crm didar

استخدام نیرو در شهرداری بروجرد با مجوز صورت می‌گیرد

رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد گفت: استخدام نیرو در شهرداری بروجرد با مجوز صورت می‌گیرد.

استخدام شهرداری سال ۹۳

محمدرضا معظمی گودرزی امروز در گفت‌گو با خبرنگار فارس در بروجرد با مروری بر رخدادهای سال ۹۲ گفت: در سال ۹۲ که از سوی مقام معظم رهبری با نام حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نامگذاری شد، ملت شریف ایران با حضور پر شکوه در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، ندای رهبر معظم انقلاب را لبیک گفته و نشان دادند برای همیشه تاریخ، پشتیبان نظام جمهوری اسلامی ایران و ولایت و رهبری هستند.
رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد ادامه داد: به رغم تبلیغات رنگارنگ و مختلف سیاسی که دشمنان داخلی و خارجی انجام دادند، مردم ایران و به تبع آن مردم بروجرد نشان دادند هر روز که می‌گذرد، بیش از پیش به اصل ولایت فقیه پایبند هستند.
وی اصلی‌ترین کار چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بروجرد از آغاز فعالیت در این ارگان مردم نهاد را وحدت و همدلی عنوان کرد و توضیح داد: می‌کوشیم به دور از هرگونه سلایق قومی، حزبی، سیاسی و … انتظارات شهروندان را برآورده کرده و برای پیشبرد همه جانبه اهداف فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و … شهر تلاش کنیم.
منوچهر یوسفی از نیروهای با سابقه و با تجربه در امور شهرداری است
معظمی گودرزی از انتخاب شهردار به عنوان اصلی‌ترین وظیفه شورای اسلامی شهر نام برد و تصریح کرد: اعضای چهارمین دوره شورای اسلامی شهر بروجرد در آغاز فعالیت کاری خود منوچهر یوسفی از نیروهای باسابقه و باتجربه در امور شهرداری را به عنوان شهردار بروجرد انتخاب کرده و برای پیشبرد اهداف خود، حمایت شهردار منتخب و آبادانی هرچه بیشتر بروجرد هم پیمان شدند.
این مسئول یادآور شد: مردم در پی حماسه سیاسی که رقم زدند، انتظار دارند حماسه اقتصادی و تحول شهری اتفاق بیفتد.
وی با اشاره به وجود مشکلات مالی شهرداری بروجرد، بیان کرد: عدم وجود درآمدهای پایدار، برنامه‌ریزی‌های مدون، علمی و زمان‌دار این سازمان در سنوات گذشته، شهرداری را با مشکلاتی نظیر تراکم نیرو و مشکلات مالی مواجه کرد.
معظمی گودرزی تاکید کرد: وجود این مشکلات موجب سلب مسئولیت از افرادی که در راس هرم شورا و شهر و شهرداری هستند، نیست و تحقق کامل حماسه اقتصادی مستلزم تلاش جدی مسئولان و مدیریت یکپارچه شهری برای رساندن بروجرد به جایگاه اصلی خود است.
روزانه بیمه جاری کارکنان به سازمان تامین اجتماعی پرداخت می‌شود
این مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکل بیمه کارکنان شهرداری و مشکلاتی که در این خصوص به وجود آمده بود، بیان داشت: به حمدالله این مشکل مرتفع شده و هم اکنون بیمه جاری کارکنان این سازمان به صورت روزانه به سازمان تامین اجتماعی پرداخت می‌شود.
وی اذعان کرد: همچنین بدهی‌های معوقه این بخش پرداخت شده، بخشی از آن نیز با تلاش شورا و شهردار از بخشودگی بهره برده و قسمتی از آن نیز تقسیط شده است.
معظمی با اشاره به واریز سهم چهار درصد بیمه بازنشستگان سازمان شهرداری بروجرد خاطرنشان کرد: حدود یک و نیم میلیارد تومان به این افراد پرداخت شده است.
اگر بنا بر استخدام باشد، باید از طریق خود شهرداری باشد
وی در ادامه به اصلاح ساختار اداری اشاره و تصریح کرد: گرچه شهرداری با استخدام افراد جویای کار توانسته از صف بیکاران بکاهد، اما از سویی دیگر استخدام این تعداد نیرو، موجب پایین آمدن بهره‌وری سیستم شهری شده است.
معظمی یادآور شد: از آغاز فعالیت دوره چهارم شورای اسلامی شهر هیچ‌گونه استخدام نیروی قراردادی یا رسمی در شهرداری بروجرد صورت نگرفته است و اگر بنابر استخدام باشد، باید از طریق شهرداری انجام شود.
و در شهرداری با مجوز صورت می‌گیرد
رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد در پاسخ به برخی زمزمه‌ها مبنی بر اینکه شهرداری همچنان اقدام به استخدام نیرو می‌کند، گفت: آنچه که موجب به وجود آمدن این سوءتفاهم شده است، استفاده از نیروهای فصلی است که در فصول مختلف و بر اساس نیاز سازمان شهرداری به کار گمارده شده و در پایان فصل کاری با آنها تسویه می‌شود، بنابراین استخدام نیرو در شهرداری پس از طی مراحل قانونی و اطلاع‌رسانی از طریق مطبوعات صورت می‌گیرد که همه مردم بتوانند از آن استفاده کنند.
تا پایان سال ۹۲ معوقات حقوق کارکنان شهرداری پرداخت شده و حقوق‌ها به روز شده‌اند
رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد در خصوص حقوق معوقه کارکنان شهرداری خاطرنشان کرد: حقوق معوقه، عیدی و پاداش کارکنان به طور کامل پرداخت شده است.
طرح ممیزی املاک، یک درآمد پایدار برای شهرداری
معظمی گودرزی با اشاره به پروژه‌های شهری بروجرد، اضافه کرد: مطالعات طرح پایش تصویری با هزینه تقریبی ۴ میلیارد تومان انجام شده و در بودجه سال ۹۳ نیز لحاظ شده است، همچنین قول مساعد کمک مالی از استانداری لرستان گرفته شده است.
وی از طرح ممیزی املاک در بروجرد به عنوان درآمدی پایدار برای شهرداری نام برد و عنوان کرد: تمام فعالیت‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری این طرح توسط سازمان فناوری اطلاعات شهرداری بروجرد انجام شده که طی آن تخلفات ساختمانی توسط نیروهای آموزش دیده در شهرداری شناسایی می‌شوند.
معظمی گودرزی با اشاره به پروژه پل شهدا ادامه داد: علی‌رغم وجود مشکلات مالی در شهرداری، این پروژه بزرگ بدون توقف و با بیش از ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال فعالیت است، همچنین اجرای پروژه پل پیامبر اعظم (ص) نیز با جدیت در حال پیگیری است.
وی از پایانه مسافربری شهرداری بروجرد به عنوان پیشانی شهر یاد کرد و افزود: دیوار کشی حریم ترمینال مسافربری به طول ۹۰۰ متر، احداث نمازخانه، سرویس بهداشتی استاندارد، فضای سبز و … برخی از فعالیت‌هایی است که به منظور تامین رفاه بیشتر شهروندان و مسافران در این پایانه مسافربری انجام شده است.
ه پروژه بلوار شهید آیت نگاه خوبی داریم
وی به لکه‌گیری خیابان‌های سطح شهر بروجرد اشاره کرد و گفت: سرمای زمستان، بارش نزولات آسمانی و نمک‌پاشی و برف‌روبی سطح خیابان‌ها، مشکلاتی را به وجود آورده بود که نیاز به ترمیم و لکه‌گیری داشت.
این مسئول با اشاره به پروژه بلوار شهید آیت، اظهار کرد: اجرای این پروژه پارک بیرجندی را از انزوا خارج کرده و واقع شدن امامزاده جعفر(ع) در این مسیر، در جذب توریست بیشتر موثر است.
معظمی در خصوص ایجاد میادین میوه و تره بار یادآور شد: احداث بازارچه‌های دائمی شهید چمران و نسترن  با ۴۸ و ۱۲غرفه، علاوه بر تامین رفاه شهروندان در خرید مایحتاج خود، موجب برچیده شدن پدیده دست‌فروشی شده و در کاهش معضل سد معبر و سهولت تردد در خیابان‌ها به خصوص در هسته مرکزی و بازار شهر نقش مهمی را ایفا می‌کند.
این مسئول رنگ‌آمیزی و ساماندهی بلوار شهید بهشتی و احداث فضای سبز در رینگ حاشیه جنوب را از دیگر اقدامات مفید برشمرد.
ایجاد پارکینگ خودرو در بروجرد موثر است
معظمی گودرزی با اشاره به تجمیع نمایشگاه‌های خودرو  در برخی خیابان‌های شهر بروجرد، تصریح کرد: احداث شهرک نمایشگاهی خارج از محوطه شهری، در رفع معضل ترافیک مثمرثمر بوده و موجبات رضایت ساکنان این مناطق را فراهم می‌آورد.
وی عنوان کرد: پیگیری جدی برای حل پروژه حامیان کیش که مدت ۸ سال است، مسکوت مانده، از دیگر اقداماتی است که توسط شورای اسلامی شهر بروجرد صورت گرفته است که در این رابطه جلسات متعددی با سرمایه‌گذار، فرماندار و استاندار برگزار شده است.
رئیس شورای اسلامی شهر بروجرد با اشاره به نیاز شهرستان بروجرد به ایجاد پارکینگ عمومی به خصوص در مناطق پرتردد، اذعان کرد: ساختمان فعلی شهرداری مرکزی حدود ۷ هزار و ۴۰۰ مترمربع زمین دارد که در صورت تغییر کاربری، گزینه مناسبی برای احداث پارکینگ عمومی، مجتمع تجاری و اداری است.
وی در ادامه در خصوص پروژه کمربندی این شهرستان، بیان کرد: محور کمربندی بروجرد در گذشته به دلیل وجود مشکلات عدیده از جمله آسفالت نامناسب، نبود روشنایی در طول مسیر و … موجب نارضایتی بسیاری از رانندگان این مسیر شده بود که با اجرای کامل پروژه محور کمربندی و رفع نقایص موجود در سرتاسر مسیر آن، این معضل نیز به طور کامل مرتفع می‌شود.
با تکیه بر تولیدات داخلی می‌توانیم توطئه‌های دشمن را خنثی کنیم
این مسئول با اشاره به طرح اقتصاد مقاومتی از سوی رهبر فرزانه انقلاب، خاطرنشان کرد: تمام ارگان‌ها و سازمان‌ها باید در جهت تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی اهتمام ورزیده و باید با برنامه‌ریزی و تدوین برنامه‌های عملی در استفاده از منابع موجود، کشور را از واردات خارجی بی‌نیاز کنیم.
معظمی گودرزی یادآور شد: با اتکاء به تولیدات داخلی، اتکال به خداوند و عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری می‌توانیم روی پای خود ایستاده و در برابر تهدیدها و تحریم‌هایی که از سوی ابرقدرت‌های غرب به کشور تحمیل می‌شود، مقابله کنیم.
وی از اقتصاد مقاومتی به عنوان برنامه‌ریزی برای مصرف بهینه از امکانات و زیر ساخت‌ها یاد کرد و گفت: با دارا بودن برنامه‌ریزی مدون می‌توانیم اقتصادمان را تدبیر کنیم.
پرداختن به حاشیه‌سازی برای بروجرد یک نقص و یک عیب محسوب می‌شود
وی با انتقاد از وجد برخی مسائل حاشیه‌ای در شهرستان بروجرد، به سابقه دیرینه فرهنگی و نخبه پروری این شهرستان اشاره و تصریح کرد: پرداختن به مسائل بی‌اساس و کذب، قطار پیشرفت بروجرد را از ریل خود خارج می‌کند.
این مسئول از مردم، مسئولان و اصحاب رسانه خواست از پرداختن به حاشیه خودداری کرده و با اتحاد و استفاده از خرد جمعی، آهنگ توسعه بروجرد را سرعت بخشند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها