استخدام نهاد کتابخانه های عمومی کشور سال 94 +پاسخ به ابهامات پذیرفته شدگان آزمون ۹۴ نهاد کتابخانه‌ها

استخدام نهاد کتابخانه های عمومی کشور سال 94 +پاسخ به ابهامات پذیرفته شدگان آزمون ۹۴ نهاد کتابخانه‌هاReviewed by استخدام on Dec 1Rating: 5.0

 نتایج آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها اعلام شد

سوالات استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

 

 

پاسخ به ابهامات پذیرفته شدگان آزمون ۹۴ نهاد کتابخانه‌ها

به گزارش لیزنا، پس از اعلام نتایج آزمون استخدامی ۹۴، این نهاد با سؤالاتی از سوی شرکت کنندگان آزمون در قالب تماس‌های تلفنی و ایمیل مواجه بوده است. روابط عمومی نهاد کتابخانه‌ها به منظور شفاف سازی بخشی از ابهامات و پاسخگویی به سؤالات پذیرفته شدگان، گفتگویی مفصلی با امین متولیان، معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد کتابخانه ها، انجام داده است که در ادامه آمده است:

 چراکه امسال خلاف سال‌های گذشته تنها فارغ التحصیلان رشته کتابداری مجوز شرکت در آزمون را داشتند؟

امین متولیان، معاون برنامه‌ریزی، پژوهش و فناوری اطلاعات نهاد کتابخانه های عمومی کشور: بر اساس نقشه نیازی که در مقیاس شهرستان ـ کتابخانه داشتیم، مقرر شد این نیاز به صورت قانونی با برگزاری آزمون رفع شود؛ لذا طبق پیشنهاد نهاد و مصوبه هیأت امنا، رفع نیاز پست کتابدار در اولویت قرار گرفت. از آنجاییکه نهاد کتابخانه‌ها یکی از مراکز اصلی جذب فارغ التحصیلان رشته کتابداری است و از برگزاری آخرین آزمون استخدامی آن نیز چند سالی می‌گذرد، بنا شد تمامی ظرفیت به فارغ التحصیلان رشته کتابداری، در مقاطع مختلف اختصاص داده شود.

آزمون استخدامی ۹۴ نهاد کتابخانه‌ها، ۳۰۱۳ شرکت کننده داشت که تنها ۳۶۸ نفر از آنان جذب بازار کار خواهند شد، در مرحله اولیه این آزمون چند نفر پذیرفته شدند؟

بله، آزمون ۳۰۱۳ شرکت کننده داشت و قرار بود ۳۶۸ نفر جذب داشته باشیم؛ اما در بعضی از شهرستان‌ها داوطلب نداشتیم؛ برای همین ظرفیت آن شهرستان خالی مانده است؛ در بعضی شهرستان‌ها نیز کمتر از ظرفیت داوطلب داشتیم. مجموعاً در حال حاضر، یک و نیم برابر ظرفیت، یعنی ۵۷۷ نفر را در سه نوع سهمیه دعوت به گزینش کرده‌ایم. طبق مفاد قانونی که در اطلاعیه آزمون درج شده بود، این تعداد شامل سهمیه آزاد، سهمیه خانواده شهدا و ایثارگران، سهمیه فرزندان جانبازان و رزمندگان داوطلب حاضر در زمان دفاع مقدس می‌شود. پس از پایان مهلت اعتراض و بررسی آنها، که توسط سازمان سنجش انجام می‌شود، فهرست پذیرفته شدگان آزمون، نهایی شده و این فهرست به همراه اطلاعات داوطلبان پس از تجمیع، دریافت و بررسی صحت مدارک ارسال شده، به هسته گزینش ارسال می‌شود.

راهیابی یک و نیم برابر ظرفیت مورد نیاز به مرحله گزینش بر چه اساسی صورت گرفت؟

بر اساس ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و ماده ۱۰ دستورالعمل اجرائی شماره ۸۴۵۹۷/۲۰۰ مورخ ۸/۹/۱۳۸۸، درباره نحوه برگزاری آزمون‌های عمومی و تخصصی دستگاه‌های اجرائی، یک و نیم برابر ظرفیت مقرر شده در آزمون، برای انجام مراحل گزینش دعوت می‌شوند.

خلاف سال‌های گذشته که پذیرفته شدگان آزمون استخدامی به مصاحبه دعوت می‌شدند، امسال از واژه “گزینش” استفاده شده است. آیا تفاوت فقط در استفاده از واژه هاست، یا اینکه مرحله دوم آزمون تفاوت معناداری با سال‌های گذشته دارد؟

بله، در این آزمون مصاحبه کاملا حذف شده‌است؛ اما گزینش تعریف مشخصی در کشور دارد که طی آن اعتبار علمی افراد سنجیده نمی‌شود؛ گزینش به معنی بررسی صلاحیت‌های اعتقادی، اخلاقی و اداری افراد است که مکانیزم مشخص و تعریف شده‌ای دارد. همچنین قبل از مرحله گزینش صحت و سقم اطلاعات دریافت شده از شرکت کنندگان سنجیده می‌شود؛ ممکن است برخی از داوطلبان، اطلاعات خود را اعم از معدل، سن، وضعیت بومی بودن، مدرک تحصیلی و… سهواً یا عمداً اشتباه وارد کرده باشند؛ با توجه به اینکه در جریان تکمیل اطلاعات ۲ بار فرصت ویرایش داده شد، چنانچه در روند آزمون و گزینش و حتی پس از آن، هر کجا مدرکی خلاف ادعای داوطلب ارائه شود، پرونده وی مختومه اعلام می‌شود؛ و این فرد طبق مفاد اطلاعیه آزمون، به مدت ۵ سال از شرکت در آزمون‌های استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور محروم می‌شود.

در این آزمون، جذب نیروی کار چند درصد به نمره کتبی و چند درصد به نتیجه گزینش وابسته است؟

گزینش در نتیجه کتبی آزمون هیچ تأثیری ندارد؛ نمره ثبت شده در کارنامه، نمره علمی داوطلب است که از سوی سازمان سنجش اعلام شده. طبق اطلاعیه آزمون، برای کتابداران انجمنی، روستایی و قراردادی به شرط آنکه سابقه آنان به تأیید معاونت اداری ـ مالی نهاد رسیده باشد، برای هر سال سنوات ۰۲%  ضریب اعلام شده است؛ یعنی اگر کسی ده سال سابقه مورد تأیید داشته باشد، نمره پایه وی در ۲/۱ ضرب شده و به عنوان نمره نهایی منظور می‌شود. این امتیازی بود که ما برای همکاران انجمنی، روستایی و قراردادی‌مان قائل شدیم. اما این ضرایب صرفأ بر اساس ادعای افراد اعمال نشد. سنوات همکاران به تأیید معاونت اداری ـ مالی رسید و سپس تا ۹ رقم بعد از اعشار اعمال شد تا در مورد داوطلبانی که در شرایطی نزدیک به تساوی هستند، حقی ضایع نشود.

در جذب پذیرفته شدگان مرحله اول آزمون، معیار “بومی بودن” به چه میزان اهمیت دارد؟

پس از در نظر گرفتن نمره علمی داوطلبان، معیار بومی بودن اولویت بعدی نهاد است؛ برای آقایان در سطح استان و برای خانم‌ها در سطح شهرستان؛ چنانچه این امر رعایت نشده باشد، تخلف است و پرونده فرد داوطلب کنار گذاشته می‌شود.

اینکه آقایان در سطح استان و خانم‌ها در سطح شهرستان بومی محسوب می‌شوند، تا حدودی اولویت جذب را به آقایان نمی‌دهد؟

خیر، در حال حاضر نزدیک به ۷۵ درصد شرکت کنندگان خانم هستند؛ در نظر گرفتن این شرط برای بومی بودن خانم‌ها، ناظر بر شرایط کاری بعد از استخدام است، که البته شرایط معقولی هم هست. وقتی شما شرایط بومی استانی را می‌پذیرید، حاضر هستید که در سطح یک استان به هر نقطه‌ای جابجا شوید. لهذا بنا به تشخیص مرجع تخصصی در نهاد، این نوع جابجایی نه به نفع امنیت شغلی همکاران خانم است و نه به نفع رعایت نظم نظام اداری است.

آیا در این آزمون رتبه‌های مشابه هم داشتیم؟ جذب آنان به چه صورت خواهد بود؟

بله. امسال ما برای اولین بار در طول تاریخ آزمون‌های نهاد قانون مصوب مجلس شورای اسلامی در مورد تخصیص ۲۵ درصد ظرفیت آزمون‌های استخدامی به جانبازان و آزادگان، فرزندان و همسران شهداء، فرزندان و همسران جانبازان ۲۵ درصد به بالا، فرزندان و همسران آزادگانی که سابقه اسارت یک ساله و یا بیشتر دارند و همچنین رزمندگانی با سابقه حداقل ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه، اعمال کردیم. هر سازمانی که آزمون استخدامی برگزار می‌کند، موظف است حداقل ۲۵ درصد از ظرفیت خود را به خانواده معزز شهدا و رزمندگانی که سابقه حضور داوطلبانه در جبهه داشته‌اند، تخصیص دهد. در این فرآیند به این صورت اقدام می‌شود که اسامی اعلام شده، سپس مشخص می‌شود که افراد در کدام شهرها به کار گرفته شوند. در آزمون ما هم این اتفاق افتاد و بنیاد شهید اسامی را اعلام کرد؛ تمامی افراد اعلام شده هم فارغ‌التحصیل رشته کتابداری بوده‌اند. بنابراین ما بر طبق فهرستی که از سوی بنیاد شهید ارائه شد، موظف به جذب تعدادی از شرکت کنندگان بودیم.

گاهی نمرات کتبی داوطلبین کاملا مانند هم است؛ لذا چون در شرایط یکسانی هستند، نمره کل و رتبه مشابهی خواهند داشت. دلیل وجود رتبه‌های مشابه اینست که در این آزمون سه نوع سهمیه داشته‌ایم؛ سهمیه داوطلبان آزاد، سهمیه خانواده شهدا و ایثارگران و سهمیه رزمندگان. بنابراین امکان دارد ما از هر سه سهمیه در یک شهرستان داوطلب داشته باشیم؛ و چون داوطلبان در سهمیه خود به رقابت پرداخته‌اند، شاهد کسب رتبه‌های مشابه هستیم؛ اما باید توجه کرد که این رتبه‌های مشابه در سهمیه‌های مختلف است. طبیعتأ تمامی این افراد دعوت به گزینش می‌شوند؛ چنانچه شهرستانی بیش از یک نفر ظرفیت داشته باشد و بنیاد شهید در آنجا چند نفر را، طبق قانون بیست و پنج درصد، معرفی کند، آنها پذیرفته خواهند شد. برای همین در بعضی مناطق از پذیرفته شدگان سهمیه آزاد کسی به گزینش دعوت نشد.

یعنی در حالی که این دسته از افراد می‌توانستند بدون آزمون جذب بازار کار شوند، به تصمیم نهاد در آزمون شرکت کردند و در بین گروه خود به رقابت پرداختند.

بله. در واقع آزمون ما کم تعداد بود. ظرفیت ۳۶۸ نفر بود. در استانی ۳ نفر و در استانی شاید نزدیک به ۵۰ کتابدار نیاز داشتیم. اما اگر متوسط ظرفیت درخواستی ما را طبق نقشه نیاز ببینید، در بسیاری از شهرها بین ۱ تا ۲ نفر نیاز داشتیم؛ و خًب طبیعی است که وقتی نیاز یک نفر است و آن سهمیه ۲۵ درصدی باید اعمال شود، این اتفاق می‌افتد. در حال حاضر ما در ۱۵ شهرستان از سهمیه آزاد دعوت به گزینش نداشته‌ایم؛ طبق اعلام بنیاد شهید از سهمیه خانواده‌های شهدا دعوت به گزینش شده است.

نکته دیگری که لازم است یادآور شوم، اینست که طبق آنچه پیش از این تصریح شد، داوطلبان می‌بایست ۵۰ درصد نمره را کسب کنند. با اینحال نتایج حاکی از آنست که در بعضی شهرستان‌ها نمره شرکت کنندگان به حد‌‌نصاب نرسیده است. در این شرایط در جلسه شورای معاونین نهاد، مقرر شد برای اجتناب از برگزاری مجدد آزمون، افراد مورد نیاز به ترتیب اولویت امتیاز خود دعوت به گزینش شوند. بنابراین احتمال دارد در یک شهرستانی هیچ یک از اسامی اعلام شده موفق به کسب ۵۰ درصد از نمرات نشده باشند؛ اما چون رتبه‌های برتر بوده‌اند، به گزینش دعوت شده‌اند.

در مرحله بعدی برای داوطلبان چه اقدامی صورت می‌گیرد؟

در روز سوم آذرماه، مهلت اعتراض به پایان رسید. ان شاءالله ظرف دو هفته شکایات بررسی شده و پس از آن از داوطلبانی که به گزینش دعوت شده‌اند، درخواست می‌شود مدارک خود را شامل: اصل شناسنامه، کارت ملی، مدرک تحصیلی، مدارک مربوط به سهمیه شاهد، ایثارگران و رزمندگان و مدارک مربوط به بومی بودن را جهت تأیید اولیه به نهاد ارسال کنند.


 

اطلاعيه اعلام نتايج آزمون استخدامي سال 94 نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور

 با تشكر از صبر و تلاش همه شركت كنندگان در آزمون استخدامي سال 1394 نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور، ذكر موارد ذيل را ضروري مي داند:

1- در هر شهرستان يك و نيم برابر ظرفيت پذيرش آن شهرستان براساس بالاترين نمرات در شهرستان و با لحاظ كردن موارد ذكر شده در اطلاعيه آزمون استخدامي نهاد كتابخانه ها، دعوت به گزينش شده اند.

2-براي آن دسته از داوطلبان متقاضي استفاده از امتيازات كتابداران انجمني، روستايي و كاركنان قراردادي نهاد كه حائز شرايط مندرج در بند 6 بخش شرايط اختصاصي استخدام در اطلاعيه آزمون استخدامي نهاد كتابخانه ها بوده اند و رابطه استخدامي آنها به تاييد معاونت اداري و مالي نهاد رسيده است، ضرايب مربوطه براساس بند مذكور اعمال و سپس رتبه داوطلب در شهرستان مورد تقاضا براي خدمت مشخص شده است.

3-سهميه ايثارگران و رزمندگان براساس بندهاي يك و دو بخش امتيازات و سهميه هاي قانوني مندرج در اطلاعيه آزمون استخدامي نهاد كتابخانه ها و قوانين مربوطه اعمال شده است.

4-دعوت به گزينش به منزله قبولي در آزمون نبوده و نتيجه نهايي آزمون پس از طي مراحل گزينش مشخص  مي شود.

5- زمان و مراحل گزينش از طريق پورتال نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور به آدرس www.iranpl.ir اعلام مي شود.

6- آن دسته از داوطلباني كه در رابطه با  نمره هر درس و يا نمره كل آزمون خود سوالي دارند، مي توانند حداكثر تا 20 روز پس از اعلام نتايج آزمون، با مراجعه به سامانه رسيدگي به شكايات آزمون 94 به آدرس اينترنتي shekayat94.iranpl.ir (سامانه اينترنتي نهاد كتابخانه هاي عمومي كشور) تقاضاي خود را ثبت نمايد. لازم به ذكر است كه شكايات ارسالي پس از تاريخ مذكور به هيچ عنوان بررسي نمي شوند.

 ((نهاد کتابخانه های عمومی کشور))

لینک اعلام نتایج

 


 

اعلام زمان نتایج آزمون استخدامی ۹۴

زمان اعلام نتایج آزمون استخدامی ۹۴ نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، نتایج آزمون استخدامی سال ۱۳۹۴ نهاد، نیمه اول آبان ماه از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور اطلاع رسانی خواهد شد.
استخدام نیروی کتابدار توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور از طریق برگزاری آزمون مشترک فراگیر و به صورت کتبی، توسط سازمان سنجش آموزش کشور برگزار شد. بر اساس نیاز اعلام شده، ۳۶۸ تن از میان بیش از ۳ هزار داوطلب شرکت کننده در این آزمون، پس از طی مراحل قانونی گزینش به عنوان کتابدار مشغول به کار خواهند شد.
هر گونه اطلاع رسانی در این خصوص تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور انجام می شود.

 

پذیرفته‌شدگان نهایی نتایج بررسی آزمون استخدامی 1391 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پس از اتمام مراحل گزینش و جذب، از ابتدای مهر کار خود را به صورت رسمی آغاز می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی 1391 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور که اسامی آنها پیش از این، از سوی کمیته بررسی این آزمون اعلام شده بود، با اتمام روند مراحل گزینش و جذب، همزمان با یکم مهر سالجاری، فعالیت کاری خود را در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور آغاز می‌کنند.

کارکنان جدید نهاد، بخشی از معترضین به آزمون استخدامی سال 91 نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور هستند که اعتراض آنها پس از بررسی و رسیدگی از سوی کمیته ویژه بررسی شکایات آزمون 91 نهاد در اسفندماه سال گذشته اعلام شده بود.

روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور ضمن خوشامدگویی به این گروه از همکاران جدیدالورود، برای آنها آرزوی موفقیت می‌کند.

 

خبر 3 مرداد 94 استخدام : کارت شرکت در آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها سال ۹۴

کارت شرکت در آزمون استخدامی نهاد کتابخانه ها سال ۹۴ از روز سه شنبه مورخ ۹۴/۰۶/۰۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آمـوزش کشـور بـه نشـانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، علیرضا مختارپور دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در یادداشت بیست و ششم خود ضمن تبریک فرا رسیدن عید سعید فطر و آرزوی توفیق و سعادت در سال جدید عبادی، با اشاره به پایان یافتن مراحل گزینش داوطلبینی که شکایت آنان در کمیته بررسی آزمون سال 1391 وارد تشخیص داده شده، در تشریح ترتیب مراحل این گزینش تصریح کرد: «مراحل گزینش به شرح زیر طی شد: دریافت مدارک و تشکیل پرونده، استعلام از مراجع ذی صلاح و بانک اطلاعاتی هیأت عالی گزینش، درخواست و دریافت پرونده گزینش داوطلبانی که در دستگاه‌های دیگر پرونده گزینشی دارند، تحقیقات از داوطلبان در سطح 31 استان و 163 شهرستان توسط رابطین محترم استان‌ها، مصاحبه داوطلبان توسط مصاحبه‌گران آموزش دیده و مورد تأیید هیات عالی گزینش، ارزیابی پرونده گزینش، صدور رأی توسط اعضای هسته گزینش، اعلام رأی هسته گزینش در تاریخ 94/4/23»

مختارپور در ادامه این یادداشت ضمن تشریح وضعیت 283 داوطلب معرفی شده به کمیته بررسی آزمون 91 نهاد، از استخدام 263 نفر از این تعداد به صورت پیمانی خبر داد و خاطرنشان کرد: با اشتغال یک نفر از داوطلبین به صورت قراردادی یک ساله موافقت به عمل آمده و 3 نفر از داوطلبان نیز با توجه به بند 2 ماده 2 قانون گزینش (التزام عملی به احکام اسلامی) واجد شرایط عمومی تشخیص داده نشده‌اند و در نتیجه با اشتغال آنها موافقت به عمل نیامده است.

دبیرکل نهاد در بخش دیگری از یادداشت بیست و ششم خود ضمن اشاره به عدم دریافت پاسخ استعلام 9 نفر از داوطلبان از مراجع ذیصلاح، اقدام در خصوص وضعیت استخدامی آنها را بلافاصله پس از دریافت پاسخ استعلام عنوان و اضافه کرد: «طبق پیگیری‌های انجام شده حداکثر تا بیستم مردادماه، نتیجه مربوط به این 9 نفر که بنا بر شواهد موجود اکثریت قریب به اتفاق آنان پذیرفته خواهند شد، اعلام می شود.»

وی همچنین با اعلام انصراف 7 نفر از داوطلبان در اشتغال در نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور یادآور شد: «از امروز تا پانزدهم مرداد ماه سال جاری دعوت نامه های مربوط به حضور در نهاد و انجام مراحل اداری استخدام برای پذیرفته شدگان ارسال می شود و سپس تمامی آنها در همایش توجیهی ـ آموزشی یک روزه در تهران شرکت و پس از آن شروع به خدمت خواهند کرد.»

مختارپور در پایان این یادداشت ضمن تشکر از مدیر و اعضای هسته گزینش نهاد، مدیرکل دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مصاحبه‌گران و همکاران و با تبریک به تمامی افرادی که با انجام این مراحل به نهاد خواهند پیوست، حضور و فعالیت صادقانه آنها در این نهاد فرهنگی را موجب رشد و تعالی فردی آنان و بهره مندی موثر نهاد از خدمات آنان دانست.

بیست و ششمین یادداشت دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور روز دوشنبه بیست و نهم تیر در پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر شده است.

متن کامل یادداشت دبیرکل نهاد و لیست پذیرفته شدگان نهایی را  مشاهده کنید.

 خبر 22 تیر 94 استخدام: زمان اعلام نتایج بررسی آزمون 1391 مشخص شد

روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با صدور اطلاعیه‌ای از انتشار نتایج بررسی هسته گزینش نهاد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، مطابق این اطلاعیه با پایان یافتن بررسی روند قانونی جذب، نتایج نهایی بررسی پذیرفته‌شدگان آزمون سال 1391 نهاد از سوی هسته گزینش نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در اولین روز پس از تعطیلات عید سعید فطر و از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اعلام می‌شود.گفتنی است اطلاع رسانی در خصوص استخدام، برگزاری آزمون‌ها و جزئیات آن، تنها از طریق پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور منتشر می‌شود.

اطلاعيه درخصوص تمديد مهلت ثبت نام در آزمون‌ استخدامي نهاد کتابخانه‌های عمومي كشور سال‌ 1394

به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون‌ استخدامي نهاد کتابخانه‌های عمومي كشور سال‌ 1394مي‌رساند، به منظور فراهم نمودن تسهيلات بيشتر براي آن دسته از داوطلباني كه تا تاريخ 94/04/21 براي ثبت نام اقدام ننموده‌اند، ترتيبي اتخاذ گرديده تا روز سه شنبه مورخ 94/04/23 بتوانند نسبت به ثبت نام و يا ويرايش اطلاعات خود اقدام نمايند لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق اطلاعيه ثبت نام (اطلاعيه از طريق سايت سازمان قابل دسترسي است ) و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به سايت سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني www.sanjesh.org مراجعه و نسبت به ثبت نام درآزمون استخدامي نهاد کتابخانه‌های عمومي كشور سال‌ 1394 كشور اقدام نمايند.

بر اساس مصوبه هیات ‌امنای نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور مصوب 1393/12/18، اين نهاد به ‌منظور تكميل نيروهاي متخصص و مورد نیاز خود، از طريق برگزاري آزمون (امتحان و مسابقه) و انجام گزينش، از ميان افراد واجد شرايط در رشته شغلي كتابدار دعوت به همكاري می‌کند. بدین‌وسیله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در اين آزمون می‌رساند كه ثبت‌نام منحصراً به‌صورت اينترنتي از طريق سايت سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org از روز يكشنبه مورخ 94/04/14 آغاز و در روز يكشنبه مورخ 94/04/21 پايان مي‌پذيرد.
لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته ‌شده و پس از مطالعه شرايط و ضوابط عمومي و اختصاصي آزمون و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات موردنیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمايند.

شرایط عمومی استخدام:
1) تدين به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي.
2) داشتن تابعيت جمهوري اسلامي ايران.
3) التزام به قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
4) اعتقاد قلبي و التزام عملي به نظام مقدس جمهوري اسلامي و اصل ولايت مطلقه فقيه.
5) گواهي انجام خدمت دوره ضرورت يا معافيت قانوني دائم براي آقايان.
توضيح: كارت يا برگ معافيت موقت موردپذیرش نیست و تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی، باید قبل از 31/06/94 باشد.
6) داوطلبان نبايد از مستخدمين رسمي، ثابت و پيماني دستگاه‌های اجرايي و يا بازخريد خدمت آن‌ها باشند.
7) نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر.
8) داوطلبان نبايد از جمله افرادي باشند كه به‌ موجب آراء مراجع قضائي و ذيصلاح، از خدمات دولتي منع شده باشند.
9) داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شود.
10) عدم اعتياد به دخانيات و مواد مخدر.
11) احراز صلاحیت‌های عمومی به تائید گزینش.
شرایط اختصاصی استخدام:
1) داشتن حداقل مدرك تحصيلي كارشناسي و يا مدارك بالاتر در رشته‌هاي تحصيلي كتابداري (كليه گرایش‌ها)، علوم کتابداری و اطلاع­رسانی (كليه گرایش‌ها) و علم اطلاعات و دانش­­شناسی (كليه گرایش‌ها)، صادره از يكي از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی مورد تائید وزارت علوم تحقيقات و فناوري/ بهداشت، درمان و آموزش پزشكي يا دانشگاه آزاد اسلامی.
 2) داشتن حداقل سن 20 سال تمام (متولدين 74/06/31 و قبل از آن) و حداكثر سن براي دارندگان مدرك تحصيلي كارشناسي 36 سال (متولدين 58/06/31 و بعد از آن)، كارشناسي ارشد 38 سال (متولدين 56/06/31 و بعد از آن) و دكتري 40 سال (متولدين 54/06/31 و بعد از آن).
 تبصره: موارد ذیل به ‌شرط ارائه تائیدیه­های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:
الف) جانبازان و آزادگان، فرزندان و همسر شهدا، فرزندان و همسر جانبازان 25% به بالا و فرزندان و همسر آزادگانی که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند و رزمندگان باسابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه از شرط حداکثر سن معاف هستند.
ب) خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان 5 سال.
ج) رزمندگان كمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به ميزان مدت حضور در جبهه.
د) مدت خدمت سربازی.
ه) داوﻃﻠﺒﺎﻧﻲ ﻛﻪ به ‌صورت غیر رسمی و تمام ‌وقت در دستگاه‌های اجرايي از تاريخ 1357/11/22 به خدمت اشتغال داشته‌اند، ﺑﻪ ﻣﻴﺰان ﻣﺪت ﺧﺪﻣﺖ غیر رسمی آنها.
3) دارا بودن حداقل معدل 12 در مدرك تحصيلي يا گواهي موقت پايان تحصيلات براي داوطلبان با مدرك كارشناسي و حداقل معدل 14 براي داوطلبان با مدرك كارشناسي ارشد و حداقل معدل 16 براي داوطلبان با مدرك تحصيلي دكتري.
تبصره: مدارك فارغ‌ التحصیلان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزشي خارج از كشور، بر اساس ضوابط ارزشيابي وزارت علوم، تحقيقات و فناوري / بهداشت درمان و آموزش پزشكي (در زمان ثبت‌نام) معتبر خواهد بود.
4) ارائه تعهد محضري مبني بر اشتغال در تمامي مناطق شهرستان ثبت‌نامي و كتابخانه موردنظر نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور پس از پذيرش قطعي به مدت حداقل ده سال از زمان استخدام.
5) بومي بودن در سطح استان محل تقاضا براي داوطلبان مرد و بومي بودن در سطح شهرستان محل تقاضا براي داوطلبان زن الزامي است.
تبصره: به داوطلبي بومي گفته می‌شود كه حداقل داراي يكي از ویژگی‌های زير باشد:
الف- شهرستان يا استان محل تولد داوطلب يا همسر وي با شهرستان يا استان محل مورد تقاضا براي استخدام يكي باشد.
ب- همسر و فرزندان كارمندان رسمي و پيماني دولت و يا نيروهاي مسلح (اعم از شاغل و يا بازنشسته) كه شهرستان يا استان  محل خدمت فعلي يا بازنشستگي والدين يا همسر داوطلب با شهرستان يا استان محل مورد تقاضا براي استخدام آنان يكي باشد.
ج- داوطلب حداقل چهار سال از سنوات تحصيلي (ابتدايي، راهنمايي، دبيرستان و يادانشگاه) را به‌ صورت متوالي يا متناوب درشهرستان و يا استان محل مورد تقاضا براي استخدام طي كرده باشد.
د- داوطلب يا پدر، مادر و يا همسر وي، حداقل چهار  (4) سال سابقه پرداخت حق بيمه در شهرستان و يا استان محل مورد تقاضا براي استخدام را داشته باشند.  (پرداخت حق بيمه به مدت تعیین‌ شده صرفاً توسط يكي از موارد مذكور قابل احتساب است).
توجه: داوطلبان موضوع اين بند بايستي مدارك لازم را به همراه مدارك مورد نیاز در زمان مقرر ارائه نمايند.
6) کتابداران انجمنی، روستایی و يا ساير كاركنان قراردادي نهاد كه شرايط اوليه را دارا باشند، در صورت دارا بودن ديگر شرايط ذکرشده در اين اطلاعيه، می‌توانند در آزمون نهاد شركت نمايند و براي داوطلباني كه قبل از تاريخ 94/01/01 با نهاد کتابخانه‌ها آغاز به همكاري كرده باشند و در آزمون شركت نمايند، در صورتی‌ که حدنصاب نمره آزمون را كسب نمايند، به ازای هرسال سابقه خدمت دو درصد و حداكثر بيست درصد نمره كل اكتسابي به نمرات آزمون اين داوطلبان افزوده خواهد شد.
تبصره 1: تعريف كتابداران انجمني، روستايي و كاركنان قراردادي به شرح ذيل است:
كتابدار انجمني: كتابداران انجمني به كتابداراني گفته می‌شود كه با اداره كل امور کتابخانه‌های استان محل خدمت خود قرارداد بر اساس قانون کاردارند و حقوق آن‌ها از محل انجمن استان پرداخت می‌شود.
كتابدار روستايي: كتابداران روستايي به كتابداراني گفته می‌شود كه بر اساس تقسيمات كشوري محل خدمت آن‌ها در کتابخانه‌های روستايي است و بر اساس شیوه‌نامه جذب نيروي انساني براي کتابخانه‌های روستايي، در قالب قرارداد ساعتي با نهاد همكاري می‌کنند.
كاركنان قراردادي: كاركنان قراردادي به كاركناني گفته می‌شود كه به‌موجب قرارداد، به‌طور موقت براي مدت معين و كار مشخص به‌صورت خريد خدمت در نهاد به كار گرفته‌شده‌اند.
تبصره 2: سنوات كمتر از یک سال قابل‌محاسبه نخواهد بود.
تبصره 3: در شهرستان‌هایی كه اعلام ظرفيت پذيرش ندارد، كتابداران انجمني، روستايي و كاركنان قراردادي شاغل در اين شهرستان‌ها، می‌توانند در ساير شهرستان‌هاي همان استان، بدون توجه به گزینه‌ی بومي بودن، شركت كنند. محل خدمت اين دسته از شرکت‌کنندگان، شهرستان محل ثبت‌نام خواهد بود. لذا شرط بومي بودن براي کتابداران انجمنی، روستایی و كاركنان قراردادي زن در صورت عدم نياز شهرستان محل خدمت كنوني، بومي بودن در سطح استان محل تقاضا است.
تبصره 4: نهاد کتابخانه های عمومی کشور می­تواند در زمان شروع به کار پذيرفته شدگان نهایی حسب مورد، نسبت به جابجايي نيروی انسانی در سطح استان با توجه به کمبود نيرو و کتابخانه های جديدالتأسيس اقدام نمايد.
7) كسب موفقيت در آزمون كتبي و مراحل گزينش.
8) به‌ منظور احراز مهارت‌های پايه و عمومي فناوري اطلاعات افراد واجد شرايط جهت استخدام در مشاغل تخصصي، كارشناسي و بالاتر موضوع تبصره دو ماده (42) قانون مديريت خدمات كشوري، پذیرفته‌شدگان نهايي موظف‌اند حداكثر يك ماه پس از اعلام تائید گزينش، مدارك مربوط به كسب مهارت‌های هفت‌گانه (ICDL) صادره از مراكز و مؤسسات تائید صلاحيت شده سازمان مديريت و برنامه‌ریزی كشور را ارائه نمايند.
تذكر مهم 1: ملاك عمل براي محاسبه تاريخ گواهي فراغت از تحصيل، معافيت دائم و پايان خدمت نظام‌وظیفه و محاسبه سن داوطلبان 94/06/31 است.
تذكر مهم 2: كساني كه فاقد گواهی‌نامه‌های مذكور می‌باشند و يا گواهی‌نامه آنان از مراكز تعيين صلاحيت شده نمی‌باشند موظف‌اند دریکی از مراكز تعیین‌شده كه در بخش» اعتبار سنجي مؤسسات آموزشي« با عنوان» مؤسسات تعيين صلاحيت شده« سايت مركز آموزش مديريت دولتي با آدرس www.smtc.ac.ir قابل‌مشاهده است، پس از شركت در آزمون تعيين سطح، گواهی‌نامه مذكور را ارائه نمايند.
.
مراحل ثبت‌نام:
1- مراجعه به سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشاني: www.sanjesh.org
2- تكميل فرم تقاضانامه­ ي الكترونيكي در سايت مذكور.
3- ارسال عكس: داوطلب می‌بایست يك قطعه عكس با مشخصات ذيل اسكن و در قسمت مربوط بارگذاري نمايد.
عكس 4×3 كه در سال جاري گرفته‌شده باشد (عكس تمام‌رخ).
عكس اسكن شده بايد با فرمت JPG باشد.
اندازه عكس اسكن شده بايد حداكثر 400×300 پيكسل و حداقل 300×200 پيكسل باشد.
تصوير داوطلب بايد واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لكه باشد.
حجم فايل ذخیره‌شده عكس نبايد از 70 کیلوبایت بيشتر باشد.
حاشیه‌های زائد عكس اسكن شده بايد حذف‌شده باشد.
حتی‌الامکان عکس‌ها سیاه‌وسفید و يا در صورت رنگي بودن داراي زمينه سفيد باشد.
تبصره 1: اسكن عكس ا زروي کارت‌های شناسايي (كارت ملي، شناسنامه و…) قابل‌قبول نیست و داوطلبان لازم است از اصل عكس و مطابق با توضيحات فوق اقدام به اسكن نمايند.
تبصره 2: عكس خواهران بايد باحجاب و صورت كامل آنان مشخص باشد.
تبصره 3: درصورت ارسال عكس غیر معتبر، ثبت‌نام داوطلب باطل‌ شده وحق شركت در آزمون از وي سلب می‌گردد.
پرداخت هزینه ثبت‌نام به‌صورت اینترنتي: داوطلبان لازم است به‌وسیله کارت‌های عضو شبکه بانکی شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است، با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشاني www.sanjesh.org و پرداخت مبلغ 450.000 (چهارصد و پنجاه‌هزار) ریال به‌عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون نهاد کتابخانه‌های عمومي كشور، نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.
زمان برگزاري آزمون و نحوه دريافت كارت شركت در آزمون:
كارت شركت در آزمون از روز سه‌شنبه مورخ 94/06/03 براي مشاهده و پرينت بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور به نشانيwww.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه تاريخ 94/06/06 در مکان‌هایی كه متعاقباًاعلام می‌گردد برگزار خواهد شد.
ساعت شروع برگزاري آزمون و محل برگزاري آزمون در هنگام پرينت كارت به آگاهي داوطلبان خواهد رسيد.
احصاء مجموع نمرات و رتبه داوطلبان:
شرط اوليه انتخاب داوطلبان استخدام جهت معرفي به‌گزینش، به شرح ذيل است:
– پس از برگزاري آزمون، نمرات داوطلبان به تفكيك هر يك از مواد امتحاني آزمون احصاء شده و مجموع نمرات به دست می‌آید.
– اولويت، كسب حدنصاب آزمون يعني پنجاه‌ درصد (50%) نمره كل آزمون بوده و در صورت عدم احراز حدنصاب در شهرستان انتخابي و عدم تكميل ظرفيت در آن شهرستان، جذب از طريق مسابقه بر اساس رتبه‌های اعلامي صورت می‌پذیرد.
گزينش:
 پذیرفته‌شدگان آزمون پس از طي گزينش، به همكاري دعوت خواهند شد.
امتيازات و سهمیه‌های قانوني:

1- 25 درصد (25%) سهميه استخدامي به ايثارگران شامل جانبازان، آزادگان فاقد شغل و فرزندان و همسران شهدا و فرزندان و همسران جانبازان بیست‌وپنج درصد و بالاتر و فرزندان و همسران آزادگان داراي يك سال و بالاي یک سال اسارت و خواهر و برادر شهيد كه توسط بنياد شهيد و امور ايثارگران به نهاد معرفي شوند، در صورت شركت در آزمون و به‌شرط دارا بودن شرايط مندرج در آگهي، بر اساس قانون مربوطه اختصاص می‌یابد.
2- پنج درصد (5%) سهميه استخدامي به رزمندگان باسابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه‌ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زير بیست‌وپنج درصد (25%) و فرزندان آزادگان كمتر از یک سال اسارت، در صورت شركت در آزمون و به‌شرط دارا بودن شرايط مندرج در آگهي، بر اساس قانون مربوطه اختصاص می‌یابد

منابع آزمون:
سؤالات آزمون به‌منظور سنجش توانمندي و سطح دانش عمومي متقاضيان رشته شغلي كتابداري، بر اساس سرفصل­ها و منابع ذيل تعيين می‌شود:
جدول شماره (1) – سرفصل‌ها و منابع آزمون نهاد
سرفصل
منابع
خدمات عمومی
1- ادبیات کودکان و نوجوانان و ترویج خواندن (مواد و خدمات کتابخانه­ای برای کودکان و نوجوانان)، ثریا قزل‌ایاغ، ناشر: سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه­ها (1383).
2- خدمت عالي به مشتري: راهنماي عملي براي كتابداران (1391)، نوشته دارلين واينگايند، ترجمه مرضيه هدايت و مريم جابر. انتشارات سمت.
3- كتابخانه­هاي عمومي و مدارس: توسعه همبستگي­هاي نهادي، تألیف ناتالي ريف زيارنيك، ترجمه دكتر مهرداد نيكنام، ناشر: نهاد كتابخانه­هاي عمومي كشور، (1390).
4- آموزش سواد اطلاعاتي؛ مفاهيم، روش­ها و برنامه­ها، تألیف مهري پريرخ. نشر كتابدار.
خدمات مرجع
 1- اصول و خدمات مرجع در کتابخانه­ها و مراکز اطلاع­رسانی، تألیف محمدحسین دیانی، مشهد: انتشارات کتابخانه­هاي رایانه­ای، 1387.
2- جستجوي اطلاعات علمي ـ پژوهشي در منابع چاپي و الكترونيكي. تألیف محمدرضا داور پناه. تهران: انتشارات دبيزش، 1382.
اخلاق حرفه­اي
1- اخلاق حرفه­اي كتابداران و اطلاع­رسانان. تألیف انجمن علمي كتابداري شاخه قم. نشر كتابدار، 1392.
مديريت كتابخانه
1- مديريت كتابخانه و نظام اطلاع­رساني. نوشته موهيندر سينق. ترجمه دكتر غلامرضا فدائي. تهران: نهاد كتابخانه­هاي عمومي كشور، چاپ دوم، 1388.
سازمان‌دهی
1- فهرست­نويسي؛ اصول و روش­ها. تألیف سيد مهدي طاهري و رحمت­الله فتاحي. تهران: نشر كتابدار، 1391.
اطلاعات، ارتباطات و فناوري اطلاعات
1- فناوري اطلاعات و ارتباطات؛ اصول و كاربرد. تألیف ربابه فرهادي. تهران: نشر كتابدار، 1390.
2- فناوري اطلاعات، مفاهيم و كاربردها. تألیف كنت سي. لاودن و جين پي. لاودن. ترجمه حميد محسني. ويراست سوم. نشر كتابدار، 1392.
3- اطلاعات و ارتباطات؛ مفاهيم، كاربردها و جغرافياي سياسي. تألیف اسدالله آزاد. تهران: نشر كتابدار، 1386.
تذكرات:
1- با توجه به اينكه مدارك متقاضيان استخدام توسط نهاد کتابخانه‌ها، پس از تعيين نمرات داوطلبان در آزمون بررسي خواهد شد، لذا درصورتی‌که مدارك داوطلبان مغاير با شرايط مندرج در اين آگهي و همچنين اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت‌نامی ‌باشد، هیچ‌گونه حقي براي متقاضي ايجاد نخواهد كرد و در هر مرحله از آزمون (شامل اعلام نتايج اوليه، گزينش و حتي در صورت پذيرش نهايي) چنانچه مشخص شود داوطلب مداركي خلاف واقع ارائه نموده است يا فاقد شرايط مندرج در آگهي است، داوطلب از ادامه روند مراحل جذب محروم شده و در صورت صدور حكم استخدامي حكم مذكور لغو و بلااثر می‌گردد. این‌گونه داوطلبان حق هیچ‌گونه اعتراضي نداشته و تا پنج سال از شرکت در آزمون‌های استخدامی نهاد کتابخانه‌های عمومی كشور محروم خواهند شد.
2- ايثارگران 50 درصد مبلغ ثبت‌نام را می‌پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت كل مبلغ مزبور معاف می‌باشند. لازم به ذكر است كه با توجه به الزام پرداخت مبلغ مذكور به علت ثبت‌نام اينترنتي، واجدين شرايط (ايثارگران) می‌بایست مبلغ مذكور را واريز و پس از هماهنگي و تائيد بنياد شهيد و امور ايثارگران، مبلغ واريزي به ايشان قابل‌استرداد خواهد بود.
3- لازم به توضيح است مدت‌زمان تعیین‌شده براي ثبت‌نام تمديد نمی‌گردد و متقاضيان بايد در مدت‌زمان فوق نسبت به ثبت‌نام اقدام نموده و از موكول نمودن آن به‌روزهای پاياني خودداري نمايند.
4- شركت در آزمون نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور و كسب حدنصاب نمره لازم در آزمون هیچ‌گونه حق استخدامي براي متقاضي ايجاد نمی‌کند و متقاضي با علم به اين موضوع در آزمون نهاد شركت می‌کند.
5- به مدارك دانشجويان و دارندگان مدارك تحصيلي بالاتر و پایین‌تر از مقاطع تحصيلي اعلام‌شده در شرايط احراز مشاغل مذكور در آگهي و همچنين مدارك معادل (به‌استثنای دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي كشور و سازمان مديريت و برنامه‌ریزی كشور و يا معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رئیس‌جمهور وقت كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول‌شده‌اند و گواهي مبني بر امكان ادامه تحصيل در مقاطع بالاتر باارزش علمي دارند) ترتيب اثر داده نخواهد شد.
6- مدارك تحصيلي فارغ‌التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامي در صورت پذيرفته شدن در آزمون حداكثر دو ماه پس از اعلام نتيجه می‌بایست به تائید سازمان مركزي دانشگاه مذكور برسد.
7- داوطلبان می‌توانند كارنامه آزمون را از تاریخ 94/7/25 به بعد از سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org دريافت نمايند.
8- اسامي پذیرفته‌شدگان نهايي از طريق درگاه نهاد به آدرس www.Iranpl.ir به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
جدول شماره 2: ظرفيت پذيرش به تفكيك استان و شهرستان
نام استان
ظرفيت پذيرش در هر شهرستان
آذربایجان شرقی
آذرشهر (1 نفر)، بستان‌آباد (1 نفر)، شبستر (2 نفر)، مراغه (2 نفر)، ملكان (2 نفر)، ميانه‌(2 نفر)، ورزقان (1 نفر)، هريس‌(3 نفر)، هوراند (2 نفر).
آذربایجان غربی‌
اروميه‌(6 نفر)، پلدشت (1 نفر)، چالدران (2 نفر)، سردشت (1 نفر)، شوط (1 نفر)، مهاباد (1 نفر).
اردبيل‌
بيله‌سوار (1 نفر)، خلخال‌(1 نفر)، مشگين‌شهر (1 نفر)، نير (1 نفر).
اصفهان‌
اردستان (2 نفر)، برخوار‌(1 نفر)، بوئین و میاندشت (2 نفر)، تيران‌ و كرون‌(2 نفر)، چادگان (2 نفر)، خميني‌شهر (1 نفر)، خوانسار (2 نفر)، خور و بيابانك (2 نفر)، دهاقان (2 نفر)، سميرم(1 نفر)، شاهين‌شهر و ميمه (1 نفر)‌، شهرضا(1 نفر)، فريدن(2 نفر)، فريدون شهر(2 نفر)، فلاورجان‌(2 نفر)، كاشان‌(2 نفر)، گلپايگان (2 نفر)، لنجان (2 نفر)‌، مباركه (4 نفر)، نائين (2 نفر)، نجف‌آباد (2 نفر)، نطنز(2 نفر).
البرز
اشتهارد (3 نفر)، ساوجبلاغ (1 نفر)، فردیس (1 نفر)، كرج (1 نفر)، نظرآباد (2 نفر).
ايلام‌
آبدانان (1 نفر)، بدره (1 نفر)، سیروان (1 نفر)، ملكشاهي (1 نفر)، مهران‌(1 نفر).
بوشهر
بوشهر (1 نفر)، تنگستان‌(2 نفر)، جم (2 نفر)، دير (1 نفر)، عسلويه (1 نفر)، كنگان (4 نفر)، گناوه‌(1 نفر).
چهارمحال و ‌بختياري‌
اردل‌(1 نفر)، بروجن‌(3 نفر)، سامان (1 نفر)، شهركرد (1 نفر)، فارسان‌(2 نفر)، كوهرنگ (1 نفر)، كيار (2 نفر)، لردگان(2 نفر).
خراسان جنوبی
بشرويه (1 نفر)، زیرکوه (1 نفر)، سرايان (1 نفر)، سربيشه (1 نفر)، قائنات (3 نفر)، نهبندان‌(1 نفر).
خراسان رضوی
تايباد (2 نفر)، تربت‌جام (2 نفر)، جغتاي (1 نفر)، جوين (1 نفر)، چناران (1 نفر)، داورزن (1 نفر)، درگز (2 نفر)، زاوه (1 نفر)، سرخس(1 نفر)،كلات (1 نفر)، گناباد (2 نفر)،
خراسان ‌شمالي
اسفراين (1 نفر)، رازوجرگلان (1 نفر)، گرمه (2 نفر).
خوزستان‌
آغاجاری (3 نفر)، انديكا (1 نفر)، انديمشك (1 نفر)، اهواز (8 نفر)، باغ‌ملك (2 نفر)، باوی (2 نفر)، بندرماهشهر (1 نفر)، بهبهان (3 نفر)، حمیدیه (3 نفر)، خرمشهر (4 نفر)، دزفول (3 نفر)، دشت‌آزادگان (2 نفر)، رامشير (1 نفر)، رامهرمز (3 نفر)، شادگان (2 نفر)، شوش‌(1 نفر)، کارون (1 نفر)، لالي (2 نفر)، مسجدسليمان‌(4 نفر)، هفت‌گل (1 نفر)، هنديجان (3 نفر)، هويزه (2 نفر).
زنجان‌
ايجرود (2 نفر)، زنجان‌(2 نفر)، سلطانیه (2 نفر).
سمنان‌
آرادان (1 نفر)، دامغان‌(1 نفر)، سرخه (2 نفر)، سمنان (2 نفر)، شاهرود(بیارجمند) (1 نفر)، مهدي شهر (1 نفر)، میامی (1 نفر).
سيستان‌ و بلوچستان‌
ايرانشهر (3 نفر)، خاش‌(2 نفر)، زابل (2 نفر)، زهك (1 نفر)، سراوان (1 نفر)، سيب‌ و سوران (1 نفر)، فنوج (1 نفر)، قصرقند (1 نفر)، مهرستان (1 نفر)، میرجاوه (1 نفر)، نيك‌شهر (1 نفر)، هامون (1 نفر)، هيرمند(1 نفر).
فارس‌
استهبان (1 نفر)، بوانات (1 نفر)، خنج (1 نفر)، داراب‌(1 نفر)، زرين‌دشت (2 نفر)، فيروزآباد (2 نفر)، كوار (1 نفر)، سپیدان (1 نفر)، گراش (3 نفر)،‌ لارستان (2 نفر)، لامرد (3 نفر)، مهر (1 نفر).
قزوين‌
آوج (2 نفر)، البرز (5 نفر)، قزوين‌(2 نفر).
قم ‌
قم (10 نفر).
كردستان‌
بانه (2 نفر)، ديواندره‌(1 نفر)، سروآباد (1 نفر)
كرمان‌
ارزوئیه (2 نفر)، بافت‌(1 نفر)، بم (2 نفر)، بردسیر(1 نفر)،  رابر (1 نفر)، راور (2 نفر)، رفسنجان (1 نفر)، رودبارجنوب (1 نفر)، ريگان (2 نفر)، زرند (1 نفر)، سيرجان‌(6 نفر)، فاریاب (2 نفر)، فهرج (2 نفر)، منوجان (1 نفر).
كرمانشاه‌
اسلام‌آبادغرب‌(3 نفر)، ثلاث‌باباجاني (1 نفر)، دالاهو (2 نفر)، صحنه (1 نفر)، قصرشيرين‌(1 نفر)، كنگاور (1 نفر)، هرسين‌(2 نفر).
كهگيلويه‌‌ و بويراحمد
باشت (2 نفر)، بهمئي (1 نفر)، گچساران‌(1 نفر).
گلستان‌
آزادشهر (1 نفر)، راميان (2 نفر)، گالیکش (1 نفر)، گنبدكاووس‌(1 نفر).
گيلان‌
رودبار (1 نفر)، سياهكل (1 نفر)، ماسال (1 نفر).
لرستان‌
ازنا (2 نفر)، اليگودرز (1 نفر)، چگني (1 نفر)، درود (1 نفر)، رومشکان (1 نفر)، سلسله‌(1 نفر).
مازندران‌
آمل (1 نفر)، بابل (1 نفر)، سیمرغ (1 نفر)، كلاردشت (1 نفر)، گلوگاه (1 نفر).
مركزي‌
اراك‌(1 نفر)، خنداب (2 نفر)، دليجان (3 نفر)، زرنديه (1 نفر)، ساوه (2 نفر)، شازند (5 نفر)، فراهان (1 نفر)، كميجان (1 نفر).
هرمزگان‌
ابوموسي (1 نفر)، بشاگرد (1 نفر)، بندرلنگه (1 نفر)، حاجي‌آباد (1 نفر)، خمير (1 نفر)، رودان‌(3 نفر)، قشم‌(2 نفر)، ميناب (2 نفر)، بستک(1 نفر)، جاسک(1 نفر)، بندرعباس(1 نفر).
همدان‌
بهار (1 نفر)، تويسركان (2 نفر)، فامنين (1 نفر)، كبودرآهنگ (1 نفر)، همدان‌(2 نفر).
يزد
اردكان‌(1 نفر)، بهاباد (1 نفر)، تفت (1 نفر)، مهريز (1 نفر)، يزد (1 نفر).
جدول شماره 3: نام و کد استان، نام و کد شهرستان محل اقامت
نام استان
کد
استان
نام و کد شهرستان
آذربایجان شرقی
10
آذرشهر (1001)، اسكو (1005)، اهر (1006)، بستان‌آباد (1009)، بناب‌(1010)، تبريز (1012)، جلفا (1014)، چاراويماق‌(1016)، خداآفرین (1025)، سراب (1017)، شبستر (1021)، عجب‌شير (1023)، كليبر (1026)، مراغه (1028)، مرند (1029)، ملكان (1032)، ميانه‌(1036)، ورزقان (1038)، هريس‌(1040)، هوراند (1007)، هشترود (1041).
آذربايجان ‌غربي‌
11
اروميه‌(1104)، اشنويه‌(1106)، بوكان (1109)، پلدشت (1111)، پيرانشهر (1113)، تكاب (1115)، چالدران (1117)، چايپاره (1119)، خوي (1123)، سردشت (1124)، سلماس (1127)، شاهين‌دژ (1129)، شوط (1131)، ماكو (1133)، مهاباد (1135)، مياندوآب (1138)، نقده (1140).
اردبيل‌
12
اردبيل‌(1202)، بيله‌سوار (1205)، پارس‌آباد (1208)، خلخال‌(1211)، سرعين (1201)، كوثر (1213)، گرمي‌(1215)، مشگين‌شهر (1219)، نمين‌(1222)، نير (1225).
اصفهان‌
13
آران‌وبيدگل‌(1302)، اردستان (1304)، اصفهان (1310)، برخوار‌(1312)، بوئین میاندشت (1325)، تيران‌ و كرون‌(1314)، چادگان (1316)، خميني‌شهر (1317)، خوانسار (1318)، خور و بيابانك (1340)، دهاقان (1321)، سميرم‌‌(1320)، شاهين‌شهر و ميمه (1322)‌، شهرضا (1324)، فريدن (1326)، فريدونشهر (1327)، فلاورجان‌(1329)، كاشان‌(1332)، گلپايگان (1334)، لنجان (1336)‌، مباركه (1338)، نائين (1341)، نجف‌آباد (1342)، نطنز (1345).
البرز
40
اشتهارد (4007)، ساوجبلاغ (4003)، طالقان (4005)، فردیس (4012)، كرج (4008)، نظرآباد (4010).
ايلام‌
14
آبدانان (1403)، ايلام‌(1405)، ايوان (1407)، بدره (1408)، دره‌‌شهر (1410)، دهلران‌(1412)، سیروان (1414)، چرداول (1415)، ملكشاهي (1419‌)، مهران‌(1418).
بوشهر
15
بوشهر (1502)، تنگستان‌(1504)، جم (1506)، دشتستان‌(1511)، دشتي (1514)، دير (1516)، ديلم (1518)، عسلويه (1519)، كنگان (1520)، گناوه‌(1522).
تهران‌
16
اسلامشهر (1602)، بهارستان (1610)، پاكدشت (1604)، پردیس (1616)، پیشوا (1633)، تهران (1607)، دماوند (1609)، رباط‌كريم (1612)، ري‌(1615)، شميرانات (1620)، شهريار (1624)، فيروزكوه‌(1627)، قدس (1623)، قرچک (1635)، ملارد (1625)، ورامين (1636).
چهارمحال و ‌بختياري‌
17
اردل‌(1701)، بروجن‌(1705)، بن (1706)، سامان (1707)، شهركرد (1709)، فارسان‌(1710)، كوهرنگ (1712)، كيار (1713)، لردگان‌(1717).
خراسان‌جنوبي
18
بشرويه (1810)، بيرجند (1802)، خوسف (1801)، درميان (1805)، زیرکوه (1813)، سرايان (1807)، سربيشه (1808)، طبس‌(1825)، فردوس‌(1811)، قائنات (1815)، نهبندان‌(1818).
خراسان‌رضوي
19
باخرز (1908)، بجستان (1901)، بردسكن (1905)، بينالود (1906)، تايباد (1909)، تربت‌جام (1916)، تربت‌حيدريه‌(1922)، جغتاي (1923)، جوين (1926)، چناران (1928)، خليل‌آباد (1930)، خواف‌(1934)، خوشاب (1941)، داورزن (1942)، درگز (1937)، رشتخوار (1940)، زاوه (1920)، سبزوار (1945)، سرخس (1947)، فريمان (1949)، فیروزه (1912)، قوچان (1951)، كاشمر (1953)، كلات (1955)، گناباد (1957)، مشهد (1960)، مه‌ولات (1962)، نيشابور (1965).
خراسان‌شمالي
20
اسفراين (2002)، بجنورد (2005)، جاجرم (2008)، رازوجرگلان (2003)، شيروان‌(2011)، فاروج (2013)، گرمه (2017)، مانه‌وسملقان (2016).
خوزستان‌
21
آبادان (2102)، آغاجاری (2121)، اميديه (2104)، انديكا (2107)، انديمشك (2109)، اهواز (2112)، ايذه (2115)، باغ‌ملك (2117)، باوی (2110)، بندرماهشهر (2120)، بهبهان (2124)، حمیدیه (2111)، خرمشهر (2125)، دزفول (2129)، دشت‌آزادگان (2131)، رامشير (2132)، رامهرمز (2134)، شادگان (2135)، شوش‌(2138)، شوشتر (2140)، کارون (2166)، گتوند (2142)، لالي (2144)، مسجدسليمان‌(2146)، هفت‌گل (2148)، هنديجان (2150)، هويزه (2151).
زنجان‌
22
ابهر (2202)، ايجرود (2204)، خدابنده‌(2208)، خرمدره (2209)، زنجان‌(2212)، سلطانیه (2201)، طارم (2214)، ماه‌نشان‌(2216).
سمنان‌
23
آرادان (2309)، دامغان‌(2302)، سرخه (2303)، سمنان (2304)، شاهرود (2307)، گرمسار (2311)، مهدي‌شهر (2313)، میامی (2308).
سيستان‌ و بلوچستان‌
24
ايرانشهر (2403)، چابهار (2406)، خاش‌(2408)، دلگان (2411)، زابل‌(2414)، زاهدان‌(2418)، زهك (2422)، سراوان (2425)، سرباز (2429)، سيب‌سوران (2430)، فنوج (2437)، قصرقند (2438)، كنارك (2433)، مهرستان (2416)، میرجاوه (2419)، نیم‌روز (2446)، نيك‌شهر (2440)، هامون (2448)، هيرمند (2435).
فارس‌
25
آباده (2501)، ارسنجان‌(2502)، استهبان (2504)، اقليد (2507)، بوانات (2509)، پاسارگاد (2510)، جهرم (2515)، خرامه (2581)، خرم‌بيد (2516)، خنج (2519)، داراب‌(2522)، رستم (2524)، زرين‌دشت (2526)، سپيدان‌(2528)، سروستان (2531)، شيراز (2536)، فراشبند (2538)، فسا (2541)، فيروزآباد (2543)، قيروكارزين (2546)، كازرون (2551)، كوار (2535)، گراش (2557)،‌ لارستان (2558)، لامرد (2561)، مرودشت (2565)، ممسني (2568)، مهر (2571)، ني‌ريز (2576).
قزوين‌
26
آبيك (2602)، آوج (2606)، البرز (2604)، بوئين‌ زهرا (2610)، تاكستان (2614)، قزوين‌(2619).
قم ‌
27
قم (2704).
ادامه جدول شماره 3: نام و کد استان، نام و کد شهرستان محل اقامت
كردستان‌
28
بانه (2802)، بيجار (2807)، دهگلان (2809)، ديواندره‌(2812)، سروآباد (2814)، سقز (2817)، سنندج‌(2819)، قروه‌(2822)، كامياران (2823)، مريوان‌(2827).
كرمان‌
29
ارزوئیه (2901)، انار (2915)، بافت‌(2903)، بردسير (2905)، بم (2908)، جيرفت (2912)، رابر (2902)، راور (2914)، رفسنجان (2918)، رودبارجنوب (2921)، ريگان (2923)، زرند (2924)، سيرجان‌(2927)، شهربابك (2929)، عنبرآباد (2932)، فاریاب (2943)، فهرج (2907)، قلعه‌گنج (2934)، كرمان (2940)، كوه‌بنان (2942)، كهنوج‌(2944)، منوجان (2946)، نرماشیر (2909).
كرمانشاه‌
30
اسلام‌آبادغرب‌(3002)، پاوه‌(3004)، ثلاث‌باباجاني (3007)، جوانرود (3009)، دالاهو (3011)، روانسر (3013)، سرپل‌ذهاب (3014)، سنقر (3016)، صحنه (3018)، قصرشيرين‌(3020)، كرمانشاه (3024)، كنگاور (3025)، گيلان‌غرب (3027)، هرسين‌(3029).
كهگيلويه‌‌ و بويراحمد
31
باشت (3115)، بويراحمد (3103)، بهمئي (3105)، چرام (3110)، دنا (3108)، كهگيلويه (3114)، گچساران‌(3116)، لنده (3113).
گلستان‌
32
آزادشهر (3202)، آق‌قلا (3203)، بندرگز (3205)، تركمن (3208)، راميان (3210)، علي‌آباد (3212)، كردكوي‌(3213)، كلاله‌(3215)، گالیکش (3222)، گرگان‌(3217)، گميشان (3207)، گنبدكاووس‌(3219)، مراوه‌تپه (3221)، مينودشت‌(3223).
گيلان‌
33
آستارا (3302)، آستانه‌اشرفيه‌(3304)، املش (3306)، بندرانزلي (3307)، رشت (3313)، رضوانشهر (3315)، رودبار (3319)، رودسر (3323)، سياهكل (3325)، شفت‌(3327)، صومعه‌سرا (3329)، طوالش‌(3334)، فومن (3336)، لاهيجان‌(3338)، لنگرود (3341)، ماسال (3343).
لرستان‌
34
ازنا (3402)، اليگودرز (3405)، بروجرد (3407)، پلدختر (3408)، چگني (3418)، خرم‌آباد (3413)، دلفان‌(3415)، دورود (3417)، دوره (3418)، رومشکان (3424)، سلسله‌(3422)، كوهدشت (3427).
مازندران‌
35
آمل (3503)، بابل (3509)، بابلسر (3512)، بهشهر (3513)، تنكابن (3517)، جويبار (3520)، چالوس‌(3522)، رامسر (3523)، ساري‌(3527)، سوادكوه‌(3530)، سوادکوه شمالی (3529)، سیمرغ (3533)، عباس‌آباد (3516)، فريدون‌كنار (3532)، قائم‌‌شهر (3534)، كلاردشت (3521)، گلوگاه (3536)، محمودآباد (3538)، میاندورود (3528)، نكا (3539)، نور (3543)، نوشهر (3545).
مركزي‌
36
آشتيان (3603)، اراك‌(3602)، تفرش‌(3605)، خمين‌(3607)، خنداب (3609)، دليجان (3610)، زرنديه (3612)، ساوه (3613)، شازند (3617)، فراهان (3604)، كميجان (3618)، محلات (3620).
هرمزگان‌
37
ابوموسي (3702)، بستك (3705)، بشاگرد (3715)، بندرعباس (3709)، بندرلنگه (3712)، پارسيان (3714)، جاسك‌(3717)، حاجي‌آباد (3720)، خمير (3722)، رودان‌(3726)، سيريك (3728)، قشم‌(3730)، ميناب (3734).
همدان‌
38
اسدآباد (3801)، بهار (3804)، تويسركان (3806)، رزن (3809)، فامنين (3822)، كبودرآهنگ (3812)، ملاير (3816)، نهاوند (3820)، همدان‌(3823).
يزد
39
ابركوه (3902)، اردكان‌(3905)، بافق‌(3907)، بهاباد (3906)، تفت (3908)، خاتم (3910)، صدوق‌(3913)، مهريز (3917)، ميبد (3918)، يزد (3920).

 

 

 

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور

سوالات استخدامی نهاد کتابخانه های عمومی

لینک ثبت نام

آرشیو استخدام نهاد کتابخانه های عمومی کشور

دیدگاه ها (2,462)

 1. 118می‌گه:

  سلام دوستان قبولی 91 لطفا از هر استانی هستین اعلام کنین که حقوقتان را از اول مهر تمام وکمال دریافت کردین یانه؟

  به ما که برای مهرماه تا به حال چیزی نداده ان

  • یکی از 282 نفرمی‌گه:

   سلام . به ما هم حقوق مهرو ندادن . شما از کدوم استانید.به تهرانی ها تمام و کمال دادن.

 2. بارانمی‌گه:

  سلام دوستان
  بعداینکه راجب اون شش تا استان گفتن بهم زنگ زدن و گفتن فرم پر کنم و معرف معرفی کنم. اگه شما هم رفتین لطفا بیاین و بگید از کدوم استان هستین.
  مازندران و اردبیل میدونم رفتن
  شماهم هر وقت رفتین لطفا اطلاع رسانی کنید
  تشکر

  • ممی‌گه:

   سلام باران.تا اونجایی که من اطلاع دارم تبریز و خراسان جنوبی و گلستان ویکی از شهرهای غربی کشور هم بهشون زنگ زدن.یکی که نفر دوم بود بهش گفته بودن که جزء ذخیره هاس و در صورتی نفر دوم قبول میشه که نفر اول در تحقیقات و گزینش تایید نشه.

  • ماهورمی‌گه:

   سلام باران جان
   مرسی که اومدی اطلاع دادی
   سوال و جوابی هم کردن ازت؟ یا فقط معرف معرفی کردی؟

 3. نسیممی‌گه:

  سلام. بخدا این جزوه خیلی سخته چرا مارو انقدر اذیت میکنن گریم گرفته نگاش میکنم آخه چندبار امتحان و آزمون

 4. سعیدمی‌گه:

  چطور مال مال شش منبع هستش ؟

 5. 91می‌گه:

  سلام و خسته نباشید خدمت همه همکاران مخصوصا همکاران91
  امروز از منبع موثق شنیدم که سوال های آزمون سه شنبه تستی و تشریحی است.
  طبق نامه ای که به ادارات زده اند 4 منبع اول تستی(1-قانون مدیریت خدمات کشوری2.ساختار نظام جمهوری.3آشنایی با نهاد کتابخانه های عمومی کشور و 4اخلاق حرفه ای) و 3 منبع آخر تشریحی(1-مکاتبات اداری.2آشنایی با قانون تاسیس کتابخانه های عمومی کشور و 3فرهنگ سازمانی) است. واحد برگزار کننده آزمون حراست استان هست.
  ان شاء الله همگی موفق باشید.

 6. سعیدمی‌گه:

  سلام
  بلاخره معلوم شد چطوریه ازمون بدو خدمت
  تستی
  تشریحی
  اینترنتی
  ….
  کسی خبر دقیقی ندارد.

  • 282می‌گه:

   سلام خیلی مطالب زیاده اون توی دهه ی فجرمابخونیم یابرنامه اجراکنیم کاش تاریخش عوض بشه

   • بی نام2می‌گه:

    دقیقا موافقم از دیروز برنامه های دهه فجر شروع شده و بعید میدونم برسیم بخونیم
    حداقل تستی هم نزاشتن . تشریحی هم هست
    من که کل جزوه رو پرینت میکنم با خودم میبرم از روش مینویسم

  • بی نام2می‌گه:

   یک برگ پاسخنامه تستی
   سه برگ پاسخنامه تشریحی
   اینترنتی هم نیست
   پاسخنامه ها هم جمع آوری و برای نهاد ارسال خواهد شد به صورت محرمانه

 7. lkjzvمی‌گه:

  سلام دوستان 91قرار است 20بهمن کلاس آموزشی داشته باشیم بعد چند روز امتحانمان به صورت اینترنتی است نگران نباشید آزمون بدو خدمتی در کار نیست اینو از اداره کل استان شنیدیم

  • بی نام2می‌گه:

   عزیزم تاریخ 20 بهمن سه شنبه راس ساعت 10 تا 12 امتحان به صورت کشوری با 1 برگ پاسخ نامه تستی و 3 برگ پاسخ نامه تشریحی برگزار خواهد شد.
   تو نامه تاکید شده بود با حضور مسئول حراست استان
   من خودم هم باید امتحان بدم و هیچی هم نخوندم
   این رو گفتم که فکر نکنید خودم هم خوشحالم
   فقط باید سخت بخونیم
   من از امروز این 10 روز رو تا دیروقت میخوام بشینم بخونم
   اگر رد بشیم تجدید دوره احتمالا بهمون بخوره

  • یکی از 282 نفرمی‌گه:

   سلام شما از کجا میدونید میشه بیشتر توضیح بدید

   • بی نام2می‌گه:

    از اونجایی که توی سیستم اتوماسیون نهاد نامش برای من هم ارسال شده بود که خودم رو برای آزمون آماده کنم
    حالا از این همکارتون گفتن بود از شما نشنیدن
    من که خودم بخون نیستم ولی واسه همکارایی که میخونن عنوان کردم اطلاع داشته باشن

  • 282می‌گه:

   سلام ذوستان کدوم استانی که گفتن کلاس آموزشیه؟مطمئنی؟بخدا اصلا وقتت ندارم برا آزمون بخونم

 8. بارانمی‌گه:

  سلام دوستان
  دیروز تو سایت نهاد راجب گزینش 6تا استان صحبت شده
  کسی از شماها رفته گزینش یا نه.
  لطفا اگه رفتین بیاین اینجا و یه خبری به ما بدین.
  مردیم از دلشوره

  • ماهورمی‌گه:

   سلام
   منم خوندم تو سایت. لطفا به هرکسی واسه گزینش خبر دادند بیاد اینجا و بگه.

  • كتابدارمی‌گه:

   تو اين 6 استان فقط بررسي صحت مدارك انجام شده نه گزينش حضوري
   كسي فعلا گزينش حضوري نرفته
   براي دبير كل توي سايت نهاد يادداشت بزاريد و به دوستان هم بگوييد بزارن تا شايد فرجي شد

 9. آوامی‌گه:

  سلام بچه ها ایا کسی از آزمونی های شهریور 94 برای گزینش دعوت شده یا نه اگه شده برا مصاحبه میره؟ یا گزینش میاد تحقیق؟

 10. شاهینمی‌گه:

  سلام دوستان 91 ماهم ]زمون بدوخدمت داشتیم دوباره 20بهمن آزمون داریم کشتن مارا

  • بی نام2می‌گه:

   من نامه ای رو که آقای اشراقی به صورت محرمانه زده بود خوندم

   سوال ها به صورت کشوری از نهاد اومده استان ها
   هم تستی و هم تشریحی

   یک برگ پاسخنامه تستی داره و سه برگ پاسخنامه تشریحی

   متاسفانه منم هیچی نخوندم چون یه مشت جزوه قطور مزخرف هستش

 11. یکی از 282 نفرمی‌گه:

  با سلام خدمت دوستان
  این متحان بدو استخدامه، چند ماهه پیشم بهتون گفتم : می خوان امتحان بگیرن. یه تعداد از دوستان منو متهم کردن به دروغ گویی.
  ولی باید بهتون بگم که این امتحانو دوماهه پیش از ما گرفتن ، ولی دوباره اعلام کردن ، برای امتحان 20 بهمن آماده شیم.
  در ضمن شنبه 3/11 هم می خوان امتحان فنی و عملی از ما بگیرن در یکی از کتابخانه های مرکز استان .
  موفق باشید

 12. ماهورمی‌گه:

  سلام
  بچه های آزمون 94، لطفا بگید قضیه این آزمون بهمن ماه چیه؟ به شما بعد از تحویل مدارک، خبری دادن یا باهاتون تماس گرفتن؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی