crm didar

استخدام بیش از ٩ هزار نفر در تامین اجتماعی

روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی: معاونت اداری و مالی سازمان تامین اجتماعی در چهار سال فعالیت دولت تدبیر و امید، اقداماتی همچون استخدام و جذب بیش از ۹ هزار تن و اعزام ۵۰ هزار بازنشسته به مشهد مقدس را در کارنامه خود دارد.
به گزارش روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، معاونت اداری مالی سازمان تامین اجتماعی در حوزه های فناوری اطلاعات، منابع انسانی، مالی، آموزش و پژوهش، رفاهی، بودجه و تشکیلات در این سازمان اقدامات مختلفی را در طول دولت یازدهم اجرا کرده است.
حوزه فن آوری اطلاعات یکی از بخش هایی است که در این دوره مورد توجه قرار گرفت و بر این اساس، اجرای طرح تمرکز پرداخت ها با هدف عدالت در مدت زمان پرداخت ها و رفع هم پوشانی ها به عنوان یکی از برنامه های حوزه آی تی (فناوری اطلاعات) انجام شد.
طرح تعمیم سیستم اتوماسیون گام به منظور حذف سفرهای بین شهری و صرفه جویی در زمان مکاتبات اداری در سطح سازمان تامین اجتماعی نیز اجرایی شد.
مرکز ارتباطات مردمی سازمان تامین اجتماعی (CRM) با شماره تماس ١۴٢٠ و با هدف پاسخگویی و ایجاد رضایت مندی در مخاطبان سازمانی در طول فعالیت دولت یازدهم ایجاد شد.
در این مرکز ارتباطات مردمی، مخاطبان با برقراری ارتباط تلفنی می توانند سوالات خود را مطرح و پاسخ لازم را از طریق پیام کوتاه و ایمیل دریافت کنند.
اجرای فاز اول پیاده سازی سیستم جامع منابع انسانی، راه اندازی سیستم بودجه متمرکز، برقراری امکان دریافت حق بیمه به صورت غیرحضوری، راه اندازی سامانه اموال غیرمنقول، اجرای طرح روانسازی فرایندها (بهبود روش های ارائه خدمت به ذینفعان) و تغییر سکوی سیستم های مالی بخش درمان سازمان از DOS (فاکس) به اوراکل (نوعی پایگاه داده ای ) از دیگر فعالیت های حوزه معاونت اداری مالی سازمان تامین اجتماعی است.
در حوزه منابع انسانی؛ سازمان تامین اجتماعی در ایجاد اشتغال و برقراری امنیت شغلی در سطح کشور نقش آفرینی کرده است.
برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای تابعه سراسر کشور بر اساس سیاست ها و خط مشی های سازمانی در طول چهار سال اول دولت تدبیر و امید، سازمان تامین اجتماعی توانسته است با استخدام هفت هزار و ۶۸۲ تن از طریق برگزاری آزمون های استخدامی منطقه ای و سراسری و همچنین جذب دو هزار و ۲۵۸ پزشک نقش تاثیرگذاری در ایجاد اشتغال داشته باشد.
همچنین در طول این مدت با تبدیل وضعیت استخدامی بیش از ١٢هزار تن از نیروهای شاغل قراردادی به پیمانی و آزمایشی رسمی از طریق برگزاری آزمون های کتبی، مصاحبه و گزینش وضعیت منابع انسانی خود را ساماندهی کرده است.
در حوزه امور مالی، پرداخت به موقع تعهدات قانونی از مهم ترین فعالیت های حوزه امور مالی سازمان تامین اجتماعی بوده است به طوری که فقط در سال ٩۵، حدود ۴۰۵ هزار و ۶۴٢ میلیارد و ۵۵۵ میلیون ریال صرف تعهدات این سازمان شده است.
در حوزه آموزش و پژوهش، در چهار سال گذشته از ۸۵۷ پروژه و پایان نامه های دانشجویی مرتبط با اقدامات و خدمات سازمان تامین اجتماعی حمایت شده است.
استقرار کشوری سامانه مدیریت یکپارچه آموزش و پیاده سازی آموزش های الکترونیکی و برگزاری جلسات هم اندیشی و راه اندازی کتابخانه دیجیتال از دیگر اقدامات معاونت اداری مالی سازمان تامین اجتماعی در دولت یازدهم بوده است.
در حوزه امور رفاهی، در ٢ بخش آقایان و بانوان المپیاد ورزشی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان برگزار شد و همچنین در این بخش می توان از اجرای طرح کرامت رضوی نام برد که بر این اساس از سال ٩٣ تا ۹۵ با اولویت بازنشستگان و مستمری بگیران زیارت اولی، ۴٩ هزار و ٩٣٠ تن از آنان با صرف اعتباری بیش از ٢٠٠ میلیارد ریال به مشهد مقدس اعزام شده اند.
در بخش بودجه و تشکیلات، تدوین، تصویب و ابلاغ به موقع برنامه و بودجه سالانه سازمان تامین اجتماعی از طریق ایجاد نظام پروژه ای و کنترل فعالیت های برنامه ای در فاصله چهار سال اخیر انجام شده است.
سازمان تامین اجتماعی اکنون بیش از ۴۲ میلیون تن از اقشار گوناگون مردم شامل بیمه شدگان و بازنشستگان و اعضای خانواده آنان را تحت پوشش قرار داده است.
خدمات سازمان تامین اجتماعی هم اکنون به بیش از ۱۴ میلیون بیمه شده اصلی و افراد خانواده شان، سه میلیون مستمری بگیر و اعضای خانواده که درمجموع به بیش از پنج میلیون تن می رسند و تمام ابعاد زندگی و معیشت آنان متاثر از فعالیت های سازمان است، ارایه می شود، همچنین کارفرمایان و مدیران بیش از یک میلیون و ۵۰۰ هزار کارگاه و واحد تولیدی کشور نیز با سازمان در ارتباط هستند.

دیدگاه ها (۲)

  1. محسن می‌گه:

    فوق دیپلم مدیریت دارم و همچنین دارای کارت مهارت رانندگی پایه دوم ….خراسان جنوبی شهرستان طبس ایا با این شرایط نیرو میخواد خواهشا جواب بدین؟

  2. رسول بخشی زاده می‌گه:

    زیردیپلم سرایداری ونگهبانی میتونم وجایی خواب باش استان اصفهان شهرستان نطنز

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها