استخدام استانداری همدان ۹۴ +استخدام : اسامي پذيرفته شدگان ۱٫۵ برابر ظرفيت

خبر ۸ دی ۹۳ استخدام : اسامي پذيرفته شدگان ۱٫۵ برابر ظرفيت

اسامي پذيرفته شدگان ۱٫۵ برابر ظرفيت (اصلي و ذخيره) آزمون استخدامي مورخ ۲۶/۳/۹۱

به آگاهي پذيرفته شدگان اصلي آزمون استخدامي مورخ ۱۳۹۱/۳/۲۶ استانداري همدان مي رساند به منظور ادامه ساير مراحل استخدامي با همراه داشتن مدارک شناسايي تا پايان وقت اداري روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۱۰/۲۰ به دستگاه اجرايي مربوطه مراجعه نمايند. بديهي است عدم مراجعه در تاريخ اعلام شده به منزله انصراف قطعي تلقي شده و نفرات ذخيره جايگزين خواهند شد. لازم بذکر است شروع بکار پذيرفته شدگان نهايي پس از تاييد گزينش، تامين اعتبار و طي مراحل استخدامي در سال ۱۳۹۴ مي باشد. مقتضي است درخصوص نتيجه آزمون و يا هرگونه سئوال احتمالي، موضوع از طريق دستگاههاي اجرايي ذي ربط پيگيري گردد.

لینک اعلام نتایج

 

خبر ۲۶ بهمن ۹۲ – اطلاعیه جدید استانداری همدان

با عنايت به اتمام مصاحبه معرفي شدگان سه برابر ظرفيت آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي استان همدان مورخ ۱۳۹۱/۳/۲۶ ، به اطلاع داوطلبان واجد شرايطي که پس از کسب حد نصاب نمره آزمون عمومي و در مصاحبه علمي شرکت نموده اند مي رساند ، نتايج نهايي پس از تاييد توسط معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني رياست جمهوري و تامين اعتبار در سال آتي اعلام خواهد شد

 

خبر ۵ شهریور ۹۲ – مدير کل اداري و مالي استانداري با اعلام خبر مذکور اعلام داشت به دنبال برگزاري آزمون استخدامي استانداري همدان در ۲۶ خرداد ماه سال ۹۱ و براساس سهميه هاي برنامه پنجم توسعه، اسامي سه برابر ظرفيت پذيرفته شدگان آزمون مذکور توسط دفتر منابع انساني و از طريق سايت اطلاع رساني استانداري منتشر شد که مصاحبه تخصصي آن نيز با حضور برخي از مديران و کارشناسان مجرب به مدت سه روز از تاريخ ۲۷ لغايت ۲۹ مردادماه برگزار گرديد.

خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۲ – اعلام اسامي پذيرفته شدگان تکميل ظرفيت تعدادي از رشته هاي شغلي آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي استان همدان مورخ ۲۶/۳/۱۳۹۱ – لینک خبر

خبر ۵ اسفند – اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان همدان (مورخ ۲۶/۳/۱۳۹۱)

خبر ۵ اسفند – نتايج آزمون استخدام سال ۱۳۹۱ استان همدان – سه برابر ظرفيت اعلام شد

دريافت فايل توضيحات  —–   دريافت فايل نتايج

لينک دوم :  اينجا کليک فرماييد

خبر ۳ اسفند – معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار همدان از اعلام اسامي پذيرفتهشدگان آزمون استخدامي دستگاههاي اجرايي همدان در پنجم اسفندماه خبر داد.

کريم مطهري‌مؤيد با اشاره به تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي شاغل در دستگاه‌هاي اجرايي که در آزمون استخدامي سال گذشته شرکت کردند، اظهار کرد: ۶۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان در اين آزمون براي مصاحبه به دستگاه‌هاي اجرايي معرفي شدند.

وي ادامه داد: ۳۰۰ نفر از اين افراد پس از مصاحبه تأييد و پس از انجام گزينش ۲۰۰ نفر از اين تعداد در دستگاه‌هاي اجرايي مشغول به فعاليت مي‌شوند.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار همدان ادامه داد: در ۲۶ خرداد ماه سال گذشته ۷ هزار و ۲۷۲ نفر در آزمون عمومي شرکت کردند که براي ۳۹۱ نفر از اين تعداد مجوز استخدام دريافت شده است.

وي اضافه کرد: علاوه بر شرکت‌کنندگان در اين آزمون، ۲۰۵ سهميه هم از فرزندان شهدا، آزادگان، همسران شهدا و فرزندان جانبازان بالاي ۲۵ درصد با اولويت از درصد بالا به پايين استخدام خواهند شد.

مطهري خاطرنشان کرد: اين افراد نيز در ۲۰ دستگاه اجرايي و ۱۰۸ رشته شغلي باهم در آزمون رقابت کردند که در حال حاضر سه برابر سهميه استخدامي اعلام شده و ما اين سه برابر ظرفيت را به دستگاه‌ها اعلام مي‌کنيم.

به گفته وي، دستگاه‌هاي مربوطه پس از مصاحبه از متقاضيان، ۱٫۵ برابر ظرفيت پذيرفته شده را گزينش مي‌کند به طوري که ۳۹۱ نفر در گزينش تأييد شده و به دستگاه‌ها معرفي مي‌شوند.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار همدان با بيان اينکه ۴۹ پست نتوانسته حدنصاب نمره را کسب کند، اضافه کرد: پنجم اسفندماه تمام افرادي که در آزمون ۲۶ خرداد سال قبل شرکت کردند، مي‌توانند اسامي و نمره خود را در سايت کارمند ايران  مشاهده کنند.

مطهري اضافه کرد: اسامي کساني که سه برابر ظرفيت در آزمون استخدامي قبول شدند نيز در سايت استانداري همدان ثبت شده است.

وي تصريح کرد: مجوز استخدام ۳۶۰ نفر در هفت دستگاه اجرايي شامل امور آب، شرکت توزيع برق باختر، گاز عسلويه، جهاد کشاورزي، کتابخانه عمومي، امور مالياتي و بانک توسعه و تعاون دريافت شده است.

معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار همدان بيان داشت: طبق بند «و» ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه کشور ايثارگراني که به صورت قراردادي در دستگاه‌هاي اجرايي مشغول فعاليت هستند بايد تبديل وضعيت شوند.

مطهري‌مؤيد افزود: بر اين اساس ۸۲ ايثارگر فعال در بدنه دستگاه‌هاي اجرايي استان شناسايي شدند که اين تعداد ايثارگر تبديل وضعيت مي‌شوند.

وي در خصوص «طرح مهرآفرين» اظهار داشت: معاونت توسعه مديريت و منابع انساني رياست جمهوري، از سال ۸۹ اقدام به تهيه ليست پست‌هاي بلاتصدي و شمار کارمندان شاغل در دستگاه بر حسب جنسيت، ميزان تحصيلات و سابقه فعاليت در استان‌ها کرده است.

وي بيان کرد: پست‌هاي بلاتصدي همدان نسبت به ساير استان‌ها کم بوده ولي با اين وجود سهميه استخدام ۷۰۰ نيرو به استان داده شد که طبق رايزني‌هاي صورت گرفته اين رقم به يک هزار و ۲۳۶ نفر افزايش يافت.

وي در پايان با بيان اينکه نمايندگان استان همدان در مجلس مجوز استخدام ۶۰۰ نيرو علاوه بر رقم تأييد شده را دريافت کردند، افزود: اين ۶۰۰ نفر تنها در صورت وجود پست خالي و تأمين رديف اعتباري در دستگاه‌ها جذب مي‌شوند.

خبر ۳ اسفند – معاون منابع انسانی استانداری همدان با تکذیب گمانه زنی های رسانه ها در خصوص استخدامی های دولت در استان همدان گفت: در سال آینده هزار و ۳۸ نفر در دستگاه های اجرایی استان همدان استخدام خواهند شد.
به گزارش خبرنگار مهر، کریم مطهری پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه در همدان پستهای بلاتصدی کمی وجود دارد، عنوان کرد: ۶۰۰ مجوز علاوه بر ظرفیت داده شده به استان همدان، از سوی نمایندگان دریافت شده که با مشکل اعتبار و نیاز به وجود پست مواجه است.
وی ادامه داد: اطلاعاتی که برخی رسانه ها در مدت اخیر از میزان استخدامی ها عنوان می کردند درست نیست و هنوز تمام استانها نسبت به این کار اقدام نکرده اند.
وی با اشاره به اینکه در سال ۹۰ موضوع تغییر وضعیت افرادی که باید از قراردادی به پیمانی تبدیل می شدند در دستور کار قرار گرفت، اظهار داشت: افرادی که شامل این موضوع می شوند باید تعهد ۱۰ ساله به دستگاه مربوطه بدهند که در مرکز استان خدمت نکرده و اگر غیر از مرکز استان نیز ساکن هستند باید به مناطق کمتر توسعه یافته منتقل شوند.
وی با بیان اینکه پس از برگزاری آزمون و دیگر مراحل اداری ۲۰۰ نفر تبدیل وضعیت شده اند، گفت: سه برابر ظرفیت، اسامی به دستگاه های اجرایی مد نظر اعلام شده است.
وی در ادامه با اشاره برگزاری آزمون استخدامی دولت در اردیبهشت ماه سال جاری از شرکت هزار و ۲۷۲ نفر در این آزمون برای رقابت کسب ۳۹۱ پست خبر داد وبیان کرد: ۲۰۷ سهیمه نیز علاوه بر این تعداد به خانواده شهدا و فرزندانی که پدرشان داری جانبازی بیش از ۲۵ درصدی هستند، تعلق گرفت.
مطهری با تاکید براینکه این تعداد در ۱۰۸ رشته شغلی برای استخدام در ۲۰ دستگاه اجرایی رقابت کردند، عنوان کرد: از پنجم اسفند ماه شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به سایت “کارمند ایران” نمره کسب شده خود را ببیند.
وی ادامه داد: همچنین برای کسب قبولی در آزمون و قرار گرفتن در سه برابر ظرفیت قبول شدگانی که به دستگاه معرفی می شوند می توانند به سایت های استانداری همدان و پیشخوان دولت مراجعه نمایند.
وی گفت: در ۴۹ پست نیز که شامل ۱۹ رشته است شرکت کنندگان نتوانسته اند حد نصاب لازم آزمون را کسب کنند که با اعلام این موضوع به تهران، به زودی تصمیمات لازم نیز اعلام خواهد شد.
معاون منابع انسانی استانداری همدان با اعلام این خبر که هفت دستگاه اجرایی در کشور مجوز استخدام ۳۶۰ نفر را کسب کرده اند، گفت: این افراد در سازمان های امور مالیاتی، بانک توسعه تعاون، جهاد کشاورزی، کتابخانه ها، برق باختر و گاز عسلویه استخدام می شوند.
وی اظهار داشت: از این میزان ۱۷۲ نفر از مجوز های استخدامی به امور مالیاتی و ۷۰ نفر به جهاد کشاورزی اختصاص یافته است.
وی با اشاره به اینکه از سال ۸۹ در کشور بررسی سوابق کارمندان و میزان پست های خالی در کشور از سوی معاونت توسعه انسانی ریاست جمهوری بررسی شده است، عنوان کرد: استان همدان از استانهایی بود که تعداد پست های بلا تصدی کمتری داشت و در مرحله اول به استان همدان ۷۰۰ پست و در مرحله دوم و با رایزی ها یک هزار پست اختصاص یافت و با دریافت مجوز های خاص در نهایت ۱۲۳۶ مجوز پست به استان همدان تعلق گرفت.
وی در خصوص ۶۰۰ مجوزی نیز که نمایندگان استان همدان گرفته اند، اذعان کرد: اگر نمایندگان بتوانند مشکلات مطرح شده آن را حل کنند مجوزهای تصدی در استان همدان به ۱۸۳۶ خواهد رسید.
مطهری با اشاره به تلاش برای حل مشکلات طرح مهر آفرین، گفت: علت تاخیر در اعلام قبول شدگان حل این موضوع در مجلس و تغییر مدیریت معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری بود.
وی با اشاره به اینکه برگه های شرکت کنندگان چهار بار تصحیح شده وایرادی در آن وجود ندارد، بیان کرد: برای جلوگیری از تضییع نشدن حق شرکت کنندگان بار دیگر سوابق کارمندان بررسی می شود.

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

استخدام استانداری همدان

استانداري همدان براي تامين نيروي انساني مورد نياز دستگاههاي اجرايي استان طبق مفاد قانون مديريت خدمات كشوري و دستورالعمل نحوه برگزاري امتحان عمومي و تخصصي براي بكارگيري افراد در دستگاه هاي اجرايي و از محل سهميه استخدامي شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/د م مورخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۰ معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني  رئيس جمهور  تعداد ۳۹۱  نفر از افراد واجد شرايط را از طريق برگزاري آزمون توانمنديهاي عمومي ، تخصصي، مصاحبه و گزينش بصورت پيماني به شرح ذيل استخدام مي نمايد .

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

اگهي

فرم

دیدگاه ها (۱,۷۱۲)

 1. مریممی‌گه:

  سلام دوستان شروع بکارکردید که دیگه اینطرف هاپیداتون نمیشه حداقل بیاییدبگید رفتید سرکارشیرینی هم نمیخوادبدید

 2. مریممی‌گه:

  سلام دوستان کسی میدونه پایه حقوق کارمندان بهزیستی چقدر؟

  • میخکمی‌گه:

   یکی از دوستای من با ما امتحان داده توی یه شر دیگه الان رفته سر کار حقوقشون ۱میلیون و ۲۰۰

   • مریممی‌گه:

    سلام میخک جان آخه یک نفرکه زودتر ازماشروع کرده گفت ۸۴۰میگیره من تعجب کردم اطلاع داری اگرکسی فوق باشه وسابقه داشته باشه چقدر؟

  • بهارمی‌گه:

   حقوق واسه منم خیلی مهمه
   پایه حقوق با ارشد چقدره؟؟؟؟
   کسی میدونه بگه
   اخه من تو یه شرکت کار میکنم
   اگه کل حقوق بخاد کمتر از حقوق اینجا باشه نمیصرفه تا رزن برم و بیام

 3. مریممی‌گه:

  سلام به منم زنگ زدن

 4. میخکمی‌گه:

  بلاخره برای گزینش به ما زنگ زدن

 5. مریممی‌گه:

  سلام همگی یک پیام برای ۲۰:۳۰بدیم شایدمارواینطوری بهتریادشون بیاد

 6. سدنامی‌گه:

  سلام دوستان مامیتونیم استخدام آموزش وپرورش شرکت کنیم برای کارکنان بهزیستی کدپرسنلی اومده یانه اگرنیومده باشه میدونم که میتونیم .

 7. به قبول شدگان اداره کارمی‌گه:

  سلام /دوستان /نامه بکارگیری نیروهای جدید از طرف معاونت برنامه ریزی درچهارم مرداد به همه ادارات از جمله اداره کار ارسال شده خیلی از ادارات هم با استناد به این نامه شروع به کار کردن حالا مونده به همت خودمون که پیگیری کنیم

 8. سدنامی‌گه:

  سلام بچه هاکسی تاحالا مصاحبه گزینش بهزیستی رفته ؟
  بهزیستی ملایریک نفررودعوت به کارکرده!

 9. میخکمی‌گه:

  سلام
  آقایونی که برای گزینش بهزیستی رفتین بی زحمت کامنت بذارین بگین چی ازتون پرسیدن و برای سر کار رفتنمون چی گفتن مرسی

 10. میخکمی‌گه:

  سلام
  اقایونی که برای گزینش بهزیستی رفتین بی زحمت کامنت بذارین چی ازتون پرسیدن برای سر کار رفتن چی گفتن

 11. مهندس بیکار تازه استخدام شدهمی‌گه:

  سلام دوستان.
  امیدتونو از دست ندین و پیگیر باشین.
  من تازه چند روزه دعوت به کار شدم.

 12. سدنامی‌گه:

  سلام دوستان فکرکنم همه سرکاریم به خرج خودمون رفتیم برای سال دیگه تادوباره بودجه و…..فکرکنم تاپایان امسال هم هیچ خبری نیست.

 13. سدنامی‌گه:

  کسی ازگزینس بهزیستی خبرداره

 14. حسین کرمیمی‌گه:

  سلام دوستان تا چندی که اعتبار از سازمان مدیریت کشور به استانداریها ودستگاههای اجرائی طبق نامه ابلاغ نشود کاری صورت نخواهد گرفت فقط پیگیر باشید از طریق ادارذه مربوطه خودتان که هر صورت شروع به کاراها انجام شود.

 15. حسین کرمیمی‌گه:

  سلام دوستان تا چندی که اعتبار از سازمان مدیریت کشور به استانداریها ودستگاههای اجرائی طبق نامه ابلاغ نشود کاری صورت نخواهد گرفت فقط پیگیر باشید از طریق ادارذه مربوطه خودتان که هر صورت شروع به کاراها انجام شود.

 16. حسین کرمیمی‌گه:

  سلام دوستان تا چندی که اعتبار از سازمان مدیریت کشور به استانداریها ودستگاههای اجرائی طبق نامه ابلاغ نشود کاری صورت نخواهد گرفت فقط پیگیر باشید از طریق ادارذه مربوطه خودتان که هر صورت شروع به کاراها انجام شود.

 17. حامیمی‌گه:

  بله بودجه اومده

 18. حامیمی‌گه:

  بله بودجه اومده

 19. حامیمی‌گه:

  طبق گفته آقای افروخته همه در تاریخ ۱/۵/۹۴ ابلاغشونو میزنن

 20. حامیمی‌گه:

  طبق گفته آقای افروخته همه در تاریخ ۱/۵/۹۴ ابلاغشونو میزنن

 21. حامیمی‌گه:

  چرا کسی،مطلب ارسال نمی کنه

  • میلادمی‌گه:

   چطوری حامی جان.

   من و دوستام با هم دیگه قرار گذاشتیم چند روز در میان با مسولین مربوطه تماس بگیریم و داریم اینکارو انجام میدیم. مسولین محترم استانداری هم هر وقت صحبت کردیم میگن در حال پیگیری هستیم

 22. حامیمی‌گه:

  من امروز دو سه جا سر زدم دوباره میگن ک اعتبار نیومده ….خدایا پس کی کار ما درست میشه ….کسی خبری داره ….بابا کد استخدامی من اومده …..فقط مونده تامین اعتبار

  • رضامی‌گه:

   سلام. شما برای کدام اداره هستید؟ منم یک ماهی هست جوابه گزینشم اومده ولی میگن یکی دو نفر کار گزینششون مونده. بعدش باید کد استخدامی و پست براتون مشخص کنیم……… تا کی منتظر باشیم؟؟؟؟؟

   • میثممی‌گه:

    آقا رضا منم دقیقا حال و روز شمارو دارم! گزینشم اومده ولی … شما کدوم اداره ای؟؟؟
    دیروز پیش خانم دینی زاده رفتم، پاس داد به آقای شمس الهی و حرفهای تکراری و…
    دوستان تا می تونید از طریق استانداری و اداره مربوطه پیگیری کنید. نباید کنار بکشیم…

    • رضامی‌گه:

     سلام. اداره کار و رفاه اجتماعی. من دیروز
     زنگ زدم دینی زاده گفت قرار بوده تیرماه نامه اعتبارش بیاد!! منتظر باشید… بنظرم باید از تهران و سازمان مدیریت و منابع انسانی . نوبخت. پیگیر باشیم.

 23. پنج درصدمی‌گه:

  سلام می خواستم بپرسم نوع استخدام سهمیه پنج درصد چیه پیمانی یا رسمی

 24. بهارمی‌گه:

  سلام ماکان جان
  اگر امسال استخدام بشیم
  کسی میدونه ماکزیمم حقوق کل چقدر میشه
  به دومیلیون میرسه یا کمتر؟ (حقوق کل نه پایه)

  • ماکانمی‌گه:

   سلام بهار جان

   اگه امسال حکم براتون بزنن بدون اضافه کار و مزایا
   حکم استخدامی شما بدون کسورات حتما کمتر از یک و نیم میلیون می باشد

   موفق باشد.

 25. ماکانمی‌گه:

  سلام دوستان
  من از آزمونی های سال ۹۰ استانداری بودم که سال ۹۲ سرکار رفتم
  و بعد از کلی پیگیری و تلاش ۵ ماه هم بدون حقوق سرکار رفتم تا بالاخره درست شد.
  صبور باشید و پیگیر و پیگیر و پیگیر
  موفق باشید

 26. احمدمی‌گه:

  سلام نازنین صبورای همراه!
  سالگرد سومین سال از افزایش توانمندی صبور بودنمان مبارک باد…

 27. حامیمی‌گه:

  سلام امروز نوبخت در اخبار ۱۴گفت ک استخدامی ها تعامين اعتبار شد

  • رضامی‌گه:

   سلام دوست عزیز. بنظرتون چقد دیگه باید منتظر باشیم برای شروع بکار؟؟؟ برای استان کردستان از هفته بعد شروع بکار میشن ولی همدان هنوز تکلیفش مشخص نیست!!!

 28. حامیمی‌گه:

  امروز دوباره با اداره ک میخوام جذب شم تماس گرفتم….گفتند اعتبار فعلا برای هیچ اداره حتی استانداری هم نیومده …. اونايي هم ک رفتن سر کار هیچ پولی دریافت نمیکنن …..دارن پیگیری میکنن تا اعتبار بیاد واسه استان …

  • mehdiمی‌گه:

   سلام دوستان همدانی.الان مشکل ما فقط یه نامه اس که از تهران باید برای تامین اعتبار بیاد.طبق پیگیریها گفتن که تا آخر هفته میاد.لطفا شما هم با دفتر آقای افروخته مدیر کل دفتر برنامه ریزی و بودجه تماس بگیرید که پیگیر کارمون باشن تا اول تیر انشا الله بریم سرکار.اینم شمارش بگید وصل کنن دفتر آقای افروخته.۳۸۳۸۶۵۰۱

 29. بهارمی‌گه:

  سلام
  اگر امسال استخدام بشیم
  کسی میدونه ماکزیمم حقوق کل چقدر میشه
  به دومیلیون میرسه یا کمتر؟ (حقوق کل نه پایه)

 30. میثممی‌گه:

  بعد از سه سال انتظار و مصاحبه تخصصی و گزینش و … به من گفتن که مدرک ارشدت رو چندماه بعد از آزمون گرفتی و آب پاکی رو ریختن رو دستم.آخه این انصافه خب از اولش امر می کردین تا اینهمه دلخوش نشیم.من که تمام زندگی و امیدم به این استخدامی بود ولی حالا براشون متاسفم.بهتره برن با بند پ یکی رو مثل خودشون بیارن که حتی کار ساده با کامپیوتر هم بلد نیست.

 31. حامیمی‌گه:

  سلام امروز استانداری زنگ زدم مثل اینکه فعلا اعتبار نیومده …من کد استخداميم هم اومده ولی منتظرن تا اعتبار بیاد …اونايي هم ک سر کار دعوت شده اند هم حقوق نیست ک بدن بهشون

 32. تویسرکانی 2می‌گه:

  من گزینشم انجام شده، ولی هنوز خبری برای شروع بکار نشده. اگه کسی خبر جدیدی داره بهم بگه ممنون میشم. بالاخره کی میریم سرکار؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 33. اکبرمی‌گه:

  این صفحه رانمیخونن برادر

 34. هانیهمی‌گه:

  سلام
  من فروردین رفتم گزینش هنوز زنگ نزدن وهيچ خبری نیست
  شما چطور؟

 35. بنده خدامی‌گه:

  با سلام
  آیا کسی هست تو سازمان زندانها گزینشش تمام شده باشه؟
  هنوز برا ما جواب نداده اند و منتظریم . الان چهار ماه از ارائه مدارکمان به گزینش گذشته

 36. بنده خدامی‌گه:

  با سلام ؛
  آیا کسی هست تو سازمان زندانها کار گزینشش تمام شده باشه ؟

 37. حسینمی‌گه:

  سلام دوستان نگران نباشید ان شاالله همه چی درست میشه دیروزود داره ولی سوخت وسوز نداره جواب گزینش بستگی به وزارتخانه ها دارد.باید صبر کنیم به یاری خدا ردیف میشه

 38. حامیمی‌گه:

  البته شش نفر مثل من بودند

 39. حامیمی‌گه:

  سلام همه اونایی که قبل عید گزینش انجام داده بدن رفتن سر کار ..منم کلیه کارا رو قبل عید رفتم ولی مشکلی در سیستم بود که گفتن یک ماه صبر کن کسی هست مثل من باشه

 40. تویسرکانیمی‌گه:

  گزینش زیاد سخت نیس راجبه احکام و مسایل روز سوال میپرسن.نماز… مسایل سیاسی مثل مذاکرات

 41. سلیمانیمی‌گه:

  دوستان برید سازمان برنامه و بودجه خیابان شکریه آقای سلطانی !!!!ازش بپرسید به من گفت برید دیوان عدالت اداری شکایت کنید.

 42. سلیمانیمی‌گه:

  از مجموع ۳۹۱ نفر استخدامی فقط برای ۱۶۷ نفر بودجه گرفتن پیگیر باشید از سازمان برنامه و بودجه خانم کاظم .
  من تماس گرفتم گفت فقط اداراتی که قبل از عید گزینش کامل انجام شده بودجه گرفتن باقی کنسل شده.

 43. سلیمانیمی‌گه:

  سلام دوستانی که گزینش نرفتن استخدامشون داره کنسل میشه . اداراتی مثل فنی و حرفه ای و گمرک و….که بودجه کشوری دارند استخدام کنسل شده برید استانداری و پیگیری کنید دارن می پیچوننمون.

 44. یه بنده خدامی‌گه:

  سلام دوستان همدانی
  من ذخیره اول یکی از ادارات کردستان هستم
  رشته ما چهار نفر میخاد و من ذخیره اول هستم
  انگار کارای استان شما دو سه ماهی از کردستان جلوتره
  خاستم ببینم از استان شما کسی از ذخیره ها رفت سرکار؟ یا کلا دیگه قیدشو بزنیم؟

 45. تویسرکانیمی‌گه:

  سلام ما از اول اردیبهشت مشغول بکار شدیم.الانم ادارم

 46. از مهندس بی کار به تویسرکانیمی‌گه:

  سلام تویسرکانی
  بسلامتی مشغول به کار شدی ؟!
  کسانی که گزینش و تحقیقات محلیشون هنوز تموم نشده بگن.
  من که گزینش و تحقیقات اومدن اما هنوز خبری از سر کار رفتن نیست.
  مدیر زود تایید کن مرسی

 47. علیمی‌گه:

  سلام کسی میدونه بعد از گزینش چندروز طول میکشه تاحکممونو بزنن,چه مراحلی بعد از گزینش مونده ,

  • فرزادمی‌گه:

   دقیقا منم همین سوال دارم. شما کدوم اداره هستی؟ جواب گزینش خودمون هم میتونم بفهمیم چی شده یا محرمانه هست؟

 48. تویسرکانیمی‌گه:

  سلام خدمت همه دوستان.ما قراره از اول اردیبهشت بریم سرکار.اداره راه و شهرسازی.با ارزوی موفقیت برای همه دوستان

 49. راستینمی‌گه:

  دوستان سلام .اونایی که اصل فیش واریزی رو گم کردن چیکار کنن بابا بعد سه سال گم شده خب راه حلی داره دوستان لطفا کسی میدونه خبر بده ممنونم خیلی نگرانم میترسم دردسرم بشه

 50. حامیمی‌گه:

  سلام به صورت پیمانی است

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بانکی