استخدام استانداری کرمانشاه در سال ۹۴+استان با توجه به مشکلات عدیده خود ‘ نیازمند توجه بیشتر است

استخدام استانداری کرمانشاه در سال 94+استان با توجه به مشکلات عدیده خود ‘ نیازمند توجه بیشتر استReviewed by MODIR on Mar 24Rating:

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

خبر ۹ تیر ۹۳ – استاندار کرمانشاه در جلسه شورای اداری: استان با توجه به مشکلات عدیده خود ‘ نیازمند توجه بیشتر است

مهندس ابراهیم رضایی بابادی صبح امروز در جلسه شورای اداری استان که با حضور وزیر کشور ‘ معاونین وزارت کشور و تعدادی از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی ‘ فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران دستگاه های اجرایی استان در محل سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد‘ افزود: استان کرمانشاه در طول ۸ سال جنگ تحمیلی زیر شدیدترین حملات دشمن قرار داشت و در این راستا زیرساخت های توسعه ای آن از بین رفت لذا این استان با توجه به مشکلات عدیده خود نیازمند توجه بیشتر مسولین است.

وی اظهار داشت: جاجای استان کرمانشاه با خون شهیدان عطرآگین شده است و مردم این استان در سال های دفاع مقدس با ایثارگری های خود جلوی تجاوز دشمن را گرفتند و رزمندگان اسلام از این استان عازم جبهه های نبرد در مبارزه با دشمن می شدند بنابراین مردم این استان با عنایت به این همه ایثارگری و از خودگذشتگی انتظار بیشتری برای توسعه و شکوفایی دارند و از مسولین می خواهند که توجه بیشتری به آنها داشته باشند.

وی تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید تلاش های خوبی برای توسعه استان های کمتر توسعه یافته و همچنین رفع عقب ماندگی شاخص های این استان ها در حال انجام است.

استاندار کرمانشاه در ادامه پتانسیل ها و ظرفیت های ویژه استان کرمانشاه را منحصر به فرد عنوان کرد و گفت: مقام معظم رهبری در سفر خود به استان کرمانشاه در مهر ماه ۱۳۹۰ تاکید فراوانی جهت مهار آب های مرزی استان داشتند و همچنین دولت یازدهم نیز در این راستا برنامه های خوبی تدوین کرده است و اعتبارات لازم جهت این مهم تخصیص یافته که امیدواریم با اجرای این برنامه ها در جهت توسعه سدهای استان گام های بلندتری برداشته شود.

وی خاطر نشان ساخت: با اجرای برنامه مهار آب های استان‘ شاهد رونق اقتصادی و شکوفایی منطقه خواهیم بود و تحولی اساسی در بخش کشاورزی استان رخ خواهد داد.

استاندار کرمانشاه حل مشکل بیکاری جوانان‘ جلوگیری از ورود ریز گردها به استان ‘ تسریع در تخصیص اجرای پروژه های راه آهن و بزرگراه کربلا ‘ توسعه زیرساخت های اساسی ‘ رونق بخشیدن به نفت شهر و توجه به استقرار مردم در این منطقه ‘ ساماندهی بافت فرسوده ‘ حل مشکل حاشیه نشینی ‘ آسفالت و روکش نمودن راه های مواصلاتی ‘ توسعه بازارچه ها و اجرای پالایشگاه آناهیتا را از اقدامات مهم و اساسی در استان برشمرد که اجرای آنها توجه بیشتر مسولین کشوری را می طلبد.

مهندس رضایی ‘با بیان اینکه استان کرمانشاه به عنوان قطب توسعه غرب کشور مطرح می باشد ‘ اظهار داشت: ۱۲۰۰ هتکار اراضی شهر کرمانشاه در بافت فرسوده قرار دارد که این مهم نیازمند توجه بیشتر مسولین ذیربط است تا جایگاه کرمانشاه از لحاظ توسعه شهری ارتقاء یابد.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: در حوزه تجارت رقم ۱۰ میلیارد دلار را برای استان پیش بینی کرده ایم که با توجه به برنامه های در دست اقدام و همچنین ظرفیت های استان این رقم دست یافتنی است.

وی همچنین بیان داشت: طی چند مدت گذشته اقدامات خوبی در خصوص مسائل مرزی و ورود ماشین های اتباع صورت گرفته زیرا این موضوع منجر به توسعه گردشگری و مروادت بیشتر بین کرمانشاه با استان های مرزی عراق می گردد.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: در خصوص بازگشایی مرزی تیله کوه و سومار اقدامات قابل توچهی صورت گرفته زیرا اعتقاد داریم که تجارت منچر به شکوفایی منطقه و رونق اقتصادی مرز نشینان خواهد شد.

مهندس رضایی همچنین تلاش های صورت گرفته برای اجرای پالایشگاه آناهیتا ‘ اجرای طرح منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد و قصرشیرین ‘ اجرای طرح پتروشیمی در اسلام آباد ‘ رایزنی با چندین شرکت اروپایی جهت سرمایه گذاری ‘ حل مشکلات اجرای طرح های صنعتی‘ هماهنگی با بانک مرکزی جهت تخصیص اعتبارات و تسهیلات بانکی به مردم ‘حل شدن مشکل استخدامی ۵۷۵ نفر از فرزندان شاهد و تصویب شدن اجرای طرح قطار شهری به جای منوریل از جمله اقدامات خوب صورت گرفته طی چند مدت گذشته عنوان کرد.

وی گفت: متاسفانه اجرای پالایشگاه آناهیتا طی ۸ سال گذشته تنها روی کاغذ باقی مانده بود اما طی چند مدت گذشته اقدامات خوبی را برای اجرای این طرح بزرگ انجام داده ایم که امیدواریم با توجه مسولین کشوری هر چه سریعتر اجرایی گردد.

وی در پایان با اشاره به ارائه گزارشات روزانه خود به مردم گفت: همواره گزارشات شفاف به مردم ارائه می دهیم و در این زمینه سایتی طراحی شده که نهایت ارتباط با مردم را داریم و تلاش خود را برای در جریان قرار دادن مردم از اجرای برنامه ها و کارها در استان بکار گرفته ایم.

خبر ۸ اردیبهشت ۹۳ – ۳۰۱ مهندس ناظر کشاورزی در کرمانشاه استخدام شدند

کرمانشاه، اظهار کرد: در راستای قانون استخدام مهندسان ناظر بخش کشاورزی، مجوز مربوطه در تاریخ ۱۲ بهمن سال ۹۰ به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده و ابلاغ شد که پس از تهیه دستورالعمل و ابلاغ از سوی وزارت جهاد کشاورزی دوهزار متقاضی در استان کرمانشاه در سامانه اعلام شده ثبت‌نام کردند.

وی افزود: براساس ضوابط اعلام شده متقاضیانی که مشمول بند واو ماده ۴۴ ایثارگران، سهمیه بهزیستی، کسانی که حداقل ۳۰ ماه سابقه قبولی آزمون ورودی ناظران توسط سازمان مهندسی کشاورزی و گواهینامه معتبر دوره‌های آموزشی از مراکز آموزشی دارند طبق تبصره ۴ معاف از شرکت در آزمون هستند و مجازند بقیه مراحل را با توجه به نیازمندی اعلام شده از سوی جهاد کشاورزی طی کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه بیان کرد: با بررسی‌های به عمل آمده از دوهزار  متقاضی ثبت‌نام شده، تعداد ۵۶۵ نفر واجد شرایط معاف از آزمون تشخیص داده شد که از این تعداد ۴۷ نفر واجد شرایط بند واو ایثارگران، ۷ نفر واجد شرایط سهمیه ۳درصدی بهزیستی، ۵۲۱ نفر واجد شرایط تبصره ۴ که از جمع ۵۶۵ نفر ۱۹۹ نفر زن و ۳۶۶ نفر مرد بودند.

حیدری تصریح کرد: سهمیه استخدامی ادارات و مراکز وابسته به سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه به صورت متمرکز از طریق استان انجام شد که سهمیه اعلام شده در سال‌های ۹۱ و ۹۲ شامل مدیریت تعاون روستایی ۱۹ نفر، مدیریت عشایری ۶ نفر، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری ۳ نفر، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی یک نفر  و سازمان جهاد کشاورزی ۲۴۵ نفر بوده است.

وی با قدردانی از تلاش استاندار و معاون برنامه‌ریزی استانداری کرمانشاه در راستای همکاری و جذب اعتبارات برای انجام استخدامی‌های اخیر گفت: استان کرمانشاه در استخدام ناظران کشاورزی در سطح کشور پیشتاز است که این افراد اینک در مراکز خدمات جهاد کشاورزی با تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد در سمت‌های کارشناسی مشغول به خدمت هستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی تصریح کرد: برای تکمیل پرونده‌های ۲۶۴ متقاضی دیگر نیز در حال پیگیری هستیم که پس از اخذ دستورات لازم از سوی جهاد کشاورزی و تأمین اعتبارات، سعی می‌شود تا پایان امسال نسبت به جذب و بکارگیری این افراد نیز اقدام شود.

حیدری با اشاره به بکارگیری متقاضیان در شهرستان‌های محروم استان کرمانشاه افزود: امیدواریم با بکارگیری نیروهای توانمند، در راستای اقتصاد مقاومتی در روستاها و افزایش تولیدات کشاورزی، در راستای تحقق شعار سال ۹۳ و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان گام برداریم.

خبر ۲۵ فروردین ۹۳ – رفع مشکل استخدامی ۵۷۵ نفر از خانواده شهدا در کرمانشاه

استاندار کرمانشاه گفت: مشکل استخدامی ۵۷۵ نفر از خانواده معظم شهدا در استان مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، ابراهیم رضایی‌بابادی عصر امروز در همایش تکریم از مادران و همسران شهدا در استان کرمانشاه اظهار داشت: ایثارگری شهدا و ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا موجب حفظ انقلاب شد.
رضایی‌بابادی تاکید کرد: بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در کنار شهدا و ایثارگران توانستند حکومت ۲ هزار و ۵۰۰ ساله شاهنشاهی را سرنگون کنند.
وی با بیان اینکه کسی که در جایگاه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران نباشد، نمی‌تواند شرایط آن‌ها را درک کند، ادامه داد: استان کرمانشاه در دوران دفاع مقدس سختی‌های فراوانی متحمل شده است.
استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه مردم استان کرمانشاه به ایثارگری و داشتن روحیه پهلوانی معروف‌اند، بیان داشت: در جلسه با معاونین استانداری کرمانشاه تصمیم گرفته شد مشکل استخدامی ۵۷۵ نفر از خانواده معظم شهدا در استان مورد رسیدگی قرار گیرد.
این مسئول خدمت در استان کرمانشاه را مایه افتخار دانست و متذکر شد: باید سعی کنیم عقب‌ماندگی‌های ناشی از جنگ در استان کرمانشاه برطرف شود.
رضایی‌بابادی به توجه ویژه مقام معظم رهبری در سفر به استان کرمانشاه به مشکلات این منطقه اشاره کرد و ابراز داشت: اجرای مصوبات سفر معظم‌له به این استان موجب حل بسیاری از مشکلات می‌شود.

خبر ۲۹ مرداد ۹۲ -برنامه زمانبدی  مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی ۲۶/۳/۹۱ استانداری

 

تاریخ

رشته شغلی

ساعت برگزاری

سه شنبه     ۵/۶/۹۲

کارشناس امورسیاسی وانتظامی

۸ صبح 

چهار شنبه  ۶/۶/۹۲

کارشناس امور شهری وروستایی

۸ صبح

چهارشنبه  ۶/۶/۹۲

کارشناس اموراجتماعی وشوراها

۲:۳۰ بعد ازظهر

پنجشنبه    ۷/۶/۹۲

کارشناس مطالعات اجتماعی (امور بانوان ) 

۸ صبح

پنجشنبه    ۷/۶/۹۲

کارشناس برنامه ریزی

۸ صبح

پنجشنبه    ۷/۶/۹۲

کارشناس مهندس راه وساختمان

۸ صبح

پنجشنبه    ۷/۶/۹۲

برنامه نویس سیستم

۲:۳۰ بعد ازظهر

پنجشنبه    ۷/۶/۹۲

مسئول دفتر

۲:۳۰ بعد ازظهر

 

** داوطلبان محترم می بایست نیم ساعت قبل از ساعت تعیین شده درمحل استانداری کرمانشاه حضور داشته باشند۰

** افرادی که دارای مقاله علمی تایید شده ( به استثنای مقالات دانشجویی )  می باشند می توانند در روز مصاحبه نسبت به ارائه آن اقدام نمایند۰

**ارائه کارت ملی و شناسنامه در روز مصاحبه تخصصی الزامی می باشد.

خبر ۱۳ مرداد ۹۲ – نتایج راه و شهرسازی اعلام شد.

نتایج دست جناب اقای صادقی هست .در سایت اعلام نکردند . باید تلفنی از اقای صادقی که در اداره راه هست پرسید .

بچه ها برای دانستن قبولیتون به شماره تلفن ۰۸۳۱۴۲۳۳۳۲۲ ( تلفنخانه ) زنگ بزنید بگویید وصل کند به اقای صادقی

خبر ۱۳ مرداد ۹۲ -نتایج ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدامی تاریخ ۲۶/۳/۱۳۹۱ متمرکز دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه

 

 داوطلب گرامی برای مشاهده نتیجه آزمون، از طریق یکی از گزینه های زیر اطلاعات شخصی خود را وارد و روی دکمه ” مشاهده نتیجه ” کلیک نمایید.

        در “جستجو بر اساس سایر مشخصات” جستجو بر اساس همه مشخصات انجام میشود و لازمست که کلیه مشخصات با اطلاعات صحیح پر گردند.

 تذکر۱: داوطلبانی که در آزمون پذیرفته شده اند به دستگاه اجرایی مورد تقاضا در فرم آگهی استخدام مراجعه نمایند.

 تذکر۲: داوطلبانی که نسبت به نمره یا نتیجه آزمون خود اعتراض دارند، درخواست کتبی خود را به دستگاه اجرایی مورد تقاضا در فرم آگهی استخدام ارسال نمایند تا مورد بررسی قرار گیرد.

لینک اعلام نتایج

استخدام استانداری کرمانشاه سال ۹۲

استاندار کرمانشاه در جلسه‌ ی ستاد اجرایی توسعه‌ی بخش معدن استان گفت: فارغ‌ التحصیلان رشته معدن در توسعه‌ ی بخش معادن استان به‌ کارگیری می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه‌ ی کرمانشاه، «حجت‌الله دمیاد» در دومین جلسه‌ ی ستاد اجرایی توسعه‌ ی بخش معدن استان، با اشاره به این‌ که معادن استان کرمانشاه، ظرفیت‌های مستعد و مناسبی در حوزه‌ی اکتشاف، استخراج و بهره‌ برداری دارند، خاطرنشان کرد: مسئولان ذی‌ ربط و دست‌ اندرکار در این حوزه باید با برنامه‌ ریزی‌های لازم و کاربردی، توسعه‌ ی بخش معدن استان را با جدیت پیگیر باشند.
وی با تاکید بر به‌ کارگیری فارغ‌ التحصیلان رشته‌ ی معدن در بخش معادن استان، تصریح کرد: مسؤلان باید با تلاش هرچه بیشتر از ادامه‌ ی خروج فرآورده‌های معدنی خام استان بدون بهره‌ گیری صحیح جلوگیری و دست فرصت‌ طلبان که مانع اشتغال موثر جوانان این استان می‌شوند را کوتاه کنند.
استاندار کرمانشاه همچنین با اشاره به ارزش افزوده‌ی معادن استان، یادآور شد: این حق مردم استان است که از ظرفیت‌های بخش معدن بهره لازم را برده و سود انتفاعی آن به جیب خود همین مردم ریخته شود.
براساس این گزارش،‌ ۲۲۴ معدن در سطح استان کرمانشاه وجود دارد که ۱۸۱ مورد آن فعال است.

  نتایج ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدامی تاریخ ۲۶/۳/۱۳۹۱ متمرکز دستگاه های اجرایی استان کرمانشاه

  داوطلب گرامی برای مشاهده نتیجه آزمون، از طریق یکی از گزینه های زیر اطلاعات شخصی خود را وارد و روی دکمه ” مشاهده نتیجه ” کلیک نمایید.

 در “جستجو بر اساس سایر مشخصات” جستجو بر اساس همه مشخصات انجام میشود و لازمست که کلیه مشخصات با اطلاعات صحیح پر گردند.

 تذکر۱: داوطلبانی که در آزمون پذیرفته شده اند به دستگاه اجرایی مورد تقاضا در فرم آگهی استخدام مراجعه نمایند.

 تذکر۲: داوطلبانی که نسبت به نمره یا نتیجه آزمون خود اعتراض دارند، درخواست کتبی خود را به دستگاه اجرایی مورد تقاضا در فرم آگهی استخدام ارسال نمایند تا مورد بررسی قرار گیرد.

لینک مشاهده اسامی

 

بر گزاری کار گروه دفاتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری های منطقه ۴ کشور در کرمانشاه

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل استانداری؛ صبح امروز دوشنبه بیست و هفتم آذر ماه کار گروه دفاتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری های منطقه ۴ کشور به میزبانی دفتر منابع انسانی  و تحول اداری استانداری کرمانشاه بر گزار گردید.

مهندس فلاحی مدیر کل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری کرمانشاه در ابتدای این نشست ضمن خیر مقدم خدمت میهمانان مدعو‘گفت:خدای عزوجل را شاکریم که در سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) تمامی خدمات ارائه شده در نظام مقدس جمهوری اسلامی بر پایه عدل و توازن حقوق انسانی است.

وی با اشاره به رویه های حاکم در نظام اداری کشور‘خاطر نشان کرد:هدف از بر گزاری این کارگروه تبیین و مصوب نمودن ارائه راهکارهایی است که در کوتاه نمودن مراحل استخدام و جذب در نهادهای دولتی تاثیر گذار باشد.

مهندس فلاحی در ادامه ضمن تشریح دستور کار جلسه ‘یادآور شد:به فصل خدای بزرگ موانع و مشکلاتی که در بر گزاری آزمون ۲۶/۳/۹۱ وجود داشته مرتفع و به زودی اعلام نتیجه نهایی خواهد شد و این قول و نوید را به شرکت کنندگان در آزمون خواهیم داد که نتیجه در آینده نزدیک اعلام خواهد شد.

شایان ذکر است؛در ادامه این نشست مسائل و مشکلات مربوط به روند اجرایی امور استخدام و جذب در نهادهای دولتی بررسی و نظرات کارشناسی لازم ارائه گردید.

گفتنی است؛مسؤلین و کارشناسان دفاتر منابع انسانی و تحول اداری استان های خوزستان ‘ایلام ‘کردستان‘همدان ‘لرستان و کرمانشاه در این نشست حضور داشتند.

 

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

برچسب ها:

دیدگاه ها (۲,۵۳۴)

 1. فرزانه می‌گه:

  سلام پس نتیجه آزمونی ک واسه کشاورزی دادیم چی شد همش ماه به ماه به تعویق میندازینش.ای بابا مث اینکه نباید ب سرکار رفتنمون امیدوار باشیم

 2. محمد می‌گه:

  دوستان اطلاع رسانی کنید رفتید سر کار اخرش یا نه؟؟؟

 3. رضا می‌گه:

  سلام
  لطفا از بچه هایی که ابلاغیشون تو اردیبهشت خورده و الان سر کارن کسی هست که حکمشو گرفته باشه لطفا اگه کسی هست پست سازمانی و مبلغ حکمشو بگه لطفا
  ممنون

 4. نازنین می‌گه:

  سلام..ثبت احوال مقصراصلی دعوت نشدن بکار..خواهشا با حاجی مقصود تماس بگیرین تا تعلل بیش ازحدنکنه بجای ۵فروردین الان۱۵اردیبهشت وهمچنان بیکاریم..توروخدا زنگ بزنید..

  • ثبت احوال می‌گه:

   متاسفانه ثبت احوال از همین اول کار داره حق ما رو ضایع میکنه خدا آخرشو به خیر کنه طبق شنیده ها استانداری حقوق اردیبهشت رو به حساب ثبت احوال ریخته و اونا دارن داستان رو کش میدن که این یک ماه حقوق توی حساب خودشون بمونه و از ماه بعد حقوق ما رو بدن شایدم دو ماه بعد دوستان همگی با آقای حاتمی تماس بگیرید و تذکر بدید که استانداری چی میگه حق گرفتنیست نه دادنی!!

 5. نازنین می‌گه:

  سلام دوستان بله حق با دوست ثبت احوالیمون مقصر ثبت احوال واستانداری گفته از اول اردیبهشت باید شروع بکار زده میشد.فقط ثبت احوال زیر بار نمیره که تخلف محسوب میشه وفقط بهانه واهی میاره..

 6. ثبت احوال می‌گه:

  با سلام دوستان ثبت احوال در جریان باشند که مجوز دعوت به کار ما از طرف استانداری صادر شده و حتی تعجب میکردن که هنوز دعوت به کار نشدیم خواهشا همگی با ثبت احوال تماس بگیرید و به اونا بگید که خانم مقدسی گفتن مشکل از ثبت احواله که دعوت به کار نمیکنه و هی امروز فردا میکنه

  • امیر می‌گه:

   سلام . همیشه دنبال ی بهانه هستن که کارمون رو عقب بندازن.دیروز زنگ زدم میگن منتظریم حکم ریالیتون بیاد.حداقل هر روز زنگ بزنیم شاید زودتر درست بشه

 7. امیر به miana می‌گه:

  سلام .جواب استعلامات رو تحویل دادید؟نگفتن شروع بکار کیه؟

  • miana می‌گه:

   سلام، نه هنوز جوابام آماده نیست، البته من دوست دارم تا اول تیر خبری نباشه و گرنه از همون اول کار باید مرخصی بگیرم 😀

 8. على می‌گه:

  اصل حکم و حقوق گرفتن و تامیین اعتبار شدن است،شروع بکار و کار مجانى که ملاک نیست،

 9. رضا می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
  مورخه ۱۳۹۴/۰۱/۰۶ابلاغیه اداره راه و شهرسازی زده شده است امیدوارم همگی هر جا که هستین موفق و موید بتشید.

 10. ثبت احوال 92 می‌گه:

  سلام دوستان
  من سال ۹۲تو ازمون استانداری برای ثبت احوال قبول شدم
  واسه مصاحبه م رفتم
  از اون سه نفری که قبول شده بودیم
  منو یکی دیگه رو معرفی کردن برای مراحل بعدی
  ولی یک سال بیشتره که هیچ خبری ازشون نشده
  میشه راهنمایی کنین چجوری پیگیر بشم؟
  کسی از دوستان هم مث من بوده؟
  ممنون میشم

 11. نیما به دوستان راه و شهرسازی کرمانشاه می‌گه:

  سلام دوستان، با توجه به پیگیری های چندین باره در خصوص تسریع در به کارگیری پذیرفته شدگان اداره راه و شهرسازی و عدم همکاری این اداره، از تمامی دوستان خواهش میکنم که پنج شنبه ساعت ۱۰ صبح در مقابل اداره راه و شهرسازی برای پیگیری جدیتر حضور داشته باشند. اطلاع رسانی در سایت های دیگر انجام گرفته و حضور چند تن از دوستان قطعی می باشد بنابراین خواهش میکنم اگه میتونید بیاید. باور کنید اگه پیگیری نکنیم تا آخر تیر یا حتی شهریور دعوت به کار نخواهیم شد.

 12. جهانگیر می‌گه:

  سلام دیروز ابلاغم رو برای یکم بهم دادن واسه محیط زیست
  خدا رو شکر بالاخره نتیجه گرفتیم و به حقمون رسیدیم
  به همتون تبریک میگم و از زحمات یکایک شما عزیزان در این ۳ سال تشکر فراوان میکنم
  نشالله بقیه افراد هم به زودی برن سرکار

 13. ناشناس می‌گه:

  سلام دوستان من هم از قبولیهای فرمانداری هستم ما همه کارامونو انجام دادیم و گفتن اول اردیبهشت میریم سر کار مطمئن باشید استانداری تا کار بقیه ادارات رو راه نندازه کار نیروهای خودشو انجام نمیده چون از سمت ادارات دیگه تحت فشاره شما هم منتظر تماس باشید چون حتما تکلیف ادارات روشن شده

 14. miana به امیر می‌گه:

  سلام، امروز از ثبت احوال تماس گرفتن که ۳۱ ام مداراکمو تحویل بدم، شما چطور؟

 15. گل سو می‌گه:

  سلام دوستان. من قبول شده فرمانداری هستم دیروز از استانداری یعنی ۲۶ ام تماس گرفتند که امروز عکس و کپی مدارک ببریم . شنبه معاینات پزشکی و ۱ اردیبهشت شروع به کار!!! نه به این همه معطلی نه به این سرعت !! گفتم که بقیه نگران نباشن دارن کارارو انجام میدن البته من فقط معاینات پزشکی نرفته بودم بقیه مراحل رو قبلا انجام داده بودم . کار بقیه طول کشیده شاید تحقیقات محلی و کارای گزینششون ناتمام مونده. موفق باشید

 16. ثبت احوال کردستان می‌گه:

  سلام. بچه های,ثبت احوال کرمانشاه گزینش عقیدتی و سوء پیشینه و معاینات پزشکی انجام دادن؟

  • امیر می‌گه:

   سلام هنوز معاینات و سوپیشینه رو انجام ندادیم.

  • امیر می‌گه:

   سلام ما هم سوپیشینه و معاینات رو انجام ندادیم.

   • ثبت احوال می‌گه:

    سلام اقا امیر ما هر چه که تماس میگیریم با ثبت احوال میگن کارهاتون دست استانداریه، استانداری هم میگه باید خودتون از ثبت احوال پیگیری کنین حالا موندیم چکار کنیم ثبت احوال برخی استانها مثل زنجان شروع بکار کردن. نمیدونم میخان چکار کنن// تازه یکی از فقیرترین ادارات از لحاظ دریافتی همین ثبت احواله که در قعر جدول دیگر ادارات قرار داره؟؟؟

 17. راه و شهرسازی می‌گه:

  من رفتم استانداری
  گقتن مشکل همه ادرات حل شده بغیر از خود استانداری و اداره راه و شهرسازی
  گفتن باید تهران کار رو انجام بده از دست ما هم خارج شده،یا خوتان برید تهران یا یک نماینده انتخاب کنید چون برای سایر استانها این کار صورت گرفته و موفق به اخذ کد شدن
  الان هیچی معلوم نیست
  گفتن باوجود اینکه بیشترین تلاشها از طرف همین دو نهاد صورت گرفته ولی ثمره رو دیگر سازمانها گرفتن
  یک صحبت دیگه هم داشتن این بود که متاسفانه خود پذیرفته شدگان بغیر از یکی دو نفر بقیه هیچ فعالیتی نداشتن و پیگیری نکردن
  برای همین است که کرمانشاه افتاده جز اخرین استانها که کاراش تموم بشه و ممکنه تا انتهای فصل بهار هم طول بکشه
  در هر صورت در نهایت گفتن اگر کدها صادر بشه برای همه ابلاغ رو فوری میزنیم….
  ان الله مع الصابرین
  ولی مزد ان گرفت جان برادر که کار کرد

 18. پذیرفته شده راه و شهرسازی کرمانشاه می‌گه:

  کد خیلی ها صادر شده
  من پرسیدم و گفتن کدم صادر شده ولی باید برای همه صادر بشه که ابلاغ همه رو باهم بگیرن……..کسانیکه میخواهند بدانن کدهایشان صادر شده یا نه باید حضوری به استانداری پیش اقای کریمی برن
  زنگ بزنید الکی میگن خبری نیست

 19. امیر به miana می‌گه:

  سلام.خبر جدیدی نشد؟

 20. علی می‌گه:

  سلام دوستان، خبری از شروع بکار و کد مستخدمی دارید ما رو هم خبردار کنید لطفا…. من چمد روز قبل تماس گرفتم اداره راه گفت هنووووووووووووووز خبری نیست

 21. محمد می‌گه:

  سلام به همه دوستان
  امروز از بهزیستی با بنده هم تماس گرفتن که فردا برم برای ادامه مراحل
  ظاهرا کدهای بچه های بهزیستی داره صادرمیشه
  انشالا برا همه استان به زودی صادر خواهد شد

 22. مریم می‌گه:

  سلام به همگی.من امروز از بهزیستی باهام تماس گرفتن که فردا برم برا انجام مراحل استخدامی.لطفا اگه کس دیگه ای هم باهاش تماس گرفتن اینجا بگه.ممنون

 23. به بچه های کرمانشاه می‌گه:

  سلام دوستان، من دیروز رفتم راه و شهرسازی و استانداری، راه و شهرسازی که میگه تا استانداری کد مستخدمی به ما نده ما نمیتونیم کاری کنیم، استانداری هم گفت معلوم نیست این کد مستخدمی ها کی بیاد شاید تا ده روز دیگه بیاد شایدم نیاد، اون چیزی که من برداشت کردم اگه پیگیر نشیم فکر نکنم تا شهریور خبری از سرکار رفتن باشه، ازتون خواهش میکنم پیگیر بشید و حضوراً برید، اگه رفتید استانداری که پیش خانم مقدسی و آقای کریمی معاون منابع انسانی (مسئول گرفتن کد مستخدمی)که توی استانداری هستن حتما برید و پیگیر بشید. هر کدوم از دوستان که رفت اینجا اطلاع رسانی کنه که با هماهنگ و در ارتباط باشیم.

 24. توجه توجه توجه می‌گه:

  بچه ها دارن بازم حرفای عجیب میزنن امروز یکی از بچه ها رفته استانداری گفتن تا واسه همه کد مستخدمی بیاد ممکنه تا مرداد طول بکشه، اسفند شد فروردین، فروردین شده مرداد، مرداد میشه شهریور …….قبلا بهانشون بودجه بود حالا شده کد مستخدمی یکی از دوستان هم میگفت چندتا از ادارات به استانداری اعلام کردن که گزینش یکسال اعتبار داره و از مدت گزینش خیلی از بچه ها یکسال میگذره و باید دوباره گزینش شن نزارید دوباره گزینش بگیرن ممکنه حرفا متناقض شه کی یادشه چی گفته….به نظر من ی مشکلی وجود داره که استانداریها اینقدر این استخدام رو عقب میندازن

 25. شهرسازی می‌گه:

  با سلام خدمت همه دوستان خواهشا از فردا ۱۵ همگی به شدن پیگیر باشید و اطلاع رسانی کنید.

 26. ناشناس می‌گه:

  امیدوارم از شنبه به صورت جدی ادامه مراحل استخدام رو شروع کنن، صبر ما هم اندازه ای داره

 27. ثبت احوال می‌گه:

  سلام دوستان از شروع به کار ثبت احوال خبری دارید هنوز خبری از سو پیشینه و ازمایشات پزشکی نشده

 28. امیر به miana می‌گه:

  سلام .خبر جدیدی ندارید؟

 29. بهار می‌گه:

  سلام مدیرجان چرا کامنت قبلی منو تایید نکردی
  ازبچه های بهزیستی کسی میاد شنبه بریم اداره ببینیم چه خبره؟

 30. بهار می‌گه:

  سلام مدیرجانعید شماهم مبارک لطفا کارمنت ند قبلی منو تایید کن

 31. بهار می‌گه:

  سلام عید همگی مبارک از بچه های بهزیستی خواهش میکنم یکروز و تعیین کنید که انشااله بعد از تعطیلات باهم بریم اداره وببینیم بالاخره تاریخ شروع به کامرون کی هست؟ اگه مسئول گزینش باشند میتونیم دوهفته آینده بریم

 32. دوستان اداره راه و سایر ادارات می‌گه:

  سلام عزیزان و همشهریان کرمانشاهی. از شروع بکار خبری ندارید؟؟؟؟؟؟ اداره راه و ثبت احوال اردبیل ابلاغشون رو برای ۱ فروردین گرفتند و انشالا ۵ ام سرکارند به شماها زنگ نزدن؟؟؟؟؟؟

  • بیخیال می‌گه:

   اداره راه که خبری نیست
   استانداری خانم مقدسی گفته باید کار همه سازمانها تمام بشه باهم برای همه ابلاغ بیاد
   حالا ممکنه یه سازمان ۶ ماه طول بکشه،بقیه هم باید منتظر باشند

   • دوبرره می‌گه:

    طی تماسی که با خانم مقدسی داشتم استانداری منتظر صدور کد ها از تهران میباشد وبه محض صدور ابلاغیه ها صادر میگردد

 33. ناشناس می‌گه:

  دلمون خوش بود گفتیم بعد از چند سال حداقل امسال عید رو خوش باشیم که نشد اینقدر اسفند اسفند کردن که ما هم به همه گفتیم اسفند میریم سر کار الان خداییش کی میخواد جواب این مردم رو بده آخی نرفتی سر کار؛ این همه درس خوندی آخرشم هیچ، خدا بزرگه ایشاالله همه چی حل میشه عید همتون مبارک از صمیم قلبم آرزو میکنم همه دوستان و همشهریام خوشحال باشن و بالاخره این انتظار چند ساله هم تموم بشه

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها