استخدام سازمان دامپزشکی در سال ۹۵ (خبر جدید)

استخدام سازمان دامپزشکی

در مصاحبه استخدامی چه می پرسند؟

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

خبر ۸ اسفند ۹۵ – اطلاعیه آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور

باسمه تعالی با توجه به پیگیری های متعدد شرکت کنندگان در آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور؛ به اطلاع می رساند، پس از تکمیل مدارک متقاضیان و بررسی های لازم توسط سازمان امور اداری و استخدامی و همچنین سازمان سنجش آموزش کشور و پس از اعلام فهرست نهایی توسط سازمان سنجش آموزش کشور، در اطلاعیه های بعدی، زمان و محل برگزاری مصاحبه حضوری، اطلاع رسانی خواهد شد.
باسمه تعالی
با توجه به پیگیری های متعدد شرکت کنندگان در آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور؛ به اطلاع می رساند،  پس از تکمیل مدارک متقاضیان و بررسی های لازم توسط سازمان امور اداری و استخدامی و همچنین سازمان سنجش آموزش کشور و پس از اعلام فهرست نهایی توسط سازمان سنجش آموزش کشور، در اطلاعیه های بعدی، زمان و محل برگزاری مصاحبه حضوری، اطلاع رسانی خواهد شد.
منبع: روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور


خبر ۱۶ بهمن ۹۵ -مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور به تعویق افتاد

به گزارش اداره امور اداری اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی پیرو اعلام سازمان دامپزشکی کشور تاریخ و زمان قطعی برگزاری مصاحبه پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مورخ ۲۱/۸/۱۳۹۵ پس از هماهنگی با سازمان امور اداری و استخدامی کشور متعاقبا اعلام خواهد شد.

بدیهی است آخرین تغییرات و اطلاعات در این خصوص از طریق همین پورتال اطلاع رسانی می شود.

منبع: اداره امور اداری اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی


خبر ۶ بهمن ۹۵ – برنامه زمان بندی مصاحبه آزمون استخدامی دامپزشکی خراسان رضوی

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی از اعلام زمان مصاحبه داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی، دکتر ناصر دربان مقامی اعلام داشت: لازم است داوطلبان استخدامی استان های خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، سمنان و مازندران طی روزها و ساعات تعیین شده بر اساس جدول زیر به اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی مراجعه نمایند.

شماره حوزه زمان انجام مصاحبه محل برگزاری مصاحبه داوطلبان استخدامی شرکت کننده استان های تعداد حدودی
مصاحبه شونده
دوشنبه ۹۵/۱۱/۱۸ سه شنبه ۹۵/۱۱/۱۹ چهارشنبه ۹۵/۱۱/۲۰
ساعت شروع ساعت خاتمه ساعت شروع ساعت خاتمه ساعت شروع ساعت خاتمه
۱ ۰۸:۳۰ ۱۷:۰۰ اداره کل دامپزشکی
استان خراسان رضوی- مشهد
خراسان رضوی ۷۱
۰۸:۳۰ ۱۷:۰۰ خراسان شمالی – گلستان ۸۰
۰۸:۳۰ ۱۷:۰۰ سمنان – مازندران ۶۷
تذکر: انجام مصاحبه از ساعات ۱۲ لغایت ۱۴ برای برگزاری نماز و صرف نهار تعطیل می باشد

برای مشاهده اطلاعیه در وبسایت اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی اینجا کلیک کنید


خبر ۵ بهمن ۹۵ – برنامه زمان بندی مصاحبه آزمون استخدامی دامپزشکی اعلام شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان گلستان  طبق برنامه ریزی های  انجام شده  مصاحبه تخصصی استخدامی پذیرفته شدگان  دامپزشکی استان گلستان به شرح ذیل اعلام میگردد: محل برگزاری مصاحبه اداره کل دامپزشکی استان خراسان رضوی به آدرس مشهد بزرگراه آسیایی ابتدای سه راه دانش  و زمان برگزاری مصاحبه سه شنبه  ۱۹/۱۱/۹۵ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷  بوده و تحت هیچ شرایطی تغییر یا تمدید نخواهد شد از اینرو از پذیرفته شدگان خواسته می شود در تاریخ مذکور در محل برگزاری مصاحبه حضور داشته باشند.
منبع: روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان گلستان


خبر ۷ دی ۹۵ – اسامی چند برابر ظرفیت آزمون استخدامی سازمان دامپزشکی کشور اعلام شد

روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص اعلام اسامی چند برابر ظرفیت سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۵ به منظور انجام سایر مراحل جذب و استخدام (انجام مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش) اطلاعیه ای منتشر کرد.
به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور، بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشوردر تاریخ ۲۱/۸/۹۵ شرکت نموده‌اند می‌رساند که کارنامه نتایج اولیه داوطلبان در سایت سازمان‌سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.orgقرار گرفته است. لذا داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی (از جمله سازمان دامپزشکی کشور) می‌بایست با توجه به نتیجه مندرج درکارنامه و توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.
لازم به ذکر است که برای کلیه داوطلبان حاضر در جلسه حسب مورد براساس اولین انتخاب کارنامه آزمون صادر شده است و داوطلبان هریک از دستگاههای اجرایی موظفند براساس موارد ذیل عمل نمایند:
– عدم مراجعه داوطلب در زمان مقرر به منزله انصراف از ادامه روند استخدام می‌باشد و داوطلب حق اعتراض نخواهد داشت.
– مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارائه مدارک به صورت ناقص در زمان تعیین شده برعهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل آزمون، مصاحبه و جذب، محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلااثر می‌شود.
معرفی شدگان رشته‌های شغلی سازمان دامپزشکی کشور:
معرفی‌شدگان رشته‌های شغلی سازمان دامپزشکی کشور می‌بایست؛ کلیه مدارک ذیل (اصل و کپی) را از تاریخ ۱۱/۱۰/۱۳۹۵لغایت ۱۵/۱۰/۱۳۹۵ به کارگزینی اداره کل دامپزشکی استان مورد تقاضا تحویل نمایند.
۱- کارنامه منشر شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور
۲- شناسنامه داوطلب و همسر، کلیه صفحات و کارت ملی
۳- کارت پایان خدمت
۴- مدرک تحصیلی
۵- قرارداد کار معین (مشخص) دارای کد شناسه – قرارداد کارگری دارای کد شناسه – تاییدیه سابقه کار از دستگاه اجرایی محل خدمت
۶- مدارک مربوط به بومی بودن (شهرستان، استان) طبق موارد مندرج در آگهی استخدام
۷- مدارک مربوط به سهمیه استخدامی ۵ درصد ایثارگری
۸- مدارک مربوط به معلولیت (بهزیستی)
تذکر: لازم به توضیح است اعلام نتیجه در کارنامه به عنوان معرفی شده به منزله پذیرفته شده نهایی نخواهد بود و صرفاً در صورت بررسی و صحت مدارک و مستندات و تأیید اطلاعات ثبت‌نامی و همچنین سهمیه‌های استخدامی (ایثارگران و معلولین و…) و حسب مورد کسب امتیاز لازم در مصاحبه، از بین داوطلبان واجد شرایط در این مرحله، به ترتیب نمرات فضلی و با توجه به ظرفیت مورد نیاز پذیرفته‌شدگان اولیه مشخص و جهت معرفی به گزینش معرفی خواهند شد. بدیهی است در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، داوطلب معرفی شده هیچ گونه حق اعتراضی نخواهد داشت.
در خاتمه اضافه می‌نماید که واحد پاسخگویی غیرحضوری سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور سال ۱۳۹۵ منحصراً در رابطه با کارنامه آزمون برای کلیه داوطلبان آماده پاسخگویی به سؤالات می‌باشد. لذا داوطلبان در صورت نیاز می‌توانند سؤالات خود را در خصوص مندرجات کارنامه حداکثر تا تاریخ ۱۱/۱۰/۱۳۹۵ با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org یا با تماس تلفنی در ساعات اداری با شماره تلفن‌های ۴۲۱۶۳ با پیش شماره ۰۲۱ در میان بگذارند و از مراجعه حضوری به این سازمان اکیداً خودداری نمایند. بدیهی است پاسخگویی به مکاتباتی که بعد از تاریخ ۱۱/۱۰/۹۵ ارسال گردد، مقدور نخواهد بود.


خبر ۲۴ مرداد ۹۵ – ۱۸ نفر در دامپزشکی خراسان جنوبی استخدام می‌شوند

خبرگزاری تسنیم : از بیرجند، فرماندار نهبندان از افزایش ۸۸ درصدی اعتبارات این شهرستان نسبت به سال گذشته خبر داد و گفت: ۳ میلیارد ریال اعتبار برای انجام خدمات بهداشتی برای شبکه دامپزشکی نهبندان به تصویب نهایی رسید.
نظافت در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان که با حضور کارشناسان سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی خراسان جنوبی، برخی مدیران کل و روسای ادارات عضو کمیته برنامه‌ریزی تشکیل شد عنوان کرد: در اعتبارات سال ۹۵ برای اولین بار نگاه ویژه‌ای به شبکه دامپزشکی داشته‌ایم و اعتبارات این شبکه افزایش قابل توجهی داشته است.
وی با بیان اینکه برخی ادارات از جمله دامپزشکی در سال گذشته عملکرد مناسبی به خصوص در جذب اعتبارات ملی داشته‌اند گفت: وظایف این ادارات گسترده، مهم، حیاتی و اثرگذار است که باید به این ادارات بر حسب اهمیت و حساسیت وظایف آنها توجه بیشتری شود.
۱۸ نفر تا پایان سال در دامپزشکی خراسان جنوبی استخدام می‌شوند
مدیرکل دامپزشکی خراسان جنوبی اظهار داشت: تا پایان امسال ۱۸ نفر پس از آزمون استخدامی جذب کادر پرسنلی دامپزشکی می‌شوند.
علیرضا رفیعی‌پور با اشاره به اشتغال ۴۲ نفر از سال ۹۰ تاکنون در دامپزشکی استان اظهار داشت: تا پایان امسال ۱۸ نفر دیگر در این سازمان استخدام می‎شوند که در صورت تأمین اعتبار مناسب این سهمیه بیشتر می‌شود.
رفیعی‌پور گفت: دامپزشکی استان جزو ادارات برخوردار از نظر نیرو است اما باز هم حدود ۵۰ درصد پست‌های این اداره کل خالی است.
وی افزود: در تمام شهرستانها و بخشهای استان شبکه دامپزشکی وجود دارد اما نیروی متخصص در استان کم است و برای جذب باید از سایر استانها نیرو بگیریم.
اداره کل راهداری و حمل و نقل در استان خراسان جنوبی تشکیل می‌شود
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خراسان جنوبی از جداشدن مدیریت راهداری از اداره کل راه و شهرسازی خبر داد.
ابراهیم نصری اظهار داشت: در اجرای مصوبه شماره ۵۸۸۲۷۱ ششم تیرماه سال ۹۵ شورای عالی اداری و نامه شماره ۴۷۷۰۲/۷۱ مورخه ۱۸ مرداد امسال معاون وزیر و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور، مدیریت راهداری از اداره کل راه و شهرسازی جدا و به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان خراسان جنوبی الحاق شد.
وی افزود: این تغییرات به منظور انسجام تشکیلاتی و مدیریت یکپارچه در نگهداری شبکه راهها و اجرای دقیق قوانین و مقررات انجام شد.
نصری بیان کرد: از این پس تمامی امور مربوط به راهداری راههای مواصلاتی و روستایی از اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی و واحدهای شهرستانی آن منفک و به همراه تمام وظایف، اختیارات، نیروی انسانی، اعتبارات، امکانات، تجهیزات، خودرو و ماشین‌آلات راهداری به اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان منتقل می‌شود.
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خراسان جنوبی تصریح کرد: با این تغییرات مدیریت راهداری اداره کل راه و شهرسازی از این اداره جدا و به اداره کل «راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان جنوبی» تغییر نام می‌دهد.


 

۲۸ تیر ۹۵ – شروع استخدام سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی

در راستای تجمیع و بهینه سازی فرآیند استخدام دستگاههای اجرایی کشور، به حول و قوه الهی، آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی کشور تحت عنوان آزمون استخدامی شهریور ماه ۱۳۹۵ در تاریخ ۱۹/۶/۱۳۹۵ برگزار میشود. در ادامه، توضیحات مربوطه در دو بخش ارائه خواهد شد. بخش نخست شامل توضیحات و شرایط عمومی استخدام در دستگاه های اجرایی و بخش دوم نیز شامل شرایط اختصاصی دستگاههای اجرایی بوده و شغل محلهای معرفی شده توسط هر دستگاه آورده شده است.

شرایط اختصاصی سازمان دامپزشکی ذکر شده در دفترچه راهنمای ثبت نام

۱ -حداقل سن برای استخدام در سازمان دامپزشکی کشور ۲۰ سال تمام و حداکثر ۴۰ سال برای فوق دیپلم ، لیسانس و فوق لیسانس و ۴۵ سال برای دکترا می باشد.
۲ -تذکر ۲ : صرفاً دارندگان مدرک تحصیلی کاردانی دامپز شکی مجاز می با شند شغل کاردان دامپزشکی را انتخاب کنند و دارندگان مدارک تحصیلی پایین تر و باالتر مجاز به انتخاب شغل مذکور و شرکت در آزمون نمی باشند.

برای مشاهده متن کامل آگهی و فایل راهنما اینجا کلیک کنید


به گزارش روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور به نقل از روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور با عنایت به برگزاری اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاههای اجرایی در تاریخ ۱۳۹۴/۳/۱، پیرو اطلاعیه مورخ ۹۴/۹/۱۸در خصوص اعلام نتایج نهایی تعدادی از دستگاههای اجرایی، بدین‌وسیله نتایج اولیه آن دسته از شغل‌محل‌هایی که نتایج آن نهایی و مورد تایید قرار گرفته است، (شامل وزارت امور اقتصادی و دارایی، سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان دامپزشکی کشور و استانداری استان خراسان شمالی) برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می‌گردد. متقاضیان در صورت هرگونه سؤال لازم است با دستگاه اجرایی ذیربط تماس حاصل نموده و یا مکاتبه نمایند.
بدیهی‌است سایر رشته شغل – محل‌هایی که بدلیل نقص مدارک و یا عدم درج اطلاعات درست در هنگام ثبت‌نام و همچنین رشته شغل – محل‌هایی که فرایند مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.

منبع: روابط عمومی سازمان دامپزشکی کشور

 فایل های مربوطه :
اسامی پذیرفته شدگان نهایی.xlsx27.704 KB 

 

استخدام سازمان دامپزشکی کشور (( آزمون فراگیر استخدامی اردیبهشت ماه ))

به گزارش امور اداری، رفاه و پشتیبانی سازمان دامپزشکی کشور، این سازمان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز بر اساس قوانین و مقررات مربوط و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی، برای بکارگیری افراد در دستگاه های اجرایی (موضوع بخشنامه شماره ۲۰۰/۹۳/۹۷۵۷ مورخ ۱۳۹۳/۰۷/۱۹) از محل مجوز استخدامی شماره ۱مورخ ۳/۱۲/۱۳۹۳ تعداد ۳۰۰نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری امتحان مشترک فراگیر در حیطه های عمومی و تخصصی، مصاحبه استخدامی و گزینش بصورت پیمانی به شرح ذیل استخدام می نماید.

شرایط عمومی استخدام :

–    داشتن تابعیت ایران

 –    تدین به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی

 –    التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

 –    انجام خدمت دوره ضرورت یا معافیت قانونی (ویژه آقایان)

 –    عدم اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر

 –    نداشتن سابقه محکومیت جزائی موثر

 –    داوطلبان نبایــد از جمله افــرادی باشند که به موجب آراء مراجع قضــائی و ذیصلاح ، از خدمات دولتی منع شده باشند.

–    داشتن سلامت جسمانی و روانی و توانائی برای انجام کاری که استخدام می شوند.

 –    داوطلبان استخدام نباید از مستخدمین رسمی، ثابت و پیمانی دستگاه های اجرایی و یا بازخرید خدمت آن ها باشند.

تذکر : ملاک عمل برای محاسبه تاریخ گواهی فراغت از تحصیل، معافیت دائم و پایان خدمت نظام وظیفه و محاسبه سن داوطلبان، آخرین روز مهلت ثبت نام می باشد.

موارد ذیل به شرط ارائه تاییدیه های معتبر به حداکثر سن مقرر اضافه خواهد شد:

الف) جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسر شهدا ، فرزندان و همسر جانبازان ۲۵ درصد به بالا و فرزندان و همسر آزادگان که حداقل یک سال و بالاتر سابقه اسارت دارند، و رزمندگان با سابقه حداقل شش ماه حضور داوطلبانه در جبهه از شرط حداکثر سن معاف می باشند.

 ب) افراد خانواده معظم شهدا (شامل پدر، مادر، خواهر و برادر) تا میزان ۵ سال.

 ج) رزمندگان کمتر از شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه، به میزان مدت حضور در جبهه.

 د) داوطلبانی که به صورت غیر رسمی و تمام وقت در دستگاه های دولتی از تاریخ/۱۱/۲۲ ۱۳۵۷به خدمت اشتغال داشته اند، به میزان مدت خدمت غیر رسمی آنها.

مراحل ثبت نام:

 

 ۱-     تکمیل فرم ثبت نام اینترنتی.

 ۲-     فایل عکس اسکن شده :

داوطلب می بایست یک قطعه عکس پرسنلی خود را با مشخصات زیر اسکن نموده و فایل آن را برای ارسـال از طریـق برنامه ثبت نام اینترنتی آماده نماید:

– عکس ۴×۳ یا ۴×۶ که در سال جاری گرفته شده باشد (عکس تمام رخ)

 – عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG باشد.

 – اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر ۳۰۰×۴۰۰ پیکسل و حداقل ۲۰۰×۳۰۰ باشد.

 – تصویر داوطلب باید واضح، مشخص و فاقد اثر مهر، منگنه و هرگونه لکه باشد.

 – حجم فایل ذخیره شده عکس نباید از ۷۰ کیلو بایت بیشتر باشد.

 – حاشیه های زاید عکس اسکن شده باید حذف شده باشد.

 – حتی الامکان عکس رنگی و دارای زمینه سفید باشد.

 تبصره ۱: اسکن عکس از روی کارتهای شناسایی (کارت ملی، شناسنامه و … ) قابل قبول نمی باشد و داوطلبان لازم است از اصل عکس مطابق توضیحات فوق اقدام نمایند.

تبصره ۲: عکس خواهران باید با حجاب و صورت کامل آنان مشخص باشد.

تبصره ۳: در صورت ارسال عکس غیرمعتبر، ثبت نام داوطلب باطل شده و حق شرکت در آزمون از وی سلب می گردد.

پرداخت وجه ثبت نام:

ثبت نام بصورت اینترنتی از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱/۱۰  لغایت یکشنبه مورخ ۱۳۹۴/۱/۱۶ انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط می بایست به سایت سازمان سنجش به نشانی www.Sanjesh.org مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۱۳۵,۰۰۰ ریال به صورت الکترونیکی و با کارت های بانکی متصل به شبکه ی شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.

تذکر مهم : با توجه به الزام پرداخت مبلغ مذکور به علت ثبت نام اینترنتی، واجدین شرایط (ایثارگران)

می بایست مبلغ مذکور را واریز و پس از هماهنگی و تائید بنیاد شهید و امور ایثارگران، مبلغ واریزی به ایشان قابل استرداد خواهد بود.

  لازم به توضیح است مدت زمان تعیین شده به هیچ عنوان تمدید نمی گردد و متقاضیان باید در مدت زمان فوق نسبت به ثبت نام اقدام نموده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری نمایند.

–  متقاضیان شرکت در آزمون باید پس از پایان ثبت نام کد رهگیری خود را یادداشت نموده و تا پایان مراحل استخدام نزد خود نگهداری نمایند.

 –   به ثبت نام های ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد و وجوه پرداختی به هیچ وجه مسترد نمی گردد.

داوطلب در زمان ثبت نام می بایست دارای مدارک ذیل باشد:

–        آخرین مدرک تحصیلی

–        کارت ملی

–        شناسنامه

–        کارت پایان خدمت نظام وظیفه عمومی و یا معافیت دائم غیر پزشکی (ویژه برادران)

–        مدارک دال بر ایثارگری

–        مدارک دال بر معلولین عادی (ارائه گواهی معلولیت از سازمان بهزیستی)

–        مدارک دال بر بومی بودن (حسب مورد براساس هریک از موارد ذکر شده در بندهای الف، ب، ج و د بند یک تذکرات)

–        نامه گواهی اشتغال از دستگاه محل خدمت با ذکر شماره شناسه قراردادی (ویژه شاغلین قراردادی) برای محاسبه امتیاز شاغلین قراردادی بر اساس فرم شماره یک.

تبصره: مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.

تذکر مهم: با توجه به اینکه بررسی مدارک متقاضیان توسط دستگاه استخدام کننده، پس از تعیین نمرات داوطلبان در آزمون (عمومی و تخصصی) بررسی خواهد شد، لذا در صورتی که مدارک داوطلبان مغایر با شرایط مندرج در این آگهی و همچنین اطلاعات مندرج در تقاضانامه ثبت نامی باشد، هیچگونه حقی برای متقاضی ایجاد نخواهد کرد، و در هر مرحله از آزمون، اعلام نتایج اولیه، مصاحبه و حتی در صورت پذیرش نهایی، داوطلب حذف خواهد شد و حق هیچگونه اعتراضی ندارد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه ی دریافت کارت شرکت در آزمون:

–        کارت شرکت در آزمون از روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۴/۲/۸ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش به نشانی www.Sanjesh.org قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه مورخ ۱۳۹۴/۰۲/۱۱  در تهران و سایر مراکز استانها برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون برروی کارت شرکت درآزمون درج و به هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

 لازم به ذکر است صدور کارت شرکت در آزمون به منزله تایید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون بررسی خواهد شد.

مواد آزمون عبارتند از:

الف) – مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین می‌شود:

۱-    معارف اسلامی

۲-    زبان و ادبیات فارسی

۳-    اطلاعات عمومی، دانش اجتماعی و حقوق اساسی

۴-    ریاضی و آمار مقدماتی

۵-    زبان انگلیسی عمومی

۶-    هوش و توانمندی های ذهنی

۷-    فناوری اطلاعات

–        تعداد سوالات امتحان عمومی ۳۵  سوال خواهد بود که به صورت چهار گزینه‌‌ای و با احتساب یک سوم نمره منفی طراحی خواهد شد.

–        سوالات معارف اسلامی مربوط به پیروان سایر مذاهب اسلامی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران (حنفی، شافعی، مالکی، حنبلی و زیدی) مطابق تعالیم و احکام فقهی آنان طراحی خواهد شد.

–        اقلیت‌های دینی مصرح در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران از پاسخگویی به سوالات معارف اسلامی معاف بوده و در این صورت نمره مکتسبه این داوطلبان، بر اساس مجموع تراز شده سایر سوالات محاسبه خواهد شد.

تذکر مهم : سوالات حیطه های تخصصی امتحان مشترک بر اساس دانش و مهارت های تخصصی متناسب با خوشه های شغلی یا مشاغل ، با هماهنگی دستگاه های اجرایی و نظارت سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، تهیه خواهد شد.

لینک دانلود فایل استخدام سازمان دامپزشکی کشور

دیدگاه ها (۱۶)

 1. Javad می‌گه:

  سلام اخرین مدرک یعنی چی اخه سیکل و دیپلم هم میشه مگه من کارشناسی دامپزشکی دارم با بقیه برابرم مگه داریم مگه میشه

 2. پریا می‌گه:

  با سلام
  ممکنه بگین حداکثر سن مقرر برای شرکت در ازمون چند ساله ؟ دوستان اگه کسی اطلاع داره جواب بده لطفا

 3. rainbow می‌گه:

  با سلام
  دوستان لطفا به سایت سنجش مراجعه کنید . علاوه بر دامپزشکی سازمان های دیگه و رشته های دیگه وجود دارن.
  sanjesh.org استخدام دستگاه های اجرایی کشور

 4. محمد می‌گه:

  دوستان آیا شرط معدل داره ؟؟؟لطفا جواب بدین.

 5. فرهاد می‌گه:

  من با نظر آقا علی کاملا موافقم…این چ شرایط سنی که گذاشتن…ما دو سال از عمر خودمون رو رفتم زیر پرچم مقدس خدمت کردیم اما حالا مثل آب خوردن حقمون رو ضایع میکنن…چرا نباید حداقل مدت زمان خدمت وظیفه مون جزٔ تبصرهای شرایط سنی باشه….امیدوارم اونجور که آقا علی گفتن…با پیامک دادن ب نشریه بازار کار مشکل حل بشه…که کلا بعید میدونم…ولی انجامش میدیم…پس دوستانی که حقشون ضایع شده در این مورد ب این کمپین بپیوندن…یا حق

 6. شیلا می‌گه:

  سلام. کارشناسی فقه و مبانی حقوق اسلامی دارم .میتونم دراین آزمون شرکت کنم؟؟؟؟؟

 7. علی می‌گه:

  با سلام
  خواهشن اگه کسی اطلاع داره جواب بده افرادی که معافیت پزشکی دارند می تونن تو این آزمون شرکت کنند یا نه؟

 8. میرباقر می‌گه:

  شرایت سنی ش رو چرا نگفتن ضروریه لطفا پاسخ بدبد

 9. تندیس می‌گه:

  سلام ..رشته های اعلام شده رو دیدم من ارشد انگل شناسی دام خوندم و متاسفانه شهر ما هیچی نداشت ..بعد قرنی دامپزشکی اتستخدامی زده و بر رشته من هیچی نداشت ..

 10. farzane می‌گه:

  توروخدا بگین چ رشته هایی میخان.من ک از استرس مردم.

 11. شاهمرادی می‌گه:

  مشخص نشده چه رشته های رو میخواین ما از کجا بدونیم اخه ؟!!!!!!!!!!

 12. رها می‌گه:

  سلام چرا نوشتید یکشنبه ۱/۱۰ باید میگفتید دوشنبه !

 13. fatima30 می‌گه:

  شرایط سنیش دقیقا اعلام نشده چرا

 14. aaah می‌گه:

  یک ماه واسه این ازمون دارم میخونم, بعد عمری قسمتمون شد عتبات اونم شب میلاد امیرالمؤمنین نجف باشیم, اد امتحان شده همون روز
  خدایا,,,,

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها