اخبار استخدام کمیته امداد در سال ۹۶ (کلیه اخبار)

استخدام کمیته امداد امام خمینی(ره)

 

۲۲ آذر ۹۶ – کاهش یک‌‌هزار میلیاردی اعتبار اشتغالزایی کمیته امداد در لایحه بودجه ۹۷

خبرگزاری خانه ملت : رییس کمیته امداد امام خمینی (ره)‌ گفت:‌ اعتبار اشتغازایی کمیته امداد در لایحه بودجه سال ۹۷ درمقایسه با سال گذشته هزار میلیارد تومان کاهش پیدا کرده است.
به گزارش بازارکار به نقل از خانه ملت،سید پرویز فتاح درخصوص اعتبار کمیته امداد در لایحه بودجه سال ۹۷، گفت:‌ در لایحه بودجه ردیفی برای کمیته امداد با عنوان کمک به مددجویان وجود دارد، این ردیف مانند همه امورجاری بودجه ۱۰ درصد رشد داشته است؛ بنابراین این مسئله مزیتی برای کمیته امداد محسوب نمی شود.
وی افزود: ‌یک ردیف درتبصره ۱۶ لایحه بودجه سال ۹۷ برای وام، تسهیلات بانکی قرض الحسنه اشتغال وجود دارد که سال قبل این میزان ۳ هزار میلیارد تومان مصوب شد، اما امسال پیشنهاد دولت ۲ هزار میلیارد تومان است؛ اما با توجه به تاکیدات رییس جمهور و مجلس درباره اشتغالزایی و تولید باید این میزان افزایش پیدا کند، زیرا عمده کار کمیته امداد دراشتغالزایی و خودکفایی خانواده ها است.
فتاح با بیان اینکه مجلس از آمادگی لازم برای کمک به دولت در جهت افزایش این ردیف همانند سال ۹۶ برخوردار است، تصریح کرد:‌ همچنین ردیف افزایش مستمری درسال ۹۶ به میزان ۴ هزار میلیارد تومان بود که خوشبختانه این ردیف درسال ۹۷ به ۷ هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است؛ اما عنوان ردیف و یا توضیح آن تغییرکرده است، یعنی باید شفاف شود که سهم تحت پوشش های فعلی کمیته امداد و بهزیستی به شکلی تغییر می کند.
رییس کمیته امداد امام (‌ره)‌ تاکید کرد:‌ البته میزان باقی مانده ازاین بخش برای رفع مطلق مصرف شود، ازدولت و مجلس انتظار می رود که فقر مطلق را روشن تر و شفاف تر تعریف کنند، ضمن اینکه تبصره های دیگری نیزدربودجه برای کمک به نیازمندان وجود داشته که ارقام آنها ثابت باقی مانده است؛ بنابراین باید این ارقام نیز افزایش پیدا کند.


۱۴آذر ۹۶ – اشتغال ۲۵ نفر توسط بانوی مددجوی کرمانی

باشگاه خبرنگاران جوان: بانوی مددجوی فاریابی با دریافت تسهیلات اشتغال کمیته امداد توانست زمینه اشتغال ۲۵ نفر را فراهم کند.

اشتغال ۲۵ نفر توسط بانوی مددجوی کرمانی به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمان ؛ سکینه سهرنی، بانوی مددجوی کرمانی علاوه بر اینکه مجری طرح‌های دامداری (پرورش گاو شیری)، آبیاری تحت‌فشار است ۴۰ هکتار زمین کشاورزی را زیر کشت برده است و به همین دلیل به عنوان کارآفرین موفق شناخته است.
وی بابیان اینکه سال ۱۳۸۵ به دلیل فوت سرپرست و داشتن ۱۱ فرزند، تحت حمایت کمیته امداد قرار گرفتم افزود: با توجه به اینکه مستمری کمیته امداد جوابگوی مخارج زندگی خود و فرزندانم نبود و همچنین با توجه به خشکسالی‌های پی‌درپی و خشک شدن آب چاه‌های زیرزمینی امکان بهره‌برداری مناسب زمین‌های کشاورزی و کشت محصول نداشتم به‌سختی زندگی می‌گذارندم.
سهرنی تصریح کرد: طی مدت شش سالی که تحت حمایت کمیته امداد بودم و باراهنمایی و مشاوره امدادگران این نهاد و البته با توجه به توانایی، علاقه و استعدادی که در انجام کار کشاورزی و دامداری داشتم، برای احیا زمین‌های کشاورزی مبلغ شش میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه از کمیته امداد دریافت کردم و توانستم زمین‌های کشاورزی‌ام را دوباره احیا کنم.
این کارآفرین موفق بیان کرد: به‌منظور افزایش سطح زیر کشت، استفاده بهینه از منابع آب و زمین، استفاده از روش‌های مکانیزه و برقی کردن موتورپمپ ‌های کشاورزی و همچنین مجهز کردن زمین‌های کشاورزی به روش‌های نوین آبیاری ۱۴ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال از کمیته امداد دریافت کردم از این طریق ۲۵ نفر از اعضای خانواده و افراد جویای کار را مشغول به کار کردم.
وی گفت: هم‌اکنون علاوه بر کشت و تولید محصولات کشاورزی ازجمله ذرت، گندم، هندوانه، کلم برو کلی، سیب زمین و پیاز به کار دامداری نیز مشغول هستم و ماهیانه درآمد خوبی از محل فروش محصولات دامی و کشاورزی کسب می‌کنم.
سهرنی افزود: هم‌ اکنون یکی از فرزندانم دریکی از مراکز بهداشت مشغول به کار است و علاوه بر کار در مرکز بهداشت در رشته روانشناسی در مقطع دکتری نیز مشغول به تحصیل است.
این کارآفرین موفق گفت: خودکفا شدن خیلی روی زندگی‌ام تأثیر گذاشته و خدا رو شاکرم علاوه بر کسب درآمد بالا و روزی حلال توانسته‌ام زمینه اشتغال فرزندانم و افراد جویای کار زیادی را فراهم کنم و در شش‌ماهه نخست امسال موفق به فروش ۴۰۰ میلیون تومان محصولات کشاورزی و دامی شده‌ام.
گفتنی است: این بانوی ۶۳ ساله فاریابی در سال ۹۲ به خودکفایی رسید و از حمایت کمیته امداد خارج شد.


خبر ۲۳ آبان ۹۶ – ایجاد ۱۵۵۹ فرصت شغلی برای مددجویان سیستان‌وبلوچستان

خبرگزاری فارس : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد سیستان و بلوچستان گفت: در ۷ ماهه سال جاری هزار و ۵۵۹ طرح اشتغال با اعتبار ۱۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان برای مددجویان استان سیستان و بلوچستان اجرا شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان به نقل از سایت خبری کمیته امداد، رمضان پودینه،گفت: یکی از برنامه‌های این نهاد برای توانمندسازی مددجویان ایجاد درآمد با اجرای طرح‌های مشاغل خانگی در زمینه ‌هایی مانند کشاورزی، دام‌پروری، خدمات، صنایع دستی، شیلات و حمل و نقل است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه در هفت ماهه نخست سال جاری هزار و ۵۵۹ طرح اشتغال با اعتبار ۱۸ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان در ۲۰۰ رشته شغلی برای مددجویان این استان اجرا شد،افزود: از مجموع طرح‌های اجرا شده ۶۹۰ طرح با مبلغ هفت میلیارد تومان از محل اعتبارات صندوق قرض الحسنه امداد” ولایت” و ۸۶۹ طرح با هزینه ۱۰ میلیارد تومان از سوی تسهیلات بانک های عامل این استان صورت گرفته است.
وی ادامه داد: در این مدت به منظور پایدارسازی مشاغل ایجاد شده و تسریع در امر توانمندسازی مددجویان ۳۰ هزار و ۵۱۵ نظارت فنی و کارشناسی از واحدهای دام‌پروری، کشاورزی، شیلات و فعالیت‌های صنعتی و خدمات آنها توسط مهندسان ناظر و کارشناسان این نهاد در مرحل قبل، حین و بعد از اجرای طرح انجام شده است.
پودینه با بیان اینکه سال گذشته ۵۸ هزار و ۵۰۰ نوبت بازدید و نظارت مستمر بر طرح‌های اشتغال توسط مهندسان ناظر و ۴۸۵ مورد نظارت بر طرح‌ها از سوی کارشناسان این نهاد صورت گرفته است، اعلام کرد: امسال بازدید از هزار و ۴۰۹ طرح اشتغال در زمینه کشاورزی و باغداری، ۵۶ مورد شیلات و صید و صیادی، چهار هزار و ۴۵ طرح در بخش صنایع دستی و ۱۷ هزار و ۱۳ طرح در زمینه خدمات در حال انجام است.
وی گفت: همچنین تا حصول اطمینان از پایدارسازی مشاغل ایجاد شده اقدامات مختلفی شامل برگزاری دوره‌های کارآفرینی برای مجریان طرح، ارایه آموزش‌های تکمیلی ،بازآموزی و توسعه طرح‌ها با افزایش تسهیلات، کمک در تهیه و تامین ابزارآلات و بازاریابی و فروش محصولات تولیدی صورت می‌گیرد.
این مسؤول با اشاره به اینکه ایجاد سازوکارهای نظارتی فراگیر بر مراحل اجرای طرح‎‌های کسب و کار خرد و خانگی با هدف توسعه فرصت های شغلی، ایجاد بازار کار مناسب و تحقق خودکفایی مددجویان است، گفت: مددجویان قبل از اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی دوره‌های مهارتی و فنی و حرفه‌ای متناسب با طرح مورد نظر خود را گذرانده و سپس زیر نظر مشاوران به کار ادامه می دهند تا بتوانند با ارتقای تولید و ایجاد اشتغال پایدار به استقلال اقتصادی دست یابند.

 


خبر ۱۷ آبان ۹۶ – اختصاص ۲۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی

بازارکار: مدیرکل کمیته امداد خراسان رضوی در گفتگو با بازارکار با تشریح برنامه های اشتغال و کارآفرینی برای مددجویان کمیته امداد در استان خراسان رضوی اعلام کرد: در سال ۱۳۹۶ بودجه اشتغال استان خراسان رضوی دویست میلیارد تومان است و بیش از ۱۵ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایجاد می شود.

به گزارش خبرنگار بازارکار دکتر محسن مسعودیان راد تعداد مددجویان کمیته امداد خراسان رضوی تعداد مددجویان کمیته امداد در این استان را ۱۷۹ هزار خانوار عنوان کرد و خاطرنشان کرد: تعداد افراد تحت پوشش کمیته امداد در استان خراسان رضوی ۳۹۱ هزار نفراست.
وی با اشاره به اینکه رویکرد جدید امداد توانمندسازی و ایجاد فرصت های شغلی برای مددجویان است یادآور شد: مددجویان بیشتر به فرصت های اشتغال و کارآفرینی نیاز دارند نه صدقه و در همین راستا در سال گذشته ۶۵۰۰ فرصت شغلی ایجاد کردیم و ۲۵۰۰ نفر را از طریق کاریابی ها به کار گمارده ایم.
دکتر مسعودیان با اشاره به اینکه اعتبارات سال گذشته استان خراسان رضوی ۸۱ میلیارد تومان بوده افزود: این بودجه در سال جاری به ۱۴۳ میلیارد تومان اعتبارات بانکی و ۷۶ میلیارد تومان اعتبارات امدادی رسیده است .
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی نسبت به توجه مددجویان این سازمان به اجرای شعار امسال و ندای مقام معظم رهبری در خصوص ارتقای تولید و اشتغال ابراز خرسندی کرد.
وی اظهار داشت: بیشترین طرح اشتغال زایی در کمیته امداد خراسان رضوی در خصوص طرح هایی از جمله خدمات و فروش محصولات و تولیدات مددجویان بوده و در مراحل بعد، طرح های دامداری، کشاورزی و صنعتی در این بخش قرار گرفته اند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی با اشاره به اینکه بیشترین اعتبارات سال گذشته کمیته امداد این استان، بانکی بوده است یادآور شد: ۹۵ درصد از این اعتبارات، جذب شد که نسبت سال های گذشته از رشد بیشتری برخودار بوده است.
مسعودیان راد تعریف کمیته امداد از اشتغال زایی را مشاغل کوچک و خانگی برشمرد و ادامه داد: در مرحله نخست ایجاد اشتغال زایی برای مددجویان، از آنها نیازسنجی انجام شد و در مرحله بعد، استعداد مددجویان در قالب ۱۹۰ برنامه مورد بررسی قرار گرفت.
وی با اشاره به انجام مشاوره و هدایت شغلی در کمیته امداد خراسان رضوی متذکر شد: علاوه بر اینکه وام های کمیته امداد به صورت تخصصی در اختیار مددجویان متقاضی قرار می گیرد، وام های مذکور بدون سود بوده است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی با بیان اینکه پس از اعطای تسهیلات به مددجویان، آنها به مدت ۵ سال مورد حمایت این سازمان قرار می گیرند گفت: علاوه بر اینکه، وام های کمیته امداد ۴ تا ۱۵ میلیون تومان بوده، به نظر می رسد، استقبال مددجویان جوان و فارغ التحصیلان دانشگاه ها از این تسهیلات ضروری است.
مسعودیان راد با ابراز خرسندی نسبت به کارایی بالا در طرح های خوداشتغالی مددجویان از نظر توجیه اقتصادی بیان کرد: زنان سرپرست خانوار بیشتر از سایر مددجویان به ایجاد اشتغال برای خود و خانواده علاقمند هستند.
وی با اشاره به اینکه نگاه ما در کمک به مددجویان روش ماهیگری به جای دادن ماهی است اظهار داشت: در این راستا تلاش می کنیم مددجویان در درجه اول بتوانند کسب و کاری را راه اندازی کنند تا بتوانند به خوداتکایی برسند و یا بتوانند شغل مناسب پیدا کنند.
خراسان رضوی به برکت وجود امام هشتم در این استان و سیل ورود ارادتمندان به این استان از توانمندی های فراوانی برای اشتغال و کارآفرینی برخوردار است.


۱۴ ابان ماه ۱۳۹۶ – پرداخت ۸ میلیارد تومان وام اشتغال و کارگشایی به نیازمندان خراسان‌شمالی

خبرگزاری فارس: رئیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت کمیته امداد خراسان‌شمالی گفت: در نیمه نخست سال ۹۶ دو هزار و ۴۵ فقره وام اشتغال و کارگشایی به افراد نیازمند مددجو و غیر مددجوی خراسان‌شمالی پرداخت‌شده است.
به گزارش خبرگزاری فارس از بجنورد به نقل از روابط عمومی کمیته امداد، رضا وحدانی، رئیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خراسان‌شمالی با اشاره به اینکه این نهاد باهدف توانمندسازی مددجویان و فرزندان آن‌ها و همچنین جلوگیری از رشد فقر در بین محرومان، وام‌های قرض‌الحسنه کارگشایی اعطا می‌کند، گفت: در سال‌های گذشته پرداخت وام در کمیته امداد محدود به مددجویان تحت حمایت بود اما با برنامه‌های ابلاغی جدید این رویکرد تغییر کرده است.
وحدانی بابیان اینکه نیازمندان می‌توانند با مراجعه به‌تمامی دفاتر کمیته امداد در سطح شهرستان‌ها، پس از احراز صلاحیت توسط مددکاران این نهاد از این خدمت بهره‌مند شوند، افزود: کمیته امداد خراسان‌شمالی باهدف اعطای وام‌های قرض‌الحسنه با شرایط آسان‌تر صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت را از سال ۹۵ راه‌اندازی کرد.
وی در ادامه بابیان اینکه این وام‌ها در قالب جهیزیه، درمانی، تحصیلی، کارگشایی، مسکن، محکومین، اشتغال به مددجویان و غیر مددجویان نیازمند پرداخت می‌شود، سقف پرداختی برای وام‌های کارگشایی را پنج میلیون تومان و سقف در نظر گرفته‌شده برای وام‌های اشتغال را ۲۰ میلیون تومان اعلام کرد.
رئیس صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خراسان‌شمالی در ادامه گزارشی از وام‌های ضروری اعطاشده در نیمه نخست سال ۹۶ ارائه کرد و افزود: این استان طی نیمه نخست امسال درمجموع دو هزار و ۴۵ فقره وام ضروری به افراد نیازمند مددجو و غیر مددجو پرداخت کرده است که ۵۱۴ فقره از وام‌ها به غیر مددجویان نیازمند پرداخت‌شده است.
وی مبلغ وام پرداختی به مددجویان را در نیمه نخست امسال، هشت میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان اعلام کرد و یادآور شد: در نیمه نخست سال جاری، ۲۸۱ فقره تسهیلات اشتغال به ارزش چهار میلیارد تومان از محل این صندوق به مددجویان پرداخت‌شده است.
وحدانی با اشاره به اینکه منابع مالی این صندوق از محل سپرده‌های خیران و منابع داخلی کمیته امداد خراسان‌شمالی تأمین می‌شود، تأکید کرد: از هم‌وطنان نیکوکار دعوت می‌شود برای رفع فقر از چهره جامعه در صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت این استان سپرده‌گذاری کنند.
وی با یادآوری اینکه بسیاری از مددجویان درباز پرداخت اقساط مشکل‌دارند، بیان کرد: خیران و نیکوکاران همچنین می‌توانند نیازمندان و مددجویان تحت حمایت را بازپرداخت اقساط معوق و یا رفع مشکل ضمانت یاری کنند.


۲۴ مهر ۹۶ –  ایجاد بیش از ۱۰۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد در مرکزی

خبرگزاری مهر: اراک- معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی گفت: یک هزار و ۹۸ فرصت شغلی جدید در پنج‌ ماهه نخست سال جاری برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی ایجاد شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از کمیته امداد استان مرکزی، مجید مشهدی اظهار داشت: طی شش‌ماهه نخست امسال ۳۰۸ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان مرکزی از طریق معرفی به مراکز کاریابی مشغول به کار شدند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی بابیان اینکه توانمندسازی و برطرف کردن وابستگی مددجویان تحت حمایت از مهم‌ترین اولویت‌های کمیته امداد است، گفت: با اقداماتی نظیر ایجاد فرصت شغلی و طرح‌های خودکفایی هرسال تعداد مددجویان تحت حمایت کاسته می‌شود.
وی افزود: از این تعداد فرصت شغلی ۵۷۳ مورد در زمینه دام‌پروری، ۱۴ مورد در زمینه کشاورزی، ۸۰ مورد صنایع‌دستی، ۵۰ مورد فعالیت‌های صنعتی و معدنی و ۳۸۱ مورد در زمینه طرح‌ های خدماتی برای مددجویان تحت حمایت ایجاد شده است.
مشهدی در ادامه یادآور شد: در سال گذشته سهم اشتغال کمیته امداد استان مرکزی دو هزار و ۲۵۰ فرصت شغلی بوده که با تلاش‌های انجام‌شده این رقم به سه هزار و ۹۱ فرصت شغلی رسید و در بحث اشتغال روستایی کمیته امداد استان مرکزی توانست یک هزار و ۶۶۴ فرصت شغلی ایجاد کند.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان مرکزی در پایان مطرح کرد: استعدادسنجی مددجویان، اعطای تسهیلات بانکی، ارائه آموزش‌های تخصصی و نظارت مستمر بر اجرای طرح‌های خودکفایی ازجمله اقدامات کمیته امداد برای کمک به توانمندی مددجویان تحت حمایت است.

 


۲۰ شهریور ۹۶ – معافیت ۸۰ فرزند مددجوی شادگانی از خدمت سربازی 

خبرگزاری مهر : مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شادگان گفت: ۸۰ فرزند مددجوی تحت حمایت کمیته امداد در سال گذشته از خدمت سربازی معاف شدند.

جلیل علیزاده در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: در سال گذشته ۸۰ مورد از افراد تحت حمایت این نهاد با حمایت‌های کمیته امداد خمینی از خدمت سربازی معاف شدند.

وی با اعلام اینکه این تعداد با هماهنگی حوزه نظام وظیفه و همت کمیته امداد از خدمت سربازی معاف شده‌اند، افزود: این نهاد طبق تفاهمنامه‌ای که با سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا منعقد کرده می‌تواند فرزندان مددجویی که سرپرست خانوار ندارند را از خدمت سربازی معاف کند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی شادگان با اشاره به اینکه تسهیلات معافیت و کسر خدمت سربازی با داشتن شرایط لازم در این زمینه صورت می‌گیرد، اضافه کرد: بر اساس قوانین تعیین شده در این زمینه فرزندان پسر زنان سرپرست خانوار و فاقد سرپرست و همچنین فرزندان پسری که سرپرست آنها به علت وضعیت جسمی ضعیف و ناتوان است، می‌توانند از خدمات معافیت سربازی استفاده کنند.

علیزاده در پایان گفت: خدمات مربوط به تسهیلات سربازی در کمیته امداد در قالب معافیت سربازی، انتقال به نزدیکترین مرکز محل سکونت و کاهش تعرفه خدمت سربازی به مددجویان مشمول این خدمت ارائه می‌شود.


 

۸ شهریور ۹۶ – استخدام کمیته امداد شهرستان برخوار

کمیته امداد امام خمینی (ره)برخوار در اطلاعیه ای از جذب یک نفر نیروی آقا در شهرستان برخوار خبر داد.

کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان برخوار یک نفر مرد، متاهل و بومی شهرستان برخوار، دارای مدرک لیسانس در یکی از رشته های کشاورزی، صنایع دستی، علوم اقتصادی و بازرگانی را جذب می کند.

افراد واجد شرایط می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تماس ۴۵۸۲۳۸۳۰، تماس حاصل کنند.

 


۳۰ مرداد ۹۶ – اجزای ۳۶۹ طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان کمیته امداد لرستان 

خبرگزاری مهر : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان از اجرای ۳۶۹ طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان کمیته امداد و خودکفایی این مددجویان خبر داد.
علی نجات آفتابی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه توانمندسازی، شکوفایی استعدادها و خوداتکایی نیازمندان و محرومان از مهم ترین اهداف نهاد کمیته امداد است، گفت: کمیته امداد با فراهم کردن زمینه خودکفایی برای مددجویان تحت حمایت مستعد اشتغال، با اهداء تسهیلات لازم در طرح های خودکفایی، مشاغل خانگی و کارانگیزی نقش مهمی در راستای توانمند سازی آنان ایفا می کند.
وی از ایجاد و بهره برداری بیش از ۳۶۹ طرح اشتغال زایی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد با بیش از ۶ میلیارد و ۷۰میلیون تومان اعتبار خبر داد و افزود: کمیته امداد برنامه ‌های متعددی با هدف ایجاد اشتغال برای مددجویان طرح ‌ریزی کرده است که شماری از آنها با حمایت ‌های سایر دستگاه ‌ها عملیاتی می‌ شود.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان گفت: مددجویان تحت حمایت با دریافت تسهیلات اشتغال زایی و همچنین فراگیری آموزش‌های لازم در این زمینه به استقلال اقتصادی و خودکفایی رسیده و از چرخه حمایتی این نهاد خارج می‌شوند.
آفتابی ادامه داد: فراهم کردن امکانات لازم به منظور توانمندسازی، خوداتکایی، استقلال اقتصادی افراد و خانواده های نیازمند از طریق استعداد سنجی، مهارت آموزی، ایجاد اشتغال، آموزش های فنی و حرفه ای و اعطاء وام از مهمترین برنامه های کمیته امداد است.
وی با بیان اینکه ۳ میلیارد و ۹۸۲ میلیون تومان وام اعطایی از محل اعتبارات امدادی و بیش از ۲ میلیارد و ۸۸ میلیون تومان از محل اعتبارات قرض الحسنه بانکی به مددجویان پرداخت شده است، تصریح کرد: ۱۷ مورد از طرح های ایجاد شده در بخش کشاورزی، ۱۸۰ طرح دامپروری، ۵ طرح صنایع دستی و ۱۶۷ طرح در حوزه خدمات بوده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان در خصوص حرفه آموزی مددجویان تحت حمایت گفت: کمیته امداد طی سال ۹۵، زمینه حرفه آموزی ۱۱ هزار و ۶۱۵ مددجوی تحت حمایت را با همکاری سازمان فنی و حرفه ای، جهاد دانشگاهی و آموزشگاه های غیر دولتی فراهم کرده است.

 


۲۲ مرداد ۹۶ – ۵ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کرمانشاهی کمیته امداد 

خبرگزاری مهر : معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه از پیش‌بینی ۵ هزار فرصت شغلی برای مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) استان طی امسال خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان کرمانشاه رشید جلیلیان با اشاره به طرح مستعدین اشتغال طی سال ۹۵ در میان جامعه مددجویی تحت حمایت این نهاد به تشریح اهداف و نتایج این طرح مهم پرداخت و گفت: این طرح با هدف شناسایی سطح بیکاری جامعه تحت حمایت کمیته امداد استان و راهکارهای رفع این معضل اجرا شده است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه افزود: حدود ۱۰۰ امدادگر در سال گذشته برای اجرای این طرح در درب منازل خانوارهای تحت حمایت حضور پیدا کرده و اطلاعات و مشخصات شغلی این خانوارهای مددجو را به صورت آنلاین در نرم افزار تمام شماری برای ایجاد یک بانک اطلاعات شغلی ثبت و ضبط کرده اند.
وی با یادآوری اینکه در این طرح ۱۱۹ هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه ثبت نام شدند، افزود: براساس مستندات ثبت شده در بانک اطلاعاتی این نهاد حدود ۵۰ هزار نفر از مددجویان تحت حمایت مستعد ایجاد اشتغال شناخته شده اند.
به گفته جلیلیان ۳۸۹ نفر از مددجویان فاقد شغل در استان دارای مدرک کارشناسی ارشد و دکتری، حدود چهار هزارنفر دارای مدرک فوق دیپلم و کارشناسی و مابقی مددجویان بیکار دارای مدارک دیپلم و پایین تر بوده اند.
وی با بیان اینکه این نهاد برای رفع بیکاری از جامعه مددجویی استان به ارزیابی نتایج طرح مستعدین شغلی پرداخته، تاکید کرد: این ارزیابی های حکایت از آن دارد که اصلی ترین دلیل بیکاری جامعه مددجویی در استان کرمانشاه فقدان مهارت های فنی و حرفه ای است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه ادامه داد: طبق نتایج به دست آمده از طرح مستعدین شغلی ۹۵درصد از مددجویان بیکار تحت حمایت کمیته امداد استان کرمانشاه فاقد مهارت های فنی و حرفه ای هستند.
وی با بیان اینکه کمیته امداد در اجرای طرح مستعدین شغلی به نیازهای جامعه مددجویی فاقد شغل نیز عنایت ویژه داشته است، عنوان کرد: بسیاری از مددجویان فاقد شغل به آموزش های مهارتی و کارآفرینی، برخی به ایجاد انگیزه و تعدادی از مددجویان نیز برای ایجاد شغل نیازمند تزریق سرمایه بوده اند.
جلیلیان با تاکید بر اینکه این نهاد برای مددجویان تحت حمایت دوره های آموزشی فنی و حرفه ای برگزار می کند، گفت: مددجویان فاقد شغل می توانند به صورت رایگان و براساس توانایی و علاقمندی در دوره های مهارتی و فنی که با همکاری سازمان فنی و حرفه ای برگزار می شود شرکت کرده و به مهارت های شغلی مورد نیاز خود دست یابند.
اد و توانمندی آنان اجرا می کند، تاکید کرد: اعطای تسهیلات قرض الحسنه اشتغال در اقساط بلند مدت، معرفی به موسسات کاریابی و تعامل با کارفرمایان تنها بخشی از اقدامات این نهاد جهت ایجاد شغل پایدار برای مددجویان تحت حمایت است.
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با پیش بینی اینکه تا پایان سالجاری بیش از پنج هزار فرصت شغلی با اعطای تسهیلات برای مددجویان تحت حمایت در استان ایجاد شود، عنوان کرد: این تعداد فرصت شغلی موجب رونق اقتصاد جامعه و توانمندی خانوارهای تحت حمایت این نهاد می شود.


 

۱۶ خرداد ۹۶ – ایجاد ۲ هزار شغل جدید برای مددجویان استان همدان 

خبرگزاری تسنیم : مدیرکل کمیته امداد استان همدان با اشاره به اینکه در سال گذشته ۲ هزار شغل برای افراد زیرپوشش کمیته امداد استان همدان ایجاد شد گفت: در راستای عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری ۶۶ درصد از این مشاغل طرح‌های تولیدی بوده است.
پیمان ترکمانه در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان با اشاره به اینکه بودجه جاری سال گذشته کمیته امداد استان همدان ۲۴۰ میلیارد ریال بوده است اظهار داشت: از این میزان ۲۰۲ میلیارد ریال به استان همدان ابلاغ شد.
وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده و تعامل گسترده با بانک‌های عامل استان در سال گذشته ۲۳۶ میلیارد ریال از محل منابع بانکی از ابتدا تا پایان اسفندماه جذب و برای خانواده‌های مددجو استان اشتغال ایجاد شد.
ترکمانه با بیان اینکه با حساب بودجه جاری کمیته امداد و جذب اعتبار از منابع بانکی، میزان جذب منابع از کل اعتبارات ابلاغی در سال ۹۵ معادل ۱۱۷ درصد شد، گفت: بدین ترتیب از محل همین منابع تعداد ۲ هزار شغل ایجاد شد که در راستای عمل به رهنمودهای مقام معظم رهبری ۶۶ درصد از این مشاغل طرح‌های تولیدی بوده است.
مدیرکل کمیته امداد استان همدان با تأکید به رفع سو تغذیه کودکان زیر ۶ سال، بیان کرد: به ۳ هزار نفر از کودکان زیر ۶ سال استان همدان که دارای مشکلات ناشی از سوءتغذیه هستند کمک‌هایی به میزان ۲۶ میلیارد ریال پرداخت شد.
ترکمانه با اشاره به اقدامات حوزه فرهنگی کمیته امداد استان همدان، عنوان کرد: در سال گذشته ۵۸۸ نفر از خانواده‌های تحت پوشش به زیارت عتبات عالیات، ۵۲۰ به مشهد مقدس و ۴۷۵ به زیارت قدم و مسجد مقدس جمکران اعزام شدند که برخی از این افراد برای اولین بار زائر این مکان‌های زیارتی بودند.
وی تصریح کرد: ۷ هزار و ۶۴۸ نفر از دانش‌آموزان و یک هزار و ۵۱۳ نفر از دانشجویان زیرپوشش کمیته امداد برای ادامه تحصیل مورد مساعدت کمیته امداد قرار گرفتند و کمک‌هزینه‌های تحصیلی به این افراد تقدیم شد.
مدیرکل کمیته امداد استان همدان با بیان اینکه در سال گذشته ۳۶۴ میلیارد ریال در غالب کمک‌های حامیان، طرح اکرام ایتام و محسنین، صندوق‌های صدقات، زکات و غیره جمع‌آوری شد، اظهار داشت: این اتفاق مبارک در مقایسه با سال ۹۴ با رشد ۶ درصدی همراه بود.
ترکمانه، تأکید کرد: در حوزه پژوهش و برنامه‌ریزی از ۴ طرح دانش‌بنیان که توسط دانش‌آموختگان زیرپوشش کمیته امداد اجرا شده بود در هفته پژوهش رونمایی شد و از ۱۷ پایان‌نامه و پژوهش‌های مرتبط با فعالیت‌های کمیته امداد حمایت شد.
وی با اشاره به حوزه ساختار و منابع انسانی کمیته امداد استان، افزود: برای ارتقا کمیت و کیفیت خدمات و افزایش سطح دسترسی خانواده‌های نیازمند به خدمات کمیته امداد، سه اداره جدید جوکار، مریانج و لالجین در سال گذشته افتتاح شد.

 


۱۰ خرداد ۹۶ – پرداخت ۱۲۰ وام خوداشتغالی به مددجویان کمیته امداد شاهرود 

خبرگزاری مهر : مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شاهرود با بیان اینکه ۱۲۰وام اشتغال به مددجویان این نهاد پرداخت شد، گفت: ارزش این وام‌ها ۱۴میلیارد و ۹۲۰میلیون ریال است.
محمد بلوچی در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه کمیته امداد شاهرود سه هزار و ۴۳خانوار تحت پوشش کمک معیشت بگیر و یک هزار و ۶۳خانوار را به صورت چند خدمتی تحت پوشش دارد، ابراز داشت: در سال گذشته وام‌های کارگشایی به تعداد یک هزار و ۷۳مورد به مبلغ ۱۲ میلیارد و ۱۷۹میلیون ریال و ۶۰مورد وام اشتغال امدادی به میزان پنج میلیارد و ۷۲۰میلیون ریال و همچنین ۱۲۰وام بانکی اشتغال به ارزش ۱۴میلیارد و ۹۲۰میلیون ریال به مددجویان شاهرودی پرداخت شد.
وی تعداد دانش آموزان تحت پوشش کمیته امداد شاهرود را ۴۳۰نفر عنوان کرد و ابراز داشت: این افراد طی سال گذشته مبلغ ۱۰۲میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال خدمات دریافت کردند.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شاهرود همچنین با بیان اینکه به ۲۸۹ دانشجو نیز یک میلیارد و ۸۷میلیون ریال خدمات ارائه شد، افزود: طی سال گذشته ۳۱۰ نفر از ایتام نیز مبلغ هشت میلیارد و ۸۰۰میلیون ریال، ۱۹۰نفر بیماران شفا به مبلغ هشتصد میلیون تومان و ۴۶۰نفر محسنین شامل زنان سرپرست خانوار، فرزندان بد سرپرست و خانواده های زندانی به میزان یک میلیارد و ۹۲۰میلیون تومان از این نهاد خدمات دریافت کردند.
بلوچی افزود: در سال گذشته ۷۰حق بیمه تامین اجتماعی قالی‌بافی به ارزش ۱۲۰میلیون ریال و همچنین حق بیمه تامین اجتماعی زنان سرپرست خانوار و اشتغال به میزان ۴۸۵مورد به ارزش چهار میلیارد ریال پرداخت شد.
وی بابیان اینکه ۳۷ خانوار در طرح مفتاح الجنه سال گذشته مورد بازدید و رسیدگی قرار گرفتند و دو هزار و ۸۷۰نفر از آموزش خانواده بهره‌مند شدند، افزود: ۲۰میلیارد و ۱۹۵میلیون ریال برای هرنوع کمک درمانی در سال گذشته پرداخت شد که امیدواریم با تلاش های صورت گرفته بتوانیم شاهد خودکفایی مددجویان تحت پوشش باشیم.
مدیرکمیته امداد امام خمینی شاهرود کمک‌هزینه ویژه درمان در سال گذشته را سه هزار و ۶۰۰مورد به ارزش دو میلیارد و ۴۰میلیون ریال برشمرد و ابراز داشت: طی سال گذشته ۱۵مورد ساخت حمام و سرویس بهداشتی، ۶۰مورد غربال‌گری بیماران قلبی، ۱۳۰مورد آموزش بهداشت به انجام رسید و به ۱۸۰مورد بیماران سرطانی و صعب‌العلاج رسیدگی شد.
بلوچی بابیان اینکه سال گذشته با کمک مردم نیکوکار شاهرود اقدام به برپایی ۱۵ سفره افطار ویژه نیازمندان شد، ابراز داشت: پنج هزار  و ۸۹۲ پرس غذای گرم و هفت هزار و ۲۱۷نان رایگان و همچنین تعداد دو هزار و ۸۲۵سبد کالا به ارزش ریالی یک میلیارد و ۳۷میلیون ریال در رمضان سال گذشته بین مردم توزیع شد.
وی تعداد خانواده‌های مددجویان اطعام داده‌شده در سال گذشته را سه هزار و ۲۹۶نفر اعلام کرد و گفت: در این راستا دو هزار و ۸۲۵ سبد کالا توزیع شده است.

 


۲ خرداد ۹۶ – رشد ۲۰۰ درصدی اشتغال مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد 

خبرگزاری فارس : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد، گفت: با تلاش‌های انجام شده اشتغال مددجویان این نهاد در سال گذشته رشد ۲۰۰ درصدی داشته است.
فرید محبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در یاسوج، اظهار کرد: اجرای طرح‌های خوداشتغالی و ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای مددجویان از مهم اهداف کمیته امداد است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اهمیت اشتغال و خودکفایی مددجویان، افزود: اگر مددجویان شغل مناسبی پیدا کرده و خودکفا شوند می‌توانند از چرخه حمایتی این نهاد خارج شده و جایشان را به خانوارهای دیگر در نوبت بدهند.
وی به برگزاری دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی خوداشتغالی برای مددجویان توسط کمیته امداد اشاره کرد و گفت: تاکنون دوره‌های آموزشی مختلفی را با کمک دیگر دستگاه‌ها از جمله فنی و حرفه‌ای برای ایجاد اشتغال مددجویان در استان برگزار کرده‌ایم.
این مسوول با بیان اینکه تاکنون اقدامات خوب و مطلوبی در این حوزه انجام شده است، گفت: در سال گذشته حدود پنج هزار و ۹۱۱ نفر در رشته‌ها و بخش‌های مختلف آموزش مهارت فنی و حرفه‌ای را فرا گرفته‌اند.
محبی با بیان اینکه برگزاری این دوره‌ها برای مددجویان مفید بوده و باعث ایجاد اشتغال برای آنها می‌شود، خاطرنشان کرد: آموزش و مهارت دو عامل اصلی برای راه‌اندازی شغل و کسب درآمد است.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تلاش‌های انجام شده باعث افزایش در میزان درصد اشتغال مددجویان شده است، گفت: میزان درصد اشتغال مددجویان این نهاد در سال گذشته ۲۰۰ درصد رشد داشته است.
وی، افزود: حدود دو هزار و ۸۶۲ طرح اشتغال‌زا با اعتبار ۳۹ میلیارد تومان در سال گذشته برای مددجویان اجرا شد.
این مسوول پرداخت تسهیلات کم بهره به مددجویان را عامل دیگری برای توسعه اشتغال آنها عنوان کرد و بیان داشت: برای ایجاد اشتغال مددجویان از طریق جذب تسهیلات بانکی کم بهره محدودیتی وجود ندارد.
محبی، یادآور شد: برای خوداشتغالی پنج تا ۵۰ میلیون تومان و برای طرح‌های خودکفایی تا ۷۵ میلیون تومان تسهیلات به مددجویان پرداخت می‌شود.


 

۳۱ اردیبهشت ۹۶ – ایجاد امسال ۵ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کردستان 

خبرگزاری فارس : معاون اشتغال کمیته امداد کردستان گفت: کمیته امداد امسال در کردستان برای ایجاد ۵ هزار فرصت شغلی برنامه‌ریزی کرده است که نسبت به آمار سال گذشته، دو برابر افزایش دارد.
فرشید جهانبین در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار کرد: محور برنامه‌های کمیته امداد کردستان در سال‌جاری در حوزه اشتغال، کیفی‌سازی مشاغل است.
وی اضافه کرد: برنامه‌ریزی‌‌هایی که صورت گرفته بر این مبنا است که شغل‌هایی که ایجاد می‌شود از کیفیت بالایی برخوردار باشد، خاطرنشان کرد: سرانه تسهیلات اشتغال امداد در این دوره ۵۰ میلیون تومان است و امیدواریم بتوانیم با بهره‌گیری از این ظرفیت بستر ایجاد اشتغال و توانمندسازی مددجویان را فراهم سازیم.
معاون اشتغال کمیته امداد کردستان با اشاره به اینکه سال گذشته ۳ هزار و ۴۲۰ شغل برای مددجویان زیرپوشش این نهاد ایجاد شده است، افزود: این تعداد شغل با صرف اعتباری بالغ بر ۴۷۰ میلیارد ریال از محل منابع بانکی و امدادی برای مددجویان زیر پوشش امداد ایجاد شده است.
به گفته  جهانبین، در بحث کاریابی نیز با هماهنگی و پیگیری‌های انجام گرفته برای ۶۵۰ مددجو در استان کردستان شغل ایجاد شده است.
ارائه آموزش‌های حرفه‌ای به ۹ هزار مددجو در کردستان
وی از ارائه آموزش‌های حرفه‌ای به ۹ هزار مددجوی زیرپوشش این نهاد خبر داد و گفت: این تعداد مددجو با توجه به نیاز بازار کار و ظرفیت‌های موجود در هر منطقه‌ای زیرپوشش آموزش‌های کوتاه، میان و بلندمدت قرار گرفته‌اند.
معاون اشتغال کمیته امداد کردستان خاطرنشان کرد: همچنین سال گذشته ۴۲ هزار بازدید در راستای نظارت بر شغل‌های ایجاد شده در سطح استان انجام گرفته است.
جهانبین تصریح کرد: ۳۷ میلیارد تومان تسهیلات پرداختی حوزه اشتغال مددجویان امداد در سال گذشته از محل منابع بانکی بوده است که ۱۰ میلیارد تومان از این اعتبارات نیز از محل منابع امداد در اختیار مددجویان قرار گرفته است.
وی برنامه امداد در حوزه اشتغال در سال گذشته را ایجاد ۳ هزار و ۵۰ شغل عنوان کرد و اظهار داشت: ۳ هزار و ۴۲۴ فرصت شغلی با رشد ۱۲ درصدی نسبت به برنامه در سطح استان برای مددجویان زیرپوشش کمیته امداد ایجاد شده است.
معاون اشتغال کمیته امداد کردستان خاطرنشان کرد: براساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سهمیه امسال کمیته امداد کردستان در زمینه اشتغال‌زایی با رشد ۲ برابر نسبت به سال گذشته ایجاد بیش از ۵ هزار شغل است.
جهانبین پایداری را مهم‌ترین ویژگی اشتغال ایجاد شده در کمیته امداد کردستان عنوان کرد و گفت: بر اساس راستی‌آزمایی‌ها بیش از ۹۰ درصد اشتغال ایجاد شده در این نهاد از پایداری کامل برخوردار هستند.
به گفته وی، نظارت دقیق و ایجاد اشتغال براساس نیاز بازار و همچنین نظارت مستمر بر شغل‌های ایجاد شده دلیل اصلی پایداری طرح‌های خوداشتغالی در کمیته امداد است.

 


 

۲۰ اردیبهشت ۹۶ – تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد کرمان ۳ برابر می شود 

خبرگزاری مهر : مدیرکل کمیته امداد امام خمینی استان کرمان از افزایش سه برابری میزان تسهیلات اشتغالزایی کمیته امداد این استان طی سال جاری خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، یحیی صادقی پیش از ظهر سه شنبه در دومین جلسه کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری استان کرمان در سال جاری، اظهار کرد: سهم کمیته امداد در ایجاد اشتغال در سال ۱۳۹۵ از محل اخذ تسهیلات بانکی چهار هزار و ۵۳۵ شغل بود اما ما بخشی از مشاغل را بدون پرداخت تسهیلات و با تشویق کارفرمایان و استفاده از ظرفیت بنگاه های مختلف در سطح استان ایجاد کرده ایم که حدود دو هزار و ۳۰۰ شغل علاوه بر این ایجاد شده است که در واقع شغل های ایجاد شده توسط کمیته امداد در سال گذشته شش هزار و ۸۰۲ شغل بوده است.
وی با اشاره به اینکه تولیدات کمیته امداد امام خمینی (ره) با توجه به مشاغلی که ایجاد کرده است ۱۵۷ هزار و ۵۰۹ تن در سطح استان کرمان بوده است، افزود: در سال ۹۵ در تولید محصولات زراعی ۱۸ هزار و  ۴۸۶ تن، تولیدات محصولات باغی ۱۱ هزار و  ۴۶۸ تن، تولید محصولات گلخانه ای چهار هزار و ۴۸۲ تن و تولید صیفی و سبزیجات ۱۲۳ هزار و ۷۳ تن بوده است که توسط مددجویان کمیته امداد انجام شده است.
مدیر کل امداد امام خمینی (ره) استان کرمان با بیان اینکه اولین بار در شهرستان قلعه گنج حدود  ۱۸  هزار تاکسی به مددجویان کمیته امداد واگذار شد، گفت: واگذاری  ۴۰ دستگاه تراکتور در شهرستان رودبار جنوب و پیگیری احداث ۵۰۰ نیروگاه خورشیدی در قلعه گنج از کار های انجام شده کمیته امداد طی دو ماه گذشته بوده است.
صادقی ادامه داد: پروژه احداث ۲۲۰ نیروگاه خورشیدی در شمال استان کرمان تا نیمه خرداد ماه به بهره برداری می رسد.
وی عنوان کرد: با توجه اینکه تسهیلات اشتغال کمیته امداد در سال ۹۶ سه هزار  ۳۳۰ میلیارد تومان است که دو هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان آن منابع دولتی و هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان هم از منابع داخلی کمیته امداد است؛ بنابراین به همین نسبتا سهم تسهیلات اشتغال کمیته امداد استان کرمان هم افزایش می یابد که تقریبا سه برابر می شود که پیش بینی می شود ۱۶۰ میلیارد تومان به استان کرمان تخصیص داده شود.
صادقی بیان داشت: باید از این تسهیلات و ظرفیت ها به درستی استفاده شود و با همکاری کارگروه ها و بانک ها بتوانیم این منابع را به خوبی جذب کنیم.


 

۱۲ اردیبهشت ۹۶ – اشتغال ۲۲ هزار مددجو از طریق کاریابی در سال گذشته

خبرگزاری ایرنا : مدیرکل حرفه آموزی و کاریابی کمیته امداد امام خمینی (ره) با تاکید بر این که توانمند سازی مددجویان از اولویت های اصلی این نهاد است،‌ گفت: ۲۲ هزار مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) از طریق کاریابی در سال گذشته مشغول کار شدند.
مهرعلی حق گویان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا، ‌با بیان اینکه یکی از راهبردهای توانمند سازی ایجاد شغل برای مددجویان از طریق برنامه های کاریابی و تعامل با کارفرمایان است، افزود: ارتباط مستقیم با کارفرما، اجرای طرح های خودکفایی اعضای خانوار مددجو، از انواع اقدامات و فعالیت های اشتغال در طرح های کاریابی پیش بینی شده است.
وی در ادامه با اشاره به این که در سال ۹۵، ۷۹ هزار و ۱۶۵ مددجوی کمیته امداد، آموزش‌های مهارتی در حوزه اشتغال دیده‌اند،‌ گفت:‌ مددجویان کمیته امداد آموزش های مختلفی از جمله در حوزه کشاورزی و دامپروری را فرا می گیرند. در این مدت ۱۸۶ هزار و ۳۷۳ مددجو که در حرفه ای مشغول کار هستند نیز،‌ آموزش های بازآموزی را فرا گرفتند.
حق گویان گفت: کمیته امداد در اجرای توانمندسازی و خوداتکایی مددجویان، نیاز کارفرمایان به نیروی کار احصا می کند و به مددجویان آموزش های لازم را می دهد.
مدیرکل حرفه آموزی و کاریابی کمیته امداد با اشاره به ارائه بسته های تشویقی کاریابی برای مددجویان اظهار کرد: بسته های تشویقی شامل پرداخت حق بیمه سهم کارفرما و حق الزحمه کاریابی است که علاوه بر آموزش های مهارتی به متقاضیان ارائه می شود.
وی ادامه داد: کمیته امداد به منظور ایجاد انگیزه در کارفرمایان، بنگاه‌های تولیدی و خدماتی، حق بیمه سهم کارفرمایی مددجویانی که نزد کارفرمایان مشغول به کار شوند را در سال اول ۱۰۰ درصد به کارفرمایان پرداخت می کند.


 

۴ اردیبهشت ۹۶ – پرداخت ۱۷۰ هزار وام اشتغال زایی به مددجویان کمیته امداد 

خبرگزاری مهر : رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از هدف گذاری پرداخت ۱۷۰ هزار فقره تسهیلات اشتغال زایی به مجددجویان این نهاد در سال ۹۶ خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، پرویز فتاح امروز در مراسم امضای تفاهم نامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای و کمیته امداد امام (ره) که با هدف ارائه آموزش های مهارتی به مددجویان این کمیته در محل سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به امضا رسید، گفت: تفاهم نامه امروز تجدید عهدی است که در سال های گذشته بوده چرا که پیش از این مشابه این تفاهم نامه امضا شده است.
وی با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از ۳۰۰ هزار فقره آموزش فنی و حرفه ای به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) ارائه شده است، گفت: بخش عمده ای از این آموزش ها با حمایت سازمان آموزش فنی و حرفه ای صورت گرفته است.
رئیس کمیته امداد امام (ره) ادامه داد: در نظر داریم امسال با تداوم آموزش های مهارتی به مددجویان سهم این آموزش ها را در جهت ایجاد اشتغال پایدار در بین جامعه هدف کمیته امداد افزایش دهیم.
فتاح با تاکید بر نامگذاری سال ۹۶ با عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ اشتغال-تولید» افزود: خوشبختانه امضای این تفاهم نامه در ابتدای امسال نشان از عزم جدی برای تحقق شعار سال است. سال گذشته پرداخت ۱۰۰ هزار فقره تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان کمیته امداد هدف گذاری شده بود که خوشبختانه صد درصد این تعهد تحقق یافت.
وی از افزایش سقف تسهیلات اشتغالزایی به مددجویان این کمیته در سال جاری خبر داد و گفت: خوشبختانه امسال با حمایت های دولت و مجلس میزان تسهیلات پرداختی به مددجویان برای اشتغالزایی تقریبا دو برابر شد به طوری که در سال ۹۶ پرداخت ۱۷۰ هزار فقره تسهیلات اشتغال و مهارت آموزی هدف گذاری شده است.
رئیس کمیته امداد امام (ره) گفت: افراد تحت پوشش این کمیته از پایین ترین قشر درآمدی جامعه هستند که متاسفانه دیده نمی شوند، اما نباید این افراد را از فرودستان جامعه تلقی کرد بلکه آنها از فرادستان هستند و نگاه جامعه باید به این افراد تغییر کند.
فتاح با اشاره به اینکه در سال گذشته ۳ هزار و ۵۰۰ نفر از افراد تحت پوشش کمیته امداد امام (ره) از نخبگان بودند، گفت: در حال حاضر ۷۵ هزار نفر از افراد تحت پوشش این کمیته دانشجو هستند ضمن اینکه رتبه ۹۷ رشته ریاضی در سال ۹۵ از دانش آموزان تحت پوشش این کمیته بوده است.
وی اظهار کرد: در سال گذشته سقف تسهیلات اشتغال به مددجویان ۱۵ میلیون تومان بود که تلاش می کنیم این میزان را در سال جاری به ۲۰ تا ۲۵ میلیون افزایش دهیم.


 

۳ اردیبهشت ۹۶ – ایجاد ۲۷۰۰ فرصت شغلی توسط کمیته امداد استان مرکزی

خبرگزاری فارس : مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی گفت: کمیته امداد استان مرکزی سال گذشته با فراهم کردن ۲ هزار و ۷۰۰ فرصت شغلی رتبه برتر استان را در حوزه اشتغال‌زایی به خود اختصاص داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساوه، قنبر موسی‌نژاد عصر امروز در دیدار با امام جمعه شهرستان ساوه با اشاره به فعالیت‌های کمیته امداد استان مرکزی در راستای توانمندسازی مددجویان این نهاد اظهار داشت: کمیته امداد مرکزی در سال گذشته با فراهم کردن ۲هزار و ۷۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان با هدف توسعه طرح‌های اشتغال‌زایی  مددجویان تحت پوشش رتبه برتر در حوزه اشتغال را در استان به خود اختصاص دهد که مورد تقدیر معاون عمرانی استاندار مرکزی به عنوان نهاد برتر در حوزه اشتغال‌زایی در این استان  قرار گرفت.
وی افزود: از این میزان فرصت شغلی ایجاد شده، نزدیک به هزار و ۷۰۰ فرصت شغلی آن برای مددجویان روستایی بوده که در این راستا مجموع تسهیلات ارائه شده در جهت اشتغال‌زایی معادل بیش از ۵۰۰ میلیارد ریال بوده که از این مبلغ ۲۴۰ میلیارد ریال در حوزه روستایی پرداخت شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی تصریح کرد: عمده تسهیلات ارائه شده، در حوزه‌های مشاغل خانگی، صنعت، کسب و کار، دامداری و دیگر مشاغل بوده است که این روند پرداخت تسهیلات ادامه دارد.
موسی‌نژاد عنوان کرد: خدماتی که کمیته امداد استان مرکزی به مددجویان تحت پوشش خود ارائه می‌دهد در ابعاد عمرانی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و اشتغال‌زایی بوده است که تلاش داریم سطح این خدمات را ارتقا دهیم.
مدیرکل کمیته امداد استان مرکزی بیان کرد: بیش از ۳۷ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد استان مرکزی قرار دارند که به‌صورت مستمر از خدمات این نهاد بهره‌مند می‌شوند و ۴۴هزار خانوار نیز به‌صورت غیرمستقیم از خدمات کمیته امداد در حوزه درمانی و فرهنگی برخوردار می‌شوند.


 

۲۹ فروردین ۹۶ – ایجاد ۱۸۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد ایلام

خبرگزاری مهر : مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام گفت: در سال گذشته یک هزار و ۸۰۰ فرصت شغلی برای مددجویان زیر پوشش این نهاد ایجاد شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، ضیاء رضایی با بیان اینکه ۲۸۰ میلیارد ریال اعتبار از محل منابع بانکی استان و اعتبارات تخصیصی سازمان مرکزی برای فراهم کردن این تعداد شغل هزینه شده افزود: با جذب و هزینه این میزان اعتبار و ایجاد این تعداد  شغل این نهاد در حوزه اشتغال دستگاه برتر استان و در کشور نیز جایگاه پنجم را بین سایر استان ها کسب کرد.
وی با بیان اینکه ۵۲ درصد تسهیلات پرداختی به جامعه هدف این نهاد در حوزه کشاورزی و دامداری و مابقی نیز در زمینه کسب و کار و مشاغل خانگی بوده است، یادآور شد: منابع بانکی این تسهیلات پرداختی از محل تسهیلات قرض الحسنه اشتغال  بوده است.
رضایی با اشاره به طرح استعدادیابی اشتغال بین مددجویان زیر پوشش این نهاد، افزود: این طرح ویژه مددجویان زیر ۷۰ سال بوده که در رده های مختلف سنی دانش آموزان، دانشجویان، جوانان و غیره اجرا و استعداد هر یک در اشتغال مشخص شناسایی شده است.
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام گفت: پیش بینی می شود در سال جاری میزان تسهیلات پرداختی اشتغال به مددجویان زیر پوشش بیش از ۱۰۰ درصد رشد یابد.


 

۱۴ فروردین ۹۶ – ایجاد یک هزار و ۹۹۰ طرح اشتغال برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد زنجان 

خبرگزاری شبستان:مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان زنجان گفت: یکی از مصادیق مهم اقتصاد مقاومتی ایجاد درآمد پایدار برای نیازمندان با رویکرد اشتغال است که طی سال ۹۵ تعداد یک هزار و ۹۹۰ طرح اشتغال برای مددجویان کمیته امداد ایجاد شده است.
به گزارش خبرگزاری شبستان از زنجان و به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان زنجان، هدایت صفری، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان به‌منظور تبیین شعار سال و بسترهای موردنیاز برای تحقق این موضوع در جمع کارکنان امداد شهرستان خرم دره حضور یافت و بر تلاش بیشتر درزمینهٔ توسعه مشارکت‌های مردمی و ایجاد اشتغال برای خانواده‌های زیرپوشش این نهاد به‌عنوان دو مؤلفه مهم در اقتصاد مقاومتی تأکید کرد.
این مقام مسوول در این جلسه بابیان اینکه مقام معظم رهبری همه‌ساله نقشه راه کشور را در قالب نام گذاری سال بیان می‌کنند، گفت : یکی از بسترهای مهم در تحقق شعار سال و نهادینه کردن اقتصاد مقاومتی درک صحیح از آن و ارائه برنامه‌ها و طرح‌های متناسب با آن است .
وی با اشاره به اینکه منظور از «اقتصاد مقاومتی: تولید – اشتغال » در امداد ایجاد بسترهای موردنیاز برای تأمین معاش نیازمندان است ادامه داد : فعالیت نوآورانه ، خلاقانه ، جهادی و انقلابی با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و حضور مردم در این وادی بسیار اثربخش بوده و با برنامه‌ریزی درست تلاش مجموعه باید به این سمت هدایت شود.
صفری در ادامه خدمات ارائه‌شده در سال گذشته در حوزه اشتغال را مناسب ارزیابی کرد و گفت : یکی از مصادیق مهم اقتصاد مقاومتی ایجاد درآمد پایدار برای نیازمندان با رویکرد اشتغال است که طی سال ۹۵ تعداد یک هزار و ۹۹۰ طرح اشتغال برای افراد مستعد زیرپوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) دراستان زنجان ایجادشده است .
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با تأکید بر اینکه در ایجاد اشتغال برای جامعه هدف باید طرح‌های نو و بدیع و دارای اثربخشی و درآمدزایی بالا مدنظر قرار گیرد ، اظهار کرد: ظرفیت‌های بسیاری در حوزه ایجاد اشتغال در قالب طرح‌های نوآورانه در استان وجود دارد که نیازمند همت همگانی و عزم و اراده جمعی در این بخش  است .
وی بابیان اینکه آموزش‌های ارائه‌شده به جامعه هدف در حوزه اشتغال باید به سمت‌وسوی اشتغال‌زایی هدایت شود ، ادامه داد: آموزش‌های مبتنی بر نیاز و ظرفیت هر منطقه در بالا بردن اثربخشی طرح‌های اشتغال و ایجاد درآمد پایدار بسیار راهگشاست.
صفری یکی از شاخص‌های مهم در پایداری و اثربخشی طرح‌های اشتغال را بازار سازی و بازاریابی برای این طرح‌ها عنوان کرد و تأکید کرد: بامطالعه صحیح و بررسی ظرفیت‌ها و شناخت استعدادهای مناطق مختلف در استان زمینه‌های لازم برای عرضه تولیدات طرح‌های اشتغال فراهم خواهد شد.
مدیرکل کمیته امداد استان از برنامه‌های مهم موردنیاز در حوزه اشتغال مددجویان در سال ۹۶ را ایجاد مجتمع‌های تولیدی ، خدماتی با مالکیت انفرادی اعلام کرد و گفت :در تلاش هستیم  این مجتمع‌ها را به‌عنوان یک اولویت کاری  مهم در حوزه اشتغال در تمامی مناطق استان ایجاد نماییم .

 

 


۹ فروردین ۹۶ – اجرای ۲۵۱۶طرح خوداشتغالی توسط کمیته امداد

خبرگزاری ایسنا : معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت: طی سال گذشته ۲۵۱۶طرح خود اشتغالی با اعتباری بالغ بر ۳۶۰میلیارد ریال از طریق کمیته امداد امام خمینی(ره) در استان اجرا شد.
“حمیدرضا رحیمی نیا” در گفت و گو با خبرنگار ایسنا منطقه کهگیلویه و بویراحمد افزود: این طرح ها در مجموعه کشاورزی، دامپروری، صنفی و صنعتی، صنایع دستی، دانش بنیان، خدماتی و مشاغل خانگی بودند.
وی بیان کرد: این طرحها حداقل به مدت سه سال نظارت و از لحاظ فنی پشتیبانی می شود که این روند در پویایی و ماندگاری و درآمد زایی مثمر ثمر خواهند بود.
معاون اشتغال کمیته امداد امام خمینی(ره) کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: از تمامی مسئولین به ویژه بانکهای عامل که در این زمینه همکاری لازم را دشته اند، تقدیر و تشکر می کنیم.


آرشیو اخبار استخدام کمیته امداد در سال ۹۵

دیدگاه ها (۴۰)

 1. هوشیار خدابنده می‌گه:

  با سلام من دیپلم هستم تحت پوشش کمیته امداد امام ره متاسفانه از ناحیه دست راست دچار از کار افتادگی شده کار نگهبانی یا از قبیل را خواستارم

 2. خواهر می‌گه:

  سلام جناب آقای دکتر فتاح کاش می شد حداقل یک درصد از استخدامی های دولتی یا شرکتی نهاد های مختلف رو به بچه های تحت پوشش اختصاص میدادین آخه زیر فشار مالی درس خوندن اونم با بهترین معدل تو دانشگاه روزانه در مقطع ارشد واقعا اجحافه که ما رو مثل بقیه ی بچه های مرفه در نظر بگیرند اینطوری خیلی از خانواده ها رو می تونید از زیر پوشش در بیارین خواهشا یک فکری در این خصوص بشود و من الله التوفیق .

 3. عاطفه می‌گه:

  سلام لطفا شرایط استخدام رو هم بگید نوشته استخدامی ولی میری توش هر چی نوشته الا در مورد شرایطش.منم ارشد فلسفه گرایش الهیات هستم تواستخدامی ها هیچوقت رشته ی ما نیست کاش رشته دیگه خونده بودم

 4. هیچ می‌گه:

  یه قسمتی بذارید جداگانه برای اخبار و اطلاعات عمومی استختام
  قسمتیم برای خود استخدام اگه باشه درهم رو اعصابه
  خدایا بداد جوونا برس

 5. فرزانه می‌گه:

  وای خدا دارم دیوونه میشم از بیکاری .هیچکی به فکر جوونا نیست .این ازمونا همه فرمالیته ست .صدبار ازمون دادم هر بار کلی پول ریختم به حساب ولی قبول نشدم چون نیروها از قبل تعیین شدن .فرستادنمون دانشگاه ک چهار سال دیرتر به فکر کار بیفتیم .اخ خدا دیگه دیوونه شدم از بس صبح تا شب دنبال کار ازین سایت ب اون سایت بودم .کاش درس نخونده بودم ک لا اقل خودنو مقصر میدونستم .اگه برا جنگ باشه ک هر چی جوونه میفرستن جلو تیر ولی حالا ک جوونا نیاز ب کار دارن هیچکی حاضر نیست بهشون کار بده .خدایا ادم دردشو به کی بگه .

 6. مهدی می‌گه:

  سلام-بعداز۲۰ سال زحمت در کمیته امداد-آخرش ۷۵۰تومان حقوق-صرفا جهت اطلاع مدیر-

 7. علی می‌گه:

  سلام-تو رو خدا به فکر راننده های کمیته امداد باشید-

 8. مسعود می‌گه:

  بخدا دیگه از زندگی خسته شدم لیسانس ICT دارم دو سالم هست که از سربازی اومدم تنها کاری که موجوده واسم کارگریه روزی صد بار به خودم لعنت میفرستم که چرا درس خوندم ای کاش درس نمیخوندم
  برای ظهور دعا کنید

 9. مهدی می‌گه:

  سلام دوستان
  محض اطلاع باید بگم تو کمیته امداد از استخدام خبری نیست
  بعدشم تو رو خدا آرزو هم نکنید تو چنین مکانی استخدام بشید

 10. ازادی می‌گه:

  من لیسانس مددکاری اجتماعی هستم یک سال مدرک مددکاری دارم مددجو کمیته امدادهم هستم نیرو گرفتند ولی هیچ کدوم مددکار نیستند ولی من ک مددکار هستم منوبرای نیرووجذب نکردند این بی انصافی هست

 11. mehdi می‌گه:

  با سلام ، بنده لیسانس جامعه شناسی فرزند مددجوی این نهاد می باشم در سال ۸۶ از دانشگاه دولتی فارغ التحصیل شدم ودر برنامه های کمیته امداد فعالیت گسترده ای داشته ام ولی متاسفانه به جای اینکه از فارغ التحصیلان فرزند مددجو استفاده شود،از فرزندان خانواده های پولدار و سفارش شده توسط مقامات و نماینده گان مجلس استفاده میکنند و نه وام درست حسابی با شرایط ضامن و…. میدند.

 12. مختار می‌گه:

  سلام دوستان صرفا جهت اطلاع بگم که منظور از استخدامی در کمیته امداد دادن وام کم بهره به فرزند مجرد والدین تحت پوشش میباشد

 13. عیسی می‌گه:

  استخدام کمیته امداد رو در سایت دیدم جاخوردم
  من ۸ سال سابقه در این نهاد بیرونم کردن
  گفتم بهتون بگم که آقای مهندس فتاح در سکوت خبری ۱۶۰۰۰ نفر نیروی قراردادی این نهاد رو اخراج کرده بفکر استخدام در این نهاد نباشید که دیگه از استخدام در این نهاد خبری نخواهد آمد

 14. علی می‌گه:

  سلام من لیسانس الهیات هستم و متاهل و بیکار و فرزند مدد جوی کمیته امداد میتونم در استخدامی شرکت کنم؟

 15. سهراب برگلي می‌گه:

  سلام. با تشکر از کمیته امداد خمینی(ره). سهراب برگلی هستم کارشناسی معماری. میخواستم ببینم شرایط استخدام شامل ما میشود یا نه. با تشکر

 16. کارمند سابق امداد می‌گه:

  سلام.۲ سال پیش به خواسته ی خودم بازخرید کردم نیروی رسمی امداد با ۱۳ سال سابقه خوب و رضایت مند .مایل به بازگشت هستم

 17. پیام پورحاجی می‌گه:

  من لیسانس حسابداری دارم من می تونم تو استخدامی شرکت کنم متشکرم

 18. f.a می‌گه:

  سلام من فنی برنامه نویسی میخوانم ترم اخر کاردانی ام اولین بار میخوام کارکنم سابقه کار ندارم حدودا ۱۸ سالمه میخواستم بدونم میتوانم دراستخدام شرکت کنم

 19. تنها می‌گه:

  سلام جناب مدیر شما خبر نداری امداد ۱۵۰۰۰ نیروی قراردادیشو دارهتعدیل می کنه (ِیا اخاج نیرو یا شرکتی شدن) حالا اومدی میگی استخدام دل همکارا رو خون نکن خواهشا

 20. sara می‌گه:

  سلام تو تیتر خبر میزنید استخدام بعد تو شرح خبر هیچی خبری از استخدام نیست چه جوریه ؟..

 21. مرتضی می‌گه:

  من لیسانس حسابداری هستم و ۲ سال هم سابقه خدمت در کمیته امداد به صورت ساعتی بودم

 22. مرتضی می‌گه:

  سلام امسال استخدامی در کمیته امداد هست یا نه ؟
  لطفا خبر بدید

 23. ناهید می‌گه:

  باسلام وخسته نباشی ۲۵ساله مجرد؛ دانشجوی مهندسی فناوری اطلاعات؛ من ب عنوان نیروی موردی به مدت ۵سال هم درواحددرمان وهم واحد اکرام کمیته امدادکارکرده ام وازتمام کارهای امداداطلاع دارم خصوصااتوماسیون لطفا برای استخدام ب بنده اطلاع دهیدباتشکر

 24. سعید می‌گه:

  خبری که شما گذاشتید مربوط به اشتغال زایی کمیته بوسیله پرداخت وام هست و ربطی به استخدام نداره

 25. حسن می‌گه:

  با سلام بنده کارشناس عمران هستم با ده سال سابقه کاری اعم از خدماتی.کارشناسی مدیریت و بازاریابی. مسئول دفتر.منابع انسانی.خواهشا اگه کاری بود ما رو هم لحاظ بکنید حتی نظافت چی به خدا الان از زندگی سیر شدم نمیدونم چیکار بکنم

 26. sedigeh می‌گه:

  با سلام و خسته نباشید من فارغ التحصیل کارشناسی کشاورزی از سال ۸۷ و ارشد مدیریت اجرایی چندین سال است که بیکارم میشه شرایط کامل استخدام و شرایط اعطای وام را بفرمایید.

 27. محمد می‌گه:

  کارشناسی تکنولوژی ساختمان دارم، واسه استخدام خبر بدین ممنونم باتشکر

 28. یوسف می‌گه:

  باسلام من سال۷۶مدرک فنی گرفتم وهنوزنتوانستم ازوام خوداشتغالی استفاده کنم الام هم متاهلم وهم بیکار

  • پارسان می‌گه:

   متاسفم برای این مملکت که بهترین متخصص ها تو بهترین سنشون بیکارند وخیلی ها دو شغله که هیچی چند شغله وبازنشسته اندوحتی شرایط کار کردن ندارند فردا پس فرداس که بیفتند هنوز شغلشون رو رها نکردن ودولت هم که هیچ اقدامی انجام نمیده
   الهم عجل لولیک الفرج

 29. afsaneh می‌گه:

  من ارشد تاریخ اسلام وخواهر لیسانس مدیریت آموزشی داریم وهردو بیکار هستیم لطفا در استخدام کمیته این رشته ها هم لحاظ شود

 30. بهزاد می‌گه:

  سلام ، لیسانس عمران اب هستم ،شرایط استخدام رو اعلام کنید

  • زینب زبیدی می‌گه:

   با عرض سلام.
   بنده لیسانس عمران-عمران دارم خواستم ببینم آیا میتوانم در استخدام شرکت نمایم.باتشکر

 31. اجاقی می‌گه:

  سلام من تا امسال تحت پوشش این نهاد بوده ام و مدرک کارشناسی مکانیک تاسیسات دارم ایا بخش نامه ای برای استخدام هست

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها