استخدام عضو هیات‌علمی در دانشگاه آزاد اندیمشك

استخدام عضو هیات‌علمی در دانشگاه آزاد اندیمشكReviewed by Admin on Oct 26Rating:

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشك از آمادگی این واحد برای جذب و استخدام اعضای هیات علمی پیمانی تمام‌وقت و نیمه‌وقت خبر داد.
به گزارش سرویس صنفی آموزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) ـ منطقه خوزستان، جعفر ملك محمدی در این زمینه اظهاركرد: دانشگاه جهت تكمیل كادر هیات علمی خود از تمامی نخبگان و افراد متخصص و متعهد كه دارای مدارك كارشناسی ارشد، دكترا و یا دانشجوی دكترا هستند، جهت تدریس و استخدام دعوت به همكاری می‌كند.
وی با بیان اینكه جذب اعضای هیات علمی با هدف افزایش كیفیت آموزش و نزدیك شدن به استانداردهای آموزش عالی انجام می‌شود، افزود: علاقه‌مندان می‌توانند جهت آگاهی از رشته‌هایی كه ظرفیت جذب دارند و همچنین شرایط عمومی و اختصاصی استخدام به پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اندیمشك به سایت
http://www.iauandimeshk.ac.ir مراجعه و یا با شماره 06424229138 كارگزینی هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشك تماس بگیرند.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشك گفت: این واحد امكانات و تسهیلات رفاهی از جمله مهمانسرا، وام خرید خودرو، وام خرید مسكن و… را جهت رفاه حال متقاضیان فراهم می‌كند.
ملك محمدی یادآور شد: جهت تكمیل كادر هیات علمی و تاسیس رشته‌های جدید، بیش از یكصد نفر را در مقاطع كارشناسی ارشد، دكترا و بورسیه دكترا جذب می‌كنیم.
وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی در سال‌های تاسیس خود از ابتدا تاكنون نقش موثری در جذب نخبگان و افراد دارای مدارك علمی با درجه تحصیلات تكمیلی داشته است و عملا از خروج بسیاری از افراد توانمند جلوگیری و فرصت اشتغال و ادامه فعالیت‌های علمی را در كشور برای همگان فراهم كرده است.
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد اندیمشك افزود: این واحد با توجه به موقعیت استراتژیك ارتباطی، شاهراه اصلی سه استان مهم كشور(خوزستان ـ لرستان ـ ایلام) به شمار می‌رود و با وجود تمامی امكانات ریلی، هوایی و زمینی كه فراهم شده در این شهرستان، تردد دانشجویان و اساتید غیربومی در این شهر بسیار آسان است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی