آگهی دومین فراخوان جذب بورسیه دانشجویان مقطع PhD

جدول اعلام نیاز دانشگاه علوم پزشکی گیلان در تاریخ ۴/۶/۹۴ در سایت قرار گرفت

جدول اعلام نیاز دانشگاه شاهد در تاریخ ۲/۶/۹۴ در سایت قرار گرفت


مهلت ثبت نام در دومین فراخوان بورسیه تا ساعت ۲۴ مورخ ۱۴/۰۶/۹۴ تمدید شد


مهلت ثبت نام در دومین فراخوان بورسیه به مدت ۲ هفته یعنی از ۲۴/۰۵/۹۴ لغایت ۰۶/۰۶/۹۴ می‌باشد


 فرم ثبت نام بورسیه تحصیلی داخل کشور    ۲۴/۰۵/۹۴

 آگهی دومین دوره فراخوان بورسیه دانشجویان مقطع Ph.D دانشگاههای علوم پزشکی کشور     ۲۴/۰۵/۹۴

جدول اعلام نیاز دومین دوره فراخوان بورسیه دانشجویان مقطع Ph.D. دانشگاههای علوم پزشکی کشور    ۰۳/۰۶/۹۴

 قابل توجه کلیه کاربران هیات های اجرایی جذب دانشگاههای علوم پزشکی      ۲۵/۰۹/۹۳

بدینوسیله اسامی نخبگان مورد تایید بنیاد ملی نخبگان که در فراخوان یازدهم شرکت نموده اند اعلام می گردد خواهشمند است با توجه به فوریت موضوع ظرف مدت دو ماه نتیجه بررسی مدارک ایشان را به این مرکز اعلام نمایید    لیست نخبگان


پرتال هیات عالی جذب به آدرس    

آگهی دومین فراخوان جذب بورسیه دانشجویان مقطع  PhD

با استعانت از درگاه خداوند متعال به اطلاع می رساند، معاونت آموزشی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی دومین دوره فراخوان بورسیه دانشجویان مقطع Ph.D. دانشگاههای علوم پزشکی کشور را برگزار می نماید. ثبت نام به صورت متمرکز و اینترنتی به آدرس http://jazb.aac.behdasht.gov.ir بوده و ملاک ثبت نام متقاضیان در فراخوان ، گرفتن کد رهگیری می باشد.

شرایط عمومی :

الف) اعتقاد به مبانی نظام مقدس جمهوری اسلامی و قانون اساسی

 ب) تدین به یکی از ادیان رسمی مصرح در قانون اساسی

ج) داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران

د) عدم محکومیت به محرومیت از استخدام دولتی وسابقه محکومیت کیفری وجزایی

ه) عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روانگردان

ز) تائید صلاحیت های داوطلبان درشورای بورس و هیأت های اجرایی جذب دانشگاهها، هیأت مرکزی جذب و شورای اجرایی بورس وزارت متبوع طبق مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی

شرایط اختصاصی:

۱-   پذیرش متقاضی در مقطع دکتری تخصصی Ph.D   در رشته های مورد نیاز علوم پایه پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی (صرفاً رشته های جامعه نگر، مواد دندانی) و کلیه رشته های تخصصی داروسازی خواهد بود. متقاضیان بایستی در آزمون سراسری دکترای تخصصی پذیرفته شده باشند.

۲-     در خصوص رزمندگان، جانبازان، همسران و فرزندان جانباران بالای پنجاه درصد ، آزادگان ، فرزندان و همسران شهدا بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی عمل خواهد شد.

۳-     حداکثر سن برای داوطلبین جهت استفاده از بورس داخل ۳۵ سال می باشد.

تبصره ۱: به سقف سنی ایثارگران شامل رزمندگان با بیش از ۶ ماه حضور داوطلبانه در جبهه ، جانبازان بالای ۲۵درصد، آزادگان بالای ۳ سال اسارت، فرزندان جانبازان بالای ۵۰ درصد، فرزندان شهدا وآزادگان با بیش از ۳ سال اسارت، حداکثرتا ۵ سال افزوده خواهد شد.

تبصره ۲: در خصوص داوطلبینی که از توانایی علمی خاص برخوردار هستند با درخواست دانشگاه و تأیید شورای اجرایی بورس وزارت متبوع، شرط سنی تا سقف ۴۰ سال قابل افزایش خواهد بود.

۴-     کلیه دانشجویان پس از گذراندن حداقل یک نیمسال تحصیلی می توانند در فراخوان شرکت نمایند. لازم به توضیح است تا قبل از پایان نیم سال ششم این امکان برای همه متقاضیان شرکت در فراخوان وجود دارد.

۵-     عنوان رشته متقاضی می بایست با عنوان رشته درج شده در فراخوان دقیقاً مطابقت داشته و پذیرش موارد مشابه ممنوع می باشد.

۶-     دانشجویان شاغل به تحصیل در دوره های حضوری دانشگاههای علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی سراسر کشور وموسسات تابعه در اولویت پذیرش و جذب هستند.

۷  برای مستخدمین کشوری ( کارمند رسمی و پیمانی وزارتین علوم و بهداشت ودانشگاه آزاد اسلامی و هر سازمان دولتی دیگر) در صورت پذیرفته شدن در فراخوان بورس، صدورحکم بورسیه مشروط به ارائه  استعفای پذیرفته شده خود به دانشگاه مربوطه می باشد.

۸- متقاضیانی که قبلاً تعهد خاص به یکی از دانشگاه های علوم پزشکی و موسسات تابعه سپرده اند می توانند فقط در فراخوان بورس همان دانشگاه شرکت نمایند.

تبصره: این متقاضیان در صورت اخذ عدم نیاز دانشگاه محل تعهد خاص می توانند در فراخوان سایر دانشگاهها نیز شرکت نمایند.

۹-     شرط معدل مقاطع تحصیلی قبلی متقاضیان برای شرکت در فراخوان در دوره کارشناسی ارشد حداقل ۱۶ وبرای دوره دکترای حرفه ای حداقل ۱۵ می باشد.

۱۰- در هر دانشگاه / دانشکده در شرایط مساوی، اولویت استفاده از تسهیلات بورس با متقاضیان بومی و نخبگان واستعدادهای درخشان بر اساس آیین نامه می باشد.

۱۱-  متقاضیان بورس مجاز به انتخاب یک دانشگاه خواهند بود.

 

تذکربسیارمهم :

چنانچه در هر یک ازمراحل پذیرش یا پس از آن خلاف اطلاعات اعلام شده توسط متقاضی محرز شود، مراحل طی شده کان لم یکن تلقی شده و در صورت صدورحکم بورسیه، حکم صادره لغو و بلا اثر می گردد.

با آرزوی توفیقات الهی

 

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها