استخدام شرکت صنعتی دریایی ایران صدرا ۹۵

جذب ۱۹۰۰ نیرو در شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) بوشهر

به گزارش مارین نیوز، علی زارعی روز چهارشنبه در جلسه کارگروه اقتصاد مقاومتی با موضوع شرکت صدرا در بوشهر افزود: در برخی مواقع نیروی کار مورد نیاز در استان وجود ندارد که بناچار از سایر استانها تامین می شود.
مدیرعامل شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) بوشهر اضافه کرد: هم اینک ۱۰ سکو شامل چهار سکو مربوط به فازهای ۲۲ و ۲۴، چهار سکو فاز ۱۳و دو سکو فازهای ۱۷ و ۱۸ در این شرکت در دست ساخت است که تا پایان امسال یک سکو مربوط به فاز ۲۲ و یک سکو مربوط به فاز ۲۴ به بهره برداری خواهد رسید.
استاندار بوشهر در این نشست گفت : شرکت صنعتی دریایی ایران در کنار فعالیت هایی که دارد با روند تدریجی به مسائل اجتماعی ورود کند.
مصطفی سالاری افزود : صدرا با فعالیت های اجتماعی می تواند برخی ذهنیت های منفی در مورد این شرکت در بوشهر در باره مسائل کارگری را از بین ببرد.
وی اظهار کرد : برنامه زمان بندی بخش اول تصفیه خانه شرکت صدرا که در دست اقدام است، به محیط زیست اعلام شود.
سالاری اضافه کرد : هماهنگی های لازم با مدیریت قرارگاه خاتم الانبیا و مدیریت صدرا صورت گرفته تا خریدهای این شرکت در بوشهر انجام شود ولی پرداخت از سوی مرکز صورت گیرد.
وی ادامه داد : هدف ازاین روند تقویت بانکهای استان است تا منابع آنها تقویت شده و بتوانند در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی و متوسط استان کمک کنند.
سالاری گفت : شرکت صدرا توافقی را که برای تبدیل شدن به منطقه ویژه انجام شده است دنبال کند.
وی ادامه داد : در زمینه اشتغال، صدرا فهرست شرکتهای طرف قرارداد را به دبیرخانه اقتصاد مقاومتی اعلام کند تا برای بکار گیری نیروی متخصص با همکاری اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر اقدامات لازم صورت گیرد.
سالاری بیان کرد : همچنین در قراردادها قید شود که برای بکارگیری نیروی انسانی موردنیاز از اداره کل تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی استان بوشهر استعلام و در صورت نبودن نیروی کارمورد نیاز در این استان ازسایر شهرهای کشور تامین شود.

دیدگاه ها (۶)

  1. mohammadali می‌گه:

    باسلام.ببخشید ثبتنام انجام دادهام ولی روزمه ام ناقص میباشدوکد رهیگیری را فراموش کردم .لطفا ک ر برام ارسال کنید.با تشکر

  2. مجید سلیمانی زاده می‌گه:

    دیپلم ریاضی و فیزیک + دیپلم نقشه کشی
    نقشه های سازه و عمرانی و صنعتی و قطعه + برق و تاسیسات
    شماره تماس : ۱۱۷ ۳۰ ۶۰ ۰۹۱۲

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها