crm didar

استخدام سازمان تعزیرات حکومتی ۱۳۹۶ (خبر جدید)

استخدام سازمان تعزیرات حکومتی

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

خبر ۲۱ اسفند ۹۵ – آخرین وضعیت استخدام قضات تعزیرات

خبرگزاری مهر: سرپرست تعزیرات حکومتی از انجام برنامه های پیشگیری از قاچاق در مرزها خبرداد.
عبدالعلی میرکوهی در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص افزایش نظارت بر وضعیت قاچاق در مرزها و اجرای برنامه‌های ویژه دراین خصوص، گفت:برنامه‌هایی در این خصوص مطرح است که از جمله آنها می‌توان به برنامه‌های پیشگیرانه و مبارزه با قاچاق برای سال آینده در استان‌های مرزی خبرداد.
معاون وزیردادگستری افزود: افزایش شعب تعزیرات در این استان‌ها به منظور شناسایی کالاهای قاچاق و رسیدگی به پرونده‌های تشکیل شده و همچنین ارائه برنامه‌های آموزشی برای این شعب، از جمله برنامه‌های دیگر این سازمان است
میرکوهی در ادامه و در خصوص آخرین وضعیت آزمون استخدامی در سازمان تعزیرات، گفت: مرحله اول این آزمون چند ماه پیش اعلام و مرحله دوم که در مورد مصاحبه علمی از قبول شدگان است، در این هفته انجام می‌شود.
وی افزود: ۳۵۰نفر از قبول شدگان آزمون استخدامی به مرحله دوم دعوت شدند.
به گفته میرکوهی، نتیجه مرحله دوم آزمون استخدام قاضی در تعزیرات، فرودین ماه اعلام می‌شود.


خبر ۱۴ دی ۹۵ – جذب ۷۰۰ نفر در سازمان تعزیرات حکومتی

خبرگزاری ایرنا : معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی سازمان تعزیرات حکومتی کشور گفت: ۷۰۰ نفر برای منصب قضاوت جذب سازمان تعزیرات حکومتی می شوند.
به گزارش ایرنا جواد فرشباف ماهریان یکشنبه در آیین تودیع و معارفه مدیرکل تعزیرات حکومتی هرمزگان افزود: ۳۵۰ نفر در سال جاری و ۳۵۰ نفر دیگر نیز در سال ۹۶ جذب این سازمان می شوند.
وی تصریح کرد که فرآیند جذب ۳۵۰ نفر از حدود مهر ماه آغاز شده که تا مدتی دیگر خاتمه می یابد.
فرشباف ماهریان با بیان اینکه ۳۵۰ نفر دیگر نیز سال آینده با برگزاری آزمون جذب خواهند شد، ادامه داد: براساس برنامه ریزی صورت گرفته این ۷۰۰ نفر دارای تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد خواهند بود.
وی اضافه کرد: تقویت هرچه بیشتر نیروهای انسانی تعزیرات حکومتی در استان منتهی به افزایش کارایی و اثربخشی فعالیت ها در راستای وظایف ذاتی تعزیرات حکومتی می شود.
معاون توسعه، مدیریت و منابع انسانی سازمان تعزیرات حکومتی کشور خاطر نشان کرد: این امر نیز به نوبه خود منجر به بهبود مبارزه با قاچاق کالا و ارز ، تقویت احساس امنیت اقتصادی برای تولید کنندگان و واردکنندگان قانونی کالا می شود.
فرشباف ماهریان یادآورشد: با توجه به جایگاه ویژه هرمزگان در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، تقویت منابع انسانی اداره کل تعزیرات حکومتی استان دارای اهمیت خاصی بوده و نگرش ویژه ای نسبت به این اولویت وجود دارد.
در پایان این مراسم سید مرتضی مدنی فدکی به عنوان مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی هرمزگان معرفی و از زحمت های روح الله آبداریان مدیرکل سابق تعزیرات حکومتی هرمزگان تقدیر شد.متقاضیان واجد شرایط استخدام در سازمان تعزیرات حکومتی می توانند تا ۱۷ مهرماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش برای شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور اقدام کنند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان تعزیرات حکومتی، دکتر جواد فرشباف ماهریان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان تعزیرات حکومتی با اشاره به برگزاری سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در تاریخ ۲۱ آبانماه سال جاری گفت: داوطلبان واجد شرایط می توانند ۱۱ مهرماه لغایت ۱۷ مردادماه سال جاری از طریق سایت سازمان سنجش برای شرکت در این آزمون ثبت نام کنند.
وی افزود: سازمان تعزیرات حکومتی یکی از دستگاه های اجرایی است که از طریق این آزمون، ۳۵۰ نفر از نیروی انسانی خود در سراسر کشور را تامین می کند.
دکتر فرشباف ماهریان اظهار داشت: نیروهای استخدامی سازمان در این آزمون شامل کارشناس حقوقی ۱ و۲، کارشناس فناوری اطلاعات، کارشناس امور مالی، کارشناس امور آموزشی، کارشناس امور پژوهشی، کارشناس امور اقتصادی، کارشناس بازرگانی داخلی، کارشناس مواد خوردنی، آشامیدنی و بهداشتی، کارشناس امور اداری و کارشناس برنامه ریزی است.براساس این گزارش؛ داوطلبان برای اطلاع از شرایط باید پس از دانلود دفترچه راهنما از طریق سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org ، شرایط عمومی دفترچه (صفحات ۱ الی ۱۱ دفترچه) و شرایط اختصاصی سازمان تعزیرات حکومتی (صفحات ۶۹ الی ۷۳) را مطالعه کنند.
همچنین اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام در تاریخ ۱۰ مهرماه در سایت سنجش درج شده است که بر این اساس سازمان تعزیرات حکومتی علاوه بر ۷۹ شغل محل قبلی، امکان جذب برای ۱۰۱ نفر از بانوان در مراکز استان را نیز فراهم کرده است

خبر ۳۰ آذر ۹۳ استخدام: رییس سازمان تعزیرات حکومتی کشور از جذب ۷۰۰ نیروی انسانی با کسب اعتبارات لازم خبرداد.
علی مژدهی پور در گفت و گو با میزان دراین باره اظهارکرد: با توجه به کمبود نیرو در سازمان تعزیرات، مجوز استخدام ۷۰۰ نفر نیرو گرفته شده تا بتوانیم این کمبودها را در سازمان برطرف کنیم.
وی گفت: درخواستی را به منظور استخدام ۷۰۰ نیرو به معاونت سرمایه انسانی ریاست جمهوری مطرح کردیم که خوشبختانه موافقت های لازم در این زمینه بعمل آمده است .
رییس سازمان تعزیرات حکومتی افزود: از این تعداد ۲۵۰ تا ۳۰۰ نفر به عنوان قاضی رییس یا عضو شعبه و بقیه نیز به عنوان کارکنان اداری مشغول به کار می شوند.
مژدهی پور همچنین اضافه کرد: مجوز اولیه صادر شده است که برای این مجوزها نیز باید معاونت راهبردی نیز بودجه و اعتبار لازم را درنظر بگیرد و درصدد هستیم که این مهم را در بودجه سال آینده نیز پیش بینی کنیم.
وی در ادامه بیان کرد با پیش بینی اعتبارات لازم آگهی استخدام از طریق جراید ظرف چند روز آینده اعلام می شود.

خبر ۱۶ آذر ۹۲ -اطلاعیه در خصوص آزمون استخدامی‌سازمان تعزیرات حکومتی:

با عنایت به بخشنامه شماره ۱۳۵۹۸/۹۲/۲۰۰ مورخ ۱/۸/۹۲ جانشین معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در خصوص شرایط جذب نیرو به آگهی شرکت کنندگان در آزمون میرساند نتایج متعاقبا از طریق همین سایت اعلام می‌گردد.

خبر ۲۴ آبان ۹۲ – اعلام نتایج آزمون استخدامی سازمان تعزیرات حکومتی

 نتایج آزمون استخدامی مورخ ۲۵/۵/۹۲ سازمان در روز شنبه ۱۶/۹/۹۲ از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.
لذا داوطلبین می توانند با مراجعه به سایت سازمان از وضعیت قبولی یا عدم قبولی خود مطلع شوند.

خبر ۲۲ مرداد سال ۹۲ –  توزیع کارت ورودبه جلسه آزمون استخدامی سازمان تعزیرات حکومتی

به گزارش روابط عمومی : درراستای برگزاری آزمون استخدامی سازمان تعزیرات حکومتی که به صورت متمرکز درروز جمعه مورخ ۲۵/۵/۹۲ برگزارخواهدشد،لینک دریافت کارت ورود به جلسه آزمون درسایت سازمان فعال گردید.

بنابراین گزارش داوطلبانی که با رعایت شرایط اعلام شده جهت شرکت درآزمون استخدامی ثبت نام نموده اند می توانند با مراجعه به سایت سازمان نسبت به تهیه پرینت کارت ورود به جلسه اقدام نمایند.

شرایط عمومی : داشتن تابعیت ایران،انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی،عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر،نداشتن سابقه ی محکومیت جزایی موثر،داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام میشوند،التزام به قانون جمهوری اسلامی ایران

شرایط اختصاصی : حداقل کارشناسی حقوق قضایی،حداکثر سن ۳۵ سال تمام (متولدین ۱۳۵۷/۰۴/۱۷ به بعد)

 • تبصره : در خصوص ایثارگران،جانبازان و خانواده معظم شهدا و معلولین بر اساس قوانین و مقررات اقدام خواهد شد.

زمان و نحوه ی توزیع کارت : روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۹۲/۰۵/۲۲ و ۹۲/۰۵/۲۳ از طریق سایت سازمان تعزیرات حکومتی توزیع خواهد شد.

موارد آزمون :

 • آزمون عمومی : معارف اسلامی،ادبیات فارسی و اداری،اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانون
 • آزمون اختصاصی : حقوق مدنی،حقوق جزا،آیین دادرسی،حقوق تجارت،حقوق اساسی،قانون نظام صنفی،قانون تعزیرات حکومتی،قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان

آزمون دارای نمره ی منفی می باشد و در تهران برگزار میشود.

برای دیدن مدارک مورد نیاز و همچنین نیازمندی های استانی جذب نیرو لطفا به سایت زیر مراجعه نمایید

وبسایت:www.tazirat.gov.ir

سازمان تعزیرات حکومتی بر اساس مجوز، شماره ۲۲۰/۸۹/۶۱۵۲۱ مورخ ۱۳۸۹/۱۲/۱۸  معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در ادارات کل تعزیرات حکومتی استانهای سراسر کشور بر اساس قوانین و مقررات مربوطه و « دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاههای اجرایی »» تعداد ۱۰۰ نفر افراد واجد شرایط مدیردفتری شعبه و مسئول امور دفتری شعبه از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی ، تخصصی ، مصاحبه و گزینش به صورت پیمانی به شرح ذیل استخدام می نماید.

جدول زمانی و نکات مهم

 • مهلت ثبت نام : مهلت ثبت نام اطلاعات از روز  دوشنبه مورخ ۱۷ تیر ۹۲ آغاز و به مدت یک هفته انجام خواهد پذیرفت .
 • توجه ویژه : در طی مراحل ثبت نام از کلیک بر روی دکمه Back مرورگر خود و بازکردن بیش از یک صفحه مرورگر بر روی کامپیوتر خود جدا خودداری نمایید.
 • توجه ویژه : ثبت نام شما زمانی تکمیل گردیده که در مراحل ثبت نام از سیستم شماره پرونده  ۵ رقمی که در ابتدای خرید کارت اعتباری به داوطلب داده می شود و کد پیگیری ۱۶ رقمی دریافت نمایید.
 • توجه ویژه : در صورت مواجه شدن با هر گونه مشکل در روند ثبت نام می توانید با شماره ۰۲۱-۶۶۴۷۶۳۳۳  تماس گرفته . ساعت پاسخ گویی از ساعت ۸:۳۰ صبح الی ۱۲:۳۰ و بعداز ظهر از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۵:۰۰ بجز ایام تعطیل
 • تذکر ویژه : قبل از ثبت نام کلیه ضوابط و شرایط استخدام را مطالعه نمایید

«شرایط عمومی  »

 • داشتن تابعیت ایران
 •  انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی
 • عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
 • نداشتن سابقه محکومیت جزایی مؤثر
 • داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می شوند.
 •  التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

« شرایط اختصاصی »

دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی مقطع کارشناسی حقوق قضائی

داشتن حداکثر سن برای داوطلبان ۳۵ سال تمام تا زمان ثبت نام. (متولدین مورخ ۱۳۵۷/۰۴/۱۷ به بعد)

تبصره : بدیهی است درخصوص ایثارگران، جانبازان، خانواده معظم شهدا و معلولین براساس قوانین و مقررات اقدام خواهد شد.

 «مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی »

– فایل اسکن شده عکس متقاضی می بایست با استفاده از تصویر ۳در۴ جدید با زمینه سفید با فرمت jpG( DPI75) وحداکثر حجم ۱۶۰ کیلوبایت انجام شود

– تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی (در سایت ارائه شده)

ثبت نام به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۹۲/۰۴/۱۷ به مدت یک هفته انجام خواهد پذیرفت . متقاضیان  واجد شرایط می بایست از طریق این سایت مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال از طریق کارت های بانکی متصل به شبکه شتاب  نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.

لازم به توضیح است مدت زمان فوق به هیچ عنوان تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نمایند و از موکول نمودن ثبت نام به روزهای پایانی خوداری نمایند .

– متقاضیان شرکت درآزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خودرا یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

– لازم به توضیح است مدت زمان فوق قابل تمدید نبوده و متقاضیان باید در مدت زمان فوق (حتی الامکان در روزهای اول مهلت ثبت نام) نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

– به ثبت نام های ناقص و مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

– درصورت نیاز می توانید با شماره تلفن ۶۶۴۷۶۳۳۳-۰۲۱ تماس حاصل نمائید

  «زمان و نحوه توزیع کارت »

کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای  سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۹۲/۰۵/۲۲ و ۹۲/۰۵/۲۳ ، از طریق همین سایت توزیع خواهد شد . همچنین زمان و محل برگزاری آزمون در هنگام توزیع کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید . لازم به ذکر است صدور کارت ورود به جلسه به منزله تأیید اطلاعات ارسالی نمی باشد و مدارک داوطلبان بعد از آزمون بررسی خواهد شد .

 «مواد آزمون  »

 الف)آزمون عمومی :

۱- معارف اسلامی ۲- زبان وادبیات فارسی وادبیات اداری ۳-اطلاعات سیاسی واجتماعی ومبانی قاونی

* تبصره: اقلیت های دینی از پاسخ گویی به سوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیازآن در سایر موارد آزمون توزیع می گردد

 الف)آزمون اختصاصی :

۱- حقوق مدنی ۲- حقوق جزا(عمومی – اختصاصی) ۳- آئین دادرسی (کیفری – مدنی) ۴- حقوق تجارت

۵- حقوق اساسی ۶ – قانون نظام صنفی ۷ – قانون تعزیرات حکومتی ۸- قانون حمایت ازحقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان

سوالات آزمون به صورت چهار گزینه ای ودارای نمره منفی می باشد.

آزمون به صورت متمرکز در تهران برگزار می شود.

مدارک مورد نیاز که متقاضیان باید پس از برگزاری آزمون و کسب نمره علمی ارائه نمایند:

۱-تصویر آخرین مدرک تحصیلی

۲-تصویر کارت ملی

۳-تصویرتمام صفحات شناسنامه

۴-تصویر کارت پایان خدمت یا معافیت دائم

دیف استان
محل خدمت
شهرستان
محل خدمت
رشته شغلی انتخابی جنسیت شرایط احراز
مدیر دفتر
شعبه
مسئول امور دفتری
شعبه
زن مرد
۱ آذربایجانغربی ارومیه ۴نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۲ اردبیل اردبیل ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۳ اصفهان اصفهان ۵نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
شهر رضا ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
فلاورجان ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
کاشان ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
نطنز ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
خوانسار ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
سمیرم ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۴ البرز کرج ۴نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
ساوجبلاغ ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۵ بوشهر بوشهر ۳نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۶ تهران تهران ۵نفر ۱۷نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۷ چهارمحال وبختیاری شهرکرد ۳نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۸ خراسان جنوبی طبس ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۹ خراسان رضوی مشهد ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
تایباد ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
تربت حیدریه ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
سبزوار ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
کاشمر ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
نیشابور ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۱۰ خوزستان آبادان ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
دزفول ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۱۱ زنجان زنجان ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۱۲ سمنان دامغان ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
شاهرود ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۱۳ فارس شیراز ۴نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
استهبان ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
فسا ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۱۴ قزوین قزوین ۲نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۱۵ قم قم ۲نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۱۶ کردستان سنندج ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
قروه ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
بیجار ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۱۷ کرمان کرمان ۳نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۱۸ کرمانشاه کرمانشاه ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
اسلام آبادغرب ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۱۹ کهگیلویه وبویر احمد بهمئی ۲نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
دنا ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۲۰ گلستان مینودشت ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۲۱ لرستان کوهدشت ۲نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
بروجرد ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۲۲ مرکزی اراک ۲فر * * کارشناسی حقوق قضائی
خمین ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
محلات ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۲۳ هرمزگان بندرعباس ۲نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
ابوموسی ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
حاجی آباد ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
میناب ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۲۴ همدان ملایر ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
۲۵ یزد یزد ۳نفر * * کارشناسی حقوق قضائی
میبد ۱نفر * * کارشناسی حقوق قضائی

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

دیدگاه ها (۵)

 1. هشتم می‌گه:

  با سلام یعنی به شما اعلام کردن که قبول شدید لطفا ما را هم راهنمایی کنید که چطوری به نتیجه رسیدید

 2. ابوذر می‌گه:

  سلام.من پیگیر مراحل استخدامم هستم . تا الانم چند مرحله گزینش و حراست رو طی کردم.

 3. ابوذر می‌گه:

  سلام

 4. حسین می‌گه:

  سلام باور نکردنیه… هنوز نتایج اعلام نشده…

 5. سجاد می‌گه:

  باسلام.من به سازمان تعزیرات شهر خودمون زنگ زدم گفتن اصلا ما اطلاعی از استخدام نداریم!!خیلی جالبه بهم گفتن مگه تعزیرات آزمون برگزار کرده؟؟؟ بعد از اون به سازمان تعزیرات تهران زنگ زدم که اونها هم جواب عجیب غریبی بهم دادن گفتن ما مجوزی برای اعلام نتایج نداریم!! کسی نیست به اینا بگه شمایی که مجوز نداشتین پس چطور آزمون برگزار کردین؟؟!! با این وضعیت چطور از این همه جوان بیکار اون همه هزینه ثبت نام گرفتین!!! محل برگزاری آزمون هم که تهران بود به خدا از یه شهرستان دور خودمو رسونده بودم محل آزمون…اما..!! الان تقریبا یک سال و نیمه آزمون برگزار شده ولی از نتایج خبری نیست.جالب اینجاست که هنوز که تکلیف اعلام نتایج این آزمون مشخص نشده تازه سازمان تعزیرات یه آگهی استخدام جدیدم زده انگار منبع درآمد خوبی پیدا کردن!!!! به خدا انصاف هم خوب چیزیه.عیب نداره اون بالا خدایی هم هست.خیلی متاسفم همین

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها