استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار (نتایج نهایی)

استخدام دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

 

خبر ۱۱ اسفند ۹۷ – نتایج نهایی آزمون استخدام قراردادی دی ماه ۹۷ دانشگاه علوم پزشکی سبزوار 

نتایج نهایی آزمون استخدام قراردادی مورخ ۹۷/۱۰/۲۱ دانشگاه علوم پزشکی سبزوار اعلام شد

پذیرفته شدگان از تاریخ ۹۷/۱۲/۱۳ لغایت ۹۷/۱۲/۱۵ به واحد کارگزینی امور جذب و استخدام واقع در ستاد مرکزی ( اتاق ۱۰۴) مراجعه نمایند.

۱- اصل و کپی شناسنامه

۲- اصل و کپی کارت ملی

۳- اصل و کپی مدرک تحصیلی

۴- افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده نموده اند مدارک ایثارگری را جهت ارائه به همراه داشته باشند.

۵- عکس ۶ عدد

۶- کارت پایان خدمت

۷- آخرین حکم نیروهای طرحی برای افرادی که در حین طرح می باشند.

۸- اصل و کپی گواهی پایان طرح برای افرادی که طرح خود را گذرانده اند.

 

لینک مشاهده نتایج


ثبت نام آزمون استخدام قراردادی دی ماه ۹۷

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سبزوار در نظر دارد برای تأمین نیروهای مورد نیاز خود به استناد تبصره ۵ ماده ۳۱ آیین نامه اداری استخدامی کارمندان غیر هیأت علمی مصوب هیأت امناء و از محل مجوز شماره ۳۳۷۱/۲۰۹/د مورخ ۹۷/۰۵/۲۰ معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت متبوع به تعداد ۱۸ نفر، افراد واجد شرایط را از طریق امتحان­ کتبی و مصاحبه در حیطه­های عمومی و تخصصی پس از طی کردن مراحل گزینش به صورت قراردادی به شرح ذیل استخدام نماید.

جدول رشته های شغلی مورد نیاز

۱- شرایط عمومی استخدام

۱/۱- تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح درقانون اساسی

۲/۱- داشتن تابعیت ایران

۳/۱- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم از خدمت (ویژه برادران)

۴/۱- عدم اعتیاد به دخانیات ومواد مخدر و روانگردان

۵/۱- عدم سابقه محکومیت جزایی موثر

۶/۱- نداشتن منع استخدام دردستگاه­های دولتی به­موجب آرای مراجع قانونی

۷/۱- داوطلبان نباید مستخدم رسمی، ثابت و پیمانی سایر دستگاه­های دولتی و یا بازنشسته و بازخرید خدمت باشند.

۸/۱- التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

۹/۱- داشتن سلامت جسمانی وروانی وتوانایی برای انجام کاری که برای آن استخدام می­شوند بر اساس دستورالعمل مصوب از سوی هیأت امناء موسسه

۱۰/۱- داشتن گواهینامه پایان طرح در رشته های اجباری

۲- شرایط اختصاصی استخدام

۱/۲- برای دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی ۳۵ سال تمام (متولدین ۲۱/۱۰/۶۲ به بعد) ، برای دارندگان مدارک تحصیلی کارشناسی ارشد۴۰ سال تمام (متولدین ۲۱/۱۰/۵۷ به بعد) و برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و بالاتر ۴۵ سال تمام (متولدین ۲۱/۱۰/۵۲ به بعد) .

تبصره: موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد.

الف) جانبازان و آزادگان، همسرو فرزندان شهدا، همسرو فرزندان جانبازان بیست و پنج درصد (۲۵%) و بالاتر، همسر و فرزندان یک‌سال و بالای یک‌سال اسارت و رزمندگان با حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ( دارندگان گواهی از معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین یا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یا معاونت توسعه مدیریت و منابع جهاد کشاورزی و یا ستاد مشترک نیروهای مسلح (درخصوص کارکنان پایور نیروهای مسلح و نیروهای وظیفه )) از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

ب) افراد خانواده معظم شهداء (شامل پدر ، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال

پ) رزمندگان دارای کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه ، به میزان مدت حضور در جبهه

ت) سابقه خدمت کارمندان تمام وقت دولتی حداکثر به میزان ۵ سال

ث) سنوات قراردادی داوطلبان قرارداد کارگری شاغل در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی حداکثر به میزان ۱۵ سال (طبق سهمیه بیمه)

ج) سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل که بصورت غیرمستقیم و از طریق شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد با دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی به خدمت اشتغال دارند ، حداکثر به میزان ۱۵ سال (طبق سابقه بیمه)

چ) سنوات شرکتی داوطلبان شرکتی شاغل که بصورت قرارداد تمام وقت (اعم از قرارداد کارمعین و پزشک خانواده و قرارداد مشاغل کارگری) در دانشگاه و یا سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی و یا شرکتهای پیمانکاری طرف قرارداد آنها به خدمت اشتغال داشته اند و در تاریخ آزمون با موسسه قطع همکاری نموده اند ، حداکثر به میزان ۵ سال (طبق سابقه بیمه)

ح) مدت خدمت سربازی انجام شده

خ) داوطلبانی که طرح خدمت نیروی انسانی موظف(اجباری یا اختیاری و یا در قالب تمدید طرح) را به استناد قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان و متعهدین خدمت قانون مذکور انجام داده اند به میزان انجام خدمت فوق

ضوابط و مقررات پذیرش مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان

الف- مشمولین خدمت پزشکان وپیراپزشکان می بایست دارای معافیت یا گواهی پایان انجام طرح خدمت مربوطه باشند.

تبصره ۱ – در خصوص داوطلبانی که به استناد بخشنامه شماره ۸۵۴/۱۰۰ مورخ ۱۶/۷/۹۳ نسبت به تمدید طرح آنان اقدام شده است، همچنین داوطلبانی که به استناد بند ۱ بخشنامه شماره ۱۵۹۱/۲۰۹/د مورخ ۲۳/۰۵/۱۳۹۲ متقاضی انجام خدمات قانونی بدون احتساب ضریب منطقه خدمتی باشند ، در مدت باقیمانده تا سقف قانونی نیازی به ارائه گواهی پایان طرح نداشته و ارسال گواهی اشتغال به طرح اینگونه افراد کفایت می نماید. ضمناً مشمولین مذکور می­توانند با ارائه گواهی مربوطه در آزمون سایر دانشگاه/ دانشکده­های علوم پزشکی شرکت نمایند.

ب- مشمولین قانون خدمت پزشکان و پیراپزشکان در رشته های دارای طرح اختیاری که طرح خود را در سایر موسسات تابعه وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی می گذرانند در صورتی می توانند در آزمون استخدامی دانشگاه شرکت نمایند که گواهی پایان طرح خود را از دانشگاه محل گذراندن طرح تا تاریخ ۲۱/۱۰/۹۷ را ارائه نمایند.

۳- نحوه ثبت نام ومدارک مورد نیاز

۱/۳- متقاضیان واجد شرایط ملزم هستند حداکثر تا ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخه ۲/ ۱۰/ ۹۷ نسبت به ثبت نام الکترونیکی به آدرس اینترنتی..www.medsab.ac.ir اقدام نمایند.

۲/۳- مدارک مورد نیاز ثبت نام مقدماتی:

الف) تکمیل برگ درخواست شغل

ب) رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۳۶۰۰۰۰ ریال به حساب شماره ۲۱۷۸۱۸۱۶۰۳۰۰۷ به نام درآمدهای غیردرمانی دانشگاه علوم پزشکی سبزوار نزد بانک ملی ایران به­عنوان حق شرکت درامتحان عمومی و تخصصی داوطلبان قابل پرداخت می­باشد، ایثارگران پنجاه درصد(۵۰%) مبلغ مذکور را می­پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند.

ج) یک قطعه عکس ۴×۳ که بایستی متناسب با توضیحات سایت اینترنتی دانشگاه بانضمام فیش بانکی اسکن و ارسال شود.

۳/۳- به ثبت نام ناقص ویا ارسال مدارک ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی­شود.

۴/۳- مدارک مورد نیاز پس از قبولی درمرحله اول امتحان:

داوطلبان قبول شده درمرحله اول امتحان موظف هستند مدارک ذیل را ظرف مدت ۵ روز کاری پس از اعلام نتایج از سوی دانشگاه به همراه اصل مدارک به کارگزینی دانشگاه حضوراً ارائه نمایند. دانشگاه موظف است کلیه تصاویر مدارک را با اصل آنها مطابقت داده وبرابر با اصل نماید.

– اصل آخرین مدرک تحصیلی به همراه تصویر آن

– اصل کارت ملی به همراه تصویر آن

– اصل شناسنامه به همراه تصویر تمام صفحات آن

– اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم به همراه تصویر آن(ویژه برادران)

– اصل پایان طرح مشمولین خدمت پزشکان وپیراپزشکان یا معافیت ازآن یا اشتغال به طرح به همراه تصویر آن

– اصل مدارک دال بر بومی بودن به همراه تصویر آن

– اصل مدارک دال بر ایثارگری ،معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط به همراه تصویر آن

– اصل سایرمدارک طبق مفاد آگهی حسب ضرورت به همراه تصویر آن

تبصره : مدرک تحصیلی وگواهی انجام خدمات قانون پزشکان وپیراپزشکان یا معافیت از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد وتطبیق اولیه انجام شده در بند فوق ملاک قطعی براصالت مدارک نخواهد بود.

*تذکرات مهم در خصوص مدارک مورد نیاز :

با توجه به اینکه مدارک متقاضیان ، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون عمومی و تخصصی توسط دانشگاه بررسی خواهد شد ، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان (به ویژه مدارک ایثارگری ، بومی بودن ، گواهی اشتغال به کار و معلولیت عادی) مغایر با شرایط مندرج در این آگهی باشد هیچ گونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد ، و در هر مرحله از آزمون ،اعلام نتایج اولیه ،مصاحبه استخدامی و حتی در صورت پذیرش نهایی ، امتیاز، اولویت یا سهمیه مربوطه از داوطلب سلب خواهد شد و داوطلب حق هیچگونه اعتراضی ندارد.ضمنا در صورت نیاز، مدارک از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد و تطبیق اولیه انجام شده ، ملاک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود.

۴- زمان ومحل توزیع کارت

کارت ورود به جلسه امتحان توانمندی­های عمومی و تخصصی درروزهای سه شنبه و چهارشنبه و پنجشنبه مورخ (۱۸/۱۰/۹۷ لغایت ۲۰/۱۰/۹۷ ) از طریق سایت اینترنتی به آدرس www.medsab.ac.ir قابل چاپ خواهد بود همچنین زمان ومحل برگزاری امتحان در هنگام توزیع کارت به­اطلاع داوطلبان خواهد رسید. در صورت هر گونه مغایرت اطلاعات کارت داوطلب باید به کارگزینی دانشگاه مراجعه نمایند.

۵- مواد امتحان برای مقاطع کارشناسی و بالاتر عبارتند از :

به هریک از داوطلبان ، یک دفترچه سوال عمومی و یک دفترچه سوال اختصاصی داده خواهد شد.

کلیه دروس آزمون عمومی و اختصاصی به صورت چهار گزینه ای با ضریب یک (۱) برای سوالات حیطه عمومی و ضریب دو (۲) برای سوالات حیطه تخصصی طراحی خواهد شد. ضمنا به ازای هر سه پاسخ غلط ، یک پاسخ صحیح حذف خواهد شد.

۱/۵- امتحان توانمندیهای عمومی شامل: ۱- زبان وادبیات فارسی ۲- زبان انگلیسی (عمومی) ۳- ریاضی وآمار مقدماتی ۴- فن­آوری اطلاعات ۵- معارف اسلامی ۶- اطلاعات عمومی ، دانش اجتماعی ۷- هوش و توانمندیهای عمومی

تبصره: اقلیت­های دینی از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف می­باشند وامتیاز آن درسایر موارد امتحان توزیع می­شود.

۶– نحوه پذیرش داوطلبان و اعلام نتیجه:

الف: تعیین حد نصاب لازم برای نمره بر مبنای کسب حداقل ۵۰ درصد میانگین امتیاز سه نفر دارای بالاترین امتیاز آزمون در هر رشته شغلی خواهد بود.

تبصره- در صورت عدم تامین نیروهای مورد نیاز ممکن است حسب نظر دانشگاه حد نصاب نمره آزمون تا تکمیل ظرفیت کاهش داده شود.

ب: اعلام فهرست پذیرفته شدگان مرحله اول بر اساس نمره برتر حداکثر تا سه برابر ظرفیت جهت صحت و راستی آزمایی مدارک از طریق پورتال موسسه می باشد.

ج: اعلام نتیجه با توجه به تعداد نیروی مورد نیاز (طبق جدول رشته شغلی مورد نیاز) و با رعایت موارد ذیل:

  • پذیرش افراد بر اساس هفتاد درصد (۷۰%) نمره آزمون کتبی و سی درصد (۳۰%) نمره مصاحبه به ترتیب نمره فضلی خواهد بود.

-در انتخاب نهایی پذیرفته شدگان ابتدا اولویت جذب، با نیروهای بومی محل خدمت تعیین شده در آگهی که حد نصاب نمره لازم را کسب کرده باشند، می باشد.

-سپس در صورت عدم تکمیل ظرفیت، ابتدا جذب با نیروی بومی استان و سپس غیربومی استان می باشد.

توجه ۱: انتخاب داوطلبان به ترتیب بالاترین نمره کل ماخوذه در آزمون کتبی و مصاحبه در هر رشته شغلی با رعایت ظرفیت پیش بینی شده می باشد. در مواردی که نمره کل دو دواطلب در یک رشته شغلی یکسان و مازاد ر ظرفیت باشد، ابتدا نمره آزمون سوالات کتبی تخصصی ملاک انتخاب خواهد بود و در صورت برابر بودن نمره سوالات کتبی تخصصی، انتخاب اصلح از سوی هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سبزوار ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

توجه ۲: داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامی پذیرفته شدگان نهایی طبق برنامه تنظیمی در مهلت مقرر به مدیریت هسته گزینش دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سبزوار برای تکمیل پرونده گزینش مراجعه نمایند. در صورت عدم مراجعه، قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده و موسسه افراد ذخیره را به جای وی به گزینش معرفی خواهد کرد.

امتیازات و سهمیه های قانونی و نحوه اعمال آنها :

الف) سهمیه ایثارگران

براساس ماده ۲۱ قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران ، در هر آزمون استخدامی ،ابتدا از کل مجوز تخصیص یافته به هر دانشگاه ۳۰% برای پذیرش ایثارگران اختصاص می یابد.

الف-۱ ) سهمیه ۲۵% ایثارگری :

  • از بین متقاضیان شرکت کننده در آزمون با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران جذب خواهند شد.

الف – ۲) سهمیه ۵% ایثارگری

  • استخدام سهمیه ۵ درصد صرفا از طریق شرکت در آزمون استخدامی انجام می پذیرد.
  • مشمولین این سهمیه به شرط دارا بودن از شرایط مندرج در آگهی و کسب حد نصاب لازم، ازطریق رقابت با کلیه مشمولین این سهمیه در دانشگاه (به ترتیب نمره مکتسبه ) از حداکثر ۵ درصد مجوزهای دانشگاه برخوردار خواهند بود.
  • سهمیه ۵ درصد ایثارگران صرفا در مشاغلی اعمال می گردد که ظرفیت پذیرش آنها بیش از یک نفر باشد (در مشاغل با یک نفر ظرفیت، سهمیه مذکور لحاظ نشده و انتخاب افراد صرفا بر اساس نمرات مکتسبه صورت خواهد پذیرفت.

 

ب ) سهمیه معلولین عادی

  • معلولین عادی (با ارائه معرفی نامه از بهزیستی) به شرط دارا بودن شرایط مندرج در آگهی و کسب حدنصاب لازم ، از طریق رقابت با کلیه داوطلبان معلول به ترتیب نمره مکتسبه ، از حداکثر ۳ درصد از کل مجوزهای هر دانشگاه برخوردار خواهند بود(مشروط به داشتن سلامت جسمی و روانی لازم برای ایفای شغل مورد نظر) .
  • معلولین محترم می بایست توانایی انجام کاری که استخدام می شوند را داشته باشند و در صورت عدم تأیید توانایی معلولین توسط دانشگاه مربوطه در مرحله بررسی مدارک یا در مرحله معاینات توسط طب کار ، مرجع رسیدگی به اعتراض داوطلب معلول ، شورای پزشکی علوم پزشکی شهرستان مربوطه محل خدمت می باشد.
  • معلولین مشمول سهمیه ۳ درصد جهت استفاده از سهمیه مختص خود ، می بایست در زمتان انتخاب شغل ، مشاغلی را انتخاب نمایند که تعداد مورد نیاز ظرفیت آن مشاغل بیش از یک نفر باشد.(در مشاغل با یک نفر ظرفیت ، سهمیه مذکور لحاظ نشده و انتخاب افراد صرفا براساس نمرات مکتسبه صورت خواهد پذیرفت.)

پ) سهمیه آزاد

کلیه سهمیه استخدامی پس از کسر سهمیه های استخدامی ایثارگران (مندرج در بند الف) و معلولین عادی (مندرج در بند ب ) به داوطلبان بومی شهرستان در صورت برخورداری از شرایط مندرج در آگهی و کسب حدنصاب نمره ، به ترتیب نمره فضلی ، اختصاص یافت. در صورتی که ظرفیت مورد نیاز هریک از رشته های شغلی مندرج در آگهی استخدام ازبین داوطلبان بومی شهرستان، تکمیل نگردد،پذیرش بقیه افراد تا تکمیل ظرفیت از بین داوطلبان با اولویت بومی استان و سپس داوطلبان غیربومی همان رشته شغلی به ترتیب نمره فضلی صورت می پذیرد.

۸/۷- داوطلب بومی به ا فرادی اطلاق می گردد که واجد یکی از شرایط ذیل باشد:

الف) شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب) همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح(اعم از شاغل و یا بازنشسته) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.

ج) داوطلب یا پدر، مادر ویا همسر وی، حداقل چهار(۴) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند.(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است).

د) داوطلب حداقل چهار(۴) سال از سنوات تحصیلی(ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان ویا استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.

تبصره۱: مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.

تبصره۲: درصورتی که ظرفیت مورد نیاز هریک از رشته های شغلی مندرج در آگهی از بین متقاضیان بومی شهرستان تکمیل نگردد، پذیرش بقیه افراد تا تکمیل ظرفیت و همچنین انتخاب افراد ذخیره از بین داوطلبان با اولویت بومی استان و سپس متقاضیان غیر بومی همان رشته شغلی به ترتیب نمره فضلی صورت می پذیرد .

۹/۷- داوطلبان منحصراً مجاز به انتخاب یک شغل و یک محل جغرافیایی خواهند بود.

۱۰/۷- مدارک تحصیلی بالاتر یا پائین­تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده درشرایط احراز مشاغل در آگهی استخدامی و همچنین مدارک معادل، برای شرکت در امتحان و استخدام معتبر نمی­باشد.

۱۱/۷ – داوطلبانی که در حال تحصیل در مقطع بالاتر (دانشجو) باشند به شرط اینکه فارغ التحصیل نگردیده و منجر به اخذ مدرک نگردد مجاز به شرکت در آزمون می باشند.بدیهی است در صورتیکه داوطلب جزو قبول شدگان نهایی آزمون قرار گیرد ملزم به انصراف قطعی از تحصیل خواهد بود.

۱۲/۷- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط وشرایط اعلام شده درمتن آگهی برعهده داوطلب خواهد بود ودر هر مرحله از مراحل ثبت نام، امتحان و جذب محرز شود که داوطلب اطلاعات خلاف داده یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است داوطلب از انجام مراحل بعدی محروم خواهد شد، حتی در صورت صدور حکم استخدام، حکم مزبور لغو وبلااثر می­گردد.

۱۳/۷-انتخاب داوطلبان به ترتیب بالاترین نمره کل ماخوذه در آزمون در هر رشته شغلی با رعایت ظرفیت پیش بینی شده می­­باشد. در مواردی که نمره کل دو داوطلب در یک رشته شغلی یکسان و مازاد بر تعداد ظرفیت اعلام شده در آگهی استخدامی باشد، ابتدا نمره آزمون توانمندی­های تخصصی ملاک انتخاب خواهد بود؛ و در صورت برابر بودن نمره آزمون توانمندی­های تخصصی، انتخاب اصلح از سوی هسته گزینش، ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

۱۴/۷- داوطلبان موظفند پس از اعلام اسامی مرحله اول پذیرفته شدگان طبق برنامه تنظیمی درمهلت مقرر به هسته گزینش دانشگاه برای تکمیل پرونده گزینشی مراجعه نمایند. درصورت عدم مراجعه، قبولی فرد کان لم یکن تلقی شده واز افراد ذخیره به­جای وی به گزینش معرفی خواهد شد.

۱۵/۷- پذیرفته‌شدگان اصلی پس از اعلام نهایی حداکثر یکماه فرصت خواهند داشت جهت تکمیل مدارک و طی مراحل استخدام به واحد استخدام مؤسسه مراجعه نمایند.

۱۶/۷- از پذیرفته شدگان نهایی، تعهد محضری جهت اشتغال به مدت ۱۰ سال در محل مورد تقاضا خدمت اخذ می­گردد. در صورت عدم اجرای تعهد و یا انصراف از خدمت حکم استخدامی آنان لغو و از وجود افراد ذخیره استفاده می شود.

۱۷/۷- هرگونه اطلاع رسانی درخصوص امتحان از طریق سایت اینترنتی به صورت همزمان خواهد بود وداوطلبان اطلاعات مورد نیاز خود را بدین طریق دریافت خواهند کرد.

۱۸/۷- باتوجه به این که ملاک ثبت نام ازمتقاضیان تکمیل برگ درخواست شغل می باشد لازم است درتکمیل آن نهایت دقت را به عمل آورده وهیچگونه اصلاحاتی پس از ثبت نام قابل پذیرش نخواهد بود.

  1. نتایج اولیه و نهایی آزمون از طریق سایت دانشگاه به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

 

جهت ثبت نام اینجا را کلیک نمایید.


خبر ۱۴ مرداد ۹۷ – قابل توجه داوطلبین متقاضی شرکت در آزمون استخدامی علوم پزشکی سبزوار

پیرو اطلاعیه شرکت آرمان ندای سلامت جهت جذب نیروی بومی در مراکز بهداشتی درمانی روداب و ششتمد، به اطلاع می رساند پرونده های کلیه متقاضیان بررسی واسامی افراد واجد الشرایط جهت ورود به مرحله آزمون به شرح ذیل اعلام می گردد.

آزمون پنج شنبه مورخه ۹۷/۵/۱۸ راس ساعت ۱۰ صبح در سبزوار،باغ ملی ،جنب بیمارستان حشمتیه،ستادمرکزی دانشگاه علوم پزشگی سبزوار برگزار می گردد.

داوطلبین باید یک ساعت قبل از آزمون در محل فوق حضور داشته باشند.

رشته های مامایی،علوم آزمایشگاهی و پرستاری صرفا از دروس تخصصی آنها و مقطع دیپلم جهت خدمات از دروس ادبیات،معارف و اطلاعات عمومی آزمون به عمل خواهد آمد.

 برای مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۰ تیر ۹۷ – اطلاعیه نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی مورخه ۱/۱۰/۹۶

پیرو اطلاعیه اعلام نتایج اولیه مورخه ۲۶/۱۲/۹۶ بدینوسیله نتایج نهایی آزمون استخدام پیمانی مورخه ۱/۱۰/۹۶ دانشگاه علوم پزشکی سبزوار به شرح جدول ذیل اعلام می گردد. لذا افراد ذیل از تاریخ ۲۳/۴/۹۷ لغایت ۲۴/۴/۹۷ جهت تکمیل پرونده طبق برنامه زمانبندی به هسته گزینش دانشگاه (به انضمام مدارک ذیل) به آدرس: سبزوار، خیابان اسدآبادی، جنب بیمارستان حشمتیه مراجعه نمایند. بدیهی است در صورت عدم مراجعه در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه استخدام بوده و حق اعتراض وجود نخواهد داشت.

مدارک مورد نیاز:

۱- اصل مدرک تحصیلی به همراه تصویر آن

۲- اصل کارت ملی به همراه تصویر آن

۳- اصل شناسنامه به همراه تصویر تمام صفحات آن

۴- اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت به همراه تصویر آن (ویژه آقایان)

۵- اصل گواهی پایان طرح مشمولین خدمت پزشکان و پیراپزشکان به همراه آن (حکم کارگزینی ویژه داوطلبین در حین طرح)

۶- تصویر مدارک ICDL ( در صورت وجود)

۷- تصویر کارت یا گواهی بسیج یا هلال احمر (در صورت وجود)

۸- تصویر مدارکی که منجر به کسب مقام یا رتبه علمی در زمینه فرهنگی ورزشی و غیره در سطح شهرستان، استان، کشوری یا بین المللی شده

۹- ۳قطعه علس ۴*۳ پشت نویسی شده

۱۰. مدارک دال بر ایثارگری (ویژه ایثارگران معزز)

تذکرات مهم:

۱- مدارک ارائه شده از طرف داوطلب در صورت نیاز از مراجع ذیربط استعلام خواهد گردید و تطبیق اولیه انجام شده ملاک بر اصالت مدارک نخواهد بود در صورتی که مدارک، مغایر با شرایط مندرج در آگهی استخدامی باشد هیچ گونه حقی برای فرد ایجاد نخواهد کرد و حتی در صورت پذیرش نهایی، امتیاز، اولویت یا سهمیه مربوطه از داوطلب سلب و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

۲- مسئولیت ناشی از ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده و یا هر گونه مغایرت بین اطلاعات در زمان تکمیل تقاضانامه ثبت نام با مستنداتی که در اعلام نتیجه اولیه و بررسی مدارک ارائه نموده بر عهده داوطلب بوده و در هر مرحله محرز شود فرد به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا واقعیتی را کتمان نموده است به این ترتیب از امتیاز مربوطه محروم و چنانچه فاقد شرایط مندرج در آگهی باشد از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مذبور لغو و بلا اثر می شود و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.

 برای مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۲۶ اسفند ۹۶ – اعلام نتایج اولیه آزمون استخدام پیمانی دی ماه ۹۶ علوم پزشکی سبزوار

بدینوسیله فهرست اسامی داوطلبان دعوت شده جهت بررسی مدارک آزمون استخدام پیمانی مورخه ۰۱/۱۰/۹۶ به شرح جدول ذیل اعلام می گردد، لذا ضروری است داوطلبان محترم از تاریخ ۱۸/ ۰۱/۹۷ مدارک ذیل را ظرف مدت ۳ روز کاری به همراه اصل آنها از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۴ به صورت حضوری به مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی دانشگاه به آدرس : سبزوار – خیابان اسدآبادی – جنب بیمارستان حشمتیه – ساختمان ستاد مرکزی – طبقه اول ، واحد امور استخدام ارائه نمایند.

مدارک مورد نیاز :

– اصل مدرک تحصیلی به همراه تصویر آن

– اصل کارت ملی به همراه تصویر آن

– اصل شناسنامه به همراه تصویر تمام صفحات آن

– اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم به همراه تصویر آن ( ویژه آقایان )

– اصل گواهی پایان طرح مشمولین خدمت پزشکان و پیراپزشکان یا معافیت از آن یا اشتغال به طرح به همراه تصویر آن

– اصل مدارک معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط به همراه تصویر آن

– اصل مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد بر اساس هریک از موارد ذکر شده در بند امتیازات ویژه سهمیه قانونی آگهی آزمون استخدامی )

– گواهی بنیاد شهید جهت سهمیه ایثارگران

– نامه گواهی اشتغال از واحد محل خدمت به همراه خلاصه سوابق بیمه ای و احکام قراردادی ویژه شاغلین قراردادی

– اصل و تصویر گواهی اشتغال(باذکر تاریخ شروع و پایان) و ریز سوابق بیمه تأیید شده جهت نیروهای شرکتی

– کارنامه دریافتی از وب سایت سازمان سنجش آموزش کشور

تذکر مهم : با توجه به دعوت از یک و نیم برابر ظرفیت مورد نیاز ، بدیهی است تشکیل پرونده و بررسی مدارک افراد به منزله اعلام نتایج اولیه می باشد و پذیرش نهایی داوطلبان ، پس از طی فرآیند تشکیل پرونده ، بررسی صحت و اصالت مدارک ارائه شده بر اساس فرم ثبت نام اولیه (خوداظهاری) و مطابق با مفاد آگهی و بر اساس رتبه افراد از طریق همین سایت اعلام خواهد شد . همچنین در صورت نقص در مدرک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت نامی ، هیچ گونه اعتراضی از طرف داوطلب وارد نخواهد بود.

برای مشاهده اسامی اینجا کلیک نمایید


خبر ۳۰ مرداد ۹۶ – قابل توجه پذیرفته شدگان مقطع دستیاری دانشگاه علوم پزشکی سبزوار

با عرض تبریک خدمت پذیرفته شدگان مقطع دستیاری در دانشگاه علوم پزشکی سبزوار توجه پذیرفته شدگان را به موارد ذیل جلب می نمائیم.

به همراه داشتن کلیه مدارک ذیل در موعد ثبت نام الزامی می باشد. لذا خواهشمند است تا زمان ثبت نام نسبت به تکمیل و تهیه مدارک اعلام شده اقدام نمائید.

زمان ثبت نام متعاقباً از طریق همین سایت اعلام می­گردد.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام:

· ۱۲ قطعه عکس ۴×۳
· تصویر تمام صفحات شناسنامه : ۲ سری
· تصویر کارت ملی پشت و رو: ۲ سری
· گواهی مدرک پایان مقطع پزشکی
· اصل گواهی انجام خدمات قانونی(پایان طرح)+ تصویر
· اصل پروانه دائم+ یک نسخه از تصویر آن(در صورت دارا بودن)
· گواهی ابطال پروانه مطب(در صورت داشتن پروانه)
· اصل گواهی پایان خدمت نظام وظیفه یا معافیت(ویژه برادران)
· گواهی تسویه حساب صندوق رفاه مقطع قبلی(جهت فارغ­التحصیلان دانشگاههای دولتی)
· گواهی های مبنی بر استفاده از سهمیه های استعدادهای درخشان، جانبازان یا ایثارگران.
· گواهی موافقت تحصیلی یا مأموریت تحصیلی از واحد تابعه (جهت شاغلین رسمی و پیمانی)
· حکم کارگزینی(جهت شاغلین رسمی و پیمانی)
· کارت سازمان نظام پزشکی
· فرم های ثبت نامی تکمیل شده(دانلود فرم ها پایین همین اطلاعیه)
· اصل تعهدنامه محضری(جهت تکمیل تعهد نامه محضری لازم است قبل از هر گونه اقدام، به اداره پذیرش و ثبت نام واقع در پردیس دانشگاه مراجعه نمایید.)
· فیش پرداخت هزینه های ثبت نام به ارزش ۳۰۰۰۰۰ ریال به شماره حساب ۴۶۱۵۸۸۷۰۰ (بنام درآمد معاونت آموزش) بانک تجارت شعبه مرکزی سبزوار.کد شعبه۴۵۸۰ (دانشگاه در قبال پرداخت های خارج از این شماره حساب پاسخگو نمی باشد.)

آدرس: سبزوار- جاده توحیدشهر- بلوار شهدای هسته ای- بالاتر از شهدای گمنام-پردیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سبزوار- معاونت آموزشی- اداره کل آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه – اداره پذیرش و ثبت نام

شماره های تماس ۶-۰۵۱۴۴۰۱۸۴۴۵

 


خبر ۹ اسفند ۹۵ –  اعلام زمان تحویل مدارک پذیرفته شدگان آزمون استخدام پیمانی ( ۷ خوشه شغلی )
در خصوص برنامه زمان بندی تحویل مدارک پذیرفته شدگان  ۷ خوشه شغلی آزمون استخدام پیمانی مورخه ۲۱ / ۸/ ۹۵
بدینوسیله به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در رشته های شغلی کارگزین ، حسابدار،کاردان بهداشت خانواده ،کاردان مبارزه با بیماریها،کارشناس تحلیل گرسیستم و مهندسی تأسیسات (لیست پیوست) که اسامی آنها از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور اعلام گردیده می رساند ، از تاریخ ۷/ ۱۲/ ۹۵ مدارک ذیل را ظرف مدت ۳ روز کاری به همراه اصل آنها از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۴ به صورت حضوری به آدرس : سبزوار – خیابان اسدآبادی – جنب بیمارستان حشمتیه – ساختمان ستاد مرکزی – طبقه اول ، واحد امور استخدام ارائه و رسید دریافت نمایند.

مدارک مورد نیاز

–  اصل مدرک تحصیلی به همراه تصویر آن
–  اصل کارت ملی به همراه تصویر آن
– اصل شناسنامه به همراه تصویر تمام صفحات آن
– اصل کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی یا معافیت دائم به همراه تصویر آن ( ویژه آقایان )
– اصل گواهی پایان طرح مشمولین خدمت پزشکان و پیراپزشکان یا معافیت از آن یا اشتغال به طرح به همراه تصویر آن
– اصل مدارک معلولین عادی حسب مورد از مراجع ذیربط به همراه تصویر آن
– اصل مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد بر اساس هریک از موارد ده گانه ذکر شده در ذیل بند ۳ امتیازات ویژه سهمیه قانونی آگهی آزمون استخدامی )
–  گواهی بنیاد شهید جهت سهمیه ایثارگران
–  نامه گواهی اشتغال از واحد محل خدمت به همراه خلاصه سوابق بیمه ای و احکام قراردادی ویژه شاغلین قراردادی
– کارنامه دریافتی از وب سایت سازمان سنجش آموزش کشور
تذکر : نتیجه اعلام شده بمنزله قبولی نهایی نبوده و پس از بررسی مدارک دریافتی از داوطلبان واجد شرایط و تأیید آن ، نتایج نهایی از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد. بدیهی است در صورت عدم مراجعه در موعد مقرر به منزله انصراف تلقی می گردد.

برای مشاهده اطلاعیه در سایت علوم پزشکی سبزوار اینجا کلیک نمایید

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها