استخدام شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برای حوزه روابط بین الملل و مجموعه آیریس تحت نظارت یونسکو افراد علاقه‌مند و واجد شرایط را دعوت به همکاری میکند. متقاضیان باید مهارت کافی در زبان انگلیسی داشته باشند و سابقه فعالیت‌های اجرایی ارزشمند خواهد بود.

شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان سازمانی وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و با دربرگرفتن بیش از ۴۰۰ شرکت دانش بنیان با حدود ۶۰۰۰ نفر پرسنل، نقش موثری را در اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی ایفا نموده است. تا کنون راه‌اندازی حدود ۱۲۰۰ شرکت موفق و ۵۰ صنعت بزرگ از دستاوردهای این مجموعه است. فعالیت‌های شهرک در حوزه بین‌الملل بسیار گسترده است و شامل برگزاری کارگاه‌های بین‌المللی در کشورهای مختلف و بازاریابی محصولات و خدمات شرکت‌های مستقر در خارج از کشور میشود.

بدون شک همکاری با شهرک تجربه‌ای ارزشمند در حوزه روابط بین‌الملل و حوزه کارآفرینی و خدمات تجاری‌سازی خواهد بود. از افراد علاقه‌مند دعوت میشود رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند.

international.affairs@istt.ir

دیدگاه ها (۱)

  1. مردانی می‌گه:

    با سلام و احترام
    جا دارد که از کلیه محققین و مهندسین فعال تقدیر و تشکر میکنم که با تلاش های بی وقفه روز به روز برای آبادی این شهر و کشور تلاش میکنند و امیدوارم این جانب هم با همکاری گروه تحقیقاتی در بیشرقت این کشور گام کوچکی برداشته باشم.
    با تشکر

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها