۴۱ هزار نفر جذب آموزش و پرورش می شوند

معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه فرهنگیان گفت: امسال ۱۷ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی و ۲۴ هزار نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب آموزش و پرورش می شوند.

به گزارش ایرنا ، علی باقر طاهری نیا روز یکشنبه در نشستی با خبرنگاران در اردبیل افزود: ۲۴ هزار نفر از این افراد از طریق کنکور در دانشگاه فرهنگیان جذب شده و همزمان با تدریس به استخدام آموزش و پرورش در می آیند.
وی بیان کرد: دانشگاه فرهنگیان با هدف جذب نیروی مورد نیاز برای حوزه آموزش و پرورش تاسیس شده و امید می رود در آینده تمام نیروهای شاغل در حوزه آموزش و پرورش از این دانشگاه فارغ التحصیل شوند.
وی گفت: در حال حاضر دانشجویان مشغول به تحصیل در این دانشگاه از بین دانش آموزان نخبه که دارای رتبه های بالا در کنکور سراسری هستند ، انتخاب شده اند.
طاهری نیا ادامه داد: ۵۰۰ دانشجوی دانشگاه فرهنگیان دارای رتبه یک و ۲ رقمی کنکور بوده اند که در حال حاضر در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.
معاون پژوهش و فناوری دانشگاه فرهنگیان گفت: دانشجویان مشغول به تحصیل در دانشگاه فرهنگیان که با رتبه های برتر از دانشگاه فارغ التحصیل شوند ، بدون کنکور به مقطع تحصیلی بالاتر راه می یابند.
او به فعالیت صد ساله این دانشگاه اشاره کرد و افزود: دانشگاه فرهنگیان در سال ۱۲۹۷ در کشور با عنوان مراکز آموزش معلمان راه اندازی شده و با عناوین مختلفی به فعالیت خود ادامه داده است.
وی گفت: مراکز تربیت معلم ، دانشسرای عالی و امروزه دانشگاه فرهنگیان از جمله عناوین این مرکز آموزشی است که در آینده نزدیک نام دانشگاه فرهنگیان به همان مراکز تربیت معلم که نام شناخته شده جهانی است ، تغییر می یابد.
معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه فرهنگیان به منظور حضور در دوره آموزشی ۲ روزه کارشناسان پژوهش دانشگاه فرهنگیان کشور به اردبیل سفر کرده است.

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها