استخدام استانداری مازندران 94+ استخدام : نهایی شدن وضعیت آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی مازندران

استخدام استانداری مازندران 94+ استخدام : نهایی شدن وضعیت آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی مازندرانReviewed by Admin on Mar 24Rating:

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

 

خبر 25 اسفند 93 استخدام:  نهایی شدن وضعیت آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی مازندران

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری مازندران حسن خیریانپور روز یکشنبه با اشاره به آغاز به کار ۶۰۰ نفر از پذیرفته شدگان ازمون استخدامی سال ۱۳۹۱ تا پایان هفته جاری افزود: بر اساس مجوز شماره ۴۵۵۰/۱۱۰/دم مورخ ۲۱/۱۱/۹۳ صادره از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور در سال ۱۳۹۰ تعداد دو هزار و ۵۰۰ سهمیه استخدامی به دستگاه های اجرایی استان مازندران اختصاص یافت که استانداری مازندران نسبت به توزیع سهیمه بین ۲۲ دستگاه اجرایی استان اقدام و آزمون استخدامی به تعداد ۶۴۴ سهمیه استخدامی برگزار گردید.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران برخی از مشکلات اداری فرا استانی را دلیل تاخیر در جذب پذیرفته شدگان اعلام کرد و افزود: با پیگیری های متعدد استانداری تعداد ۶۰۰ سهمیه مربوط به پذیرفته شدگان نهایی آزمون فوق الذکر در بین دستگاه های اجرایی مورد نظر توزیع گردید تا از طریق سامانه کارمند ایران نسبت به ثبت اطلاعات پذیرفته شدگان و دریافت شماره مستخدم و شروع به کار افراد تا پایان سال جاری اقدام نمایند.
حسن خیریانپور با بیان اینکه از مجموع ۷۶۳ سهیمه ایثارگران اختصاص یافته به استان مازندران تا کنون فرآیند استخدام ۳۶۹ نفر شامل دریافت شماره مستخدم و گزینش آنها به اتمام رسیده است گفت : تعداد ۳۹۵ سهمیه از سوی استانداری در حال پیگیری از مراجع ذیصلاح می باشد که انتظار است تا پایان هفته جاری سهمیه های مذکور دریافت شود

خبر 14 اسفند 93 استخدام: مشکلی برای استخدام پذیرفته‌شدگان آزمون سال 91 در مازندران وجود ندارد

حسن خیریان‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ساری درباره آخرین وضعیت پذیرفته‌شدگان در آزمون استخدامی در دستگاه‌‌های دولتی استان، اظهار کرد: افرادی که آزمون استخدامی سال 91 پذیرفته شدند ولی هنوز شروع به کار نکردند طی چندین مرحله پیگیری به عمل آمد، آخرین مرحله پیگیری هفته قبل بود که جلسه‌ای در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور برگزار شد و این موضوع به نتیجه رسید.

وی با بیان اینکه سهمیه مازندران در آزمون استخدامی در دستگاه‌های دولتی برای 600 نفر بوده‌ است، بیان‌ داشت: کسانی که در آزمون پذیرفته شدند صورت جلسه شد و تمامی کارها در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی انجام شد که این تعداد باید در 22 دستگاه اجرایی استان به‌کارگیری شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران تصریح کرد: دغدغه افرادی که در آزمون سال 91 پذیرفته شدند ولی هنوز شروع به کار انجام نشدند، با نگاه مثبت دولت و پیگیری‌های انجام شده از طریق استانداری جلسه‌ای برگزار شد و الان مراحل کاری و سهمیه دستگاه‌ها مشخص شد و مشکل خاصی در این راستا نیست.

خیریان‌پور با اشاره به اینکه از میان 22 دستگاه، 19 دستگاه اجرایی استان نسبت به گزینش و مراحل اداری اقدام کردند، گفت: تنها دستگاه‌های ثبت احوال، بازرسی و جمع‌آوری اموال تملیکی این کار را انجام ندادند.

وی اظهار کرد: در نشست با مدیرکل ثبت‌احوال مازندران و تماس تلفنی با مدیرکل منابع انسانی ثبت‌احوال کشور قرار شد طی روزهای آینده این اداره‌کل نسبت به گزینش اقدام کند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار مازندران افزود: بازرسی استان که مربوط به قوه‌قضاییه است و مسائل خاص خود را دارد و جمع‌آوری اموال تملیکی دو یا سه نفر هستند که بحث‌هایی است که به دنبال این هستیم که انجام شود.

خیریان‌پور در پایان گفت: شروع به‌کار پذیرفته‌شدگان آزمون سال 91 قبل از عید 94 در دستگاه‌ها انجام می‌شود که هماهنگی‌های لازم در این راستا در حال انجام است.

 

 خبر 3 آذر 93 استخدام : پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان از ابتدای سال آینده مشغول به کار خواهند شد.

جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان با حضور استاندار، معاونین استانداری، فرمانداران و مدیران دستگاه های اجرایی استان به منظور بحث و تبادل نظر پیرامون تدوین بودجه سال آینده استان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار استاندار مازندران در این جلسه با اشاره به اینکه اطلاعات کلیه طرح ها و پروژه های مهم شهرستان ها در اختیار نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است، گفت: باید از ظرفیت نمایندگان برای اختصاص بودجه لازم به طرح ها استفاده شود.
وی ارتباط با نمایندگان را بسیار مفید دانست و افزود: به زودی جلسه دیگری با نمایندگان استان در تهران خواهیم داشت و رایزنی های لازم برای تدوین بودجه ای کاربردی و عملیاتی صورت خواهد گرفت.
فلاح ادامه داد: تا زمانی که لایحه بودجه توسط دولت بسته نشده می توان با چانه زنی، در بعضی سقف ها تغییر ایجاد کرد و بودجه بیشتری دریافت نمود.
نماینده عالی دولت در استان از مدیران دستگاه های اجرایی خواست تا همه توان خود را در این مدت برای رایزنی با وزارتخانه ها در راستای جذب اعتبارات لازم انجام دهند.
ربیع فلاح با اشاره به تدوین برنامه ششم توسعه استان اذعان نمود: جایگاه بخش خصوصی، نخبگان و دانشگاهیان باید در این برنامه لحاظ شود.
وی با بیان اینکه با بودجه دولتی نمیتوان کشور را اداره کرد، تصریح نمود: باید از ظرفیت مردمی بدون اتکا به نفت برای توسعه و آبادانی کشور استفاده کرد.
استاندار مازندران ضمن تقدیر از معاونت برنامه ریزی استانداری به جهت اجرای مطلوب سرشماری کشاورزی، خاطرنشان کرد: مازندران از جمله چند استان برتر کشور بود که کار سرشماری را در موعد مقرر به پایان رساند.

وی در بخش دیگری از سخنانش اعلام کرد: ۱۵۰۶ نفر از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی استان از ابتدای سال آینده مشغول به کار خواهند شد.

خبر 21 مهر 93 استختام : مجوز استخدام 307 نفر از فرزندان شهید و جانبازان بالای پنجاه درصد استان صادر شد

به گزارش روابط عمومي معاونت برنامه ريزي و اشتغال استانداري مازندران، ايرج ولي پور مديركل برنامه ريزي و بودجه اين معاونت در خصوص اهميت نیروی انسانی گفت: در اين برهه از زمان بزرگترين مزيت رقابتي كشورها و سازمانها داشتن نيروي انساني توانمند بوده و نيروي انساني بيشترين سهم ثروت جهاني را به خود اختصاص داده است.

وي افزود: در ايران به عنوان يك كشور در حال رشد، 34 درصدثروت را عامل انساني ، 37 درصد منابع فيزيكي و 29 درصد را منابع طبيعي تشكيل مي دهد كه از اين حيث بين توسعه نيروي انساني و توسعه كشورها ارتباطي مستقيم مشهود است.

ولي پور در ادامه نسبت به کلیه دستگاههای اجرایی مشمول نظام بودجه هزینه ای گفت: جذب و استخدام نیروی انسانی كه به عنوان مهمترين سرمايه هاي كشور در ابعاد مختلف بخصوص توليد و خدمات محسوب مي شوند؛ در سالهای گذشته بدون در نظر گرفتن تأمین اعتبار در دستگاههای اجرایی بلا تکلیف مانده بود كه در سالجاری در دستور کار جدی قرار گرفته است .

وي افزود: در این راستا با پیگیری هایی انجام شده، مجوز جذب و استخدام 307 نظر از فرزندان شهید و جانبازان بالای پنجاه درصد استان صادر و شرایط تبدیل وضعیت استخدام پیمانی حدود 90 نفر از نیروهای قرار دادی استان نیز فراهم و مراتب طی نامه به دستگاههای اجرایی استان ابلاغ  و لازم الاجرا گردیده است.

مديركل برنامه ريزي و بودجه معاونت برنامه ريزي و اشتغال استانداري مازندران خاطر نشان كرد: پیگیری برای تأمین اعتبار سایر افراد مشمول استخدام نیز در حال انجام بوده و انتظار می رود تا پایان سال جاری مشکلات جذب و استخدام سایر افراد مشمول نیز به نوعی مرتفع گردد

لینک خبر

خبر 9 شهریور 93 استختام : پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری مازندران امسال به‌کارگیری می‌شوند

معاون توسعه و منابع انسانی استانداری مازندران
پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری مازندران امسال به‌کارگیری می‌شوند

معاون توسعه و منابع انسانی استانداری مازندران گفت: افراد پذیرفته شده در استخدام استانداری مازندران امسال به‌کارگیری می‌شوند.
خبرگزاری فارس: پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری مازندران امسال به‌کارگیری می‌شوند

حسن خیریان‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ساری درباره تعیین تکلیف نیروهای استخدامی استانداری مازندران اظهار داشت: در حال پیگیری برای به‌کارگیری این افراد در بدنه استانداری هستیم.

وی گفت: برای تعدادی از خانواده شهدا و ایثارگران امکان شروع فعالیت آغاز شده و برای بقیه افراد نیز از طریق شورای برنامه‌ریزی در حال تامین اعتبار هستیم.

معاون توسعه منابع انسانی استانداری مازندران درباره زمان‎بندی برای به‌کارگیری این افراد گفت: بر اساس توان اعتباری موجود سایر افراد باید به کارگیری شوند.

این مسئول درباره نخستین نفراتی که مشغول به کار می‌شوند، افزود: برخی از این افراد دعوت به کار شدند و در حال فعالیت هستند و برای جذب بقیه افراد نیاز به تامین اعتبار داریم.

خیریان‌پور در پاسخ به این سئوال که آیا احتمال دارد که به‌کارگیری برخی از افراد به سال بعد موکول شود، تصریح کرد: همه افراد پذیرفته شده استخدامی امسال در استانداری به‌کارگیری می‌شوند.

خبر 6 اسفند 92 – یک آزمون و هزار دردسر/بلاتکلیفی پذیرفته‌شدگان دستگاه‌های اجرایی مازندران

از سال 91 برای جذب نیروهای جدید دستگاه‌های اجرایی استان مازندران همزمان با سراسر کشور آزمون‌هایی برگزار شد.

اما این آزمون بی‌دردسر و بی‌استرس هم نبود، ابتدا قرار بود آزمون در تیرماه 91 برگزار شود اما دو روز مانده به آزمون لغو شد و اعلام کردند که تاریخ را بهمن ماه اعلام می‌کنیم.

در این تاریخ آزمون به 11 اسفند موکول شد و این در حالی بود که مهلت ثبت‌نام مجدد به شرکت‌کنندگان داده شد و به این ترتیب تعداد شرکت‌کنندگان در کل استان مازندران قریب به 30 هزار نفر شد.

از سوی دیگر از هر یک از شرکت‌کنندگان نیز مبلغ 20 هزار تومان برای حضور در آزمون دریافت شد و کارکنان قراردادی و شرکتی دستگاه‌های اجرایی نیز می‌توانستند برای تبدیل وضعیت در این آزمون شرکت کنند.

در اردیبهشت ماه سال 92 اسامی سه برابر ظرفیت این آزمون اعلام شد و برای مصاحبه علمی، پذیرفته‌شدگان فراخوانده شدند و افراد مورد نظر تا شهریور و مهر 92 مراحل نهایی گزینش را سپری کردند.

گفته می‌شود مراحل نهایی گزینش این افراد تا مهرماه به اتمام رسیده اما پس از آن این افراد در تماس با سازمان‌هایی که در آن پذیرفته شده‌اند با جواب‌های جالبی مواجه می‌شود.

امروز قریب به شش ماه از پذیرفته شدن در گزینش 644 مازندرانی می‌گذرد و پس از تقریبا دو سال از زمان اعلام برگزاری آزمون هنوز این افراد بلاتکلیف هستند.

تعدادی از این مصاحبه‌شوندگان از بلاتکلیفی در این آزمون به ستوه آمدند.

رضا ساداتی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس می‌گوید: جوانی هستم 28 ساله در آزمون یکی از دستگاه‌های اجرایی شرکت کردم و بدون هیچگونه رابطه‌ای و با توکل به خدا مراحل مختلف آزمون علمی، مصاحبه و گزینش را با موفقیت طی کردم و به عنوان فرد برتر انتخاب شدم اما با گذشت بیش از 9 ماه هنوز به کار دعوت نشدم، قصد ازدواج دارم اما بلاتکلیفم، از دستگاه مربوطه جویای ماجرا شدم، اذعان می‌کنند که برای شروع به کار شما بودجه نداریم.

مرتضی رحمانی نیز می‌افزاید: بنده هم یکی از قبول شده‌ها هستم که همه مراحل گزینشی را طی کردم، هر دفعه مراجعه می‌کنیم به سازمان مربوطه می‌گویند باید استانداری جواب نامه‌ها را بدهد، آیا واقعا جواب نامه 7 ـ 8 ماه طول می‌کشد؟! متاهل و دارای فرزند هستم واقعا این شرایط کلافه‌کننده است، اگر مصوبه سال 90 هستیم پس حتما بودجه آن را پیش‌بینی کردند پس چرا امروز و فردا می‌کنند؟!

به گزارش فارس؛ در کنار این بلاتکلیفی‌ها، زمزمه اینکه ممکن است افرادی دیگری به جای افراد پذیرفته شده وارد دستگاه‌های اجرایی شوند نیز بر این نگرانی‌ها دامن زده است و نیز برخی پذیرفته شدگان به دلیل اینکه دستگاه اجرایی پذیرش‌شان را اعلام کرده، از کار سابق خود استعفا داده و ماه‌ها است که در انتظار این جذب هستند.

حسن خیریانپور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به اینکه این آزمون در دولت گذشته برگزار شده است، اظهار داشت: ماجرای این آزمون از این قرار است که سهمیه 2 هزار و 500 نفری برای مازندران در استخدام دستگاه‌های اجرایی در نظر گرفتند که تعداد 47 نفر از این افراد مربوط به ماده 48 الحاقیه ایثارگران بودند که به صورت کامل جذب شدند.

وی افزود: 727 نفر نیز مربوط به خانواده شهدا می‌شدند که از این تعداد بالغ بر 90 درصد جذب شدند و باقی مانده نیز در مرحله گزینش هستند.

معاون استاندار مازندران با اشاره به اینکه 644 نفر از این افراد آزمون برگزار کردند که این آزمون مطابق مجوز معاونت توسعه و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری بود، گفت: این افراد آزمون‌های تخصصی و عمومی را برگزار و در مراحل مصاحبه و گزینش نیز شرکت کردند.

وی با تاکید بر اینکه با انجام این مراحل کار مربوط به حوزه توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی به پایان رسیده است، یادآور شد: اینکه بعد از این مرحله جذب صورت نگرفت و یک وقفه ایجاد شد مربوط به حوزه معاونت برنامه‌ریزی ریاست جمهوری است.

خیریان‌پور ادامه داد: تمام جذب دستگاه‌های اجرایی باید با مجوز این معاونت باشد و تامین اعتبار برای پرداخت حقوق این افراد و نیروها از سوی این معاونت اعلام شود.

وی با اشاره به اینکه در همان زمان آزمون در سال‌های گذشته نیز اختلافی در سطح کشوری میان معاونت منابع انسانی و برنامه‌ریزی ریاست جمهوری وجود داشت که مصادف با زمان انتخابات شد، افزود: پس از انتخابات نیز هنوز دستور جدیدی در این زمینه به این مجموعه ابلاغ نشده است و به نظر می‌رسد هنوز بر سر تامین اعتبار حقوق و دستمزد این افراد مساله وجود دارد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران با تاکید بر اینکه باید ریاست جمهور با تامین اعتبار جذب و دعوت به کار این نیروها را اعلام کند، گفت: به عبارت دیگر در دولت گذشته منابع مالی جذب این نیروها پیش‌بینی نشده بود.

وی با اعلام اینکه تاکنون دو نامه از سوی این معاونت به مسئولان کشوری ارسال شده است، تصریح کرد: نامه‌ای نیز به امضای استاندار به مسئولان ارسال شد که در این زمینه تعیین تکلیف صورت گیرد.

به گزارش فارس؛ به نظر می‌رسد عدم تامین اعتبار برای جذب این نیروها که با هزاران امید و آرزو در آزمون‌ها و مراحل مختلف استخدامی پذیرفته شده‌اند مهم‌ترین مشکل در این زمینه باشد.

معاونت برنامه‌ریزی و منابع انسانی ریاست جمهوری بهتر هر چه سریع‌تر تکلیف این تعداد پذیرفته شده آزمون‌های استخدامی را مشخص کنند تا بیش از این هزینه روحی و مادی به این افراد تحمیل نشود.

خبر 2 اسفند 92 – برگزاری جلسه توجیهی نیروهای جدید الورود به سازمان جهاد کشاورزی مازندران
به گزارش روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران، جلسه توجیهی ۲۷ نفر از نیروهای جدید الورود به سازمان جهاد کشاورزی مازندران از سهمیه فرزندان شاهد با حضور رییس سازمان جهاد کشاورزی، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و … در محل سالن جلسات این سازمان برگزار شد.

رضا عظیمی رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با بیان رتبه برتر مازندران در ۱۴ محصول کشاورزی در سطح کشور، کسب این افتخار بزرگ را در گرو تلاش و همت وافر یکایک کشاورزان و بهره برداران مازنی عنوان داشت و افزود: خدمت و تلاش در بخش کشاورزی یک افتخار است که در قرآن و روایات هم به آن سفارش شده است.

عظیمی گفت: سازمان جهاد کشاورزی مازندران یکی از دستگاه هایی است که متنوع ترین فعالیت ها را در بالاترین رده ها به انجام می رساند و فعالیت در بخش کشاورزی بسیار تخصصی است چرا که تنوع محصولات در این استان زیاد است.

رییس سازمان جهاد کشاورزی مازندران یکی از چالش های مهم بخش کشاورزی استان را نگاه سنتی به این بخش برشمرد و گفت: وظیفه یکایک ما، تغییر این نگاه به سمت کشاورزی صنعتی و اقتصادی است.

رییس سازمان جهادکشاورزی مازندران در بخشی از سخنانش به برگزاری یادواره شهدا، همایش وارثان نور و تجلیل از فرزندان شاهد شاغل در سازمان جهاد کشاورزی مازندران، تشکیل شورای مشورتی ایثارگران و … به عنوان بخشی از فعالیت های فرهنگی این سازمان نام برد و افزود: پرداختن به مباحث فرهنگی در جهاد کشاورزی بسیار مهم و فراتر از سایر دستگاه ها است.

ایشان فرزندان شهدا را الگو و سرمشق برای دیگر همکاران دانست و بر حفظ حرمت خون شهدا و گرامیداشت فداکاری ها و رشادت های آن عزیزان تأکید کرد.

در ادامه رضایی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران اظهار داشت: همه باید تلاش کنیم تا فرهنگ شهید و شهادت در جامعه ترویج یابد و فضا معطر به فرهنگ ایثار و شهادت شود.

وی همچنین شهدا را پیشقراولان دفاع از عزت و کیان انقلاب اسلامی دانست و گفت: شما فرزندان شهدا نیز می بایست پیشقراولان خدمت به مردم در بخش کشاورزی باشید و با عملکرد و کردارتان روحیه و فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه و محل کارتان ترویج دهید.

جلسه با قرائت سوگندنامه و منشور خدمت در جهاد کشاورزی مازندران خاتمه یافت.

خبر 17 دی 92 – تبدیل وضعیت نیروها تنها از طریق آزمون استخدامی انجام می‌شود

مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری مازندران گفت: بر اساس مصوبه دولت یازدهم تمامی کسانی که از سال 84 تبدیل وضعیت شدند باید به وضعیت قبل برگردند و هرگونه تبدیل وضعیت از طریق آزمون استخدامی انجام می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان نور، سید علی‌اصغر حسینی پیش از ظهر امروز در نشست مشترک مسئولان استانی و شهرستانی که برای بررسی و رفع مشکلات شهرستان و شهر نور در محل دفتر کار شهردار نور برگزار شد، اظهار داشت: در زمین‌هایی که با کاربری مختلف اقدامی صورت نمی‌گیرد، شهرداری با استعلام و مهلت یک ماهه در صورت عدم دریافت پاسخ می‌تواند اقدام و مجوز قانونی برای متقاضیان حقیقی صادر کند.
وی درباره تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی گفت: بر اساس مصوبه دولت یازدهم تمامی کسانی که از سال 84 تبدیل وضعیت شدند باید به وضعیت قبل برگردند و هرگونه تبدیل وضعیت از طریق آزمون استخدامی انجام می‌شود.
مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری مازندران در رابطه با درخواست شهرداری نور مبنی بر تاسیس سازمان آتش‌نشانی گفت: با توجه به سرانه جمعیت شهرستان نور، سازمان آتش‌نشانی به این شهرداری تعلق نمی‌گیرد اما ایستگاه‌های مختلف در نقاطی که نیاز است، می‌تواند فعال شود.
حسینی با اشاره به موضوع پسماند شهرستان نور خاطرنشان کرد: استانداری اعتبارات این موضوع را به سمتی برده که موضوع زباله در سطح استان از بحران خارج شود و با تجمیع در چند شهرستان این موضوع رفع شود که سهمیه شهرستان نور در آمل مشخص شده و بنابراین با احداث زباله‌سوز در این شهرستان، زباله‌های نور نیز به آمل انتقال داده می‌شود.
وی احداث پارکینگ طبقاتی را هم توسط بخش خصوصی موفق‌ دانست و افزود: در آمدهای حاصله از این موضوع نباید در جای دیگر و سرفصل دیگری هزینه شود.

خبر 3 دی 92 –کارکنان تازه استخدام شده در شرکت آب منطقه ای مازندران آغاز به کار کردند
۱۷ نفر از نیروهای تازه استخدام شده در شرکت آب منطقه ای استان مازندران، کار خود را رسماً از امروز یکشنبه یکم دی ماه آغاز کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای استان مازندران، این گروه پس از موفقیت در آزمون استخدامی وزارت نیرو که در اسفندماه سال گذشته برگزار شد و پس از ادای سوگند و امضای منشور اخلاقی، در یک نشست توجیهی با اهداف، وظایف، تکالیف و ماموریت های شرکت آشنا شدند.
این گروه همچنین با وظایف شغلی خود که از سوی مدیران دفاتر بهبود مدیریت، اداری و کارکنان و روابط عمومی ارائه شد، آشنا شدند.
همچنین با تدابیر معاونت برنامه ریزی و بهبود مدیریت شرکت، قرار است این گروه قبل از به کار گیری در واحدهای مورد نظر، درقالب سه گروه، دوره کارورزی خود را در ۱۶ بخش مهم شرکت انجام دهند .

خبر 29 مرداد 92 –نتایج یک و نیم برابر ظرفیت آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی راه و شهرسازی مازندران

 استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

خبر 22 مرداد – نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران

نام

نام خانوادگی

رشته شغلی

محل خدمت

وضعیت

محمدباقر

نجفی نشلی

اپراتور

بابل

اصلی

جواد

کمالی

اپراتور

آمل

اصلی

ابوالفضل

رمضان گلینی

اپراتور

نوشهر

اصلی

مهدی

شابازاده

مهندس راه و ساختمان

بابل

اصلی

حشمت الله

رحمانیان

کارشناس امورحقوقی

قائمشهر

اصلی

محمدکاظم

شجاعی

کارشناس امور فرهنگی

قائمشهر

اصلی

علی

منصور سمایی

کارشناس امور فرهنگی

آمل

اصلی

مهدی

مشکوه روحانی

کارشناس امور فرهنگی

آمل

اصلی

اباصلت

ترخانی

کارشناس امور فرهنگی

نور

اصلی

مهران

صبحی

کارشناس برنامه و بودجه

بهشهر

اصلی

خبر 19 مرداد -نتایج نهایی آزمون استخدامی ثبت احوال مازندران

 اعلام نتایج نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سال 1391ثبت احوال استان مازندران

اسامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی سال1391اداره کل ثبت احوال استان مازندران

نام   نام خانوادگی

نام پدر

محل خدمت

معصومه احمدی

محمدعلی

آمل

سارا رضایی

رضا

نکا

سمیه رفیعی

زکریا

بابل

خدیجه براری

یاور

آمل

محمد مهدی حق پرست گل افشانی

عبدالقائم

قائم شهر

سیده ملیحه احمدی

سیده حمزه

دهفری فریدونکنار

سعید مهدیان

علی

کلارآباد عباس آباد

مهدی فلاح لمراسکی

ابوالحسن

کلباد گلوگاه

سیده مریم موسوی الیردی

سید عابدین

میاندورود

زینب منصوری راد

صادقعلی

نوشهر

محسن صادقی عالمی

محمد

بابل

بنین نظری

قربان

بهشهر

اسماعیل بابایی

محمدعلی

قائمشهر

امیرمهدی نورآقائی

جلیل

قائمشهر

قاسم علوی

محمدعلی

نکا

محدثه اصغری

شیرعلی

آمل

الهه میرزاجان زاده سرستی

فرامرز

بابلسر

علی رحیمی پطرودی

فرضعلی

گیلخواران جویبار

علی فیروز نژاد

آیت الله

کجور

آمنه باعو فیروزجائی

حسن

بندپی شرقی

محمد وظیفه شناس

علی اکبر

جویبار

مریم غفاری

رحمان

چمستان

فتح اله فتحی

قربانعلی

دابوشت آمل

طیبه مقدم

ابوالحسن

رامسر

نوراله صادقی

عبداله

سرخرود محمود اباد

نادر عباسی کالی

اسرافیل

سوادکوه

سمیه کلیجی

میکائیل

فریدونکنار

سید مصطفی کاظمی هریکندی

سیدرمضان

لاله آباد بابل

زهره رمضانپور

اسماعیل

میاندورود

رضا احمدی اسرجی

احمد

نشتا تنکابن

محمد کیانی

محمود

نور

محسن ابراهیم پور

عباس

یانه سر بهشهر

منصوره کریمی

محمدصادق

گتاب بابل

محمد قربانی

مهرعلی

دابودشت آمل

تقی ابراهیم نیا روشن

هدایت

بابل

خبر 17 مرداد 92 – اطلاعیه در خصوص پذیرفته شدگان اصلی آزمون استخدامی مورخه 11/12/91 – لینک دانلود اطلاعیه

فهرست پذیرفته شدگان اصلی آزمون استخدامی مورخه 11/12/91 در سازمان جهاد کشاورزی استان مازندران – لینک دانلود پذیرفته شدگان اصلی

 استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

صفحه آرشیو استخدام استانداری مازندران

دیدگاه ها (7,219)

 1. دوستمی‌گه:

  سلام من قبول شده استانداری خوزستانم برای فرمانداری تازه دنبالمون فرستادن تا مدارک بدیم برای گزینش .اسفند 91 هم ازمون دادیم .میشه لطف کنید و بگید وضعیت شما چطوره ؟

 2. کشاورزیمی‌گه:

  چرا باید بخاطر ناظرین بخش کشاورزی حق و حقوق و مزایای پذیرفته شدگان آزمون استخدامی استانداری شاغل در مدیریتها که تمام شرایط جذب یک کارمند را بطور کامل طی کرده اند پایمال شود. چرا پذیرفته شدگان استانداری با هم هماهنگ نیستیم که بتونیم حقمونو زنده کنیم…. لطفا همه قبول شدگان استانداریها شاغل در مدیریت جهاد کشاورزی بصورت مجزا از هر مدیریت پیگیر شوید… و به سازمان اطلاع رسانی کنید که بفهمند که ما با ناظرین فرق می کنیم و حقوق و مزایای ما باید با تمام پرسنل و کارمندان رسمی برابر باشه…….

  • hrمی‌گه:

   متاسفانه بدترین حقوق در بین کارکنان بخش اداری مربوط به جهاد هست که هیچ کارشم نمیشه کرد.

  • استانداری کشاورزی مازندرانمی‌گه:

   در چند مدیریت حضور ناظرین در مدیریت ها و گرفتن پست های رنگارنگ جالب توجه است.
   کارشناسان استانداری که با زحمت طبق تحصیلات با پست استخدام شدند را با ناظرین که با قرعه کشی پست دار شدند را چطور در یک اتاق با یک عالم ادعا و حق و حقوق برابر تحمل کنند؟
   استخدام استانداری های جهاد کشاورزی مازندران لطفا دلتون به حال تمام زحماتی که کشیدید بسوزه.

  • استانداری کشاورزی مازندرانمی‌گه:

   جلسه کمیته فنی مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان ما دارای 95% عضو ناظر و 5 % عضو استخدام استانداری است!!!!. فکری به حال شهرستان های بدون مرکز خدمات بکنید.
   شرایط ما خیلی سخته.

 3. علیمی‌گه:

  سلام دوستان من هم پذیرفته ثبت احوال از استان چهارمحال و بختیاری هستم
  متاسفانه ما هم هنوز شروع بکار نکردیم .با اینکه هر روز از استانداری و دستگاه اجرایی مربوطه پیگیری می کنیم ولی متاسفانه هر روز وعده شروع بکار در ماه آینده رو میدن.
  دوستان خواهشا پیگیری فرمائید تا انشا الله و به فضل پروردگار هر چه زودتر همه دوستان در سراسر کشور سر پست های پذیرفته شده حاضر شوند.

 4. ثبت احوالمی‌گه:

  بچه های ثبات احوال. چقدر بهتون حقوق دادن
  ???????

  • ثثثثثثثثثثمی‌گه:

   بجه های ثبت احوال از کجا بفهمیم 20% برا مام اعمال شده؟
   ب حرف اینا که بارون نمیگیره!!!!!!!!

 5. استخدامی ورزش و جوانانمی‌گه:

  سلام دوستان-
  اکثر دوستان از مصاحبه عقیدتی پرسیدند
  اولا باید بگم اونایی که نرفتن مصاحبه مثل من نباشن که چیزی نهونده برن-یعنی قشنگ باید حفظ کنی بری-مثلا ازت می پرسه ارکان نماز رو نام ببر-یا انواع غسلها رو نام ببر یا شک بین سوم و جهارم حکمش چیه و یا می پرسه تو رکعت دوم یا سوم برسی امام جماعت چیکار میکی اینارو قشنگ از رساله حفظ کنین-یا عملی وضو گرفتن و غسل و تیمم رو باید صحیح واسشون انجام بدین
  اما نکته دوم اینکه دوستانی که رفتن مصاحبه و میگن امکانش هست بیفتیم از عقیدتی یا نه باید بگم امکان نداره کسی بیفته مشکل کیفری و یا تو محلشون مگه ازش خیللللللللللللللللی بد بگن)من خودم مصاحبه رو تا دلتون بخواد خراب کردم یعنی واقعیتش اینه که با حفظیات مخالفم و نظرم اینه ادم باید هر چی بلده بگه نه اینکه حفظ کنه بره واسه همینم همینجوری رفتم و اوناهم تا دلتون بخواد حفظیات پرسیدند و منم تا دلتون بخواد بلد نبودم خخخخخخخخ ولی دو سه روز پیش زنگ زدند بهم گفتند قبولی(البته اینم بگم تو مصاحبه واقعا صادق بودمااااااااا
  و اما سئله سوم و مهمتر اینکه استخدامی های محترم سال 92 اینا قبلا میگفتن بودجتون تصویب و تامین شده و تا شهریور میرین سر کار ولی الان میگن مونده واسه سال بعد -ولی مطمئنم اگه پیگیری کنیم مهر سر کاریم
  فک کنم کامل ترین جواب و کامنت رو گذاشتم بازم سوالی بود بپرسین
  بازم میگم هی زنگ بزنیییییییییییییین و پیگیری پشت پیگیری
  به امید موفقیت همه بروبچ

 6. صنعت و معدن1می‌گه:

  بالاخره حکم کارشناس بازرگانی ها هم زده شد. همین روزا میرسه دستمون

 7. پسرشمالیمی‌گه:

  سلام به مدیر محترم سایت و سایر دوستان
  صرفا جهت اطلاع
  بالاخره بعد سه ماه ونیم کار، حقوق ریختن به حسابمون.
  (ثبت احوال)

 8. بهنام از اصفهانمی‌گه:

  سلام
  دوستاني كه تقريبا مراحل كارشون تموم شده اگه زحمتي نيست روال و تاريخ مراحل مصاحبه ها تا اخرش را اگه ميشه بفرمائيد. مثل تارخ مصاحبه تخصصي تاريخ جوابش مصاحبه گزينش و…
  ممنون

 9. صنعت و معدنیمی‌گه:

  مدیر عزیز نمیشه شما یه لطفی کنید راهنمایی کنید. ایمیله من رو به ایشون(صنعت. و معدن) یا ایمیله ایشون رو به من بدین ما بتونیم خصوصی در ارتباط باشیم. دوسته عزیز از کدوم شهر هستین شاید بشه از اداره باهاتون تماس گرفت.

 10. صنعت و معدنیمی‌گه:

  سلام صنعت و معدن عزیز. ینی چی؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟ من زنگ زدم گفتت مشکل پست سازمانی هست. گفتن قراره تغییر بکنه. نمیدونین دلیلش چیه که ما به مشکل برخوردیم؟؟

  • صنعت و معدنمی‌گه:

   سلام. مثل اینکه تو چارت جدید کارشناس بازرگانی نیست یعنی ظرفیتش پره! واسه همین احتمالا 1پست دیگه بهمون میدن. یعنی این ماه هم حقوق بی حقوق!!!!!! کاش میشد 1طوری این 6نفر شماره هم رو داشتیم تا بهتر در ارتباط باشیم

 11. محمد. از فنی و حرفه ای استانمی‌گه:

  سلام
  کسی اخرین خبر در مورد کد استخدامی نداره. پس کی صادر میشه…..فنی وحرفه ای همیشه اخرین سازمانه….

 12. صنعت و معدنمی‌گه:

  سلام. شماره مستخدمی همه اومده ولی 6نفر از کارشناس بازرگانی ها واسه پست مشکل دارن که باید از تهران برطرف بشه. معلوم نیست این ماه حل بشه یانه!!

 13. صنعت و معدنیمی‌گه:

  سلام بله منم کارشناس بازرگانی داخلی هستم اما خبری از حکم نشده. میتونم بپرسم از کدوم شهرین؟ احتمالا 28 اسفند همو توی سازمان دیدیم.

 14. صنعت و معدنمی‌گه:

  سلام. از صنعت ومعدن کسی هست حکمش نیومده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ با چه پست سازمانی؟؟؟ من کارشناس بازرگانی داخلی هستم و حکمم نیومده هنوز

 15. شمامی‌گه:

  سلام.از وقتی ما کار تو اداره رو شروع کردیم هر هفته یکی دو نفر با سهمیه ایثارگری و سهمیه اقازاده ای وارد میشن. واقعا ما با اونها یکی هستیم.اگه بجای اینها از افراد شایسته استفاده میشد واقعا مشکلاتی که الان داریم رئ نخواهیم داشت.

  • MUNITEDمی‌گه:

   سلام. آره همینطوره. فکر کنم جهاد از این لحاظ رکورد داره!
   از این طرف هی میگن حقوق مزایایش کمه(که واقعن هم راست میگن) از اون طرف هی میان!

 16. جهادیمی‌گه:

  سلام خدمت دوستان محترم
  لطف می کنید سوالاتی که در مرحله مصاحبه احکام و عقیدتی سیاسی ازتون پرسیدن بذارید
  تشکررررررر

 17. محمد. از فنی و حرفه ایمی‌گه:

  سلام
  امروز 2/3/94 هنوز خبری نشده قرار بود کد بزنن …کسی خبر جدیدی نداره. دوباره باید برییم تهران اونا هم میگن برین استان…تکلیف ما این وسط چیه……..

 18. مریممی‌گه:

  قبولی های بهزیستی
  من ی سوال دارم ایا کسانی که بهزیستی مازندران قبول شدن مشکل پست سازمانی ندارن؟

 19. هدیمی‌گه:

  سلام بچه ها نو سایت قسمت استان خوزستان زده هفته پیش جلسه استانها بوده نامه تامین اعتبار دادند استانها .کسی خبر نداره به استان اصفهان دادند یا خیر

 20. صنعت و معدنمی‌گه:

  سلام. واسه منم نیومده.فک میکردم فقط مشکل منه! حکم همکارمون که کارشناس صنعته اوایل اردیبهشت اومده بود و چندروز پیش شماره حساب داد

 21. صنعت و معدنیمی‌گه:

  سلام دوستان. کد استخدامی کیا اومده؟ به ما که زنگ میزنیم همش میگن چقد زنگ میزنین. میاد بالاخره!!! از صنعت و معدن بچه های کارشناس بازرگانی داخلی کسی کد استخدامیش اومده؟

 22. حسنمی‌گه:

  با سلام. کسی خبر داره بعد تحقیقات محلی (هواشناسی) چقدر طول میکشه دعوت به مصاحبه عقیدتی بشیم؟

 23. محمد. از فنی و حرفه ای استانمی‌گه:

  سلام
  کسی از قبولشدگان فنی وحرفه ای کد استخدامش نیومده. ما که از بس پیگیری کردیم خسته شدیم.
  میگن 5 نفر برای فنی وحرفه ای هستیم . باید باهم بریم تهران هفته بعد….

 24. صنعت و معدنمی‌گه:

  سلام چرا کد مستخدمی بعضیا اومده و حکمشون زده شده و این ماه حقوق میگیرن ولی کد بعضیا نیومده هنوز؟؟؟؟

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Document
بانکی