استخدام شرکت ملی صنایع مس ایران

زمان اعلام نتایج آزمون*************

اطلاعیه ۳ مرداد ۹۱:

از میان ۲۰ هزار داوطلب،۱۵۰۰ نفر در این آزمون پذیرفته میشوند.نتایج این آزمون که روز های ۲۹ و ۳۰ تیر برگزار شد،ساعت ۱۲ شنبه ۴ شهریور در www.karasa.ir اعلام میشود.

اطلاعیه های قبلی مربوط به استخدام این شرکت که منقضی شده است:

تا ۸ خرداد ۹۱ تمدید شد

شرکت ملی صنایع مس ایران (سهامی عام) در نظر دارد از بین نیروهای واجد شرایط بومی شهرستان های رفسنجان، شهربابک، سیرجان ، انار و دهستان کوه پنج شهرستان بردسیر از واجدین شرایط از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه حضوری و روانشناختی و گزینش بصورت قراردادی دعوت به همکاری نماید.

افرادیکه متقاضی شرکت در آزمون می باشند جهت ثبت نام به آدرس اینترنتی مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف www.karasa.ir مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی نسبت به ثبت نام در شغل مورد نظر با توجه به شرایط ذکر شده از تاریخ ۱/۲/۱۳۹۱ لغایت ۳۱/۲/۱۳۹۱ اقدام نمایند.

الف: شرایط شرکت در آزمون

۱- تابعیت نظام جمهوری اسلامی ایران

۲- تدیّن به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرّح در قانون اساسی

۳-دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم برای متقاضیان مرد

۴-عدم اشتهار به فساد اخلاقی، نداشتن سابقه محکومیت و سوء پیشینه کیفری که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی شده باشد (با تأیید مراجع ذی‌صلاح)

۵-عدم اشتغال به تحصیل در مقطع مورد نیاز در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی به هنگام ثبت نام

۶-عدم اشتغال در دستگاهها، مؤسسات و شرکتها و کلیه نهادها و ارگان­ها به هر شکل ممکن

۷-داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی به تأیید امور ایمنی و بهداشت شرکت ملی صنایع مس ایران

۸-داشتن حداقل معدل کل تحصیلی ۱۲ برای متقاضیان فوق دیپلم و به بالا

۹-متقاضیان باید بومی شهرستان مذکور باشند. بومی شهرستان (رفسنجان، شهربابک، سیرجان ، انار) و دهستان کوه پنج شهرستان بردسیر به فردی اطلاق می‌گردد که دارای یکی از شرایط زیر باشد:

۱- ۹- محل تولد یا محل صدور شناسنامه فرد، یکی از توابع شهرستان (رفسنجان، شهربابک، سیرجان ، انار) و دهستان کوه پنج شهرستان بردسیر باشد.

۲- ۹- طی نمودن حداقل دو مقطع تحصیلی از مقاطع تحصیلی (ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان) فرد متقاضی در یکی از توابع شهرستان (رفسنجان، شهربابک، سیرجان، انار) و روستاهای دهستان کوه پنج شهرستان بردسیر

تبصره : فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل سه سال از سنوات تحصیلی آنها اعم از ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان در یکی از توابع شهرستان(رفسنجان، شهربابک، سیرجان ، انار) و دهستان کوه پنج شهرستان بردسیر باشد نیز بومی شهرستان تلقی می‌شوند.

۳- ۹- کارکنان شرکتهای پیمانکاری و پروژه­ای مرتبط و مستقر در مجتمع مس سرچشمه و مجتمع مس شهربابک و معادن جدید که حداقل در ۵ سال اخیر در این شرکتها مشغول به کار بوده و سوابق کاری آنها به تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد.

۱۰-حداکثر سن قابل قبول بدون احتساب سنوات سربازی لغایت تاریخ ۳۱/۲/۹۱ برای داوطلبین دیپلم ۲۷ و فوق دیپلم ۲۹ سال، لیسانس ۳۱ سال، فوق لیسانس ۳۳ سال می‌باشد.

تبصره ۱ : به ازای هر سال سابقه کار معتبر و مرتبط در شرکتهای پیمانکاری و پروژه­ای مرتبط و مستقر در مجتمع مس سرچشمه و مجتمع مس شهربابک که به

تأیید سازمان تأمین اجتماعی رسیده باشد، یک سال به شرط سنی فوق افزوده خواهد شد که میزان آن از ۱۰ سال تجاوز نخواهد کرد.

تبصره ۲: حداکثر سن داوطلبان، جانبازان ، آزادگان بالای ۵ سال اسارت، فرزند آزاده، فرزند شهید، فرزند مفقودالاثر، فرزند جانباز کمتر از %۵۰، فرزند جانباز بالای % ۵۰ مطابق قوانین ذیربط رعایت خواهد بود.

توضیحات مهم :

۱- محل خدمت کلیه پذیرفته شدگان آزمون، به تشخیص شرکت ملی صنایع مس ایران بنا بر شغل و مقطع تحصیلی انتخابی فرد متقاضی توسط معاونت منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت در مجتمع های سرچشمه، شهربابک و معادن جدید تعیین خواهد شد.

۲- پذیرفته‌شدگان نهایی تابع قانون کار و تأمین اجتماعی خواهند بود.

۳- پذیرفته‌شدگان نهایی آزمون به‌مدت یکسال مورد ارزیابی قرار گرفته و در صورت عدم رضایت از عملکرد ایشان در هر زمان، بدون هرگونه قید و شرط و با رعایت مفاد قانون کار، به خدمت آنها خاتمه داده خواهد شد.

۴- شرکت ملی صنایع مس هیچ‌گونه تعهدی در قبال اسکان پذیرفته‌شدگان نخواهد داشت.

۵- با توجه به اینکه پذیرش افراد برای مشاغل مورد نظر با مشخصات و تحصیلات اعلام شده می باشد لذا پذیرفته شدگان نهایی می بایست صرفا با شرایط و مدارک تحصیلی پذیرش شده (حداقل ۱۰ سال با همان مدارک پذیرش شده) به کار در مجتمع های سرچشمه و شهربابک و معادن جدید مشغول گردند.

۶- بدیهی است به اطلاعات ناقص و خلاف واقع ارائه شده بهنگام ثبت نام نهایی ترتیب اثر داده نخواهد شد و چنانچه افراد مذکور در هر یک از مراحل قبول شوند از ادامه بکارگیری فرد خاطی جلوگیری بعمل خواهد آمد. لذا شایسته است در تکمیل اطلاعات درخواستی دقت لازم را بعمل آورید.

ب: نحوه ثبت نام و مهلت آن:

داوطلبان از تاریخ درج این آگهی حداکثر تا پایان روز ۳۱/۲/۹۱ فرصت خواهند داشت به ترتیب ذیل برای شرکت در آزمون ثبت نام نمایند. (مهلت مذکور قابل تغییر نخواهد بود)

۱-مطالعه دقیق آگهی و شرایط مندرج در آن

۲-واریز مبلغ ۱۵۰.۰۰۰ ریال (یکصد و پنجاه هزار ریال) به صورت الکترونیکی و بانکی به‌عنوان حق ثبت نام به حساب ۰۳۰۴۹۱۲۲۲۷ بانک تجارت به نام امور پشتیبان درآمد اختصاصی دانشگاه صنعتی شریف (نگهداری فیش واریزی و شماره آن برای ثبت نام و در صورت پذیرش در آزمون برای مصاحبه مورد نیاز داوطلب خواهد بود)

* وجه واریزی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد.

برای پرداخت اینترنتی اینجا را کلیک کنید

۳- داوطلب گرامی جهت ثبت نام حتما موارد ذیل را اسکن کرده و فایل آن را به هنگام ثبت نام به همراه داشته باشید.

حجم عکس ۴×۳ نباید بیشتر از ۴۰ کیلوبایت و بقیه موارد اسکن شده نباید بیشتر از ۸۰ کیلوبایت باشد

– موارد مهم و حائز اهمیت و قابل توجه

· عکس داوطلب ۴×۳

· گواهی تحصیلی

· کارت ملی

· کارت پایان خدمت وظیفه عمومی ویا معافیت دائم برای متقاضیان مرد

o داوطلبانی که رشته انتخابی آنها دیپلم با عنوان شغلی حراست می باشند فقط باید کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم باشند.

· فیش بانکی در صورتی که برای وجه واریزی از طریق بانک اقدام کرده اید.

– داوطلب گرامی در صورتی که حائز شرایط ذیل هستیدحتما مدارک مربوط به آن را اسکن کرده زیرا در زمان ثبت نام ‌الزامی می‌باشد.

n فرزند کارکنان شرکت مس که یکی از موارد ذیل باشد: (تنها یک فرزند که قبلا از مزایای مربوط استفاده ننموده است)

۱. شاغل

۲. بازنشسته

۳. از کار افتاده ناشی از کار

۴. از کار افتاده غیر ناشی از کار

۵. فوت در زمان اشتغال

۶. بازخرید

۷. تامین نیرو

n اولویت های اجتماعی ذیل:

۱. آزادگان بالای ۵ سال اسارت

۲. فرزند آزاده

۳. فرزند شهید

۴. فرزند مفقودالاثر

۵. جانباز

۶. فرزند جانباز بالای %۵۰

۷. فرزند جانباز کمتر از %۵۰

n مالک (مالک به کسی اطلاق می شود که ملک مربوطه براساس نیاز شرکت خریداری شده و سند مربوطه به شرکت مس منتقل شده است و فقط شامل خود مالک و فرزندان می شود که تاییدیه حقوقی را قبلا دارد).

ü سهمیه موارد مذکور تنها به یکی از فرزندان تعلق خواهد گرفت به شرط آنکه در سالهای قبل هیچ یک از اعضای خانواده از سهیمه استفاده نکرده باشد.

n بومی بودن (موارد آن در بند ۹ شرایط شرکت در آزمون ذکر شده است)

ثبت تکمیل مشخصات و اطلاعات خواسته شده مطابق با فرم موجود به طور صحیح و دقیق و دریافت کد رهگیری پس از اتمام مراحل ثبت نام اینترنتی ضروری می‌باشد.

· داوطلبان باید یک هفته پس از ثبت نام به سایت مذکور مراجعه کرده با ورود کد رهگیری از وضعیت ثبت نام نهایی خود مطلع شوند و جهت پرینت صفحه تاییدیه نهایی ثبت نام خود اقدام نمایید.

تبصره ۱ : لازم است داوطلبان گرامی در مرحله ثبت نام اینترنتی در تکمیل اطلاعات دقت نمایند. مسئولیت درستی اطلاعات وارد شده به‌عهده داوطلب بوده و

پس از اعلام نتایج مرحله اول آزمون، دعوت شدگان برای مصاحبه بایستی اصل مدارک خواسته شده و کپی آنها را به همراه داشته باشند. بدیهی است در هریک

از مراحل آزمون، مصاحبه، اعلام نتایج، گزینش و حتی پس از بکارگیری چنانچه مغایرتی بین اطلاعات وارد شده و مندرجات اصل مدارک مشاهده شود، ضمن

ممانعت از ادامه کار، اقدام قانونی لازم صورت خواهد پذیرفت.

تبصره ۲ : هر فرد تنها حق ثبت نام و شرکت در آزمون یک مقطع، رشته و گرایش را دارد.

ج: دریافت کارت آزمون:

۱-دریافت کارت برای داوطلبان از روز ۱۷/۰۴/۹۱ تا پایان ۲۱/۰۴/۹۱ ، از طریق سایت مذکور طبق کد رهگیری ارائه شده، امکان‌پذیر است.

۲-محل و زمان دقیق آزمون همزمان با دریافت کارت در سایت قابل مشاهده است.

د: نحوه برگزاری آزمون:

۱-آزمون بصورت چهارگزینه‌ای و با احتساب نمره منفی برای پاسخ‌های نادرست برگزار می‌گردد.

۲-آزمون مقطع دیپلم شامل ۱۰۰ سؤال در زمینه معارف اسلامی، علوم اجتماعی، زبان و ادبیات فارسی، ریاضی، هوش و زبان انگلیسی است.

۳-آزمون مقاطع فوق دیپلم و بالاتر شامل۵۰ سؤال عمومی و ۶۰ سؤال تخصصی می باشد. سؤالات عمومی شامل معارف اسلامی، علوم اجتماعی، زبان و ادبیات فارسی، زبان انگلیسی و فن آوری اطلاعات و سؤالات تخصصی شامل دروس تحصیلی تخصصی رشته دانشگاهی مورد نظر خواهد بود.

تبصره: اقلیت‌های مذهبی از پاسخگویی به سؤالات معارف اسلامی معاف می‌باشند و امتیاز آن در سایر مواد آزمون توزیع می‌شود.

هـ : اعلام نتایج آزمون :

نتایج مرحله اول آزمون و محل و زمان برگزاری مصاحبه متعاقباً از طریق سایت مذکور (www.karasa.ir) اعلام خواهد شد.

داوطلبان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن ۶۶۵۶۰۴۶۵- ۶۶۵۵۱۳۳۹- ۶۶۵۳۰۰۴۳- ۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

جداول رشته های مورد نیاز

دیدگاه ها (۱۱۴)

 1. احسان می‌گه:

  باسلام لطفا بند عدم اشتغال در…به هر نحو ممکن را لحاظ کنید .زیرا تعداد زیادی از افرا مصاحبه شده بیکارند.با تشکر

 2. الا می‌گه:

  امیدوارم اگر ناحقی کنند عاقبت کارشونو تو دنیا وهزار برابرشو تو اون دنیا ببینند.

 3. امین می‌گه:

  مثلا این شرکت دولتیه وای بحال خصوصیا وای …..

 4. امین می‌گه:

  مشت نمونه خروار است . بسوز ای دل بسوز …..

 5. امین می‌گه:

  چه خبره ؟ اوووووووووووووووووووووووووووه

 6. امین می‌گه:

  خاک تو سرمونننننننننننننننننننننننننن

 7. امین می‌گه:

  شکرش خدا که به من چشم دادی تا بخونم شکرش شکرششششششششششششششششش

 8. امین می‌گه:

  همه چی تو اون دنیا مشخص میشه . ۱۵۰۰۰۰ هزار ریال پول مفت بابت چی ؟

 9. بیکار می‌گه:

  فقط پارتی میخواد

 10. ایمان می‌گه:

  همش الکی است فقط دروغ میگید و پارتی بازی میکنید

 11. توجه توجه می‌گه:

  فرزاد جان واقعیتها رو همه میدونن احتیاج به گفتن ندارن

 12. فرزاد می‌گه:

  با سلام
  از بین کسایی که همکلاسم بودنو با هم فارغ التحصیل شدیم(لیسانس حسابداری) و ازشون خبر دارم،من بیکار،یه دوستم تو ماست بندی کار میکنه،یکی تو قهوه خونه،یکی کافی نت زده ،یکی دیگه مسافر کشی،یه نفر ارشد قبول شد و ۴ نفر دیگه ام بیکار… از همه خواهش میکنم بیان واقعیتارو بگن.

 13. محسن می‌گه:

  هر کس که امتحان داد از ظواهر امر متوجه شد که امتحان فرمالیته بود.استخدام در شرکت مس یعنی داشتن پارتی.همه جا پارتی بازی هست ولی در رفسنجان بیداد میکنه

 14. توجه توجه می‌گه:

  ۱۱ سال درس تو مدارس. ۴ یا ۵ سال دانشگاه ۲ سال خدمت سربازی و الان یه بیکار عقده ای که داره روز به روز بزرگتر میشه و تنها آرمانهایی که میتونه داشته باشه کار و ازدواجه و آخرش هم مرگ

 15. سيمين می‌گه:

  سلام .من رفسنجانی هستم .به خدا همش پارتی بازی .تو شهر ما هم خیلی بیکار هست .فقط خدا کنه به جای این همه خانم که میخوان بگیرن فقط از آقایون استخدام کنن .خانم ها خیلی واجب نیستن.ولی مرد بیکار خیلی بده .توکل به خدا

 16. فرزنذن شاغل وبازنشسته وجانبزان رامردود کردند؟؟؟؟

 17. افروز می‌گه:

  واقعا که خیلی مسخره بازیه یعنی بچه های کرمان جز بومی ها حساب نمیشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟خیلی مسخره ومزخرفین

 18. نرگس می‌گه:

  آی آدمای زرنگ……………

 19. behsell می‌گه:

  فیلم های آموزشی برنامه نویسی از بهترین اساتید دنیا http://www.behsell.com
  برنامه نویسی کامپیوتر
  برنامه نویسی موبایل
  برنامه نویسی اندروید
  برنامه نویسی وب

 20. اذی می‌گه:

  ۴تا شهرچه رو نوشتن ۱۰۰۰تا هم تبصره و قانون گذاشتن.
  من نمیدونم چرا وقت بومی بودن همه جا به فکرشون هستن
  ما بیچاره ها تو اهواز با اینهمه آلودگی و طوفان شن. بابامونم شرکت نفتیه
  ولی هیچی بی هیچی
  حتی هیچکس بهمون یه چاه نفت هدیه نکرد.

 21. ميثم می‌گه:

  باسلام من ۱۵ سال از بهترین روزهای زندگی خودم رو در شهرک درس خوندم وزندگی کردم تاحالا بیکار بودم الان که پدر بازنشته انجاست بخاطر سنم نمی تونم انجاباشم اگر می شه برای فرزندان بازنشته که سن شون یکم بالاتر از اگهس است یه کاری انجام بدید متشکرم میثم کوکب ۱۰ پلاک ۱ یادش به خیر

 22. مهراد می‌گه:

  سلام دوستان. به نظر من و به قول اون دوستمون الاف موندن واسه استخدام و آزمون استخدامی بزرگترین اشتباهه ممکنه چون بدون اینکه بفهمی سنت میره بالا و اگرم یک در میلیارد یه استخدامی باشه یا قبول نمیشی یا یه شرطی داره که بهت نمیخوره. پس از من به شما نصیحت وقت خودتونو هدر ندید. با همین کارای دم دستی هم میشه زندگی خوبی داشت . طرف حرف من مخصوصاً با پسرای عزیزه. دوستان وقت رو از دست ندید که مثل من بعد از ۶ ماه معطلی واسه استخدامی حسرت نخورین که آخرشم کری پیدا نکردم . قید کار دولتی رو هم زدم . اما حساب کنید تو این ۶ ماه چقدر از زندگی عقب افتادم ……؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. بازم میگم وقتو هدر ندید .

 23. سامران دوهندو می‌گه:

  بابا عجب گیری کردیم به خدا تو همه استانها اولویت استخدام با بومیاست تواستان ما کردستان یه نفر بومی سر کار نیست همه استخدامهارو به غیر بومیها میدن بابا ما هم یه خدایی داریم

  • ابراهیم می‌گه:

   آقا سامران شما تنها نیستید تو استان خودمون هم همینطوره. یک خوزستانی

  • سیامک و سرکوت می‌گه:

   والا به جون داداش تو هم راست میگی . خب برو سلیمانیه . با شهاب هم برو که سرت رو کلاه نذارن بعدش هم برو به مرکز ماساژ خداحافظ

 24. $ فضـــــــــــولِ الاف $ می‌گه:

  الهــــــــی،گاهی نگـــــــــــاهی….
  سلام دوستان من تازه به جمع بیکاران اومدم،تو این دورو زمونه به قول خودم پشت هر فرد موفقی یه پــــارتی کـــــــــــــلفته!
  یعنی شیطونه میگه….

 25. سبحان می‌گه:

  سلام والا به خدا ما هم دل داریم چرا منی که مهندس معدنم نتونم برم سر کار اونم چون تو استان ما معدن نیست متاسفم برای خودم که تو استانی به دنیا اومدم که همه فقط واسه خوش گذرونیاشون میان از لحاظ محرومیت استان گیلان حرف اول و میزنه رتبشم تو کل استانهای کشور یک

 26. مريم.م می‌گه:

  سلام
  این شرایط شامل حال من میشه و الان ثبت نام کردم نمیدونید چقدر خوشحالم خدا کنه قبول شم چون میگن حقوقش عالیه. لطفا نمونه سؤالی از این آزمون برامون بگذارید.

 27. امین می‌گه:

  چقدر بیکاری حال میده
  بچه ها من با بیکاری میلیونر شدم
  منت نکش
  بند پ کارشو میکنه

 28. farden می‌گه:

  سلام خوحقشونه بچه های رفسنجان من خودمم خوزستانیم بدبختیاش مال اوناست میخواین منافشون بره توجیب یکی دیگه

 29. black می‌گه:

  سایت خوبیه حداقل آدم سرگرم میشه و بیکاری از یادش میره

 30. حاج کاظم می‌گه:

  ای بابا بهمن ماه سال قبل رفته بودم مجتمع مس میدوک در شهر بابک ، متاسفانه دیدم که ۲۰۰ نفر پرسنل به زور وارد لیست بیمه و حضور و غیاب شدند ولی از هیچ کدوم اونا خبری نیست ، آیا فکر نمی کنید این آزمونها فقط برای اعلام اینه که همونا از این طریق جذب شدن ؟ و آیا حدس نمی زنین که سر کاریه ؟!!!!!!! اینا ۶ ماهه که نفرات بومیشونو گرفتن ، خدایا بفریاد ما برس

 31. هستی می‌گه:

  سلام ..
  امروز بعد از ی مدت اومدم سایت استخدام چقد نظر گذاشتین…معلوم روز به روز بیکارا اضافه میشن…نگران نباشین همتون میرید سر کار ایشاا…،خبری از بروبچس قدیمم نیست ..این یعنی همشون رفتن سر کار…پس نتیجه میگیریم بزودی شمام ها هم میرین سر کار….

 32. حامد می‌گه:

  مریم عزیر موفق باشی

 33. امیرعلی می‌گه:

  خیلی بی انصافیه حداقل بومی رو برای استان در نظر میگرفتند بهتر بود جاهایی از استان که معدن نداره باید برن بمیرن حتما

 34. حسام می‌گه:

  غم این خفته ی چند،خواب در چشم ترم می شکند…
  حالا تند و تند و فرت و فرت برین رأی بدین…
  حق ماست این ذلت و خفت

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها