استخدام شرکت فنی و مهندسی طیف افشان (استخدام جدید)

استخدام شرکت فنی و مهندسی طیف افشان

 

خبر ۱۲ خرداد ۹۸- استخدام شرکت فنی و مهندسی طیف افشان 

شرکت فنی و مهندسی طیف افشان در نظر دارد برای اجرای قراردادهای شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی در سال جاری نسبت به تامین نیرو در بخشهای سیمبانی، مامور قرائت کنتور برق،نگهبان، آبدارچی و خدمات،و راننده خودرو سنگین جمعا به تعداد ۹۱ نفر از افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی،مصاحبه و گزینش ، اقدام نماید . لذا افراد واجد شرایط می توانند با دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام از تاریخ ۱۲/۰۳/۱۳۹۸ لغایت ۰۳/۰۴/۱۳۹۸ از طریق لینک ذیل اقدام نمایند.

 برای مشاهده دفترچه راهنما اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده منابع آزمون اینجا کلیک نمایید


۱ اسفند ۹۷ – اعلام منابع آزمون استخدام شرکت فنی و مهندسی طیف افشان

ضمن آرزوی موفقیت سایت «استخدام» برای کاربران شرکت کننده در آزمون به اطلاع میرسانیم،منابع آزمون استخدام شرکت فنی و مهندسی طیف افشان اعلام گردید.

برای مشاهده منابع آزمون اینجا کلیک نمایید


۱۴ بهمن ۹۷ – استخدام شرکت فنی و مهندسی طیف افشان 

شرکت فنی و مهندسی طیف افشان در نظر دارد برای اجرای قراردادهای شرکت توزیع برق خراسان شمالی در سال جاری نسبت به تامین نیرو در بخش های سیمبانی، مامور قرائت کنتور برق، نگهبان، آبدارچی و خدمات، امور دفتری و راننده جمعا به تعداد ۱۲ نفر از افراد واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی و تخصصی اقدام نمایند. لذا افراد واجد شرایط می توانند با دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنما نسبت به ثبت نام از تاریخ ۹۷/۱۱/۱۵ الی ۹۷/۱۱/۲۹ در سایت شرکت فنی مهندسی طیف افشان اقدام نمایند.

برای مشاهده شرایط استخدام اینجا کلیک نمایید

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها