استخدام استانداری همدان 94 +استخدام : اسامي پذيرفته شدگان 1.5 برابر ظرفيت

استخدام استانداری همدان 94 +استخدام : اسامي پذيرفته شدگان 1.5 برابر ظرفيتReviewed by MODIR on Mar 24Rating:

خبر 8 دی 93 استخدام : اسامي پذيرفته شدگان 1.5 برابر ظرفيت

اسامي پذيرفته شدگان 1.5 برابر ظرفيت (اصلي و ذخيره) آزمون استخدامي مورخ 26/3/91

به آگاهي پذيرفته شدگان اصلي آزمون استخدامي مورخ 1391/3/26 استانداري همدان مي رساند به منظور ادامه ساير مراحل استخدامي با همراه داشتن مدارک شناسايي تا پايان وقت اداري روز شنبه مورخ 1393/10/20 به دستگاه اجرايي مربوطه مراجعه نمايند. بديهي است عدم مراجعه در تاريخ اعلام شده به منزله انصراف قطعي تلقي شده و نفرات ذخيره جايگزين خواهند شد. لازم بذکر است شروع بکار پذيرفته شدگان نهايي پس از تاييد گزينش، تامين اعتبار و طي مراحل استخدامي در سال 1394 مي باشد. مقتضي است درخصوص نتيجه آزمون و يا هرگونه سئوال احتمالي، موضوع از طريق دستگاههاي اجرايي ذي ربط پيگيري گردد.

لینک اعلام نتایج

 

خبر 26 بهمن 92 – اطلاعیه جدید استانداری همدان

با عنايت به اتمام مصاحبه معرفي شدگان سه برابر ظرفيت آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي استان همدان مورخ 1391/3/26 ، به اطلاع داوطلبان واجد شرايطي که پس از کسب حد نصاب نمره آزمون عمومي و در مصاحبه علمي شرکت نموده اند مي رساند ، نتايج نهايي پس از تاييد توسط معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري و تامين اعتبار در سال آتي اعلام خواهد شد

 

خبر 5 شهریور 92 – مدير کل اداري و مالي استانداري با اعلام خبر مذکور اعلام داشت به دنبال برگزاري آزمون استخدامي استانداري همدان در 26 خرداد ماه سال 91 و براساس سهميه هاي برنامه پنجم توسعه، اسامي سه برابر ظرفيت پذيرفته شدگان آزمون مذکور توسط دفتر منابع انساني و از طريق سايت اطلاع رساني استانداري منتشر شد که مصاحبه تخصصي آن نيز با حضور برخي از مديران و کارشناسان مجرب به مدت سه روز از تاريخ 27 لغايت 29 مردادماه برگزار گرديد.

خبر 12 اردیبهشت 92 – اعلام اسامي پذيرفته شدگان تکميل ظرفيت تعدادي از رشته هاي شغلي آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي استان همدان مورخ 26/3/1391 – لینک خبر

خبر 5 اسفند – اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان همدان (مورخ ۲۶/۳/۱۳۹۱)

خبر 5 اسفند – نتايج آزمون استخدام سال 1391 استان همدان – سه برابر ظرفيت اعلام شد

دريافت فايل توضيحات  —–   دريافت فايل نتايج

لينک دوم :  اينجا کليک فرماييد

خبر 3 اسفند – معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار همدان از اعلام اسامي پذيرفتهشدگان آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي همدان در پنجم اسفندماه خبر داد.

کريم مطهري‌مؤيد با اشاره به تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي شاغل در دستگاه‌هاي اجرايي که در آزمون استخدامي سال گذشته شرکت کردند، اظهار کرد: 600 نفر از شرکت‌کنندگان در اين آزمون براي مصاحبه به دستگاه‌هاي اجرايي معرفي شدند.

وي ادامه داد: 300 نفر از اين افراد پس از مصاحبه تأييد و پس از انجام گزينش 200 نفر از اين تعداد در دستگاه‌هاي اجرايي مشغول به فعاليت مي‌شوند.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار همدان ادامه داد: در 26 خرداد ماه سال گذشته 7 هزار و 272 نفر در آزمون عمومي شرکت کردند که براي 391 نفر از اين تعداد مجوز استخدام دريافت شده است.

وي اضافه کرد: علاوه بر شرکت‌کنندگان در اين آزمون، 205 سهميه هم از فرزندان شهدا، آزادگان، همسران شهدا و فرزندان جانبازان بالاي 25 درصد با اولويت از درصد بالا به پايين استخدام خواهند شد.

مطهري خاطرنشان کرد: اين افراد نيز در 20 دستگاه اجرايي و 108 رشته شغلي باهم در آزمون رقابت کردند که در حال حاضر سه برابر سهميه استخدامي اعلام شده و ما اين سه برابر ظرفيت را به دستگاه‌ها اعلام مي‌کنيم.

به گفته وي، دستگاه‌هاي مربوطه پس از مصاحبه از متقاضيان، 1.5 برابر ظرفيت پذيرفته شده را گزينش مي‌کند به طوري که 391 نفر در گزينش تأييد شده و به دستگاه‌ها معرفي مي‌شوند.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار همدان با بيان اينکه 49 پست نتوانسته حدنصاب نمره را کسب کند، اضافه کرد: پنجم اسفندماه تمام افرادي که در آزمون 26 خرداد سال قبل شرکت کردند، مي‌توانند اسامي و نمره خود را در سايت کارمند ايران  مشاهده کنند.

مطهري اضافه کرد: اسامي کساني که سه برابر ظرفيت در آزمون استخدامي قبول شدند نيز در سايت استانداري همدان ثبت شده است.

وي تصريح کرد: مجوز استخدام 360 نفر در هفت دستگاه اجرايي شامل امور آب، شرکت توزيع برق باختر، گاز عسلويه، جهاد کشاورزي، کتابخانه عمومي، امور مالياتي و بانک توسعه و تعاون دريافت شده است.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار همدان بيان داشت: طبق بند «و» ماده 44 قانون برنامه پنجم توسعه کشور ايثارگراني که به صورت قراردادي در دستگاه‌هاي اجرايي مشغول فعاليت هستند بايد تبديل وضعيت شوند.

مطهري‌مؤيد افزود: بر اين اساس 82 ايثارگر فعال در بدنه دستگاه‌هاي اجرايي استان شناسايي شدند که اين تعداد ايثارگر تبديل وضعيت مي‌شوند.

وي در خصوص «طرح مهرآفرين» اظهار داشت: معاونت توسعه مديريت و منابع انساني رياست جمهوري، از سال 89 اقدام به تهيه ليست پست‌هاي بلاتصدي و شمار کارمندان شاغل در دستگاه بر حسب جنسيت، ميزان تحصيلات و سابقه فعاليت در استان‌ها کرده است.

وي بيان کرد: پست‌هاي بلاتصدي همدان نسبت به ساير استان‌ها کم بوده ولي با اين وجود سهميه استخدام 700 نيرو به استان داده شد که طبق رايزني‌هاي صورت گرفته اين رقم به يک هزار و 236 نفر افزايش يافت.

وي در پايان با بيان اينکه نمايندگان استان همدان در مجلس مجوز استخدام 600 نيرو علاوه بر رقم تأييد شده را دريافت کردند، افزود: اين 600 نفر تنها در صورت وجود پست خالي و تأمين رديف اعتباري در دستگاه‌ها جذب مي‌شوند.

خبر 3 اسفند – معاون منابع انسانی استانداری همدان با تکذیب گمانه زنی های رسانه ها در خصوص استخدامی های دولت در استان همدان گفت: در سال آینده هزار و ۳۸ نفر در دستگاه های اجرایی استان همدان استخدام خواهند شد.
به گزارش خبرنگار مهر، کریم مطهری پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه در همدان پستهای بلاتصدی کمی وجود دارد، عنوان کرد: ۶۰۰ مجوز علاوه بر ظرفیت داده شده به استان همدان، از سوی نمایندگان دریافت شده که با مشکل اعتبار و نیاز به وجود پست مواجه است.
وی ادامه داد: اطلاعاتی که برخی رسانه ها در مدت اخیر از میزان استخدامی ها عنوان می کردند درست نیست و هنوز تمام استانها نسبت به این کار اقدام نکرده اند.
وی با اشاره به اینکه در سال ۹۰ موضوع تغییر وضعیت افرادی که باید از قراردادی به پیمانی تبدیل می شدند در دستور کار قرار گرفت، اظهار داشت: افرادی که شامل این موضوع می شوند باید تعهد ۱۰ ساله به دستگاه مربوطه بدهند که در مرکز استان خدمت نکرده و اگر غیر از مرکز استان نیز ساکن هستند باید به مناطق کمتر توسعه یافته منتقل شوند.
وی با بیان اینکه پس از برگزاری آزمون و دیگر مراحل اداری ۲۰۰ نفر تبدیل وضعیت شده اند، گفت: سه برابر ظرفیت، اسامی به دستگاه های اجرایی مد نظر اعلام شده است.
وی در ادامه با اشاره برگزاری آزمون استخدامی دولت در اردیبهشت ماه سال جاری از شرکت هزار و ۲۷۲ نفر در این آزمون برای رقابت کسب ۳۹۱ پست خبر داد وبیان کرد: ۲۰۷ سهیمه نیز علاوه بر این تعداد به خانواده شهدا و فرزندانی که پدرشان داری جانبازی بیش از ۲۵ درصدی هستند، تعلق گرفت.
مطهری با تاکید براینکه این تعداد در ۱۰۸ رشته شغلی برای استخدام در ۲۰ دستگاه اجرایی رقابت کردند، عنوان کرد: از پنجم اسفند ماه شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به سایت “کارمند ایران” نمره کسب شده خود را ببیند.
وی ادامه داد: همچنین برای کسب قبولی در آزمون و قرار گرفتن در سه برابر ظرفیت قبول شدگانی که به دستگاه معرفی می شوند می توانند به سایت های استانداری همدان و پیشخوان دولت مراجعه نمایند.
وی گفت: در ۴۹ پست نیز که شامل ۱۹ رشته است شرکت کنندگان نتوانسته اند حد نصاب لازم آزمون را کسب کنند که با اعلام این موضوع به تهران، به زودی تصمیمات لازم نیز اعلام خواهد شد.
معاون منابع انسانی استانداری همدان با اعلام این خبر که هفت دستگاه اجرایی در کشور مجوز استخدام ۳۶۰ نفر را کسب کرده اند، گفت: این افراد در سازمان های امور مالیاتی، بانک توسعه تعاون، جهاد کشاورزی، کتابخانه ها، برق باختر و گاز عسلویه استخدام می شوند.
وی اظهار داشت: از این میزان ۱۷۲ نفر از مجوز های استخدامی به امور مالیاتی و ۷۰ نفر به جهاد کشاورزی اختصاص یافته است.
وی با اشاره به اینکه از سال ۸۹ در کشور بررسی سوابق کارمندان و میزان پست های خالی در کشور از سوی معاونت توسعه انسانی ریاست جمهوری بررسی شده است، عنوان کرد: استان همدان از استانهایی بود که تعداد پست های بلا تصدی کمتری داشت و در مرحله اول به استان همدان ۷۰۰ پست و در مرحله دوم و با رایزی ها یک هزار پست اختصاص یافت و با دریافت مجوز های خاص در نهایت ۱۲۳۶ مجوز پست به استان همدان تعلق گرفت.
وی در خصوص ۶۰۰ مجوزی نیز که نمایندگان استان همدان گرفته اند، اذعان کرد: اگر نمایندگان بتوانند مشکلات مطرح شده آن را حل کنند مجوزهای تصدی در استان همدان به ۱۸۳۶ خواهد رسید.
مطهری با اشاره به تلاش برای حل مشکلات طرح مهر آفرین، گفت: علت تاخیر در اعلام قبول شدگان حل این موضوع در مجلس و تغییر مدیریت معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری بود.
وی با اشاره به اینکه برگه های شرکت کنندگان چهار بار تصحیح شده وایرادی در آن وجود ندارد، بیان کرد: برای جلوگیری از تضییع نشدن حق شرکت کنندگان بار دیگر سوابق کارمندان بررسی می شود.

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

استخدام استانداری همدان

استانداري همدان براي تامين نيروي انساني مورد نياز دستگاههاي اجرايي استان طبق مفاد قانون مديريت خدمات كشوري و دستورالعمل نحوه برگزاري امتحان عمومي و تخصصي براي بكارگيري افراد در دستگاه هاي اجرايي و از محل سهميه استخدامي شماره 4550/110/د م مورخ 21/12/1390 معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني  رئيس جمهور  تعداد 391  نفر از افراد واجد شرايط را از طريق برگزاري آزمون توانمنديهاي عمومي ، تخصصي، مصاحبه و گزينش بصورت پيماني به شرح ذيل استخدام مي نمايد .

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

اگهي

فرم

دیدگاه ها (1,715)

  1. مریممی‌گه:

    سلام دوستان همگی به سلامتی رفتید سر کارماهم یک هفته دیگه شروع بکارمیکنیم مبارکتون باشه

  2. ثبت و اسنادمی‌گه:

    بچه های ثبت و اسناد چه کار کردید رفتید سر کار ؟؟؟

  3. ثبت و اسنادمی‌گه:

    بچه های ثبت و اسناد چه کار کرید رفتید سر کار ؟؟؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی