استخدام استانداری گیلان سال ۹۵ (خبر جدید)

سوالات استخدامی استانداری

سوالات رایج در آزمون های استخدامی

 

خبر ۱۱ مرداد ۹۵ – ایجاد ۲۵۰۰ شغل در حوزه صنعت گیلان تا پایان سال

خبرگزاری ایلنا: رئیس‌سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: امسال بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در گیلان صورت خواهد گرفت که این حجم سرمایه گذاری علیرغم تحریم ها و مشکلات در طول تاریخ استان بی‌سابقه بوده است.
دکتر علی منتظری با حضور در دفتر خبرگزاری ایلنا در گیلان که در آستانه روز خبرنگار با بازدید و دیدار با سرپرست و خبرنگاران این خبرگزاری انجام شد، در گفت و گویی در مورد وضعیت کلی صنعت گیلان گفت: علی رغم همه مشکلاتی که وجود دارد برآورد ما این است که پیشرفت خوبی در حال وقوع است.
وی افزود: صحبت‌های ما بر اساس‌آمار و اطلاعات کشوری بوده و استان هیچ دخل و تصرفی در آن ندارد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان تصریح کرد: اعتقاد ما در گذشته نیز این بوده که آمار و اطلاعات برای خود دارای قداست است و بر اساس این آمار در کشور برنامه ریزی صورت می گیرد.
وی افزود: در سال ۹۲ در دولت تدبیر و امید سرمایه گذاری بالغ بر ۳۶۰ میلیارد تومانی در گیلان صورت گرفت که این آمار در سال ۹۳ با رشد همراه بوده و به مبلغ ۴۴۰ میلیارد تومان رسید.
منتظری بیان داشت: طبق آمارهای موجود مبلغ سرمایه‌گذاری در سال ۹۴ به ۷۲۰ میلیارد تومان رسید که امسال با توجه به برنامه‌ریزی‌هایی که صورت گرفته بالغ بر ۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در گیلان صورت خواهد گرفت که این حجم سرمایه‌گذاری علیرغم تحریم‌ها و مشکلات در طول تاریخ استان بی‌سابقه بوده است.
منتظری افزود: باتوجه به اینکه فضای تحریم‌ها باز نشده و استکبار جهانی در حال ایجاد مشکل است، اما در گیلان این اتفاقات مثبت رخ داده است.
این مسئول با بیان اینکه برخی انتظار دارند سریعاً قفل تحریم‌ها باز شود، افزود:تحریم ها یکساله اتفاق نیفتاده که یک جا برداشته شود.
منتظری بیان داشت: سویفت با فرآیند چندین مرحله ای بسته شد و اگر بخواهد باز شود باید مراحل و مدت زمان آن طی شود.
وی با انتقاد از افرادی که بدون نظر کارشناسی عنوان می‌کنند برجام حاصلی برای کشور نداشته است افزود:در دو ماه آینده یکی از بزرگترین کارخانجات ام. دی. اف کشور در همین شرایط سخت با مجهزترین ماشین آلات دنیا از آلمان و ایتالیا که از این تکنولوژی فقط در یک جای دیگر دنیا استفاده شده با اشتغال مستقیم ۳۰۰ نفر به بهره برداری خواهد رسید.
این مسئول موفق صنعتی گیلان افزود: پروژه تولید ام. دی. اف در خاورمیانه بی نظیر است و بزرگترین واحد این صنایع در کشور محسوب می شود.
وی تصریح کرد: این پروژه صنایع پایین دستی زیادی داشته و با توجه به اینکه مواد اولیه این کارخانه از ضایعات چوب است، کشاورزی گیلان را با زراعت چوب متحول خواهد کرد.
منتظری بیان داشت: با شرایط فعلی تعهد می‌کنیم در ۵ سال آینده کل استان به سمت زراعت چوب حرکت کند.
وی افزود: از مجموع ۱ میلیون ۶۰۰ هزار متر مکعب چوب مورد نیاز کشور ،۱میلیون متر مکعب آن از این پس در گیلان تولید شده و از واردات چوب جلوگیری خواهد شد.
این مسئول گفت: تکنولوژی‌های جدید علی رغم اشتغال مستقیم پیامدهای مثبتی را نیز در پی دارد که باید دیده شود.
منتظری با بیان اینکه تا پایان امسال گیلان قطب صنایع سلولوزی کشور خواهد شد، افزود: هم اکنون به دنبال شهرک سلولوزی و مبل در گیلان هستیم که صنایع کوچک متعاقب صنایع بزرگ به وجود بیاید و این حرکت در دولت تدبیر و امید اتفاق افتاده است.
وی افزود: سال جاری بصورت مستقیم در حوزه صنعت گیلان دو هزار و  پانصد شغل جدید ایجاد خواهد شد که با احتساب حوزه معدن و تجارت جمعاً ۱۰ هزار شغال تا پایان سال جاری ایجاد خواهد شد.
منتظری تصریح کرد: علی رغم اینکه متولی امر یک وزارتخانه دیگر است، اما سازمان صنایع خود را در راستای ایجاد اشتغال متعهد می داند.
وی با بیان اینکه در حال تلاش برای احیای واحدهای نیمه فعال صنعتی هستیم، افزود: این امر یعنی اینکه ما به دنبال ایجاد اشتغال برای جوانان گیلان هستیم.
این مسئول بیان داشت: آمار تجمعات کارگری در گیلان در سه سال گذشته دولت تدبیر و امید نسبت به سال‌های پیش بسیارکمتر شده است، افزود: ما در حال تلاش و بیان مشکلات کارگری استان هستیم در صورتی که متولی امر کار نبوده و وظیفه حمایت از کارفرما را داریم.
منتظری با بیان اینکه یکی از آسیب‌های جدی حال حاضر عدم انعکاس عملکردهای دولت است، افزود: رسانه ها باید در این حوزه همکاری کنند تا ظلمی درحق دولت رخ ندهد.
وی با بیان اینکه تاکنون سازمان را هرگز اجازه دخالت در مسایل سیاسی نداده ام، افزود: عوامل اقتصادی دولت دارای تجربه بوده و ما هم موظفیم در همین چارچوب حرکت کنیم.
وی افزود: در سازمان صنعت و معدن به اندازه کافی طرح مصوب شده است و در حال حاضر واحدها باید هرچه سریع‌تر تسهیلات خود را از بانک‌ها دریافت کرده و تعهد اشتغالی که دارند را تحقق بخشند.
منتظری با بیان اینکه درحال حاضر تمام دغدغه سازمان صنعت دریافت تسهیلات واحدها از بانک‌ها است، افزود: برخی افراد که می‌خواهند از این فضا سوء استفاده کنند باید ببینند که اقدامات موثر و مطلوبی در حال انجام است.
وی ضمن تشکر از همکاری های سرپرستی خبرگزاری ایلنا در گیلان به جهت انعکاس شفاف عملکرد دولت تدبیر و امید و حمایت از مدیران تلاشگر که مرتبط با حوزه صنعت و کار هستند، گفت: سازمان صنعت و معدن آمادگی دارد تا همکاری خود را با سرپرستی این خبرگزاری در گیلان گسترش داده تا نگرانی‌ها و دغدغه های مسایل کارگری نیز برطرف شود.

 


 

 خبر ۳مرداد ۹۵ – مصاحبه آزمون شهرداری‌ها استان گیلان

پذیرفته شدگان محترم سه برابر ظرفیت رشته های شغلی مأمور حراست ، مسئول خدمات مالی، کارشناس امور اداری ، حسابدار ،کارشناس امور حقوقی ، کارشناس روابط عمومی ، متصدی امور دفتری از آنجائیکه بر اساس بند ۵ مصوبه مورخ ۲۳/ ۴/ ۱۳۹۵ کمیته نظارت بر آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌های استان  مقرر گردید مصاحبه از شما در روز چهارشنبه مورخ ۱۳/ ۵/ ۱۳۹۵ در سالن الغدیر استانداری به نشانی رشت – بلوار معلم – استانداری گیلان صورت پذیرد. شایسته است با در دست داشتن کارت ملی رأس ساعت ۸ صبح در مکان مذکور حضور بهم‌رسانید. عدم حضور در زمان تعیین شده به منزله انصراف می باشد.

((پذیرفته شدگان محترم سه برابر ظرفیت رشته های شغلی کارشناس باغبانی ،کارشناس شهرسازی ، مهندس راه و ساختمان ، کارشناس محیط زیست ، کارشناس امور حمل و نقل و آرشتیکت از آنجائیکه بر اساس بند ۵ مصوبه مورخ ۲۳/ ۴/ ۱۳۹۵ کمیته نظارت بر آزمون استخدام پیمانی شهرداری‌ها‌ی استان مقرر گردید مصاحبه از شما در روز چهارشنبه مورخ ۱۳/ ۵/ ۱۳۹۵ در سالن الغدیر استانداری به نشانی رشت – بلوار معلم – استانداری گیلان صورت پذیرد. شایسته است با در دست داشتن کارت ملی رأس ساعت۱۴ در مکان مذکور حضور بهم‌رسانید. عدم حضور در زمان تعیین شده به منزله انصراف می باشد.


 خبر ۱۳ دی استخدام :  نتایج استخدامی اداره کل بیمه سلامت  اعلام شد

فهرست قبول شدگان آزمون استخدامی پیمانی مورخ ۹۲/۴/۱۴ اداره کل بیمه سلامت استان گیلان

خبر ۱۳ دی استخدام :  نتایج استخدامی هواشناسی اعلام شد

فهرست پذیرفته شدگان اصلی وذخیره آزمون استخدامی مورخه ۱۴/۰۴/۱۳۹۲فهرست پذیرفته شدگان اصلی وذخیره آزمون استخدامی مورخه ۱۴/۰۴/۱۳۹۲ بشرح ذیل اعلام میگردد

لینک اعلام نتایج

خبر ۱۰ دی استخدام : اسامی نهایی قبول شدگان آزمون استخدامی مورخ ۱۴/۰۴/۹۲

باستناد نامه شماره ۲۴۳۴۲/۶/۸۰/۹۳ مورخ ۰۴/۱۰/۹۳ معاونت محترم توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان فهرست نهایی قبول شدگان آزمون استخدامی مورخ  ۱۴/۰۴/۹۲ این اداره کل به شرح جدول ذیل اعلام می گردد.جذب نهایی پذیرفته شدگان اصلی آزمون پس از  طی مراحل گزینش و سایر مراحل استخدام خواهد بود.دعوت به کار نفرات ذخیره منوط به انصراف نفرات اصلی می باشد.

لینک اعلام نتایج

خبر ۹ دی استخدام :قابل توجه شرکت کنندگان محترم آزمون استخدامی مورخ ۱۳۹۲/۴/۱۴ استانداری گیلان

با عنایت به نامه شماره  ۹۳/۸۰/۶/۲۴۳۴۲ مورخ ۹۳/۱۰/۴ استانداری محترم گیلان به پیوست اسامی یک و نیم برابر ظرفیت پذیرفته شدگان آزمون استخدامی مذکور جهت اطلاع اعلام می گردد.
بدیهی است تمامی نفرات اصلی و ذخیره از تاریخ  ۹۳/۱۰/۱۴ لغایت  ۹۳/۱۰/۱۶  با در دست داشتن مدارک ذیل به واحد امور اداری واقع در میدان دکتر حشمت –ساختمان شماره یک اداره کل راه و شهرسازی گیلان  مراجعه نمایند .ضمنا جذب نهایی قبول شدگان منوط به تایید معاونت محترم توسعه مدیریت و سرمایه انسانی و تامین اعتبار از سوی معاونت محترم برنامه ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهورو انجام مراحل گزینش می باشد.
مدارک مورد نیاز جهت مراجعه حضوری:
۱-    ۶ قطعه عکس
۲-    اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی
۳-    آخرین مدرک تحصیلی
جهت دریافت اسامی اینجا کلیک نمایید.
خبر ۱۴ آبان ۹۲- اعلام زمان مصاحبه و مدارک مورد نیاز
کلیه پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی ۹۲/۴/۱۴ ( که دستگاه اجرایی انتخابی استانداری بوده است ) در رشته های شغلی کشوری مدنی ، حسابدار ، راه و ساختمان روز چهارشنبه ۹۲/۸/۱۵راس ساعت ۸ صبح و کلیه پذیرفته شدگان در رشته های شغلی مسئول دفتر ، مامور حراست ، تحلیل گر سیستم در روز پنجشنبه مورخ ۹۲/۸/۱۶ راس ساعت ۸ صبح جهت انجام مصاحبه تخصصی به همراه مدارک و مستندات زیر به استانداری مراجعه نمایند.اصل شناسنامه و کارت ملی
اصل مدرک تحصیلی و پایان خدمت
مستندات مربوط به بومی بودن برابر مفاد انتشار آگهی
اصل مدارک مربوط به ایثارگری
اصل مدارک مربوط به معلولیت
اصل و تصویر آموزش های طی شده مربوط به رشته شغلی ، کتاب ، تالیف ، ترجمه ، پایان نامه تخصصی ، مقالات چاپ شده
خبر۱۱ مرداد  ۹۲ – نتایج اعلام شد

داوطلبان گرامی لازم به یاد آوری است بر اساس مفاد انتشار آگهی :۱- مدارک پذیرفته شدگان در چارچوب ضوابط و مقررات و شرایط مندرج در آگهی منتشره مورد بررسی قرار خواهد گرفت و شرکت در آزمون به منزله تایید مدارک نمی باشد. لذا مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در متن آگهی و یا ارسال مدارک به صورت ناقص بر عهده داوطلب خواهد بود و در هر مرحله از مراحل مربوط به امتحان، مسابقه و جذب محرز شود داوطلب به اشتباه یا به عمد اطلاعات خلاف واقع ارائه داده و یا فاقد شرایط مندرج در آگهی بوده است، از انجام مراحل بعدی محروم گردیده و در صورت صدور حکم استخدامی، حکم مزبور لغو و بلا اثر می گردد.۲- انتخاب داوطلبان استخدام برای انجام مصاحبه تخصصی، حداکثر به میزان ۳ برابر ظرفیت مورد نیاز از میان افرادی که حد نصاب نمره آزمون عمومی را کسب کرده اند به ترتیب بالاترین نمرات آزمون تخصصی می باشد.۳- لیست پذیرفته شدگان ۳ برابر ظرفیت بر اساس حروف الفبا مرتب شده و ملاک تقدم داوطلبان نمی باشد.۴- در رشته شغلی شهرهایی که فاقد نام پذیرفته شده می باشد، هیچ یک از داوطلبان موفق به کسب حد نصاب لازم در آزمون نشده اند.۵- کارکنان غیر رسمی و همچنین نیروهای شرکتی به ازای هر سال سابقه خدمت مربوط و مشابه از (۲) درصد و حداکثر (۲۰) درصد کل امتیاز در هر یک از مراحل آزمون استخدامی به صورت جداگانه برخوردار شده اند.۶- ایثارگران و معلولین از سهمیه قانونی بر اساس مفاد انتشار آگهی برخوردار شده اند.۷- زمان برگزاری مصاحبه تخصصی از طریق دستگاه اجرایی ذیربط به اطلاع پذیرفته شدگان واجد شرایط خواهد رسید.دریافت لیست قبول شدگان سه برابر ظرفیتدریافت نمرات آزمون

معاون توسعه ی مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان گفت : نتایج آزمون کتبی استخدامی استانداری و دستگاههای اجرایی از بامداد روز یکشنبه در پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان به نشانی http://www.gilan.ir قابل دسترسی است و داوطلبان می توانندبرای اطلاع از نتایج این آزمون و شرایط مراحل پس از قبولی به این پایگاه مراجعه کنند .صفرعلی کریمی با بیان اینکه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی پس از بررسی مدارک و انجام مراحل مصاحبه و گزینش مشخص می شوند گفت : نتایج اعلام شده ۳ برابر ظرفیت هرپست سازمانی است و از پذیرفته شدگان این مرحله به ترتیب بالاترین نمرات آزمون برای انجام مصاحبه های تخصصی و گزینش از طریق دستگاههای اجرایی دعوت بعمل می آید .

گفتنی است : آزمون استخدامی استانداری و دستگاههای اجرایی با حضور ۱۵ هزار و ۸۰۰ داوطلب در۸۳ رشته شغلی چهاردهم تیرماه برگزار شد .

خبر ۱۲ مرداد – معاون توسعه ی مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان گفت : نتایج آزمون کتبی استخدامی استانداری و دستگاههای اجرایی از بامداد روز یکشنبه در پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان به نشانی http://www.gilan.ir قابل دسترسی است و داوطلبان می توانندبرای اطلاع از نتایج این آزمون و شرایط مراحل پس از قبولی به این پایگاه مراجعه کنند .صفرعلی کریمی با بیان اینکه پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدامی پس از بررسی مدارک و انجام مراحل مصاحبه و گزینش مشخص می شوند گفت : نتایج اعلام شده ۳ برابر ظرفیت هرپست سازمانی است و از پذیرفته شدگان این مرحله به ترتیب بالاترین نمرات آزمون برای انجام مصاحبه های تخصصی و گزینش از طریق دستگاههای اجرایی دعوت بعمل می آید .گفتنی است : آزمون استخدامی استانداری و دستگاههای اجرایی با حضور ۱۵ هزار و ۸۰۰ داوطلب در۸۳ رشته شغلی چهاردهم تیرماه برگزار شد .
خبر ۳۱ تیر -نتایج اولیه آزمون استخدامی استانداری گیلان نیمه مرداد اعلام می شود
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان در جریان بازدید استاندار از روند برگزاری آزمون استخدامی استانداری و دستگاه های اجرایی از اعلام نتایج اولیه این آزمون در نیمه مرداد امسال خبر داد.
نتایج اولیه آزمون استخدامی استانداری گیلان نیمه مرداد اعلام می شودبه گزارش روابط عمومی استانداری گیلان به ایرنا، ˈصفر علی کریمی پاشاکیˈ در ادامه این بازدید که با حضور ˈکیهان هاشم نیاˈ استاندار گیلان در حوزه امتحانی دبیرستان برادران شهید نهی قناد انجام شد، اظهار کرد: آزمون استخدامی استانداری و دستگاه های اجرایی صبح امروز (جمعه) با حضور ۱۵ هزار و ۸۰۰ داوطلب در ۸۳ رشته شغلی برای استخدام در ۱۳ دستگاه اجرایی برگزار شد.وی افزود : شرکت کنندگان در این آزمون در مدت ۱۵۰ دقیقه به ۱۰۰ سوال عمومی و ۶۰ سوال اختصاصی بصورت ۴ گزینه ای پاسخ دادند.به گفته کریمی پاشاکی، آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در ۶۶ حوزه امتحانی در رشت برگزار شد.
http://zabanegooya.com/News/Item/1421/18/1421.htm
به اطلاع داوطلبان شرکت کننده در آزمون استخدامی استانداری و سایر دستگاههای اجرایی استان می رساند دریافت کارت ورود به جلسه از روز چهارشنبه ۵ تیر ۹۲ لغایت دوشنبه ۱۰ تیر ۹۲ از طریق پایگاه اطلاع رسانی استانداری به نشانی Azmoon.gilan.ir قابل دریافت می باشد. داوطلبان محترم در صورت مشاهده هرگونه مغایرت احتمالی در کارت ورود به جلسه آزمون می توانند مراتب را تا تاریخ ۱۱ تیر ۹۲ در ساعت اداری با شماره تلفن های زیر اعلام نمایند.۲۲۸۲۵۱۰ یا ۲۲۸۲۵۱۱ یا ۲۲۸۲۵۱۵ -۰۱۳۱
خبر ۴ اردیبهشت ۹۲ – آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی گیلان تیرماه برگزار می شود
 معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار گیلان گفت : آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان تیرماه برگزار می شود .
ˈ صفرعلی کریمی ˈ روز دوشنبه در نشست هماهنگی آزمون استخدام دستگاههای اجرایی که در استانداری برگزار شد ، افزود : با برگزاری این آزمون ۲۶۵ نفر در ۱۳ دستگاه اجرایی شامل تعاون کار و رفاه اجتماعی ، ثبت احوال ، بهزیستی ، پزشکی قانونی ، انتقال خون ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بیمه سلامت ، ورزش و جوانان ، گمرک ، هواشناسی ، استانداری ، راه و شهر سازی و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان جذب می شوند .
وی اظهار کرد : در این آزمون شرکت کنندگان به ۶۰ سئوال تخصصی و ۱۰۰ سئوال عمومی پاسخ می دهند .
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان با اشاره به اینکه ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر پیش از این برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی استان نام نویسی کرده اند ، گفت : افرادی که پیش از این موفق به نام نویسی نشده اند و یا در آن زمان واجد شرایط نبوده اند ، از چهارم تا دوازدهم اردیبهشت برای شرکت در این آزمون فرصت ثبت نام دارند .
کریمی افزود : داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه http://giIan.ir از شرایط و نحوه ثبت نام در این آزمون مطلع شوند .
وی تأکید کرد : آن دسته از داوطلبانی که پیش از این نام نویسی کرده اند نیاز به ثبت نام مجدد در این آزمون را ندارند .
مدیرکل حراست استانداری نیز در این نشست گفت : آندسته از افرادی که در رشته شغلی مأمور حراست شرکت کرده اند ، در صورت تمایل می توانند نسبت به تغییر رشته خود اقدام کنند .
اسماعیل بیگتن افزود : حراست استانداری گیلان با کمک دستگاههای اجرایی بیشترین حساسیت را در زمینه سلامت برگزاری امتحانات دارد .
موسوی مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استاندار گیلان نیز در این نشست گفت : آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در ۷۰ رشته شغلی در استان برگزار می شود .

خبر ۳ اردیبهشت ۹۲ -ثبت نام آزمون پیمانی از ۴/۳/۹۲ تا ۱۲/۳/۹۲ انجام می گیرد

شرایط (اصلاحیه) آن از فردا ۴/۳/۹۲ از همین سایت قابل دریافت می باشد.

خبر ۲ اردیبهشت ۹۲ -در این آزمون شرکت کنندگان به ۶۰ سئوال تخصصی و ۱۰۰ سئوال عمومی پاسخ می دهند.

صفرعلی کریمی درنشست هماهنگی آزمون استخدام دستگاههای اجرایی که در استانداری برگزار شد گفت : با انتشار آگهی این آزمون ۲۶۵ نفر در ۱۳ دستگاه اجرایی تعاون کار و رفاه اجتماعی ، ثبت احوال ، بهزیستی ، پزشکی قانونی ، انتقال خون ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، بیمه ی سلامت ، ورزش و جوانان ، گمرک ، هواشناسی ، استانداری ، راه و شهر سازی و بنیاد شهید و امور ایثارگران جذب خواهند شد .

وی گفت : در این آزمون شرکت کنندگان به ۶۰ سئوال تخصصی و ۱۰۰ سئوال عمومی پاسخ می دهند.

معاون توسعه ی مدیریت و منابع انسانی استاندار با اشاره به اینکه ۱۰ هزار و ۵۰۰ نفر بیش از این برای شرکت در آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی نام نویسی کرده اند گفت : برای ایجاد فرصت برابر افرادی که بیش از این موفق به نام نویسی نشدند و یا در آن زمان واجد شرایط نبودند هم فرصت دارند از چهارم تا دوازدهم اردیبهشت نام نویسی کنند .

صفرعلی کریمی افزود : داوطلبان با مراجعه به سامانه http://giIan.ir از شرایط و نحوه ی ثبت نام اطلاع کسب کنند .

وی تأکید کرد : آن دسته از داوطلبانی که پیش از این نام نویسی کردند نیاز به ثبت نام مجدد ندارند .

اسماعیل بیگتن مدیرکل حراست استانداری نیز در این نشست گفت : آندسته از افرادی که در رشته شغلی مأمور حراست شرکت کردند می توانند تغییر رشته دهند .

وی تأکید کرد : حراست استانداری گیلان با کمک دستگاه های اجرایی بیشترین حساسیت را در زمینه ی سلامت برگزاری امتحانات دارد .

موسوی مدیرکل دفتر منابع انسانی و تحول اداری استاندار گیلان هم گفت : آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی در ۷۰ رشته شغل برگزار می شود

خبر ۱ اردیبهشت ۹۲ – تمدید استخدام استانداری گیلان – دانلود فایل ثبت نام

پیرو آگهی استخدام خرداد ماه سالجاری ، ثبت نام آزمون استخدامی ازتاریخ ۴/۲/۹۲ تا تاریخ ۱۲ / ۲ / ۹۲ در دستگاه های اجرایی استان تمدید شد . لذا کلیه متقاضیانی که موفق به ثبت نام نشده اند و یا در آن زمان واجد شرایط نبودند می توانند نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

داوطلبان می توانند با مراجعه به سامانه http: //gilan.ir از شرایط و نحوه ثبت نام اطلاع کسب نمایند .

تذکر ۱ : آن دسته از داوطلبان که قبلا” ثبت نام نموده اند نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و در صورت ثبت نام به مدارک آنان ترتیب اثرداده نخواهد شد .

تذکر ۲ : آندسته از افرادی که در رشته شغلی مامور حراست شرکت نموده اند ، باتوجه به دارا بودن شرایط خاص استخدامی این رشته شغلی پس از کسب حد نصاب لازم در آزمون ورودی و انجام مصاحبه های تخصصی و پس از تائید مراجع ذیصلاح نسبت به اعلام نتایج اقدام خواهد شد ، لذا داوطلبان شرکت کننده در این رشته شغلی مجاز هستند نسبت به تغییر رشته خود اقدام نمایند .

خبر ۲۴ بهمن – لغو آزمون استانداری

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندارگیلان اعلام کرد : پیرو آگهی استخدام در دستگاههای اجرایی استان که مقرربود آزمون آن در بیست و هفتم بهمن ماه برگزار شود به منظور هرچه بهتر برگزار کردن آزمون و ایجاد فرصت برابر برای متقاضیان به زمان دیگر موکول شد .

خبر ۵ بهمن -استخدامی دستگاههای اجرایی گیلان بیست و هفتم بهمن ماه برگزار می شود – لینک خبر

بازگشت به صفحه استخدام استانداری همه استان ها – اخبار به روز

 آزمون استخدامی گیلان برای ۲۰۰۰ پست برگزار می شود – لینک خبر

 

پیرو نامه شماره ۱۱۴۵۳/۶/۸۰ مورخ ۲۲/۳/۹۱ در خصوص آگهی استخدامی استانداری برای دستگاههای اجرایی استان که مقرر بود آزمون آن در تاریخ ۲۳/۴/۹۱ برگزار گردد می رساند  ،  باتوجه به اعلام معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رییس جمهور مبنی بر تغییر آزمون فوق به زمانی دیگر ، بدینوسیله به اطلاع داوطلبان محترم می رساند زمان جدید برگزاری آزمون از طریق سایت استانداری گیلان ، صدا و سیمای مرکز گیلان و مطبوعات و خبرگزاری های استان متعاقبا” اعلام خواهد شد .

 

استخدام استانداری ها-نمونه سوالات آزمون های قبلی

 

دیدگاه ها (۴,۴۱۳)

 1. به اداره بهزیستی می‌گه:

  سلام خوب هستید؟کل حقوققتون رفت صندوق؟پس چرا واسه ادارات دیگه نرفت؟

 2. به اداره تعاون می‌گه:

  سلام ممنونم که پاسخ دادید بیمه ما هم از نوع تامین اجتماعی است. ب

 3. به بهزیستی می‌گه:

  سلام دوست عزیز. رئیس امور مالی اداره ما به من گفت حقوق ماه اول من واریز صندوق بازنشستگان میشه این درسته؟شما ماه اول حقوق کرفتید؟لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

  • اداره تعاون می‌گه:

   سلام!!
   زمانی که ما میخواستیم مراحل پایانی رو واسه شروع به کار بگذرونیم بهمون گفتن که میتونید بین بیمه خدمات درمانی و تامین اجتماعی یکیش رو بعنوان صندوق بازنشستگی انتخاب کنید و تنها فرقش رو همین عنوان کردند که در صورت انتخاب بیمه خدمات درمانی حقوق اول میره صندوق و توضیح بیشتری در مورد مزایا و معایب هرکدوم ندادن..
   البته من تامین اجتماعی رو انتخاب کردم و ظاهرا حق بیمه بیشتری پرداخت میکنیم.. کمی بیشتر از ۳۵۰۰۰ بدون بیمه تکمیلی.. و حقوق اول رو دریافت کردم..

   احتمالا شما خدمات درمانی رو انتخاب کردید..
   اطلاع بیشتری ندارم!!

  • بهزیستی می‌گه:

   سلام، حقوق ماه اول من هم رفت به صندوق بازنشستگی، ولی ماه دوم یک میلیون گرفتم، بیمه هم از قبل خدمات درمانی داشتم که عوضش نکردند نمیدونم چرا

 4. اداره ورزش * می‌گه:

  با سلام خدمت همگی شما بزرگواران

  امروز روز سوم کاری من هست و خداوند را شاکر هستم که کمکم کردند تا یک گام دیگر به پیش برم و امیدوارم همه شما عزیزان که این متن رو میخونید هم به آرزویی که دارید با تلاش برسید انشاا…
  راستش اداره ما رئیس و کارمندان بسیار مهربان و خوبی داره و از این بابت بسیار خوشحالم.
  از جناب مدیر هم از صمیم قلب متشکرم که شرایط پیگیری ها و اطلاع رسانی را برای ما به بهترین شکل فراهم فرمودند. امیدوارم شما هم به آرزوتون برسید مدیر گرامی.
  به امید موفقیت های بیشتر و بزرگتر برای تک تک شما

  یا حق

 5. بهزیستی می‌گه:

  سلام من ۲ ماهه که سرکارم به نظر من هرچقدر درگیری هم در محل کار باشه از بیکاری خییییییلی بهتره، حکم من با مدرک لیسانسه،یک میلیون گرفتم بعد از ۲ ماه اضافه حقوق هم گرفتم.خدا رو شکر، تنها مشکل درگیری و رقابت ناسالم کارمندها با هم هستش باید سر کار خودمونو وارد این بازی ها نکنیم و سرمون تو کار خودمون باشه موفق باشید.

 6. به اداره تعاون می‌گه:

  ممنون ازپاسخ کاملتون .

 7. اداره ورزش می‌گه:

  سلام بچه ها دوشنبه۳۰ آذر به همه زنگ زدن؟؟؟؟؟؟ بریم برا شروع به کار

 8. اداره تعاون می‌گه:

  اگه مجرد باشید بعد از کسورات دور و بر ۹۰۰ میگیرید ولی اگه متاهل +۱۱۱هزار تومن

  حالا بماند اگه بخواید بیمه تکمیلی بشید دیگه واویلا…

  مدرک تحصیلی و حق اولاد هم یخورده میاد روش..

  گمونم کارشناسی ارشد همش ۷۰هزار بیشتر از لیسانس میگیره..

  من که طعم اضافه کار رو نچشیدم و نمیدونم چجوریه.. شاید بعدا بدن..

  خطاب به دوستمون هم بگم که حکم کارگزینی معاون اداره رو که دیدم با ۱۸ سال و نیم سابقه و طبقه شغلی ۹ و رتبه شغلی ارشد و حق اولاد و عائله مندی ۱ میلیون و پانصد و ۶۰ هزار تومن..

  بیابید پرتقال فروش را…

  در مورد مشکلات خاص هم که گفتم نپرسید اما همچنان پرسیدید..

  چیز قابل عرضی نیست و امیدوارم بهش برنخورید اما بعید میدونم…

  شاید واسه خیلی ها به چشم نیاد و به مزاجشون سازگار باشه اما…

  اما…

  موفق و پیروز و سربلند باشید دوستان!!!

 9. اداره ورزش می‌گه:

  سلام بچه ها به من زنگ زدن دوشنبه ۳۰ آذر ساعت ۸/۵ برم اداره کل. برای شروع به کار. خدایا شکرت.
  به شمام زنگ زدن؟؟

 10. به اداره تعاون می‌گه:

  دوست عزیز یعنی زیر ۸۰۰ تومنه؟

 11. اداره ورزش می‌گه:

  سلام
  من در مورد حقوق اداره ورزش میدونستم که خیلی پایینه از بقیه ادارات .ایینتره. اما باصحبتی که با یکی از کارمندای اداره کردم دیپه ممین شدم و خیلی پایینتر از چیزیه که فکر میکردم
  یکی از کارمندای اونجا میگفت با ۱۴ سال سابقه و فوق لیسانس ۱۱۴۰۰۰۰ میگیرهو حالا فکر کنین ما چقدر میگیریم

  کلن هیچ مزایا و چیز دیگه ای هم نداره
  و اداره بی پولیه متاسفانه.

 12. به اداره تعاون می‌گه:

  سلام امیدوارم که موفق باشید. بچه های استان های دیگه که رفتن سرکار صحبتی از نارضایتی نکردن ولی اگه تجارب مفیدی دارید خواهشا در اختیار من و دوستانم قرار بدید؛ مثلا در خصوص حقوق که حداقلش در بدو ورد چقدر است؟و اینکه سر برج واریز میشه یا نه؟ اضافه کار هست یا نه و چیزهای دیگر….. ممنون

 13. اداره ورزش می‌گه:

  سلام اداره تعاون میشه از مشکلات بگید تا ماهم خودخونو اماده کنیم. چه درگیریهایی داشتین خواهش میکنم بگین

 14. اداره تعاون می‌گه:

  سلام به دوستان اداره ورزش…

  ظاهرا فقط شماها موندید..

  ان شاء الله بزودی کار شما هم جور بشه و مشغول بشید..

  ما الان ۲ ماهه مشغولیم و از اینکه از بلاتکلیفی اشتغال در اومدیم خدا رو شکر.. اما درگیری های دیگه ای وجود داره که وقتی مشغول بشید میفهمید..

  نپرسید چی که گفتنی نیست…

  فقط دعا میکنم که هرچی خیر و صلاح همه هستش همون پیش بیاد..

  در مورد حقوق هم که…. چی فکر میکردیم و چی شد..

  خدا به همه صبر بده..

  هر چند که خیلی ها همین رو هم ندارن..

  بازم شکرت خدا!!

  دسته جمعی پیگیری کنید تا زودتر به نتیجه برسید!!

  • اداره ورزش به تعاون عزیز * می‌گه:

   ممنون دوست من بابت اینکه به فکر ما بودید و امیدوارم که شما و همگی دوستان موفق و پیروز باشید. به هر حال مشکل همیشه هست و باور بفرمایید خیلی ها دوست دارند الان جای شما باشند!!!
   من فکر میکنم با تلاش میشه خیلی چیز ها رو تغییر داد و امیدوارم شما با تلاش به موفقیت های بیشتر و بیشتر برسید بزرگوار.

   موفق باشید*

  • ناشناس می‌گه:

   بنیاد شهید هم مونده هنوز.

 15. لیلا می‌گه:

  از ما که برای استخدام تعهد محضری نخواستن

 16. به ناشناس می‌گه:

  سلام پس چرا پی گیری تیمی نمی کنید تکلیف شما رو زودتر مشخص کنن؟

 17. به اداره ورزش ها می‌گه:

  سلام واسه ما هم هنوز نیومده که احتمالا سه شنبه واسه من بیاد

 18. اداره ورزش می‌گه:

  نامه سو پیشینه من از دادگاه هنوز نیومده دوشنبه هفته پیش بردم دادگاه. قرار بود پست کنن. هنوز نیومده . نامه شما اومده؟؟؟؟؟ شما مدارکتونو به اداره تحویل دادین. من همه کارامو انجام دادم فقط مونده این نامه که باید بیاد. که ببرم اداره همه رو.

 19. به ناشناس می‌گه:

  سلام دوست بزرگوار. تعهد محضری برگه ای هست که شما دراون تعهد دارید تا ۵ سال درخواست انتقالی و تغییر رشته و تغییر پست و تغییر شهر محل خدمت نکنید که باید تو دفتر ثبت اسناد ثبت کنید و برای اداره تون ببرید. البته خود اداره یک نمونه برگه ی تعهد محضری بهتون میده تا طبق اون باشه. شما با اداره تون تماس بگیرید و بهشون یاداوری کنید.شما که کاراتون انجام شده پیگیری دسته جمعی کنید تا زودتر کاراتون رو انجام بدن مال کدوم اداره هستید؟

  • ناشناس می‌گه:

   بنیاد شهید هستم.واسه ما تحقیقات و پرسیدن از معرف ها هم انجام شده.فقط یه سوگند نامه امضاء کردیم که تو اون قید ۵ سال و عدم تحصیل و … نبود یه جورایی شبیه منشور اخلاقی بود.

 20. به اداره ورزش ها می‌گه:

  سلام دوست بزرگوار. تعهد محضری برگه ای هست که شما دراون تعهد دارید تا ۵ سال درخواست انتقالی و تغییر رشته و تغییر پست و تغییر شهر محل خدمت نکنید که باید تو دفتر ثبت اسناد ثبت کنید و برای اداره تون ببرید. البته خود اداره یک نمونه برگه ی تعهد محضری بهتون میده تا طبق اون باشه. شما با اداره تون تماس بگیرید و بهشون یاداوری کنید.

 21. به اداره ورزش ها می‌گه:

  سلام دوستان اداره ورزشی. خواهشا معاینات و سوء پیشینه و تعهد محضری رو زودتر انجام بدید تا اداره هم زودتر تاریخ شروع به کارو مشخص کنه.

 22. اداره ورزش می‌گه:

  بچه ها یعنی سوء پیشینه رو از نیروی انتظامی گزفتیم بعد باید ببریم دادگستری؟؟؟؟؟؟ دادگستری شهر خودمون؟؟؟ نیروی انتظامی به من گفت دوشنبه بیا برا جواب سو پیشینه. آزمایشامم اون روز آمادهس فک کردم همه رو ببرم اداره دیگه کار تمومه. الان ناشناس میگه باید برد دادگستری آیا همینطوره؟؟؟

  • ناشناس می‌گه:

   رفتی جواب رو از تشخیص هویت بگیری بهت میگن باید کجا ببری

  • لیلا می‌گه:

   من که رشتی هستم گفتن باید بری دادگاهی که نزدیک نیروی دریایی هستش. حتما باید ببری دادگاه ۱۵ تومن میگیرن با یه پاکت که آدرستو روش مینویسی.چند روز بعد برات پست میشه. بعدا باید همه ی مدارکو با سوء پیشینه ببری اداره

 23. اداره ورزش به دوستان گرامی * می‌گه:

  دوستان بزرگوار از پیگیری های تک تک شما بزرگواران تشکر میکنم (بابت پیگیری جمعی). و همچنین از مدیر گرامی بابت ثبت نظرات و کمکی که به ما کردند.
  امیدوارم به زودی مراحل بعدی هم تموم شه و به یاری حق همگی سر پست هامون باشیم.

  یا حق

 24. به ناشناس می‌گه:

  سلام ما همه کارها رو انجام دادیم جز معاینات

 25. اداره ورزش می‌گه:

  سلام بچه هامن امروز رفتم اداره دو تا عکس دادم نامه گرفتم برا سو پیشینه و ازمایش. سوپیشینه رفتم دوشنبه جوابش حاضر میشه. ازمایشم چون سرما خورده بودم قرص خوروم گفت باید سه روز دیگه باید بدی. که اونو نامه گرفتم شهر خودم ازمایشارو انجامبدم بعد نتیجه هاشو ببرم مرکز بهداشت و بعد اازمایش و سو پیشینه رو ببرم اداره که دیگه تموم شه.یه شنوایی سنجی انجام دادم شمام همین کارارو انجام دادین؟؟؟؟؟؟؟ انقد خوشحالم باورم نمیشه گفتن یه ماه دیگه میرید سر کار.

  • ناشناس می‌گه:

   جواب سوئ پیشینه رو باید ببری دادگستری اونجا یه ۱۵۰۰۰ تومنی ازت میگیرن پست برات میاره.تا از دادگستری برسه دستت یک هفته میشه تقریبا.به ماهم گفته بودن از ۱مهر سرکارتون هستید هنوز که مشغول به کار نشدیم.

 26. ناشناس می‌گه:

  بچه ها من ۳ سال پیش امتحان دادم.بنیاد شهید قبول شدم.۲ماه پیش زمگ زدن مدارک بردم.بعدش رفتم واسه مصاحبه اونم قبول شدم.بعدرفتیم واسه آزمایش ایدز و هپاتیت و سلامت روانی و داخلی و شنوایی سنجی و عدم سوء پبشینه و عدم اعتیاد اینارم اوکی شد.بعد دوباره گزینش داخلی (احکام)بعدشم اومدن تحقیقات محلی.قراره زنگ بزنن بگن که آخرش مارو میبرن واسه کار و از کی باید مشغول بشیم

 27. به اداره ورزش ها می‌گه:

  بچه هایی رو که من میشناسم با هاشون تماس گرفتن. امیدوارم
  تا آخر کارها به خوبی و خوشی پیش بره التماس دعا از همه

 28. به اداره ورزش ها می‌گه:

  دوست بزرگوار با من تماس گرفتن واسه بردن مدارک

 29. اداره ورزش می‌گه:

  مدیز زود تایید کن.
  بچه ها شمام بگین به شما زنگ زدن.
  ساعت ۸ چهارشنبه باید برم

 30. اداره ورزش می‌گه:

  بچه ها همین الان به من زنگ زدن چهارشنبه ۶ تا عکس و فتو کپی شناسنامه ببرم. خدایا شکرت. یعنی همه چی درست شد. به شما زنگ زدن؟؟؟؟؟

 31. اداره ورزش می‌گه:

  با منم تماس نگرفتن. خدایا یعنی میشه؟؟؟؟؟؟ ازین بلاتکلیفی در بیایم.
  من بیشار از همه اینا نپران جابجایی ام. میترسم از شهر قبولیم جابجا کنن

 32. به اداره ورزش ها می‌گه:

  سلام قرار بود از ۱۵ شروع به تماس بگیرن بامن که هنوز تماس نگرفتن؟

 33. اداره ورزش می‌گه:

  بچه های اداره ورزش خبر چدیدی نشد؟؟؟

 34. به اداره ورزش ها می‌گه:

  سلام حتما. با شماهاهم تماس گرفتن بگید

 35. به اداره ورزش ها می‌گه:

  سلام قرار چند روز دیگه تماس تلفنی داشته باشیم با اقای کریمی. فعلا نه نمیریم گفتن همین روزا تماس میگیرن واسه سایر کارا.۸ نفر

  • اداره ورزش می‌گه:

   سلام
   واقعن ممنون از پیگیریاتون
   اگه بازم رفتین خبر بدین
   به خبر جدیدی رسیدین اینجا بذارین ما هم با خبر شیم.
   ممنوم

 36. به اداره ورزش ها می‌گه:

  سلام امروز باز رفتیم و اسامی رو فرستادن واسه کد پرسنلی.و تا اینجا که هم رفتیم نتیجه کار تیمی بود نه انفرادرات هم وادای. دوستان سایر اسه ما دعا کنن.

 37. به اداره ورزش ها می‌گه:

  سلام خدا نکنه کی این حرفو زد؟قرار شد اسامی تا شنبه به دست آقای کریمی برسه تا بفرستن واسه صدور کد پرسنلی تو همین ماه .اقای رهنما نبودن باز شنبه میریم لطفا شما هم بیاید دسته جمعی پیگیری کنیم وقتی تنهایی میرید معلوم که همچین جوابی میدن به شما

  • اداره ورزش می‌گه:

   امیدوارم که اینطور کهشما میگین باشه. در هر صورت این چیزیه که گفتن. منم اینو قبول ندارم چون نمیشه ماگزینش شدیم و باید مارو سر کارببرن.. ولی اینا میخان از آخرین فرصتها استفاده کنن. و تا جایی که راه داره کش بدن قضیه رو. خدا خودش کمک کنه بهمون.

 38. ثبتی می‌گه:

  بچه های اداره ورزش پیگیری دسته جمعی کنید انشالله درست میشه.

 39. به اداره ورزش ها می‌گه:

  سلام دوستان شنبه هم قرار بریم برای ادامه ی کارهای پیگیری. ساعت ۹ صبح جلوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی

  • اداره ورزش می‌گه:

   سلام امروز به چه نتیجه ای رسیدین؟؟؟
   چی بهتون گفتن مدیر کل رو دیدین؟؟؟
   اینطوری که به من گفته شده مثل اینکه امسال قرار نیست افاقی برای ما بیوفته. حتی ممکنه مارو نبرن وکلن لغو شه.

 40. اداره ورزش * می‌گه:

  ساعت ۹ جلوی ورزشگاه عضدی.

 41. به اداره ورزش ها می‌گه:

  خواهشا بیاید من پنج شنبه رفتم و فقط دو نفر بودیم

 42. به اداره ورزش ها می‌گه:

  سلام ساعت ۹صبح جلوی ورزشگاه عضدی

 43. ورزش می‌گه:

  دوستان اداره ورزش که قراره فردا برن چه ساعتی دم در اداره کل هستید؟؟؟

 44. اداره ورزش می‌گه:

  ممنون از پیگیری شما. واقعن لطف کردین. انشالا که بهنتیجه برسهن منم پیگیر هستم خبری شد بهتون اطلاع میدم.

 45. بهزیستی می‌گه:

  از یکشنبه میریم سر کار انشالله ، ابلاغمون اومده

 46. اداره ورزش * می‌گه:

  این مطلب برگرفته از سایت کارمند هستش

  این اطلاعیه را حتما بخوانید.

  (لطفا پیگیر باشید و بی خیال نباشید دوستان)

  نظر به اینکه اعتبار مالی بکارگیری مشمولین سهمیه ایثارگران و قبول شدگان در آزمون سال های ۱۳۹۱ و ۱۳۹۲ استانداری های کشور در قانون بودجه سال ۱۳۹۴ پیش بینی شده است، بنابر این دستگاه های اجرایی استانی و ملی با همکاری سازمان های مدیریت و برنامه ریزی استان های ذیربط مکلفند، حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۳۰ (چهار ماه) نسبت به ارسال اطلاعات و دریافت شماره مستخدم از طریق سامانه کارمندایران اقدام تا پس از صدور احکام کارگزینی، حقوق و مزایای آنان در سال ۱۳۹۵ در بند (و) تبصره ۱۹ دستگاه مربوطه پیش بینی گردد.بدیهی است عواقب ناشی از عدم دریافت شماره مستخدم برای افراد مذکور بعهده دستگاه اجرایی ذیربط بوده و ضمن ممنوع بودن صدور احکام کارگزینی بدون تخصیص شماره مستخدم ۱۱ رقمی از سامانه مذکور، مدیران مالی و ذیحسابان محترم بر این فرایند نظارت کامل خواهند داشت.

دیدگاه خود را به ما بگویید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها