crm didar

آموزش و پرورش استان بوشهر ۳۰۰ نفر استخدام می‌کند

معاون آموزش و پرورش استان بوشهر:
آموزش و پرورش استان بوشهر ۳۰۰ نفر استخدام می‌کند
معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: در راستای رفع بخشی از نیازهای این اداره کل و برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای آموزشی تابعه، سیصد نفر استخدام می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، عبدالناصر غلامی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: در راستای رفع بخشی از نیازهای این اداره کل و برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای آموزشی تابعه، در مرحله اول سیصد نفر استخدام می‌شوند.

وی با اعلام این که استخدام ۶ هزار نفر برای کل ادارات استانی و شهرستانی آموزش و پرورش استان بوشهر پیش‌بینی شده،افزود : سایت سازمان سنجش به آدرس www.sanjesh.org از روز گذشته برای نام‌نویسی از متقاضان باز شده و علاقمندان به رشته‌های آموزگاری، دبیری، هنرآموزی، مربی تربیتی و مشاور می‌توانند متناسب با رشته تحصیلی و نیازهای اعلام شده با داشتن شرایط جذب استخدامی اقدام به ثبت‌نام کنند.

 معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به این که پذیرش نهایی داوطلبین صرفا بر اساس کد محل اشتغال همراه با شرایط احراز رشته محل انجام می‌شود، شایسته است افراد متقاضی به گونه‌ای این کد رشته محل‌ها را انتخاب کنند تا مشکلی از بابت پذیرش آنها ایجاد نشود.

وی ادامه داد: در سال گذشته به دلایلی سهمیه استان برای جذب نیرو پر نشد و ۸۰ کرسی خالی استخدامی باقی ماند که امسال این تعداد کرسی به تعداد ۲۲۰ سهمیه ابلاغی اضافه و در نهایت ۳۰۰ ردیف برای استخدام مهیا شده است

غلامی یادآور شد: اگر در کدرشته محلی مشخصا قید شده که بومیان یک شهرستان مجاز به انتخاب آن کدرشته هستند در صورت این که داوطلبی تصمیم بگیرد که از شهرستان دیگر استان بوشهر متقاضی آن شهرستان شود حتی بر فرض به دست آورن بالاترین نمره برای آن شهرستان، حق استخدام با بومی آن شهرستان به شرط داشتن حدنصاب نمرات و طی‌کردن مراحل گزینشی است.

وی افزود: همه افرادی که در این آزمون موفق به به دست آوردن حد نصاب نمرات شوند و در طی مراحل استخدامی نیز دارای شرایط‌های لازم استخدامی باشند، پس از پشت سر گذاشتن یک دوره معلمی از مهر سال  ۹۷ به استخدام آموزش و پرورش استان بوشهر در می‌آیند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها