استخدام استانداری همدان ۹۴ +استخدام : اسامی پذیرفته شدگان ۱.۵ برابر ظرفیت

استخدام استانداری همدان 94 +استخدام : اسامي پذيرفته شدگان 1.5 برابر ظرفيتReviewed by MODIR on Mar 24Rating:

خبر ۸ دی ۹۳ استخدام : اسامی پذیرفته شدگان ۱.۵ برابر ظرفیت

اسامی پذیرفته شدگان ۱.۵ برابر ظرفیت (اصلی و ذخیره) آزمون استخدامی مورخ ۲۶/۳/۹۱

به آگاهی پذیرفته شدگان اصلی آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۱/۳/۲۶ استانداری همدان می رساند به منظور ادامه سایر مراحل استخدامی با همراه داشتن مدارک شناسایی تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۱۰/۲۰ به دستگاه اجرایی مربوطه مراجعه نمایند. بدیهی است عدم مراجعه در تاریخ اعلام شده به منزله انصراف قطعی تلقی شده و نفرات ذخیره جایگزین خواهند شد. لازم بذکر است شروع بکار پذیرفته شدگان نهایی پس از تایید گزینش، تامین اعتبار و طی مراحل استخدامی در سال ۱۳۹۴ می باشد. مقتضی است درخصوص نتیجه آزمون و یا هرگونه سئوال احتمالی، موضوع از طریق دستگاههای اجرایی ذی ربط پیگیری گردد.

لینک اعلام نتایج

 

خبر ۲۶ بهمن ۹۲ – اطلاعیه جدید استانداری همدان

با عنایت به اتمام مصاحبه معرفی شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان همدان مورخ ۱۳۹۱/۳/۲۶ ، به اطلاع داوطلبان واجد شرایطی که پس از کسب حد نصاب نمره آزمون عمومی و در مصاحبه علمی شرکت نموده اند می رساند ، نتایج نهایی پس از تایید توسط معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و تامین اعتبار در سال آتی اعلام خواهد شد

 

خبر ۵ شهریور ۹۲ – مدیر کل اداری و مالی استانداری با اعلام خبر مذکور اعلام داشت به دنبال برگزاری آزمون استخدامی استانداری همدان در ۲۶ خرداد ماه سال ۹۱ و براساس سهمیه های برنامه پنجم توسعه، اسامی سه برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون مذکور توسط دفتر منابع انسانی و از طریق سایت اطلاع رسانی استانداری منتشر شد که مصاحبه تخصصی آن نیز با حضور برخی از مدیران و کارشناسان مجرب به مدت سه روز از تاریخ ۲۷ لغایت ۲۹ مردادماه برگزار گردید.

خبر ۱۲ اردیبهشت ۹۲ – اعلام اسامی پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت تعدادی از رشته های شغلی آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان همدان مورخ ۲۶/۳/۱۳۹۱ – لینک خبر

خبر ۵ اسفند – اعلام نتایج آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان همدان (مورخ ۲۶/۳/۱۳۹۱)

خبر ۵ اسفند – نتایج آزمون استخدام سال ۱۳۹۱ استان همدان – سه برابر ظرفیت اعلام شد

دریافت فایل توضیحات  —–   دریافت فایل نتایج

لینک دوم :  اینجا کلیک فرمایید

خبر ۳ اسفند – معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار همدان از اعلام اسامی پذیرفتهشدگان آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی همدان در پنجم اسفندماه خبر داد.

کریم مطهری‌مؤید با اشاره به تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی شاغل در دستگاه‌های اجرایی که در آزمون استخدامی سال گذشته شرکت کردند، اظهار کرد: ۶۰۰ نفر از شرکت‌کنندگان در این آزمون برای مصاحبه به دستگاه‌های اجرایی معرفی شدند.

وی ادامه داد: ۳۰۰ نفر از این افراد پس از مصاحبه تأیید و پس از انجام گزینش ۲۰۰ نفر از این تعداد در دستگاه‌های اجرایی مشغول به فعالیت می‌شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار همدان ادامه داد: در ۲۶ خرداد ماه سال گذشته ۷ هزار و ۲۷۲ نفر در آزمون عمومی شرکت کردند که برای ۳۹۱ نفر از این تعداد مجوز استخدام دریافت شده است.

وی اضافه کرد: علاوه بر شرکت‌کنندگان در این آزمون، ۲۰۵ سهمیه هم از فرزندان شهدا، آزادگان، همسران شهدا و فرزندان جانبازان بالای ۲۵ درصد با اولویت از درصد بالا به پایین استخدام خواهند شد.

مطهری خاطرنشان کرد: این افراد نیز در ۲۰ دستگاه اجرایی و ۱۰۸ رشته شغلی باهم در آزمون رقابت کردند که در حال حاضر سه برابر سهمیه استخدامی اعلام شده و ما این سه برابر ظرفیت را به دستگاه‌ها اعلام می‌کنیم.

به گفته وی، دستگاه‌های مربوطه پس از مصاحبه از متقاضیان، ۱.۵ برابر ظرفیت پذیرفته شده را گزینش می‌کند به طوری که ۳۹۱ نفر در گزینش تأیید شده و به دستگاه‌ها معرفی می‌شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار همدان با بیان اینکه ۴۹ پست نتوانسته حدنصاب نمره را کسب کند، اضافه کرد: پنجم اسفندماه تمام افرادی که در آزمون ۲۶ خرداد سال قبل شرکت کردند، می‌توانند اسامی و نمره خود را در سایت کارمند ایران  مشاهده کنند.

مطهری اضافه کرد: اسامی کسانی که سه برابر ظرفیت در آزمون استخدامی قبول شدند نیز در سایت استانداری همدان ثبت شده است.

وی تصریح کرد: مجوز استخدام ۳۶۰ نفر در هفت دستگاه اجرایی شامل امور آب، شرکت توزیع برق باختر، گاز عسلویه، جهاد کشاورزی، کتابخانه عمومی، امور مالیاتی و بانک توسعه و تعاون دریافت شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار همدان بیان داشت: طبق بند «و» ماده ۴۴ قانون برنامه پنجم توسعه کشور ایثارگرانی که به صورت قراردادی در دستگاه‌های اجرایی مشغول فعالیت هستند باید تبدیل وضعیت شوند.

مطهری‌مؤید افزود: بر این اساس ۸۲ ایثارگر فعال در بدنه دستگاه‌های اجرایی استان شناسایی شدند که این تعداد ایثارگر تبدیل وضعیت می‌شوند.

وی در خصوص «طرح مهرآفرین» اظهار داشت: معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی ریاست جمهوری، از سال ۸۹ اقدام به تهیه لیست پست‌های بلاتصدی و شمار کارمندان شاغل در دستگاه بر حسب جنسیت، میزان تحصیلات و سابقه فعالیت در استان‌ها کرده است.

وی بیان کرد: پست‌های بلاتصدی همدان نسبت به سایر استان‌ها کم بوده ولی با این وجود سهمیه استخدام ۷۰۰ نیرو به استان داده شد که طبق رایزنی‌های صورت گرفته این رقم به یک هزار و ۲۳۶ نفر افزایش یافت.

وی در پایان با بیان اینکه نمایندگان استان همدان در مجلس مجوز استخدام ۶۰۰ نیرو علاوه بر رقم تأیید شده را دریافت کردند، افزود: این ۶۰۰ نفر تنها در صورت وجود پست خالی و تأمین ردیف اعتباری در دستگاه‌ها جذب می‌شوند.

خبر ۳ اسفند – معاون منابع انسانی استانداری همدان با تکذیب گمانه زنی های رسانه ها در خصوص استخدامی های دولت در استان همدان گفت: در سال آینده هزار و ۳۸ نفر در دستگاه های اجرایی استان همدان استخدام خواهند شد.
به گزارش خبرنگار مهر، کریم مطهری پیش از ظهر چهارشنبه در جمع خبرنگاران با تاکید بر اینکه در همدان پستهای بلاتصدی کمی وجود دارد، عنوان کرد: ۶۰۰ مجوز علاوه بر ظرفیت داده شده به استان همدان، از سوی نمایندگان دریافت شده که با مشکل اعتبار و نیاز به وجود پست مواجه است.
وی ادامه داد: اطلاعاتی که برخی رسانه ها در مدت اخیر از میزان استخدامی ها عنوان می کردند درست نیست و هنوز تمام استانها نسبت به این کار اقدام نکرده اند.
وی با اشاره به اینکه در سال ۹۰ موضوع تغییر وضعیت افرادی که باید از قراردادی به پیمانی تبدیل می شدند در دستور کار قرار گرفت، اظهار داشت: افرادی که شامل این موضوع می شوند باید تعهد ۱۰ ساله به دستگاه مربوطه بدهند که در مرکز استان خدمت نکرده و اگر غیر از مرکز استان نیز ساکن هستند باید به مناطق کمتر توسعه یافته منتقل شوند.
وی با بیان اینکه پس از برگزاری آزمون و دیگر مراحل اداری ۲۰۰ نفر تبدیل وضعیت شده اند، گفت: سه برابر ظرفیت، اسامی به دستگاه های اجرایی مد نظر اعلام شده است.
وی در ادامه با اشاره برگزاری آزمون استخدامی دولت در اردیبهشت ماه سال جاری از شرکت هزار و ۲۷۲ نفر در این آزمون برای رقابت کسب ۳۹۱ پست خبر داد وبیان کرد: ۲۰۷ سهیمه نیز علاوه بر این تعداد به خانواده شهدا و فرزندانی که پدرشان داری جانبازی بیش از ۲۵ درصدی هستند، تعلق گرفت.
مطهری با تاکید براینکه این تعداد در ۱۰۸ رشته شغلی برای استخدام در ۲۰ دستگاه اجرایی رقابت کردند، عنوان کرد: از پنجم اسفند ماه شرکت کنندگان می توانند با مراجعه به سایت “کارمند ایران” نمره کسب شده خود را ببیند.
وی ادامه داد: همچنین برای کسب قبولی در آزمون و قرار گرفتن در سه برابر ظرفیت قبول شدگانی که به دستگاه معرفی می شوند می توانند به سایت های استانداری همدان و پیشخوان دولت مراجعه نمایند.
وی گفت: در ۴۹ پست نیز که شامل ۱۹ رشته است شرکت کنندگان نتوانسته اند حد نصاب لازم آزمون را کسب کنند که با اعلام این موضوع به تهران، به زودی تصمیمات لازم نیز اعلام خواهد شد.
معاون منابع انسانی استانداری همدان با اعلام این خبر که هفت دستگاه اجرایی در کشور مجوز استخدام ۳۶۰ نفر را کسب کرده اند، گفت: این افراد در سازمان های امور مالیاتی، بانک توسعه تعاون، جهاد کشاورزی، کتابخانه ها، برق باختر و گاز عسلویه استخدام می شوند.
وی اظهار داشت: از این میزان ۱۷۲ نفر از مجوز های استخدامی به امور مالیاتی و ۷۰ نفر به جهاد کشاورزی اختصاص یافته است.
وی با اشاره به اینکه از سال ۸۹ در کشور بررسی سوابق کارمندان و میزان پست های خالی در کشور از سوی معاونت توسعه انسانی ریاست جمهوری بررسی شده است، عنوان کرد: استان همدان از استانهایی بود که تعداد پست های بلا تصدی کمتری داشت و در مرحله اول به استان همدان ۷۰۰ پست و در مرحله دوم و با رایزی ها یک هزار پست اختصاص یافت و با دریافت مجوز های خاص در نهایت ۱۲۳۶ مجوز پست به استان همدان تعلق گرفت.
وی در خصوص ۶۰۰ مجوزی نیز که نمایندگان استان همدان گرفته اند، اذعان کرد: اگر نمایندگان بتوانند مشکلات مطرح شده آن را حل کنند مجوزهای تصدی در استان همدان به ۱۸۳۶ خواهد رسید.
مطهری با اشاره به تلاش برای حل مشکلات طرح مهر آفرین، گفت: علت تاخیر در اعلام قبول شدگان حل این موضوع در مجلس و تغییر مدیریت معاونت برنامه ریزی ریاست جمهوری بود.
وی با اشاره به اینکه برگه های شرکت کنندگان چهار بار تصحیح شده وایرادی در آن وجود ندارد، بیان کرد: برای جلوگیری از تضییع نشدن حق شرکت کنندگان بار دیگر سوابق کارمندان بررسی می شود.

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

استخدام استانداری همدان

استانداری همدان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاههای اجرایی استان طبق مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد در دستگاه های اجرایی و از محل سهمیه استخدامی شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/د م مورخ ۲۱/۱۲/۱۳۹۰ معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی  رئیس جمهور  تعداد ۳۹۱  نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی ، تخصصی، مصاحبه و گزینش بصورت پیمانی به شرح ذیل استخدام می نماید .

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

اگهی

فرم

دیدگاه ها (۱,۷۱۵)

  1. مریم می‌گه:

    سلام دوستان همگی به سلامتی رفتید سر کارماهم یک هفته دیگه شروع بکارمیکنیم مبارکتون باشه

  2. ثبت و اسناد می‌گه:

    بچه های ثبت و اسناد چه کار کردید رفتید سر کار ؟؟؟

  3. ثبت و اسناد می‌گه:

    بچه های ثبت و اسناد چه کار کرید رفتید سر کار ؟؟؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *