استخدام ۵۰ پرستار ویژه بخش کرونا در دزفول

فرماندار ویژه شهرستان دزفول گفت: ۵۰ پرستار جدید ویژه بخش کرونایی دزفول برای کمک به کادر درمان این شهرستان به صورت قرارداد ۸۹ روزه استخدام می‌شود.
به گزارش ایرنا علی فرهمندپور روز دوشنبه در گفت وگوی رادیویی افزود: با توجه به وضعیت قرمز شهرستان دیروز نشست ستاد مبارزه با کرونای دزفول به دستور استاندار خوزستان و با حضور معاونان استاندار و سپاه خوزستان برگزار شد و ضمن بررسی اقدامات انجام شده تصمیمات جدیدی نیز گرفته شد.
وی ادامه داد: طبق برنامه ریزی و بودجه تخصیص یافته، مجوز استخدام تعدادی پرستار برای بخش کرونایی دزفول داده شد که از طریق فراخوانی که دانشگاه علوم پزشکی امروز منتشر کرده، ۵۰ نیروی پرستار از دزفول یا شهرهای اطراف به صورت قرارداد ۸۹ روزه استخدام می‌شود.
فرماندار ویژه دزفول بیان کرد: در حال حاضر فضای موردنظر برای بستری بیماران کرونایی تامین شده و مشکلی از این بابت نداریم ولی نیروهای پرستار به دلیل فشار سنگین کار در یک سال و چند ماه گذشته خسته و فرسوده شده‌اند.
وی افزود: با توجه به شرایط بد کرونایی، اختیار تام در خصوص تعطیلی ادارات داده شد که برخی ادارات تعطیل شدند ولی تا زمانی که مردم با ما همکاری نکنند این تمهیدات اثربخش نخواهد بود چرا که در تعطیلات عید نیز این اقدامات انجام شد ولی مردم همکاری نکردند.
فرهمندپور خواستار رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی شهروندان دزفول شد تا از ورود به موج جدید کرونا جلوگیری شود.
شهرستان دزفول در حال حاضر در وضعیت قرمز کرونایی است و تخت های بیمارستانی آن تکمیل شده‌اند.

منبع : خبرگزاری ایرنا

تدریس خصوصی آیلتس

دیدگاه خود را به ما بگویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

کانال استخدام در تلگرام

› استخدام تهران

استخدام شهرستانها