استخدام نیروهای حق‌التدریس آذربایجان غربی

استخدام نیروهای حق‌التدریس آذربایجان غربیReviewed by Admin on Jan 17Rating:

تمام نیروهای حق‌التدریس آذربایجان غربی استخدام می‌شوند

رئیس سازمان آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: تمام نیروهای حق‌التدریس آموزش و پرورش آذربایجان غربی تا پنج سال آینده استخدام می‌شوند.
به گزارش کارمند نیوز ، احمد محمودزاده امروز در گفتگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: مشكل بیمه حق‌التدریس‌های آموزش و پرورش این استان برطرف شده است و تمام نیروهای حق‌التدریس این سازمان به زودی بیمه می‌شوند.
وی تصریح كرد: معوقه تمام معلمان حق‌التدریس آذربایجان غربی تا پایان ماه جاری پرداخت می‌شود.
این مقام مسئول از دو تا چهار برابر شدن ظریب واحد امتیاز عوامل اجرایی مدارس این استان خبر داد و تصریح كرد: ظریب واحد امتیاز عوامل اجرایی مدارس استان از یك هزار و 200 به 2 هزار و 400 ارتقا یافته است.
محمودزاده اضافه كرد: ظریب واحد امتیاز مدیرانی كه در دو نوبت در مدارس استان مشغول هستند نیز به چهار برابر افزایش یافته است.
وی اضافه كرد: با توجه به نیاز آموزش و پرورش استان برای استفاده از تجربیات معلمان با سابقه معلمان بازنشسته می‌توانند هشت ساعت در هفته در مدارس تدریس داشته باشند.
این مقام مسئول در ارتباط با شورای عالی آموزش و پرورش گفت: شورای عالی آموزش و پروش آذربایجان غربی با هدف تربیت نیروی انسانی برای توسعه اجتماعی و اقتصادی و تربیت نیروی انسانی در طراز حیات طیبه برنامه‌ریزی‌های خود را پیش می‌برد.
محمودزاده با بیان اینكه دستیابی به این اهداف به تنهایی از عهده آموزش و پرورش خارج است، اظهار داشت: شورای عالی آموزش و پرورش ظرفیت مناسبی برای سیاست‌گذاری كلان وزارت آموزش و پرورش است.
وی با اشاره به اینكه این شورا برای رفع مشكلات بخش آموزشی و پرورشی به تمام حوزه‌های آموزش و پرورش ورود می‌یابد، تصریح كرد: تمام برنامه‌هایی كه با موضوع تعلیم و تربیت در ارتباط است، در این شورا مورد بحث و بررسی قرار می‌گیرد.
این مقام مسئول تعداد شورای عالی آموزش و پرورش استانی را یك شورا با ریاست استاندار این استان عنوان كرد و افزود: در هر شهرستان یك شورای عالی با ریاست فرمانداری آن شهر فعال است و با توجه به نیاز مناطق مختلف دستور كارهایی را در این شورا مطرح و با خرد جمعی مورد بررسی قرار می‌شود.
محمودزاده با اعلام اینكه شورای عالی آموزش و پرورش نقش سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی دارد، اضافه كرد: آسیب‌شناسی این شوراها سبب فعال شدن آنها می‌شود.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانکی