمند موافقت دیوان عدالت اداری است.

وی ادامه داد: آزمون استخدامی نیروهای بهره‌بردار حداکثر تا پایان فروردین‌ماه ۹۷ برگزار می‌شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس در خصوص نوع دوم نیروهای استخدامی پالایشگاه گفت: به‌جز استخدام ۶۰۰ نفر نیروی بهره‌بردار مقرر شد ۶۰۰ نفر دیگر در قالب نیروهای شرکتی و برای امور حراست، راننده، فضای سبز و تدارکات جذب شود.

وی در پایان گفت: جذب نیروهای شرکتی فاقد آزمون ولی با مصاحبه‌های لازم است و در تلاش هستیم تا همه افرادی که به‌صورت شرکتی جذب پالایشگاه می‌شوند بومی باشند.

دیدگاه ها (۴)

  1. سوفی می‌گه:

    چقدر بی برنامه ایم اخه!! در ضمن چرا تو پالایشگاه ابادان جذب نیرو ۷۵ درصد واس ابادان داره ولی واس بیدبلند بهبهان با منت و خواهش قرار بشه ۳۰ اونم خوشبینانه ؟ همشهریان گرامی لطفا شما هم اعتراض کنید اخه تا کی باید حقمون ضایع شه و صبر وسازش کنیم؟

  2. fatemeh می‌گه:

    در نهایت کی قراره بیاد آگهی ثبت نامش اصلا خبری نیست چرا ازش

  3. اسماعیل می‌گه:

    من بومی شهرستان بهبهان هستم و بیش از ۷ بار مصاحبه شده ام. وقتی مسئول جذب شرکت، بومی استان هم نیست مسلم است که اجازه ورود نیروی بومی را نمی دهد ۹۰ درصد نیروهای شرکتی را جذب کرده اند و از این ۹۰ درصد فقط ۱۰ درصد نیروی بومی شهرستان و تقریبا ۳۰ درصد بومی استان هستند ۶۰ درصد مابقی مربوط به استان کهگلویه بوده و اغلب از دوگنبدان و لیکک و بهمئی هستند زیرا مسئول جذب اهل روستای لیکک است و با جذب بومی شهرستان مشکل دارد. اگر اسرار فرماندار بهبهان نبود یک نفر بهبهانی هم استخدام نمی شد. اغلب نیروهای مهندسی شرکت هم از بدنه و اقوام های خود مسئولین شرکت تهرانی هستند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها