ایجاد بیش از ۲۲۰ طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان امداد در ایلام

مدیرکل کمیته امداد استان ایلام از ایجاد بیش از ۲۲۰ طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان و نیازمندان این استان خبر داد.
«ضیاء رضایی» در دیدار با مدیر صندوق کارآفرینی امید استان با اعلام این خبر، اظهار کرد: برای ایجاد این تعداد شغل امسال ۱۵۲ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته است.
وی گفت: بیشترین مشاغلی که با همکاری صندوق کارآفرینی امید امسال اجراء می‌شود در زمینه اشتغال روستایی است که به همین منظور امسال ۱۴۳ میلیارد ریال اختصاص یافته که تاکنون ۶۶ میلیارد ریال آن تخصیص یافته که صرف ایجاد بیش از ۲۰۰ طرح اشتغال زایی شده است.
مدیرکل کمیته امداد استان ایلام با بیان اینکه همکاری صندوق توسعه کارآفرینی امید با کمیته امداد بسیار مطلوب است، گفت: خوشبختانه صد درصد اعتبارات مربوط به ایجاد اشتغال برای مددجویان و نیازمندان این نهاد تخصیص داده شده است.
«فرزان عزت‌پور» مدیر صندوق کارآفرینی امید استان ایلام نیز گفت: ایجاد شغل برای نیازمندان و زمینه سازی برای کار و تولید این قشر از ماندگارترین خدمات کمیته امداد است.
وی با بیان اینکه تلاش این مجموعه خدمت رسان در این زمینه قابل تقدیر است، گفت: نظارت دقیق این نهاد بر طرح‌های اشتغال‌زایی باعث شده که این طرح‌ها به اشتغال واقعی این قشر محروم منجر شوند.
به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی کمیته امداد استان ایلام عزت‌پور، تاکید کرد: افتخار ما این است که در زمینه توانمند شدن مددجویان کمیته امداد از طریق پرداخت تسهیلات اشتغال سهیم بوده و با تمام توان خود در این زمینه با این نهاد همکاری می‌کنیم.

منبع : بازار کار

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها