آخرین جزئیات استخدام در ادارات دولتی آذربایجانشرقی

آخرین جزئیات استخدام در ادارات دولتی آذربایجانشرقیReviewed by Admin on Jun 19Rating:

استانداري آذربایجان شرقی جهت تامين نيروي انساني مورد نياز دستگاه هاي اجرايي استان به شرح زیر طبق مفاد قانون مديريت خدمات كشوري و دستورالعمل نحوه برگزاري امتحان عمومي و تخصصي براي بكارگيري افراد در دستگاه هاي اجرايي، از محل سهميه های استخدامي شماره۲۲۰/۶۰۰۴۸ مورخ ۸۹/۱۱/۲۵ معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رييس جمهور و باقیمانده سهمیه های استخدامی شماره ۲۲۴/۳۰۸۴ مورخ ۸۹/۲/۲۵ و شماره ۲۲۴/۳۹۰۴ مورخ ۸۹/۲/۸ شماره ۱۴۰۶/۱۰۴۹۷۳ مورخ ۸۵/۶/۲۶ شماره ۹۰۷/۱۷۹۹۲۲ مورخ ۸۴/۱۱/۹ و شماره ۱۴۰۵/۱۹۰۴۸۴ مورخ ۸۴/۱۲/۲۱ از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی بشرح ذیل استخدام می نماید.

الف ـ شرايط عمومي استخدام :

۱- اعتقاد به مباني نظام جمهوري اسلامي ايران

۲- تدين به دين مبين اسلام يا يكي از اديان رسمي كشور مصرح در قانون اساسي.

۳- تابعيت کشور جمهوري اسلامي ايران.

۴- داشتن كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي يا معافيت دايم از خدمت (ويژة آقايان)

۵- داوطلبان نبايد ازجمله افرادي باشند كه به موجب آراء مراجع قضايي وذي صلاح ازخدمت دولتي منع شده باشند.

۶- نداشتن سابقه محكوميت جزايي موثر به تشخيص نيروي انتظامي حوزه محل سكونت مربوط

۷- عدم محكوميت و اشتهار به فساد عقيده و اخلاق و معتاد نبودن به استعمال دخانیات و افيون

۸- داوطلبان استخدام نبايد از مستخدمين رسمي، ثابت و پيماني و يا بازخريد خدمت باشند.

۹- برخورداری از سلامت کامل تن و روان برای احراز شغلی که برای آن استخدام می شود.

ب ـ شرايط اختصاصي استخدام :

۱- داشتن مدرك تحصيلي مورد تأييد وزارت علوم، تحقيقات و ‏فن آوري در رشته هاي تحصيلي مندرج درجدول شماره (۱).

۲- داشتن حداقل ۲۰ و حداکثر ۳۵ سال سن برای دارندگان مدرک تحصیلی فوق ديپلم و ليسانس و حداکثر ۴۰سال سن برای فوق لیسانس و بالاتر. مدت خدمت وظیفه به حداکثر سن اضافه می گردد. (تا پایان مهلت ثبت نام)

تبصره ۱ ـ آزادگان از حداكثر سن مذكور معاف مي باشند .

تبصره ۲ ـ با استناد به قانون اصلاح حداكثر سن داوطلبان استخدام مصوب مورخ ۱۳۷۱/۲/۲۲ مجلس شوراي اسلامي موارد ذيل به شرط ارايه تأييديه هاي معتبر به حداكثر سن مقرر اضافه مي گردد:

ـ داوطلباني كه در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل به طور داوطلبانه از تاريخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ الي ۱۳۶۷/۵/۲۹خدمت نموده اند به ميزان مدت حضور در جبهه

– جانبازان و رزمندگاني كه در اثر مجروحيت در جبهه هاي نبرد حق عليه باطل بستري و يا استراحت پزشكي داشته اند به ميزان مدت زمان بستري شدن و يا استراحت پزشكي.

ـ افراد خانواده شهداء و جانبازان از كار افتاده كلي كه قادر به انجام كار نمي باشند و آزادگان و مفقودالاثرها (همسر، فرزندان، پدر، مادر، خواهر و برادر) تا ميزان ۵ سال.

ـ داوطلباني كه به صورت غير رسمي و تمام وقت در دستگاه هاي دولتي از تاري ۱۳۵۷/۱۱/۲۲ به خدمت اشتغال داشته اند به ميزان مدت خدمت غير رسمي آنها.

ج ـ مدارك مورد نياز :

۱- برگ درخواست شغل الكترونيكي مندرج در سایت http://www.estekhdamazsh.ir/register.php (با دقت تكميل گردد)

۲- اسكن يك قطعه عكس تمام رخ جديد

۳- اسکن فیش بانکی (مبنی بر پرداخت مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال به حساب ۲۱۷۱۱۳۰۴۸۷۰۰۹ ملی سیبا به عنوان حق شرکت در آزمون عمومی داوطلبان استخدام. ایثارگران ۵۰ درصد مبلغ مذکور را می پردازند و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند.)
تبصره: ارائه اصل فیش بانکی به همراه کارت ملی و کارت ورود به جلسه آزمون در روز آزمون برای ورود به جلسه آزمون الزامی است.

تذكر: داوطلبان قبول شده در این آزمون موظف هستند مدارك ذيل را ظرف مدت ۵ روز كاري پس از اعلام نتايج از سوي استانداری، به همراه اصل مدارك به كارگزيني دستگاه اجرايي مورد تقاضا (حسب مورد) حضوراً ارائه و رسيد دريافت نمايند. دستگه هاي اجرايي موظف هستند كليه تصاوير مدارك را با اصل آنها مطابقت داده و برابر با اصل نمايند.

۱- اصل و تصوير آخرين مدرك تحصيلي مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
۲- اصل و تصوير صفحه اول شناسنامه (درصورت داشتن توضيحات، تصوير صفحه آخر)
۳- اصل و تصویر کارت شناسائی ملی به صورت پشت و رو.
۴- اصل و تصوير كارت پايان خدمت نظام وظيفه عمومي يا معافيت دايم (براي آقايان)
۵- اصل و تصوير گواهي ايثارگري از مراجع ذي صلاح براي ايثارگران عزيز انقلاب اسلامي و جنگ تحميلي.
۶- اصل و تصوير رسيد بانكي مبني بر پرداخت مبلغ ۵۰۰۰۰  ريال به حساب ۲۱۷۱۱۳۰۴۸۷۰۰۹ ملی سیبا به عنوان حق شركت در آزمون عمومی داوطلبان استخدام. ايثارگران (مندرج در بندهای ۱و۴ اولويت هاي استخدام اين آگهي) نصف مبلغ مذكور را پرداخت خواهند نمود و فرزندان شاهد از پرداخت مبلغ مذکور معاف می باشند.
۷- دو قطعه عكس ۴*۳ جديد، تمام رخ. در پشت عكس ها به ترتيب: نام و نام خانوادگي، نام پدر، شماره شناسنامه قيد گردد.
۸- اصل و تصوير مدارك مربوط به اولويت هاي استخدامي مندرج در آگهي كه از مراجع ذي صلاح صادر شده باشد. (گواهی جانبازان حتماً باید با قید درصد جانبازی و خانواده جانبازان از کارافتاده مبنی بر قادر به کار نبودن ایشان به تائید مدیریت مراجع ذیصلاح رسیده باشد. ضمناً خانواده محترم شهدا در صورت داشتن کارت شناسائی از بنیاد شهید انقلاب اسلامی با ارائه تصویر آن می تواند ثبت نام نماید در غیر اینصورت ضروری است گواهی لازم را از بنیاد مزبور اخذ و ارسال نمایند). مشمولین بند «۷» و «۸» اولویت های استخدام می بایست مدارک دال بر بومی بودن را ارسال دارند.

تبصره : قبل از صدور حکم استخدامی اصالت مدرک تحصیلی و یا سایر مدارک مربوطه از مراجع ذیربط استعلام خواهد شد و تطبیق اولیه انجام شده در بند فوق ملاک قطعی بر اصالت مدارک نخواهد بود.

د ـ مهلت ثبت نام و نحوه ارسال مدارک:

ثبت نام متقاضیان واجد شرایط صرفا از طریق سامانه الکترونیکی به نشانی www.ostan-as.gov.ir به نحوه زیر انجام می شود و در این مرحله نیازی به ارسال مدارک از طریق پست نمی باشد.

۱- مهلت تکمیل فرم تقاضای استخدام در سایت از تاریخ ۹۰/۳/۲۴ لغایت تاریخ ۹۰/۴/۱۱ می باشد.

۲- ارسال عکس: داوطلبان می بایست عکس پرسنلی ۳*۴ خود را اسکن نموده و آن را در قسمت مربوط در سایت وارد نمایند.

۳- واریز وجه به مبلغ ۵۰۰۰۰ ریال به حساب ۲۱۷۱۱۳۰۴۸۷۰۰۹ ملی سیبا به عنوان حق ثبت نام در آزمون های عمومی و تخصصی داوطلبان استخدام (ایثارگران از پرداخت ۵۰% مبلغ مذکور و فرزندان شاهد از واریز هزینه معاف می باشند) و اطلاعات فیش واریزی و سایر موارد را در قسمت مربوط به پرداخت وجه ثبت نام وارد و نهایتا پس از بررسی صحت اطلاعات درج شده و تایید مراتب توسط سایت، شماره رهگیری خود را برای پیگیری مراحل بعدی آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه، اخذ و نزد خویش نگهداری نمایند.

هـ ـ زمان و مكان توزيع كارت ورود به جلسه آزمون:

كارت ورود به جلسه آزمون از طريق سايت استانداری به آدرس www.ostan-as.gov.ir از تاريخ ۹۰/۴/۲۸ لغايت ۹۰/۴/۲۹ جهت چاپ ارائه خواهد شد.
* زمان و محل برگزاری آزمون به هنگام توزیع کارت ورود به جلسه آزمون به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.

و ـ مواد آزمون كتبي:

– آزمون توانمندی های عمومي براي كليه رشته‌هاي شغلي عبارتند از: معارف اسلامی، اطلاعات سیاسی و اجتماعی و مباني قانوني، زبان انگلیسی عمومي، زبان و ادبیات فارسی، فن آوري اطلاعات، ریاضی و آمار مقدماتی، كه به تعداد ۱۰۰ سؤال چهارگزينه اي طراحي خواهد شد.
تبصره: اقليت هاي ديني از پاسخگويي به سؤالات معارف اسلامي معاف مي باشند و امتياز آن در ساير مواد آزمون توزيع مي شود.

– آزمون تخصصی شامل سوالات مرتبط با رشته شغلی مورد درخواست داوطلب می باشد.

ز ـ نحوه گزينش :

۱- کلیه داوطلبان واجد شرایط موظفند در آزمون توانمندی های عمومی شرکت نمایند.
۲- كسب حد نصاب نمـره لازم در آزمون توانمندي هاي عمـومي، صرفاً به منزله تاييد صلاحيت عمومي داوطلبان مي باشد و معرفي داوطلبان براي گزينش بر اساس نمرات آزمون تخصصي يا مصاحبه تخصصي و با رعايت اولويت هاي مقرر و در محدوده محل جغرافیایی دستگاه اجرایی مورد تقاضا صورت خواهد گرفت.
۳- انتخاب داوطلبان استخدام حداقل به ميزان ۱/۵ برابر ظرفيت مورد نياز از ميان افرادي كه حد نصاب نمره آزمون عمومي (۶۰% كل نمره آزمون) را كسب كرده اند بر اساس بالاترين نمره فضلي آزمون تخصصي يا مصاحبه تخصصي انجام خواهد شد.

۴- انتخاب نهایی پذیرفته شدگان آزمون پس از طی مراحل مصاحبه تخصصی و گزینش صورت خواهد گرفت.

ح ـ اولويت هاي استخدام :

۱- از كل سهميه استخدامي ۳۰ درصد آن براي استخدام ايثارگران اختصاص دارد كه ۲۵ درصد آن به فرزندان شاهد و فرزندان جانباز ۵۰% و بالاتر و فرزندان آزادگانی که حداقل دارای پنج سال سابقه اسارت دارند، و ۵ درصد باقيمانده به ساير ايثارگرن اختصاص دارد. ۲۵ درصد سهميه فرزندان شاهد، از سوي بنياد شهيد معرفي شده و در حال جذب هستند. انتخاب ايثارگران پس از قبولي در آزمون عمومي و در حد سهميه تعيين شده به ترتيب نمره فضلي آزمون تخصصي يا مصاحبه تخصصي از بين ايثارگران واجد شرايط كه در زمان مقرر ثبت نام نموده اند، انجام خواهد شد.
۲- استخدام مازاد بر ۳۰ درصد سهميه ايثارگران و فرزندان شاهد و جانباز ۵۰% و بالاتراز طريق رقابت با ساير داوطلبان واجد شرايط صورت خواهد گرفت.
۳- جانبازان و خانواده محترم شهدا در صورت داشتن كارت شناسايي از بنياد شهيد و امورايثارگران با ارايه تصوير آن نيازي به اخذ و ارايه گواهي از بنياد مذكور ندارند.
۴- ايثارگران شامل آزادگان، جانبازانی که قادر به انجام کار باشند و خانواده معظم (شهداء و مفقودين، اسراء و جانبازان از كارافتاده كلي و غير قادر به انجام كار) اعم از پدر، مادر، همسر، فرزند، برادر و خواهر و نيز رزمندگاني كه ۹ ماه متوالي يا ۱۲ ماه متناوب سابقه حضور داوطلبانه در جبهه (از تاريخ ۱۳۵۹/۶/۳۱ الي ۱۳۶۷/۵/۲۹) را داشته باشند تخصیص می یابد كه در صورت دارا بودن شرايط مندرج در اين آگهي و كسب حد نصاب علمي لازم در حد سهمیه تعیین شده، از اولويت مقرر قانوني برخوردار خواهند بود. خانواده معظم آزادگان صرفاً تا يك سال پس از آزادي از اسارت، از این اولويت قانوني برخوردار مي باشند.

تبصره: خانواده محترم جانبازاني مي توانند از اولويت استخدامي برخوردار شوند كه گواهي مبني بر از كارافتاده كلي قادر نبودن به انجام كار را از سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران استان اخذ و به همراه ساير مدارك ارسال نمايند.
۵- کارکنان غیر رسمی بومی دستگاههای اجرایی مذکور در آگهی و همچنین نیروهای بومی شرکتی آنان به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (۲) درصد و حداکثر (۲۰) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار خواهند شد.
۶- اولویت انتخاب داوطلبان در شرایط یکسان به ترتیب با شاغلین غیر رسمی بومی و نیروهای شرکتی بومی دستگاه اجرایی استخدام کننده در آگهی داوطلبان بومی و شاغلین غیر رسمی مناطق محروم و دورافتاده برای همان مناطق خواهد بود.
۷- صد در صد استخدام از محل سهمیه استخدامی مندرج در آگهی استخدام به داوطلبان بومی استان آذربایجان شرقی اختصاص دارد.

۸- داوطلبان بومی (در محل جغرافیایی مورد تقاضا) در صورت کسب حد نصاب نمره لازم و داشتن شرایط مندرج در آگهی حداقل تا سقف ۵۰% از مجوزهای استخدامی مربوطه از اولویت لازم برخوردار می باشد. سایر افراد بومی که رتبه لازم را در بین کلیه افراد متقاضی کسب کرده باشند امتیاز فوق مانع از جذب آنها به میزان بیشتر از ۵۰% سهمیه استخدامی نخواهد شد.

– بومی به فردی اطلاق می شود که محل تولد او بر اساس آخرین تقسیمات کشوری در حوزه شهرستانی (فرمانداری) محل جغرافیایی مورد تقاضا واقع شده یا این که حداقل ۲ مقطع تحصیلی ابتدایی، راهنمایی و متوسطه را در محل جغرافیایی مورد تقاضا گذرانده باشد. فرزندان پرسنل نیروهای مسلح در صورتی که محل ۳ سال از سنوات تحصیلی آن ها (اعم از ابتدایی، راهنمایی و یا دبیرستان) با محل مورد تقاضای استخدامی یکی باشد نیز بومی تلقی می شوند.

۹- اولویت های استخدامی مندرج در این آگهی با رعایت کلیه قوانین و مقررات مربوط پس از بررسی و اتخاذ تصمیم در کمیته استخدامی سازمان تخصیص خواهد یافت.

 

ط ـ تذكرات:

۱- به مدارك ارائه شده توسط دانشجويان و دارندگان مدرك تحصيلي پايين تر و يا بالاتر از مدارك تحصيلي اعلام شده در شرايط احراز مشاغل مورد اشاره و همچنين مدارك در رشته هاي غير مرتبط و معادل (به استثناي دارندگان مدارك تحصيلي معادل صادره از دانشگاهها و موسسه هاي عالي كشور كه در آزمون جامع سازمان سنجش آموزش كشور شركت نموده و قبول شده اند و گواهي مبني بر ادامه تحصيل در مقطع بالاتر با ارزش علمي دارند) ترتيب اثر داده نخواهد شد.
۲- در هرمرحله از آزمون و گزينش چنانچه خلاف اطلاعات اعلام شده توسط داوطلب محرز گردد داوطلب از انجام مراحل بعدي استخدام محروم و در صورت صدور حكم استخدامي، حكم وي لغو خواهد شد.
۳-  مدارک تحصیلی فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی در صورت پذیرفته شدن در آزمون حداکثر ظرف دوماه پس ازاعلام نتیجه بایستی به تایید سازمان مرکزی دانشگاه مذکور برسد.
۴- پذيرفته شدگان نهايي طبق سند رسمي متعهد خواهند شد حداقل به مدت ۱۰ سال در محل جغرافيايي مورد تقاضا به طور تمام وقت خدمت نمايند. بديهي است تقاضاي انتقال آنان پس از اتمام مهلت مذكور مطابق با مقررات مربوط قابل بررسي خواهد بود.
۵- داوطلبان این آزمون صرفا می توانند در یکی از پست های سازمانی مندرج در جدول فوق شرکت نمایند.

جدول شماره (۱): مدارك و رشته هاي تحصيلي مورد نياز دستگاه هاي اجرايي استان بر حسب رشته شغلی امتحاني، محل جغرافيايي خدمت و جنسيت

نام دستگاه اجراييعنوان کامل وتایید شده پست سازمانیمحل جغرافیایی خدمتتعداد مورد نیاز (نفر)جنسيتعنوان رشته شغلیشرایط احراز
اداره كل امور اقتصادي و داراييكارشناس سرمايه گذاريتبريز۴زن و مردكارشناس مطالعات اقتصاديدارابودن مدرك تحصيلي فوق ليسانس و بالاتر در يكي از رشته هاي اقتصاد نظري، اقتصاد صنعتي، اقتصاد بازرگاني، برنامه ريزي سيستم هاي اقتصادي
اداره كل هواشناسيكارشناس هواشناسي همديديچاراويماق۱مردهواشناسدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در يكي از رشته هاي هواشناسي (كليه گرايشها)، جغرافياي طبيعي، كامپيوتر( نرم افزار)، فيزيك دريا با گرايش (هواشناسي يا ديناميك)، عمران با گرايش مهندسي سنجش از راه دور، مهندسي محيط زيست با گرايش آلودگي هوا، فيزيك با گرايش (هواشناسي يا حالت جامد)، رياضي (كاربردي، محض)، شيمي (كاربردي، محض)
عجب شير۱
ورزقان۱
مسئول ايستگاه هواشناسيچاراويماق۱
اداره كل تربيت بدنيمسئول امور فنيبناب۱مردكارشناس امور ورزشیدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در يكي از رشته هاي گروه امور تربيت بدني*
کارشناس امور ورزش بانوانمراغه۱زن
میانه۱
اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگريكارشناس مسئول شهرستان مرندمرند۱مردكارشناس حفاظت و مرمتدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در يكي از رشته هاي مرمت و احياء بناهاي تاريخي، مرمت و احياي بناها و بافت های تاريخي، مرمت ابنيه تاريخي، معماري
اداره كل استاندارد و تحقيقات صنعتيكارشناس امور تدوين استانداردتبريز۱مردكارشناس امور استاندارد و تحقيقات صنعتيدارا بودن مدرك تحصيلي ليسانس در رشته مديريت صنعتي
اداره كل راه و ترابريكارشناس راه و ابنيه فنيبستان آباد۱مردمهندس راه و ساختماندارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته مهندسي عمران
كليبر۱
ورزقان۱
هشترود۱
كاغذكنان۱
هريس۱
كارشناس حفظ حريم راههامرند۱مردكارشناس حقوقيدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته ليسانس حقوق قضايي
مراغه۱
اداره كل بازرگانيكارشناس بازرسيورزقان۱مردكارشناس بازرگاني داخليدارا بودن مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي مديريت بازرگاني، اقتصاد بازرگاني، اقتصاد
جلفا۱
كارشناس بازرگانيكليبر۱
چاراويماق۱
اداره كل كار و امور اجتماعيبازرس كارکلیبر۱مردبازرس كاردارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي مهندسي برق (الكترونيك، قدرت)، مهندسي عمران، مهندسي مكانيك، مهندسي معدن، مهندسي مواد، مهندسي نساجي، مهندسي شيمي، فيزيك، مهندسي صنايع (بازرسي فني، ايمني صنعتي)
كارشناس بازاركارمراغه۱مردكارشناس اشتغال و كاريابيدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي علوم اجتماعي با گرايش (ارتباطات، برنامه ريزي، پژوهشگري، تعاون و رفاه اجتماعي، خدمات اجتماعي، علوم ارتباطات اجتماعي، برنامه ريزي رفاه اجتماعي)- اقتصاد با گرايش (علوم اقتصادي، اقتصاد نظري، اقتصاد بازرگاني، اقتصاد صنعتي، توسعه اقتصادي و برنامه ريزي، برنامه ريزي سيستم هاي اقتصادي، سيستم هاي اقتصاد اجتماعي)- مديريت با گرايش دولتي و صنعتي
بناب۱
کارشناس روابط کار و امور اجتماعیسراب۱مردكارشناس روابط كاردارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي حقوق با گرايش علوم قضايي، الهيات و معارف اسلامي (فقه و مباني حقوق اسلامي)، حقوق خصوصي، معارف اسلامي و حقوق، حقوق عمومي، حقوق بين الملل، حقوق اسلامي
اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلاميكارشناس امور فرهنگي و مطبوعات و تبليغاتهشترود۱مردكارشناس امور فرهنگيدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي مديريت امور فرهنگي، فرهنگ و زبان هاي باستاني ايران، فرهنگ و ارتباطات، برنامه ريزي امور فرهنگي، الهيات و معارف اسلامي، ادبيات فارسي، زبان و ادبيات فارسي، علوم سياسي، علوم اجتماعي با گرايش هاي (علوم اجتماعي، جامعه شناسي، ارتباطات اجتماعي، تحقيق در ارتباطات اجتماعي، پژوهشگري علوم اجتماعي، برنامه ريزي اجتماعي)
كارشناس امور فرهنگي، ديني و مطبوعاتيبستان آباد۱
جلفا۱
كارشناس امور هنري، سينمايي و سمعي و بصريبناب۱مردكارشناس امور هنريدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي كارگرداني، تئاتر، ادبيات نمايشي، بازيگري
ورزقان۱
هريس۱
كليبر۱
جهاد كشاورزيكارشناس امور اراضيچاراويماق۱مردكارشناس امور زميندارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي حقوق
كارشناس مسئول آبياريكليبر۱مردكارشناس مهندسي زراعيدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي آبياري و زهكشي
اداره كل امور عشايركارشناس امور آبكليبر۱مردمهندسي زراعيدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي مرتع داري، مرتع و آبخيزداري، عمران روستائي، زراعت و اصلاح نباتات، توسعه روستايي، آبياري و زهكشي
مسكن و شهرسازي آذربايجان شرقيكارشناس شهرسازي و معماريبناب۱مردكارشناس شهرسازيدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي شهرسازي، طراحي و برنامه ريزي شهري و منطقه اي، جغرافيا و برنامه ريزي شهري، مهندسي عمران گرايشهاي (مديريت ساخت، سازه)
جلفا۱
كارشناس ساختمانشبستر۱مردمهندس راه و ساختماندارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي مهندسي عمران (عمران، سازه)، راه و ساختمان
ملكان۱
صنايع و معادن آذربايجان شرقيكارشناس برنامه ريزيتبريز۱مرد- زنكارشناس برنامه ريزيدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي فوق ليسانس در رشته هاي مهندسي صنايع (كليه گرايشها)
كارشناس صنايعتبريز۱مرد- زنكارشناس امور فني صنايعدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي صنایع غذایی، صنایع نساجی، صنایع چوبی، مهندسی مواد، مهندسی مکاترونیک، شیمی
كارگزينتبريز۱مرد- زنكارگزيندارا بودن مدرك تحصيلي فوق ديپلم يا ليسانس در يك از رشته هاي مديريت دولتي، مديريت صنعتي، مديريت بازرگاني
اداره كل پزشكي قانونيرئيس پزشككليبر۱مردپزشكدارا بودن مدرك تحصيلي دكترا در رشته پزشكي عمومي
كاردان پزشكي قانونيعجب شير۱مردكاردان پزشكي قانونيدارا بودن مدرك تحصيلي فوق ديپلم يا ليسانس در رشته هاي علوم آزمايشگاهي، پرستاري، مامايي
اداره كل دامپزشكيكمك كارشناس دامپزشكيچاراويماق۱مردكاردان دامپزشكيدارا بودن مدرك تحصيلي فوق ديپلم در رشته دامپزشكي
هشترود۱
كليبر۱
اداره كل اوقاف و امور خيريه آذربايجان شرقيحسابدار و امين اموالاسكو۱مرد- زنحسابداردارا بودن مدرك تحصيلي ليسانس یا فوق لیسانس در يك از رشته هاي مديريت (دولتي، صنعتي، بازرگاني)، مديريت مالي، حسابداري، حسابرسي، امور مالي و حسابداري
آذرشهر۱
سراب۱
كارشناس امور ديني و هيأتهاي امناءآذرشهر۱مرد- زنكارشناس امور دينيدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي معارف اسلامي، الهيات و معارف اسلامي، گروه حقوق*
استانداري آذربايجان شرقيكارشناس امور اجتماعي و انتخاباتكليبر- بخشداري آبش احمد۲مرد- زنكارشناس امور كشوري و مدنيدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي برنامه ريزي علوم اجتماعي، پژوهشگري علوم اجتماعي، تعاون و رفاه علوم اجتماعي، علوم سياسي، حقوق، جغرافيا (كليه گرايشها)، جامعه شناسي، جمعيت شناسي و مردم شناسي، مديريت دولتي
ملكان- بخشداري ليلان۱
كارشناس امور سياسي و انتخاباتچاراويماق- بخشداري شاديان۱
كارشناس امور دهستانها و شوراهاي اسلاميچاراويماق- بخشداري شاديان۱
كارشناس برنامه ريزي و فن آوري اطلاعاتفرمانداري ورزقان۱مرد- زنتحليل گر سيستمدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي مهندسي كامپيوتر گرايش (نرم افزار، سخت افزار)، معماري سيستم هاي كامپيوتر، كاربرد كامپيوتر و آناليز سيستم، علوم كامپيوتر، مديريت IT، مهندسي IT
كارشناساستانداري۱مرد- زنتحليل گر سيستمدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي فوق ليسانس در رشته هاي مهندسي كامپيوتر گرايش (نرم افزار، سخت افزار)، معماري سيستم هاي كامپيوتر، كاربرد كامپيوتر و آناليز سيستم، علوم كامپيوتر، مديريت IT ، مهندسي IT
اپراتور كارشناس نرم افزار۱
كارشناس راه و ساختمانفرمانداري هشترود۱مرد- زنمهندس راه و ساختماندارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي مهندسي عمران (كليه گرايشها)، راه و ساختمان، معماري
كارشناس ارزيابي، بازرسي و پاسخگويي به شكاياتفرمانداري كليبر۱مرد- زنبازرسدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي مديريت دولتي، مديريت بازرگاني، مديريت صنعتي، مديريت برنامه ريزي آموزشي، علوم اقتصاد، اقتصاد نظري، حسابداري
اداره كل آموزش فني و حرفه ايكارشناس خدمات ماشيني آمارتبريز۱مردكارشناس شبكهدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته مهندسي كامپيوتر (سخت افزار)
كارشناس مؤسسات كارآموزي آزادهشترود۱مرد- زنكارشناس آموزش فني و حرفه ايدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي برق، الكترونيك،‌ مهندسي مكانيك
بناب۱
متصدي امور آزمون مركز و پذيرش كارآموزانكليبر۱مردمسئول خدمات اداريدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي مديريت گرايش هاي(برنامه ريزي آموزشي، آموزشي، صنعتي)
هريس۱
كارپرداز و مسئول خدماتبستان آباد۱مسئول خدمات ماليدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي حسابداري، مديريت (دولتي، بازرگاني، صنعتي)
اداره كل ثبت احوالكارشناس امور حقوقي و سجليهوراند (اهر)۱مردكارشناس امور ثبت احوالدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي گروه حقوق*، گروه علوم اجتماعي*، گروه آمار*، مديريت دولتي
كارشناس امور ثبت احوال (مسئول نمايندگي)آبش احمد (كليبر)۱
حوزه نظارت گمركاتمتصدي ثبت و ضبط (اسناد ترخيص)بازارچه مرزي نوردوز۱مرد-زنمسئول خدمات اداريدارا بودن مدرك تحصيلي فوق ديپلم يا ليسانس در يك از رشته هاي مديريت دولتي، مديريت بازرگاني، اقتصاد نظري، حسابداري
متصدي انبار مسافريتبریز۱مرد – زنمسئول خدمات ماليدارا بودن مدرك تحصيلي فوق ديپلم يا ليسانس در يك از رشته هاي مديريت دولتي، مديريت بازرگاني، حسابداري
اداره كل منابع طبيعي و آبخيزداريكارشناس امور حقوقيچاراويماق۱مرد – زنكارشناس حقوقيدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي گروه حقوق*
سراب۱
كارشناس بهره برداريورزقان۱مرد – زنكارشناس خاك‌شناسي و حاصلخيزي خاكدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته هاي خاك شناسي، مرتع و آبخيزداري، آبياري، زمين شناسي، زيست شناسي با گرايش علوم گياهي، بیابان زدایی
كارشناس آبخيزداريعجب شير۱مرد- زن
كارشناس جنگل و مرتعچاراويماق۱مرد – زن
كارشناس امور اراضيچاراويماق۱مرد – زنكارشناس امور زميندارا بودن حداقل مدرك تحصيلي ليسانس در رشته های خاک شناسی، مرتع و آبخیزداری، آبیاری، زمین شناسی، زیست شناسی با گرایش علوم گیاهی، بیابان زدایی، اقتصاد کشاورزی، جنگلداری، تاسیسات آبیاری
اداره كل تعاونمسئول حراستتبريز۱مردمامور حراستدارا بودن حداقل مدرك تحصيلي فوق ديپلم در رشته هاي گروه امور اداري و مديريت*، علوم اجتماعي*، روانشناسي*، برنامه ريزي آموزشي
اداره كل بازرسيكارشناس نظارت و بازرسيتبريز۱مرد- زنكارشناس بازرسي و نظارتدارا بودن مدرك تحصيلي فوق ليسانس در رشته حقوق بين الملل
۱دارا بودن مدرك تحصيلي ليسانس در رشته حسابداري
اداره كل فرودگاههاكاردان مراقبت پروازتبريز۲مردكاردان مراقبت پروازدارا بودن مدرك تحصيلي فوق ديپلم در رشته مراقبت پرواز

 

تذکر۱: منظور از محل جغرافیایی خدمت، شهرستان محل استقرار واحدهای تحت پوشش دستگاه اجرایی در سطح استان می باشد.

تذکر ۲: درج رشته های تحصیلی در ستون شرایط احراز متناسب با نیاز دستگاه اجرایی برای تصدی مشاغل تعریف شده است.

تذکر ۳: برای رشته کاردان مراقبت پرواز، شرط صد در صد پذیرش بومی به لحاظ شرایط خاص استخدامی منظور نمی گردد. بدیهی استاولویت استخدام کماکان برای افراد بومی محفوظ خواهد بود.

تذکر ۴: رشته های تحصیلی که در شرایط احراز جدول شماره (۱) به صورت گروه درج گردیده است و با علامت * مشخص گردیده است به شرح زیر می باشد:

 • گروه امور تربیت بدنی: مدیریت و برنامه ریزی تربیت بدنی، رشد و تکامل و یادگیری حرکتی، تربیت بدنی، تربیت بدنی و علوم ورزشی، تربیت بدنی جانبازان و معلولین، فیزیولوژی ورزشی، تربیت معلم تربیت بدنی.
 • گروه امور اداری و مدیریت: مدیریت دولتی، مدیریت اجرایی، مدیریت صنعتی، مدیریت و برنامه ریزی آموزشی، مدیریت، مدیریت بیمه، مدیریت بازرگانی، مدیریت اقتصادی، مدیریت پرسنلی، مدیریت سیستم و بهره وری، مدیریت آموزشی، مدیریت اداری، مدیریت خدمات اداری، علوم اداری، امور اداری و مدیریت، مدیریت رفاه، خدمات بازرگانی و اداری، بازرگانی، مدیریت سیستم ها، معارف اسلامی و مدیریت با گرایشهای (مالی، بازرگانی، صنعتی)
 • گروه حقوق: حقوق، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق کیفری و جرم شناسی، علوم قضایی، علوم جزا و جرم شناسی، فقه و حقوق اسلامی، فقه و حقوق خصوصی، معارف اسلامی و حقوق، حقوق خصوصی، حقوق عمومی، حقوق کنسولی، الهیات و معارف اسلامی (فقه و مبانی حقوق اسلامی)، حقوق بین الملل، علوم اسلامی (حقوق اسلامی، کیفر و جرم شناسی، فقه و مباحث حقوق اسلامی)، حقوق اسلامی.
 • گروه آمار: آمار، آمار اقتصادی و اجتماعی، آمار کاربردی، آمار نیروی انسانی، آمار بیمه، آمار ریاضی.
 • گروه علوم اجتماعی: جمعیت شناسی، مردم شناسی، پژو هشگری علوم اجتماعی، ارتباطات علوم اجتماعی، برنامه ریزی علوم اجتماعی، تعاون و رفاه علوم اجتماعی، خدمات اجتماعی، علوم ارتباطات اجتماعی (روابط عمومی)، جامعه شناسی، برنامه ریزی رفاه اجتماعی، ارتباطات اجتماعی (تحقیق در ارتباطات اجتماعی).

منبع و لینک ثبت نام اینترنتی استخدام

http://www.estekhdamazsh.ir/index.php

دیدگاه ها (۴۰)

 1. رضامی‌گه:

  سلام من بیس و شش سالمه و لیسانس اقتصاد و امور بانکی دارم

 2. مرادمی‌گه:

  من فوق دیپلم شیمی ودیپلم ریاضی دارم کمکم کنید منتظرتان هستم در ایمیلم

 3. رعنا جاویدمی‌گه:

  جویای کار میباشم

 4. سیروسمی‌گه:

  سلام من پسری از اذرشهرم دنبال کار می گردم دیپلم مکانیکی دارم می تونید کمکم کنید؟؟/من منتظر جواب شما در ایمیلم هستم با تشکرات فراوان سیروس

 5. n.bashiriمی‌گه:

  سلام.
  زمان آزمون استخدامی که تیر ماه ثبت نام شد ، پس کیه /

 6. rezaمی‌گه:

  اگه کسی از زمان آزمون خبردار شد به ما هم بگه خسته شدیم از بس هر روز سایت استانداری رو زیر ورو کردیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 7. pinarمی‌گه:

  سلام
  چی شد این آزمون استخدام یه ماه گذشت از ثبت نام ای بابا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. فريبامی‌گه:

  من ليسانس تربيت بدني هستم شديدا به كار نياز دارم اگه سراغ دارين بهم ايميل كنين

  • مهدیمی‌گه:

   سلام
   اولا که شما خانم هستی و بلاخره یکی بهتر از ما که شغل آزاد داره و درس نخونده باهاش ازدواج می کنی و تموم میشه، ما پسرای لیسانس و فوق لیسانس چی بگیم که تو خواب غفلت موندیم و الان خونه نشین شدیم و …. امیدوارم شما هم کار مناسب خودتونو پیدا کنی ولی از من به شما نصیحت، خواهش می کنم برو پی زندگیت و راحت باش.

  • جعفرمی‌گه:

   خداکنه سال ۹۳ استخدام میشید اگه پیران بازنشسته و ۲شغلی ها وچند شغلی ها را لغو کنن…….ااامین

 9. مینومی‌گه:

  خیلی بده اینجوری استخدام میکنین پول این آدمهایی که قبول نمیشن رو چی کار می کنین؟

 10. نازلیمی‌گه:

  ببینم شماخودتون وقتی می دونین کیو می خواین بردارین چرا پول این بدبخت بییچاره ها رو که تازگی هاهم نون کیلویی می فروشند رو می گیرین آزار دارین ؟

 11. مریممی‌گه:

  چرا از رشته عربی خانم برنمی دارین به خدا ما هم بلدیم کار کنیم

 12. pinarمی‌گه:

  salam
  bacheha parti hast bavar konid man
  adamayi ke edeayeh rasti mikonan ghoraani boodanam parti kardam khodam didam
  by

 13. روحیمی‌گه:

  به نظر من با استخدا م ها هیچکس جئعت شرکت در آزمون رو نداره فقط به درد خودشون می خوره.

 14. hastiمی‌گه:

  دفعه قبل شرکت کردم ولی نشدم

 15. ياسرمی‌گه:

  اينها از خون شهيدان سوء استفاده مي كنند و هر غلطي كه بخواند مي كنند و نام الله رو وسط پرچمشان و ميگند جمهوري اسلامي – اسلام از كي يه دين بي عدالت شده — ضمنا از وقتي فازغ التحصيل شدم روز خوش نديدم — واي به حالمون

 16. مسعودمی‌گه:

  اولا مگر کسی که در این رشته ها نیست نمی تونه کار اونها را انجام بده . دوما مگر دیپلم بیسواد حساب میشه که هیچ جا دیپلم استخدام نمیکنه . سوما اصلا ربطی به مردک نداره اگه پارتت قوی باشه نیازی به مدرک نیست .

 17. محمدمی‌گه:

  وای چقد سهمیه؟ …..دوباره خوش به حال ….. اقا دیگه سهمیه ندید دیگه بیکار نموندکه

 18. شهبازمی‌گه:

  استانداري با اين نوع استخدام وشرايط مطرح شده هم ابروي خود واستان را برد وهم باعث نا اميدي در جامعه شد وبعلاوه مصداق بارز اجحاف وباند بازي رانشان داد

 19. سانمی‌گه:

  هر جا میرم میگن خیلی بلدی به درد کار ما نمیخوری
  :((((((((((((((((((((((((((((((((((((۰
  از وقتی فارغ التحصیل شدم آب خوش از گلوم پایین نرفته

 20. محمدمی‌گه:

  من از اول غلط کردم نرم افزار کامپیوتر خوندم غلط کردم برنامه نویسی و شبکه بلدم غلط کردم طراحی رو حرفه ای انجام میدم غلط کردم کامپیوتر خوندم افغانی کارگر روزی ۳۰٫۰۰۰ تومان میگیره ما هم واسه هر روز بیکاری یه تار مو از دست میدیم و ای بر روال مملکت

 21. aliمی‌گه:

  عالیه حالا ببینید ما چه جوانهای خوش فکری داریم

 22. aliمی‌گه:

  من حتما استخدام می شوم خداوندا متشکرم

 23. دلشکستهمی‌گه:

  شاید کمتر کسی این نظرات رو بخونه ولی من میگم همه کارجوها بیان این ۵۰۰۰ تومن هامونو رو هم بزاریم تاخودمون واسه خودمون یه کارخونه بزنیم.چطوره؟

  • رضامی‌گه:

   ایول ، اینو خوب اومدی ، من راضیم بجای ۵ تومن ۵۰ هزار تومن بدم ولی از بیکاری خلاص شم مردم از بس از بابام پول گرفتم !!!!!!!!

 24. نازیلامی‌گه:

  خداکنه همه راستکی بوده ومدیران مخالف پارتی باشند…………………………………….!!!

  • حمیدمی‌گه:

   تزویر و ریا و چابلوسی و بارتی بازی و نفاق تو خون ایرانیهاست خدا می خواد که راست باشه و ماها محاله که بخواهیم.

 25. مسعودمی‌گه:

  سلام
  امير جان مي گي پس اينا چطوريکه در آمد کنن ؟ مگه ۵۰۰۰ تومان براي ثبت نام کمه پيش بيني کن چند نفر ثبت نام کنند ؟ تو بودي بدون آگهي و جذب سرمايه ، استخدام ميکردي ؟

 26. amirمی‌گه:

  اگه این همه سهمیه و شرایط نابرابر نمیذاشتین و بدون اعلام هر کسی رو دوس داشتین رو استخدام میکردین خیلی سنگین تر بودین

 27. شاپور قيهمی‌گه:

  اي كاش همه اين فارغ التحصيلان بجاي تحصيل مدارك عاليه از همان روز فارغ التحصيلي ديپلم به فكر شغل آزاد ويا دلالي و… باشند تا اين همه آدم به معده خود قول استخدام نده

 28. بهاره رهنمامی‌گه:

  من يكي از استخدامي ها هستم لطفا

 29. پرویزمی‌گه:

  استخدامش خیلی بی ربط هستش چه از نظر مدرک و چه از نظر خود شغل

 30. آدمک آخر دنیاست بخندمی‌گه:

  بااین همه سهمیه فکر میکنین نوبت استخدام ما هم میشه؟ بند pشامل ما که نمیشه….

  • ممی‌گه:

   خود مديرا برا اينكه اطرافيانشون رو ببرن تو با هم دعوا دارن.ديگه ماها كه جاي خود داريم.اين آگهي هم برا اينه كه يكي از مراحل قانوني استخدام دادن آگهي هست

  • amirمی‌گه:

   ما هیچ وقت کار پیدا نمیکنیم خودشون ……….نه ماها

  • بهزادمی‌گه:

   باسلام
   منم اول مثل شما فکر میکردم اما بخدا قسم بدون کوچکترین پارتی و آشناداشتن قبول شدم
   البته فعلا تو طی مراحلم وتا حالا هیچ خبری از پارتی نبوده و انشالا بعدشم نمیشه
   فقظ به دوستان توصیه میکنم کتب دانشگاهی رو ول کنن و دروس دینی فارسی ریاضی (آمار)دبیرستان رو بخونن و کتاب ICDLو اطلاعات عمومی شونوهم زیاد کنن
   به نظرم بیشتر از هفتاد درصد امتحانات که دارای مجوز استخدامی و برا ادارات دولتین بدون پارتیه لااقل قبول شدنشون
   به امید موفقیت شما
   اگه راهنمایی خواستین ایمیل بزنین خوشحال میشم……
   ………………………………………………

   • پريسامی‌گه:

    خدا رو شكر. ايشالا براي همه جوونا كار جور بشه. از من مي شنوين خودتون دست به كار شين. نااميد نباشين.
    از ته دل دعا مي كنم همه جوونا كار خوب پيدا كنن.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال استخدام
بانکی
با کلیک روی +۱ ما را در گوگل محبوب کنید