استخدام استانداری خراسان رضوی مشهد ۹۶

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

خبر ۷ اریبهشت ۹۶ – ایجاد ۶۶ هزار شغل مستقیم در خراسان رضوی

خبرگزاری ایرنا : استاندار خراسان رضوی گفت: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، ۶۶ هزار اشتغال مستقیم در حوزه های صنعت، معدن ، گردشگری، زیر ساخت های مرتبط با کشاورزی و طرح تکاپو( توسعه کسب وکار) در یک سال و نیم آینده در این استان ایجاد می شود.
علیرضا رشیدیان چهارشنبه شب در نشست شورای گفت و گوی بخش خصوصی و دولتی استان افزود: تا نیمه اول سال ۹۷دربخش صنعت و معدن ۱۵ پروژه با اعتبار ۱۰۵ میلیارد ریال سرمایه گذاری به بهره برداری می رسد .
وی با بیان اینکه از محل این طرح ها هشت هزار و ۴۸۹ اشتغال مستقیم ایجادمی شود، عنوان کرد : همچنین ۲۹۱ پروژه گردشگری و زیر ساخت های مرتبط با آن هم که هم اکنون دست انجام است در این مدت به بهره برداری می رسد.
وی با بین اینکه حجم سرمایه گذاری در پروژه های گردشگری ۵۸ هزار میلیارد ریال است ، گفت : با بهره برداری آنها بالغ بر هفت هزار اشتغال مستقیم ایجاد خواهد شد.
وی بهره برداری از ۱۱ پروژه کشاورزی با رقم اعتباری ۹ هزار و ۹۷۰ میلیارد ریال و پیش بینی اشتغال مستقیم پنج هزار و ۶۵۰ نفر را از دیگر ظرفیت ها برای ایجا د اشتغال در استان عنوان کرد که تا تا نیمه اول سال ۹۷ همه آنها به سرانجام می رسد.
استاندار با اشاره به نامگذاری امسال با عنوان اقتصادی مقاومت ، اشتغال و تولید افزود :به دلیل اهمیت این نامگذاری ، در همان روزهای نخستین شروع سال نشست اقتصاد مقاومتی باحضور معاون اول رئیس جمهوری در استان برگزار شد.
وی اضافه کرد: پارسال هم ۵۱ جلسه اقتصاد مقاومتی در استان برگزار شد که ۱۱ مورد آن با حضور مقامات کشوری بوده است.
وی اظهار کرد : ۲۳ تفاهم نامه با شرکت های حوزه فناوری اطلاعات در ۱۲ فروردین ماه امسال به منظور توسعه اشتغال و سرمایه گذاری در حوزه آی تی و آی سی تی ( فناوری اطلاعات و ارتباطات)و در قالب طرح تکاپو با حضور وزرای تعاون ، کار و رفاه اجتماعی و نیز ارتباطات و فناوری اطلاعات امضا شد.
وی گفت : این تفاهمنامه ها منجر به سرمایه گذاری سه هزار و ۲۰۰ میلیارد ریالی و قابلیت اشتغالزایی نزدیک به چهار هزار نفر در استان می شود که خود بخشی از اقدامات در راستای بهبود فضای کسب و کار و اشتغال در خراسان رضوی می باشد.
رشیدیان گفت : دولت برای بهبود فضای کسب و کار در چهار سال گذشته، هشت گام اساسی از جمله تشکیل هیات مقررات زدایی و پیگیری رسیدگی به شکایات متقاضیان صدور مجوزهای کسب و کار، ایجاد سامانه اطلاع‌رسانی مجوزها، تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار، ایجاد مرکز ملی پایش محیط کسب و کار برداشته است.
وی، ایجاد سامانه دریافت شکایات، ایجاد سامانه نقشه ملی استعلامات مجوزهای کشورو نیز فعال سازی بانک اطلاعات مجوزهای کشورو بانک قوانین و مقررات کسب و کار را از دیگر گام های دولت در این راستا ذکر کرد.
استاندار با تاکید بر اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی و نیز ایجاد مشاغل با فناوری بالا در حوزه های مختلف صنعت ، گفت: مقرر شده جهاد دانشگاهی استان یک بسته اشتغال پایدار با شناسایی توانایی های این دانش آموختگان دانشگاهی و ظرفیت ها و استعدادهای آنان و زمینه های اشتغال تهیه کند.


خبر ۱۴ فروردین ۹۶ – پیش‌بینی ایجاد ۸۰۰۰ شغل در خراسان رضوی

خبرگزاری ایسنا : وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به ساختارهای نهادی استان تصریح کرد: قرار است ۳۲۰ میلیارد تومان در استان در قالب ۲۴ پروژه در سرمایه گذاری شود که نتیجه آن ایجاد ۸۰۰۰ شغل مستقیم در حوزه های آی تی و آی سی تی خواهد بود.
به گزارش ایسنا، محمود واعظی صبح امروز در نشستی با استاندار خراسان رضوی در استانداری در خصوص صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات اظهار کرد: زیرساخت ها و دسترسی ها آماده است. در سه سال گذشته حجم شبکه انتقال کشور ۹۵۰ گیگا بایت بوده که امروز به ۱۰ هزار گیگا بایت رسیده است. این رقم حاکی از رشدی بیش از ۱۰ برابر است. در همین مدت حجم پهنای باند کشور ۶۲۴ گیگا بایت بوده که امروز تا ۶۸۰۰ گیگا بایت افزایش داشته و تا اواسط اردیبهشت به بیش از ۱۰ هزار گیگا بایت می رسد.
وی ادامه داد: امروز ۸۰۰ شهر کشور به اپراتور نسل سوم تلفن همراه مجهزند که تا پایان دولت همه شهرهای کشور دارای اپراتور نسل سوم می شوند. امروز ۴۰۰ شهر نیز به اپراتور نسل چهارم مجهز هستند که این تعداد تا پایان کار دولت به ۷۵۰ شهر خواهد رسید. همچنین امروز حدود ۲۶ هزار روستا اینترنت دارند و تا انتهای کار دولت قرار است ۹۰ درصد روستاهای بالای ۲۰ خانوار به اینترنت مجهز شوند.
واعظی بیان کرد: در همین مدت حدود ۱۵ هزار کیلومتر فیبر نوری بین شهرها کشیده شده است. امروز به ادعای همه استفاده از محتوا و ترافیک داخلی تحول عظیمی در کشور به وجود آورده است. ما اراده ای داشتیم که آنچه بخش خصوصی انجام می دهد را انجام ندهیم و در عوض از بخش خصوصی حمایت کنیم. این امر در کشور کار سختی است ولی در حال نهادینه شدن است. امروز زیرساخت های کشور برای یک کار بزرگ آماده است.
سرمایه گذاری ۴۹۷ میلیارد تومانی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در استان تا پایان دولت
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: در استان خراسان رضوی ۸۲۵ میلیارد تومان دولت و بخش خصوصی سرمایه گذاری داشته اند. قرار این است ۴۹۷ میلیارد تومان دیگر نیز تا پایان این دولت در استان در این حوزه سرمایه گذاری شود. این می‌تواند تحول بزرگی در استان به وجود آورد. البته ۳۰ میلیارد تومان از این بودجه ۸۲۵ میلیارد تومانی برای مشهد ۲۰۱۷ هزینه شد.
وی با بیان اینکه بستر فعالیت آماده بوده و این استان نیز از غنای خوبی برخوردار است، عنوان کرد: ما نباید اجازه دهیم نیروهای فارغ التحصیل کشور که ۱۶ درصد آن ها در حوزه آی سی تی تحصیل کرده اند، با این بستر و فضایی که به وجود آمده، بیکار باشند. این اقدام شدنی است و حتما می توان آن را انجام داد.
واعظی گفت: امروز بازار جهانی آی سی تی ۳۰۰۰ میلیارد دلار درآمد دارد. جمعیت کشور ما یک صدم جمعیت جهان است که بر این اساس باید سهم ما از این درآمد ۳۰ میلیارد دلار یا ۱۰۰ هزار میلیارد تومان باشد. در ابتدای دولت این بازار بین ۱۳ هزار میلیارد تومان درآمد داشت که امروز حجم این بازار ۳ برابر شده و حدود ۴۰ هزار میلیارد تومان درآمد دارد. هدفگذاری ما برای انتهای برنامه ششم ۱۲۰ هزار میلیارد تومان است.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات تصریح کرد: آی سی تی می تواند یک تحول بزرگ در خدمات ایجاد کند. کشاورزی ما بیشتر از این نمی تواند تولید اشتغال کند. باید تلاش کنیم در این حوزه همین اشتغال را حفظ کنیم. صنعت ما هم نیازمند منابع عظیمی برای ایجاد شغل است ولی حجم بیکاری در کشور باید درمان شود. ما ناچاریم که نگاه ویژه ای به حوزه خدمات داشته باشیم.
واعظی با بیان این‌که زمانی در ایجاد اشتغال در بخش خدمات موفق هستیم که ابزار آی سی تی را به بخش خدمات ببریم اضافه کرد: خوشبختانه امروز شرکت ها خواهان تسهیل قوانین و مقررات هستند چون در این حوزه به اندازه کافی پول و ثروت وجود دارد. تحولات بزرگی در دنیا رخ داده است. در گذشته تنها منابع مالی تولید ثروت می کرد ولی امروز فکر تولید ثروت می کند. ما باید به این تحول سرعت دهیم و به استقبال آن برویم. ما نیازمند این هستیم که نگاه ویژه ای به بازار خارج از ایران داشته باشیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه امروز حدود ۱۳۰ هزار اپلیکیشن بومی در کشور تولید شده و در حال استفاده است، گفت: به عنوان نمونه ۹۶ درصد اپلیکیشن های کافه بازار ایرانی و بومی است. اگر به بازار صادرات توجه نکنیم، این نیروی انباشته کشور نمی تواند رشد کند. ما نیازمند رقابت بین المللی هستیم.
واعظی با اشاره به ساختارهای نهادی استان تصریح کرد: کمتر استانی وجود دارد که این مجموعه ها را در کنار هم دارد. مراکز مختلف فناوری ارتباطات ما در این استان فعال است. امروز وقتی در مورد کسب و کار صحبت می شود، همه ساختارهای نهادی آن در استان آماده است. ۳۲۰ میلیارد تومان قرار است در قالب ۲۴ پروژه در این استان ایجاد شود که نتیجه آن ایجاد ۸۰۰۰ شغل مستقیم است.
وی تاکید کرد: به نظر من این ۸۰۰۰ شغل باید به عنوان حداقل در نظر گرفته شود. ضمن اینکه فعالیت های حوزه آی سی تی به این ۲۲ شرکت محدود نمی شود. امیدواریم در این روز مبارک و در این شهر مقدس این اقدامات برکات خوبی برای مردم این استان داشته باشد و پشتوانه ای برای اشتغال در کشور باشد.


خبر ۷ مهر ۹۵ – ایجاد اشتغال برای ۱۷ هزار نفر در مشهد

باشگاه خبرنگاران جوان: رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان رضوی با بیان اینکه بیشترین جواز های صادره در شهرستانهای مشهد, چناران, سبزوار, نیشابور, تربت حیدریه و … صادر شده است گفت : در صورت بهره برداری از این طرح ها, امکان ۷۹۴۲۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال مستقیم برای بیش از ۱۷هزار نفر فراهم خواهد شد .
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد؛راضیه علیرضایی گفت : در شش ماهه اول سال جاری ، با اعطای ۷۱۰ مجوز تاسیس صنعتی و طرح توسعه برای سرمایه گذاران بخش خصوصی موافقت شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل از نظر تعداد با رشد ۱۵درصدی روبرو بوده است .
وی با بیان اینکه بیشترین جواز های صادره در شهرستانهای مشهد, چناران, سبزوار, نیشابور, تربت حیدریه و … صادر گردیده افزود : در صورت بهره برداری از این طرح ها, امکان ۷۹۴۲۰ میلیارد ریال سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال مستقیم برای بیش از ۱۷هزار نفر فراهم خواهد شد .
وی خاطرنشان کرد : گروه صنعت جوازهای صادره را شامل : محصولات غذایی و آشامیدنی, خدمات فنی و مهندسی, ساخت مواد و محصولات شیمیایی, محصولات فلزی فابریکی, ساخت ماشین آلات و تجهیزات, محصولات از لاستیک و پلاستیک و محصولات کانی غیرفلزی می باشد.


خبر ۲ شهریور ۹۵ – نیاز به حداقل ۲۷۰۰ استخدام جدید در خراسان رضوی

خبرگزاری تسنیم: معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه خراسان‌رضوی گفت: ۱۲۶ هزار کارمند در بخش دولتی خراسان رضوی اشتغال دارند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد مقدس کوکب موسوی ظهر امروز در نشست خبری سازمان برنامه و بودجه خراسان‌رضوی اظهار داشت: تمام دستگاه‌های اداری استان از ۲ جهت شاخص‌های عمومی و شاخص‌های اختصاصی ارزیابی می‌شود. متوسط ارزیابی عملکرد دستگاه‌های خراسان‌رضوی در سال گذشته ۱۶۳۸ امتیاز از ۲۰۰۰ بوده که رویکرد نظارت ارزیابی از حالت کنترلی به حالت ارشاد و راهنمایی تغییر کرده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه خراسان‌رضوی با اشاره به اقدامات انجام شده در منابع انسانی در خراسان‌رضوی بیان کرد: تهیه بانک اطلاعاتی از آمار و اطلاعات و ساختار دستگاه‌های اجرایی در حال تکمیل است و تاکنون ۴۷ دستگاه به درخواست‌ها پاسخ داده و مشخص شده که  ۱۲۶ هزار کارکن در دستگاه‌های اجرایی دولتی فعالیت دارند که ۷۷ درصد رسمی پیمانی، ۶۴  درصد لیسانس و بالاتر و ۵۱ درصد آنها مرد هستند، در رصدهای انجام گرفته مشخص شد که حدود ۳۹ درصد پست‌ها بلاتصدی بوده و مابقی متصدی دارد.
موسوی ادامه داد: سال گذشته ۷۱۲ مجوز استخدامی برای خراسان‌رضوی گرفته شد که ۷۰۲ مورد مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران بوده و در ۲ دستگاه بودجه ملی و ۱۵ دستگاه بودجه استانی مشغول بوده که مراحل استخدام آنها بین ۶۰ تا ۷۰ نهایی شده است.
وی با اشاره به فاصله بین تعداد پست‌ها و نیروهای انسانی دولتی موجود در استان، بیان کرد: این فاصله ناشی از تعداد افرادی است که در قراردادهایی به جز رسمی و پیمانی مشغول فعالیت در ادارات دولتی هستند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان برنامه و بودجه خراسان‌رضوی با بیان اینکه فرمت قرارداد کار معین در دست بررسی است، تصریح کرد: بنا بر اصلاح فرمت این قراردادها علاوه بر این متناسب سازی و ساماندهی نیروهای اداری در دستور کار قرار دارد.
موسوی با اشاره به نبود مجوز برای استخدام در ۳ سال گذشته در خراسان‌رضوی بیان کرد: بنا به قانون هر دستگاهی می‌تواند یک سوم از خروجی‌ها را استخدام کرده که این تناسب در سال‌های گذشته رعایت نشده و به همین علت پیگیر استخدام جدید در استان هستیم. برای رفع‌کردن این فاصله درخواست حداقل ۲۷۰۰ و حداکثر ۵۰۰۰ استخدام جدید داریم و امیدواریم که بتوانیم مجوزهای مربوط به آن را اخذ کنیم.


 

خبر ۱۹ مرداد ۹۵ – ۲۷ هزار فرصت شغلی جدید در مشهد ایجاد شد

باشگاه خبرنگاران جوان : استاندار خراسان رضوی گفت: به دلیل برخی قوانین دست و پا گیر؛ نتوانسته ایم به جایگاه واقعی در جذب سرمایه گذاری خارجی دست یابیم.
قوانین دست و پا گیرمانعی برای جذب سرمایه گذاری خارجیبه گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، علی رضا رشیدیان در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی خراسان رضوی که با حضور اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی برگزار شد،افزود: علی رغم وجود مزیت های منحصر، دسترسی آسان به کشورهای آسیای میانه، قرار گرفتن در کریدورهای بین المللی و بهره گیری از شرکت های دانش بنیان استان، به دلیل برخی قوانین دست و پا گیر؛ نتوانسته ایم به جایگاه واقعی در جذب سرمایه گذاری خارجی دست یابیم.
وی اظهار کرد: با رفع این قوانین، شاهد رونق هر چه بیشتر اقتصاد و توسعه ی صادرات غیر نفتی باشیم و بتوانیم در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید حرکت کنیم.
رشیدیان مهمترین مطالبه از اعضای کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی را رفع قوانین مغایر با سیاست های اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.
وی گفت: در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، ۱۰۷ مورد قوانین مخل تولید و ۷۶ اختیار قابل واگذاری به استان ها شناسایی شده که برای تصمیم نهایی به مرکز ارسال شده است.
استاندار خراسان رضوی با تشریح اقدامات صورت گرفته از سوی استان در حوزه ی اقتصاد مقاومتی، افزود: سال گذشته علی رغم افزایش متقاضیان کار و مشکلات واحدهای تولیدی، ۲۷ هزار فرصت شغلی جدید ایجاد شد.
رشیدیان از افزایش نرخ مشارکت اقتصادی از ۳۸ درصد به ۴۱.۳ درصد در سال گذشته خبرو ادامه داد: جوانان آماده به کار در استان رو به افزایش است که این نشان می دهد مشکلی از نظر نیروی کار نداریم بلکه در مدیریت، نیروی کارآفرین و هماهنگی میان ظرفیت های مالی مشکلاتی وجود دارد.
وی گفت: از ابتدای سال تاکنون جلسات ستاد تسهیل به صورت منظم در استان برگزار شده و روند اجرای مصوبات آن به صورت جدی رصد می شود.
استاندار خراسان رضوی با بیان این که بانک های استان آمادگی برای پرداخت شش هزار میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی را دارند؛ تصریح کرد: بخش خصوصی به دلیل برخی موانع نمی توانند از این منابع استفاده کنند که باید چاره اندیشی شود.
رشیدیان خاطر نشان کرد: از محل تسهیلات اختصاص یافته برای رونق تولید در استان، تاکنون با تایید کارگرو های تخصصی عارضه یابی، مبلغ ۱۶۲ میلیارد تومان تسهیلات مصوب و در حال پرداخت است


 

خبر ۱۰ مرداد ۹۵ – خراسان رضوی نیازمند ایجاد سالانه ۱۰۵ هزار اشتغال جدید

باشگاه خبرنگاران جوان: برای رسیدن به نرخ بیکاری پنج درصدی نیازمند ایجاد سالانه ۱۰۵ هزار اشتغال جدید هستیم.
به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد،استاندار خراسان رضوی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان که با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی برگزار شد گفت: خراسان رضوی در حوزه های گردشگری، صنعت، معدن، کشاورزی، دامپروری و وجود شاهراه های ترانزیتی ظرفیت های منحصربه فردی دارد
علی رضا رشیدیان افزود: در صورت واگذاری اختیارات بیشتر به استان زمینه برای حل مشکلات موجود و رسیدن به رشد اقتصادی فراهم می شود.
وی ورود سالانه بیش از ۲۷ میلیون نفر زائر و مسافر داخلی و خارجی را از جمله مزیت های شهر مقدس مشهد دانست که با برنامه ریزی های اصولی می توان سه هزار میلیارد تومان بازار سوغات را برای اهداف توسعه ای و ایجاد اشتغال پایدار مورد استفاده قرار داد.
رشیدیان تصریح کرد: سال گذشته ۲۷ هزار فرصت شغلی در استان ایجاد شد که برای رسیدن به نرخ بیکاری پنج درصدی نیازمند ایجاد سالانه ۱۰۵ هزار اشتغال جدید هستیم.
استاندار خراسان رضوی با اشاره به وجود حجم قابل توجه سرمایه های خرد در استان، خاطرنشان کرد: با تدوین چارچوب های قانونی حمایت از تولید و سرمایه گذاری می توان از این امکان بهره لازم را برد.
لزوم بازنگری در برخی از قوانین با هدف حمایت از تولیدکنندگان و تلاش برای رفع مشکلات موجود از طریق افزایش تعاملات بخش خصوصی و دانشگاه ها با دولت از دیگر نکات مورد تاکید استاندار در این جلسه بود.

 


 

خبر ۲۱ تیر ۹۵ – خراسان رضوی به ۱۰۵۰۰۰ شغل احتیاج دارد

استاندار خراسان رضوی گفت: در سال گذشته با کمک تمام دستگاه‌ها ۲۷ هزار شغل به شغل‌های ثبت شده استان اضافه شد اما هنوز کمبود شغل داریم.
منطقه خراسان، علیرضا رشیدیان شب گذشته ۲۰ تیرماه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان که در ساختمان شهدای استانداری برگزار شد، با بیان اینکه تمام اقدامات باید براساس اقتصاد مقاومتی باشد، عنوان کرد: براساس امکانات، اعتبارات، نیرو و اولویت بندی انجام شده و از همه مهم‌تر شرایط اقلیمی استان اهداف کلی تعیین و اشتغال، تولید و کسب ثروت عوامل موثر در تقدم و تاخر طرح‌های پیشنهادی سازمان‌ها در نظر گرفته شده است.
وی با اشاره به اینکه باید به دنبال جذب اعتبارات از دستگاه‌های ملی باشیم، تصریح کرد: همه ساله مقداری از بودجه کشور در وزارت‌خانه‌ها باقی می‌ماند که با پیگیری درست و به موقع باید سهم مناسب‌تری برای پروژه‌های استانی کسب کنیم.
رشیدیان جذب سرمایه‌گزار داخلی و خارجی را برای اجرای پروژه‌ها ضروری دانست و خاطرنشان کرد: برای کسب تسهیلات نیز باید از تغییرات ایجاد شده در سیستم بانکی نهایت استفاده را کرد و نحوه ساماندهی و تجهیز نیز به همراه طرح‌ها پیوست شود.
وی با بیان اینکه استان به ۱۰۵ هزار شغل احتیاج دارد، گفت: در سال گذشته با کمک تمام دستگاه‌ها ۲۷ هزار شغل به شغل‌های ثبت شده استان اضافه شد امانرخ بیکاری از ۱۰.۷ درصد به ۱۳.۴ درصد افزایش یافت که دلیل آن هماهنگ نبودن تعداد متقاضیان کار با میزان شغل‌های موجود بود.
استاندار خراسان رضوی با تاکید بر اینکه در سال ۱۴۰۵ باید نرخ بیکاری به پنج درصد برسد، عنوان کرد: اشکال اساسی موجود در شرایط فعلی ایجاد اشتغال موثر است که براساس مطالعات آمایش سرزمینی و مزیت‌هایی که توان خلق آن در استان وجود دارد ضرورت تشکیل کانون‌های کارآفرینی مطرح می‌شود که در آن هر سه بخش دولتی، خصوصی و دانشگاهی باید با هم همکاری کنند.
وی دو شهرستان نیشابور و گناباد را در دستور کار اولیه استان قرار داد و تصریح کرد: باید از ظرفیت‌های کارشناسی و ایجاد اشتغال در جهت مناسب استفاده کنیم تا اهمیت آن در استفاده از ایده‌ها، تخصص‌ها و حمایت از کارآفرینی نمایان شود.
رشیدیان با اشاره به اینکه در مجموع ۲۰ جلسه ستاد اقتصاد مقاوتی در استان تشکیل شده است، اظهار کرد: در این مدت ستاد در خصوص تامین طرح‌های مالی تولید، زیرساخت سازی فولاد، صادرات طلا، کاهش مدت زمان صادرات و… اقدامات مفیدی انجام داده است.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: در بحث واحدهای صنعتی استان کارهای خوبی انجام شده که از حدود ۵۷ هزار واحد صنعتی، ۳۶۷ واحد متوسط و ۲۸۵ واحد بزرگ دارای مشکل بوده و ۱۳۹ واحدی که تحت تملک بانک بودند با همکاری دو بانک ملی و سپه آمادگی بازگردانده شدن به صاحبانان اصلی خود را پیدا کردند.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه تنها ۵۷ واحد از ۱۳۹ واحد فعال نیست، گفت: واحدهای کوچک و متوسط درحال ساخت که بیش از هفت هزار مورد بوده و ۸۶۶ مورد آن در داخل شهرک‌های صنعتی قرار دارد حدود ۲۶۶ موردآن پیشرفت بالای ۶۰ درصد داشته‌اند.
وی در خصوص بحث عارضه‌یابی در صنایع نیز اظهار کرد: با وجود کارشناس‌های زبده و بررسی‌های انجام شده در بخش‌های مدیریتی، بازرگانی، تکنولوژی، منابع، مواد اولیه و تسهیلات تشکیل کمیته عارضه‌یابی ضروری است.
رشیدیان در ادامه تصریح کرد: برقی شدن قطار مشهد-تهران حدود ۴۰۰ میلیارد تومان تسهیلات ریالی و ۱۰۰ میلیون یورو تسهیلات ارزی، نیروگاه راشد تربت حیدریه ۱۱ میلیارد تومان و نیروگاه ۵۰ مگاواتی توده نشتیفان با ۹۰ میلیون دلار سرمایه که حدود ۹۰ درصد آن را بانک‌ها تقبل کرده‌اند در دست اقدام هستند.
وی با اشاره به اینکه پنج پروژه اقتصادی تولیدی استان با محوریت بخش خصوصی با ۳۷۷ میلیون دلار تصویب شده است، عنوان کرد: در سال گذشته حدود ۴۱۰ میلیون دلار و در سه ماهه سال جاری نیز ۵۴ میلیون دلار سرمایه جذب شده که برای کل پروژه‌های کوچک و متوسط استان است.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه ۱۲۸۰ واحد به صورت کلی از این بودجه استفاده می‌کنند، گفت:از این تعداد ۵۹۰ واحد صنعتی، ۶۹۰ واحد جهاد کشاورزی بوده که سهم صنعت برای ۳۰۷ واحد ۵۹۶ میلیارد تومان بوده است.
وی با اشاره به اینکه نرخ تسهیلات سود بانکی به ۱۸ درصد رسیده است، بیان کرد: امیدواریم بانک‌ها سریع‌تر پرداخت‌های خود را اجرایی کرده تا سهم ۱۶ هزار میلیاردی استان جذب شود و با توجه به اینکه این میزان سهم حداقلی استان است با اجرای درست طرح‌ها بودجه‌های بیشتری به سمت استان سرازیر می‌شود.
رشیدیان ملاک هر دستورالعملی را اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: امیدواریم با همکاری بخش خصوصی و مراکز دانش بنیان مزیت‌های استان تبدیل به فرصت شغلی شود.
با کاهش زنجیره‌سازی تعداد طلبکاران موسسه میزان به شش هزار نفر می‌رسد
وی در خصوص موسسه میزان نیز گفت: ۵۱ سند با پیگیری‌های انجام شده توسط بانک صادارت آزاد و ۱۴۰ میلیارد تومان فراهم شد و بانک مرکزی نیز با کاهش زنجیره‌سازی از ۳۰ به ۲۰ درصد ۱۱۰ میلیارد تومان آزاد خواهد کرد که از ۴۱ هزار نفر سرمایه‌گزار ۳۵ هزار نفر خارج شده و شش هزار نفر باقی مانده نیز عمده مطالباتشان به پدیده برمی‌گردد.
استاندار خراسان رضوی با بیان اینکه عوض شدن مدیر بانک صادرات باعث کند شدن کارها شده است، عنوان کرد: در بحث پدیده نیز میزان قیمت سهام مشخص شد اما تمام تلاش هیئت مدیره پدیده این است که در فرابورس اتاقی ایجاد کنند تا سهام‌داران از بن بست خارج شوند.

 

 


 

خبر ۲۲ خرداد ۹۵ – اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان مشاغل آتش نشان راننده و کاردان آتش نشان شهرداری های استان

بنابر اعلام جناب آقای مهندس علوی مقدم، مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری خراسان رضوی، نتایج نهایی پذیرفته شدگان مشاغل آتش نشان راننده و کاردان آتش نشان شهرداری های استان که در مرحله علمی و عملی حائز بالاترین نمره شده اند پس از بررسی، و تایید نهایی در کمیته اجرایی آزمون، به شرح فایل پیوست ذیل می باشد.
توجه:  پذیرفته شدگان اصلی از ابتدای هفته آینده به مدت دو روز جهت تشکیل پرونده گزینشی به هسته گزینش استانداری واقع در مشهد، استانداری خراسان رضوی، دفتر هسته گزینش مراجعه نمایند. مدارک مورد نیاز: ۶ قطعه عکس پرسنلی، کپی تمام صفحات شناسنامه، کپی کارت ملی و کارت پایان خدمت و یا معافیت، مدرک تحصیلی، گواهی ایثارگری، گواهینامه پایه یک یا دو، بسیج و …

برای مشاهده نتایج نهایی اینجا کلیک نمایید


برنامه زمانبندی مصاحبه

برنامه زمانبندی انجام مصاحبه گروه های اول و دوم از پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی شهرداریهای استان

برنامه زمانبندی انجام مصاحبه گروه های اول و دوم از پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی شهرداری های استان به شرح ذیل خواهد بود.

برای مشاهده برنامه زمانبندی اینجا کلیک نمایید


آگهی استخدام

استانداری خراسان رضوی برای تأمین نیروی انسانی مورد نیازاستانداری و دستگاههای اجرایی استان براساس قوانین و مقررات مربوط و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه‌های اجرایی و از محل مجوز استخدامی شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/دم مورخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۰ معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور تعداد ۸۲۲ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی به شرح ذیل استخدام می‌نماید

شرایط عمومی استخدام :

۱ـ داشتن تابعیت ایران

۲ـ انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی برای مردان

۳ـ عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

۴ـ نداشتن سابقه محکومیت جزائی مؤثر

۵ـ دارا بودن مدرک تحصیلی دانشگاهی و یا مدرک همتراز (برای مشاغلی که مدرک همتراز در شرایط احراز آنها پیش‌بینی شده است) بجز موارد استثنا شده در متن آگهی

۶ـ داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانایی برای انجام کاری که استخدام می‌شوند.

۷ـ التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

 سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

شرایط اختصاصی استخدام:

۱- داشتن حداقل سن بیست سال و حداکثر ۴۰ سال تمام برای دارندگان مدارک فوق لیسانس و پایین تر و ۴۵ سال تمام برای دکتریوبالاترتا آخرین روز مهلت ارسال مدارک

تبصره : موارد ذیل به شرط ارائه تأییدیه‌های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد :

الف) داوطلبانی که در جبهه های نبرد حق علیه باطل (از تاریخ ۳۱/۶/۱۳۵۹ لغایت ۲۹/۵/۱۳۶۷) به طور داوطلبانه خدمت نموده‌اند، به میزان مدت حضور در جبهه و همچنین مدت زمان بستریشدن و یا استراحت پزشکی رزمندگان در اثر مجروحیت در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل

ب) افراد خانواده معظم شهدا، آزادگان، مفقودالاثرها، جانبازان، از کارافتاده کلی که قادر به کار نمی‌باشند شامل : همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر تا میزان ۵ سال

ج) فرزندان شهداء، فرزندان جانبازان (۲۵ درصد و بالاتر) و فرزندان آزادگانی که حداقل یک سال سابقه اسارت دارند، از شرط حداکثر سن معاف می‌باشند.

د) داوطلبانی که به صورت غیررسمی و تمام وقت در دستگاههای دولتی از تاریخ ۲۲/۱۱/۱۳۵۷ به خدمت اشتغال داشته‌اند به میزان مدت خدمت غیررسمی آنها

۲- داشتن حداقل معدل ۱۲

مدارک مورد نیاز :

ـ‌ تکمیل برگ درخواست شغل

ـ تصویر آخرین مدرک تحصیلی

ـ تصویر کارت ملی

ـ تصویر صفحه اول شناسنامه (در صورت داشتن توضیحات، تصویر صفحه آخر)

ـ تصویر کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم (ویژه برادران)، تاریخ پایان خدمت یا معافیت باید قبل از تاریخ آخرین مهلت ارسال مدارک باشد.

ـ رسید بانکی مبنی بر پرداخت مبلغ ۰۰۰/۹۰ ریال به حساب جاری ۹۸۰ خزانه نزد بانک مرکزی جمهوی اسلامی ایران قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی ایران به عنوان حق شرکت در آزمونهای تخصصی و علمی ، داوطلبان استخدام (ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را می‌پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می‌باشند)

ـ دو قطعه عکس ۴*۳ جدید، تمام رخ، پشت نویسی شده (یک قطعه عکس روی برگ ثبت نام بارگزاری شود)

ـ مدارک دال بر بومی بودن

ـ تصویر گواهی نامه معتبر درخصوص زبان انگلیسی عمومی و مهارت های عمومی فن آوری اطلاعات

 سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

نحوه ارسال مدارک و مهلت ثبت نام :

داوطلبان قبول شده در مرحله اول امتحان استخدامی موظف هستند مدارک مورد نیاز را ظرف مدت ۵ روز کاری پس ازاعلام نتایج اولیه از سوی استانداری به همراه اصل مدارک به کارگزینی دستگاه اجرایی مورد تقاضا حضورا ارائهو رسید دریافت نمایند.دستگاههای اجرایی موظف هستند کلیه تصاویرمدارک را با اصل آنها مطابقت داده و برابربا اصل نمایند.

به مدارک ناقص و یا مدارکی که پس از مهلت مقررتحویل شود ترتیب اثر داده نخواهد شد و مدارک ارسالی و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی شود.

مهلت ثبت نام در سامانه ثبت نام اعلام شده است

زمان برگزاری آزمون و محل توزیع کارت :

چگونگی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و همچنین زمان و محل برگزاری آزمون متعاقبا ” به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

مواد آزمون عبارتند از:

الف) آزمون توانمندیهای عمومی شامل:

۱- معارف اسلامی ( ضریب ۳ ) ، ۲- زبان و ادبیات فارسی و اداری ( ضریب ۲ ) ، ۳- اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مبانی قانونی ( ضریب ۲ ) که به تعداد (۹۰) سئوال چهار گزینه ای طراحی ( بدون اعمال نمره منفی ) خواهد بود.

تبصره: اقلیت های دینی از پاسخگوئی به سئوالات معارف اسلامی معاف می باشند و امتیاز آن در سایر موارد آزمون توزیع می شود.

ب) آزمون تخصصی شامل سئوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب می باشد.

ج) داشتن گواهی نامه معتبر درخصوص زبان انگلیسی عمومی در سطح متوسط ( Intermediate ) و مهارت های عمومی فن آوری اطلاعات از مراکز معتبر تعیین صلاحیت شده ( برابر بند ۶ تذکرات )

 سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

تذکرات:

ü ۱۰۰درصد سهمیه استخدامی به دوطلبان بومی استان خراسان رضوی تعلق دارد

۱- تعریف بومی :

بومی شامل افرادی می شود که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند:

الف) محل تولد داوطلب با استان مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

ب) حداقل پنج سال از سنوات تحصیلی داوطلب ( ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان ) به صورت پیوسته در استان مورد تقاضا در استان طی شده باشد.

ج) همسر و فرزندان پرسنل نیروهای مسلح که استان محل تولد همسر یا پدر ( شاغلین نیروهای مسلح ) در استان مورد تقاضای شغل باشد و یا محل سکونت کنونی آنان ( درخصوص بازنشستگان نیروهای مسلح ) در استان مورد تقاضای شغل باشد.

د) فرزندان و همسران کارکنان رسمی ، پیمانی و نیروهای قراردادی که در اجرای مصوبات ( کارگروه انتقال کارکنان دولت از تهران ) به استان مورد تقاضا برای استخدام منتقل شده اند.

و) آن دسته از افرادی که حداقل سه سال تمام سابقه کار تمام وقت در دستگاههای اجرایی استان مورد تقاضا برای استخدام ، با پرداخت حق بیمه داشته باشد.

تبصره: اولویت انتخاب داوطلبان با بومی شهرستان می باشد و در صورتی که داوطلب بومی شهرستان حد نصاب لازم برای قبولی را کسب نکرده باشد از داوطلبان بومی سایر شهرستانهای استان در صورت شرکت در آزمون مربوط به آن محل انتخاب می گردند.

توجه: داوطلبان موضوع این بند بایستی مدارک لازم را به همراه مدارک مورد نیاز ارسال نمایند.

۲- سهمیه استخدامی ایثارگران (۲۵%)از طریق بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و معلولین (۳%) از طریق اداره کل بهزیستی استان جداگانه برابر قانون لحاظ شده است .

۱/۲- همچنین براساس قانون اصلاح بند (و) و ماده (۴۴) قانون برنامه پنجم توسعه ، فقط فرزندان شاهد و جانباز ۲۵ درصد و بالاتر و آزاده بالای یک سال اسارت از شرط جنسیت برای استفاده از سهمیه استخدامی معاف و دستگاههای مشمول این قانون موظفند بدون الزام به رعایت شرایط سنی ، تحصیلی ، معدل و آزمون و با احراز شرایط عمومی گزینش با هماهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران و از ابتدا آنان را به صورت رسمی قطعی استخدام نمایند.

مابقی مشمولین این بند که از سوی بنیاد شهید معرفی شده اند در حد باقیمانده سهمیه ۲۵ درصد، در آزمون استخدامی شرکت نموده و در رقابت با سایر افراد واجد شرایط این بند به ترتیب بالاترین نمره انتخاب خواهند شد.

۲/۲- پنج درصد (۵%) سهمیه استخدامی را به رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه ها و همسر و فرزندان آنان و فرزندان جانبازان زیر بیست و پنج درصد (۲۵%) و آزادگان زیر یک سال اسارت و خواهران و برادران شهدا اختصاص مییابد. مشمولین این بند براساس آگهی استخدامی در آزمون شرکت نموده و در بین خود به رقابت خواهند پرداخت. انتخاب ایثارگران درحد سهمیه تعیین شده به ترتیب نمره کسب شده از بین ایثارگران واجد شرایط که در زمان مقرر ثبت نام نموده اند انجام خواهد شد.

۳/۲- استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهمیه ایثارگران از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت.

۴/۲- ایثارگرانی که از بنیاد شهید و امور ایثارگران کارت شناسایی دارند و افراد وابسته به آنان در صورت ارائه تصویر ، نیازی به اخذ و ارائه گواهی از بنیاد مذکور ندارند.

۵/۲- در گواهی خانواده جانبازان می بایست جمله ( عضو خانواده جانباز از کار افتاده کلی ، غیر قادر به کار قید گردد ) ، در غیر اینصورت این افراد نمی توانند از مزایای مربوطه بهره مند گردند.

۳- استخدام مازاد بر سهمیه ۳% معلولین عادی برابر شرایط قانونی از طریق رقابت با سایر داوطلبان واجد شرایط صورت خواهد گرفت .

۴- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حدنصاب نمره آزمون عمومی (۶۰ درصد کل نمره آزمون) را کسب کرده اند ، به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی انجام خواهد شد.

۵- کسب حد نصاب نمره لازم در آزمون توانمندیهای عمومی صرفاً به منزله تأیید صلاحیت عمومی و تصحیح اوراق امتحان بوده و هیچگونه حق استخدامی ایجاد نمی کند و انتخاب داوطلبان براساس نمرات آزمون تخصصی و با رعایت اولویت های مقرر صورت می پذیرد.

۶- افرادی که حدنصاب ۶۰% آزمون (توانمندیهای عمومی) را کسب نموده اند و پس از اعمال نمرات تخصصی به عنوان پذیرفته شده اولیه معرفی شده اند ، باید حداکثر ظرف مدت سه ماه از زمان اعلام نتیجه آزمون، گواهی نامه معتبردرخصوص زبان انگلیسی عمومی و مهارت های عمومی فن آوری اطلاعات را ارائه نمایند. در صورت عدم ارائه مدارک مذکور در مدت تعیین شده افراد ذخیره جایگزین خواهند شد. در مواردی که استخدام و جذب بعد از آزمون اولیه منوط به انجام مصاحبه تخصصی و آزمون عملی باشد پس از ارائه گواهی نامه مذکور و حداکثر ظرف مدت سه ماه از زمان اعلام نتیجه اولیه مصاحبه تخصصی یا آزمون عملی بعمل می آید.

۱/۶- کسانی که فاقد گواهی نامه های مذکور می باشند و یا گواهی نامه آنان از مراکز تعیین صلاحیت شده نمی باشد موظفند در یکی از مراکز تعیین صلاحیت شده که در بخش ( اعتبارسنجی مؤسسات آموزشی ) با عنوان ( مؤسسات تعیین صلاحیت شده ) سایت مرکز آموزشی مدیریت دولتی با آدرس ( WWW.Smtc.ac.ir )قابل مشاهده می باشد ، پس از شرکت در آزمون تعیین سطح ، گواهی نامه مذکور را ارائه نمایند.

۷- کارکنان غیر رسمی(( منظور از خدمت غیر رسمی , خدمت طی شده در دستگاه های دولتی می باشد که فرد با هر عنوان قراردادی با دستگاه قرارداد مستقیم تمام وقت (۴۴ ساعت ) داشته و مراتب اعلامی به تایید دستگاه مربوطه برسد ( ریز بیمه + اصل قرارداد ))) به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط ومشابه از (۲) درصد و حداکثر (۲۰) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد.

۸- اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب با شاغلین غیر رسمی ( دستگاه ذیربط ) داوطلبان بومی و شاغلین غیر رسمی مناطق محروم و دور افتاده برای همان مناطق خواهد بود.

۹- به مدارک ارسالی توسط دانشجویان و دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر و پائین تر از مقاطع تحصیلی اعلام شده در شرایط احراز مشاغل مذکور در آگهی و همچنین مدارک معادل ( به استثنای دارندگان مدارک تحصیلی معادل صادره از دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی کشور که در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش کشور شرکت نموده و قبول شده اند و گواهی مبنی بر امکان ادامه تحصیل در مقطع بالاتر با ارزش علمی دارند ) ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۱۰- مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون ( حداکثر ۲ ماه پس از اعلام نتیجه ) بایستی به تأیید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.

۱۱- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل امتحان ، مسابقه و جذب محرز شودداوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است ، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی ، حکم مزبور لغو و بلااثر می گردد.

۱۲- اسامی پذیرفته شدگان پس از تأیید مراجع ذی صلاح از طریق سامانه کارمند ایران ( پورتال مردم ) به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

۱۳- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان درصورت عدم بروز هرگونه مشکل در فرآیند استخدام پس از طی مراحل گزینش میسر می باشدو صرفا” شرکت افراددرآزمون حقی را برای آنان ایجاد نخواهد کرد .

 سوالات آزمون استخدامی استانداری ها

دانلود فایل عناوین شغلی آزمون استخدامی استان خراسان رضوی

لینک ثبت نام

دیدگاه ها (۶۲۵)

 1. مرتضی می‌گه:

  باسلام. میتونین یک لطفی بکنین بما بفهمانید که با کدام لینک میتونیم دراین آزمون ثبت نام کنیم؟؟؟
  من که فکر میکنم روزی که مهلت ثبت نام به اتمام رسیده باشد صفحه مربوط به ثبت نام باز بشه

 2. سمن می‌گه:

  سلام
  اگه اشتباه نکنم نزدیک سه سال پیش استانداری خراسان رضوی نفری ۹۰۰۰ تومان گرفت که آزمون استخدامی برگزار کنه اما هیچ خبری نشد از خانواده من چهار نفر شرکت کردیم و هیچ خبری نشدما دهه شصتی ها سوختیم چه در زمانی که درس خوندیم و هزاران نفر پشت کنکوری بودن و چه زمانی که میخواستیم بریم سر کار که دیگه همه چی برای ما تموم شد ما مسوولین متشکریم که هوای جیب هاشون رو دارن و هر دو سه سال یه استخدامی میزنن و آخرش هم هیچی. هیشکی به فکر ما بدبخت بیچاره ها نیس من تو اون دنیا ازشون نمیگذرم که زندگی ام رو تباه کردند.

 3. reza می‌گه:

  اقا پس کو این استخدامی … لینک ثبت نام که خرابه و عناوین شغلی هم همینطور …. سر کاررریم ؟؟؟؟

 4. کامبیز می‌گه:

  آیا در سال ۹۴ استانداری نیز استخدام دارد یا نه لطفا” خبر بدهید متشکرم

 5. میثم می‌گه:

  سلام
  به اطلاع دوستانی که منتظر خبری راجع به استخدام هستن برسونم استانداری محترم!!مدتی است رأسا نسبت به معرفی برخی افراد!به برخی نهادهابخصوص فرمانداری ها اقدام نموده است
  زنده بادتدبیر وامید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. نسل سوخته می‌گه:

  هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

  • nima می‌گه:

   پس کی این بودجه درست میشههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 7. بیانی می‌گه:

  با سلام و احترام نزدیک دوساله که واسه ازمون استخدامی استانداری شرکت کردیم ولی هنوز خبری نشده یا الکی دل مردم رو خوش نکنین یا ازمون رو برگزار کنید اگه قرار نیست برگزار بشه چرا پول اضافی واسه ثبت نام میگیرین درس خوندیم به امید اینکه استخدام بشیم لطفا خواهشمندم به طور جدی پیگیری کنیدممنون میشیم

  • حامد می‌گه:

   سلام
   از بچه هایی که واسه آزمون استانداری خراسان رضوی بهشون زنگ زدن و واسه مصاحبه رفتن شهرداری ابتدای اقبال لاهوری خبری بهشون دادن مبنی بر رد یا قبول شدن در مصاحبه؟؟؟؟؟؟

   • حامد می‌گه:

    لطفا مدیرجان چاپ کن از بلاتکلیفی در بیایم من واسه خراسان رضوی دعوت به مصاحبه شدم ولی دیگه خبری نشده
    سپاسگذارم

 8. نسل سوخته می‌گه:

  آقا یکی یکی دارن تمام استانهایی که آزمون برگزار کردن رو مراحلی بعدی استخدام رو انجام میدن خوش به حالشون
  پس تکلیف استاخ خراسان رضوی که ثبت نام کردند و آزمون رو برگزار نکردن چی میشه؟؟؟آیا ازمون میگیرن؟؟؟؟لطفا اگه کسی خبر داره خبر بده

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها