استخدام استانداری کرمانشاه در سال 94+استان با توجه به مشکلات عدیده خود ‘ نیازمند توجه بیشتر است

استخدام استانداری کرمانشاه در سال 94+استان با توجه به مشکلات عدیده خود ‘ نیازمند توجه بیشتر استReviewed by MODIR on Mar 24Rating:

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

خبر 9 تیر 93 – استاندار کرمانشاه در جلسه شورای اداری: استان با توجه به مشکلات عدیده خود ‘ نیازمند توجه بیشتر است

مهندس ابراهیم رضایی بابادی صبح امروز در جلسه شورای اداری استان که با حضور وزیر کشور ‘ معاونین وزارت کشور و تعدادی از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی ‘ فرماندهان نظامی و انتظامی و مدیران دستگاه های اجرایی استان در محل سالن شهدای دولت استانداری برگزار شد‘ افزود: استان کرمانشاه در طول 8 سال جنگ تحمیلی زیر شدیدترین حملات دشمن قرار داشت و در این راستا زیرساخت های توسعه ای آن از بین رفت لذا این استان با توجه به مشکلات عدیده خود نیازمند توجه بیشتر مسولین است.

وی اظهار داشت: جاجای استان کرمانشاه با خون شهیدان عطرآگین شده است و مردم این استان در سال های دفاع مقدس با ایثارگری های خود جلوی تجاوز دشمن را گرفتند و رزمندگان اسلام از این استان عازم جبهه های نبرد در مبارزه با دشمن می شدند بنابراین مردم این استان با عنایت به این همه ایثارگری و از خودگذشتگی انتظار بیشتری برای توسعه و شکوفایی دارند و از مسولین می خواهند که توجه بیشتری به آنها داشته باشند.

وی تصریح کرد: در دولت تدبیر و امید تلاش های خوبی برای توسعه استان های کمتر توسعه یافته و همچنین رفع عقب ماندگی شاخص های این استان ها در حال انجام است.

استاندار کرمانشاه در ادامه پتانسیل ها و ظرفیت های ویژه استان کرمانشاه را منحصر به فرد عنوان کرد و گفت: مقام معظم رهبری در سفر خود به استان کرمانشاه در مهر ماه 1390 تاکید فراوانی جهت مهار آب های مرزی استان داشتند و همچنین دولت یازدهم نیز در این راستا برنامه های خوبی تدوین کرده است و اعتبارات لازم جهت این مهم تخصیص یافته که امیدواریم با اجرای این برنامه ها در جهت توسعه سدهای استان گام های بلندتری برداشته شود.

وی خاطر نشان ساخت: با اجرای برنامه مهار آب های استان‘ شاهد رونق اقتصادی و شکوفایی منطقه خواهیم بود و تحولی اساسی در بخش کشاورزی استان رخ خواهد داد.

استاندار کرمانشاه حل مشکل بیکاری جوانان‘ جلوگیری از ورود ریز گردها به استان ‘ تسریع در تخصیص اجرای پروژه های راه آهن و بزرگراه کربلا ‘ توسعه زیرساخت های اساسی ‘ رونق بخشیدن به نفت شهر و توجه به استقرار مردم در این منطقه ‘ ساماندهی بافت فرسوده ‘ حل مشکل حاشیه نشینی ‘ آسفالت و روکش نمودن راه های مواصلاتی ‘ توسعه بازارچه ها و اجرای پالایشگاه آناهیتا را از اقدامات مهم و اساسی در استان برشمرد که اجرای آنها توجه بیشتر مسولین کشوری را می طلبد.

مهندس رضایی ‘با بیان اینکه استان کرمانشاه به عنوان قطب توسعه غرب کشور مطرح می باشد ‘ اظهار داشت: 1200 هتکار اراضی شهر کرمانشاه در بافت فرسوده قرار دارد که این مهم نیازمند توجه بیشتر مسولین ذیربط است تا جایگاه کرمانشاه از لحاظ توسعه شهری ارتقاء یابد.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: در حوزه تجارت رقم 10 میلیارد دلار را برای استان پیش بینی کرده ایم که با توجه به برنامه های در دست اقدام و همچنین ظرفیت های استان این رقم دست یافتنی است.

وی همچنین بیان داشت: طی چند مدت گذشته اقدامات خوبی در خصوص مسائل مرزی و ورود ماشین های اتباع صورت گرفته زیرا این موضوع منجر به توسعه گردشگری و مروادت بیشتر بین کرمانشاه با استان های مرزی عراق می گردد.

استاندار کرمانشاه ادامه داد: در خصوص بازگشایی مرزی تیله کوه و سومار اقدامات قابل توچهی صورت گرفته زیرا اعتقاد داریم که تجارت منچر به شکوفایی منطقه و رونق اقتصادی مرز نشینان خواهد شد.

مهندس رضایی همچنین تلاش های صورت گرفته برای اجرای پالایشگاه آناهیتا ‘ اجرای طرح منطقه ویژه اقتصادی اسلام آباد و قصرشیرین ‘ اجرای طرح پتروشیمی در اسلام آباد ‘ رایزنی با چندین شرکت اروپایی جهت سرمایه گذاری ‘ حل مشکلات اجرای طرح های صنعتی‘ هماهنگی با بانک مرکزی جهت تخصیص اعتبارات و تسهیلات بانکی به مردم ‘حل شدن مشکل استخدامی 575 نفر از فرزندان شاهد و تصویب شدن اجرای طرح قطار شهری به جای منوریل از جمله اقدامات خوب صورت گرفته طی چند مدت گذشته عنوان کرد.

وی گفت: متاسفانه اجرای پالایشگاه آناهیتا طی 8 سال گذشته تنها روی کاغذ باقی مانده بود اما طی چند مدت گذشته اقدامات خوبی را برای اجرای این طرح بزرگ انجام داده ایم که امیدواریم با توجه مسولین کشوری هر چه سریعتر اجرایی گردد.

وی در پایان با اشاره به ارائه گزارشات روزانه خود به مردم گفت: همواره گزارشات شفاف به مردم ارائه می دهیم و در این زمینه سایتی طراحی شده که نهایت ارتباط با مردم را داریم و تلاش خود را برای در جریان قرار دادن مردم از اجرای برنامه ها و کارها در استان بکار گرفته ایم.

خبر 8 اردیبهشت 93 – ۳۰۱ مهندس ناظر کشاورزی در کرمانشاه استخدام شدند

کرمانشاه، اظهار کرد: در راستای قانون استخدام مهندسان ناظر بخش کشاورزی، مجوز مربوطه در تاریخ 12 بهمن سال 90 به تصویب مجلس شورای اسلامی رسیده و ابلاغ شد که پس از تهیه دستورالعمل و ابلاغ از سوی وزارت جهاد کشاورزی دوهزار متقاضی در استان کرمانشاه در سامانه اعلام شده ثبت‌نام کردند.

وی افزود: براساس ضوابط اعلام شده متقاضیانی که مشمول بند واو ماده 44 ایثارگران، سهمیه بهزیستی، کسانی که حداقل 30 ماه سابقه قبولی آزمون ورودی ناظران توسط سازمان مهندسی کشاورزی و گواهینامه معتبر دوره‌های آموزشی از مراکز آموزشی دارند طبق تبصره 4 معاف از شرکت در آزمون هستند و مجازند بقیه مراحل را با توجه به نیازمندی اعلام شده از سوی جهاد کشاورزی طی کنند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه بیان کرد: با بررسی‌های به عمل آمده از دوهزار  متقاضی ثبت‌نام شده، تعداد 565 نفر واجد شرایط معاف از آزمون تشخیص داده شد که از این تعداد 47 نفر واجد شرایط بند واو ایثارگران، 7 نفر واجد شرایط سهمیه 3درصدی بهزیستی، 521 نفر واجد شرایط تبصره 4 که از جمع 565 نفر 199 نفر زن و 366 نفر مرد بودند.

حیدری تصریح کرد: سهمیه استخدامی ادارات و مراکز وابسته به سازمان جهاد کشاورزی کرمانشاه به صورت متمرکز از طریق استان انجام شد که سهمیه اعلام شده در سال‌های 91 و 92 شامل مدیریت تعاون روستایی 19 نفر، مدیریت عشایری 6 نفر، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری 3 نفر، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی یک نفر  و سازمان جهاد کشاورزی 245 نفر بوده است.

وی با قدردانی از تلاش استاندار و معاون برنامه‌ریزی استانداری کرمانشاه در راستای همکاری و جذب اعتبارات برای انجام استخدامی‌های اخیر گفت: استان کرمانشاه در استخدام ناظران کشاورزی در سطح کشور پیشتاز است که این افراد اینک در مراکز خدمات جهاد کشاورزی با تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد در سمت‌های کارشناسی مشغول به خدمت هستند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی تصریح کرد: برای تکمیل پرونده‌های 264 متقاضی دیگر نیز در حال پیگیری هستیم که پس از اخذ دستورات لازم از سوی جهاد کشاورزی و تأمین اعتبارات، سعی می‌شود تا پایان امسال نسبت به جذب و بکارگیری این افراد نیز اقدام شود.

حیدری با اشاره به بکارگیری متقاضیان در شهرستان‌های محروم استان کرمانشاه افزود: امیدواریم با بکارگیری نیروهای توانمند، در راستای اقتصاد مقاومتی در روستاها و افزایش تولیدات کشاورزی، در راستای تحقق شعار سال 93 و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان گام برداریم.

خبر 25 فروردین 93 – رفع مشکل استخدامی 575 نفر از خانواده شهدا در کرمانشاه

استاندار کرمانشاه گفت: مشکل استخدامی 575 نفر از خانواده معظم شهدا در استان مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.
به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، ابراهیم رضایی‌بابادی عصر امروز در همایش تکریم از مادران و همسران شهدا در استان کرمانشاه اظهار داشت: ایثارگری شهدا و ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا موجب حفظ انقلاب شد.
رضایی‌بابادی تاکید کرد: بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی در کنار شهدا و ایثارگران توانستند حکومت 2 هزار و 500 ساله شاهنشاهی را سرنگون کنند.
وی با بیان اینکه کسی که در جایگاه خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران نباشد، نمی‌تواند شرایط آن‌ها را درک کند، ادامه داد: استان کرمانشاه در دوران دفاع مقدس سختی‌های فراوانی متحمل شده است.
استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه مردم استان کرمانشاه به ایثارگری و داشتن روحیه پهلوانی معروف‌اند، بیان داشت: در جلسه با معاونین استانداری کرمانشاه تصمیم گرفته شد مشکل استخدامی 575 نفر از خانواده معظم شهدا در استان مورد رسیدگی قرار گیرد.
این مسئول خدمت در استان کرمانشاه را مایه افتخار دانست و متذکر شد: باید سعی کنیم عقب‌ماندگی‌های ناشی از جنگ در استان کرمانشاه برطرف شود.
رضایی‌بابادی به توجه ویژه مقام معظم رهبری در سفر به استان کرمانشاه به مشکلات این منطقه اشاره کرد و ابراز داشت: اجرای مصوبات سفر معظم‌له به این استان موجب حل بسیاری از مشکلات می‌شود.

خبر 29 مرداد 92 -برنامه زمانبدي  مصاحبه تخصصي آزمون استخدامي 26/3/91 استانداري

 

تاريخ

رشته شغلي

ساعت برگزاري

سه شنبه     5/6/92

كارشناس امورسياسي وانتظامي

8 صبح 

چهار شنبه  6/6/92

كارشناس امور شهري وروستايي

8 صبح

چهارشنبه  6/6/92

كارشناس اموراجتماعي وشوراها

2:30 بعد ازظهر

پنجشنبه    7/6/92

كارشناس مطالعات اجتماعي (امور بانوان ) 

8 صبح

پنجشنبه    7/6/92

كارشناس برنامه ريزي

8 صبح

پنجشنبه    7/6/92

كارشناس مهندس راه وساختمان

8 صبح

پنجشنبه    7/6/92

برنامه نويس سيستم

2:30 بعد ازظهر

پنجشنبه    7/6/92

مسئول دفتر

2:30 بعد ازظهر

 

** داوطلبان محترم مي بايست نيم ساعت قبل از ساعت تعيين شده درمحل استانداري كرمانشاه حضور داشته باشند0

** افرادي كه داراي مقاله علمي تاييد شده ( به استثناي مقالات دانشجويي )  مي باشند مي توانند در روز مصاحبه نسبت به ارائه آن اقدام نمايند0

**ارائه كارت ملي و شناسنامه در روز مصاحبه تخصصي الزامي مي باشد.

خبر 13 مرداد 92 – نتایج راه و شهرسازی اعلام شد.

نتایج دست جناب اقای صادقی هست .در سایت اعلام نکردند . باید تلفنی از اقای صادقی که در اداره راه هست پرسید .

بچه ها برای دانستن قبولیتون به شماره تلفن ۰۸۳۱۴۲۳۳۳۲۲ ( تلفنخانه ) زنگ بزنید بگویید وصل کند به اقای صادقی

خبر 13 مرداد 92 -نتايج 3 برابر ظرفيت آزمون استخدامي تاريخ 26/3/1391 متمركز دستگاه هاي اجرايي استان كرمانشاه

 

 داوطلب گرامي براي مشاهده نتيجه آزمون، از طريق يكي از گزينه هاي زير اطلاعات شخصي خود را وارد و روي دكمه ” مشاهده نتيجه ” كليك نماييد.

        در “جستجو بر اساس ساير مشخصات” جستجو بر اساس همه مشخصات انجام ميشود و لازمست كه كليه مشخصات با اطلاعات صحيح پر گردند.

 تذكر1: داوطلباني كه در آزمون پذيرفته شده اند به دستگاه اجرايي مورد تقاضا در فرم آگهي استخدام مراجعه نمايند.

 تذكر2: داوطلباني كه نسبت به نمره يا نتيجه آزمون خود اعتراض دارند، درخواست كتبي خود را به دستگاه اجرايي مورد تقاضا در فرم آگهي استخدام ارسال نمايند تا مورد بررسي قرار گيرد.

لینک اعلام نتایج

استخدام استانداری کرمانشاه سال ۹۲

استاندار کرمانشاه در جلسه‌ ی ستاد اجرایی توسعه‌ی بخش معدن استان گفت: فارغ‌ التحصیلان رشته معدن در توسعه‌ ی بخش معادن استان به‌ کارگیری می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه‌ ی کرمانشاه، «حجت‌الله دمیاد» در دومین جلسه‌ ی ستاد اجرایی توسعه‌ ی بخش معدن استان، با اشاره به این‌ که معادن استان کرمانشاه، ظرفیت‌های مستعد و مناسبی در حوزه‌ی اکتشاف، استخراج و بهره‌ برداری دارند، خاطرنشان کرد: مسئولان ذی‌ ربط و دست‌ اندرکار در این حوزه باید با برنامه‌ ریزی‌های لازم و کاربردی، توسعه‌ ی بخش معدن استان را با جدیت پیگیر باشند.
وی با تاکید بر به‌ کارگیری فارغ‌ التحصیلان رشته‌ ی معدن در بخش معادن استان، تصریح کرد: مسؤلان باید با تلاش هرچه بیشتر از ادامه‌ ی خروج فرآورده‌های معدنی خام استان بدون بهره‌ گیری صحیح جلوگیری و دست فرصت‌ طلبان که مانع اشتغال موثر جوانان این استان می‌شوند را کوتاه کنند.
استاندار کرمانشاه همچنین با اشاره به ارزش افزوده‌ی معادن استان، یادآور شد: این حق مردم استان است که از ظرفیت‌های بخش معدن بهره لازم را برده و سود انتفاعی آن به جیب خود همین مردم ریخته شود.
براساس این گزارش،‌ ۲۲۴ معدن در سطح استان کرمانشاه وجود دارد که ۱۸۱ مورد آن فعال است.

  نتايج 3 برابر ظرفيت آزمون استخدامي تاريخ 26/3/1391 متمركز دستگاه هاي اجرايي استان كرمانشاه

  داوطلب گرامي براي مشاهده نتيجه آزمون، از طريق يكي از گزينه هاي زير اطلاعات شخصي خود را وارد و روي دكمه ” مشاهده نتيجه ” كليك نماييد.

 در “جستجو بر اساس ساير مشخصات” جستجو بر اساس همه مشخصات انجام ميشود و لازمست كه كليه مشخصات با اطلاعات صحيح پر گردند.

 تذكر1: داوطلباني كه در آزمون پذيرفته شده اند به دستگاه اجرايي مورد تقاضا در فرم آگهي استخدام مراجعه نمايند.

 تذكر2: داوطلباني كه نسبت به نمره يا نتيجه آزمون خود اعتراض دارند، درخواست كتبي خود را به دستگاه اجرايي مورد تقاضا در فرم آگهي استخدام ارسال نمايند تا مورد بررسي قرار گيرد.

لینک مشاهده اسامی

 

بر گزاري كار گروه دفاتر منابع انساني و تحول اداري استانداري هاي منطقه 4 كشور در كرمانشاه

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

به گزارش روابط عمومي وامور بين الملل استانداري؛ صبح امروز دوشنبه بيست و هفتم آذر ماه كار گروه دفاتر منابع انساني و تحول اداري استانداري هاي منطقه 4 كشور به ميزباني دفتر منابع انساني  و تحول اداري استانداري كرمانشاه بر گزار گرديد.

مهندس فلاحي مدير كل دفتر منابع انساني و تحول اداري استانداري كرمانشاه در ابتداي اين نشست ضمن خير مقدم خدمت ميهمانان مدعو‘گفت:خداي عزوجل را شاكريم كه در سايه توجهات حضرت ولي عصر (عج) تمامي خدمات ارائه شده در نظام مقدس جمهوري اسلامي بر پايه عدل و توازن حقوق انساني است.

وي با اشاره به رويه هاي حاكم در نظام اداري كشور‘خاطر نشان كرد:هدف از بر گزاري اين كارگروه تبيين و مصوب نمودن ارائه راهكارهايي است كه در كوتاه نمودن مراحل استخدام و جذب در نهادهاي دولتي تاثير گذار باشد.

مهندس فلاحي در ادامه ضمن تشريح دستور كار جلسه ‘يادآور شد:به فصل خداي بزرگ موانع و مشكلاتي كه در بر گزاري آزمون 26/3/91 وجود داشته مرتفع و به زودي اعلام نتيجه نهايي خواهد شد و اين قول و نويد را به شركت كنندگان در آزمون خواهيم داد كه نتيجه در آينده نزديك اعلام خواهد شد.

شايان ذكر است؛در ادامه اين نشست مسائل و مشكلات مربوط به روند اجرايي امور استخدام و جذب در نهادهاي دولتي بررسي و نظرات كارشناسي لازم ارائه گرديد.

گفتني است؛مسؤلين و كارشناسان دفاتر منابع انساني و تحول اداري استان هاي خوزستان ‘ايلام ‘كردستان‘همدان ‘لرستان و كرمانشاه در اين نشست حضور داشتند.

 

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

برچسب ها:

دیدگاه ها (2,533)

 1. محمدمی‌گه:

  دوستان اطلاع رسانی کنید رفتید سر کار اخرش یا نه؟؟؟

 2. رضامی‌گه:

  سلام
  لطفا از بچه هایی که ابلاغیشون تو اردیبهشت خورده و الان سر کارن کسی هست که حکمشو گرفته باشه لطفا اگه کسی هست پست سازمانی و مبلغ حکمشو بگه لطفا
  ممنون

 3. نازنینمی‌گه:

  سلام..ثبت احوال مقصراصلی دعوت نشدن بکار..خواهشا با حاجی مقصود تماس بگیرین تا تعلل بیش ازحدنکنه بجای 5فروردین الان15اردیبهشت وهمچنان بیکاریم..توروخدا زنگ بزنید..

  • ثبت احوالمی‌گه:

   متاسفانه ثبت احوال از همین اول کار داره حق ما رو ضایع میکنه خدا آخرشو به خیر کنه طبق شنیده ها استانداری حقوق اردیبهشت رو به حساب ثبت احوال ریخته و اونا دارن داستان رو کش میدن که این یک ماه حقوق توی حساب خودشون بمونه و از ماه بعد حقوق ما رو بدن شایدم دو ماه بعد دوستان همگی با آقای حاتمی تماس بگیرید و تذکر بدید که استانداری چی میگه حق گرفتنیست نه دادنی!!

 4. نازنینمی‌گه:

  سلام دوستان بله حق با دوست ثبت احوالیمون مقصر ثبت احوال واستانداری گفته از اول اردیبهشت باید شروع بکار زده میشد.فقط ثبت احوال زیر بار نمیره که تخلف محسوب میشه وفقط بهانه واهی میاره..

 5. ثبت احوالمی‌گه:

  با سلام دوستان ثبت احوال در جریان باشند که مجوز دعوت به کار ما از طرف استانداری صادر شده و حتی تعجب میکردن که هنوز دعوت به کار نشدیم خواهشا همگی با ثبت احوال تماس بگیرید و به اونا بگید که خانم مقدسی گفتن مشکل از ثبت احواله که دعوت به کار نمیکنه و هی امروز فردا میکنه

  • امیرمی‌گه:

   سلام . همیشه دنبال ی بهانه هستن که کارمون رو عقب بندازن.دیروز زنگ زدم میگن منتظریم حکم ریالیتون بیاد.حداقل هر روز زنگ بزنیم شاید زودتر درست بشه

 6. امیر به mianaمی‌گه:

  سلام .جواب استعلامات رو تحویل دادید؟نگفتن شروع بکار کیه؟

  • mianaمی‌گه:

   سلام، نه هنوز جوابام آماده نیست، البته من دوست دارم تا اول تیر خبری نباشه و گرنه از همون اول کار باید مرخصی بگیرم 😀

 7. علىمی‌گه:

  اصل حکم و حقوق گرفتن و تاميين اعتبار شدن است،شروع بکار و کار مجانى که ملاک نيست،

 8. رضامی‌گه:

  با سلام و خسته نباشید به همه دوستان
  مورخه 1394/01/06ابلاغیه اداره راه و شهرسازی زده شده است امیدوارم همگی هر جا که هستین موفق و موید بتشید.

 9. ثبت احوال 92می‌گه:

  سلام دوستان
  من سال 92تو ازمون استانداري براي ثبت احوال قبول شدم
  واسه مصاحبه م رفتم
  از اون سه نفري كه قبول شده بوديم
  منو يكي ديگه رو معرفي كردن براي مراحل بعدي
  ولي يك سال بيشتره كه هيچ خبري ازشون نشده
  ميشه راهنمايي كنين چجوري پيگير بشم؟
  كسي از دوستان هم مث من بوده؟
  ممنون ميشم

 10. نیما به دوستان راه و شهرسازی کرمانشاهمی‌گه:

  سلام دوستان، با توجه به پیگیری های چندین باره در خصوص تسریع در به کارگیری پذیرفته شدگان اداره راه و شهرسازی و عدم همکاری این اداره، از تمامی دوستان خواهش میکنم که پنج شنبه ساعت 10 صبح در مقابل اداره راه و شهرسازی برای پیگیری جدیتر حضور داشته باشند. اطلاع رسانی در سایت های دیگر انجام گرفته و حضور چند تن از دوستان قطعی می باشد بنابراین خواهش میکنم اگه میتونید بیاید. باور کنید اگه پیگیری نکنیم تا آخر تیر یا حتی شهریور دعوت به کار نخواهیم شد.

 11. جهانگیرمی‌گه:

  سلام دیروز ابلاغم رو برای یکم بهم دادن واسه محیط زیست
  خدا رو شکر بالاخره نتیجه گرفتیم و به حقمون رسیدیم
  به همتون تبریک میگم و از زحمات یکایک شما عزیزان در این 3 سال تشکر فراوان میکنم
  نشالله بقیه افراد هم به زودی برن سرکار

 12. ناشناسمی‌گه:

  سلام دوستان من هم از قبولیهای فرمانداری هستم ما همه کارامونو انجام دادیم و گفتن اول اردیبهشت میریم سر کار مطمئن باشید استانداری تا کار بقیه ادارات رو راه نندازه کار نیروهای خودشو انجام نمیده چون از سمت ادارات دیگه تحت فشاره شما هم منتظر تماس باشید چون حتما تکلیف ادارات روشن شده

 13. miana به امیرمی‌گه:

  سلام، امروز از ثبت احوال تماس گرفتن که 31 ام مداراکمو تحویل بدم، شما چطور؟

 14. گل سومی‌گه:

  سلام دوستان. من قبول شده فرمانداری هستم دیروز از استانداری یعنی 26 ام تماس گرفتند که امروز عکس و کپی مدارک ببریم . شنبه معاینات پزشکی و 1 اردیبهشت شروع به کار!!! نه به این همه معطلی نه به این سرعت !! گفتم که بقیه نگران نباشن دارن کارارو انجام میدن البته من فقط معاینات پزشکی نرفته بودم بقیه مراحل رو قبلا انجام داده بودم . کار بقیه طول کشیده شاید تحقیقات محلی و کارای گزینششون ناتمام مونده. موفق باشید

 15. ثبت احوال کردستانمی‌گه:

  سلام. بچه های,ثبت احوال کرمانشاه گزینش عقیدتی و سوء پیشینه و معاینات پزشکی انجام دادن؟

  • امیرمی‌گه:

   سلام هنوز معاینات و سوپیشینه رو انجام ندادیم.

  • امیرمی‌گه:

   سلام ما هم سوپیشینه و معاینات رو انجام ندادیم.

   • ثبت احوالمی‌گه:

    سلام اقا امیر ما هر چه که تماس میگیریم با ثبت احوال میگن کارهاتون دست استانداریه، استانداری هم میگه باید خودتون از ثبت احوال پیگیری کنین حالا موندیم چکار کنیم ثبت احوال برخی استانها مثل زنجان شروع بکار کردن. نمیدونم میخان چکار کنن// تازه یکی از فقیرترین ادارات از لحاظ دریافتی همین ثبت احواله که در قعر جدول دیگر ادارات قرار داره؟؟؟

 16. راه و شهرسازیمی‌گه:

  من رفتم استانداری
  گقتن مشکل همه ادرات حل شده بغیر از خود استانداری و اداره راه و شهرسازی
  گفتن باید تهران کار رو انجام بده از دست ما هم خارج شده،یا خوتان برید تهران یا یک نماینده انتخاب کنید چون برای سایر استانها این کار صورت گرفته و موفق به اخذ کد شدن
  الان هیچی معلوم نیست
  گفتن باوجود اینکه بیشترین تلاشها از طرف همین دو نهاد صورت گرفته ولی ثمره رو دیگر سازمانها گرفتن
  یک صحبت دیگه هم داشتن این بود که متاسفانه خود پذیرفته شدگان بغیر از یکی دو نفر بقیه هیچ فعالیتی نداشتن و پیگیری نکردن
  برای همین است که کرمانشاه افتاده جز اخرین استانها که کاراش تموم بشه و ممکنه تا انتهای فصل بهار هم طول بکشه
  در هر صورت در نهایت گفتن اگر کدها صادر بشه برای همه ابلاغ رو فوری میزنیم….
  ان الله مع الصابرین
  ولی مزد ان گرفت جان برادر که کار کرد

 17. پذیرفته شده راه و شهرسازی کرمانشاهمی‌گه:

  کد خیلی ها صادر شده
  من پرسیدم و گفتن کدم صادر شده ولی باید برای همه صادر بشه که ابلاغ همه رو باهم بگیرن……..کسانیکه میخواهند بدانن کدهایشان صادر شده یا نه باید حضوری به استانداری پیش اقای کریمی برن
  زنگ بزنید الکی میگن خبری نیست

 18. امیر به mianaمی‌گه:

  سلام.خبر جدیدی نشد؟

  • mianaمی‌گه:

   سلام، نه فعلا خبری نیست. بخدا دیگه اونقدر با بابام رفتیم ثبت احوال خجالت میکشیم، این دفه منتظر اوناییم:)

 19. علیمی‌گه:

  سلام دوستان، خبری از شروع بکار و کد مستخدمی دارید ما رو هم خبردار کنید لطفا…. من چمد روز قبل تماس گرفتم اداره راه گفت هنووووووووووووووز خبری نیست

 20. محمدمی‌گه:

  سلام به همه دوستان
  امروز از بهزیستی با بنده هم تماس گرفتن که فردا برم برای ادامه مراحل
  ظاهرا کدهای بچه های بهزیستی داره صادرمیشه
  انشالا برا همه استان به زودی صادر خواهد شد

 21. مریممی‌گه:

  سلام به همگی.من امروز از بهزیستی باهام تماس گرفتن که فردا برم برا انجام مراحل استخدامی.لطفا اگه کس دیگه ای هم باهاش تماس گرفتن اینجا بگه.ممنون

 22. به بچه های کرمانشاهمی‌گه:

  سلام دوستان، من دیروز رفتم راه و شهرسازی و استانداری، راه و شهرسازی که میگه تا استانداری کد مستخدمی به ما نده ما نمیتونیم کاری کنیم، استانداری هم گفت معلوم نیست این کد مستخدمی ها کی بیاد شاید تا ده روز دیگه بیاد شایدم نیاد، اون چیزی که من برداشت کردم اگه پیگیر نشیم فکر نکنم تا شهریور خبری از سرکار رفتن باشه، ازتون خواهش میکنم پیگیر بشید و حضوراً برید، اگه رفتید استانداری که پیش خانم مقدسی و آقای کریمی معاون منابع انسانی (مسئول گرفتن کد مستخدمی)که توی استانداری هستن حتما برید و پیگیر بشید. هر کدوم از دوستان که رفت اینجا اطلاع رسانی کنه که با هماهنگ و در ارتباط باشیم.

 23. توجه توجه توجهمی‌گه:

  بچه ها دارن بازم حرفای عجیب میزنن امروز یکی از بچه ها رفته استانداری گفتن تا واسه همه کد مستخدمی بیاد ممکنه تا مرداد طول بکشه، اسفند شد فروردین، فروردین شده مرداد، مرداد میشه شهریور …….قبلا بهانشون بودجه بود حالا شده کد مستخدمی یکی از دوستان هم میگفت چندتا از ادارات به استانداری اعلام کردن که گزینش یکسال اعتبار داره و از مدت گزینش خیلی از بچه ها یکسال میگذره و باید دوباره گزینش شن نزارید دوباره گزینش بگیرن ممکنه حرفا متناقض شه کی یادشه چی گفته….به نظر من ی مشکلی وجود داره که استانداریها اینقدر این استخدام رو عقب میندازن

 24. شهرسازیمی‌گه:

  با سلام خدمت همه دوستان خواهشا از فردا 15 همگی به شدن پیگیر باشید و اطلاع رسانی کنید.

  • علیمی‌گه:

   سلام دوستان امروز کسی نرفت راه و شهرسازی ما که هرچی تماس گرفتیم کسی ج نداد استانداری هم کسی گوشی رو بلند نمی کرد.

 25. ناشناسمی‌گه:

  امیدوارم از شنبه به صورت جدی ادامه مراحل استخدام رو شروع کنن، صبر ما هم اندازه ای داره

 26. ثبت احوالمی‌گه:

  سلام دوستان از شروع به کار ثبت احوال خبری دارید هنوز خبری از سو پیشینه و ازمایشات پزشکی نشده

 27. امیر به mianaمی‌گه:

  سلام .خبر جدیدی ندارید؟

 28. بهارمی‌گه:

  سلام مدیرجان چرا کامنت قبلی منو تایید نکردی
  ازبچه های بهزیستی کسی میاد شنبه بریم اداره ببینیم چه خبره؟

 29. بهارمی‌گه:

  سلام مدیرجانعید شماهم مبارک لطفا کارمنت ند قبلی منو تایید کن

 30. بهارمی‌گه:

  سلام عید همگی مبارک از بچه های بهزیستی خواهش میکنم یکروز و تعیین کنید که انشااله بعد از تعطیلات باهم بریم اداره وببینیم بالاخره تاریخ شروع به کامرون کی هست؟ اگه مسئول گزینش باشند میتونیم دوهفته آینده بریم

 31. دوستان اداره راه و سایر اداراتمی‌گه:

  سلام عزیزان و همشهریان کرمانشاهی. از شروع بکار خبری ندارید؟؟؟؟؟؟ اداره راه و ثبت احوال اردبیل ابلاغشون رو برای 1 فروردین گرفتند و انشالا 5 ام سرکارند به شماها زنگ نزدن؟؟؟؟؟؟

  • بیخیالمی‌گه:

   اداره راه که خبری نیست
   استانداری خانم مقدسی گفته باید کار همه سازمانها تمام بشه باهم برای همه ابلاغ بیاد
   حالا ممکنه یه سازمان 6 ماه طول بکشه،بقیه هم باید منتظر باشند

   • دوبررهمی‌گه:

    طی تماسی که با خانم مقدسی داشتم استانداری منتظر صدور کد ها از تهران میباشد وبه محض صدور ابلاغیه ها صادر میگردد

 32. ناشناسمی‌گه:

  دلمون خوش بود گفتیم بعد از چند سال حداقل امسال عید رو خوش باشیم که نشد اینقدر اسفند اسفند کردن که ما هم به همه گفتیم اسفند میریم سر کار الان خداییش کی میخواد جواب این مردم رو بده آخی نرفتی سر کار؛ این همه درس خوندی آخرشم هیچ، خدا بزرگه ایشاالله همه چی حل میشه عید همتون مبارک از صمیم قلبم آرزو میکنم همه دوستان و همشهریام خوشحال باشن و بالاخره این انتظار چند ساله هم تموم بشه

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی