استخدام قوه قضاییه در سال ۹۴ + استخدام دادگستری استان کرمان سال ۹۴

استخدام قوه قضاییه در سال 94 + استخدام دادگستری استان کرمان سال 94Reviewed by استخدام on Feb 28Rating: 5.0استخدام قوه قضاییه در سال 94 استخدام قوه قضاییه در سال 94

سوالات آزمون قضاوت + پاسخنامه

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

 صفحه پذیرفته شدگان آزمون استخدام قوه قضاییه ۹۲/۱۱/۱۱

استخدام دادگستری استان کرمان سال ۹۴

 

دادگستری کل استان کرمان به منظور تکمیل کادر قضایی خود از بین آقایان بومی استان کرمان جهت امر قضا استخدام می نماید.

داوطلبان می­توانند از تاریخ ۵/۱۲/۱۳۹۴ لغایت ۱۵/۱۲/۱۳۹۴ به مدت ده روز از طریق لینک ثبت نام در سایت ، نسبت به تکمیل فرم ثبتنام و ارسال مدارک اقدام نمایند.

 

لینک ثبت نام


حدود ۷۰۰ قاضی نیاز داریم 

رییس شوراهای حل اختلاف از نیاز این نهاد به ۷۰۰ قاضی خبر داد و گفت: ‌ در نظر داریم که پیشنهاد برگزاری یک دوره آزمون دیگر را به رئیس قوه قضاییه ارائه کنیم.
به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت‌الاسلام احمدی میانجی در حاشیه سفر آیت‌الله آملی لاریجانی به استان مازندران در جمع خبرنگاران درباره آخرین وضعیت لایحه شوراهای حل اختلاف گفت: سه شنبه هفته گذشته آزمایشی بودن ۳ ساله این لایحه تصویب شد و ان‌ شاءالله به شورای نگهبان می‌رود.
وی درباره وضعیت جذب نیرو در شوراهای حل اختلاف گفت: قوه قضاییه مکلف شده است در سال، ۱۰۰ قاضی برای شورا استخدام کند.
احمدی میانجی در پاسخ به این سوال که باتوجه به اینکه قوه قضاییه در چند سال اخیر و در راستای برنامه پنجم توسعه مبادرت به جذب قاضی کرده است، آیا از افراد جذب شده، ‌ قضاتی را نیز به شوراهای حل اختلاف اختصاص داده است، اظهار کرد: خیر متاسفانه تا کنون قاضی به ما داده نشده است.
رئیس شوراهای حل اختلاف کشور ادامه داد: ما با اجازه رئیس قوه قضاییه یک آزمون اختصاصی برگزار کردیم که حدودا ۱۶۰ قاضی تربیت شدند.
وی در ادامه افزود: از این تعداد ۷۰ قاضی در شعب مربوط به شوراهای حل اختلاف مشغول به کار شدند و مابقی نیز در حال آماده شدن برای احراز پست هستند.
احمدی میانجی با بیان اینکه در حال حاضر آزمون دیگری نداریم، ادامه داد: مگر اینکه ریاست قوه قضاییه مجوز برگزاری آزمون و جذب قاضی را به ما بدهند. البته ما هم در نظر داریم که پیشنهاد برگزاری یک دوره آزمون دیگر را به رئیس قوه قضاییه ارائه کنیم.
معاون رییس قوه‌قضاییه در پاسخ به این سوال که برای کل شعب سراسر کشور به چه تعداد قاضی نیاز دارید گفت: فکر می‌کنم اگر حدود ۷۰۰ قاضی جذب شوند عمده مسائل شورای حل اختلاف مرتفع می‌شود.
احمدی میانجی درباره حجم پرونده‌های شوراهای حل اخنلاف گفت: در سال ۹۳ حدوداً سه میلیون و ۴۵۰ هزار پرونده وارده و مختومه داشته‌ایم.

 


استخدام ۱۰۸۸ قاضی در دستگاه قضایی تا پایان سال ۹۴ 

خبرگزاری صدا و سیما : مدیرکل کارگزینی قوه قضائیه گفت: از ابتدای امسال تا پایان سال هزار و ۸۸ قاضی جذب قوه قضائیه خواهند شد.به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای میرشریفی در مراسم تحلیف ۱۱۸ کارآموز قضایی افزود: بر اساس برنامه پنجم توسعه، باید چهار هزار قاضی جذب دستگاه قضایی شود که در همین راستا در سال ۹۰؛ ۱۸۴ قاضی، در سال ۹۱؛ ۶۴۸ قاضی، در سال ۹۲؛ ۵۱۵ قاضی، و در سال گذشته ۸۰۸ قاضی جذب دستگاه قضایی شدند و امسال هم تا پایان سال ۱۰۸۸ قاضی جذب خواهند شد.
وی گفت: جذب نیروی انسانی به تنهایی مشکلات دستگاه قضایی را حل نمی کند و در این خصوص نیازمند اصلاح برخی ساختارها و بازنگری در روش های موجود هستیم که قوه قضائیه در سال های اخیر علاوه بر رشد کمی، به شاخص های کیفی هم توجه کرده است.
میرشریفی افزود: در سال ۹۳ از میان حدود ۲۵ هزار شرکت کننده در آزمون عمومی فقط ۶۴۷ نفر به گزینش معرفی شدند که این نشان دهنده ارتقای توجهات به مباحث علمی داوطلبان است.


 

اطلاعیه اداره کل گزینش قوه قضاییه: اسامی داوطلبان جهت تشکیل پرونده گزینش مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ اعلام شد

اداره کل گزینش قوه قضاییه اسامی داوطلبان معرفی شده از سوی اداره کل جذب و سنجش قوه قضاییه جهت تشکیل پرونده برای مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ را اعلام کرد.

به گزارش معاونت منابع انسانی قوه قضاییه، اداره کل گزینش قوه قضاییه اسامی داوطلبان معرفی شده از سوی اداره کل جذب و سنجش قوه قضاییه جهت تشکیل پرونده برای مورخ ۱۳۹۴/۰۷/۲۶ را اعلام کرد.

لینک سایت


 

شرایط عمومی:

۱- تابعیت اصلی ایران.

۲- اعتقاد و التزام عملی به دین مبین اسلام، ایمان و عدالت.

۳- التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و اصل ولایت مطلقه فقیه و عدم وابستگی تشکیلاتی به احزاب، سازمان‌ها و گروه‌های غیرقانونی یا هواداری از آن‌ها، مگر در صورت احراز توبه.

۴- طهارت مولد.

۵- داشتن سلامت جسمی و روانی و توانایی برای انجام کار قضایی به موجب شیوه‌نامه‌ای که به تصویب رئیس قوه قضائیه می‌رسد.

۶- داشتن کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت از خدمت با لحاظ مقررات ماده واحده قانون گذرانیدن مدت خدمت نظام وظیفه فارغ‌التحصیلان دانشکده علوم قضایی در محاکم قضایی کشور.

۷- نداشتن سابقه محکومیت کیفری مؤثر.

۸- حسن شهرت، اخلاق و امانتداری.

۹- عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان‌گردان.

۱۰- داشتن حداقل ۲۲ و حداکثر ۳۶ سال تمام در روز ثبت نام.

تبصرهـ موارد زیر به شرط ارائه تأییدیه معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

 1. ایثارگران و خانواده آنان به مدت ۲ سال.
 2. داوطلبان دانش‌آموخته کارشناسی ارشد یا سطح سه، به مدت دو سال.
 3. داوطلبان دانش‌آموخته دکتری تخصصی یا سطح چهار، به مدت چهار سال.

داوطلبان تنها می‌توانند از یکی از موارد مذکور در این تبصره استفاده کنند و مدت اضافه شده به حداکثر سن مقرر، در هر حال، نمی‌تواند از چهار سال بیش‌تر باشد.


شرایط اختصاصی:

۱- دانش‌آموختگان کارشناسی حقوق در هر یک از گرایش‌ها از دانشگاه‌های گروه اول، منوط به داشتن حداقل معدل ۱۶.

۲- دانش‌آموختگان کارشناسی حقوق در هر یک از گرایش‌ها از دانشگاه‌های گروه دوم، منوط به داشتن حداقل معدل ۱۷.

۳- دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد حقوق در هر یک از گرایش‌ها از دانشگاه‌های گروه اول، منوط به داشتن حداقل معدل ۱۶ و مدرک کارشناسی حقوق در هر یک از گرایش‌ها، فقه و حقوق یا الهیات با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی.

۴- دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی و حقوق در هر یک از گرایش‌ها از دانشگاه‌های گروه اول، منوط به داشتن حداقل معدل۱۶.

۵- دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد حقوق در هر یک از گرایش‌ها از دانشگاه‌های گروه دوم، منوط به داشتن حداقل معدل ۱۷ و مدرک کارشناسی حقوق در هر یک از گرایش‌ها.

۶- دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد پیوسته معارف اسلامی و حقوق در هر یک از گرایش‌ها از دانشگاه‌های گروه دوم، منوط به داشتن حداقل معدل۱۷.

۷- دانش‌آموختگان و دانشجویان دکتری تخصصی رشته الهیات با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی، منوط به داشتن مدرک کارشناسی در رشته الهیات با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی یا مدرک کارشناسی ارشد پیوسته رشته الهیات، معارف اسلامی و ارشاد با گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی.

۸- دانش‌آموختگان سطح دو از حوزه‌های علمیه گروه اول، منوط به داشتن مدرک کارشناسی حقوق در هر یک از گرایش‌ها با حداقل معدل ۱۶ مدرک کارشناسی.

۹- دانش‌آموختگان سطح دو در گرایش حقوق و قضاء اسلامی از حوزه‌های علمیه گروه اول، منوط به داشتن حداقل معدل ۱۷.

۱۰- دانش‌آموختگان سطح سه در گرایش‌های فقه و اصول و یا حقوق و قضاء اسلامی از حوزه‌های علمیه گروه اول.

۱۱- دانش‌آموختگان سطح چهار در گرایش‌های فقه و اصول و یا حقوق و قضاء اسلامی از حوزه‌های علمیه گروه اول.

۱۲- رتبه‌های اول تا دهم آزمون وکالت کانون‌های استانی و رتبه‌های اول تا پنجاهم آزمون سراسری مرکز امور مشاوران و وکلاء قوه قضائیه و آزمون وکالت کانون مرکز، به تأیید مراجع مربوط.

۱۳- وکلاء و مشاوران پایه یک دادگستری، مشروط به داشتن پنج سال سابقه کار متوالی و مؤثر به عنوان وکیل یا مشاور پایه یک دادگستری، به تأیید کانون یا مرکز مربوط.

گروه‌بندی دانشگاه‌ها
گروه اول دانشگاه امام صادق (ع)- دانشگاه تربیت مدرس- دانشگاه تهران(پردیس اصلی و فارابی)- دانشگاه شهید بهشتی (پردیس اصلی)- دانشگاه شیراز-دانشگاه علامه طباطبائی (ره)- دانشگاه فردوسی مشهد – دانشگاه علوم قضایی دانشگاه مفید قم
گروه دوم دانشگاه آزاد اسلامی(واحد علوم تحقیقات تهران) -دانشگاه های آزاد اسلامی(واحد تهران مرکز)- دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)-دانشگاه کاشان-دانشگاه تبریز-دانشگاه شاهد-دانشگاه شهید باهنر کرمان-دانشگاه چمران اهواز-دانشگاه مازندران (بابلسر)-دانشگاه بوعلی سینا همدان- دانشگاه خوارزمی تهران-موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی-دانشگاه شهید مطهری (ره)«رشته فقه و حقوق»- دانشگاه گیلان-دانشگاه علوم اسلامی رضوی-دانشگاه اصفهان-دانشگاه قم
گروه بندی حوزه‌های علمیه
گروه اول حوزههای علمیه اصفهان- اهواز- تهران- قم-مشهد

گروه‌بندی دانشگاه‌ها، شامل پردیس‌های دانشگاهی احصا نشده و دوره‌های مجازی، غیرحضوری، نیمه حضوری و الکترونیک نیست.

جذب اشخاص زیر از طریق مصاحبه تشخیصی انجام می‌پذیرد:

 1. دانش‌آموختگان و دانشجویان مقطع دکتری تخصصی در هر یک از گرایش‌های رشته حقوق، فقه و حقوق و گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی رشته الهیات، مشروط به داشتن مدرک کارشناسی در هر یک از گرایش‌های رشته حقوق یا مدرک کارشناسی ارشد پیوسته در هر یک از گرایش‌های رشته معارف اسلامی و حقوق.
 2. دارندگان مدرک سطح سه یا چهار حوزه علمیه از حوزه‌های علمیه گروه اول، مشروط به داشتن مدرک کارشناسی در هر یک از گرایش‌های رشته حقوق.

مواد مصاحبه علمی عبارتند از:

الف- داوطلبان دانشگاهی؛ حقوق مدنی، حقوق تجارت، آیین دادرسی مدنی، حقوق جزای عمومی و اختصاصی، آیین دادرسی کیفری، متون فقهی (شرح لمعه) و اصول فقه.

ب- داوطلبان حوزوی؛ مکاسب (بیع برای داوطلبان سطح ۲ و بیع و خیارات برای داوطلبان سطح ۳)، کفایه­الاصول (جلد (۱) برای داوطلبان سطح ۲ و جلد (۱) و (۲) برای داوطلبان سطح ۳)، فرائدالاصول، منابع حقوق خصوصی و منابع حقوق جزایی.

سوالات آزمون قضاوت + پاسخنامه

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

لینک شرایط ثبت نام

لینک ثبت نام و ویرایش اطلاعات

خبر ۲۳ تیر ۹۴: دولت مجوز استخدام تعداد محدود کارمند را به قوه قضاییه داده است/بی‌حجابی جرم بوده و با آن برخورد می‌شود (منبع: خبرگزاری فارس)

سخنگوی قوه قضاییه با اشاره به آزمون سال ۹۲ این قوه گفت: دولت مجوز استخدام کارمند به جز تعداد محدودی را به قوه قضاییه نداده است.

خبرگزاری فارس: دولت مجوز استخدام تعداد محدود کارمند را به قوه قضاییه داده است/بی‌حجابی جرم بوده و با آن برخورد می‌شود

به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، غلامحسین محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سؤالی که چرا پذیرفته‌شدگان در آزمون سال ۹۲ قوه قضاییه استخدام نشده‌اند، گفت: ما طبق برنامه پنجم توسعه می‌توانستیم ۴ هزار قاضی را استخدام کنیم و به همین تناسب نیز کارمند استخدام کنیم اما بر اساس قانون تنها استخدام قاضی در اختیار قوه قضاییه است و ما سالیانه این کار را انجام داده‌ایم.

وی افزود: ولی در رابطه با کارمندان، دولت باید این مجوز استخدام را صادر کند که تاکنون به جز تعداد محدودی مجوز صادر نکرده است پس ما نمی‌توانیم این کارمندان را استخدام کنیم و چنانچه استخدام کنیم دولت بودجه آن را نمی‌دهد ضمن اینکه اکنون قضات ما به خصوص قضات تازه استخدام شده تحت فشار هستند چرا که کارمند ندارند.

اژه‌ای در رابطه با افرادی که به علت بدحجابی دستگیر می‌شوند و مجازات آنها گفت: افرادی که رعایت عفت را نمی‌کنند متفاوت هستند یعنی برخی فقط بدحجاب هستند ولی برخی در دید مردم تظاهر به بدحجابی می‌کنند و گاهی جرایم دیگر دارند ولی در کل بی‌حجابی جرم است و با آن برخورد می‌شود ولی بستگی به آن دارد که فرد چه کار خلافی انجام داده باشد.

 

آرشیو استخدامی های قوه قضاییه

دیدگاه ها (۱۰,۰۳۲)

 1. saeed می‌گه:

  سلام
  دوستان تحقیقات محلی،گزینش و استعلام چقدر طول میکشه؟

 2. saeed می‌گه:

  سلام
  کسی از مغایرت گرایش مدیریت مازندران به مصاحبه دعوت شده؟

 3. عاطفه می‌گه:

  سلام دوستان. من کارشناسی فقه وحقوق دارم از دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز بامعدل ۱۷ .آیاامکان ثبت نام برایم من وجود داره ؟ممنون از پاسختون.

 4. سایه می‌گه:

  دوستان مهلت ثبت ناموچرا مشخص نکرده

 5. معصومه می‌گه:

  سلام خواهشا یکی شفاف بگه اینجا چه خبره؟اسامی دانشگاه زدن ، شرط معدل ۱۶ ، یعنی چی آخه

 6. ماهور می‌گه:

  با سلام. دوستان من کارشناسی ارشد جزا از دانشگاه ازاد یزد هستم می خواستم بدونم ن هم می تونم توی جذب اختصاصی قوه قضائیه شرکت کنم یا شامل ما نمی شه و فقط دانشگاه های مذکور در گروه یک و دو رو شامل میشه. خواهش می کنم اگه کسی می دونه جواب بده.

 7. ماهور می‌گه:

  سلام دوستان، می [واستم بپرسم فقط کسانی که در دانشگاه های گروه یک و دو درس خوندن می تونن توی جذب اختصاصی قوه قضائیه شرکت کنند. من کارشناسی ارشد جزا از دانشگاه ازاد یزد هسم آیا شامل ما هم میشه یا نه؟ خواهش می کنم اگه کسی می دونه پاسخ بده.

 8. علی معرف می‌گه:

  کسی شماره اژه ای رو داره ؟
  ممنون میشم بهم بدین

 9. روابط عمومی ها می‌گه:

  سلام بچه های روابط عمومی من شماره بچه های روابط عمومی گیلان رو از دادگستری گرفتیم قرار باهم به دیوان عدالت اداری شکایت کنیم استان های دیگه مشگل گرایش(علوم اجتماعی یا روابط عمومی)دارن بس اقدام کنید خواهشا

 10. سمیه می‌گه:

  با سلام یکی از دوستان تو یه سایتی کامنت گذاشته بود که تو گزینش دو بار رد شد وقتی باز اعتراض کرد بار سوم قبولش کردن خطاب به آقای بهادر به نظرم اگه میخونید پیگیر شید

  • بهادر می‌گه:

   درود بر سمیه خانم
   سپاس از اینکه به یاد دوستان و من بودید ولی من الان به شدت متعجبم که شما از کجا می دونید من دو بار تو اعتراض رد شدم؟؟؟؟
   من یادم نمیاد این موضوع تو این سایت مطرح کرده باشم!!!!!۱

 11. اپراتور تهران می‌گه:

  یعنی استخدام ما منتفی شد؟

 12. سایر می‌گه:

  مدیرجان این صفحه مربوط به پذیرفته شگان ۹۲ هستش – بعدشم منظور از مصاحبه استخدام جدید نیست بلکه مجوز تامین اعتبار قبلی ها را دولت کم کم داره میده و مجوز محدود هستش پش از صفحه اولت بردار
  چیز جدیدی نیست مردم را سرگردان نکن – این خبر حاصل مصاحبه ای است که با پیگیری ما جهت تعیین تکلیف ۹۲ ی ها انجام شد

 13. tnha می‌گه:

  آزمون استخدامی شرکت بهره برداری و تعمیراتی – مپنا ویژه نیروگاه چادر ملو
  آخرین مهلت ارسال مدارک روز پنجشنبه مورخ
  ۱۳۹۴/۵/۸ میباشد

 14. محبوب می‌گه:

  با سلام من رشته علوم تربیتی گرایش مدیریت و برنامه ریزی دارم به دنبال کار هستم لطفا بهم خبر بدین تشکر

  • محمد می‌گه:

   سلام
   من هم لیسانس علوم تربیتی گرایش تکنولوژی آموزشی دارم فارغ التحصیل سال ۱۳۷۵ از دانشگاه بوعلی سینا ۱۸ ساله بیکارم ، الآن ۱۰ ساله که جوشکاری درب و پنجره سازی کار میکنم ، تمام سرمایه و نصف عمرم تلف شد ، آیا کسی اینو میفهمد نه خدایی همه میگن : آخی!

 15. محبوب می‌گه:

  با سلام من رشته علوم تربیتی گرایش مدیریت و برنامه ریزی دارم به دنبال کار هستم لطفا بهم خبر بدین تشکر

 16. قمر پیرکاری می‌گه:

  با سلام من متولد ۱۳۶۲ با مدرک تحصیلی مهندسی کامپیوتر هستم آیا می توانم با شرایط سنی ۳۲ سال در استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • شیرزاد صفرلو می‌گه:

   سلام رشته لیسانس من ماشین آلات کشاورزی میباشد و اواخر دوره ارشد مدیریت دولتی یعنی زمان آزمون آموزش وپرورش مدرک فوقم دستم نیست ولی شاید در زمان اعلام نتایج یا یکی دوماه بعد مدرک فوق آماده میشه تکلیف من در زمان آزمون چیه؟فرزندفرهنگی هستم و آخرین شانسمه واسه استخدامی به احتمال زیاد با رشته لیسانسم نیرو بخوان

 17. روابط عمومی جواب بدن می‌گه:

  سلام بچه های روابط عمومی که مشگل گرایش دارن من تنهایی نمیتونم کاری بکنم لاقل نامه اعتراض به ریس قوه قضایه یا دیوان عدالت اداری بنویسید من از گیلانم گیلان ۵ سهمیه داشت ۴ تاش مثل من مشکل گرایش داشتن یک نفرم که نداشت جای دیگه استخدام شد انصراف داد از آقای موسوی پرسیدم این اطلاعات گرفتم. من یک نفر مثل خودم که ارشد جامعه شناسی بود را پیدا کردیم قرار شکایت کنیم خواهشاشماهم لاقل یک نامه اعتراض بنویسید. چون با مغایرت گرایش مدیریت، سن ، کارت پایان خدمت موافقت شده. دوستای مدیریت شما تا پارسال بهتون میگفتن فقط رشته مدریت دولتی بس ازدستم ناراحت نشیدالان با شما موافقت شده چون همش قوه قضایه زور میگه من خوشحال با شما موافقت شده بس باید گرایش ماهم موافقت بشه والا خدایش اجحاف کردن

  • سایر - گیلان می‌گه:

   دوست عزیز پرونده شما در دیوان عدالت عدالت حکم خورده و شماردشده اید قبل از اینکه برید دیوان باید پروندتون را با مستندات کامل میکرید تا تایید بگیرید حالا بعد از یک سال که قوه مشکل بودجه هم داره کار شما بیهوده ست
   پیگیری ضرر نداره ولی دست خالی نمیشه گفت چون بچه های مدیریت قبول شدن پس شما هم مشکلی ندارید مشکل تو حکم دیوانه – ولی ما ۳ تا حکم دیوان را داریم علاوه بر این قوه هم قبول کرده

 18. گرایش تحصیلی می‌گه:

  سلام فقط معدل نیست من وخیلی ها دیگه صرفا بخاطر گرایش تحصیلی رد شدیم شما می فرماید معدل حدف شده همه مغایرت ها را رد کردن چه معدل یا گرایش یا پایان خدمت

  • داوطلب مشکل معدل می‌گه:

   رفیق گرایش تحصیلی
   سلام آیا شرط معدل استخدامی دادگستری حل شده است؟خواهش می کنم جواب دهید متشکرم

 19. فریده می‌گه:

  سلام واقعا توی کارگزینی دادگستری تهران عدالت رعایت نمیشه چرا همه مغایرت ها رو بخشیدن بجز معدل مدرک تحصیلی متاسفم

 20. راغب می‌گه:

  تو رو خدا پیگیر باشید که تکلیف ما چی میشه اصلا قرار هست ما رو استخدام کنن یا نه با اینکه کلیه ی کارهامون تموم شده ولی هیچ خبری نیست نزدیک ۵۰نفر در استان کردستان این مشکل رو داریم

 21. راغب می‌گه:

  سلام دوستان من۲۵اذر ۹۳کلیه ی کارهای مصاحبه و گزینش و پزشکی رو تمام کردم و پرونده م از سنندج به تهران ارسال شده برای صدور حکم ابلاغ ولی متاسفانه بعد از شش ماه هنوز خبری نشده و با دادگستری کل تماس گرفتم و مسول نیروانسانی گفت اصلا بودجه برای جذب شما وجود ندارد خواهشا پیگیر باشید

 22. خوزستانی می‌گه:

  irna.ir/fa/page/222/
  جناب مدیر لطفا این لینک را تایید کنید به خدا هیچ مشکلی نداره

 23. شایان می‌گه:

  سلام خسته نباشید می خواستم بگم که باسن۱۸یا۱۷ می توان در ازمون قضایی شرکت کرد.

 24. saeed می‌گه:

  سلام
  دوستانی که مشکل گرایش دارن از طریق دیوان عدالت اداری پیگیری کنن

 25. ستادي-تهران می‌گه:

  سلام دوستان از لیست دوم خبری نشد؟؟؟

 26. ستادی تهران می‌گه:

  با سلام از دوستان تهرانی که مراحل معاینات و آزمایشات رو طی کردند لطفا راهنمایی کنند آیا میشه اونا رو در درمانگاههای دولتی و با دفترچه بیمه انجام داد، اگه میشه آدرس درمانگاه رو قید کنید.با سپاس

 27. ستادي-تهران می‌گه:

  بچه های لیست ددوم چه خبر؟؟؟/

 28. يلدا-غيربومي تهران -ميگن ستادي می‌گه:

  درود بر دوستان
  بچه ها نمیخوایین پیگیر باشین ببینین چرا واسه بچه های ک مصاحه اولیه رفتن روز ۲۶ دی هنو کاری انجام ندادن ،بنظرتون حقمون نیس بدونیم کجای کاریم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدا عاجزانه ازتون درخواست دارم بیایم جدی پیگیر شیم شاید فرجی بشه و ما از بلا تکلیفی دربیایم…..دلمون خوش بود به این کار ک حالا قریب ب ۱۴ ماهه فقط در حال انتظارییم
  ایشالا تو این ماه عزیز گره مشکل همه وا شه همچنین گروه ما.التماس دعا

 29. بهادر می‌گه:

  دوستان درود
  سال نو رو شاد باش میگم و آرزوی بهترین ها رو از درگه خداوند بزرگ (یاور بر حق) براتون دارم.
  امروز صبح با من تماس گرفتند گفتن فردا برم برای مصاحبه.
  من مهندسی برق تهران قبول شده بودم و ۲۶ بهمن ۹۳ هم برای مصاحبه عقیدتی رفته بودم.
  فک کنم بار اول ردم کردن .باز دمشون گرم یه بار دیگه می خوان مصاحبه بگیرن.
  برام دعا کنید.

  • اپراتور تهران می‌گه:

   شاید اون مصاحبه اولیه بوده فردا مصاحبه عقیدتی باشه بازم رفتی بپرس

   • بهادر می‌گه:

    البته این رو هم اضافه کنم که امروز که رفتم اصلن مصاحبه ای در کار نبود فقط می خواستن این فرم بدن دستم و امضا کنم.

  • اپراتور تهران می‌گه:

   چی شد آقا بهادر رفتید چی گفتن؟

  • سامان ستادی غیر بومی می‌گه:

   روز تحویل مدرک مصاحبه شدی؟برات تحقیقات محلی کی امدن؟؟قبل ار مصاحبه اول یا بعد از اون؟؟

   • بهادر می‌گه:

    درود بر اپراتور و دیگر ذوستان
    من همون روز که برگشتم کامنت گذاشتم ولی ادمین محترم تایید نکرد.
    نه بابا خبری از مصاحبه نبود.می خواست نتیجه مصاحبه رو بهم بده.خلاصه تو این مرحله رد شدم .نوشته بود اصلح نمی باشید .دلایلشم از تو پرونده بهم گفت که شما شرایط عمومی رو دارید ولی چون نماز جمعه و جماعت راهپیمایی نمی رید و بسیجی هم نیستید اصلح نیستید.بهم فرم اعتراض دادش.

   • بهادر می‌گه:

    مصاحبه مت اواخر بهمن پارسال بود.قبل از مصاحبه برا تحقیقات محلی آمدن.

 30. غيربومي-تهران می‌گه:

  سلام بچه های لیست دوم ستادی خبری نشد؟یا خبر جدیدی ندارین؟

 31. انتصاری می‌گه:

  سلام چرا کسی جواب منو نمیده خواهش میکنم جواب بدین
  نتایج استخدامی راننده دیپلم در دادگستری تبریز چی شد؟؟؟
  ازمون دادیم ولی هیچ خبری نیست……توروخدا جواب بدین.
  ممنون

 32. یسنا ستادی تهران می‌گه:

  سلام دوستان کسی شماره گزینش سلختمان شماره ۳ داره؟

 33. محمد می‌گه:

  با سلام خدمت دوستان گرامی و مدیریت محترم سایت. خواستم بعرضتون برسونم با مدرک لیسانس متاهل برام خورده ۱۵۰۰ و خورده ای، و اینکه ششماهه حقوق نگرفتم و اینکه ۵۰۰ پاداش دادن +۱تومن علی الحساب +۳۰۰ تومن ایاب ذهاب. همین! فقط خواستم خواهشا این بحث افزایش حقوق رو تموم کنید چون این حقوق ها به این خرج و نیازهای این دوره زمونه اصلا نمیخوره. به ولله قسم فیش حقوقی کارمند مخابرات دیدم که اومده بود برای ضامن شدن با مدرک لیسانس و ۴ سال سابقه کاری ۵ میلیون و ۶۰۰هزار تومان – کارمندان زندان با مدرک لیسانس ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ک دو میلیون هم به همشون پاداش دادن! حالا شما اومدید سر ۲، ۳ درصد دارید باهم بحث و جدل میکنید؟!! لطفا تمومش کنید. متشکرم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *